O I Voor een zorgzame begeleiding Reuma en werk PZC 16 UiTvaaKTondememnq H. jjobse Voor een goed begeleid afscheid De Voorzorg" (Sinke Voor een persoon fijk afscheid gefkeef naar eigen wens AFWEZIG zaterdag 15 juni 2002 Hoera, hier ben ik MIK geboren op 10 juni. zoon van Peter ioosse en Chandra Goedgebure. Torenring 12, 4458 BC 's-Heer Arendskerke. Blij zijn wij met de geboor te van onze dochters FEMKE ANOUK 15 juni 2002. Ad van Gelder en Vera Koole, Domburgseweg 75, 4356 BK Oostkapelle Wij zijn erg gelukkig met de geboorte van onze zoon TOM Geboren 14 juni 2002. Harold en Annedien Schipper-Kole Reephof2 4424 DC Wemeldinge Niet geheel onverwacht is, na een lange periode van ziekte, van ons heengegaan onze medewerkster ANNEKE FARENHORST-BELFROID Wij gedenken Anneke als verzorgende in ons zorg centrum Ter Reede. Positief denkend, enthousiast en toegewijd stond zij in het leven. Ze straalde dit ook uit in haar werk voor de bewoners en in haar goede contacten met collega's. Wij wensen haar man Jack en haar kinderen Moni que en Renate veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens Raad van Bestuur, bewoners en medewerkers van de Stichting Werkt voor Ouderen de Graaf, algemeen directeur Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde collega ANNEKE FARENHORST-BELFROID We hebben Anneke leren kennen als iemand met een positieve instelling en veel belangstelling voor anderen. We verliezen in haar een fijne collega. Onze gedachten gaan uit naar haar man en kinde ren. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit gemis een plaats te geven in hun leven. Medewerkers zorgcentrum Ter Reede Met ontsteltenis vernamen wij dat plotseling op 11 juni 2002 is overleden HANS VAN DER WERF echtgenoot van onze vriendin Nellie Wij wensen Nellie, Heieen, Richard, Corno, Desiree en de kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Dies en Coby van Gorsel Met verslagenheid hebben wij vernomen dat ons lid en medeoprichter van onze vereniging is overleden na een moedig gedragen ziekte BRAM VERMEULEN Wij wensen Nellie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van Schietsportvereniging SV De Schutterij Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Verdrietig delen wij u mede dat op 13 juni 2002 te Brugge, geheel onverwacht en op 66-jarige leeftijd uit ons midden werd weggenomen mijn lieve vrouw, onze ma en oma JULIA YVONNE DE NIJS Lia echtgenote van Willy Rijckaert Temeuzen: W. G. Rijckaert Hoek: Werner en Marian Bart, Astrid Ede: Judie en Otto Petra, Bram Axel: Nicole en Roger Iris Hulst: Ronny en Anne-Marie Nick Diepenbrockstraat 253, 4536 GP Terneuzen Ma is opgebaard in het rouwcentrum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 17 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dins dag 18 juni om 11.00 uur in het crematorium Ter neuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid in ons hart, maar vervuld met dank baarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, heb ben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en schoonzoon ABRAHAM IZAAK DE SMIT Bram echtgenoot van Magdalena Elizabeth van de Ree in de leeftijd van 68 jaar. Oostburg: Magda de Smit-van de Ree 's-Gravenpolder: Marleen en Dieter Pientka- de Smit Sander feroen Goes: les de Smit Schoondijke: J. van Ree 4501 GN Oostburg, 13 juni 2002. Poolster 50 De afschpidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 18 juni om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Kerk. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Moegestreden is op de leeftijd van 74 jaar van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom ANTHEUNIS KERKHOVE Queensland: W. Kerkhove en echtgenote Oost-Souburg: L. Kerkhove-Boone Vlissingen: M. Kerkhove J. Kerkhove-van der Meule Santa Cruz: M. Kerkhove N. Kerkhove-Ravoy Santa Barbara: E. J. C. Dunbar-Kerkhove Middelburg: J. M. van den Akker-Kerkhove A. van den Akker Meliskerke: J. Davidse-Kerkhove C. Davidse Alanya: C. H. Friedrich-Kerkhove H. H. Friedrich Neven en nichten Middelburg, 12 juni 2002. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze beste zwager ANTHEUNIS KERKHOVE M. J. Overweel-de Jonge A. I. Petiet-de Jonge Enige en algemene kennisgeving Op 9 juni is op 84-jarige leeftijd overleden onze moeder, schoonmoeder en oma CORNELIA WILHELMINA MILLENAAR Helmond: Rinus en Marianne Evelien en Robert Arend Sint Maartensdijk: Wieb en Jos Koewacht: Jaap en Monique Sam Annelien Romke Daan Correspondentieadres: M. Witte, Koeveldsestraat 10 5706 AT Helmond In overeenstemming met de wens van moeder heeft de crematie in familiekring plaatsgevonden. De Here is mijn sterkte en mijn psalm, Hij is mij tot heil geweest. Verdrietig om haar heengaan, maar met een bevrij dend gevoel, dat nu haar lijden voorbij is, geven wij u kennis dat onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder LEUNTJE PATTENIER sinds 22 oktober 1922 weduwe van Jacobus van Oord op de leeftijd van 87 jaar is overleden. Zoetermeer: Nelly van Dijke-van Oord And ré van Dijke Ilona Marcel en Esther Joost Biggekerke: Annie Vos-van Oord Leo Vos Anja en Dirk Marloes en Dennis Lian Anita en August Oostkapelle: Jos van Oord Ada van Oord-Bastiaanse Ronald Mark en Lizanne Oostkapelle: Marjan Boogaard-van Oord Ton Boogaard Carolien en Stef Jeroen Sneek: Jenny Boersma-van Oord Piet Boersma Martijn Middelburg, 13 juni 2002 Correspondentieadres: J. van Oord, Vronesteijn 41, 4356 AD Oostkapelle. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 17 juni a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Hieraan voorafgaande wordt er om 13.00 uur een herdenkingsdienst gehouden in de Zionskerk, Duin weg 36A te Oostkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in bovengenoemde kerk. Wij danken alle medewerkers van St. Willibrord voor de intensieve en liefde\>olle verzorging geduren de een lange periode. Dag lieve Oma slaap maar zacht! Je bent nu in een ander Rijk, dus nemen we afscheid en zeggen "tot kijk"! Bedankt voor wie je bent geweest. Ilona, Marcel en Esther, Joost Anja en Dirk, Marloes, Dennis, Lian, Anita, Ronald, Mark en Lizanne Carolien en Stef, Jeroen, Martijn Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn zuster, onze schoonzuster en tante LEUNTJE VAN OORD-PATTENIER Middelburg: T. Vermeulen-Pattenier Serooskerke (W): (oh. Kodde Oostkapelle: D. C. Pattenier-Wisse Neven en nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 Uitvaartverzorging janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 In Uw hoede zijn wij wèl geborgen. Gezang 221 5 In dit vertrouwen, van zorgen verlost, heeft de Hee- re uit onze familiekring tot Zich genomen, onze ge liefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante TANNEKE KAIJSER in de leeftijd van 87 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Bachten Dieke' voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam: P. H. Kaijser Terneuzen, 14 juni 2002. Correspondentieadres: Oostelijk Bolwerk 154, 4531 GW Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 18 ju ni om 14.00 uur in Zorgcentrum 'Bachten Dieke'. Koninginnelaan 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in 'Bachten Dieke'. Zij die geen kaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Verder van de wereld weg, elke dag een beetje. Dichter naar de hemel toe, elke dag een treetje. Toon Hermans Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" afdeling "Kogge" is van ons heengegaan onze tante en oudtante JULIA MARIA CASTEELS in de leeftijd van 88 jaar. Draagster van de Eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Uit aller naam: L. C. M. van Haelst Terneuzen, 13 juni 2002. Correspondentieadres: Singel 63, 4554 CP Westdorpe Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 18 juni van 13.45 tot 14.15 uur in rouwcentrum "Temeu zen", Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden dinsdag 18 juni om 14.30 uur in de kerk van de Emmaüsparochie, Alb. Thijmstraat 2, Temeuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid V A. plaatsvinden in het crematorium "Temeu- zen", Bellamystraat 28c te Temeuzen Zij die geen rouwbrief hebben ont vangen, gelieven deze adverten- tie als zodanig te beschouwen. 15 juni 1999 15 juni 2002 In liefdevolle herinnering (O)MA COKKY KRAMER-HUISZOON Peter, Astrid, Caroline en Dennis CENTRAAL TELEFOON NUMMER 0113 311 444 HOOFDKANTOOR: Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes tel. 0113 227525 fax 0113 312978 ROUWCENTRA: Geldeloozepad 20 Goes Kitskinderscheweg 1 Kapelle FACILITAIR BEDRIJF: Langeweg 1 's-Gravenpolder - Vooreen volledige en waardige verzorging van uitvaarten op v""' Zuid- en Noord-Beveland - Overal te ontbieden - Dag en nacht bereikbaar - Alle voorzieningen om thuis op te baren - Vraag vrijblijvend ons gratis informatie pakket aan - Met aandacht voor uw persoonlijke wensen DE BEVELANDEN J.C. Hoekman a Uitvaartverzorging Sehouwen-Duiveland Voor algehele begrafenissen en crematie Begrafenis- en creniatieverzekering Vervoer binnen- en buitenland 0111 -462600 J. W. de Keyzer Hogezoom 144 4325 CM Renesse bv Uw zonq in onze handen voor geheel Walchenen Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Industrieweg 20 te Vlissingen Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland Tel.: 0118 462205 Tel.: 0118 633093 www.hjobse-ultvaarl.nl Email: hjpbse@HJobse-tiHvaart.nl Tevens beschikken wij over een Wij regelen de uitvaart naar ieders persoonlijke wens Thuisopbaring met gebruik van koeling mogelijk Gratis advies en informatie over alle mogelijkheden en verzekeringen Lid van de 'Ned. Kwaliteitsraad GwE Uitvaartverzorging Zuidvlietstraat 37, Goes Telefoon 0113 - 216363 Voor melding overlijden dag en nacht bereikbaar Eigen rouwkamers in Colijnsplaat en Wissenkerke jGyE Van Opstal Bakker Buisman Op donderdag 18 juli 2002 bij opbod en afslag in één zitting vanaf 17.00 uur in Café Zaal Bellevue aan de Antwerpsestraatweg 188 te Bergen op Zoom: zal ten overstaan van mr. R.E. Buisman, notaris te Bergen op Zoom, op verzoek van de hypotheekhouder, ingevolge de artikelen 3:268 en 3:254 van het Bur gerlijk Wetboek EXECUTORIAAL VERKOPEN a. een recreatiewoning, genummerd 42, met tuin, erf en verdere aanhorigheden in het conferentie- en vakantieoord Bos en Duin aan de Duinweg 82 te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg sectie K nummer 2917, groot een are vijftig centiare; b. een parkeerplaats, genummerd 42, in het conferentie- en vakantieoord Bos en Duin aan de Duinweg 82 te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg sectie K nummer 2860, groot twaalf centiare. Veilingvoorwaarden: De openbare verkoop zal plaatsvinden onder de be palingen van de Algemene Voorwaarden voor Exe cutie-Veiling 1993 (AWE), voorzover daarvan bij de akte van veilingvoorwaarden niet wordt afgeweken. Onderhandse Biedingen: Tot 14 dagen voor de zitting kan onderhands op de te verkopen zaak worden geboden bij een aan ge melde notarissen gericht schriftelijk bod. Mocht een onderhandse bieding leiden tot een on derhandse executoriale verkoop als bedoeld in arti kel 548 Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering, dan blijven niettemin de veilingvoorwaarden van toepassing, voorzover de koopakte niet anders be paalt. Legitimatie en Gegoedheid: Bieders dienen bij de openbare verkoop een verkla ring van hun bankrelatie over te leggen, waaruit hun financiële gegoedheid blijkt, alsmede een geldig le gitimatiebewijs. Gunning en Betaling: Uiterlijk 8 dagen na gunning: kosten en rechten; Uiterlijk 6 weken na gunning: koopsom. Aan koper wordt 1.000,00 buitengerechtelijke in cassokosten in rekening gebracht. Inlichtingen: Voor verdere inlichtingen terzake deze openbare verkoop en eventuele bezichtiging kunt u contact opnemen met voornoemde notaris, Postbus 345 4600 AH Bergen op Zoom, telefoon: 0164-217317, telefax: 0164-217327 Email: r.buisman@aktuele.info Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. UITVAARTVERZORGING verzorging van alle formaliteiten vrijblijvend inschrijving van wilsbeschikkingen depositostortingen/verzekeringen nazorg Uitvaartcentra beschikbaar in Vlissingen en Middelburg, Iedere donderdag van 10.00 - 12.00 uur (of na telefoniscl geheel vrijblijvend advies over onze uit vaart verzekerin ge Kantoor en uitvaartcentrum Industriewe; tel. 0118 - 41 27 60 dag en nacht bereikbaar voor geheel WalcherciT Gediplomeerde uitvaartleiders- Vlissingen; H.G. van Zalen Middelburg: P.J Meerveld KoudekerkerP. van Tiel en Anke van Tiel-Wutlcl (uitvaarileidsier) J. P. NEETESON, huisarts van 24 juni tot 15 juli Spreekuur te Philippine dagelijks na telefonische afspraak. Praktijk en apotheek 's middags gesloten. Waarneming door Dr. H. Haerens, Sluiskil tel. 0115-471955. S e i j d OPENBARE EXECURORIALE VERKOOP WONING TE VOGELWAARDE Mr. A. W. Vroome notaris te Hulst is voornemens om op dinsdag 16 juli 2002 's-mid- dags om 15.00 uur in café-frituur Ons Vermaak aan de Bossestraat 85 te Vogelwaarde, ten verzoeke van de hypotheekhouder ingevolge het bepaalde in artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek, over te gaan tot openbare executoriale verkoop in één zitting bij opbod en afmijning van: het woonhuis met aanbehoren, schuur en erf, staande en gelegen aan de Kerkstraat 22 te Vogelwaarde, kadastraal bekend gemeente Hontenisse sectie R nummer 49, groot 1 are 20 centiare, met inbegrip van de roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 BW. Aanvaarding Het te veilen registergoed kan worden aanvaard, eventueel krachtens de grosse van het proces-verbaal van inzet en afslag, na betaling van de koopsom en de kosten. Kosten Voor rekening van koper komen alle kosten, waaron der de inzetpremie, publicatiekosten, zaalhuur, exploit- en royementskosten, eventueel procureurs- kosten en het notarieel honorarium (ook het verko persgedeelte), alsmede de achterstallige lasten. Betaling Alvorens tot gunning wordt overgegaan dient door de koper een waarborgsom te worden gestort casu quo een bankgarantie te worden gesteld ter grootte van 15% van de koopprijs. Kosten en overdrachtsbelasting dienen uiterlijk de achtste dag na gunning te worden betaald; de koop som uiterlijk 28 augustus 2002, Rente Bij de betaling van de kooppenningen dient gelijktijdig door de koper te worden voldaan een bedrag aan rente van euro 3,88 per dag over de periode welke 1 verstrijkt tussen de datum van toewijzing en de c van betaling. Onderhandse biedingen Bij een aan de veilingnotaris gericht schrijven kan tot 14 dagen voor de dag van de veiling onderhands wor den geboden. Veilingvoorwaarden Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993, voor zover daarvan bij het proces-verbaal niet is afge weken. De voorwaarden zullen uiterlijk 8 dagen voor. alsme de op de verkoopdag, ter inzage liggen bij genoemde notaris. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en desgewenst een verklaring van hun bankrelatie betreffende hun financiële gegoedheid te overleggen, zowel voor wat betreft de betaling van de koopsom als van de in artikel 9 lid 1 der Algemene Veilingvoor waarden genoemde kosten. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Bezichtiging: in overleg met genoemde notaris. Voor verdere informatie kan men zich wenden tot het kantoor van genoemde notaris Mr. A.W. Vroome, tel: 0114-314355 (dhr. F.A.R. Josiassen). Ongeveer één op de tien Nederlanders heeft een vorm van reuma, welgeteld zijn dat 1,6 miljoen mensen. Het betekent vaak afstand moeten doen van een hobby, sport of zelfs van een baan of eigen bedrijf. Reuma is ook een belangrijke veroorzaker van het ziekteverzuim in Nederland. Velen raken door reuma arbeidsongeschikt. En zij die aan het werk blijven, moeten vaak heel wat hindernissen overwinnen. Veel onbegrip Veel patiënten hebben 't moeilijk met het onbe grip van de buitenwereld. Dat komt door het grillige karakter van de ziekte. De ene dag isiiet mogelijk om wat te klussen in de tuin, de vol gende dag moet je dat bezuren en uitrusten. Niemand die dat ziet. Mensen kunnen dan al snel denken: wat een aansteller. Toch zijn zij nog vaak tot veel in staat Begrip voor hun indi viduele (on)mogelijkheden kan juist bij het vin den van geschikt werk doorslaggevend zijn. Steun het Nationaal Reumafonds Het Nationaal Reumafonds financiert zo'n 707c van het wetenschappelijk onderzoek in Neder land. Andere activiteiten zijn: voorlichting, aangepaste vakanties, individuele hulp en fi nancieel steunen van de meer dan hon- ICBF- derd reumapatiëntenverenigingen. Helpt u ook? Giro 324, Amsterdam. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16