LSD-feest zonder drugs PZC A 25 Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond Vlissingen CSW Vlissingen CSW Middelburg Monique Filius BOP zaterdag 15 juni 2002 Vbo-administratie Zakia Afassi, Oost-Souburg; Mandy van As, Vlis singen; Karima Bousantouh, Vlissingen; Joemi Cornelia, Oost-Souburg; Ilse van Dommelen, Vlissingen; Erik Goudt, Koudekerke; Samina Id- oe, Oost-Souburg; Kavita Jhagroe, Vlissingen; Voni Klemann, Vlissingen; Regilio Parag, Vlissin gen; Esther Reinders, Vlissingen; Romana de Ridder, Vlissingen; Djelay Sadloe, Vlissingen; Er- win de Smet, Oostburg; Ingrid Valas dos Anjos, Hoek; Liselotte Verwilst, Vlissingen; Idris Zarin, Oost-Souburg. Vbo-verzorging Violeta Ana Cardoso, Vlissingen; Vicky Becude, Breskens; Chantal Bömer, Vlissingen; Esther Dellebeke, Vlissingen; Rienke Kempe, Vlissin gen; Annabel Kieboom, Oost-Souburg; Dorien van der Linden, Vlissingen; Chantal Maas, Vlis singen; Sara Mebrathu, Middelburg; Tara Moor man, Vlissingen; Anne Mulder, Vlissingen; Yvonne van Steenhuijsen, Vlissingen; Iris van Tilburg, Oost-Souburg; Stephanie Wagenaar, Vlissingen; Tariq Zarin, Oost-Souburg. Vbo-bouwtechniek Bregt Blom, Koudekerke; Ghobad Ehsan, Oost- Souburg; Sekander Ehsan, Oost-Souburg; Da niël Elebe, Vlissingen; Ruben Goedee, Koudeker ke; Marko Kooijman, Vlissingen; Wesley Kroon, Vlissingen; Kristiaan Leys, Vlissingen; Kemal Sukig, Middelburg; Giano Ys, Vlissingen. Vbo-elektrotechniek Nordin Abarkan, Vlissingen; Romero Baboeram, Oost-Souburg; Azdine Boufrahi, Vlissingen; Jel- le Brandt, Oostburg; Wilco de Fouw, Schoondij- ke; Zoran Gajiae, Vlissingen; Lodewijk van Heug- ten, Vlissingen; Vladimir Jovièiae, Vlissingen; Kees-Jan Kaasenbrood, Vlissingen; Michel van Langevelde, Breskens; Toni Olcayalp, Vlissin gen? Rodi Uranie, Vlissingen; Geoffrey van der Veer, Vlissingen; Patrick van der Weel, Oost- Souburg. Vbo-metaaltechniek Abdi Aden, Vlissingen; Nick van Akkeren, Vlissin gen; Junior Bhagola, Vlissingen; Tijmen Borgs, Vlissingen; Davey Briars, Oost-Souburg; Wesley Hoving, Vlissingen; Selguk Karabulut, Vlissin gen; Sören Koelma, Vlissingen; Remko Kokje, Vlissingen; Tim Wielemaker, Middelburg. Mavo/Vbo Imane Barddjd, Vlissingen; Linda van Damme, Vlissingen; Ömer Igdeci, Vlissingen; Michelle Jobse, Koudekerke; Mireille de Jong, Oost-Sou burg; Jennifer Lameijn, Vlissingen; Peter van der Linden, Vlissingen; Jaimy de Nooijer, Vlissin gen; Sjoerd Ocké, Breskens; Wendy Poot, Vlis singen; Tamara Tienpond, Oost-Souburg; Malou van Ulsen, Koudekerke, Sophie Versluijs, Vlis singen; Tim van der Vlies, Vlissingen; Rosalien Wagenaar, Vlissingen; Aricia Wild, Vlissingen. Havo 2e fase, profiel Cultuur Maatschappij Roxanne Bonarius, Vlissingen; Antonio Frank, Vlissingen; Simone ten Hacken, Vlissingen; Eva Kortsmit, Vlissingen; Nikhe Porck, Vlissingen; Gregori Presnyakov, Oost-Souburg; Paulien Rot tier, Vlissingen; Inge de Smidt, Vlissingen. Havo 2e fase, profiel Economie Maatschappij Anouk Achterhuis, Vlissingen; Richard van Akke ren, Vlissingen; Geert van den Elshout, Vlissin gen; Miriem Jobse, Oost-Souburg; Manon Mul der, Vlissingen; Benjamin Samson, Vlissingen; Danny van der Velden, Vlissingen; Iris Walraven, Vlissingen; Larïs Zijadiae, Vlissingen. Havo 2e fase, profiel Natuur Gezondheid Kevin Annan, Koudekerke; Linda Kodde, Vlissin gen; Martin Moreau, Vlissingen; Corné Prevo, Vlissingen; Ingeborg de Ruiter, Vlissingen; Alisha Samson, Vlissingen; Mark Schütz, Vlissin- gen;Mark Schuuring, Vlissingen; AngeloTerziae, Oostburg. Havo 2e fase, profiel Natuur Techniek Robin Vanbesien, Vlissingen. Vwo Maartje Arts, Goes; Bence Bakker, Groede; Bart Bastiaansen, Groede; Jeroen Feijter, Axel; Mau- rits Hohmann, Zierikzee; Rainer Jacobs, 's-Gra- venpolder; Cathelijne Vollaard, Nisse; Bastiaan van 't Westeinde, Wolphaartsdijk. Vwo 2e fase, profiel Cultuur Maatschappij Dikraa Elhrouz, Oost-Souburg; Yara Fagg, Vlis singen; Vladdie de Koning, Vlissingen; Kirsten de Pré, Vlissingen; Amber Zabicki, Vlissingen. Vwo 2e fase, profiel Economie Maatschappij Sarissa Alleijn, Vlissingen; Monique de Bie, Vlis singen; Wai-Bon Hau, Vlissingen; Ahmed El Idri- ssi, Vlissingen; Anoesjka Imambaks, Vlissingen; Maarten Jansen, Oost-Souburg; Joost Jiskoot, Vlissingen; Myrthe Leenhouts, Vlissingen; Jess Muir, Vlissingen; Linda de Paauw, Vlissingen; Martijn Verbart, Vlissingen; Olga Vicenevskaa, Vlissingen; Robbert Vogelezang; Vlissingen; Jef frey van Zweeden, Vlissingen. Vwo 2e fase, profiel Natuur Gezondheid Mark Boersma, Vlissingen; Robert Bömer, Vlis singen; Jetske van der Bos, Vlissingen; Tomas Burgers, Vlissingen; Charlotte Gossije, Vlissin gen; Rozan Schraver, Noordgouwe; Andrea van Steenis, Vlissingen; Femke Tabak, Vlissingen. Vwo 2e fase, profiel Natuur 8c Techniek Kok Pon Cheung, Vlissingen; Chris Janssen, Vlis singen; Sake Smit, Vlissingen; Jim van Zee, Vlis singen. foto Dirk-Jan Gjeltema Mavo-vbo Elektrotechniek Fabian Looise, Vlissingen; Thomas Peters, Vlis singen. Mavo-vbo Verzorging Anneke Borgs, Vlissingen; Claudia Lensen, Oost- Souburg. Mavo Mariska van Aartsen, Ritthem; Diana Arentse, Oost-Souburg; Daivy Beerens, Vlissingen; Ra mon van Belzen, Vlissingen; Anne Bommeljé, Vlissingen; Eveline Bontenbal, Oostburg; Dieu- wertje Ciach, Vlissingen; David Cijvat, Vlissin gen; Eva Crama, Vlissingen; Brian van Damme, Vlissingen; Rajan Dielbandhoesing, Vlissingen; Frederick Droppert, Vlissingen; Melanie Gehr- mann, Vlissingen; Jolanda van Haveren, Vlissin gen; John van Hemert, Vlissingen; Kelly Herke- mij, Vlissingen; Leonie Heyboer, Vlissingen; Vincent Hoogedoorn, Vlissingen; Jawina Huis man, Oost-Souburg; Dave Huiszoon, Vlissin gen; Tamara Jacobs, Vlissingen; Danielle Jac- quemijns, Vlissingen; Aline Jobse, Vlissingen; Ricardo Kaljouw, Vlissingen; llona Keersse- meeckers, Oost-Souburg; Jessica Kole, Vlissin gen; Brigitte Kooger, Oost-Souburg; Remco Kra nendonk, Vlissingen; Kristine Kühne, Vlissingen; Mirjam Ladenberg, Vlissingen; Vrouwkje van der Linde, Oost-Souburg; Darjo Louwe Kooymans, Vlissingen; Rhandy Mac Mootry, Ritthem; Britt Maugenest, Vlissingen; Dorethea Moll, Vlissin gen; Leinko Mulder, Ritthem; Ilse Nagtegaal, Oost-Souburg; Richard Nieuwpoort, Vlissingen; Martijn Pouwelse, Vlissingen; Leoni Provoost, Vlissingen; Délano Reijnierse, Oost-Souburg; Jackie de Ridder, Vlissingen; Eric Roderwijn, Vlissingen; Samantha Salawané, Vlissingen; Cherise Sanstra, Oost-Souburg; Wilma Schee pers, Vlissingen; Linda Schillemans, Vlissingen; Iris Schrijver, Vlissingen; Emily Schuuring, Vlis singen; Johan Simons, Vlissingen; Sebastian Soarès, Vlissingen; Nandipha Steglich, Vlissin gen; Linda de Vaan, Vlissingen; Desirée van der Velden, Vlissingen; Aron Verbogt, Vlissingen; Renzo Vermaat, Vlissingen; Andres Vlaming, Vlissingen; Cassandra Wagner, Vlissingen; Lau ra Waterman, Oost-Souburg; Ayla de Zeeuw, Vlissingen. Een ferme geeuw kan ze niet onderdrukken bij de ken nismaking. „Sorry hoor, het is vannacht een beetje laat gewor den", excuseert ze zich snel. mavo-examenkandidate Moni que Filius (15) van de Pontes Scholengroep locatie Pieter Zeeman in Zierikzee heeft net het feest van de Laatste School dag (LSD) achter de rug. „Een onvergetelijk leuke avond", zegt Monique. Ze aar zelt nog even, omdat haar na tuurlijk wel meer herinneringen uit haar middelbare schooltijd zullen bijblijven. Het zeilkamp in Friesland tijdens het derde schooljaar bijvoorbeeld. In feite heeft ze daar haar vakantie baantje voor de komende maan den aan te danken. Ze wordt scheepsmaat op de tjalk 'Scal- dis'. Een leuke voorbereiding op haar opleiding tot maritiem of ficier aan de Zeevaartschool in Vlissingen. Verder zegt ze 'die rottige exa mens' ook nooit te zullen verge ten. Ze is zelf nou niet bepaald een stresskip, maar door dat ze nuwachtige gedoe van veel me descholieren raakte ze toch aar dig opgefokt. Zo zijn er nog wel meer dingen uit de schooltijd die zullen beklijven, maar als ultieme herinnering geldt nu toch het LSD-feest. ..Het was 's middags al leuk met de zes kamp op het schoolplein. Lera ren op de zeepglijbaan en optre dens van de bands Puk en For the Alliance en daarna de bar becue", zegt Monique. Hoogtepunt van LSD is toch elk jaar weer het feest in 'De Stulp' in Renesse. 'Look-alike' was dit keer het thema. Monique koos voor Sharon den Adel, zangeres van de groep 'Within Tempta tion'. „Dat mens draagt altijd van die heel gekke, grote jurken en mijn moeder heeft voor mij een heel bijzondere trouwjurk gemaakt met wijd uitstaande rok, strak bovenlijfje en heel wijde mouwen die op een punt uitlopen. Dat was voor sommi gen wel even opkijken, want normaal verschijnt Moniekje altijd in spijkerbroek en op kisten", lacht ze vrolijk bij de herinnering dat ze binnen het eerste half uur al vijf keer een aanzoek kreeg. En is dat LSD-feest nou zo on vergetelijk doordat ze 'de ware Jacob' is tegengekomen? „Nee, want verliefd was ik net daar voor al geworden, maar hij was er niet bi jIk ken hem nog te kort en ik had al een andere introdu cé", erkent Monique. Maar toch is het voor haar een geweldig feest geworden. „Zonder alco hol of drugs, want die heb ik echt niet nodig om het naar m'n zin te hebben." Het was voor Monique wel de allereerste keer stappen in Renesse. Tot nu toe bleef ze in Café De Vlinder in Zierikzee. Ze geeft exact aan wat de avond zo bijzonder maakte. Volgens haar is het een mix van geweldige sfeer, druk van de examens weg, heel veel onderlinge contacten en het be sef dat je elkaar na deze avond wellicht lange tijd niet meer zult zien. Ali Pankow Vbo-administratie Anita Bhoelai, Middelburg; Elif Qelik, Middel burg; Remco Felius, Middelburg; Ralph Han- raads, Oost-Souburg; Jeroen Jasperse, Middel burg; Assia Nyami Morabit, Middelburg; Man Chun Tang, Vlissingen; Lorenzo Wannee, Vlis singen; Marcel Zwets, Middelburg. Vbo-handel Michella Castel, Middelburg; Sharleena Jansen, Serooskerke; Alain Matulessy, Domburg; Nancy Offermans, Nieuw en Sint Joosland; Gijs Pijnen burg, Domburg; Miriam Sewpal, Middelburg; Stephanie Vaes, Middelburg; Jantien Wielema ker, Koudekerke. Vbo-verzorging Léroy Aalbersberg, Oost-Souburg; Miranda Ale- wijnse, Oost-Souburg; Marije Anema, Middel burg; Marliza Antheunisse, Arnemuiden; Wendy Barentsen, Veere; Joyce van Belzen, Seroosker ke; Sharon Boer, Middelburg; Chantal Boogaard, Middelburg; Linda Boone, Oost-Souburg; Moni que Bouterse, Middelburg; Elka Butijn, Vlissin gen; Yasemin Coban, Middelburg; Benjamin van Dalen, Middelburg; Andrea van Dalen, Oost- Souburg; Anja Dieleman, Ritthem; Christiaan van den Driest, Serooskerke; Sabrina van den Durpel, Veere; Michella Eijke, Vlissingen; Angeli- ne de Feijter, Breskens; Stefan Geertse, Middel burg; Mirjam de Gelder, Burgh-Haamstede; Benjamin van der Heide, Middelburg; Magdiona Heide, Middelburg; Evelyne van der Horst, Vlis singen; Vicky van den Hoven, Oost-Souburg; Miranda de Jager, Middelburg; Karin de Jong, Oost-Souburg; Myrthe Kempees, Middelburg; Michael van Kerkoerle, Oost-Souburg; Manon Kokké, Middelburg; Cindy Kooger, Oost-Sou burg; Anneke Kouwer, Middelburg; Danielle Leendertse, Geersdijk; Celina Meijer, Middel burg; Daisy Meulmeester, Vlissingen; Alinda Moes, Koudekerke; Linda Muis, Middelburg; Stephanie Noot, Vlissingen; Daniël van Os, Vlis singen; Dorien Poortvliet, Vlissingen; Angela Roozeboom, Vlissingen; Diana van Sighem, Westkapelle; Mariëtte Soolsma, Vlissingen; Nadja Stoltink, Vlissingen; Corinne Verberk- moes, Arnemuiden; Marie-Jeanne Vermaat, Middelburg; Wendy Vogel, Middelburg; Carola Vree, Meliskerke; Levi Waisapy, Oost-Souburg; Melanie de Wit, Middelburg; Angenie Wouter, Middelburg; Leon Zijlstra, Oost-Souburg; Len- neke Zwart, Middelburg. Vbo-mode/kleding Simone de Bruijne, Vlissingen; Marijke Newso- me, Middelburg; Sjeeltje Pelupessy, Middel burg; Rie-Anne van Zweden, Middelburg. Vbo-metaaltechniek Argenis Anthony, Middelburg; Imad Assaad, Middelburg; Ruben van Belzen, Arnemuiden; Ramon van Belzen, Arnemuiden; William van Belzen, Arnemuiden; Ron Bömer, Arnemuiden; Wilfred Brand, Oostkapelle; Job Geuze, Middel burg; Jonathan Grootveld, Oost-Souburg; Dave van de Gruiter, Arnemuiden; Romke Hioolen, Serooskerke; Hilbert Janse, Oost-Souburg; Ben jamin Jeras, Arnemuiden; Ruben Joziasse, Arne muiden; Laurens Kloosterman, Middelburg; Jeffry Krijger, Meliskerke; Jelle Maljaars, Aagte- kerke; Kornelis Minderhoud, Westkapelle; Milad Oghabian Langar, Middelburg; Gert-Jan Punt, Koudekerke; Ferdinand Vader, Oost-Souburg; Cornee Vermeulen, Vrouwenpolder; Benny de Voogd, Oostkapelle; Michel van Waarde, Arne muiden; Simon Wondergem, Middelburg; Ger- win Wouters, Grijpskerke; JasperZigter, Middel burg. Vbo-bouwtechniek Jhonathan Abadie, Nieuwdorp; Maarten Antho- ni, Middelburg; Christiaan Boeckhout, Veere; Christiaan de Boks, Middelburg; Frans Bosscha, Middelburg; Harm Buijs, Oost-Souburg; Paul van Burgh, Oost-Souburg; Benny Faes, Oost- Souburg; Pascal Gaakeer, Nieuwdorp; Marten Hoogesteger, Westkapelle; Ronnie Jacobs, Mid delburg; Kim Jobse, Oostkapelle; Vincent de Leeuw, Oost-Souburg; Martie van Maldegem, Westkapelle; Drewinder Marinissen, Oost-Sou burg; Pieter Meulmeester, Arnemuiden; Kees Meulmeester, Arnemuiden; Sander Moens, Mid delburg; Christian Mol, Middelburg; Andreas Poortvliet, Arnemuiden; Davy Roelse, Vlissin gen; Bart Schout, Middelburg; Maarten Smit, Middelburg. Vbo-elektrotechniek Joost van den Broeke, Oostkapelle; Ingmar van Doeselaar, Koudekerke; Mike van Dorp, Middel burg; Sven van den Driest, Arnemuiden; Sjoerd Heijt, Aagtekerke; Tommy Hoebeke, Nieuw en Sint Joosland; Gerben Huizinga, Middelburg; Le on Kasse, Middelburg; Michiel Kodde, Nieuwen Sint Joosland; Harry Lammers, Middelburg; Ma thijs van der Maas, Oost-Souburg; Edwin Mal jaars, Westkapelle; Stephan de Meulmeester, Ar nemuiden; Maurice de Pagter, Middelburg; Wim Quist, Middelburg; Joas de Ridder, Arnemuiden; Alexander Saas, Vlissingen; Timo Veerhoek, Rit them; Jack van de Velde, Domburg; William Ver kamman, Arnemuiden; Erwin van der Wekken, Middelburg. Mavo-vbo metaaltechniek Rutger Zomer, Vlissingen. Mavo-vbo bouwtechniek Frank Joosse, Middelburg; Jella Lans, Middel burg; Pim de Visser, Aagtekerke. Mavo-vbo elektrotechniek Hans van Beers, Grijpskerke; Manfred Berre- voets, Grijpskerke; Matthijs Geldof, Burgh- Haamstede. Mavo Sjoerd Alewijnse, Oost-Souburg; Rianne Ale- wijnse, Middelburg; Suzanne Anspach, Middel burg; Beatriz van Antwerpen, Middelburg;Guido Barentsen, Oost-Souburg; Lianne van Beek, Koudekerke; Tamara Beije, Arnemuiden; Bow van Belzen, Serooskerke; Arianne van Belzen, Arnemuiden; Marleen Besuijen, Middelburg; Niels Beth, Middelburg; Enno Bijl, Middelburg; Kasper Boonstra, Oostkapelle; Marijn Boshom, Veere; Jessica Bosselaar, Middelburg; Sanne Bosteels, Serooskerke; Tom Brand, Oostkapelle; Emma Bregonje, Vrouwenpolder; Laura van den Broeke, Grijpskerke; Margreet Buijs, Middel burg; Dyango Caljouw, Nieuw en Sint Joosland; Wilbert Caljouw, Oost-Souburg; Stéphan Colau to, Middelburg; Davy Deurloo, Middelburg; Lin- dy Dieleman, Arnemuiden; Diana van Doorn, Middelburg; Eva van den Driest, Aagtekerke; Joyce van Dullemen, Middelburg; Everth Fader, Vlissingen; Yosra Fahmy, Arnemuiden; Floran Fermont, Middelburg; Sander Fierloos, Baar land; Marien Flipse, Zoutelande; Esther Flipse, Westkapelle; Elma Francke, Middelburg; Reijnier Francke, Zoutelande; Annemieke Geluk, Zoute lande; Bas Gilde, Middelburg; Linda Goedbloed, Middelburg; Dennie van Goethem, Middelburg, Liesbeth Haarbosch, Middelburg; Niels Hage naars, Middelburg; Eveline Hamelink, Middel burg; Ilse Hamelink, Middelburg; Michiel Ha- rinck, Serooskerke; Francis Haring, Veere; Kim Heeren, Middelburg; Rik Hengeveld, Veere; Wie- be Hioolen, Serooskerke; Bas van den Hoff, Oost Souburg; Anika Hoftijzer, Oost-Souburg; Jack Huibregtse, Westkapelle; Eline Huibregtse, Westkapelle; Matthijs Hut, Middelburg; Danielle Jansen, Oost-Souburg; Vincent de Jong, Mid delburg; Mariska de Jonge, Middelburg; David Jongeneel, Middelburg; Wendy Jongepier, Se rooskerke; Leon Joziasse, Middelburg; Wilco de Keuning, Veere; Delano de Keuning, Middel burg; Anouk Killestein, Serooskerke; Joëlle van Klaveren, Arnemuiden; Lisette Kleinepier, Mid delburg; llsha de Koning, Middelburg; Tom van der Kooij, Vlissingen; Diana Koole, Grijpskerke; Martijn Krijger, Middelburg; Ingeborg Krijger, Middelburg; Esther van Kuppevelt, Middelburg; Roald Leendertse, Biggekerke; Eva Legemate, Middelburg; Bart Leijnse, Zoutelande; Bernadet- te Lere, Grijpskerke; Matthias Lindenberg, Mid delburg; Marcel de Looff, Koudekerke; Joeri Lous, Oostkapelle; Ellis van Maaren, Zoutelande; Xandra Maljaars, Serooskerke; Annet Manni, Middelburg; Janneke Marijs, Arnemuiden; Eva Matthijsse, Koudekerke; Robin Meeder, Middel burg; Roxanne Meerman, Arnemuiden; Sabine Melchior, Zoutelande; Michiel Meulenberg, Se rooskerke; Elvira Midavaine, Middelburg; Guy Midavaine, Oostkapelle; Machteld Moens, Aag tekerke; Rianne de Moor, Serooskerke; Daphna Moor, Middelburg; Farida Nahumury, Middel burg; Fabiola Neugebauer, Middelburg; Lianne de Nooijer, Serooskerke; Mario de Nooijer, Arne muiden; Judith van Ouwerkerk, Vrouwenpolder; Ronnie Overgaauw, Zoutelande; Mariëlle Paau- we, Koudekerke; Jeffrey Pirson, Middelburg; Je roen Poldervaart, Middelburg, Wilma Poppe, Grijpskerke; Marjolein Puijpe, Nieuwdorp; Eva Reijnierse, Middelburg; Michel de Ridder. Arne muiden; Dominique Riddersma, Middelburg; Stefan de Rijke, Middelburg; Ellen de Rijke, Mid delburg; Mirte Rijken, Middelburg; Maik Rij- naard, Middelburg; Leslie Roode, Middelburg, Maarten van Rosevelt, Oost-Souburg; Jacqueli ne Schipper, Middelburg; Michael Segboer, Zou telande; Myrthe van Sluijs, Middelburg; Harold de Smet, Middelburg; Frank Smit, Oostkapelle; Kirsten van Splunter, Middelburg; Stephan Stienstra, Middelburg; Norbert Stroo, Zoutelan de; Ruben Tack, Middelburg; Chantal Traas, Nieuwdorp; Maaike Vaes, Middelburg; Aafje van de Velde, Middelburg; Youri van de Ven, Zoute lande; Margreet Vergouwe, Middelburg; Renato de Visser, Oost-Souburg; Marieke de Visser, Aagtekerke; Bart de Vlieger, Middelburg; Simon Voet, Koudekerke; Elvira de Voogd, Middelburg; Serge Voorhoeve, Middelburg; Michel Voor werk, Middelburg; Marloes Vos, Zoutelande; Lianne Vreeke, Vlissingen; Marijke de Vries, Mid delburg; Wesley van Waarde, Arnemuiden; Ber- nado Wattel, Serooskerke; Gijs Wattel, Seroos kerke; Yordi Wieland, Middelburg; Samantha Wijkhuijs, Serooskerke; Marjolein Willeboordse, Vrouwenpolder; Stefan Wisse, Middelburg; Iris Wisse, Domburg; Jolanda van de Woestijne, Aagtekerke; Wietske Wondergem, Middelburg Havo Kim Adriaanse, Zoutelande; Hanna Aerts, Mid delburg; Peter van Alphen, Westkapelle; Jolijn Anderiesse, Middelburg; Anna Baltus, Middel burg; Lianne Beekman, Oost-Souburg; Andrea Bergshoef, Vlissingen; Quintin van der Blonk, Middelburg; Ouke van Bokkem, Middelburg; Ro meo Boogaard, Middelburg; George van Bork, Middelburg; Danielle de Bree, Middelburg; Me- rijn van den Broeke, Arnemuiden; Annemarie de Bruijn, Vrouwenpolder; Chantal Caljouw, Oost- Souburg; Jacqueline Cevaal, Grijpskerke; Nata lie Clarisse, Vlissingen; Antoine Cloet, Vlissin gen; Joachim Cornelisse, Middelburg; Thijs van Dalen, Middelburg; Arno Dekker, Grijpskerke; Johan van Dijk, Veere, Mark Dourlein, Middel burg; Nicole van den Driest, Arnemuiden; Anouk Ie Due, Middelburg; Bram Duivenvoorde, Mid delburg; Thierry van Eijsden, Middelburg; Je roen Geerse, Serooskerke; Charlotte Geerse, Middelburg; Mieke Geschiere, Zoutelande; Jan neke Geuze, Veere; Jozine Goudzwaard, Middel burg; Joost Grootjans, Westkapelle; Marrit de Haas, Vlissingen; Rudolf van der Heijden, Mid delburg; Milan den Heijer, Biggekerke; Bas van Hese, Ritthem; Michiel Hoogenboom, Middel burg; Quirine van der Hoop, Middelburg; Marije Huson, Oost-Souburg; Jeffrey Jakobsen, Mid delburg; Natascha Janse, Serooskerke; Alwin Janse, Arnemuiden; Emmie Kaljouw, Middel burg; Wouter Kallemeijn, Middelburg; Jorinke Karelse, Koudekerke; Margriet Kesteloo, Koude kerke; Meivin van Keulen, Koudekerke; Roeland van Klinken, Nieuw en Sint Joosland; Manon Kluijfhout, Oostkapelle; Wietske Kodde, Nieuw en Sint Joosland; Thea Koevoets, Koudekerke; Elodie Kooiman, Vlissingen; Matthijs Koole, Middelburg; Arend Kooman, Middelburg; Su zanne Koops, Middelburg; Alwin van de Kop, Middelburg; Ruben Kouwer, Middelburg; Mar tijn Kroonen, Oost-Souburg; Ingmar van Leer- zem. Middelburg; Pieter Lievense, Domburg; Linda Lobbezoo, Vlissingen; Ilse Lokker, Middel burg; Djadi Loose, Ritthem; Mirjam Lorier, Ga- pinge; Maaike Louwerse, Middelburg; Patricia van Maaren, Zoutelande; Joeri Meliefste, Mid delburg; Eric Mes, Vlissingen; Peter Minder houd, Westkapelle; Michel Moekotte, Middel burg; Maaike Muller, Oost-Souburg; Marco van Nieuwenhuijzen, Oostkapelle; Matthijs Oom- kens, Middelburg; Jolien van Oosten, Middel burg; Marloes van Os, Middelburg; Rosanne Ovaa, Zoutelande; Rozemarijn de Regt, Oostka pelle; Jeroen Rijkse, Middelburg; Karin Roelse, Grijpskerke; Kevin Schaap, Middelburg; Debbie Schoe, Middelburg; David Schrier, Vlissingen, Jurjen Schuurmans, Middelburg; Rogier Schuurmans, Middelburg; Vivian Slotman, Se rooskerke; Bart-Jan van Sluijs, Middelburg; An- nelise de Smet, Middelburg; Ilse Stoel, Oost- Souburg; Kubra Topal, Middelburg; Eveline Troost, Burgh Haamstede; Sabine Verplanke, Vlissingen; Joeri Versluis, Vlissingen; Marloes de Visser, Oostkapelle; Arjen Visser, Middel burg; Christian van de Waart, Middelburg; Mar jolein Wattel, Serooskerke; Marieke Wattel, Arnemuiden; Marieke Wijmenga, Middelburg; Stefanie Witkowski, Vlissingen; Marijn de Witte, Middelburg; Joey van Zalen, Oost-Souburg. Vwo Henk Aarnoutse, Gapinge; Gijs Adriaansens, Middelburg; Gera Baas, Vlissingen; Tamara Ba tenburg, Middelburg; Marieke Beije, Middel burg; Wilbert van Beijsterveldt, Middelburg; Naomi Belt, Vlissingen; Michelle Blankenburgh, Oost-Souburg; Dielis Blom, Aagtekerke; Levi van den Bogaard, Oost-Souburg; Carien Borst, Middelburg; Willemijn Brinkhuis, Middelburg; Andrea Brouwer, Zoutelande; Wilco de Bruijne, Oostkapelle; Judith Caspers, Oostkapelle; Wiet- se van Dijk, Veere; Ellemieke van Doorn, Seroos kerke; Simone van den Driest, Serooskerke; Tjerk Eijsberg, Middelburg; Heieen Ferdinandusse, Middelburg; Marina Filius, Ritthem; Abel Flos, Middelburg; Nathanie Geelhoed, Middelburg; Marina Geschiere, Grijpskerke; Stefan Geschie re, Gapinge; Jannes Goedbloed, Koudekerke; Frank de Goey, Middelburg; Debora Hardeman, Middelburg; Madelief de Heer, Middelburg; Wil bert Huibregtse, Zoutelande; Lodewijk van Iwaarden, Domburg; Rosemarie Jongenelen, Veere; Dennis van de Ketterij, Middelburg; Ju dith Kole, Middelburg; Aris Kool, Middelburg; Jeroen Koopman, Middelburg; Herman Korte- weg. Middelburg; Anne van Leeuwen, Middel burg; Wilko Louwerse, Serooskerke; Irene Mat thijsse, Koudekerke; Ellen de Meulmeester, Middelburg; Joran Moes, Middelburg, Anne Mooij, Middelburg; Marcella Oonk, Middelburg; Sjaak de Pagter, Westkapelle; Jan Parlevliet, Vlissingen; Frank Peene, Westkapelle; Arjen Poortvliet, Westkapelle; Henrik Porte, Middel burg; Linda Provoost, Domburg; Wouter van der Put, Zoutelande; Benjamin Sanderse, Grijpsker ke; MarnixSchot, Vlissingen. GinoSparidis, Mid delburg; Rob Sterrenburg, Middelburg; Stefan Sturm, Gapinge; Lenneke Tange, Middelburg; Ralph Toorop, Middelburg; Rutger Ubels, Se rooskerke; Jolien van Uden, Vlissingen; Saman tha van der Veen, Koudekerke; Madelief Verheul, Vlissingen; Joren Vis, Middelburg; Alex de Vis ser, Serooskerke; Ruben Wieman, Middelburg; Vera Wisse, Vlissingen; Bianca de Wit, Middel burg; Judith Zondervan, Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 25