Leve meneer Van Putten PZC GESlflflGD 24 Sint Willibrordcollege Goes Pontes Scholengroep Groot Stelle Goes Sven de Gardeijn Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen Pontes Scholengroep Zierikzee zaterdag 15 juni 2002 Mavo Erik Adriaenssens, Heinkenszand; Thessa An- beek, Goes; Soumia Azzagari, Goes; Eelco Blac- quière, Goes; Egbert Blok, Heinkenszand; Dorien Bosveld, Heinkenszand; Wouter de Bruijne, Mid delburg; Daan Coppieters, Middelburg; Martijn Dellebeke, Middelburg; Youssef Dinar, Goes; Nathalie van den Dries, 's-Heerenhoek; Robin Geelhoed, Kortgene; Peter Geschiere, Heinkens zand; Marco van Gessele, 's-Heerenhoek; Tim Hartman, Renesse; Steffanie Hoogerheide, Ka- pelle; Dennis Hoondert, Heinkenszand; Mieke de Jager, Lewedorp; Mariëlle de Jong, Middelburg; Dion de Jonge, Kapelle; Patricia de Jonge, Kloe- tinge; Sebastiaan Kanis, Goes; Tanja Kats, Hein kenszand; Tim Kempees, Goes; Lorenzo Kloot wijk, Goes; Jorgen Kwinkelenberg, Kortgene; Maarten de Lange, Kortgene; Rachaël Linders, Kapelle; Daan Louwe Kooijmans, Goes; Christi an Maes, Heinkenszand; Renate Moerland, Arne- muiden; Melisa Mulder, 's-Heerenhoek; Marjon Nuijten, 's-Heerenhoek; Ruben Osse, Baarland; Stefan Otte, Baarland; Roy Paauwe, Goes; Ro nald de Pan, Goes; Tamara Peeters, Lewedorp; Tamara Rentmeester, 's-Heerenhoek; Samantha Riethoff, Lewedorp; Alexandra de Roon, Wemel- dinge; Bert ten Rouwelaar, Zierikzee; Rilana Ruissen, Kapelle; Karin Smit, Middelburg;Tama- ra Timmermans, Rilland-Bath; Femke van 't Veer, Oudelande; Roderick Verbunt, Goes; Char lotte Verdonk, Middelburg; Thomas Verlinden, Kloetinge; Lisanne Verwijs, Goes; Robbert Vis ser, Kruiningen; Edwin Vroonland, Heinkens zand; Katja van Wanrooy, Goes; Ben Weeteling, Kortgene; Ricky Werrij, Renesse; Lennard Wes- terweele, 's-Heer Arendskerke; Jacqueline van Wezel, Rilland-Bath; Hannah Wilgers, Yerseke; Linda Wille, Wemeldinge; Suzanne Zoetewey, Colijnsplaat; Kirsten Zwanenburg, Kapelle. Havo Linda Aarts, Kruiningen; Jaimi van Aerde, Goes; Bert Allemekinders, Ovezande; Vita Anthonisse, Goes; Chanika Baas, Oost-Souburg; Carola Beenhakker, 's-Heer Arendskerke; Remco van der Bend, Lewedorp; Martijn Blommaart, Goes; Merlijn Boogerd, 's-Heerenhoek; Theresa den Boogert, Goes; Marianne Boonman, Heinkens zand; Marieke Bugter, Kamperland; Wouter van Campen, Hansweert; Desirée van Damme, Oost- Souburg; Evelien van Damme, Yerseke; Olivier Droppert, Vlissingen; Gwendoline Francke, Goes; Michaël Freijser, Rilland-Bath; Annema- rie Gijzel, Schore; René Goetheer, Heinkenszand; Anthoinette Goud, Goes; Onno Hagen, Kortge ne; Pascalle van Hese, Kapelle; Michiel Huisken, Kapelle; Sophie Hulstijn, Kloetinge; Maarten Janse, Kapelle; Linda de Jong, Middelburg; Sjoerd de Jong, Kapelle; Martine Kaas, Goes; Francis Kloet, Burgh-Haamstede; Jeroen Koster, Kapelle; Ester de Laat, Goes; Lindy Lamper, Hein kenszand; Joke de Lange, Kapelle; Ruben Leij- dekker, Zierikzee; Lesley-Ann Lelyveld van Cingelshouck, Heinkenszand; Sandra van der Linden, Goes; Frank Louwerse, Kapelle; Lucinda Martens, Heinkenszand; Hélen Meiboom, Hein kenszand; Eline Mul, Kloetinge; Sarah Olie, 's- Gravenpolder; Denise Oudeman, Kattendijke; Paul Paree, 's-Heerenhoek; Dianne van der Pen nen, 's-Gravenpolder; Liselotte Poelman, Goes; Hans van Raaijen, Kapelle; Noor Richel, Kapelle; Eline de Ridder, Heinkenszand; Lara van Rijsber- gen, Goes; Inge Schaafsma, Goes; Caroline Scherbeijn, 's-Gravenpolder; Marien Schilper- oord, Arnemuiden; Daphne Schouten, Rilland- Bath; Sharon Schroevers, Vlissingen; Anne Sin- ke, Kapelle; Jessica Sonke, Goes; Robbert van Strien, Rilland-Bath; Jasper Thielen, Oost-Sou burg; Bas Verbeek, Ovezande; Jozanne Verdonk, Lewedorp; Eric-Jan Vermue, Nisse; Rorik van Welij, Kapelle; Joyce van 't Westeinde, Goes. Vwo Wies Adrianow, Goes; Michiel Ars, Goes; Angela Bakker, Goes; Matthias Coosen, Kloetinge; Rivka Davidse, Ovezande; Milou Diepen, 's-Heer Hen drikskinderen; Sue Doeksen, Zierikzee; Michiel van Empel, Goes; Hans Gijzel, 's-Heer Arendsker ke; Jeffry Goedbloed, Zierikzee; Sina Groesdonk, Lewedorp; Femke Hendriks, Ovezande; Hans Hoondert, Heinkenszand; Martijn Houtepen, Kloetinge; Mirthe Huisman, Wilhelminadorp; Emy Hübner, Goes; Ramona Izeboud, Ovezande; Douwe Kasemier, Scharendijke; Maaike van der Knaap, Goes; Sjors Koole, Kortgene; Adrienne Krekelberg, Heinkenszand; Peter Kwekkeboom, Kapelle; Pascal Martens, Heinkenszand; llona de Milliano, 's-Heerenhoek; Saskia Mol, Goes; Jip Mulder, Schuddebeurs; Bas de Nooijer, Kloetin ge; Chelsea Oostdijk, Kruiningen; Manon van Oosten, Kapelle;Tamara de Regt, Heinkenszand; Jasper Rijk, Kwadendamme; Leon de Rijke, Ar nemuiden; Camiel De Roover, Heinkenszand; Anouk Snaterse, Ovezande; Karin Staal, 's-Heer Hendrikskinderen; Stanley Stanczak, Hansweert; Angela Tjiam, Goes; Mark Traas, Heinkenszand; Louis Vermeulen, Goes; Rik Vietsch, Kortgene; Samar Wasfi, Goes; Dianne van't Westende, 's- Heerenhoek; Ivo Westerweele, Goes; Ronald Wisse, Kapelle. Vbo-administratie Umral Cakir, Kruiningen; Gülnur Cinemre, Hein kenszand; Reinier Dellebeke, Oudelande; Kelly Gorter, Heinkenszand; Ferry Kolenberg, Rilland- Bath; Lidewij Lambrechtse, Rilland-Bath; Joey Leijnse, Rilland-Bath; Alwin Nieuwdorp, Hein kenszand; Chantal de Pree, Goes; Vinod Ramna- rain, Goes; Ester Roose, Wolphaartsdijk; Jeroen Verbart, Ovezande. Vbo-handel en verkoop Alisha Brouwn, Goes; Cynthia Kooman, Goes; An Ta, Goes; Asha van der Weele, Goes. Vbo-bouwtechniek timmeren Roy Bulte, Oosterland; Haroen Dahoe, Goes; Jacco Dekker, Wemeldinge; Frank van Diepen, Zierikzee; Rens van Eekelen, Biezelinge; Consta- tijn Francke, Goes; Stefan Freijser, Kruiningen; Michiel van Gils, Goes; Pascal van der Haar, Goes; Danny de Jonge, 's-Heer Arendskerke; Er- win van Keulen, 's-Heer Arendskerke; Mathijs de Koeijer, 's-Gravenpolder; Remy de Kraker, Goes; Elmer Nienhuis, Goes; Remco Rijk, 's-Heeren hoek; Nicky Scholten, Goes; Marcel Schroevers, Nieuwdorp; Patrick Swaanen, Krabbendijke; Robbert van Tilburg, Goes; Anton Versteeg, Ka pelle; Remco Vossen, Goes; Michel Wilderom, Wissenkerke; Pascal Zoeteweij, 's-Heerenhoek. Vbo-consumptief brood-/banketbakken Amra Campara, Kapelle; Germina Dekker, Goes; Ramon Dourleijn, Colijnsplaat; Niels Goverse, Kapelle; John de Kok, Kapelle; Ronald Lansen, Kloetinge; Ronnie Otte, Nisse; Roy Proost, Elle- woutsdijk; Maurice Raas, Goes; Ricardo Raas, Lewedorp; Bart Remeeus, Kapelle; Elise Verwijs, Kapelle. Vbo-elektrotechniek Jochem Groen, 's-Gravenpolder; Niels Gijzel, Wolphaartsdijk; Martin Hanse, Renesse; Murat Kahveci, Goes; Matthijs Lobbezoo, Goes; Arnold Looij, Hansweert; Johnny Nieuwdorp, Heinkens zand; Patrick Oosthoek, 's-Heerenhoek; Dennis Ozgan, Nieuwdorp; Martin Pikkaart, Goes; Michael Reijnhoud, Goes; Ronald Rouw, Oud Sabbinge; Roy Slabbekoorn, Yerseke; Maarten Temminck, Waarde; Jan den Toonder, Yerseke; Jeroen Vermue, Heinkenszand; Joris de Vos, Kortgene; Leroy de Vos, Heinkenszand; Barend Wallet, Goes; Remy van den Wijngaarden, Wil helminadorp. Vbo-consumptief koken/serveren Maurits Bouwman, Kruiningen; Jeannine Hoze- rrian, Wolphaartsdijk; Ella Kooman, Kats;Veroni- que Mavridi, Goes; Etienne Spanjaard, Wemel dinge; Wiebe Stevens, Wolphaartsdijk; Priscilla Voois, Goes. Vbo-metaaitechniek Maurice Baert, Goes; Maarten Bardolf, Wissen kerke; Lars Cornelissen, Lewedorp; Dennie van Na het laatste eindexamen kon Sven de Gardeijn me teen de vlag buiten hangen, want voor hem was het zeker dat hij zijn diploma binnen had. „De examens vond ik best mak kelijk, ik hoefde sowieso nooit veel aan school te doen, dus nu ook niet", legt de Bressiaander uit. Sven (17) behoort tot de laatste lichting mavo-leerlingen op het Zwin-College in Oostburg. Van af volgend jaar worden er vm- bo-examens afgenomen, want dan bestaat de mavo niet meer. Hij is blij dat zijn examens goed zijn verlopen: „En dat terwijl ik een week van tevoren ben be gonnen met leren. Ik leerde niet aan één stuk door, maar af en toe eens een uurtje... Echt veel deed ik niet, ik zat meer achter de computer en op de fitness dan met mijn neus in de boeken! Omdat hij meestal de stof wel kende, spiekte hij vrijwel nooit. Eén keer haalde hij echter een 9,8 voor een Engels, een vak waar hij normaal gezien aan zienlijk lager voor soorde. „Ja, dat vond Bellaert, mijn leraar Engels, toch wel een beetje vreemd. Ik had toen gespiekt, maar dat was Bellaert. zijn eigen schuld", lacht Sven. „Hij gaf de nagekeken proefwerken aan mijn klas terug, op het moment dat ik het proefwerk moest in halen. Dat is dom, want iemand uit de klas kwam mij natuurlijk de antwoorden brengen. Het was het hoogste cijfer wat ik ooit voor Engels heb gehaald." Dat zijn Engels niet zo goed is, kan Sven goed verklaren: „Ik heb er niet zo goed les in gehad. In het eerste jaar kregen we les van mevrouw Besson, zij was een franqaise en ging ons Engels geven. Kan je het jezelf voor stellen? Ze kon niet eens nor maal NederlandsHet gebeurde nogal eens dat ze iedereen 'er- aut' stuurde, één keer zaten er foto Peter Nicolai nog zeven mensen in de klas.Ik vond haar de minst leuke docent op het Zwin College. En wie is dan de leukste docent volgens Sven? „Meneer Van Putten, van Duits", zegt hij vastbesloten. „Met hem heb ik zoveel gelachenWe hebben een beetje dezelfde humor, dat is wel leuk. Maar hij geeft echt goed Duits, dus het is niet alleen grappen maken", vindt Sven. „Van Putten probeert altijd ie dereen op stang te jagen. Voorde examens gaat hij T-shirts druk ken voor het slimste en het dom ste blondje van de mavo. Het blondje met het laagste cijfer, krijgt een T-shirt waarop staat: 'Zie je nou wel!Het blonde meisje dat het hoogst scoort, mag het T-shirt met de tekst 'Er zijn toch uitzonderingen...' dra gen. Dat is toch humor? Ik vind het echt prachtig als hij dat ook echt gaat doen." Diesen, Goes; Johan Eerland, Nieuwerkerk; Thijs Hendriks, Kloetinge; Bas Hooijschuur, Heinkens zand; Paul Jumelet, Goes; Ahmed Maniari, Ril land-Bath; Maurice Nauw, Kloetinge; Daniël Scheele, 's-Gravenpolder; Colin Smans, Waar de; Daniël Stout, Wemeldinge; Dennis van der Veer, Kamperland; Wesley Verburg, Yerseke; Kevin Visbeen, Kapelle; Johan Vogelaar, Kapel le; Patrick van de Vrie, Biezelinge; Stefan van der Weele, Kapelle; Edward Wisse, Yerseke; Martijn Zuidhof, Kwadendamme. Vbo-bouwtechniek metselen Richard Adriaenssens, Kwadendamme; Bram Bart, Middelburg; Kees Kloosterman, Lewedorp; Adriaan Kriekaard, Goes; Danny Marinissen, 's- Heer Arendskerke; Ricardo de Neef, Colijnsplaat; Patrick Roelof, Goes; Michiel Saman, Kruinin gen; NiekScheidema, Oudelande; Sander van de Schraaf, Biezelinge; Willem Schrijver, Yerseke; Robin de Vriend, Baarland; Maikel Zoetewey, Yerseke. Vbo-transport en logistiek Pascal Dijkhuizen, Nieuwdorp; Roel Franse, Le wedorp; Sander van der Haar, Kruiningen; Mar tijn Heestermans, Burgh-Haamstede; Marcel van Keulen, 's-Heer Arendskerke; Remco van Leeuwen, Goes; Joeri van Liere, Yerseke; Remco Paauwe, Kapelle; Bas Repko, Rilland-Bath; Da- vid-Willem Straijer, Burgh-Haamstede; Mauri ce de Waard, Kapelle; Bart Westera, Goes. Vbo-voertuigentechniek motorvoertuigentech niek Steven Blommaart, Goes; Laurens van den Bran- de. Kamperland; Robin Dijkshoorn, Rilland- -Bath; Stéphane van der Endt, Wemeldinge; Robbert Gast, Colijnsplaat; Emiel Harten, Veere; Cees Jumelet, Ouwerkerk; Zendy Kolmus, Goes; Michel Kriekaard, Krabbendijke; Mikica Maric, Zierikzee; Sander Nieuwdorp, 's-Heerenhoek; Sheila Omzigtig, Schore; Kenny Openeer, Hans- weert; Ferdinand Verburg, Waarde. Vbo-verzorging Milou Bordui, Goes; Joline Buiter, Wissenkerke; Ilse van Eenenaam, Hansweert; Jolanda Moeli- ker, Wemeldinge; Leonie Musters, Krabbendij ke; Tamara Raamsdonk, Kattendijke; Linda Roo se, Wolphaartsdijk; Lydïa Rijk, Kwadendamme; Mirella Stroo, Goes; Alice Troost, Kapelle; Li selotte van de Velde, Goes; Claudia Verheugt, Krabbendijke; Dorine Vos, Kloetinge; Jacqueline van Wijck, Scharendijke. Vbo Suzan Bareman ,Axel; Corina de Bruijne, Zaamslag; Cassandra Cortvrient, Axel; Linda Cracau, Terneuzen; Sanne van Dijk, Vogelwaar de; Mariam Diouani, Axel; Carin van Dixhoorn, Terneuzen; Mladenka Djuricic, Sas Van Gent; Danijela Duspara, Terneuzen; Meriam El Azzouti, Axel; Lesley Faas, Terneuzen; Tamara Guiljam, Zaamslag; llona Guiljam, Zaamslag; Cheryl Hoekwater, Terneuzen; Meral Kahya, Sas Van Gent; Dagmar Kaptein, Sas Van Gent; Nathalie Klaverweide, Axel; Jessica Koster, Terneuzen; Songul Kurudere, Axel; Demian Lijsenaar, Ter neuzen; Anne-Lise Loman, Axel; Roxana Maas, Westdorpe; Sandra Marcelis, Sas Van Gent; Iris van der Meijden, Terneuzen; Lianne Neve, Ter neuzen; Samanta Pleijte, Zaamslag; Jessica Pri ce, Terneuzen; Stephanie Roegiers, Sluiskil; Joy ce Sandrini, Westdorpe; Barbara Schrier, Hulst; Anja Schuitvlot, Axel; Wimke Smedeman, Ter neuzen; Linda Soetmulder, Terneuzen; Esther Vellheuer, Axel; Mandy Walhout, Terneuzen; Yvonne van de Wege, Axel; Judith Willemsen, Terneuzen. Mavo Niels van Aert, Terneuzen; Kimberly Alblas, Sas Van Gent; Dennis Bakker, Terneuzen; Kees Bak ker, Axel; llona Bauwens, Vogelwaarde; Julès Bazelier, Terneuzen; Kevin den Beer, Axel; Wan da Beldjoudi, Sluiskil; Rebecca Berkelaar, Sas Van Gent; Fabian de Booij, Zaamslag; Bauke Boon, Terneuzen; Marian Bos, Sas Van Gent; Fe mke de Bruine, Sas Van Gent; Eef de Buck, Zaamslag; Ayse Cildir, Terneuzen; Ilse Cuyle, Ax el; Suzan Deurwaarder, Axel; Rik Dieleman, Ter neuzen; Thijmen Dingemanse, Terneuzen; Joris den Doelder, Axel; Sander Dolk, Westdorpe; Sander Driessen, Terneuzen; Karin Eerkes, Ter neuzen; Ali Eryürük, Terneuzen; Bianca de Feij- ter, Axel; Alexander Glansbeek, Terneuzen; Ar- noud Groenendaal, Hoek; Willemijn van der Hage, Terneuzen; Jessica van Ham, Westdorpe; Mirte Hamelink, Axel; Kim van der Heijden, Axel; Ades Hendra, Sluiskil; Davy d' Hooghe, Axel; Marco Huijsman, Terneuzen; Ferdi Kabal, Sluiskil; Fatima Kaddouri, Sas Van Gent; Nicole Kauffmann, Philippine; Ramazan Kesikbas, Sluiskil; Soraya Khanjari, Terneuzen; Björn Klei ne, Terneuzen; Denny Koekkoek, Axel; Vincent Koekkoek, Axel; Kyona Korstanje, Zaamslag; Tim Langen, Axel; Adrie Lensen, Zaamslag; Ken neth Lintelo, Terneuzen; Linda van Meurs, Axel; Dennis Molegraaf, Sluiskil; Kelly Neve, Philippi ne; Joris Neyt, Sas Van Gent; Andrea Noorthoek, Hoek; Bianca Overkleeft, Terneuzen; Ellen Per- daen, Philippine; Jos de Putter, Axel; Marielle Quaedvlieg, Sas Van Gent; Priscilla Reijnhout, Heikant; Iris Riekwel, Sluiskil; Nathan van Schaik, Hoek; Daisy Scheele, Axel; Danielle Schuitvlot, Terneuzen; Joris de Splenter, Axel; Michael Tael- man, Terneuzen; Angelique Venema, Terneu zen; Sunniva Verdoorn, Terneuzen; Daniela Ver schelling, Axel; Nathan de Visser, Zaamslag; Hans van Vuuren, Zaamslag; Boris van derWeij, Terneuzen; Jantine van der Wiel, Sas Van Gent; Sabine Wieland, Terneuzen; Niek Wieland, Axel; Viona Wijgand, Axel; Stefan Willemsen, Axel; Benjamin Wolfert, Terneuzen; Christian Ypma, Axel. Havo Linsey van den Abeele, Westdorpe; Jolanda Ap- perlo, Axel; Ruud Audenaerd, Westdorpe; Tan- neke de Blaeij, Axel; Wouter Blokland, Terneu zen; Linda Boeije, Zaamslag; Judith de Bruijne, Terneuzen; Hans Busch, Westdorpe; Martin Dek ker, Terneuzen; Jan van Doeselaar, Axel; Tommy van Donderen, Olen (B); Joeri Ephraïm, Terneu zen; Reinier Faasse, Terneuzen; Joos Fassaert, Terneuzen; Corinne de Feijter, Axel; Wilmar de Fouw, Axel; Matthieu Freeke, Terneuzen; Conny Gijsel, Sluiskil; Patricia Gijsel, Sluiskil; Robert Goossen, Zaamslag; Ruben Groot, Terneuzen; Rieuwert Haak, Terneuzen; Charlotte Hamelink, Zaamslag; Evert van Hoecke, Axel; Kim 't Hooft, Terneuzen; Daisy van der Hooft, Sluiskil; Sjoerd Huisman, Terneuzen; Jannetta van der Jagt, Ter neuzen; Erika de Jonge, Zaamslag; Marjan Kaijs- er, Axel; Gretje Ketelaars, Sas Van Gent; Simone Koelewijn, Philippine; Bob Langerak, Zuiddorpe Mirella Maas, Terneuzen; Anne-Marie Masten broek, Terneuzen; Floor Nijsten, Hoek; Melsde Pooter, Axel; Martijn de Prenter, Terneuzen; Wil- lemieke van Reeuwijk, Zaamslag; Pieter Ritico Westdorpe; Lisca de Ruijter, Terneuzen; Your'i Scheele, Zaamslag; Annette Scheele, Zaamslaq- Bas de Smit, Zaamslag; Willem Sparreboorn Terneuzen; Judith Spijker, Terneuzen; Joah' Sprenger, Terneuzen; Daphne Vale, Westdorpe- Yolanda Verdoorn, Zaamslag; Gertjan Verlinde' Zaamslag; Jeroen Verstraeten, Terneuzen' Thirza van Vuuren, Zaamslag; Rens de Waal,Ter neuzen; Bregje Weeda, Philippine; Ninya de'We ver, Terneuzen; Linda Wille, Axel; Esther de Zeeuw, Terneuzen; Erwin de Zeeuw, Terneuzen, Atheneum Lieke Alberti, Terneuzen; Desiree Albicher Sluiskil; Alexander van de Bilt, Philippine; Peter Boschitsch, Terneuzen; Petervan Cadsand, Axel- Sander de Clercq, Sas Van Gent; Joan van'Dam' Sas Van Gent; Jacqueline Dees, Hoek; Sanne Dekker, Terneuzen; Wendy Docters, Terneuzen- Renate Duerink, Terneuzen; Marjolein de Graaf Terneuzen; Edris Gunst, Philippine; Jeanine Ha melink, Terneuzen; Bob Harskamp, Axel; Maris- ka den Heijer, Terneuzen; Eliza van den Hoven Terneuzen; Adriaan Jeremiasse, Terneuzen; Ma rie—Claire Kleinegris, Terneuzen; Jaap-Bart Lantsheer, Terneuzen; Lydia van Leeuwen, Phi lippine; Willem Loof, Terneuzen; Johanneke Maenhout, Terneuzen; Ruth Mast, Axel; Roxan- ne Mccarthy, Terneuzen; Jaap Meima, Terneu zen; Jolanda Mol, Zaamslag; Gerben Moorlag, Vlissingen; Jaco Ollebek, Axel; Dorien Patberg] Terneuzen; Myrthe van Schaik, Hoek; Evelien Sijnesael, Westdorpe; Henk Stadhouders, Ter neuzen; Monique Stoffels, Axel; Boj Teunissen, Terneuzen; Michelle Verdurmen, Zaamslag; Marjan Verhage, Zaamslag; Hilde Wille, Philippj' Vbo-bouwtechniek Nicky Bil, Zierikzee; Sven Hage, Zierikzee; Rick van der Heijden, Nieuwerkerk; Denis Jasarevic, Zierikzee; Jordy de Jonge, Oosterland; Mark Kloet, Zierikzee; Johan van der Maale, Nieuwer kerk; Carlo van der Maas, Ouwerkerk;WouterOI- ree, Nieuwerkerk; Wesley Quist, Zierikzee; Gert- -Jan ter Riet, Nieuwerkerk; Jessica Schouten, Dreischor; Leon Sinke, Zierikzee; Jibbe Vaillan{ Zierikzee. Vbo-consumptieve techniek Mirjam Bovée, Ouwerkerk; Debby van Dijk, Re nesse; Wesley Duinhouwer, Oosterland; Cynthia de Feiter, Zierikzee; Amanda Huegen, Zierikzee; Kyra Kloet, Brouwershaven; Celina Robberegt, Kerkwerve. Vbo-elektrotechniek Fabian van Bemden, Ouwerkerk; Niels van der Berge, Zierikzee; Robbie Bevelander, Zierikzee; Martijn den Boer, Bruinisse; Kevin van Dïjke. Burgh-Haamstede; Danny Fokker, Zonnemaire; Jaco Geelhoed, Bruinisse; Anel Hubic, Zierikzee; Christian de Keijzer, Zonnemaire; Rik Markusse, Zierikzee; Gert-Jan van den Noort, Zierikzee; Je rom Sluijs, Zierikzee; Denny Snijders, Zierikzee; Jeroen Vermeijden, Zierikzee; Roy Willemse Zierikzee. Vbo-metaaltechniek Nick van Eenige, Zierikzee; Paul Elenbaas, Elle meet; Mario de Jonge, Zierikzee; Hans Kreisei, Renesse; Richard Krijger, Bruinisse; Rory vandei Kuijl, Brouwershaven; Aart Maaskant, Bruinisse; Jeffrey Overweel, Brouwershaven; Niels de Vries, Zierikzee. Vbo-verzorging Heieen van den Berge, Dreischor; Nicolien Burgh-Haamstede; Linda Bolle, Oosterland; Maartje van den Bos, Renesse; Arien de Broeken Scharendijke; Mariska Brouwer, Ouwerkerk;Ma riëlle Dekker, Noordgouwe; Jolanda de Glopper, Scharendijke; Rineke Hamstra, Zierikzee; Rachel- Ie Hazenak, Zierikzee; Mandy van Houten, Burgh Haamstede; Laura van Ijsseldijk, Zierikzee; Nao mi de Jong, Dreischor; Amanda van der Maas, Ouwerkerk; Linda van der Maas, Zierikzee; Na thalie Maijs, Zierikzee; Marsja Manni, Zierikzee; Aletha Moerman, Dreischor; Rachelle van Oos ten, Dreischor; Kim Post, Zierikzee; Amanda Smeding, Serooskerke; Gemma Stevense, Zie rikzee; Jeanette Stouten, Zonnemaire; Marian Stoutjesdijk, Bruinisse; Miranda van Velthoven, Bruinisse; Tiffany Vente, Zierikzee; MarietteVer boom, Nieuwerkerk; Daisy Vercruysse, Dreischor; Daniëlle Verloo, Sirjansland; Angeli que van de Waart, Zierikzee; Anniek de Zeeuw, Dreischor. Mavo Vincent Bakker, Burgh-Haamstede; Robin Bal, Bruinisse; Amber Bech, Zierikzee; Nathasp Blom, Zierikzee; Leonie van Dongen, Noordwei Ie; Sandra van Duijn, Dreischor; Frans van Eijck, Nieuw-Haamstede; Monique Filius, Zierikzee; Jacqueline Fonteijne, Burgh-Haamstede; Tessa Grefkens, Burgh-Haamstede; Whitney Helbers, Bruinisse; Viola Hobé, Zierikzee; Mischa Hrkac, Zierikzee; Nathalie de Jongh, Nieuwerkerk; Ger-| dien van Klinken, Nieuwerkerk; Vincent Kooman, Zierikzee; Bart van Kralingen, Dreischor; Nils Krijger, Zierikzee; Nïkky Leenslag, Sirjansland; Daphne Luijsterburg, Zierikzee; Jennifer Medde- Ier, Burgh-Haamstede; Jade Meijer, Zierikzee; Eline Neele, Ouwerkerk; Rianne Niemantsver- driet, Nieuwerkerk; Paulina Petrovic, Burgh Haamstede; Nieck Reedijk, Zierikzee; Rowana van der Reest, Bruinisse; Jan Ringelberg, Zierik zee; Linda Ripmeester, Scharendijke; Mandy Roest, Burgh-Haamstede; Natasha Rooda, Burgh-Haamstede; Arjen van Schelven, Zierik zee; Renée Schiettekatte, Zierikzee; Hanneke Schilperoort, Brouwershaven; Remi Schoema ker, Zierikzee; John Tillema, Zierikzee; Frederik Torensma, Zierikzee; Kirsten van de Velde, Kerk werve; Eline Verkaart, Zierikzee; Jorine Verkaart, Zierikzee; Bart Vink, Bruinisse; Iris Visser, Scha rendijke; Marcella van der Vliet, Schuddebeurs; Nimrod Vos, Bruinisse; Wim van derWeele.Zon- nemaire; Marijke van der Wielen, Dreischor; Sa mira van der Wielen, Zierikzee; Auke Witteman, Zierikzee. Havo Viktor van den Berg, Zierikzee; Sigrid Boone, Zie rikzee; Fenneke Boot,Zierikzee; Hidde van Daal- en, Noordgouwe; Marlies Deïst, Zonnemaire;Do- minique van Doorn, Noordgouwe; Timo Edens, Zierikzee; Dagmar Eijskoot, Zonnemaire; Marlijn van Erp, Zierikzee; Robert Fonteijne, Burgh- Haamstede; Maurice Haaij, Bruinisse; Eva Had- ala, Renesse; Jelle Hanse, Brouwershaven; Mal thijs Heeres, Serooskerke; Dirk Hundersmarck, Dreischor; Janine Ista, Oosterland; David Ja cobs, Zierikzee; Tom van der Klooster, Noord gouwe; Jeroen Krello, Zierikzee; Sarah Lateur, Serooskerke; Kim Leune, Nieuwerkerk; Tijs Mar kusse, Zierikzee; Mireille Pairoux, Nieuwerkerk; Daniël van der Palm, Noordwelle; Jeroen Pen, Zierikzee; Eline Praet, Zierikzee; Anne Roos, Re nesse; Rianne van der Schee, Zierikzee; Felix Schoonen, Zierikzee; Anke Schouten, Dreischor; Tomas Sliedrecht, Dreischor; Ilse van der Slikke, Ellemeet; Marije Smits, Ellemeet; Aniek Steven- se, Bruinisse; Maarten van Strien, Burgh-Haam stede; Fabian Stuit, Burgh-Haamstede; Phatcharin Thongkhao, Scharendijke; Jeanine van de Velde, Bruinisse; Johan Verheij, Zierikzee; Gerard Verhoek, Scharendijke; Laura de Waai), Zierikzee; Thijs Wiegmann, Zierikzee. Atheneum Lodewijk Boom, Burgh-Haamstede; Daan Does- wijk, Pascal Dronrijp, Nieuwerkerk; Zierikzee; Kim Fierens, Noordgouwe; Léonie Heeres, Se rooskerke; Mascha den Haan, Ellemeet; Aline Hart, Burgh-Haamstede; David de Jong, Sche- rendijke; José de Jonge, Oosterland; Emile Mei; er, Zierikzee; Romy Meijer, Oosterland; Ton Min naar, Burgh-Haamstede; Colin van Oeveren,Zie rikzee; Kijo Oudshoorn, Kerkwerve; Thijs Pad mos, Burgh-Haamstede; Roosmaryn Pilgram Oost-Souburg; Remy Quist, Zierikzee; Jochen Smit, Renesse; Martijn Stenger, Burgh-Haanv stede; Patricia Stoel, Burgh-Haamstede; Youe Vaes, Zierikzee; Nicoline van de Ven, Zierikzee. Patrick Verkaart, Zierikzee; Karsten Verkaart, Zie- rikzee; Sonja de Vos, Zierikzee; Nienke Wegers Zierikzee; Suzanne Wesdorp, Zierikzee; Ricardo de Winter, Bruinisse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 24