Duurdere garage wekt verbazing PZC 14 Omgeving Koegors steunt comité in protest tegen mest en molens Sluis-Aardenburg unaniem achter samenwerkingsplan Nieuwe kerk voor Gereformeerden Reuma en werk Commissieleden onder de indruk van presentatie Arsenaalplein weekenddiensten Exposities in bibliotheek Axel Wedstrijden rond honderd jaar Hontenisse agenda Bridgedrive Zelfstandig werkend kok m/v (fulltime) Ben je moeder of wil je moeder worden? vrijdag 14 juni 2002 door Harold de Puysseleijr TERNEUZEN - „Hoe is het in godsnaam mogelijk dat we meer dan achthonderdduizend euro meer moeten betalen?" Terneu- zenaar P. Jiskoot legde die vraag gisteravond voor aan de leden van de gemeentelijke advies commissie Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (Vrom). Hij was na lezing van het voorstel van het college over de bouw van de parkeergarage onder het nog aan te leggen plein voor het Scheldetheater in Terneuzen 'met stomheid gesla gen'. ,Ik heb veertig jaar ervaring in de bouwwereld en ik kan u ver zekeren dat de aannemer zich rot lacht. U geeft alle rechten en macht uit handen aan de aanne mer", aldus Jiskoot. Hij maakte gebruik van het inspreekrecht en kreeg de lachers van de aan wezigen op zijn hand toen hij uit zijn aktetas een fles shampoo te voorschijn toverde. „Die heb ik meegebracht om de raadsleden AXEL - In de bibliotheek in Ax el zijn twee exposities ingericht. Tot 26 juni is de tentoonstelling 'muziek in Zeeland' te zien. Te zien zijn foto's en andere af beeldingen van onder meer mu ziekgezelschappen, zangver enigingen en straatmuzikanten. Van de plaatselijke verenigin gen ligt er een foto van de zang club 'Hoop op Zegen' uit 1910 en een afbeelding van een platen hoes van showband Axel. Ook het Zeeuwse dialect krijgt aan dacht. De expositie die eigen dom is van het Zeeuws Docu mentatiecentrum, verhuist vervolgens tot 17 juli naar de leeszaal in Koewacht. Elke van den Bergen exposeert in de vitrines van de Axelse bieb een verzameling danseressen. De beeldjes van steen of glas to nen danseresjes in vol ornaat met tutu, spitzen en balletpakje. Deze expositie loopt tot 16 juli. op een nette manier de oren te wassen", zei de Terneuzenaar, die voorspelde dat de bouw van de parkeergarage nog wel eens veel duurder uit kan vallen dan de 3,8 miljoen euro die er nu voor staat. Jiskoot vond dan ook dat de ge meenteraad eind deze maand niet akkoord moet gaan met het voorstel van het college. „Ik hoop dat de raad met de rest van de shampoo de wethouders de oren wast." De vergadering van de commissie Vrom werd onder broken voor een presentatie door stedebouwkundig bureau Kuiper over de aanleg van het Arsenaalplein, zoals de openba re ruimte voor het theater is ge doopt. De bedoeling is op een golvende manier het niveauver schil tussen de Scheldedijk en de Westkolkstraat te overbrug gen. Dat zou moeten gebeuren met lange natuurstenen 'tribu nes' met veel groen daartussen. Het plein voor het theater moet plaats bieden aan zes- tot ze venhonderd toeschouwers voor het bijwonen van buitenmani festaties. De commissieleden toonden zich overwegend onder de in druk van de presentatie. J. Ver dunnen (TOP) vroeg zich wel af of er al een indicatie van de kos- HULST - Omdat na de gemeen telijke herindeling de gemeente Hontenisse verdwijnt, houdt galerie van Geyt in de Steen straat in Hulst een verhalen- en fotowedstrijd. Het onderwerp is honderd jaar Hontenisse. De verhalen en foto's kunnen inge leverd worden bij van Geyt en de beste inzendingen worden geselecteerd voor een tentoon stelling in de galerie en worden ook opgenomen in het boek Af scheid van Hontenisse dat sa mengesteld wordt door George Sponselee. Meer informatie is bij George Sponselee te verkrij gen. ten te geven was. Hij kreeg geen exact bedrag te horen, wel de mededeling dat de kosten bin nen het vooraf bepaalde budget zouden vallen. V. van der Laan (WD) en T. van den Berg (Chris tenunie) pleitten voor een fiet senstalling in de nabijheid van het Arsenaalplein. Wethouder K. van der Hoofd zei dat die mo gelijkheid in onderzoek is Het advies van de commissie Vrom over het contract voor de bouw van de parkeergarage was bij het ter perse gaan van deze krant nog niet bekend. Dit beeld hopen de bewoners van de buurtschappen rond de Koegorspolder nooit realiteit te zien worden: windmolens naast de deur. Ook op slib enmest zitten ze trouwens niet te wachten. montagefoto Peter Nicolai doorGlenn Hoffman TERNEUZEN - Tijdens een drukbezochte en bewogen bij eenkomst over de invulling van de Koegorspolder kreeg het actiecomité Koegors een duide lijke boodschap mee van de be woners uit de naburige buurt schappen: een duidelijk en unaniem 'nee' tegen de plaat sing van 22 windturbines en de komst van mestfabrikant Kunst. Bovendien willen de om wonenden strenge voorwaarden aan de aanleg van het slibdepot. Het actiecomité Koegors had de bijeenkomst in buurtcentrum De Drie Gehugten in Spui geor ganiseerd met het oog op een formele inspraakreactie op de Milieu Effect Rapportage (mer) die voor volgende week vrijdag moet zijn ingediend. Aanwezige bewoners uit de na bije buurtschappen Graaf Jans- dijk, Schapenbout, Magrette en Spui verzetten zich hevig tegen de geplande komst van 22 wind turbines in de Koegors op korte afstand van hun voortuin. De bekende bezwaren als horizon vervuiling, slagschaduw en ge luidsoverlast lagen ook hier aan ten grondslag. Ten aanzien van cle vermeende komst van mest fabrikant Kunst naar de Koegorspolder was het al niet anders. Ook hiervan was men zich fel te genstander. De eerdere optie van het actiecomité om de komst van de mestfabrikant kritisch te volgen, werd alge meen afgewezen. „Je hoeft maar te kijken naar de ellende die Kunst in West-Zeeuws-Vlaan- deren veroorzaakt om te zien dat we die mestfabriek hier ge woon niet moeten hebben", zo verwoordde iemand uit de zaal het algemeen gevoel. Moeilijker lag het met de komst van het slibdepot. Het actieco mité hield de zaal voor dat het hier geen kwestie meer was van afwijzen. „Dat had al veel eer der moeten gebeuren. Een pro test tegen de komst van het slib depot is nu niet reëel meer. En we willen wel als serieuze ge sprekspartner blijven funge ren", zo sprak voorzitter H. Jon- gepier van het actiecomité het publiek toe. Uiteindelijk moes ten de hardnekkige tegenstan ders buigen voor het meerder heidsstandpunt. Desalniettemin zullen er wel harde eisen aan de aanleg van het depot worden gesteld. Daar bij gaat het met name om de ga rantie dat de zwaar verontrei nigd slib niet in de grond en het grondwater in de omgeving te recht kan komen. Ook kwam vanuit de zaal de voorwaarde dat het moet gaan om slib uit Zeeuws-Vlaanderen, en dat het geen depot voor 'stront uit heel Holland' moet worden. Het actiecomité liet voorts we ten dat het in zijn algemeenheid zal inzetten op compensatie maatregelen en de aanleg van een groene buffer tussen werk en woongebied. 15 en 16 juni 2002 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Midden- en Oost- Zeeuws Vlaanderen (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluiskil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Klooster- zande, Hulst, Koewacht, St. Jansteen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoe ken: Huisartsenpost De Honte, Wielin genlaan 2, Terneuzen in ziekenhuis De Honte), tel. 0115 643000. West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0117 455565 (ook voordringende huis bezoeken). Tandartsen: West-Zeeuws-Vlaanderen: D. Balk, Koninginnestraat 10, IJzendijke, tel. (0117)301760. Spreekuur zat. en zon. 12-12.30 uur. Oost-Zeeuws-Vlaanderen: H. Mulder, Weststraat 1, Axel, tel. (0115) 564389. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. (0117) 452103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel. (0115) 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat92, Kapel- lebrug, tel. (0114) 312701. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer (0115) 442161. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoonnummer (0117) 456500, Ka naalzone: Telefoonnummer (0115) 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Tele foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaande ren, dag en nacht bereikbaar via tel. (0115) 674555. Pastorale dienst: Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon. 12-ma 24 uur: Bereikbaarvia mobielnummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur: Bereikbaarvia mobielnummer06 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereikbaarvia mobiel nummer06 53997850. Kanaalzone (Sas van Gent, Philippine, Hoek, Sluiskil, Terneuzen, Axel en Zaamslag): Dienstapotheek Kanaalzone, Oostelijk Bolwerk 12a, Terneuzen, tel 0115 615690. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. (0114) 311156, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dub'bele Poort7, tel. (0114)314255, zat. 10-18, zon. 11-12 en 14-18 uur. Oostburg en Zuidzande: Apotheek Oost burg, Burchstraat 16, tel (0117) 452170, zat. 10-12.30 en 13-16.30, zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk: J. J. L. M. Kop, Axel, tel. (0115) 561488. Spreekuur, zat. 11-12 uur, Bastionstraat 2, Axel. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. (0117) 348424. Spreekuurzat. 13enzon. 12 uurin dedie- renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. (0115) 619628. Spreekuurzat. van 12.30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: 'Dierenartsencentrum West', tel. (0117) 382769/ (0117) 492398/ (0117) 454484. Spreekuur Noordwal 81 te Oostburg, vrijdag 19.00-20.00 uur, zat. en zon. 13.00-13.30 uur. I STREEKACTIVITEITEN: 1 AXEL - Gregoriuscentrum, 13.30 uur Kaarten en biljarten; 'tTrefpunt,9.30uur: Koersbal; 13.00 uur: Kaarten en biljarten; 14.00 uur: Bingo; De Halle, 13.30 uur; Cre atief; 14.00 uur: Kaarten en biljarten; 16.00 uur: Zitgymnastiek; Jeugdcen trum, 19.00 - 21.30 uur: Open inloop tie ners van 12 tot en met 15 jaar; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: Kaarten bieden en jokeren; 13.30 uur: Bingo; GRAAUW - Gemeenschapscentrum, 13.30 uur: Koersbal; 20.00 uur: Kaarten; Sportpark de Boomwai, 19.30 uur: Ker misschieting op blokvogels; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur: Kaar ten, biljarten en volksdansen; 19.30 uur Gezelschapsdansen; HULST - De Lieve, 13.00 uur: Biljarten er bridge; KOEWACHT - De Vlaschaard, 9.45 -11.00 uur: Volksdansen; 13.00 uur: Biljarten; OOSTBURG - Tienercentrum Time-Out, 15.00 - 18.00 uur: Bijeenkomst 12- tot 16- jarigen; Markt, kermis (tot en met maan dag 17 juni); PHILIPPINE - De Schotse Hoek, 15.30 16.30 uur: Kantklossen voor de jeugd vanaf 7 jaar; 18.3020.30 uur: Modelbouw vanaf 8 jaar; SLUISKIL - Het Meulengat, 13.30 uur: Gym, volksdansen, kaarten en biljarten; SINT JANSTEEN - Café De Kroon, 14.00 uur: Kaarten; TERNEUZEN - De Veste, 13.30 uur: Soos voor mindervaliden Ons Verzetje, klaver jassen en biljarten; 'tZwaantje, 9.00 - 11.30 uur: Bowls; ZAAMSLAG - Dorpshuis, 13.00 uur Kaarten en biljarten. door Fred Rabout SLUIS - De raad van Sluis-Aar denburg schaarde zich gisteren unaniem achter het raadsvoor stel wat betreft de Grensover schrijdende Samenwerking (GOS). Volgens de raadsleden kan die er niet vlug genoeg ko men. Aan de orde waren de toe komstverkenning en de inten tieverklaring van deze samen werking'. Sluis-Aardenburg hekelde de opstelling van de PvclA-fractie van hun komende fusiepartner Oostburg in deze. Die vindt dat een uitspraak van een van de toekomstige Vlaamse partners in het GOS, Knokke- Heist, moesten worden terugge nomen alvorens de intentiever klaring te tekenen. W. Gijsel (WD/Gemeentebe lang) trok fel van leer „Door die opstelling zijn de ontwikkelin gen vertroebeld. Zij meten zich wel een erg grote broek aan", ventileerde hij de mening van zijn fractie. Hij kreeg steun bij alle fracties, zelfs bij de PvdA, want fractieleider J. Faas zei zich in deze zaak duidelijk te distanciëren van zijn partijge noten uit de buurgemeente en toekomstige partner Oostburg. Iedereen was verder van mening dat de samenwerking een meer waarde voor de burger moet hebben en de kosten niet uit de pan mogen rijzen. „Laat alsje blieft de dure onderzoekbu reau^ buiten de deur", vonden A. Scheppers (lijst Rammelaere) en A. Basting (D&T). L. Kamp huis (CDA) vroeg zich af of de verwachtingen niet te hoog wa ren gespannen. Burgemeester B. Straatsma deelde die mening niet. TERNEUZEN - In Terneuzen wordt morgen de vierde Terneu- zense kroegenbridgedrive ge houden. Er wordt gespeeld in elf horecagelegenheden tussen de Scheldedijk en de Herengracht. Alle deelnemers spelen 24 spel len in zes kroegen. De deelnemende 'kroegen' zijn: De Westkant, Grand Café de la Vie, De Bomvrije, De Graan- beurs, d'Ouwe Kercke, Porgy Bess, De Groote Slock, Het Bierwinkeltje, Ter Nose, Kolk- zicht en De Vriendschap. De opening gebeurt traditioneel om 12.30 uur in Porgy Bess. Vervolgens las Straatsma een afschrift van de brief voor die de gemeente Knokke-Heist aan Oostburg heeft gestuurd. Daar in stelde Knokke-Heist dat ie dere deelnemende gemeente on voorwaardelijk achter het GOS moet gaan staan. Anders was het wat hen betreft over en uit. Straatsma gaf nog maar eens duidelijk aan hoe belangrijke hij de samenwerking zowel in economische als recreatieve zin vond en stipte aan dat die bo vendien een van de belangrijk ste punten vormde van onder werpen die zijn vastgelegd in de startnotie voor de komende fu sie van de beide West-Zeeuws- Vlaamse gemeenten. Naast Sluis-Aardenburg heb ben eerder ook al de raden van Sint Laureins, Damme en Mal- degem het licht op groen gezet voor het GOS. Daarmee resten dus nog Knokke-Heist en Oost burg, maar Straatsma kon uit de 'wandelgangen' meedelen dat ook deze twee gemeenten hun fiat zullen geven. Hij gaf zelfs te kennen indien nodig, een be middelende rol te willen vervul len. „Maar dat zal niet nodig zijn, want het probleem is dui delijk aan het verbleken." Ook hij stelde nadrukkelijk dat het GOS geen papieren tijger moet worden waar de burgers niets van merken. Als voorbeeld haalde hij aan de samenwerking van de vuilverbranding. Nu moet het vuil een verre, dure reis maken om verwerkt te worden, terwijl er op amper een kilome ter van de gemeentegrens van Sluis-Aardenburg al jaren een oven in werking is. Het was de bedoeling dat deze verklaring al op 24 juni zou worden onderte kend, maar door eerder ge noemde ontwikkelingen wordt die datum wellicht niet gehaald. door Harold de Puysseleijr TERNEUZEN - De gerefor meerde gemeente in Nederland in Terneuzen neemt morgen om 14.30 uur haar nieuwe kerkge bouw aan het Kerklaantje 1 in de wijk Serlippens Oost in ge bruik. De consulent van de ker kelijke gemeente ds. F. Mallan, emerituspredikant te Alblas- serdam, verricht de officiële opening. De kerk is op zaterdag 22 juni tussen 9.00 uur en 12.00 uur te bezichtigen. Het gebouw be staat uit een kerkzaal voor 650 personen, een ruime hal met garderobe, toiletten, een ruime keuken, kerkenraadskamer en twee vergaderzalen voor 75 en 150 personen met ruimte voor een kerkelijke bibliotheek. Het kerkgebouw heeft een re gionale functie. De totale inves tering bedraagt circa 2,3 mil joen euro, exclusief de kosten voor aanschaf van een nieuw kerkorgel. De gereformeerde gemeente krijgt binnenkort de beschik king over een bijzonder fraai orgel. Het is een tweeklaviers- instrument met historisch pijp werk, klavieren en mechanie ken, afkomstig van Adema- orgels uit Wolvega (1864), Leeu warden (1866) en Kuinre (1867). Een en ander wordt door Orgel makerij Steendam uit Roode- school geheel in stijl gerecon strueerd tot een 'nieuw' Aclema- orgel. Het gebied rond de kerk wordt dit najaar ingericht met ken merkende streekbeplanting en heggen, lommerrijke bomen langs de kerklaan, knotwilgen, een grasweide, een gracht en greppels met begroeiing. Het gehele terrein is ingericht met hoogteverschillen. Het kerkge bouw en een rijbaan rond de kerk liggen op een verhoogde cirkelvormige terp. De toegang voor onder meer autoverkeer is via de nog aan te leggen nieuwe toegangsweg naar de wijk Nieuw Othene waarop de Kerk laan aansluit. Aan weerszijden daarvan zijn parkeerplaatsen aangelegd. Een fiets-voetpad loopt vanaf de Kerklaan rond de terp over een rustiek bruggetje naar de Vrijheidslaan. Alle be planting wordt dit najaar aan gebracht. De Gereformeerde Gemeente in Nederland te Ter neuzen heeft 493 leden en 442 doopleden. Zij was meer dan honderd jaar gevestigd aan de Vlooswijk- straat in Terneuzen. restaurant TOBBETJE^ Specialiteit: Palinggerechten Ribbetjes Heerlijke franse keuken, tegen lichtverteerbare prijs. Café-Restaurant "TOBBETJE" Weststraat 1, 4521 AW Biervliet, tel.: 0115-481474. Gesloten op maandag en dinsdag. Ongeveer één op de tien Nederlanders heeft een vorm van reuma, welgeteld zijn dat 1,6 miljoen mensen. Het betekent vaak afstand moeten doen van een hobby, sport of zelfs van een baan of eigen bedrijf. Reuma is ook een belangrijke veroorzaker van het ziekteverzuim in Nederland. Velen raken door reuma arbeidsongeschikt. En zij die aan het werk blijven, moeten vaak heel wat hindernissen overwinnen. Veel onbegrip Veel patiënten hebben 't moeilijk met het onbe grip van de buitenwereld. Dat komt door het grillige karakter van de ziekte. De ene dag is.het mogelijk om wat te klussen in de tuin, de vol gende dag moetje dat bezuren en uitrusten. Niemand die dat ziet. Mensen kunnen dan al snel denken: wat een aansteller. Toch zijn zij nog vaak tot veel in staat Begrip voor hun indi viduele (on)mogelijkheden kan juist bij het vin den van geschikt werk doorslaggevend zijn. Steun het Nationaal Reumafonds Het Nationaal Reumafonds financiert zo'n 70% van het wetenschappelijk onderzoek in Neder land. Andere activiteiten zijn: voorlichting, aangepaste vakanties, individuele hulp en fi nancieel steunen van de meer dan hon- derd reumapatiëntenverenigingen. Helpt u ook? Giro 324, Amsterdam. co.^» Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl Restaurant "De Kraag" Wij zijn op zoek naar: Restaurant "De Kraag" is gelegen net buiten Terneuzen en is een veelzijdig restaurant. We werken met een jong en dynamisch team en zijn op zoek naar iemand die onze keuken kan aanvullen met een zelfstandige en creatieve instelling. Je functie: Je gaat deel uitmaken van de dagelijkse organisatie van onze keuken. Je bent mede verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van onze a la carte kaart. Verder bestaat deze functie uit alle werkzaamheden die bij een moderne zelfstandig werkende kok horen zoals: naleving van de hygiëne-code, samenstellen van menu's en nieuwe menukaart, bereiden van zowel koude als warme gerechten. Wij zoeken: Heb je minimaal een afgeronde SVH-opleiding of een vergelijkbare opleiding? Heb je ervaring in een baan zoals beschreven? Kan je zelfstandig werken en op een verantwoorde manier een restaurantkeuken op goed niveau la ten functioneren? Ben je stressbestendig en kan je goed omgaan met werkdruk? Heb je geen 9-5 mentaliteit? Dan zijn we op zoek naar jou! Je moet verder goed kunnen werken in teamverband en besluitvaardig zijn. Wat daar tegenover staat: Een zelfstandige, veelzijdige en boeiende baan in een restaurant op niveau. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een fulltime contract voor bepaalde tijd dat naar gelang goed functioneren omgezet wordt in een contract voor onbepaalde tijd. Hebben we uw aandacht getrokken met deze vacature en denkt u dat het een uitdaging is die u aan wil gaan? Bel dan zo snel mogelijk: 0115-612630 en vraag naar D. Bersee of E. Hendriks. De selectieprocedure zal in eerste instantie op afspraak en mondeling gebeuren, C.V. en referenties zijn gewenst. Restaurant "De Kraag" Terneuzensestraat 89, 4543 RR Zaamslag 0115-612630 info@dekraaq.nl |r=HD E FACTO NEDERLANDSE mm KANKERBESTRIJDING Stop dan met roken! Roken is zowel voor, tijdens als na de zwangerschap schadelijk. Roken kan tot verminderde vruchtbaar heid leiden. Rokende zwangere vrouwen hebben meer kans op een miskraam of een vroegge boorte. Het geboortegewicht van baby's van ro kende moeders is gemiddeld 250 gram lager. Ook vergroot roken tijdens de zwan gerschap de kans op luchtweginfecties en wiegendood in het eerste levensjaar. Meer informatie over stoppen met roken' Bel met Defacto: 0900 - 9390 0,22/€ 0,10 p/m) DIRECT LEVERBAAR in de kleuren zwart en zilver Wij hopen u snel te zien in onze showroom Mobiliteitshuis Terneuzen <2B£> HYLUlDfll TERNEUZEN HELErnnnL^ HYunoRi TERNEUZEN Handelspoort 5, tel. 0115 648 S40

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 46