Veel mondiger geworden PZC Gera Baas Buys Ballot College Goes 29 zaterdag 15 juni 2002 foto Lex de Meester Wat Gera Baas (17) van haar schooltijd heeft opgesto ken is niet iets wat je zo gauw zou opnoemen: ze heeft met mensen leren omgaan. De Vlis- singse heeft eindexamen vwo afgelegd aan de Christelijke Scholengemeenschap Walche ren (CSW) in Middelburg. De scholier heeft eerst twee jaar les aan de CSW in Vlissingen ge volgd. „Dat was gebruikelijk. In het derde jaar verhuis je auto matisch naar Middelburg. Ik deed nooit mijn mond open in Vlissingen. Alleen als de leraar iets vroeg, zei ik wat.Gera's zus zat op de Middelburgse locatie Van haar hoorde Gera dreigen de verhalen als: „Het is net een gevangenis." Gera zag er dan ook erg tegenop om naar de veel grotere school in de Zeeuwse hoofdstad te gaan. „Maar het viel mij heel erg mee. Ik kwam in de klas bij een vriendin van de lagere school. Via haar kreeg ik meer vriendinnen." Ook werd de Vlissingse be vriend met iemand uit de leer- lingenraad. Vanaf toen heeft ze steeds vrijwillig vergaderingen bijgewoond. Later is ze lid ge worden van de raad. „Zo heb ik steeds meer mensen leren ken nen. Ik ben veel opener en mon diger geworden." Gera heeft ge merkt dat docenten ook mensen zijn: „Ik ken de leraren nu meer persoonlijk. Ik zie ze niet meer als mensen voor wie je bang moet zijn." Gera denkt dat ze straks haar vrienden heel erg gaat missen. Ze gaat naar de Kunstacademie in Kampen. „Met mijn echte vriendinnen van het vwo ga ik proberen contact te houden. Maar erg jammer is, dat ik de ge zelligheid van de schooltoneel- groep moet missen. De mensen die daarin zaten, zaten meren deels een paar klassen lager, wat betekent dat zij nog op de CSW blijven." Gera meent dat het wat moeilijker is om die te blijven zien. „Ik zal niet meer zo vaak naar Vlissingen komen als ïkin Kampen zit." Voor het zover is, is het eerst nog afwachten of ze haar vwo-di- ploma in ontvangst mag nemen. De scholier heeft dit jaar met Pfeiffer gekampt en daarbij had ze nog rugklachten. „Ik heb met pijnstillers mijn examens moe ten maken. Was dat nou niet zo geweest, dan had ik het mis schien veel beter kunnen ma ken." Gera's zorgenkindjes zijn de vakken economie en wiskun de. „Door mijn ziekte heb ik daar niet zoveel aandacht aan kunnen besteden." Al met al is ze allang blij dat ze toch aan het eindexamen is toegekomen. Dat ze nu meer durft te praten, blijkt ook uit haar toekomstvi sie. Ze wil vrij kunstenaar wor den en daarnaast voor de klas gaan staan. „Ik wil gaan schil deren of beeldhouwen. Maar ik ben bang dat ik daarmee niet in mijn onderhoud kan voorzien. Daarom wil ik in het onderwijs. Natuurlijk als lerares in de kunstrichting." Verstand van kunst heeft Gera inmiddels wel. Ze heeft als bij vakken CKV2 en CKV3 gevolgd, wat staat voor cultuurgeschie denis en praktijkgerichte cultu rele kunstzinnige vorming. Valeska Nastaly Calvijn College locatie Goes Anneleen Bal, Nieuwerkerk; Mark Benjert, 's- Gravenpolder; Arco van den Berge, Goes; Robert van Beveren, Goes; Elbert Bezuyen, Kapelle; Els van den Bos, Bruinisse; Hellen van den Bosse, Kerkwerve; Marjolein de Bruine, Zierikzee; Wim Bulthuis, Kapelle; Pieter Deurloo, Bruinisse; Mo nique Dorst, Goes; Kees-Jan van Driel, Ooster- land; Marijke van den Ende, Borssele; Hans Fier- loos, Goes; Olga Fonteine, Brouwershaven; Corstian de Frel, Goes; Marianne van Gilst, 's- Heer Hendrikskinderen; Claudia van Gilst, Kloe- tinge; Peter de Goffau, 's-Gravenpolder; Peter Guiljam, Wemeldinge; Sander van Gurp, Lewe- dorp; Leandra Hollebrandse, Goes; Sarienke van Houte, Goes; Martin van leperen, Kapelle; Ruben van Iwaarden, Yerseke; Adriaan de Jager, Yerse- ke;Christiaan Kerpel, Goes; Han Kleppe, Kapelle; Gerjan Kloosterman, Lewedorp; Karen van Koe- veringe, Kapelle; Dennis de Kok, 's-Gravenpol der; Ella de Kok, 's-Gravenpolder; Gerard de Kok, Wolphaartsdijk; Dirk de Korne, 's-Gravenpolder; Jo-Anne Kramer, Wolphaartsdijk; Cindy Kremer, Goes; Berdine van Leeuwen, Noordgouwe;Toon van Liere, Borssele; Gert-Jan van der Maas, Goes; Gerard Mieras, Borssele; Joanelle Min- naard, 's-Gravenpolder; Mariëlle Moerdijk, Goes; Marleen Moerdijk, Nieuwdorp; Gea Mol, 's-Heer Abtskerke; Ingrid Mol, Nieuwdorp; Linda Muilwijk, Burgh-Haamstede; Jan de Muynck, Borssele; Jochem Niemantsverdriet, Hoede kenskerke; Mariska Nieuwenhuize, Kapelle; Anneleen Niewenhuijse, Kapelle; Jacquelien Nijssen, Kattendijke; Sjanien Nikolic, Zierikzee; Ronald Noordermeer, Kats; Wilma Overbeeke, Kapelle; Eline Poortvliet, Kapelle; Manon Quar- tel, Goes; Jan Reinhoud, Goes;Dinanda Scheele, Kapelle; Hendrina Schrijver, Lewedorp; Alinda Spaanderman, Goes; Ciska Spruit, Kapelle; An- nemarie Stout, Wolphaartsdijk; Nettie bij de Vaate, Zierikzee; Liesbeth van de Velde, Ooster- land; Maartje Visser, Goes; Pieter Vos, Goes; Rik van Vuuren, Zaamslag; Kees Weststrate, Nieuw dorp; Harmen van der Wilt, Kapelle; Annelien Wisse, Goes; Jacolien Witte, Nieuwdorp; Ma- rinka Witte, Nieuwdorp. Havo Lies Adelaar, Terneuzen; Corine Baaijens, Kapel le; Hanneke Baaijens, Kapelle; Petra van den Berg, Terneuzen; Christien Berman, Nisse; Gert Beunder, Middelburg; Tjeerd Blankenstijn, Kort- gene;Jolanda Boogaard, Middelburg; Annemie- ke van den Boogaart, Tholen; Gerdie Boone, Ter neuzen; Ellen Bosschaart, Aagtekerke; Jantine van den Bosse, Kerkwerve; Janneke Boteren- brood, Arnemuiden; Mariska Braamse, Goes; Carline Brouwer, Aagtekerke; Ellen Bruijnzeel, Sint-Annaland; Jacowine Burger, Tholen; Anne- lies Cornet Scherpenisse; Silvia Deij, 's-Graven polder; Stefan Dekker, Oostkapelle; Peter Dek ker, Terneuzen; Remco van Dijken, Nieuwerkerk; Williejanne van den Dikkenberg, Sint-Annaland; Diane van Ditmarsch, Goes; Martijn Doolaard, Kloetinge; Elsbet Eerland, Tholen; Rachel Elen- baas, 's-Gravenpolder; Albert van Engelenho ven, Yerseke; Annelies Faas, Zaamslag; Lourens Francke, Westkapelle; Arinda Geschiere, Middel burg; Adriaan Hanse, Zierikzee; Corne Harmsen Scherpenisse; Joan de Heer, Goes; Carin Heijboer, Tholen; Marianne Hoek, Sint-Maar tensdijk; Jacomijn Hoekman, 's-Gravenpolder; Joanneke Hoekman, Yerseke; llsemarije Hoo- gerduijn, Goes; Jan Kees Jacobse, 's-Gravenpol- der; Johan de Jonge, Wilhelminadorp; Bertine de Jonge, Zierikzee; Joacim de Kam, Oostkapel le; Marco Kersten, Middelburg; Anneloes van Keulen, St. Annaland; Jacqueline Kik, Kruinin- gen;Johanneke van Koeveringe, Borssele; Joost Kosten, Kapelle; Henrike de Kramer, Hoek; Iman Labruyère, 's:Heer Hendrikskinderen; Jan Kees Lievense, Westkapelle; Willem van Lit, Goes; Marianne de Looff, Vlissingen; Linda Louws, Aagtekerke; Sjanneke van der Maas, Vlissingen; Janneke Maljaars, Aagtekerke; Carla Maljaars, Kapelle; Annelies Marijs, Hoedekenskerke; Mar co Mol, Tholen; Harm van Moolenbroek, Middel burg; Jakob van Mourik, Middelburg; Coert van Mourik, West-Souburg; Judith Nieboer, Oost- Souburg; John Nieuwenhuize, Yerseke; Rineke Nijsse, Kapelle; Marten Olree, Oosterland; Rolf Paauwe, 's-Gravenpolder; Gertrude de Pater, Krabbendijke; Marijn Pekaar, Kloetinge; Elise Poppe, Middelburg; Eline Poppe, Middelburg; Anthonie Poppe, Oostkapelle; Andréas Prins, Sint-Annaland; Lydia de Rijke, Hoek; Carolien Rottier, Aagtekerke; Corné Rottier, Poortvliet; Marianne Rottier, Vlissingen; Lisette Saman, Burgh Haamstede; Arris Scherrenburg, 's-Gra venpolder; Janita Smit, 's-Gravenpolder; Christi- aan Stouten, Kerkwerve; Albert Uil, Zierikzee; Ar no van de Velde, Goes; Aard-Jan Verschuure, Goes; Izak Visser, Arnemuiden; Esther de Visser, Middelburg; Maartje Visser, Waarde; Marieke de Voogd, Kruiningen; Ellen de Voogd, Meliskerke; Mark Vos, 's-Gravenpolder; Jacqueline Wage naar, Krabbendijke; Hans Walhout, Goes; Mariël le Weststrate, Krabbendijke; Daniëlle de Wijze, Tholen; Jurriën Willemsen, Oosterland; Dianne Wisse, Biggekerke; Joeri Wisse, Yerseke; Arno Witsel, Krabbendijke; Elsa Wondergem, Goes; Janine Zandee, Goes; Mark Zwemer, Middel burg. Vwo Lydia Bechthum, Kapelle; Elbert Bechthum, Ka pelle; Madianne Blok, Nieuwerkerk; William den Braber, Stavenisse; Willeke van Dorp, 's-Graven polder; Ivo Fonteine, Brouwershaven; Richard de Goffau, Waarde; Pierre la Grand, Arnemui den; Rosanne Holwerda, Nieuwerkerk; Antje Houmes, Goes; Martijn Joosse, Middelburg; Li- anne Kempe, Goes; Henri Keurhorst, Kapelle; Ar jan Kosten, Kapelle; Gonny Kosten, Yerseke; Marlien Lievense, Westkapelle; Hans Maljaars, Aagtekerke; Hanneke Maljaars, Tholen; Jan-Rien Meerman, Arnemuiden; Lizebeth Meise, Vrou wenpolder; Jolien de Meulmeester, Arnemui den; Hanno Mulder, Westkapelle; Leonard Nie wenhuijse, Kapelle; Margreet Oorschot, Goes; Johanneke de Pater, Krabbendijke; Jos Quist, Tholen; Jantine Reijngoudt, Sint-Philipsland; Ri- anne Roest, 's-Gravenpolder; Marten de Ruyter, Kerkwerve; Arco van Sabben, Serooskerke; Fio na van Schaik, Kruiningen; Jorian Schot, Tholen; Denise Sinke, Krabbendijke; Judith Spaans, Goes; Rianne Stelpstra, Middelburg; Justin van Stuijvenberg, 's-Heer Arendskerke; Willem Jan van der Toorn, Middelburg; Lucas van der Veen, Middelburg; Petra Velthuis, Goes; Jannie Verha- ge, Zoutelande; Nelleke Verweij, Middelburg; Maria de Visser, Kapelle; Cees Vogel, Kapelle; Nicky de Vos, Arnemuiden; Jantien Vroegop, Sint-Annaland; Joanne van Westenbrugge, Mid delburg; Sam Wisse, Aagtekerke; Windy de Wit, Nieuwerkerk; Jacorine de Witte, 's-Gravenpol der; Joanneke de Witte, 's-Gravenpolder. locatie Tholen Mavo Liecke van der Aa, Sint-Maartensdijk; Janetta Aarnoudse, Oud-Vossemeer; Willeke Aarnoud- se, Oud-Vossemeer; Wim Aarnoudse, Stavenis se; Korne Bout, Tholen; Edwin Denissen, Poort vliet; Marieke den Engelsman, Sint-Annaland; Evert-Jan Geluk, Sint-Philipsland; Ewoud Goe- degebuure, Sint-Annaland; Martine Goedege- buure, Sint-Annaland; Leona van der Graaf, Stavenisse; Ellen Hage, Scherpenisse; Jeantine Hage, Scherpenisse; Clementine Heijboer, Scherpenisse; Marijke Heijboer, Tholen; Marijn van 't Hof, Sint-Philipsland; Arjan de Hond, Tho len; Mirelle van Houdt, Sint-Maartensdijk; Ellen Jasperse, Scherpenisse; Eline de Keijzer, Scher penisse; Rob van der Klooster, Sint-Annaland; Helmya Knuist, Stavenisse; Arinda Lindhout, Poortvliet; Mariëlle Lindhoud, Scherpenisse; He- leen van der Maas, Tholen; Simon van der Male, Tholen; José Menheere, Poortvliet; Kees Neele, Tholen; Marieke Noorthoek, Sint-Philipsland; Wouthera van Oostrum, Sint-Annaland; Wilma Oudesluijs, Sint-Maartensdijk; Natasja Polder man, Sint-Annaland; Peter Polderman, Tholen; Gert Ponse, Scherpenisse; Nicolien Priem, Sta venisse; Bram Quist, Tholen; Ingrid Roeland, Sint-Annaland; Eline de Rooij, Sint-Annaland; El len Rottier, Poortvliet; Eline Ruben, Tholen; Anita Schot, Tholen; Irma van der Slikke, Scherpenis se; Adrieëtte Wouters, Tholen; Matthé van Zielst, Tholen; Henrike Zwaai, Tholen. locatie Middelburg Mavo Pieter Beeke, Middelburg; Corinda Beekman, Middelburg;Tom Beekman, Middelburg;Sander van Belzen, Arnemuiden; Niek Bolle, Middel burg; Anneleen Bosselaar, Meliskerke; Esther Bostelaar, Ooskapelle; Lydia Brouwer, Melisker ke; Fred de Bruijne, Vlissingen; Tineke Cazant, Ritthem; Jaco Corbijn, Aagtekerke; Silvia Dees. Serooskerke; Alexandra Dekker, Middelburg; Hanneke Dekker, Oostkapelle; Carolien Francke, Middelburg; Jan Francke, Westkapelle; Jona than Geldof, Vlissingen; Eric van der Giesen, Aagtekerke; Christian Goudappel, Middelburg; Marcus de Groot, Middelburg; Anne Huijssoon, Arnemuiden; Adriaan Jacobse, Meliskerke; Mar tha Jacobse, Meliskerke; Christian Janse, Nieuw- en Sint-Joosland; Kirsten Janse, Arne muiden; Petra Joosse, Arnemuiden; Wilfred de Kam, Arnemuiden; Harald de Kraker, Vlissingen; Marleen Kruit, Vlissingen; Cyrila Lievense, Vlis singen; Jozina van Luijk, Oost-Souburg; Lydia Luiten, Middelburg; Jacomien van der Maas, Oostkapelle; Rene van der Maas, Vlissingen; Geert Maljaars, Oostkapelle; Anita Marijs, Arne muiden; Annet Marijs, Arnemuiden; Wilco Meij er, Middelburg; Mare Melse, Aagtekerke; Elise Mieras, Meliskerke; Geert Minderhoud, Grijps- kerke; Jan-Willem Minderhoud, Aagtekerke; Nelleke Nieuwdorp, Arnemuiden; Leonie Oreel, Arnemuiden; Mark Ovaa, Ritthem; Cornelia Pee- ne, Westkapelle; Jacco Peene, Middelburg; Esther van de Pol, Waterlandkerkje; Bennie Pro voost, Aagtekerke; Wiena de Ridder, Arnemui den; Lieneke Riemens, Meliskerke; Manita de Rij ke, Vrouwenpolder; Aukje Rotte, Arnemuiden; Marleen van Sabben, Serooskerke; Marionne Schalk, Middelburg; Karin Schutte, Middelburg; Nina Spruijt, Meliskerke; Caroliene Stroo, Melis kerke; Kees Sturm, Oost-Souburg; Bastian Treur, Meliskerke, Leonique Vader. Middelburg; Ma rien Verhage, Zoutelande; Willianne Verhage, Meliskerke; Andries de Visser, Oostkapelle; Jan neke de Visser, Aagtekerke; Leendert Jan de Vis ser, Middelburg; Olga de Visser, Meliskerke; Jan nes van Vliet, Middelburg; Monica de Voogd, Middelburg; Paul Walhout, Arnemuiden; Mirjam Wisse, Meliskerke; Cornelis de Wolf, Arnemui den. Vbo-administratie Laila Akhnij, Goes; Jordi Bouterse, Kamperland; Wesley Buur, Kruiningen; Pascal Dierkx, Goes; Kristina Diversi, Kortgene; Leon Geuze, Goes; Leon Hengsdijk, Kortgene; Julien de Jonge, Ka pelle; Marieke de Jonge, Scharendijke; llknur Ke- pil, Krabbendijke; Frank van Langevelde, Krab bendijke; Vikash Mahabir, Goes; Ronald Otte, Kruiningen; Angela van de Panne, Scharendijke; Jesse Praat, Yerseke; Anouk Quist, Heinkens- zand; Jethro Sohilait, Kloetinge; Gerald Swart, Bergen op Zoom; Michel van der Vliet, Goes; Raymond Voorham, Heinkenszand; Maaike de Weerdt, Goes. Vbo-mode/commercie Debbie van Eekelen, Goes; Linda van Beek, Ka pelle; Wendy van Boven, Yerseke; Adriënne Christiaanse, Yerseke; Hoa Ha, Yerseke; Linda de Haze, Kamperland; Astrid den Herder, Kapelle; Sanne Houtepen, Kloetinge; Joyce Karreman, Goes; Sabine de Koeijer, Goes; Renate Maas, Wemeldinge; Annelies Minnaard, 's-Gravenpol der; Mariska van de Plasse, Yerseke; Fiona de Rit- ter, Kruiningen; Ilse Roodhart, Wemeldinge; Kim Saaman, Yerseke; Marije Smid, 's-Heerenhoek; Alésia van der Veen, 's-Gravenpolder; Miranda Wagenaar, Yerseke; Nicole van der Weele, Co lijnsplaat; Miranda Willeboer, Yerseke; Petra de Winter, Baarland; Esther Wisse, 's-Heer Arends kerke. Vbo-theoretische richting Amal Al Sharifi, Goes; Iman Al Sharifi, Goes; Roy Bal, 's-Heer Hendrikskinderen; Leon Bek, Kwa dendamme; Stephan van Belzen, Kortgene, Meenakshi Berrevoets, 's-Gravenpolder; Marije Burlage, Yerseke; Christel Dingemanse, Kapelle; Eline Egter van Wissekerke, Kloetinge; Hein Fili- us, Vlake; Myrthe van Harten, Goes; Emy Kempe, Kapelle; Tom Kloet, Wolphaartsdijk; Martijn Kra keel, Goes; Marina Kriekaard, Goes; Heieen Noordhoek, Heinkenszand; Leonie Paauwe, Nis- se; Petra Rijn, 's-Heer Hendrikskinderen; Lenne ke Rouw, 's-Heer Hendrikskinderen; Nadine Theune, Goes; Anne Traas, Heinkenszand; Jan- Peter van der Veer, Baarland; Laurent van de Vre de, Goes; Mark Zwemer, Kamperland. Vbo-verkoop Fieke van Bussel, Goes; llona Dominicus, Krui ningen; Machiel Hanse, Renesse; Marloes Meul meester, Heinkenszand; Rick de Punder, Goes, Carina Sanderse, Heinkenszand; Rieneke van Son, Goes; Linda de Winter, Goes. Vbo-verzorging Romina van Aert, Krabbendijke; Jessica Baaij ens, Ovezande; Janneke van den Biggelaar, Ril- land-Bath; Veronique Boone, Kruiningen; Jo- landa Boonman, Goes; Janine de Bruine, Kats; Özlem Bulut, Rilland-Bath; Gisela Buteijn, Nieuwdorp; Daphne Dek, 's-Heerenhoek; Véro nique van Deutekom, Goes; Milou Driesse, Goes; Milou Florusse, Goes; Leone de Haan, Goes; Nynke Heikens, Goes; Eva Hemelsoet, Heinkens zand; Linda de Hond, 's-Heerenhoek; Ylja van Iwaarden, Kruiningen; Michelle Jonckman, Goes; Eline de Jong, Kapelle; Roxanne Korsuize, Goes; Pascalle van der Kraan, Kloetinge; Mandy van der Linden, Goes; Joyce Menheere, Kloetin ge; Martijn Nijsse, Heinkenszand; Rajenne de Reiger, 's-Heer Hendrikskinderen; Saritha Rid dersma, Oudelande; Liesbeth Rombaut, Goes; Linnie Scheele, Kruiningen; Diana Schrijver, Ka pelle; Jacqueline Sinke, Yerseke; Patrice Smits, Heinkenszand; Carla Steutel, Kamperland; Mar tina Straaijer, Goes; Jessica Traas, Dreischor; Karin Verbeek, Zierikzee; Sanne Verwoerd, Kwa- dendamme; Anneli Walraven, Hoedekenskerke; Nannevan der Weele, Wilhelminadorp; Nina van 't Westende, 's-Heerenhoek; Elvira Willems, 's- Gravenpolder. Mavo Paula Adkins, Heinkenszand; Rens-Jan Baaijens, Goes; Stefan de Bart, Hoedekenskerke; Wille- mijn Beekman, 's-Gravenpolder; Jasper Bolle, Biezelinge; Yvonne Bom, Zierikzee; Michael Boone, Kamperland; Marjolein Bosma, 's-Heer Hendikskinderen; Jaco van Boven, Yerseke; Joy ce Brandenburg, Krabbendijke; Arno Bruel, Goes; Eline van Burgh, 's-Heerenhoek; Michel van Dommelen, Goes; Tamar Duivewaarde, Ka pelle; Chantal Egter van Wissekerke, Kloetinge; Daniël Ekkebus, Geersdijk; Dainamo den Engels man, Oudelande; Richard Eversdijk, Kapelle; Marco Fieman, Kamperland; Vincent van de Griend, Krabbendijke; Colin Groos, 's-Heeren hoek; Alex Gunst, Wemeldinge; Ashwin Gunst, Goes; Miranda Heijkoop, Wemeldinge; Mario Helmich, Goes; Vera van Hoorn, Wissenkerke; Rick Hutjens, Goes; Tony Janse, Kapelle; Sabine de Joode, Kloetinge; Arian Koman, Goes; Denise de Leeuw, 's-Heer Hendrikskinderen; Ruud Lob- bezoo, Krabbendijke; Martine Louwerse, Yerse ke; Sander Luteijn, Wolphaartsdijk; Sandra van der Maas, Kruiningen; Tirza van Meerendonk, Biezelinge; Carlien Murre, Goes; Tonia Nagte- gaal, Colijnsplaat; Caroline Oostdijk, Kruiningen; Lorinda Oostdijk, Kruiningen; Niels Otte, Lewe dorp; Martijn Rap, Goes; Marjolein Roskam, Kerkwerve; Jan Pieter Rotte, Burgh-Haamstede; Stephanie van Schaik, Goes; Wiebe Scheffer, Goes; Kees Scherpenisse, Kapelle; Leendert Schipper, Kloetinge; Maikel Schrier, Goes; Nellie Schrijver, Yerseke; Frank Schüller, Wolphaarts dijk; Jeroen Sheilds, Heinkenszand; Dieuwke Jola Siegersma, Heinkenszand; Koen Sinke, Yerseke; David van der Sterren, Goes; Willeke Timmerman, Goes; Marc Tolhoek, 's-Heer Hen drikskinderen; Stefan Uitterhoeve, Kamperland; Mathijs Venema, Heinkenszand; Jozias Verburg, Colijnsplaat; Jeroen Vermeij, Wemeldinge; Ke vin van de Visse, Goes; Jochem Vreeke, Goes; Dennis van der Wel, Goes; Carolien van der Wel le, Zierikzee; Eefje van Willegen, Kapelle; Sjoerd de Winter, Goes; Claudia Wisse, Kapelle; Linda Zoeteweij, Kattendijke. Havo Annelies Bakker, Burgh-Haamstede; Jochanan Bax, Goes; Lisette van den Berg, Goes; Martijn van den Berge, Krabbendijke; Marleen Berre voets, Zierikzee; Tamara Boogert, 's-Gravenpol der; Katja van der Borst, Kamperland; Marcel den Broeder, Ouwerkerk; Stefanie de Bruin, Kortge ne; Frank Davidse, Kloetinge; Crista Dekker, Hoe dekenskerke; Kamille Dieleman, Goes; Marlous Dieleman, Krabbendijke; Johan Dorst, Goes, Sanne Ennenga, Zierikzee; Greetje Francke, Goes; Janita van Gastel, Schuddebeurs; Jacque line van Goudswaard, Colijnsplaat; Jenny de Groene, Wemeldinge; Roy van Hartingsveldt, Goes; Anne van 't Hoff, Zierikzee; Ivan van Hoorn, Wissenkerke; Marcel Houtekamer, Kruiningen; Annemarie de Jong, Hansweert; Suzanne Kam perman, Goes; Robin van Koeveringe, Krabben dijke; Arno de Kok, Wemeldinge; Rik van Loo, Kruiningen; Marloes de Looff, Goes; Chris de Man, Kloetinge; Chris Maris, Goes; Denni Oosse, Kamperland; Miranda van Oosten, Burgh-Haam stede; Michiel Pilaar, Goes; Jos Schrijver, We meldinge; Peter Schrijver, Kapelle; Marjolein Stougie, Heinkenszand; Margot den Toonder, Hansweert; Johan van Urk, Zierikzee; Ricky Val kier, Geersdijk; Roxanne Veerhoek, Burgh- Haamstede; Linda Verveer, Goes; Jaap Vreug- denhil, Goes; Femke Weezepoel, Goes; Arianne Willeboer, Kruiningen; Mathilde de Witte,'s-Gra- venpolder; Pedro Wondergem, Heinkenszand. Atheneum Monique Adriaanse, Goes; Judith Bek, Yerseke; Eefje Broere, Kerkwerve; Gertjan Broere, Kerk werve; Eddy Bruel, Goes; Theo Clement, Kam perland; Robbert Jan Deusing, Kats; Ilse van den Dool, Goes; Sander Dudok, Renesse; Wilco den Dunnen, Burgh-Haamstede; Evelien Ferket, Goes; Ewout de Graaf, Driewegen; Anke Hor- lings, Burgh-Haamstede; Harry Horsman, Wol phaartsdijk; Marijn de Jong, Heinkenszand; Ma- rinke de Kunder, Waarde; Esther van Leerdam, Middelburg; Marno van Lieshout, Krabbendijke; Willemijne van der Linden, Colijnsplaat; Esther Lobbezoo, Goes; Alexander Nonnekes, Goes; Henk Raven, Wemeldinge; Rosan Ruissen, Nieuwdorp; Steven Snoek, Kattendijke; Marian ne Treur, Oud-Sabbinge; Annelies Tuinman, 's- Gravenpolder; Annelies bij de Vaate, Heinkens zand; Mariska Vane, Kloetinge; Maurice Ver brugge, Heinkenszand; Manon Verburg, Kam perland; Leonie Verhulst, Kapelle; Charlotte de Vink, Schuddebeurs; Tonny van der Waart, Goes; Wouter Westerveld, Goes. Gymnasium Gabrielle van den Bovenkamp, Krabbendijke; David Duinkerke, Kloetinge; Bernhard Leem huis, Geersdijk, Elise Menkhorst, 's-Gravenpol der; Marina Polderman, Kapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 29