Streng maar toch leuk GESlflflGP PZC I" j Svo-lom De Schans-Terneuzen Reynaertcollege Hulst Zwin College Oostburg 27 Prins Maurits Middelharnis ROC Westerschelde Terneuzen VSO De Kring Goes Eric-Jan Vermue zaterdag 15 juni 2002 Vbo-verkoop Arthurvan Damme, Terneuzen; Sasha Ennis, Sas van Gent; Jessica Henry, Aardenburg; Sabine Hermans, IJzendijke; Angeliek van der Hooft, Terneuzen; Judith Koster, Terneuzen; Michael Mannaert, Terneuzen; Joachim de Ridder, Oost burg; Maykel Slager, Terneuzen; Martijn Ver- sluys. Oostburg Mavo Christian van der Bent, Terneuzen; Rens Bouter- se,Terneuzen; Merijn Buitelaar, Terneuzen; San dy Buytaert, Vogelwaarde; Peter van Iren, Sas van Gent; Maikel Joosse, Terneuzen; Stijn de Roo, Terneuzen; Dominique de Schepper, Koe wacht; Nicole Verbeke, Terneuzen; Daniel van de Voorde, Aardenburg; Thomas van der Wateren, Groede. Vbo/administratie I Sabnna van den Bergen, Clinge; Rob Blom- maert, Hulst; Nadja Broos, Koewacht; Colinda i Cornelissens, Zaamslag; Nina van Dorsselaer, Hulst; Rutger Eijke, Clinge; Sandra Geursen, Hulst; Pascal Hage, Terhole; Sarah Kok, Axel; Luk Moens, Vogelwaarde; Claudia Poppe, Clinge; Sophie Roodhuizen, Graauw; Amanda Scheele, Axel;TommyZegers, Axel. Vbo-bouw/timmeren I Sebastian van den Berghen, Graauw Marco Dob belaar, Hulst; Jayne Naessens, Hulst; Wesley Ne ve, St. Jansteen; Rudy Pieters, Kloosterzande. Angelo Bommelijn Westdorpe; Gabriël Schelf hout Kapellebrug. Vbo-bouw/metselen Pedro van den Berg, Hulst; Robin Freyser, Kloos- lerzande; Youri Vioen, Hulst; Niels van den Eyn- de. Axel; Kevin van der Klooster, St. Jansteen; Davy van Laare, Hulst; Martin Mannaert, Clinge; Wesley de Mul, Westdorpe. Vbo-electrotechniek Kevin Boelens, Sas van Gent; Ricky Fortuin, Os- senisse; Mike van Hulst, Kloosterzande; Robin Sjerp, Hulst; Marco Bakker, Axel; Erik Blom maart, St.Jansteen; Danny de Cock, Kuitaart; Fa bian Dieleman, Hulst; Herbert Dieleman, Axel; Stefan Govaert, Sas van Gent; Tim van Hijfte Sas van Gent; Luc Leeraert St. Jansteen; lan de Loos, Hulst; Ivo Luycks Clinge; Ronny de Maat, Vogel waarde; Ralf van Nispen, Hulst; Quinten Strijd- onk, Hulst; Wesley Verheyen, Hulst; Maykel de Waal, Ossenisse; Martijn van de Winckel, Sas van Gent. Vbo-metaal Mariette van Alten, Axel; Christoph Batenburg, St. Jansteen; Björn van Boven, Clinge; Menno Deij, Hulst; Frank den Dekker, Kloosterzande; Marco Elegeert, Westdorpe; Leendert Fonteine, Axel; Edwin van Goethem, Hulst; Kevin van Goe- them, Hulst; Iwan Gorsele, Heikant; Roy Van Hijf te, Sas van Gent; Paul Hoek, Hulst; Maarten Kint, Heikant; Wilbert van Laak, Hulst; Sven Morcus, Kloosterzande; Emanuel Pauwels, Axel; Didier Pierssens, St. Jansteen; Sven van Regenmortel, Nieuw-Namen; Bas Roelans, Kloosterzande; Dominique Verschuren, Kloosterzande;Jesper Asselman, Hulst; Ruud Giebels, Overslag; May kel Henderiks, Hulst; Pascal Mangold, Hengst dijk; Arne Pauwels, Graauw; Bernie Rademakers, Kloosterzande; Bart Stallaert, Hulst. Vbo-verzorging Audrey Beck, Hulst; Cindy van Bellen, Hengst dijk; Audrey de Beule, Hulst; Eline Boon, Hulst; Kim Bosschaert, Terhole; Charlotte de Clippe- laar, Kloosterzande; Wendy Colpaart, Lams- waarde; Fréderique Dankloff, Axel; Judith Due- rinck, Kloosterzande; Michael Goossens, Sas van Gent; Leila Hadouchi Clinge; Janneke He- melaar, St. Jansteen; Tessa D' Hont, Zuiddorpe; Romina Ivens, Hulst; Carmen Janssens, Graauw; Barbara Könecke, Koewacht; Desiree Kosten, Koewacht; Suzanne Koster, Overslag; Nathalie van Kranenburg, Terneuzen; Jamaica Lernout, Heikant; Jolanda de Loos, Vogelwaarde; Roma- na de Maat. Kloosterzande; Daphne Morcus, Os senisse; Kim Neve, Hulst; Petra de Nijs, Klooster zande; Mirte van Os, Koewacht; Femke Pijcke, Sas van Gent; Bénédicte Provoost, Terneuzen; Bianca van Raemdonck, Hulst; Evelien Raes, Hulst;Maaike de Roeck, Vogelwaarde; Angelique Sandrini, Terneuzen; Lonneke Sorber, Vogel waarde; Renske Stienstra, Terneuzen; Veroni- queTieleman, Kloosterzande; Eveline Totté St. Jansteen; Jessica van de Vijver, Westdorpe; Da nielle de Vos, Axel; Anja van Waterschoot, Hulst. Mavo/vbo Limahl den Beer, Kloosterzande; Niels Dieleman, Kloosterzande; Roderich Durinck, Walsoorden; Erikd'Hondt Heikant; Sjors Horensma, Hulst; Ro bin de Koeijer, Axel; Melissa Kool, Hulst; Yannick Mahu, Lamswaarde; Roland Martens, Koe wacht; Pascal Mortier, St. Jansteen; Jimmy van Regenmortel, Koewacht; Amanda Scheele, Axel; Niek Sturm, Heikant; Katy Zaman, Kapellebrug Mavo Jorn Acke, Koewacht; Angelique Baert, Hulst; Sanne van Belle, Kloosterzande; Elke van den Bergen, Axel; Jochem Bracke, Hulst; Debbie van den Brande, Nieuw-Namen, Ankie de Bruyne, Nieuw-Namen; Deborah de Burger, Hulst; Man- ka Burm, St. Jansteen; Pieter de Caluwé St. Jan steen; Daphny Czekalski, St. Jansteen; Carola de Dijcker, Hulst; Renske Doedée, Kloosterzande; Lotje van Domburg, Hulst; Vincent van Esbroek, Hulst; Esmé Ferket .St. Jansteen; Ilse Francken, Hulst; Robbert Goense, Axel; Eefje Hamerlinck, Koewacht; Alwin van Heese, Kloosterzande; Mi chel Heijens, Heikant; Joris Van Houte, Kuitaart; Nienke De Hulsters, St. Jansteen; Job Inghels, Hulst; Sarah van Jole, Hulst; Maike de Jong, Hulst; Isabel Kalmeijer, Hulst; Mischa de Keijzer, Kapellebrug; Dominique Klinckhamers, Hulst; Desirée de Koning, Kloosterzande; Arno Kroes, Hulst; Björn Luijcks, Clinge; Paul Luijcks Hulst; Sabrina Molders, Hulst; Martine Morcus, Hulst; Vanessa Neve, Walsoorden; Aniek Paree, Axel; Eva Picavet, Hulst; Margot van Puijvelde, Lams waarde; Marjolein Radius, Hulst; Chantal van Re- moortere, Hulst; Joost de Ridder, Hulst; Wouter Saman, Hulst; Emma de Schepper, Vogelwaar de; Robbert Seghers, Vogelwaarde; Lindsey de Silva, Vogelwaarde; Sophie Stockman Hulst; Je- 'oen Swagemakers, Koewacht; Billy To, Kloos terzande; Inge Verbunt, Hulst; Roy Verschueren, Axel; Ellen Verschuren, St. Jansteen; Stephanie Vinke, Hulst; Bryan Voet, Kloosterzande; Remco van Vooren, Lamswaarde; Jari Vyaene Hulst; Kim de Waal, Hulst; Samantha Walhout, Heikant; Joris Warrens, Hulst; Xenia Wolfed, St. Jan steen; Havo Frans van Bellen, Hulst; Marjolein Beugels, Clin ge; Angelique de Beule, Kapellebrug; Isabelle Blanco, Hulst; Eline de Block, Hulst; Henk Boog- »rt, St. Jansteen; Cybelle Bouchaut, Klooster zande; Quinten Buijsse, Hulst; Bas Campfens, Hulst; Ineke Christiaens, Koewacht; Debrah Cop- pejans, Westdorpe; Roel van Dam, Hulst; Evert van Damme, Hulst; Maaike van Damme, Vogel waarde; Kim Dankaart, Koewacht; Evelien Diele man, Stekene (B); Stijn Dobbelaer, St. Jansteen; Dennis Eijsackers, Kloosterzande; Sjaron van Gent, Koewacht; Jeroen van der Ha, Heikant; Ca- folien Heijens, Graauw; Nancy Herwegh, Axel; Sven Heuten, Clinge; Judith van der Hoeven, Hulst; Paul Hoeven, Clinge; Mark Hoogstrate, Hulst; Jeffry Kints, Vogelwaarde; Alexander Koopmans, Hulst; Jacqueline De Letter, Koe wacht; Jan Mangnus, St. Jansteen; Evelien De Mey, Hulst; Bart de Nijs, Hulst; Noortje Nijssen, Sas van Gent; Annemiek van Opstal, Hulst; Fleur van Overmeeren, St. Jansteen; Ruud Pieterse, Hulst; Carolien Plasschaert, Hulst; Steven Plas schaert, St. Jansteen; Debbie de Poorter, Axel; Edo de Poorter, Axel; Karlijn de Pundert, Hulst; Haul Roozen, Vogelwaarde; Attie de Schepper, Koewacht; Bart Schouten, Hulst; Jessica Seij, Kloosterzande; Elisa Serrarens, Nieuw-Namen; Monique Strobbe, Graauw; Bora Tamas, Hulst; Sam de Theije, Walsoorden; Isabel Velasco Westdorpe; Sabine van Veldhuijzen, Hulst; Mar jolein Verbist, Clinge; Krijn de Vries, Vogelwaar de; Joke van Waeyenberghe, Hulst; Alex Ward, Hulst; Claudine de Winter, Hulst; Guus Wisse, Hulst; Maik de Wolf, Axel. Atheneum Martijn Baart Hulst; Davy de Bakker Kloosterzan de; Rieneke Berbée, Hulst; Linda Bleyenberg, Clinge; Sander Blommaert, Clinge; Femke van Damme, Nieuw-Namen; Ivo van Hauten, Hulst; Gert-Jan Lauret, St. Jansteen; Ellen Mangnus, Hulst; Natascha Menu, Ossenisse; Boris Peters, Terhole; Dieudonnée Pierssens, Hulst; Dorien Rottier, Kloosterzande; Elianne Totté Hulst; Mar tine Truijman, Hulst; Stephanie Tuenter, Koe wacht; Tanja Verstraeten, St. Jansteen; Marijne de Vreede, Hulst; Valérie Weemaes, Stekene (B); Mathijs Wullems, Hulst; Jos van der Zande, Hulst. Gymnasium Patrick van den Bosch, Hulst; Marnix Donders, Koewacht; Ellen de Feijter, Kloosterzande; Anne van Goethem, Koewacht; Bram van Hoof, Kuit aart; Mirjam Kouijzer, Koewacht; Ivo Kroes, Hulst; Bram de Regt, Axel; Helma van Riel, Hulst; Ank Ringoot Heikant; Martine Schauwaert, Koe wacht; Joline Seghers, Hulst; Joëlle Vlasveld Hulst; Elise Wauters, Hulst. Vbo-bouwtechniek Ramona du Bois, Breskens; Roy de Dalie, Cad- zand; Maikel Heule, Breskens; Johnny de Jaeger. Breskens; Ruben de Koster, Breskens; Daniel Mangnus, Biervliet; Pieter Menue, Sluis; Michiel Mos, Hoofdplaat; Giel-Jan de Neve, Schoondij- ke; Ahmed Osman Abdi, Aardenburg; Remco Schanssema, Breskens; Alexander Vercouteren, Retranchement; Jurgen De Wispelaere, Aarden burg. Vbo-metaaltechniek Arjen de Bliek, Nieuwvliet; Sebastiaan de Buck, Oostburg; Tim de Coninck, Breskens; Nico Ha- verbeke, IJzendijke; Fabian de Lange, Oostburg; Robin de Muynk, Breskens; Erik van Opdorp, Biervliet; Robert Quaak, Groede; Nicky Ris- seeuw, Breskens; Ingmar de Smit, Sluis; Aron Smoor, Breskens; Garrick Stappers, IJzendijke. Vbo-mode en commercie Jorien Branderhorst, Aardenburg; Rosan Buijck, Oostburg; Esther Corijn, Breskens; Georgina Heerenveen, Aardenburg; Wendy de Kievit, Breskens; Elisa de Koning, Oostburg; Cindy Lei- binger, Schoondijke; Fransien Peterzen, Water landkerkje; Isabelle Plasschaert, Oostburg; Linda Swartelé, Breskens; Angelique van Velzen, Bres kens; Angelique Verlinde, Sint-Kruis; Femke Ver schelling, Breskens; Brigith de Waele, Breskens. Vbo-voertuigentechniek Stefan Blaakman, IJzendijke; Björn Boekhout, Breskens; Sebastiaan Dieleman, Schoondijke; Kevin Mornout, Oostburg; Martin van Oostrum, Waterlandkerkje; Rens Quataert, Aardenburg; Niels van Quekelberghe, Breskens; Danny Salo- mé, IJzendijke; Michael van de Velde, Biervliet. Vbo-verzorging Erika van der Bliek, Aardenburg; Bas Bovendeur, Sluis; Chantal Cornell's, Breskens; Roxane Doorns, Schoondijke; Karlijn van Eek, IJzendijke; Kim de Jaeger, Oostburg; Colin van Meeuwen, Schoondijke; Inge de Milliano, IJzendijke; Vero- nique van Muiken, Groede; Diana Osmanovska, Breskens; Juriën Paridaen, Sluis; Ilse Reijnders, Oostburg; Mariska de Ruijsscher, Hoofdplaat; Annette Schijve, Groede; Joyce Vergouwe, Bres kens; Bart Verpraet, Oostburg; Vicky Verstraete, Aardenburg; Conno van de Voorde, Oostburg. Mavo Bart Aarnoutse, Oostburg; Cristian Beeke, Schoondijke; Martijn van den Beukei, Breskens; Leonie de Bock, IJzendijke; Arianne de Boer, Oostburg; Branca Bogaard, Sluis; Inge Buysse, Aardenburg; Maarten Buysse, IJzendijke; Loes Casteleijn, Zuidzande; Björn de Croock, Sint- Kruis; Vincent Cuelenaere, Aardenburg; Leslie Fijnaut, Oostburg; Anthonie du Fossé, Schoon dijke; Sven de Gardeijn, Breskens; Patricia Goe- thals, Aardenburg; Koen Goossens, Oostburg; Isabel van Graefschepe, Sluis; Rowin van Grol, Hoofdplaat; Tanya van Hoeven, Sluis; Sander den Hollander, Schoondijke; Esther Hoogstrate, Oostburg; Nienke Huysse, Sluis; Freek Knetsch, Groede; Christophe de Krijger, IJzendijke; Linda Lamberts, Breskens; Roderick Laperdrix, Nieuw vliet; Robin van 't Loo, Nieuwvliet; Jack Luteijn, Oostburg; Jean Machielsen, IJzendijke; Shawn Manders, Oostburg; John Meijler, Aardenburg; Mariëlle van Merode, Biervliet; Kris Molhoek, Oostburg; Erwin Mornout, Aardenburg; Wim Musson, Sluis; Elvira Notebaart, Breskens; Mai Notenboom, Cadzand; Dewi Oostdam, Zuidzan de; Natascha Oosterbaan, Breskens; Sharon van Pamelen, Breskens; Niels Paridaen, Aardenburg, Jan Peeman, Oostburg; Ineke Pera, Aardenburg, Jonathan Pieters, Groede; Arne van Rattingen, Biervliet; Vivian Revoort, Groede; Annelies van Rie, Sint Kruis; Fiona Roose, Oostburg; Annika de Ruijsscher, Biervliet; Bart van de Sande, Bres kens; Marieke Spuesens, IJzendijke; Bram Stey- aert, Breskens; Eline Stroo, Schoondijke; Stan Sturm, Waterlandkerkje; Giel Tollenaar, Retran chement; Sharon Tollenaar, Retranchement; Jan-Paul Toonen, Eede; Michiko Uytterhoeven, Oostburg; Cindy de Valcke, Sint Kruis; Niek Ver beke, IJzendijke; Rianne Verdonck, Oostburg; Mascha Verlaan, Oostburg; Marco Verschelling, Eede; Guido Versluis, Biervliet; Leon Voogdt, IJ zendijke; Corine Voogdt, IJzendijke, Jessamy van de Voorde, IJzendijke; Stefan Westerweele, Oostburg; Shayan Zarabi Far, Aardenburg; Chris van Zetten, Schoondijke; Thomas Zonnebeld, Oostburg. Havo, profiel Cultuur Maatschappij Naomi Bolleman, Breskens; Annemiek Brak man, Aardenburg; Jeroen Buijze, Aardenburg; Eva Keeven, Cadzand; Mireille de Koeijer, Oost burg; Kristel Lauret, Breskens; Marjolijn de Meij er, IJzendijke; Evelyn Mesuere, Sluis; Marien van Oosten, Groede; Annemarie Pera, Aardenburg, Rachel Pieters, Schoondijke; Hannah Risseeuw, Schoondijke; Judith Roest, Breskens; Carianne Tazelaar, Waterlandkerkje; SanderTazelaar, Wa terlandkerkje; Joyce Vermue, Oostburg; Johan na de Vos, Biervliet; Angelo Wieme, Oostburg; Ellen Wildeboer, Oostburg; Paula Wildeboer, Oostburg; Laura de Winter, Breskens; Letty Wit- terick, Breskens. havo, profiel Economie Maatschappij Salar Azimi, Zuidzande; Rein van den Broecke, Breskens; Marlies Brugge, Waterlandkerkje; Bru ce Corveleijn, Cadzand; Siebe Dobbelaar, IJzen dijke; Willemijn de Feijter, Groede; Rosa Frans, Groede; Anne Haaksman de Koster, Oostburg; Karin van Hal, Sint-Kruis; Steve van Hulle, Eede; Bart-Jan Maring, Breskens; Koen Martens, Bier vliet; Rutger van Merode, IJzendijke; Yvette Ra- demacher, Oostburg; Evelyn van de Sande, Breskens; Pieterjan Standaert, Cadzand; Rick van de Voorde, Groede. Havo, profiel Natuur Gezondheid Rebecca Behr, Sluis; Mark Don, Oostburg; Maya Haartsen, Waterlandkerkje; Stijn Jordans, Groe de; Delphine Maenhout, Sluis; Annemarie Pais, Sluis; Hugo Prins, IJzendijke; Sabine Tarant, Biervliet; Tineke van Vooren, Aardenburg. Havo, profiel Natuur Techniek Corien Dekker, Biervliet; Ankie Dhont, IJzendijke, Soenil Goercharn, Aardenburg; Valerie Lievens, IJzendijke; Martijn Manneke, Breskens; Sandra de Reu, IJzendijke; Stefan de Valcke, Sint Kruis; René Verweij, Oostburg; Mike van de Wijnckel, Eede. Vwo, profiel Cultuur Maatschappij Rianne Bastiaansen, Groede; Miriam de Boer, Oostburg; Anjo de Bruijckere, Aardenburg; Ca- ressa Cornelis, Hoofdplaat; Eveleen Hamers, Oostburg; Liezelotte Rijk, Schoondijke; Carlijn Sarneel, Groede. Vwo, profiel Economie Maatschappij Sjoerd van den Hauwe, Biervliet; Eveline Jansen, Hoek; Koen Leenhouts, Oostburg; Theuni Meij- aard, Breskens; Brigitte Petiet, Waterlandkerkje; Maarten Prot, Oostburg; Kenny de Vilder, Bres kens; Erik de Waard, Oostburg. Vwo, profiel Natuur Gezondheid Esther Adriaansen, Oostburg; Sophie Bonarius, Groede; Wouter Buysse, Oostburg; Joey Cocquyt, Aardenburg; Michiel Leijte, Waterland kerkje; Metha Maenhout, Sluis; Michelle Stoel, Oostburg; Paul Taelman, IJzendijke; Linda van Waes, Oostburg; Willeke Westendorp, Schoon dijke. Vwo, profiel Natuur Techniek Janwillem Gijzeis, Schoondijke; Edwin Kools, Zuidzande; Marco Moggré, Schoondijke; Gijs Timmers, IJzendijke; Hans De Wispelaere, Oost burg; Francis van Zwieten, IJzendijke. Atheneum oude stijl Jurgen Provo, Sluis. Vbo Janneke Bijzet,Zierikzee; Niels van Dijke, Zierik- zee;lrma van der Eist, Tholen;Miranda van den Houten, Zierikzee;Christina Knop, Bruinisse; Martijn Reijngoudt, St. Philipsland; Marjet Ver- heij, Bruinisse; Eline Verhoek,Oosterland;Erica Van Weenen, Tholen; Sjaak van derWerf, Ooster- land;Mavo Leonard Biemond, Oosterland;Michiel Bin, Zie rikzee; Nico Cats, Zierikzee;Mariska Ligtendag, St. Philipsland,'Gert-JanNagtegaal, Oud Vosse- meer.Jan Oberink, Bruinisse; Wendy Roukema, Bruinisse; Laura Ruitenbeek, Bruinisse; Wille- mieke van der Schelde, Scharendijke;Kristel van- Strien, St. Philipsland;Lisette Verwijs, St. Philips- land;Pieter Verwijs, St. Philipsland; Sabine Ver wijs, St. Philipsland; Anita van Westen, St.Phi- lipsland. Havo Marja van den Bos, Bruinisse; Jolien Fase, St. An- naland;Ramon Feleüs, St. Philipsland;Daan Ju- melet, Bruinisse; Ruurd Kats, St.Annaland;Dan- ny de Ronde, Bruinisse,'Sander Walpot, St. Phi lipsland. Atheneum Charlotte Audier, Noordgouwe; Rienke van de Pol, Zierikzee. Mavo Gilles Barriault, Aardenburg; Chantal van Eenen- naam, Axel; Esther Faas, Zaamslag; Cor de Haas, Terneuzen; Melanie van der Hooft, Oostburg; Marilyn Kaijser, Terneuzen; Yunus Karademir, Axel; Rob de Klerk, Vogelwaarde; Wannes Klop, Hulst;Tiny Kruithof, Axel; May Law, Kloosterzan de; AndréMichielsen, Terneuzen; Maaike Ruben, Hoek; Ralph Schaalje, Axel; Chantal Schaut, Westdorpe; Dennis Schipper, Sint-Jansteen; An nelies Verhaegen, Westdorpe; Eddy de Waal, Terneuzen; Natasja van de Walle, Vogelwaarde; Wendy de Wolff, Philippine. Havo Barton Baker, Kloosterzande; Thyrsa Belaert, Vlissingen; Michiel van den Beukei, Breskens; Inie Bosters, Terneuzen; Ingeborg Calon, Hoek; Frangois Dhanis, Terneuzen; Bram Huijsman, Terneuzen; Magda de Hulster, Oostburg; René de Jonge, Hoek; Marita Kramers, Hulst; Arno Loof, Terneuzen; Lonny Mei, Hulst; Rianne van Os, Breskens; Tijs du Puij, Lamswaarde; Karin Scheele, Axel; Frank van de Wege, Axel. Havo 2de Fase Daphne Audenaert, Sas van Gent; Gökhan Avci, Terneuzen; Tim Cornelis, Hulst; Hamed Fahimi, Sint-Jansteen; Coen Prinsen, Vogelwaarde. Vwo Martijn Kruit, Terneuzen; Jessy Ooms, Terneu zen; Bastiaan Remkes, Sluiskil. Vbo avmb Kristien Nettenbreyer, Middelburg; Lesley van de Woude, Yerseke. Het zit er weer op. De exa mens op de middelbare school zijn voorbij. Leerlingen kunnen vanaf nu genieten van een lange vakantie voordat ze aan een nieuw avontuur begin nen. Eric-Jan Vermue (18) uit Nisse maakt zich niet druk over de uitslagen. Volgens hem kan hij met een gerust hart aan zijn vakantie beginnen. De middelbare schooltijd heeft Eric-Jan op het Willibrordcol- lege in Goes doorgebracht. Tij dens zijn loopbaan op de havo had hij het profiel Economie en Maatschappij. Het laatste jaar heeft hij weinig uitgevoerd op school. Dus moest hij aan het eind van het jaar en tijdens zijn examens hard leren om zijn punten op te halen. „De laatste loodjes wegen altijd het zwaarst", zucht Eric-Jan, te rugdenkend aan het afgelopen jaar. Hij ziet het echter niet som ber in. Volgens hem heeft hij het wel gehaald. „Volgend jaar be gin ik aan de opleiding MER, Management Economie en Recht. Wat ik precies met die opleiding wil, weet ik nog niet precies. Ik ga de studie doen om dat het me interessant lijkt, niet omdat ik een bepaald doel of be roep voor ogen heb." Eric-Jan is de tweede fase op de havo niet begonnen met het pro fiel dat hij nu heeft. „Hiervoor had ik het profiel Natuur en Techniek. Maar dat bleek te zwaar. Vooral met die natuur- vakken had ik moeite, toen ben ik maar overgestapt naar een ander profiel. Achteraf ben ik daar wel blij om, economie is ook interessant." De middelbare schoolperiode herinnert Eric-Jan zich voorna melijk als gezellig. „Dit is best een leuke en goede school en ik had altij d leuke klassenWel een beetje veel tussenuren", vertelt Eric-Jan. Kijkend naar het profiel en de toekomstige opleiding lijkt Er- ic-Jan vooral geïnteresseerd in economie. „Dat is inderdaad een leuk vak, maar vooral schei kunde is een vak dat me is bijge bleven. Voor dat vak hadden we een ontzettend strenge leraar. Als hij boos was kwam hij ook altijd zo gewelddadig over. De meeste leerlingen waren een beetje bang voor hem. Maar on danks dat waren zijn lessen de leukste en hij was mijn favoriete leraar. Streng maar rechtvaar dig, kun je wel zeggen." Een andere gebeurtenis die Er ic-Jan zich herinnert als de dag van gisteren was het Ardennen- kamp in havo 4. Eric-Jan: „We gingen vorig jaar een week sur- vivelen. Vooral de eerste dag was lachen. We moesten een parcours, een soort stormbaan, afleggen. Iedereen probeerde uit alle macht zo schoon en droog mogelijk te blijven, maar uiteindelijk zat echt iedereen van top tot teen onder de mod der. Dat kamp zal ik nooit verge ten." Naomi Voet 0^^ foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 27