GESlflflG PZC Groen College Goes Stedelijke Scholengemeenschap De Rede Terneuzen 31 Regionale Scholengemeenschap 't Rijks Bergen op Zoom Corinne de Feyter zaterdag 15 juni 2002 Vbo groen Mark Beekman, 's-Gravenpolder; Jannie Cal- jouw, Arnemuiden; Jaap Dam, Rilland; Saskia Everaers.Renesse; Freek de Feyter, Nieuwvliet; Mirjam Gabrielse, Middelburg; Anita van derHa- ve, Hoek; Renee Huibregtse, Schore; Eva Jakob- sen, Middelburg; Anneleen Jansen, Kruiningen; Robbie Janssen, Middelburg; Shelley Joziasse, Oost-Souburg; Lindsey Kaarsmaker, Bergen op Zoom;Deborah Klein, Bergen opZoom; Dehorah Kolenberg, Rilland; Walter Langerak, Goes; Pe ter Polderman, Ritthem; Silvia Reijnen, Graauw; Pascal Remijnse, Kamperland; Tim Schiedon, Hansweert; Rachelle Schrieks,Ovezande; Mark Verstraeten,Nieuwerkerk; Jan-Willem Vierge ver, Zierikzee; Gabriël Bouwman, Ouwerkerk; Wesley van Boven, Hansweert; Jan van Domme- le, Stavenisse; Florien van den Dries, Kloetinge; Wilma van de Guchte, Kapelle; Arnoud Holtrust, Krabbendijke; Douwe de Jong, Kapelle; Joost de Jonge, Goes; Antony Jurcka, Vlissingen; Martin Kuzee, Waarde; Benny Menheere, Goes; Michel Moerland,Kapelle; Robin Nieuwenhuijse, Ril land; Adriaan Overbeeke, Biezelinge; Gert v.d. Plasse, Kwadendamme; Alinda Polak, Kapelle; Wilco Priester,Baarland; Jorn Rijn, Kapelle; Rene Sinke, Oostdijk; Gerd-Jan Slabbekoorn, Kapelle; Martijn Slabbekoorn, Kapelle; Yvonne Anthe- unisse, Middelburg; Bastian Blok, Lewedorp;Sa- bijn de Cocker, Breskens; Michelle Everste, Nieuwen Sint Joosland; Narhea Goossens, Mid delburg; Angelique La Grand, Baarland; Lianne de Groot, Koudekerke; Annemarie de Groote, Breskens; Manon Huizinga, Bruinisse; Lotte de Jong, Burgh-Haamstede; Jennifer Letwory, Mid delburg; Linda Luijk, Goes; Angelo de Munck, Kloosterzande; Suzanne de Plaa, Terneuzen; Le- roy de Priester, Oost-Souburg; Leonie Scheele, Nieuwen Sint Joosland; Richard Schouten, We- meldinge; Romina Slabber, Wemeldinge; llona Sinke, Kloetinge; Ilse Terreehorst, Biervliet; Ri- nus Teunissen, Roosendaal; Tamara de Voogd, Meliskerke; Marlouke van der Vorst, Nieuwdorp; Maaike Weezepoel, Brouwershaven; Marjola Wiemes, Vogelwaarde; Anne Bergmans, Hein- kenszand; Jolanda Blok,Wemeldinge; Lodie Boelhouwer, Rilland; Andrea van Boven, Hans weert; Miranda Brohm, Wolphaartsdijk; Daan Harmsen, 's-Heer Arendskerke; Kirsten Hartgers, Hansweert; John Hoekman, Oostdijk; Sabrina Hoondert, Wolphaartsdijk; Wilma de Jonge, Heinkenszand; Sander Koole, Wissenkerke; Ma- riëttede Looff, Kortgene; Stefan Luijk, Goes; Cas sandra van Oorschot, Wolphaartsdijk; Quintian Paauwe, Krabbendijke; Kim van der Poel, Wol phaartsdijk; Renee Priem, Goes; Victor Quinten- ,Goes; Samantha Rijkhals, Goes; Adriënne Ver burg, Kortgene; Martin Vermerris, Kapelle; Sjoerd Vermue, Heinkenszand; Marja Vink, 's- Gravenpolder; Ruud Warren, Wissenkerke; Wim Zweemer, Borssele; Jarno Zwemer, Kamper land; Janine Breemerkamp, Middelburg; Joeri de Decker, Lewedorp; Inge Eggebeen, Wol phaartsdijk; Gisella Gabrielse, Westkapelle; Joni Hengst, Westkapelle; Leen Hoekman, Kapelle; Angela Jakobsen, Goes; Sabine Korstanje, Bie zelinge; Jenny Manz, Vlissingen; Johanneke Meijer, Middelburg; Linda Mooy, Stavenisse; Shanna Pool, Middelburg; Anneke Traas, Hein kenszand; Jan Vermue, Heinkenszand; Carolien Wetselaar, Westkapelle; Peter Bolle, Zierikzee; Nick Borsboom, Zierikzee; Arnold Corbijn, Mid delburg; Wiek Dam, Rilland; Djiron Gelderland, Sluiskil; Jeffry de Graaf, Kortgene; Sjoerd van derHorst,Oudelande; John de Leeuw,Ellewouts- dijk; Jan Luycks, Koewacht; Oscar Meijer, Kerk- werve; Michelle Moerman, Nieuwerkerk; Christi an Oosterlee, Krabbendijke; Ronny Schout, Mid delburg; Remco Visser, Colijnsplaat; Johnny de Visser, Kouderkerke; Mathijs Weststrate, Ril land; Robbert Wiskerke,Goes. Vbo-bouwtechniek metselen Davy Jonkman, Hoofdplaat. Vbo-bouwtechniek schilderen Paul Bruil, Terneuzen; Anakiz Cogurcu, Terneu zen; Rick van Hattum, Terneuzen; Ricardo van der Heiden, Axel; Stephanie Simons, Terneuzen; Benito Wong Chung, Terneuzen. Vbo-bouwtechniek timmeren Rick Apperlo, Axel; Teun Goosens, Terneuzen; Jeffrey Haver, Terneuzen; Vincent de Kort, Osse- nisse; Wesley Kole, Terneuzen. Vbo-bouwtechniek algemeen Michael de Jonge, Terneuzen; Jos Schipper, Ax el; Kevin Willems, Terneuzen. Vbo-consumptieve techniek (brood/banket) Cennet Atmaca, Terneuzen; Jacqueline Hulst, Breskens; Rianne Kuipers, Terneuzen; Rebecca Matthijs, Terneuzen; Manon Rouw, Terneuzen; AyeTeke, Terneuzen; Maurits de Vries, Axel. Vbo-consumptieve techniek (koken/serveren) Miglena Atanassova, Philippine; Joyce van Ca- dsand, Terneuzen; Claudia Dieleman, Terneu zen; Peter Doens, Hoek; Andrea Drijdijk, Axel; De- nise Ganpat, Terneuzen; Daniël Geistdörfer, Sluis; Eline Hamelink, Terneuzen; Chanelle Jandroep, Terneuzen; Jacqueline de Kort, Sas van Gent; Stéphanie de Ruijter, Terneuzen; Joni Mirrer,Terneuzen; Karlijn Oppeneer,Terneuzen; Kees Riemens, Axel; Roy Schneider, Terneuzen; Charlotte Vroegop, Sas van Gent; Christoph Weemaes, Westdorpe; Jelle Wilting, Terneuzen; Annelies Wink, Axel. Vbo-elektrotechniek Gabriël de Bakker, Hoek; Leroy Hardman, Axel; Jeffrey Kaijser, Axel; Angelo Kasteleijn, Terneu zen; Mahmut Kiligaslan, Cadzand; Dennis Lind- green, Terneuzen; Vincent Loof, Terneuzen; Ivo Meerschaert, Terneuzen; Jamei Messaadi, Axel; Robert Meulenberg, Hoek; Lieuwe Nolet, Axel; FahriSaglam, Terneuzen; Ricci Smolders, Kloos terzande; Stefan Standaert, Terneuzen; Marcel Strijd, Terneuzen; Roy Ulveling, Terneuzen; Da niël Vermeulen, Terneuzen; Michael de Waal, Axel; Alexander van Waterschoot, Philippine; Berry Wink, Axel; Mike Wollrabe, Terneuzen; Re- névan Zeeland, Terneuzen. Vbo-installatietechniek Nicky Bakker, Hoek; Robert Dekker, Axel; Michiel van Doeselaar, Axel; Gökhan Ersahin, Terneu zen; Pieter van Hoove, Axel; Tonny van Maren, Terneuzen; Abdullah Ozden, Terneuzen; Vincent van 't Westeinde, Terneuzen. Vbo-metaaltechniek Michael van Alphen, Terneuzen; Jimmy Bouw man, Axel; Remco de Brouwer, Zaamslag; Davy Grecu, Westdorpe; Sunny Haak, Hoek; Jurgen van Hoeve, Terneuzen; Ralf Kramer, Breskens; Remco van Meerveld, Philippine; Eric van Nieu- wenhuyze, Terneuzen; Martin de Pooter, Axel; Nina Schafer, Ossenisse; Vincent Smid, Terneu zen; Kevin Vermeire, Sluiskil; Tommy Willem- sen, Zaamslag. Vbo-voertuigentechniek Wilco van Drongelen, Zaamslag; Jacky Goud zwaard, Terneuzen; Davy Guiljam, Zaamslag; Nathan Heesbeen, Hoek; Kornel Jakobik, Sluiskil; Niels van Putten, Terneuzen; Corné Schieman, Terneuzen; Jeffrey Verpoorte, Philip pine; Patrick Voorburg, Hoek. Mavo Jeroen Adriaansen, Terneuzen; Haider Al Dahiri, Eede; Yakup Celiköz, Terneuzen; Hulya Ersahin, Terneuzen; Anita de Feijter, Hoek; Stephan van Fraeijenhove, Terneuzen; Jochem Goedhals, Axel; Lindy Helm, Terneuzen; Stéphanie Hel- mers, Kloosterzande; Roxanne van den Heuvel, Terneuzen; Amber Jonkman, Terneuzen; Angela de Koeyer, Zaamslag; Lotte Kramer, Hoek; Sop hie Kreuze, Terneuzen; Desirée Lako, Axel; Davy Nielen, Terneuzen; Ali Ihsan Palit, Terneuzen; Matthew Parkes, Terneuzen; Anaïs Ragon, Ter neuzen; Marnix Ruben,Terneuzen; Melissa de La Ruelle, Axel; Chantal Scheele, Hoek; Nadia Syed, Terneuzen; Anouschka van Uytrecht, Terneuzen; Tim Verlinde, Philippine; Jack van Vlierberghe, Axel; Wendy Weststrate, Terneuzen; Jolien Wis se, Terneuzen; Evelien de Zeeuw, Hoek. Tamara van den Berge, Axel; Jordie Bolleman, Axel; Ilse Borm, Zaamslag; Bart de Buck, Hoek; Dennis Cappendijk, Terneuzen; Jörg Coppens, Terneuzen; Pascal van Damme, Terneuzen; Jel- mer Dees, Terneuzen; Anne Dekker, Terneuzen; Aniëla Engels, Terneuzen; Sam van Goethem, Terneuzen; Deniz Göktas, Terneuzen; Astrid Ha melink, Terneuzen; Sandra d'Hert, Terneuzen; Fiona van der Hooft, Terneuzen; Roderick d'Hont, Hoek; Stefan van Jole, Kloosterzande; Martin de Jonge, Hoek; Erwin Joosse, Terneu zen; Martijn van Kalmthout, Kloosterzande; Shorash Maho, Terneuzen; Mariken Martinet, Heikant; Paul van der Meer, Terneuzen; Trystan Michielsen, Terneuzen; Marinde Moes, Terneu zen; Teun van den Neste, Terneuzen; Jordi Over beeke, Hoek; Eric van de Putte, Terneuzen; Lau rens de Ruijter, Philippine; Rob Scheele, Hoek; Joffrey Serkedakis, Terneuzen; Olivier Slijk, Ter neuzen; Annemiek Smet, SintJansteen; Desirée Vale, Sas van Gent; Anne de Vlieger, Hoek; Chi Hung Wan, Terneuzen; Simone van Wezel, Hulst; Kutlay Yigit, Terneuzen. Atheneum Shalini van Assche, Sas van Gent; Gijs van Bakel, Terneuzen; Bart Begijn, Terneuzen; Rob de Booy, Terneuzen; Anne Bruin, Terneuzen; Bas Dingen- outs, Terneuzen; Wout Kolijn, Terneuzen; Anne miek de Kramer, Terneuzen; Eefke Krutwagen, Terneuzen; Michiel Krutwagen, Terneuzen; Daan Mortier, Zaamslag; Jordi Ollebek, Terneu zen; Bart Rijckaert, Hoek; Fatih Saglam, Terneu zen; Bart van der Salm, Hoek; Ellen Schriever, Terneuzen; Hanneke van der Steen, Terneuzen; Ellen Torfs, Terneuzen; Jacqueline Verhaegen, Hulst; Lieke van de Voort, Hoek. J Gymnasium Hugo van den Bosch, Terneuzen; Metamia Ciampricotti, Terneuzen; Evita de Kort, Ossenis se; Mark van Kouteren, Terneuzen; Bram Wy- nants, Terneuzen. Mavo Josephine Aarssen, Bergen opZoom; Janita An- thonisse, Scherpenisse; Corné van Ast, Rilland; Dennis Baauw, Bergen op Zoom; Marloes Beij- aerts, Halsteren; Nick Bennaars, Halsteren; Meg gy Beukelaar, Halsteren; Erik-Jan Beuken, Hoo- gerheide; Murat Bilgili, Bergen op Zoom; Ugur Bilgili, Bergen op Zoom; Joep Blokland, Bergen op Zoom; Juul Boeijen, Halsteren; Mark Boom, Bergen opZoom; Ankie de Bot, Bergen opZoom; Peter Botermans, Lepelstraat; Sebastiaan den Breems, Hoogerheide; Jolanda de Bruijn, Moer straten; Sven Bruin, Bergen op Zoom; Caner Büyükördek Bergen op Zoom; Silvino Conradi, Putte; Bonny Cornel, Bergen op Zoom; Lisette Cymbaluk, Bergen op Zoom; Sanne Doggen, Bergen op Zoom; Karim van Doorn, Heyningen; Niels van Eekelen, Bergen op Zoom; Ahmed El- barjiji, Bergen op Zoom; Karin Elseman, Bergen opZoom; Rob Ernest, Halsteren;Timmy Freund, Bergen op Zoom; Sylvia Gabriëls, Halsteren; Rutger van Geel, Nieuw-Vossemeer; Fennie van Gent, Bergen op Zoom; William Geuze, Tholen; Jeanique de Groot, Halsteren; Percy Havermans, Bergen op Zoom; Danny Hermus, Halsteren; Emilie Herselman, Steenbergen; Jessica Her- wegh, Sint-Maartensdijk; Arjen van Hoof, Halste ren; Anouk Hoogstraate, Bergen op Zoom; Jan nie Huffmeijer, Bergen op Zoom; Niek Janse, Halsteren; Philippe Janssen, Sint-Maartensdijk; Daniëlle Kil, Bergen op Zoom; Daniël Klomps, Halsteren; Rick Kolkman, Bergen op Zoom; Cyn thia Kooien, Hoogerheide; Marco Kramer, Hoo gerheide; Maaike Kruit, Halsteren; Miranda La- brujère, Bergen op Zoom; Thomas de Laet, Putte; Lowieke Luijks, Bergen op Zoom; Joost Mees ters, Bergen op Zoom; Kirsten Meihuizen, Ber gen op Zoom; Edwin de Meijer, Lepelstraat; Niels Mertens, Halsteren; Rick Musters, Steenbergen; Kim Oeriemans, Hoogerheide; Havva Önlü, Ber gen op Zoom; Wietske Oors, Halsteren; Alexan dra Oudesluijs, Tholen; Marloes Oudesluijs, Ber gen op Zoom; Erwin Paardekam, Bergen op Zoom; llona van de Perre, Bergen op Zoom; Jes sica Petie, Bergen op Zoom; Jamie Poorters, Ber gen op Zoom; llona Pot, Sint-Maartensdijk; De borah Prinse, Bergen op Zoom; Stephanie van Pul, Bergen opZoom; Frank Reijerse, Halsteren; Bart van Roosendaal, Bergen op Zoom; Maikel Rouwendal, Halsteren; Jerry de Ruiter, Sint- Maartensdijk; Emrah Sahin, Bergen op Zoom; Paul van Schaïk, Bergen op Zoom; Geert Schet- ters, Bergen op Zoom; Sandra Schillemans, Steenbergen; Karin Schuurbiers, Lepelstraat; Sjoerd Siebelink, Wouwse Plantage; Joey Snoeijers, Bergen op Zoom; Danny Suijkerbuijk, Halsteren; Lizzy Tempelaars, Halsteren; Remie van Tilburg, Bergen op Zoom; Daphne Valentïjn, Bergen op Zoom; Annemiek Velthuizen, Dintel oord; Nick Vermaas, Halsteren; Jessie Vogels, Tholen.Joyce Wagemakers, Bergen op Zoom; Marijn de Weert, De Heen; Boudien van der We gen, Bergen op Zoom; Joline Weischot, Halste ren; Leon Wigmans, Hoogerheide; Thomas de Wit, Bergen op Zoom; Manni Zadeh Esmail, Ber gen op Zoom; Robby van der Zande, Halsteren; Marella Zandee, Hoogerheide). Havo Marike Aertssen, Bergen op Zoom; Petra Bazen, Tholen; Maryam Benkhlifa, Roosendaal; Lieke Bevelander, Scherpenisse; Laura Bokelman, Halsteren; Wouter-Jan Bos, Bergen op Zoom; llona Braai, Tholen; Bart van Broekhoven, Tho len; Christiaan Cymbaluk, Bergen op Zoom; Son- ja Dieperink, Bergen op Zoom; Gerdie Dorst, Sint-Maartensdijk; Daniella Duine, Bergen op Zoom; Angelique van den Eijnden, Bergen op Zoom; Najat El-Allaoui, Bergen op Zoom; Kevin van Es, Bergen op Zoom; Rachid Ezzaghrayri, Bergen op Zoom; Joke Franken, Bergen op Zoom; Robbert Franken, Halsteren; Arnold Ga briëls, Halsteren; Rik Godschalk, Hoogerheide; Sanne van Gooi, Bergen op Zoom; Anita Goos sens, Bergen opZoom; Helma Goossens, Heerle; Leonie de Groot, Halsteren; Bas Hagenaars, Ber gen op Zoom; Inge Hermans, Bergen op Zoom; Annemarie Jansen, De Heen; Bart Jansen, Os- sendrecht; Leontine Janssen, Moerstraten; Ran dy Janssen, Bergen op Zoom; Tineke de Jong, Ossendrecht; Anjès de Keijzer, Nieuw-Vosse meer; Tamar ten Kleij, Hoogerheide; Mirjam Knaebel, Lepelstraat; Hans de Koek, Halsteren; Wesley Kooien, Huijbergen; Seth Lievense, Hoo gerheide; Stefan Malee, Bergen op Zoom; Joost Matthijssen, Lepelstraat; Astrid van Meer, Ber- gert op Zoom; Ineke Menheere, Sint-Annaland; Jessica Menkel, Bergen op Zoom; Hildegard Mi- chiellsens, Ossendrecht; Olga Michielsens, Os sendrecht; Sophie Navest, Ossendrecht; Kim HongThi Nguyen, Bergen opZoom.Toria Oum- hamed, Tholen; Jean Parren, Halsteren; Richard Paulissen, Halsteren; Jurgen van Pul, Bergen op Zoom; Jouke Rens, Halsteren; Diana Rumkorf, Bergen op Zoom; Laura van Schilt, Bergen op Zoom; Remco Schuurbiers, Bergen op Zoom; Celine Sebregts, Heerle; Maureen Smits, Stave nisse; Salih Solmaz, Bergen op Zoom; Margo Stoffels, Bergen op Zoom; Martijn Stok, Hooger heide; Kitty van Tilborg, Bergen op Zoom; Maud van Tilborg, Halsteren; Priscilla Valk, Kruinin gen.Mark van de Velde, Bergen op Zoom; Marti- ne Velthuizen, Dinteloord; Ingrid Verkerke, Ber gen op Zoom; Stephanie Verweijmeren, Bergen op Zoom; Karina Voogd, Bergen op Zoom; Rob Vriens, Bergen op Zoom; Erik Wagenaars, Huij bergen; Marjolein de Weerd, Bergen op Zoom; Jessica de Weert, Bergen op Zoom; Matthijs Widdershoven, Halsteren; Wesley Willem, Ber gen op Zoom; Willeke Willemstein, Bergen op Zoom; Edwin Withagen, Bergen op Zoom; Wil- bert van Zunderd, Ossendrecht; Derek van Zun- dert, Hoogerheide. Vwo Frank Aarens, Dinteloord; Jeroen Beijaerts, Hal steren; Marloes Boterman, Dinteloord; Roos Bultink, Bergen op Zoom; Marieke Corré, Os sendrecht; Danny Daalmans, Woensdrecht; Lau ra Dekkers, Bergen op Zoom; Fatih Ergec, Bergen opZoom; Ibrahim Erol, Bergen opZoom; Michiel van der Est, Sint-Philipsland; Carolien Franken, Hoogerheide; Laura van Gils, Bergen op Zoom; Koen van Ginneken, Bergen op Zoom; Arjette van Gorsel, Oud-Vossemeer; Lauran Groenveld, Halsteren; Roger Groffen, Ossendrecht; Floor de Groot, Bergen op Zoom; Jurgen Hanssens, Steenbergen; Corné Helmons, Lepelstraat; Ruud Heshof, Oud-Vossemeer; Mark Hessels, Hooger heide; Janneke Hoofs, Hoogerheide; Claire Houg, Bergen op Zoom; Sarina de Klerck, Oud- Vossmeeer; Linda Konings, Hoogerheide; Ja- niek Kooien, Nieuw-Vossemeer; Robby Kooien, Hoogerheide; Steven Leenheer, Hoogerheide; Kevin van Loon, Woensdrecht; Marieke van Loon, Bergen op Zoom; Armand Looyé, Bergen opZoom; Jeroen Luijks, Halsteren; Laureen Mei rink, Tholen; Saskia Menkel, Bergen op Zoom; Michel Mertens, Halsteren; Jonny Nieuwenhuij se, Steenbergen; Martijn de Nijs, Hoogerheide; Ronald van Oeveren, Ossendrecht; Evy Pan- neflek, Bergen op Zoom; Sebastiaan Plouvier, Bergen op Zoom; Jack Rijnberg, Sint-Annaland; Ronald van Rijsewijk, Halsteren; Luuk Roefs, Ber- §en op Zoom; Meike Sauter, Tholen; Wilco chijf. Halsteren; Peter Schütz, Bergen op Zoom; Majanie Smout, Tholen; Miranda Sperling, Ber gen opZoom; Ralph Stadhouders, Hoogerheide; Daan Steijns, Halsteren; Desiree Struijk, Bergen op Zoom; Martin Suijkerbuijk, Tholen; Dennis Tax, Hoogerheide; Thamar Tax, Bergen op Zoom; Loes Timmer mans, Bergen op Zoom; Anouschka van Treijen, Oud-Vossemeer. Jun Wu, Bergen op Zoom; Ste ve van Zundert, Bergen op Zoom. Enkele scholen waren niet in staat tij dig de resultaten van hun eindexa mens beschikbaar te stellen. foto Peter Nicolai De examens zijn achter de rug, het is enkel nog wach ten op de officiële uitreiking van het felbegeerde papiertje. Maar daar maakt Corinne de Feyter (17) uit Axel zich geen zorgen over. „De examens gingen wel lekker, dus ik denk dat het wel goed zit." Corinne deed dit jaar examen op de havo in het profiel Cultuur en MaatschappijVijf jaar lang zat ze op het Zeldenrust Steelant- college in Terneuzen: eerst deed ze twee jaar atheneum, in het derde jaar ging ze naar de havo. De middelbare schooltijd ligt nu achter haar, hoe kijkt ze daarop terug? „Ik heb een ontzettend leuke tijd gehad op de middel bare school. Hier ga ik later met plezier aan terugdenken, dat weet ik zeker. Als ik volgend schooljaar op mijn kamertje in Breda zit zal ik deze tijd missen hoor", verwacht Corinne. Ze heeft eigenlijk alleen maar leuke herinneringen aan het Zeldenrust-Steelantcollege, ,Ik kan helemaal geen verve lende dingen bedenken...", zegt ze terwijl ze diep nadenkt. „Nee, ik heb altijd goed in mijn vel ge zeten, het was altijd loltrappen en lachen! Zeker de laatste twee jaar hebben we een hele leuke klas gehad, we zaten met bijna alleen maar meiden en nog drie jongens. Iedereen kon het met elkaar vinden, terwijl we alle maal verschillend waren! Met deze klas ging ik ook drie dagen naar Londen, dat was een hoog tepunt in mijn middelbare schooltijd." Voor andere hoogtepunten moet ze even in haar geheugen gra ven. Haar vriendin Daphne helpt haar een handje: „Weetje nog dat we samen op televisie zijn geweest?" „Oh ja, da's waar ook!Corinne herinnert het zich weer. Samen met Daphne kwam ze in het AVRO-program- ma Gezondheidsplein, omdat ze een voorlichtingsproject over pesten hadden opgezet in de on derbouw, „We zaten samen in de bovenbouwcommissie en heb ben toen een anti-pestcampag- ne opgezet. We gaven les aan de tweedeklassers, lieten filmpjes zien en de politie is zelfs een keer in de klas geweest om erover te praten", zegt Corinne enthousi ast. „De krant had er een artikel over geschreven en Gezond heidsplein was wel in ons geïn teresseerd. Dus wij naar Hilver sum naar de televisiestudio's. We werden eerst helemaal opge maakt voor we de uitzending in gingen. Ik vond het heel span nend, het was gaaf om eens mee temaken." Er zijn een heleboel dingen waar Corinne met plezier aan terugdenkt, zoals bijvoorbeeld ook aan de laatste schooldag en het aansluitend galabal: „Dat was een geweldige dag, een mooie afsluiting van een leuke tijd! Lieneke Fieret

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 31