VAN DALEN PZC versluis willeboer PERSONEEL Emer «CflBfefc W4 r: MIDDELBURG BV Begeleider (m/v) Jongerenwerker Aankomende verkopers miv Ervaren verkopers miv Wil ZIJN OP ZOEK NAAR BEZOR6ERS (M/V) IN zaterdag 15 juni 2002 Geef je ambitie toekomst Rabobank Middelburg-Veere is een ondernemende bank met ruim 100 enthousiaste en gemotiveerde medewer kers. Binnen de bank gaan commercie en klantwaarde hand in hand. Ons werkgebied bestaat uit de kernen Middelburg, Veere, Serooskerke en Vrouwenpolder. Wij bedienen een brede markt van bedrijven en parti culieren en wij doen dat actief, per soonlijk en betrokken. In een goede sfeer, waarin teamspirit en samen werking centraal staan. Zo weten we steeds meer mensen en bedrijven aan ons te binden. Zin in een afwisselende baan? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met jan van Oosten, Manager Cliënten Advies, telefoon (01 i8) 68 68 00 Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar: Rabobank Middelburg-Veere t.a.v. de heer J.J. van Oosten, Postbus 91, 4330 AB Middelburg. Teamlpidpr Cliëntgnsprvice Back Qffirp m/v Als Teamleider Cliëntenservice speel je een belangrijke rol in het Cliënten Advies team. Binnen ons segment Cliënten Advies heerst een open, informele en persoonlijke sfeer. Het segment bestaat uit een enthousiast team van 9 medewerkers die particuliere klanten telefonisch van dienst zijn en administratieve werkzaamheden verrichten. Als Teamleider Cliëntenservice ben je verantwoordelijk voor ver betering I het optimaal laten verlopen van de administratieve processen, stimuleren en organiseren van verbreding van de kennis en het op een goede manier laten rouleren van werkzaamheden. Gezien de omvang van het team neem je zelf ook een deel van de dagelijkse taken voor je rekening. Je kunt mensen motiveren en aanspreken op hun gedrag en prestaties en je bent in staat het team verder te laten groeien in de ondersteuning van de cliëntadviseurs. Je hebt voldoende kennis van producten, diensten en systemen en waar nodig ben je in staat de ontbrekende kennis in korte tijd aan te vullen.Verantwoording nemen en verantwoording geven is voor jou vanzelfsprekend. Samen met de segmentmanager bouwen aan een hecht team is je uitdaging. Heb je een HBO denk- en werkniveau, kennis van verzekeringen en een flexibele, enthousiaste en teamgerichte werkhouding? En heb je goede sociale, commerciële en communicatieve vaardigheden? Ben je zelfstandig, accuraat, stressbestendig en initiatiefrijk? Dan zijn wij op zoek naar jou! Rabobank Middelburg-Veere Arnesteinweg 27, Postbus 8006 4330 EA Middelburg Telefoon: 0118-629056 Wij zoeken voor spoedige indiensttreding Een GLASZETTER/MONTEUR KUNSTSTOF KOZIJNEN Wij zoeken: - Iemand met een technisch inzicht - Iemand met een klantgerichte instelling - Iemand in bezit van een rijbewijs Wij bieden: - Afwisselend werk in geheel Zeeland - Een goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden - De mogelijkheid op een vast dienstverband Uw schriftelijke sollicitatie of telefonische reactie binnen 10 dagen na verschijning van de advertentie. Tijdens de kantooruren kunt U contact opnemen met de heer M.C. Versluis. «f^Srm«fSSfïWÊÊÈ Van Dalen Middelburg B, V, is een familiebedrijf en maakt deel uil van de Van Dalen Groep. De Van Dalen Groep is een specialist op hel gebied van metaalrecycling. Met 9 vestigingen in Nederland, 1 in België en 3 in Engeland zijn we een serieuze speler in deze markt. Wij zoeken een: COMMERCIEEL MEDEWERKER/ KAM MEDEWERKER Je begint met een opleiding in de productie. Ln deze opleiding staat de benodigde prak tijkkennis van o.a. productkwaliteiten, productietechnieken en milieuproblematiek centraal, aanvullend volgen de commerciële vaardigheden etc. Na deze periode ga je bestaande relaties onderhouden, nieuwe klanten werven en het kwaliteits-, ARBO- en milieu (KAM) systeem onderhouden. Wij vragen: Wij bieden: - HAVO/MTS-niveau - beheersing van de Engelse en Duitse taal - in het bezit van een rijbewijs - leeftijd tussen de 20 en 30 jaar - goed salaris - goede ontplooiingsmogelijkheden - afwisselend werk Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie vergezeld van een uitge breide CV binnen 7 dagen naar: Postbus 8051, 4330 EB Middelburg, t.a.v. Sjaak Koe- doot. A |Centrum voor Geesteu)ke Gezondheidszorg Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van d werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voor de circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. 1 De Beschermende Woonvormen Tholen en Zierikzee ressorteren onder de subregio Schouwen-Duiveland/Tholen van de sector Langdurige Zorg en Wonen. In de Beschermende Woonvorm Zierikzee wonen 15 bewoners, verdeeld over drie groepen, en in de Beschermende Woonvorm Tholen wonen 8 bewoners, verdeeld over twee groepen. Uitgangspunt is dat bewoners zo zelfstandig mogelijk functioneren, alleen waar nodig ontvangt men ondersteuning van de begeleiding. De rehabilitatiemethodiek is daarbij een belangrijk instrument om de kwaliteit van leven van cliënten te helpen verbeteren. Per direct hebben beide woonvormen een vacature vooreen gezamenlijke Voor minimaal 32 en maximaal 36 uur per week. De functie Als begeleider verricht u binnen de Beschermende Woonvormen alle voorkomende begeleidingswerkzaamheden, zowel individueel als groepsgericht. Het bewaken en garanderen van de continuïteit en kwaliteit van zorg is daarbij belangrijk. Het profiel Wij zoeken een collega die flexibel is en die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken. U bent bereid alle diensten te verrichten, en beschikt over een relevante opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld SPW), het diploma B-verpleegkundige of verpleegkundige kwalificatieniveau 4. Het hebben van affiniteit met de doelgroep is een pré. Het aanbod De functie is ingedeeld in FWG 40 (minimaal 1.560,- en maximaal 2.280,- bruto bij een fulltime dienstverband). Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Nelleke Heinkens, teamleider subregio Schouwen-Duiveland/Tholen, telefoonnummer: 06 51 60 79 05. E-mailen kan ook: heinkens@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2002.64 linksboven op de envelop, kunt u vóór 25 juni 2002 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Jacqueline Haver, personeelsadviseur, Postbus 253,4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. De sollicitatiegesprekken worden gehouden op woensdag 3 juli 2002. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ceestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. h@ng.net Stichting Jeugd is intermediair tussen jongeren en samenleving. Jongeren zoeken elkaar op en het liefst op een eigen plek. In de 25 kernen op Schouwen-Duiveland zijn er diverse jongerenontmoetingsplaatsen. Om die reden zoekt de Stichting Jeugd een voor 20 uur, MBO-SPW of MDGO, CIOS met enige ervaring De jongerenwerker ondersteunt de vrijwilligers in de kernen en onderhoudt contacten met de jongeren zelf. Aanstelling (voorlopig voor een jaar volgens CAO-welzijn; functiecode SCW 1 Telefonische informatie bij Jaap Elenbaas (0111 416910 priv$ of via kantoor/mail. We ontvangen een sollicitatiebrief graag voer 24 juni. In diezelfde week houdt de sollicitatiecommissie de gesprekken. Kerkhof N Z. 8 4301 EP Zierikzee E-mail: stjeugd@zeelanndnet.nl Mikro-Electro is in iets meer dan 25 jaar tijd uitgegroeid tot het grootste electro- filiaalbedrijf van Zuidwest- Nederland met o.a. 23 winkels, een logistiek centrum en een eigen bezorgteam. Dagelijks beleveren wij honderden klanten en onze eigen winkels vanuit ons distributiecentrum en hoofdkantoor in Roosendaal Binnen ons sterk groeiende bedrijf is per direct plaats voor enthousiaste mensen die hun toekomst en carrière met beide handen f\ aan willen pakken. 1 Werken bij Mikro-Electro is werken in een bedrijf waar j collegialiteity—rTTTGA j enthousiasmfe" I Wegens toenemende drukte hebben wij voor onze winkel in Goes op korte termijn behoefte aan Je hebt onlangs een, bij voorkeur detailhandels of commerciële opleiding afgerond of je hebt noemenswaardige winkelervaring. Je toont veel initiatief en inzet, bent communicatief vaardig en waarschijnlijk tussen de 18 en 25 jaar jong. Je bent een enthousiaste en actieve teamplayer die klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan. Je hebt enigszins affiniteit met elektronische produkten zoals tv's, computers en huishoudelijke artikelen. vacaturecode AV) Je hebt de functie aankomende verkoper goed doorstaan en hebt door deze kennis een goede bekendheid met de elektro-detailhandel en inmiddels een noemenswaardige ervaring opgebouwd. Binnen je huidige of laatste werkkring ben je de uitdaging kwijt en daardoor op zoek naar een jong, dynamisch en groeiend bedrijf, (vacaturecode EV) Geïnteresseerde kandidaten worden een goed basissalaris met uitstekende secundaire voorwaarden en een aantrekkelijk bonusstelsel in het vooruitzicht gesteld. Je kunt bovendien profiteren van een intern opleidingsplan zodat je je eigen toekomst kan bepalen. Heb je interesse? Zetje motivatie op papier en stuur deze samen met CV en pasfoto naar: Mikro-Electro, Afdeling Personeelszaken Ettenseweg 48, 4706 PB Roosendaal. Onder vermelding u vacaturecode. bel tel: 0165 598500 Beste service, laagste prijs! 1 Bergen op Zoom, Breda, Den Bosch, Etlen-Leur, Goes, Hulst. Middelburg, Mlddelharnis, Oostburg. Oosterhout, Oudenbosch, Raamsdonksveer, Roosendaal, Rijen, Schijndel. Tilburg, Terneuzen, Vlissingen, Vught, Waalwijk, Zevenbergen, en Zierikzee Vette Verhaart B.V. Yerseke Vette Verhaart B.V. is een producent, verwerker en exporteur van verse mosse len. Voor het komende seizoen is er binnen de organisatie plaats voor de volgen de functies: Productiepersoneel Wij zoeken gemotiveerd personeel voor het sorteren van mosselen en het bedie nen van inpakmachines. Kwaliteitscontroleur (m/v) (parttime 20 uur/week) De functie omvat het controleren en registreren van procesparameters en de kwa liteitscontrole van het eindproduct. Enige kennis van HACCP-concept is wense lijk, maar niet vereist. Productieaanvoerplanner (fulltime) De functie omvat het regelen van de aanvoer van mosselen naar de productieaf delingen. Kennis van het mosselverwerkingsproces, aansturende capaciteiten en het zelfstandig kunnen werken is een vereiste. Wij bieden Een goede werksfeer Een afwisselende baan Heeft u interesse of wilt u meer informatie, neem dan contact op met Vette Verhaart B.V. Postbus 22, 4400 AA Yerseke Tel. 0113-571451 Contactpersoon: Rene Sinke OOSTBURG, AARDENBURG, TER- NEUZEN, SLUIS, AXEL, HULST Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. 5 «Sb*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36