0 PZC 22 O GEMEENTE MIDDELBURG iiiiibvidki .ièJhi timmerman/onderhoudsvakman v/m Coördinator reparatie- en mutatieonderhoud (m/v) Woongoed Middelburg Je bent geschikt als je een afgeronde opleiding hebt op het niveau van HTS bouwkun de of MBO+ met enige jaren relevante werkervaring. Je bent tevens in het bezit van het certificaat basisveiligheid (B-VCA) of bereid om dit te halen. Je hebt affiniteit met de volkshuisvesting en bijbehorende technische vraagstukken op bouwkundig gebied. Je bezit voldoende financiële en logistieke kennis om begrotingen en planningen te kunnen opstellen. Je laat je kennen als een open communicator en teamplayer die initiatieven neemt en er geen moeite mee heeft om collega's en externen tegemoet te treden. Je hebt kennis van en ervaring in (onderhouds)automatisering. REGIONAAL VERKOOPLEIDER HORECA luchtelingGn reizen altijd last minute zaterdag 15 juni 2002 Je kunt voor CZ kiezen om de zorg voor 1,9 miljoen verzekerden te verbeteren, Er gaat heel veel geld om bij CZ. Interessant werk, om dat in goede banen te leiden. Tegelijk is het prettig om te weten dat al dat geld wordt ingezet om de zorg voor 1,9 miljoen verzekerden te ver beteren. CZ is een zorgverzekeraar die zich inleeft in z'h klanten. De mensen van CZ zijn actief in gezondheid. Wij zien patiënten als mondige con sumenten,,We zoeken naar een oplossing op maat; nee zeggen vinden we het ergste dat er is. Het houdt niet op bij de kleine lettertjes. Daarom sponsoren wij bijvoorbeeld contactgroepen van lotgenoten, nemen vragen over alternatieve ge neeskunde serieus en denken mee over zaken als stresspreventie. Kies voor de zinvolle inzet van het geld en draag bij aan het verbeteren van de zorg. Je krijgt volop ruimte om je carrière te Verbeteren-en een prettige balans te vinden tus sen werk en privé. Kijk op www.CZJobs.nl voor meer informatie over al onze vacatures- Of bel 013-5938787. Zorg kan altijd beter. Je carrière ook. LECOLI (10) WIL LATER DIERENDOKTER WORDEN Dat lukt alleen als de mensendokter haar een nieuwe dunne darm kan geven... ONDERZOEK IS VAN LEVENSBELANG Lecoli heeft dringend een nieuwe dunne darm nodig. Dunne darm-transplantaties zijn bij kinderen (nog) niet mogelijk. De Maag Lever Darm Stichting financiert (levensreddend) medisch onderzoek... MAAG» LEVER DARM M STORT UW GIFT OP GIRO 2737 Middelburg, ondernemende stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit tot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de Bestuursdienst en de diensten Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. De dienst Stadsbeheer bestaat uit de afdelingen Accommodaties, Eigendomsbeheer, Stadsreiniging, Groenbeheer en Ondersteuning. Voor de afdeling Eigendomsbeheer zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week Uw functie: - u verricht alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden (o.a. timmer- en stucwerk) ten behoeve van het bouwkundig onderhoud aan gemeentelijke gebouwen en accommodaties zoals het herstellen van kozijnen, ramen, deuren e.d. alsmede t.b.v. nieuwbouw van beperkte omvang; - u voert als vakman controlewerkzaamheden uit aan de gemeentelijke gebouwen en accommodaties; - u bent als timmerman betrokken bij de inrichting van exposities en stemlokalen; - u verricht overige werkzaamheden passend binnen de doelstelling van de afdeling. Wij vragen: vbo-opleiding bijv. lts of gelijkwaardig, aangevuld met: - opleiding allround timmerman; - zelfstandigheid in werk; - ervaring met het verrichten van timmerwerkzaamheden; - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: - afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van maximaal 2.033,-- (functieschaal 5) bruto per maand; - doorgroeimogelijkheden, afhankelijk van de personeelsbeoordeling, tot 2.137,-- (uitloopschaal 6) bruto per maand. De gemeente biedt naast een boeiende, veelzijdige functie een scala van uitstekende secundaire voorzieningen. Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer M.G.G.M. de Kok, opzichter bouwkundig beheer, tel. (0118) 67 53 36 of bij de heer F.M. Polderman, hoofd afdeling Eigendomsbeheer, tel. (0118) 67 53 30. Voor meer inlichtingen kunt u de internetsite van de gemeente raadplegen: www.middelburg.nl Procedure: - bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken; - de gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Aan hen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren; - u kunt uw sollicitatie voor maandag 1 juli 2002 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. de heer L. De Klerk, personeelsconsulent, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg onder vermelding van vacaturenummer 2002/23; - e-mailen kan ook: Personeelszaken@middelburg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en ook niet gehonoreerd. UWoongoed Middelburg is een actieve onderneming voor woondiensten. Stevig veran kerd in de regionale samenleving. De duidelijke sociale doelstelling - een goede woning, in een fijne straat, niemand uitgezonderd - vraagt om een resultaatgedreven instelling. Ter versterking van ons onderhoudsbedrijf zoeken we een. een communicatief sterke teamplayer Je bent in je opgave geslaagd als je de werkzaamheden, verbonden aan het reparatie- en mutatieonderhoud, door een adequate coördinatie, planning en controle, binnen de gestelde norm en tijd weet te realiseren. Tevens ben je in je opgave geslaagd als je vanuit je bouwtechnische kennis en ervaring, planners en een 20-tal vaklieden ondersteunt, inspecties uitvoert en oplossingen aan draagt. Wij bieden je een fulltime baan van 36 uur per week. Het contract is in eerste instantie voor bepaalde tijd met een duur van 1 jaar. Na dit jaar behoort een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden. Ben je geïnteresseerd? Je kunt je sollicitatiebrief vóór 26 juni a.s. richten aan Woongoed Middelburg, Postbus 7120, 4330 GC Middelburg, e-mail: DOStbus@woonaoed.nl. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Jos van Damme, hoofd onder houdsbedrijf, telefoon 0118-691750 fax 0118-691791 ASSISTENT/ iRESSE I,- 34 Uil» Sligro is één van de grootste nationale spelers in de markt voor foodprofessionals met een zwaar accent op horeca, (bedrijfs)catering en grootverbruik. Een compleet assortiment food (incusief dagvers) en non food wordt in zowel zelfbediening als bezorging aangeboden. Wij zijn voor de regio Zeeuws Vlaanderen op zoek naar een Als regionaal verkoopleider bent u na een korte maar gedegen inwerkperiode geheel zelfstandig, doch in nauwe samenwerking met de vestigingsdirecteur verantwoordelijk voor acquisitie, pakketuitbreiding en relatiemanagement richting horeca-, catering- en grootverbruikklanten. Uw werkzaamheden komen tot uiting in omzet, marge, goede communicatie en klantenloyaliteit. U heeft ruimte voor eigen inbreng, onderhoudt en verdiept bestaande relaties en door een juiste benadering zorgt u vooral voor nieuwe afnemers. Door koppeling van commercieel talent en horecagevoel boekt u resultaten. Functie-eisen Naast opgedane ervaring met de horecamarkt,de (bedrijfs)catering en/of grootverbruik vragen wij bovendien: - Opleiding minimaal M.H.S., of een gelijkwaardig denk- en doe-niveau - In bezit van een rijbewijs - Een aantal jaren ervaring in een commerciële buitendienstfunctie is een pré - U bent een representatieve doorzetter die op vele niveaus goed, creatief en bovenal zakelijk Sligro kan promoten en verkopen - Licht eigenwijs, stressbestendig en open communicerend - De wil om te winnen - De mentaliteit van een ambitieuze werker met gevoel voor kwaliteit van werk en product - Woonachtig in de regio Zeeuws Vlaanderen of de bereidheid zich daar te vestigen. Interesse Schrijf ons Uw brief ontvangen wij graag binnen twee weken, voorzien van een recente pasfoto en onder vermelding van "vacature 02-114." Sligro bv, t.a.v. Dhr. J. de Bree, adj. directeur P&O, postbus 47,5460 AA Veghel of mail naar p&o@sligro.nl Meer weten Bel met Dhr. M. van Dinther, nationaal verkoopleider horeca food, tel. (0413) 34 35 00. In de Sligro Food Group zijn foodservice- en food retail-bed rijven actief, die zich direct en indirect richten op de totale Nederlandse markt van de etende en drin kende mens. Dit geschiedt volgens een multi-channel- strategie met verschillende verkoop- en distributievormen (zelfbediening en bezor ging) en via verschillende distributiekanalen. Het hoofdkantoor is gevestigd te Veghel. Dit bereikt Sligro met een totaalpakket goederen, dat bestaat uit ruim 50,000 food-, vers- en aan food gerelateerde non-food- artikelen. In samenhang daarmee worden ook allerlei commerciële en bedrijfsecono mische diensten verricht. Sligro combineert in haar strategie de effi ciency en het professionalisme van een grote nationale marktpartij met de klant gerichtheid, service en persoonlijke bena dering van een regionale partner in busi ness. De commerciële visie is dat de klant zich bij één leverancier kan voorzien van een totaalpakket goederen, gericht op bedrijfsmatig gebruik. Over het jaar 2001 is een omzet gereali seerd van 1.171,9 miljoen, met een net towinst van 25,3 miljoen. Het gemiddeld aantal personeelsleden op fulltimebasis bedroeg 2.129.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 22