Waarom geen fotomodel? PZC 26 De Vliedberg Goes Scholengroep Pontes, locatie Het Goese Lyceum Goes Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg Tariq Zarin Toorenvliedtschool Middelburg Roncalli Scholengemeenschap Bergen op Zoom Luzac College Bergen op Zoom Brasschaat Bergen op Zoom Brasschaat zaterdag 15 juni 2002 Vbo-verkoop Rachida Abali, Goes; Jan van Baaien, 's-Heer Arendskerke; Ferdy Dekker, Goes; Max van Fraassen, Goes; Janneke van Gigch, Ovezande; Gerrit Groot Nibbelink, Wolphaartsdijk; Danny Grunewald, Kwadendamme; Vincent Krijger, Bruinisse; Tom Pieters, Kloetinge; Marcel Re- mijnse, Heinkenszand; Daniël Schijf, Goes; Tjar- do Schouten, Kruiningen; Christian Sinke, Yerse- ke. Mavo Frank van Bruxvoort, Goes; Christiaan Harinck, Goes; Sebastiaan Kok, Goes; Sebastiaan Tesink, 's-Gravenpolder; Corné Vermaire, Kapelle; Gert- Jan Versteeg, Krabbendijke; Mart de Wilde, Kloetinge; Paul Witte, Goes. Mavo Aboubaker Azzagari, Goes; Marijke Baas, Ril land; Robert Back, Goes; Ronald Baks, Wemel- dinge; Joeri Barg, Goes; Marissa Becht, Kruinin gen; Sarah Berckenkamp, Goes; Loes de Böck, Kloetinge; Samantha van den Brink, Heinkens zand; Seb Castelein, Kloetinge; llsanne Dagevos, Wemeldinge; Julian Dek, Yerseke; Serdar Do- gan, Rilland; Viktor de Dreu, Goes; Veronique Feijtel, Heinkenszand; Joep Filius, Kats; Brasil Frankhuisen, Wemeldinge; Loes van Gellecum, Goes; Silvano Gijzel, Rilland; Tim de Graaff, Ka pelle; Jeffrey de Grip, Goes; Michiel Haarlem, Ka pelle; Twan Hamelink, Wemeldinge; Mirjam van Iwaarden, Yerseke; Anja Jansen, Kruiningen; Daniëlle Joosten, Goes; Mariet Joosten, Hein kenszand; Esther Kakebeeke, Kruiningen; Pascal Kimmel, Wemeldinge; Amanda Koert, Wol phaartsdijk; Joël de Kok, Kapelle; Nikita Kooien, Heinkenszand; Kevin Koudenburg, Driewegen; Nikos Kyrmos, Goes; Linda Laan, Kortgene; Kim Leliveld, Kloetinge; Frank Lockefeir, Goes; Je roen van Loenhout, Rilland; Nathalie Maes, Borssele; Margit Meester, Goes; Dennis Men- heere, Kloetinge; Rosanne Mol, Heinkenszand; Cindy van Mourik, Goes; Sam Nijhuis, 's-Graven- polder; Alexander de Nooijer, Wissenkerke; Frankde Pagter, Goes; Jeanïne Pathuis, Goes; Ji- ri Reijnierse, Ellewoutsdijk; Sarah Remijn, Goes; Marjo Riedijk, Krabbendijke; Suzan Roeleven, Kats; Stijn Sandee, Yerseke; Frans Saunier, Goes; Rachelle Schout, Rilland; Marianne Se- gaar, Kattendijke; Marleen Smits, Kamperland; Stephan Stoffer, Goes; Martha Stouten, 's-Gra- venpolder; Diana Tax, Goes; Kelly Traas, Hein kenszand; Niek Traas, Heinkenszand; Bonnie Veerhoek, Hoedekenskerke; Emily van de Velde, Wolphaartsdijk; Evelien van de Velde, Kapelle; Frank van de Velde, Goes; Hypatia Verdonck, Ka pelle; Danny Volwerk, Heinkenszand; Jaap de Vos, 's-Heer Hendrikskinderen; Annemieke van Vossen, Wemeldinge; Margie van Vredegem, Goes; Saskia de Waard, Goes; Nick Wagenaar, Rilland; Danny Walhout, Heinkenszand; Stepha nie Weijer, 's-Heer Arendskerke; Daniëlle Wes- terweel, Kapelle; Hidde de Wit, Goes; Marlina Witkamp, 's-Heer Arendskerke; Marije Zuijd- wegt, Wemeldinge. Havo Jerry Aertssen, Goes; Marloes Bastiaansen, Kloetinge; Hilda Bolkenbaas, Heinkenszand; Jeanette de Bruijn, Goes; Roald de Bruijne, Ka pelle; Annemarie den Dekker, Goes; Onne van Dixhoorn, Goes; Frans van Driel, Yerseke; Eva Gies, Goes; Mayke Goulooze, Kapelle; Ruben Grootjans, Kloetinge; Rudmer Harmsma, Kapel le; Marcel Hendriksen, Kapelle; Thomas van He se, 's-Heer Abtskerke; Menno van den Hoek, Goes; Manon van den Hoven, Vlissingen; Jasper Huijsman, Goes; Cynthia Huyssen, Wemeldinge; Aicha Knaap, Kattendijke; Caroline Kodde, Krui ningen; Marry van de Kreeke, Wemeldinge; Elvi ra de Leeuw, Goes; Krabbendijke; Twan van Lier- op, Kapelle; Sabine Loopik,'s-Heer Arendskerke; Tim van der Maas, Wissenkerke; Renee van Mal- degem, Kortgene; Anne de Meij, Goes; Naomi Meijaard, Wolphaartsdijk; Laurent van Nieuwen- huijze, Kruiningen; Ebrineke Nijsse, Heinkens zand; Roel van de Pas, Kloetinge; Koos Poppe- laars, Kortgene; Elaine Remijn, Goes; Erik Rijke, Wolphaartsdijk; Babet Ringeling, Heinkenszand; Nicole Rïsseeuw, Kruiningen; Susanne Roeters van Lennep, Goes; Michiel Rombouts, Goes; Yo- landa Scheele, Goes; Geertje Schoonakker, Goes; Marnix van der Slik, Goes; Naomi Stroo- snijder. Goes; Leon Tavenier, Wolphaartsdijk; Katharina Urban, Kloetinge; Janneke Verheij, Oudelande; Linda Versteege, Goes; Jan-Jaap Verstelle, Goes; Joy Vlasblom, Heinkenszand; Martina Volwerk, Yerseke; Ghislaine Waltman, 's-Heer Abtskerke; Stephanie Welbergen, Elle woutsdijk; Saskia Wijkhuijs, Goes; Wijnand de Wolf, Goes. Atheneum Neyah van der Aa, Kortgene; Jop Alberts, Goes; Aletta Blok, Wolphaartsdijk; Stefan Bouwense, Kortgene; Jenny van den Broeke, Goes; Michiel van Dam, Heerenveen; Merijn Davidse, Wemel dinge; Dorien Dek, Goes; Anne Doeksen, Zierik- zee; Leonard van Driel, Yerseke; Eddo de Fouw, Kapelle; Diana Goud, 's-Gravenpolder; Martijn Hendriksen, Kapelle; Esther van 't Hof, Heinkens zand; Francois Jansen, Kapelle; Ronnie de Jon ge, Wemeldinge; Bartten Klooster, Goes; Marcel de Kok, 's-Heer Arendskerke; Eefje van de Kreeke, 's-Heer Arendskerke; Irene Laros, 's- Heer Arendskerke; Pien Leendertse, Goes; Jordi Nelis, Vlake; Sharon Planken, Kloetinge; Dennis Priester, Wissenkerke; Rozbeh Samani, Goes; Marcel Schouwenaar, Goes; Margreet Simpe laar, Goes; Sander Steenhart, Goes; Klaas Steur, Kloetinge; Kasper Veen, Heinkenszand; Alex Ver burg, Wissenkerke; Christel Verton, Lewedorp; Marcel van de Waart, Kapelle. Gymnasium Eefje van der Heijden, Goes; Lieselotte Koevoets, Goes; Mark de Kreij, Goes; Yoram Meulblok, Heinkenszand; Wouter Mieras, 's-Heer Arends kerke; Vincent Vleugel, Goes; Frederike Weij- mans, Kortgene. Vbo Bouwtechniek Naomi De Decker, Middelburg; Renée Gorissen, Oost-Souburg; Demian Meerman, Middelburg; Marvin Meerman, Arnemuiden; Jerney Mulder, Middelburg; Mounir Nabil, Middelburg; Natan Niezgoda, Middelburg; Suzanne Verheul, Mid delburg. Vbo Elektrotechniek Sander van Belzen, Arnemuiden; Martin Bliek, Vlissingen; Marthijn Bouwense, Middelburg; Pieter Burgs, Oostkapelle; Tse Cheung, Middel burg; Henk de Keijzer, Oost-Souburg; Daniël van Opijnen, Middelburg; Willem Bastiaan van Pelt, Middelburg; Paul Schrikenberg, Middelburg; Raoel Sheikrojan, Middelburg; Dorien van Veen, Middelburg; Tony de Wolff, Westkapelle. Vbo Metaaltechniek Kevin van Bodegom, Vlissingen; Mark Panne- koek, Middelburg; Martijn Poppe, Middelburg; Justin Provoost, Westkapelle; Wilko Roelse, Westkapelle; Özkan Tülek, Middelburg. Vbo Voertuigentechniek Roy Alting, Oost-Souburg; Ersin Arslan, Middel burg; Ricardo Bahnerth, Koudekerke; Gerrit Fon- gers, Arnemuiden; Bastiaan Francke, Koudeker ke; Jordy Geers, Middelburg; Christian Kiala, Middelburg; Willem van Kooten, Middelburg; Michiel Lenselink Middelburg; Lucien Nan- uruw, Middelburg; Wijinder Ramphal, Middel burg; Paul de Rijke, Vlissingen; Pawel Sekowski, Middelburg; Dennie Sturm, Arnemuiden; Danny Sulkers, Vlissingen; Marcel Traas, Arnemuiden. Vbo Consumptieve techniek differentiatie Brood-/Banketbakken Ilse De Cesari, Vlissingen; Leonie Kleinepier, Een jongen in een machocul tuur van de middelbare school, die verzorging heeft ge studeerd en fotomodel wil wor den. Dat is Tariq Zarin (17) uit Oost -Souburg. Hij heeft pas het vbo-examen verzorging afge legd aan de stedelijke scholen gemeenschap Scheldemond in Vlissingen. „Of ik geslaagd ben? Ik denk van wel." Als hij terugdenkt aan zijn schoolperiode, heeft hij de leuk ste herinneringen aan buiten schoolse activiteiten: de stage bij het verzorgingstehuis Sint Willibrord in Middelburg en schoolreisjes. „De ouderenver- zorgingligt niet in mijn ambitie, maar ik vond het een leuke tijd omdat ik toen niet hoefde te le ren", aldus Tariq. Hij vind leren vervelend, maar wil wel verder studeren. „Voor als mijn carri ère als fotomodel mislukt." De jongen wil in september mavo gaan doen. Dat betekent dat hij dan toch weer een examen zal moeten af leggen. En dat is nou juist het vervelendste van zijn school tijd. „Vooral wiskunde vond ik moeilijk", zegt Tariq. Hij beseft heel goed dat hij er verstandig aan doet om zich toch over zijn afkeer van studeren heen te zet ten. Al toen Tariq nog in zijn geboor teland Afghanistan woonde, wist hij dat hij fotomodel wilde worden. „Ik was 9 jaar en keek veel televisie. De acteurs, van meestal Indiase films, waren goed gekleed en zagen er ver zorgd uit. Ook importeerde ons land vóór de komst van de Tali ban veel Duitse en Indiase foto Lex de Meester mode. Ik wilde er graag goed uitzien", vertelt Tariq. Op 10- jarige leeftijd is de Afghaan met zijn ouders en broers naar Ne derland gekomen. Zij zijn ge vlucht voor de dreiging van Mu- j ahedeen-strij ders In Nederland is Tariq eerst nog een paar jaar naar de basis school gegaan. Het is hem me teen opgevallen dat de leraren hier lang niet zo streng zijn als in Afghanistan. „De leraren daar slaan heel veel." De goedlachse jongen is aan de studierichting verzorging op Scheldemond be gonnen, omdat dat veel te ma ken heeft met uiterlijk. „Eigen lijk wilde ik de opleiding mode volgen, maar die school was te ver weg voor mijIk weet niet precies waar die zit, Goes of Rotterdam?" Aanvankelijk heeft nog een jon gen de richting verzorging ge daan, maar die haakte al snel af. Daarom is Tariq de enige jongen die dit jaar examen in die rich ting heeft afgelegd. Hij heeft het geen probleem gevonden om met alleen meisjes in de klas te zitten. Toch heeft hij meer vrienden dan vriendinnen. „In de klas kan ik goed opschieten met de meisjes, maar mijn echte vrienden zijn jongens." Het is niet zo, dat de jongens in zijn omgeving het raar vinden dat Tariqs voorkeur naar mode uitgaat. „Veel mensen raden mij aan om fotomodel te worden. Vanwege mijn passie voor leuke kleding en een verzorgd uiter lijk krijg ik vaak dat advies te horen." Zijn ambitie is om écht beroemd te worden als model. Valeska Nastaly Domburg; Kimberley van der Ouderaa, Middel burg; Youri Vromans, Koudekerke; Peter Weste rink, Middelburg. Vbo Consumptieve techniek differentiatie Kok en/Serveren Ditsy den Besten, Middelburg; Paul-Bas Bou- man, Middelburg; Franchesca van Dokkenburg, Oost-Souburg; Rebecca Florizoone, Vlissingen; Krystel Kerkhove, Vlissingen; Ramon van Loon, Middelburg; Kenny Michielsen, Middelburg; Ferry Peeters, Middelburg; Rens Rodermond, Vlissingen; Lenny Schout, Domburg; Richard Schouten, Vlissingen; Stephan Soolsma, Vrou wenpolder; Wesley Stiegelis, Middelburg; Jeroen Tanis, Vlissingen; Jeroen Vader, Middel burg; Daniëlle van der Velde, Burgh-Haamste- de; Niels Verhage, Westkapelle; Davy Verkaart, Middelburg; Rutger Wesseling, Middelburg; Amanda van de Woestijne, Middelburg. Vbo Uiterlijke verzorging Serup Ak, Middelburg; Mona Awaleh, Middel burg; Elien Baartse, Haamstede; Samantha van den Berg, Oost-Souburg; Daphne Bloks, Middel burg; Aafke Bongertman, Middelburg; Elvira de Bree, Middelburg; Shirley van Drunen, Middel burg; Raghnie Eibers, Middelburg; Quintana Grevinga, Vlissingen; Odine de Haas, Middel burg; Cindy Hagen, Middelburg; Wendy ten Hoe ve, Vlissingen; Veroniek Hulsman, Middelburg; Nicole Jacobs, Vlissingen; Natalie Janse, West kapelle; Dayhana Jimenez, Vlissingen; Daniëlle de Jong, Domburg; Sanne de Jonge, Vlissingen; Jessica Jowenko, Middelburg; Romy de Kok, Vlissingen; Kim Kramer, Oost-Souburg; Nicole Marijs, Arnemuiden; Jacomïena Meerman, Ar nemuiden; Nathalie Meeuwse, Arnemuiden Jessica van Oorschot, Vlissingen; Daniëlle Openneer, Middelburg; Shanna Pattipeilohy, Middelburg; Marije Provoost, Middelburg; Da niëlle de Rooij, Veere; Salina Schipper, Middel burg; Francis Schroevers, Arnemuiden; Ruby Snijders, Middelburg; Denise Usmanij, Middel burg; Bea Viergever, Domburg; Elise Veldman, Vlissingen; Wendy Vermeulen, Oost-Souburg. Vbo Verzorging Miranda Berwald, Middelburg; Saskia van Da len, Oost-Souburg; Fatma Eken, Middelburg Jennifer Gaari, Oost-Souburg; Tommy Groen Oost-Souburg; Natasja Hamers, Vlissingen Sanna El Hattach, Vlissingen; Cynthia Houmes Middelburg; Kim Koppejan, Koudekerke; Mery em Kumas, Middelburg; Vincente Rijnders, Kou dekerke; Eva den Heijer, Oost-Souburg; Sandra Koeijvoets, Gapinge; Jeroen Mulder; Veere; Ma- lissa Olijslager, Oost-Souburg; Monique Pleijte Nieuw- en Sint-Joosland; Joëlla Reynierse, Mid delburg; Jorn van Rosevelt, Middelburg; Manon van Rossum, Middelburg;CindySchout, Middel burg; Inge Wondergem, Middelburg. Mavo Ashley Alexander, Middelburg; Esmay Alexan der, Middelburg; Lobna Barri, Middelburg; San ne Bartlema, Middelburg; Baan Batelaan, Vrou wenpolder; Kevin Beekman, Middelburg; Jan- Willem Biegel, Middelburg; Jacqueline van den Boogaart, Middelburg; Bob Bouwense, Bigge- kerke; Mike Bulten, Middelburg; Cathelijne Burgs, Middelburg; Daphne Carol, Middelburg; Eric Cijsouw, Westkapelle; Marina Dingemanse, Arnemuiden; Kim Drapers, Middelburg; Wesley de Gast,Middelburg; Stefanie Geleijnse, Arne muiden; Doret Gosman, Middelburg; Kimberley Goudt, Arnemuiden; Susan Guépin, Seroosker- ke; Ylona van Hemert, Arnemuiden; Youandi Hi- tyahubessy, Middelburg; Naomie Hofenk, Kou dekerke; Manon van der Hooft, Sint-Laurens' Sjoerd Huis in 't Veld, Middelburg; Bart Jansé Domburg; Niels de Jonge, Middelburg; Judith Kamstra, Middelburg; Patricia van Keulen, Mid delburg; Annelou Kint, Nieuw- en Sint-Joosland; Simone Kokelaar, Oost-Souburg; llona Kreik- amp, Middelburg;Tjerry Kreukniet, Middelburg; Hugo Kunnen, Middelburg; Niels Lievense! Westkapelle; Steven Lukas, Serooskerke; Eline Matthijsse, Middelburg; Saskia Meijer, Middel burg; Mark Minderhoud, Middelburg; Denice de Muijnck, Middelburg; Marieke van der Naald, Middelburg; Teddy van Nielen, Middelburg; Marloes Niwele, Middelburg; Shari Pattij, Mid delburg; Anne van Peet, Middelburg; Eric van Peet, Middelburg; Machiel van der Plas, Vlissin gen; Rowana Pleijte, Oost-Souburg; Lotte van der Pol, Middelburg; Cynthia Potin, Oost-Sou burg; Kris Pouwelse, Westkapelle; Jessica Pro voost, Vlissingen; Néhalennia de Queljoe, Mid delburg; Meryem Razani, Middelburg; Piet de Rooij, Middelburg;TommieScheijbeler, Middel burg; Kristie Schipper, Koudekerke; DeepakSoe- ratram, Rotterdam; Sthephanie de Souza, Nasci- mento, Middelburg; Renée van Vaardegem, Westkapelle; Johan Vallet, Middelburg; Dagmar Venema, Koudekerke; Vincent Verdaasdonk, Oost-Souburg; Yuri Vlassak, Middelburg; Thier ry Wattel, Oostkapelle; Jeroen van de Werfhorst, Burgh-Haamstede; Bianca Willemse, Middel burg; Tommy Ydens, Middelburg; Kapo Yu, Mid delburg; Bas Zwigtman, Middelburg; Zühal Qo- ban, Middelburg. Havo, profiel cultuur en maatschappij Roland Baak, Veere; Charlotte van Dijk, Middel burg; Annemiek van Duivendijk, Middelburg; Susanne Geijsels, Middelburg; Tirza Koelma! Middelburg; Stephan van Leerzem, Middelburg; Isabelle de Lijser, Middelburg; Sven Prince, Mid delburg; Chetan Rooker, Middelburg; Renée Roosdorp, Middelburg; Leonie Ruissen, Oost- Souburg; Ellis Rullens, Middelburg; Nancy van Loenhout, Grijpskerke; Hester ten Thije, Middel burg; Cathalijn Vos, Middelburg; Stefan de Witte, Koudekerke. Havo, profiel economie en maatschappij Andros Bosman, Middelburg; Bobbety van Es, Middelburg; Angela Kort, Oost-Souburg; Jo- chem de Lange, Middelburg; Derk-Jan van Mac- kelenbergh, Middelburg; Nout van der Male, Zoutelande; Cynthia Meijboom, Middelburg; Niek Minderhoud, Westkapelle; Bas Minnaard, Middelburg; Bram Minnes, Middelburg; Noetde Nooijer, Koudekerke; Wijnand Noordhoek, Mid delburg; Debora Riemens, Domburg; Daniël Rijckborst, Koudekerke; Alex van der Tas, Mid delburg; Colin van de Woestijne, Middelburg; Geraldine Wondergem, Middelburg. Havo, profiel natuur en gezondheid Cigdem Colak, Middelburg; Emma Hermans, Grijpskerke; Hannah Hoogerheijde, Veere; Dave Li, Middelburg; Anne van der Linden, Middel burg; Jorgen van Nispen, Middelburg; Laura Provoost, Middelburg; Maarten de Schipper, Oost-Souburg; Marcel Schroevers, Koudekerke; Emiel de Smidt, Middelburg; Peter Stoel, Koude kerke; Raymond van der Tas, Middelburg; Jef frey van de Ven, Zoutelande; Sander Verdonk, Oost-Souburg; Linda van de Voorde, Middel burg Havo, profiel natuur en techniek Richard Bour, Middelburg; Wouter Houg, Arne muiden; Rick van der Maas, Vrouwenpolder; An ne Moelker, Middelburg; Ismail Razani, Middel burg; Nanna de Reu, Middelburg; Linda van de Voorde, Middelburg. Vwo, profiel cultuur en maatschappij Mette van der Hooft, Sint-Laurens; Lieselotte Ja ger, Middelburg; Jelle de Meester, Grijpskerke; Wouter Steenbeek, Middelburg. Vwo, economie en maatschappij Robin Bosters, Oost-Souburg; Mila Bouwense, Biggekerke; Jurry Brand, Middelburg; Florijn Cleverens, Middelburg; Tessa Dekker, Veere; Eduard van Es, Middelburg; Tymen Gerestein, Middelburg; Lisette Heuff, Koudekerke; Jin Hua Hu, Middelburg; Marlous van den Hummel, Kou dekerke; Sophie van Loenhout, Middelburg; Rei- nier Meijer, Veere; Moniek Poerstamper, Middel burg; Kevin Repkes, Veere; Raymond Stroucken, Middelburg; Stephan Wijkhuys, Middelburg. Vwo natuur en gezondheid Eline Arends, Middelburg; Saskia Boxem, Kou dekerke; Ivo Creusen, Middelburg; Erik de Groot, Vlissingen; Mariska Herwegh, Biggekerke; Digna de Kam, Westkapelle; Karei Klop, Middelburg; Doenja Koppejan, Sint Laurens; llmar Kruis, Mid delburg; Evelien Lemeer, Serooskerke; Robbie Maas, Middelburg; Evelien Marteijn, Arnemui den; Els Mes, Middelburg; Dennis van Opijnen, Middelburg; Sebastian Schipper, Koudekerke; Juliette Slieker, Vlissingen; Olde Vogel, Koude kerke; Corinde Wiers, Middelburg; Elleke van Zetten, Oostkapelle. Vwo natuur en techniek Frans Diepstraten, Middelburg; Ingmar Goudt, Arnemuiden; llmar Kruis, Middelburg; Evelien Lemeer, Serooskerke; Dennis van Opijnen, Mid delburg. Mavo Patrick van den Berg, Burgh-Haamstede; Thali- cia Blokland, Vlissingen; Koen van Bommel, Mid delburg; Ronald Bos, Middelburg; Olaf Buteijn, Vlissingen; Michael Castro, Middelburg; Stefan de Groot, Middelburg; Harold Hermans, Middel burg; Jacolien Kiesenberg, Renesse; Jan van der Knijff, Oost-Souburg; Caju Muller, Oost-Sou burg; Rosco Nap, Westenschouwen; Kjeld Pie- terse, Oost-Souburg; Mark Schelling, Vlissin gen; Niek Simons, Middelburg; Mark Vaane, Middelburg. Mavo Anton van BloppoelSint-Maartensdijk; Jeroen Smits, Nieuw-Vossemeer, Ben Zwijnenburg Oud-Vossemeer. Havo Leon Beeke, Rilland; Manon Le Blanc, Sint-Maar tensdijk; Heidi Goedegebuure, Tholen; Heieen WisseSint-Philipsland. Atheneum Kim van der Linde, Rilland. Mavo Christiaan de Braai, Yerseke; Jelle Heijers, Kort gene; Leander Herwig, Vlissingen; Amber Plad- det, Koewacht; Marnix de Smit, Kapellebrug; Da nielle van de Zande, Burgh-Haamstede. Havo Ivo van Eek, VLissingen; Gilian Geschiere, Mid delburg; Dingeman Heijboer.Oosterland; Kim Heijboer.Oosterland; Wouter Hitz, VLissingen; Ruben Jesmiatka, Zoutelande; Gijs Manschot, Middelburg; Paulina Molhoek, Goes; Heieen Reijnierse, Oost-Souburg; Pieter Rietman, Vlis singen; Sanne Segaar, Kattendijke. Vwo Bert Dekkers, Koudekerke; Randy Lauret, Philip pine; Yvo Tiebout, Goes; Winfred Valois, Vlissin gen. Mavo Reineke Bongers, Middelburg. Vwo Victor de Hullu, Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 26