LA Lakers zijn dicht bij trilogie PZC Zeeuwse toppers aan de start Voskamp blijft bij BankGiroLoterij F eyenoord-invasie op Woudestein Laurens de Kort verrast Reggy Bun 18 Bryant en O'Neal kunnen uitblinken dankzij teamgenoten Drie boksers naar EK in Rusland Martijn Gootjes naar Cambuur Raemon Sluiter ronde verder Haarhuis voorlopig nog geen coach Pele in ziekenhuis opgenomen Bombouwer opgepakt bij golfbaan PSV wil volgende week de knoop doorhakken Mentsjov nieuwe leider Dauphiné uitslagen Profronde wordt de ENECO Tour woensdag 12 juni 2002 van onze sportredactie NIJVERDAL - Bart Voskamp blijft bij BankGiroLoterij-Ba- tavus. Manager Arend Schep pink kwam met zijn 34-jarige kopman een contractverlen ging van twee jaar, met een optie voor nog een seizoen over een. Aan de winnaar van de Ronde van België werd de laatste tijd behoorlijk getrokken door het Deense EDS-Fakta, dat vol gendjaar een sterke eerste-divi- sieploeg op de weg wil zetten. „Daarom was haast geboden", zegt Scheppink. Voskamp had aanvankelijk veel trek in het Deense avontuur, maar de jongste successen van de ploeg in België en Luxem burg zetten hem aan het denken. Voskamp: „Ik heb het hier naar mijn zin, we draaien goed, dus waarom zou ik vertrekken?" Het enige struikblok was toen nog de financiële reikwijdte van Scheppink. De manager zoekt weliswaar nog naarstig naar nieuw spon sorgeld. „Maar met wat ik nu heb, kan ik Bart in ieder geval vastleggen voor de komende jaren." Hij verwacht dat de suc cessen van het afgelopen jaar zullen leiden tot een verho ging van de sponsorbijdra gen. Nu Voskamp blijft, zien ook zijn vrienden Bert Iliemstra en Jan van Velzen af van een Deens avontuur en verlengen hun con tract bij BankGiroLoterij. Vos kamp, die eerder voor het Itali aanse Polti en de Nederlandse TVM-equipe reed, staat inmid dels op de veertigste plaats van de UCI-wereldranglijst. GPD De basketballers van de Los Angeles Lakers kun nen in de nacht van woensdag op donderdag voor de derde keer op rij de NB A-titel winnen. Ko be Bryant en Shaquille O'Neal zijn de uitblinkers in het team, waarin grote jongens als Fisher, Horry en Fox ook een heel be langrijke rol spelen. door Jos van de Ven DEN HAAG - Het is natuurlijk prettig om ver-schrik-ke-lijk goede basketballers als Kobe Bryant en Shaquille O'Neal in je team te hebben. Maar ze kunnen alleen uitblinken als ze worden omringd door harde werkers van niveau. Spelers die een team vormen, waarin Bryant en O'Neal wel kunnen excelleren. Het is de belangrijkste reden waarom de Los Angeles Lakers voor het derde achtereenvol gende seizoen de NBA-titel kan pakken. In de serie tegen de New York Nets leiden de Lakers met 3-0 en hebben ze nog één overwinning nodig. Los Angeles Lakers heeft het sterkste team omdat het be schikt over een topduo en een uitstekend trio. Coach Phil Jackson, die na zes titels met de Chicago Bulls nu toe is aan zijn negende kampioensring, krijgt het elk jaar weer voor elkaar om iedereen voor elkaar te laten werken, inclusief Kobe Bryant en Shaquille O'Neal. De sterren betalen direct uit. Bryant maakt in de play-offs meer minuten dan mastodont O'Neal - 43.8 tegen 40.7-, maar de laatste scoort weer meer- 28.2 tegen 26.7 punten. Jackson 'vult' het tweetal veelal aan met Derek Fisher. Robert Horry en Rick Fox. Twee plus drie is een team. Waarbij het vooral knap is om 'mannetje' Fox in zijn rol te doen schikken. De 32-jarige, op de Bahama's opgegroeide, Fox is niet alleen een uitstekende basketballer, maar ook een su- pervader van vijf kinderen, ac teur en getrouwd met Vanessa Williams, sekssymbool in het nabijgelegen Hollywood. Zijn twee NBA-titels en rollen in diverse films staan haast in de schaduw van zijn huwelijk. Hoewel Fox en zijn vrouw veel weg en onderweg zijn, proberen ze er toch voor elkaar te zijn, laat Fox het publiek zwijmelen. De man die kan schieten, passen en rennen komt in de play-offs tot gemiddeld 34.4 minuten en 9.9 punten. In Amerika wordt al de opmerking gemaakt, dat de Lakers zo snel mogelijk de fina le moet winnen.om Fox op tijd te laten zijn voor opnamen van zijn nieuwste film. Zenuwen Een acteur zonder zenuwen. De 32-jarige Robert Horry - twee keer kampioen met Houston en twee keer met de Lakers - liet dit in de eerste ronde van de play offs nog eens zien. Met een zui vere driepunter schoot hij Port land in de slotseconde uit de ti telrace. Daar droomt elke speler van. Horry raakt in zo'n situatie niet opgewonden, hij voelt geen druk. „Wat ik denk? Als ik mis, mis ik..." Horry heeft geen vast omlijnde rol in het team. Hij is te klein om onder de borden te poetsen en te groot om er ver Shaquille O'Neal (links) en Kobe Bryant (rechts) staan op het punt i de LAL* de derde NBA-titel op rij te pakken. foto's RTR vanaf te spelen. Horry speelt er zo'n beetje tussenin. Meestal is de opdracht van Jackson duide lijk: 'guard that guy', volg die speler. Waarbij Horxy zijn lessen heeft opgepikt uit het verleden. Hij stond altijd in het veld met grote spelers. Zoals Sprewell en Robinson in Alabama, Olajuw- an en Drexler in Houston en bij Los Angeles dus met hét duo: Bryant-O'Neal. Wie of wat er ook in Los Angeles loopt en speelt, Derek Fisher ge looft er maar in één. Geheel on Amerikaans niet in zichzelf, maar in God. De 27-jarige Fis her schudt er zelfs de weinige nederlagen mee af. „Verlies xs niet het einde van de wereld. Na een goede nachtrust, dank ik God voor weer een nieuwe dag. Hij geeft ons de mogelijkheid door te gaan." Fisher beschouwt zijn basket- balcarrière als een 'gift van God'. „Hij zorgt voor balans. Ik haat geen enkel ander team." Dankzij God komt Fisher tij dens de play-offs gemiddeld aan 34 minuten en tien punten. Fis- hei': „Waarbij alle spelers elkaar steunen, waar nodig is." Aan die steun doet 'vetei'aan' Mitch Richmond volop mee. De 36-jarige Ritchmond speelt in de play-offs nog geen drie minu ten per wedstrijd, is aan zijn veertiende seizoen in de NBA bezig en heeft een gouden olym pische medaille. Ritchmond won echter nog nooit een NBA- titel. Met Sacramento Kings en Golden State Warriors had hij niet het juiste team waarin twee spelers konden uitblinken. Nu, bij de Lakers, is dat wel het ge val. GPD AMSTERDAM - Drie Nederlandse boksers zullen van 12 tot 21 juli deelnemen aan de Europese kampioenschappen, die in Pei-m (Rusland) worden gehouden. Het zijn Husnu Kocabas van Olympia Den Bosch in de categox-ie tot 57 kilo, Ox'han Oz- türk van Naba Nijmegen in de categorie tot 67 kilo, alsmede Dimitri Serdjoek van ABCC Apeldoorn in de categorie tot 71 kilo. ANP LEEUWARDEN - Martijn Gootjes, de spits van zaterdag hoofdklasser Huizen, speelt het komend seizoen voor Cam- buux-. De 23-jarige speler kreeg een tweejarig contract in Leeuwarden. Met de spits heeft Cambuur de selectie rond Gootjes, die zich in de belangstelling van nog enkele betaald voetbalclubs mocht verheugen, scoorde het afgelopen seizoen 28 keer. Voordat hij naar Huizen kwam, speelde hij voor zon daghoofdklasser ADO'20 uit Heemskerk. ANP LONDEN - Raemon Sluiter heeft de tweede ronde bereikt van het tennistoernooi in Londen. De Rotterdammer vex'sloegde Amerikaan Taylor Dent in drie sets: 6-3 6-7 (5-7) 6-3. Miriam Oremans bereikte bij het tennistoernooi van Birmingham eveneens de tweede x-onde. De Nederlandse was in twee sets te sterk voor de Amerikaanse Marissa Irvin 6-2 6-2. In tegenstelling tot Sluiter en Ox-emans overleefde Seda Noor- lander de eerste ronde niet. Op het tennistoernooi van Tasj- kent was de als vierde geplaatste Nederlandse kansloos tegen de Russin Dinara Safina: 4-6 1-6. Eerder op de versloeg Anousjka van Exel in de eerste ronde de Russische Goelnara Fattachetdinova: 6-1 6-2. ANP RIJSWIJK - Paul Haarhuis geeft voorlopig aan zijn eigen ac tieve tenniscarrière de voorrang boven een baan als coach. De 36-jarige winnaar van het dubbelspel op Roland Garros, mei de Rus Jevgeni Kafelnikov aan zijn zijde, heeft de Nedexiand- se bond laten weten voorlopig niet meer te willen optreden als coach van het Fedcupteam. De routinier debuteerde onlangs in Turkije in deze functie naast captain Tjerk Bogtstra. Hij dwong met de vrouwen in de finale tegen Luxemburg een pro motie/degradatieduel af tegen Australië met als inzet een plaats in de wereldgroep. ANP SAO PAULO - Pele is gisteren opgenomen in het ziekenhuis van Sao Paulo. De oud-vedette (60) van het Braziliaanse voet bal had last van een allergie. Volgens de eerste berichten is er geen sprake van een ernstige aandoening. AFP FARMINGDALE - Twee dagen voor de eex'ste afslag in hel 102e US Open heeft de politie in Farmingdale (New York) eenj bombouwer ingerekend. De 44-jarige Robert Petrizzo werd geaiTesteei'd, omdat hij gevaarlijk wapentuig in huis had:j- mijnen, kanonskogels, granaten en 300 stuks vuurwei'k. De bombouwer woonde op een steenworp afstand van de Beth- page golfcourse waar het US Open deze week woi'dt gespeeld met de beste golfspelers van de wereld, onder wie nummer éér Tiger Woods (VSt.) en titelverdediger Retief Goosen (Zaf). Slh van onze sportredactie ROTTERDAM - Excelsior heeft de selectie voor volgend seizoen nagenoeg compleet. De meeste nieuwelingen komen van Feye- noord, met dien verstande dat de spelers niet meer worden uit geleend, maar worden overge dragen. Cor Varkevisser, Danny Buys, Steve Olfers, Patrick Mtiliga, Jan Frederiksen en Gill Swerts waren reeds actief op Woude stein. Said Boutahar en René van Dieren, voxig jaar uitge leend aan Fortuna Sittard, zijn nieuw in de selectie van de for matie uit Kralingen. Feyenoord leent ook nog vijf spelers uit aan Excelsior. Onder hen doelman Malek Malkowski. „Het ziet er naar uit dat de an dere vier uitgeleende spelers van buiten de EU zullen komen. Het is nu eenmaal zo dat zij een van overheidswege opgelegd hoog-entreesalaris moeten ver dienen. Het zou onredelijk zijn om Excelsior daarvoor te belas ten, omdat het spelers zijn die Feyenoord voor de toekomst heeft gescout". aldus manager Jan D. Swart. De Braziliaanse aanvaller Alessandro en de Australiër Brett Holman, de 18- jarige spits, die debuteerde tij dens het Feyënoord-jeugdtoer- nooi, behoren ook tot die cate- goi'ie spelers die vennoedelijk volgend seizoen bij Excelsior actief zijn. Eerste recht „Er bestaat volgens Feyenooi'd geen gevaar dat de aan Excelsi or overgedragen spelers bij een snelle ontwikkeling door ande re clubs kunnen worden ge kocht. Swart: „Ten eerste heb ben ze allemaal een contract, dat niet eenzijdig kan worden ontbonden. In de tweede plaats is het zo dat Feyenoord bij dit soort mogelijkheden con tractueel het eerste recht heeft om deze spelers terug te ko pen." Dick Tijdeman, een eigen pro duct uit de Feyenoord-oplei- ding, is een andere speler die mogelijk de overstap maakt. GPD van onze sportredactie EINDHOVEN - PSV hoopt vol gende week de knoop door te hakken over de opvolging van Erik Gerets. Deze week is de be kendmaking van de nieuwe trainer van PSV niet te ver wachten. MONT VENTOUX - Wielrenner Denis Mentsjov is de nieuwe lei der in de rittenkoers Dauphiné Libéré. De Rus won dinsdag de zware tweede etappe van Tour- non-sur-Rhöne naar de Mont Ventoux over 174 kilometer. Mentsjov had aan de finish slechts twee seconden voor sprong op Zarate. Drievoudig Tourwinnaar Lance Armstrong (US Postal Service) werd zeven de op 37 seconden. Jacky Du- rand, de Franse etappewinnaar van maandag, kwam binnen in de groep met onder anderen Van Dijck. AFP door Willy van Leeuwen VLISSINGEN - Laurens de Kort zorgde in het enkelschema 5 van het Reynaerttoernooi in Hulst voor een daverende ver rassing door Reggy Bun uit te schakelen. De Kort wist de als eerste geplaatste Bun met 6-3 7- 5 het nakijken te geven. Alexander Bauwens en Richard Bral plaatsten zich voor de hal- ve finale in de dubbel 3-4 door een 5-7 6-2 6-2-winst op Guido de Rechter en Ivo Wouters. Bij de vrouwen 3-4 bereikte Jeani- ne Hollestelle de kwaxifinale. Op het Dx'ive jeugdtoernooi in Sas van Gent boekte Ruben Ha- verbeke in de categorie tot en met 13 jaar een zwaarbevochten zege. Haverbeke speelde zijn eerste poulewedstrijd tegen Nick Stx-ijdonk en dat werd een echte thriller: 6-2 5-7 6-3. Bij de vijftienjarigen kreeg Ivo Gagel weinig kansen van zijn tegen stander Kevin de Rooy: 6-2 6-2. Max de Rave bex'eikte de kwart finale in de enkel 5 van De Bon gerd Open in Kloetinge. De Rave versloeg zijn taaie tegen stander Rene Eiohil met 7-5 6-1. Bas Smits was op dreef tegen Ri chard van der Helm in de enkel 6 en gaat door naar de kwartfina le na een 6-0 6-2-zege. Paardensport Voorzitter Harry van Raaij is momenteel volop in gesprek met de raad van commissarissen van PSV over de opvolging van de ontslagen Gerets. Van Raaij wil de gisteren niet zeggen of het groepje kandidaten inmiddels uitgedund is tot één duidelijke kandidaat. Dat is overigens wel aannemelijk. Kandidaten zijn Guus Hiddink, Erwin Koeman, Martin JolFrank Rijkaardmo gelijk Morten Olsen en een niet nader genoemde Nedei'landse coach. Van Raaij heeft nog altijd niets gehoord van Arsenal over be langstelling voor Mark van Bommel. De Engelse club liet al geruime tijd geleden weten offi cieel contact te zullen opnemen, maar sindsdien is niets meer uit Londen vernomen. Mogelijk wacht Ai'senal ontwikkelingen op het WK voetbal af, alvorens een besluit te nemen over Van Bommel. Van Raaij ver wacht geen signaal voor het ein de van het WK. Als Van Bommel blijft, zal PSV geen stappen on dernemen om de Japanner Ina- moto naar Eindhoven te halen. GPD Andries Minderhoud, Niels Wisse en Henk-Jaap Schouwenaar (van links naar rechts) verschijnen vandaag in Krabbendijke aan de start van de eerste wedstrijd om de Luctor-BeltingCup. foto Dirk-Jan Gjeltema Skeelercompetitie start vandaag met race in Krabbendijke door Roeland van Vliet VLISSINGEN - Met de eerste wedstrijd om de Luctor-Belting Cup in Krabbendijke be gint vanavond de regionale skeelercompeti tie. Deze koers is de eerste in een serie van zeven races. Op de Doi'psstx'aat staan 'alle Zeeuwse cracks' aan de start, weet Jan Witsel van het organiserende ijs-skeelervereniging Krab bendijke. „We hebben Henk-Jaap Schou wenaar, Andries Minderhoud, Niels Wisse, Marco van der Meulen, Jaap van Tatenhove en verder wat Brabandei's en Belgen." Voorheen ging deze regionale competitie door het leven als de Zeelandcup, maar dat behoort tot het verleden. Witsel: „Voorheen concentreerden we ons ook vooral op het Zeeuwse aanbod. Dan reden er nauwelijks skeelei'aars van buiten de provincie mee. Maar nu deze wedstrijd onder de auspiciën van de Skatebond Nederland wordt vexre- den, schrijven ook meer niet-Zeeuwen zich in." Na de wedstrijd in Krabbendijke volgen er nog zes. Een tijdrit in Oostburg en i'aces in Oostbui'g, Oostkapelle, Westkapelle, Axel en Goes De skeelex-aax's moeten minstens vijf van de zeven keer meedoen om aan spraak te maken op de Luctor-Belting Cup, die op 24 augustus in Goes wordt ver geven. De koex's in Krabbendijke krijgt zo'n dertig skeeleraars aan de start. Die rijden een half uur (plus drie minuten) rondjes van één ki lometer over de Dox'psstx'aat, Kruisbesse- straat, Aalbessestraat en J.W. Frisostraat. De start is om 20.15 uur. Vrouwenpolder. Dressuur RV Sé-Ros. Paarden klasse Z2: 1. Sandra van der Hoofd, Loelap (Sé-Ros) 199; 2. Astrid van de Veer, Joli (Sé-Ros) 189. Klasse Z1: 1. Mario van Eenigen, Joplin (Grevelingen) 197; 2. Carin van de Velde, Manto (Gou we Reyers) 186. Klasse M2: 1. Marieke Wilmstein, Jive (Oranjezon) 166; 2. Dicky Wieringa, Nidurmie (Weelr.) en Peter Götte, Monopoly (Walcheren) 164. Klas se Ml: 1. Peter Klaasse, Night and Day (Walcheren) 173; 2. Martin de Kroo, Ne- varo K (Walcheren) 170. Klasse L2:1. Jos van Oosten, Perlanda (Scheldestad) 169; 2. Sandra van der Hoofd, Pretty Woman, 165. Klasse LI: 1. Liane Boone, Ryan (Sé- Ros) 174; 2. Jan Ton, Ophiet (Oranjezon) 168. Klasse B: 1. Kees Francke, Ulke (Gouwe Reyers) 172; 2. Brigid van 't Hof, Caprice (Sé-Ros) 166. Pony's klasse Z1: 1, llona Schroevers, Morion S (Oranje zon) 176. Klasse M1: 1. Desire Senden, Neaunito (Mauritsr.) 154. Klasse ML2: 1. Sandra Beekman, Hey Hello (Z-Bev.) 163. Klasse LI1Magda Maljaars, Noordduin llona (Vroonr.) 158. Klasse B: 1. Sander Osse, Milton (N-Bev.) 171. Tweede proef. Paarden klasse Z2: 1. Sandar van der Hoofd, Loelap, 193; 2. Ra- faela van den IJssel, Noud, 184. Klasse Z1: 1. Mario van Eenigen, Joplin, 199; 2. Ingrid Langel, NN (Grevelingen) 196. Klasse M2:1. Marieke Wilstein, Jive, 167; 2. Digna van Liere, Ipcylon (Z-Bev.) 162. Klasse Ml: 1. Peter Klaasse, Night and Day, 165; 2. Martin de Kroo, Nevaro K, 160. Klasse L2: 1. Rianne Wondergeem, Nnja (Gouwe Reyers) 165; 2. Sandra van der Hoofd, Pretty Woman, 163. Klasse L1 1. (gelijk) Liane Boone, Ryan en Evelien Schipper, Gulina, 166. Klasse B: 1. Kees Francke, Ulke, 164; 2. Brigid van 't Hof, Caprice, 162. Pony's klasse Z1: 1. llona Schroevers, Morion S, 176. Klasse M2:1. Desire Senden, Neauto, 150. Klasse L2:1 Mellanie van de Plasse, Lady (Z-Bev.) 159. Klasse L1: 1. Babette Bookelaar, Oakley (Sé-Ros) 157. Klasse B: 1. Sander Osse, Milton, 161. Westdorpe. Dressuur Starruiters. Paar den klasse Z1:1. Ingeborg van Zeele, Or lando (Zwinr.) 178; 2. Marjolein van Kerckhoven, Kingston H (Honter.) 177. Klasse M2: 1. Germa Heikoop, Kick (Haringr.) 157; 2. Els Koster, Kylia (Oran- jer.) 156. Klasse Ml: 1. Mare Mahu, Mar- EEMNES - De Profronde van Nederland heeft een nieuw con tract afgesloten met hoofdspon sor ENECO. De nieuwe verbin tenis gaat dit seizoen in en heeft een looptijd van vijf jaar. Met behulp van het energiebedrijf hopen de organisatoren de meerdaagse wielerronde voor profs binnen drie jaar naar de hoogste categorie van de inter nationale kalender te brengen. De huidige rittenkoers door Ne derland telt momenteel vijf wedstrijddagen. Volgens de nieuwe doelstellingen moeten dat er in 2005 zes zijn en in 2008 zeven. Uitbreiding van de ronde naar Duitsland en België is daarvoor noodzakelijk, ook ge zien de belangen van de hoofd sponsor bij het opengaan van de Europese energiemarkt in 2003. De Profronde van Nederland als naam vex'dwijnt. Voortaan heet de Nederlandse etappekoers de ENECO Tour. ANP kant (Honter.) 159; 2. Resi van Harn, Ori cius (Starr.) 153. Klasse L2: 1. Marlies Totte, Paloma (Haringr.) 169; 2. Nathalie Thijssen, Osborne (Hulst) 164. Klasse LI: 1. Petra Tollenaar, Pepperone Z (Oratv jer.) 166;2. Monade Bruyn, MandelaLaA (Hulst) 161. Klasse B: 1 C. van Miggom. Monte (Starr.) 172; 2. M. Verstraeten, Sidney de Mes (Oranjer.) 162 Pony's Klasse Z2 cat. DE: 1. Sabine Tarant, Litle Girl (Zwinr.) 142. Klasse Z1 cat. DE: 1. Ag- neta Bertou, Elcaro (Haringr.) 172. Klasse M2 cat. CDE: 1. Milou Anthonisse, Blind- way Nikie (Haringr.) 147; Klasse L2 cat DE: 1B. Maltha, Sam (Honter.) 170. Klas se L1 cat. DE: 1Amanda Caessens, Lotle (Starr.) 166. Klasse L1 cat. ABC: 1. Ivan van Leuven, Tanja (Kleppertjes) 163 Klasse B cat. DE: 1.1. Maltha, Sam (Hon-1 ter.) 163. Klasse B cat. ABC: 1. D, van Pamelen, Pitach (Starr.) 160. Tennis Londen. Mannen, 800.000 euro. Eerste ronde: Sluiter (Ned) - Dent (VSt)O- 3 6-7 6-3. Birmingham. Vrouwen, 190.000 euro Eerste ronde: Oremans (Ned) - Irvin (VSt) 6-2 6-2. Tasjkent. Vrouwen, 150.000 euro. Eerste ronde: Van Exel (Ned) - Fattakel dinova (Rus) 6-1 6-2, Safina (Rus) - Noor lander (Ned/4) 6-4 6-1 Dubbelspel, eerste ronde: Schmidt/Van Exel (VSt/Ned) - Antipina/Barabansjikc- va (Oek/WRu) 4-6 6-2 6-4. Sas van Gent. Jeugdtoernooi Drive. ME 13 jaar: L. Oostvogels-N. Martens6-236 6-3, M. Aerts-L. van Waes 6-4 4-66-3.ME 17 jaar: L. Dingenouts-I. Knegtel 6-16-3. JE 13 jaar: D. de Maagt-K. de Rooy 6-16 4, R. Haverbeke-N. Strijdonk 6-2 5-7 6-3. JE 15 jaar: K. de Rooy-I. Gagel 6-2 6-2,R Joos-J. Neve 6-0 6-0, I. Verstraeten-J. Neve 6-1 6-1. Hulst. Reynaerttoernooi. DE 3-4. J Hol lestelle-S. de Schepper 6-1 6-1, N. de Schepper-L. Kerckhaert 6-2 3-6 6-2. DD6 Blanckaert/Kruit-De Buck/Maas 6-21-66 1, Blanckaert/Kruit-Wentzler/Wentzler6 1 7-6. DD 7: Fermont/Van der Schelling De FeijterA'an Goethem 6-3 7-6. HE 6 L de Kort-R. Bun 6-37-5, K. van den Berg-L Scheerders 6-2 6-3, R. van Gassen-I. Wouters 2-6 6-3 6-2, K. Deij-G. de Rechter 7-66-3. HE 6: B.Obrie-J. Smits7-56-1.HE 7: B. Mulder-N. Baart 6-2 6-0. HD 3-4: Bau- wens/Bral-De RechtersA/Vouters 5-7 6-2 6-2. HD 5: De Baets/Van Remortel Van Gassen/Martens 6-2 3-6 7-5. HD 6: Franse/Van Goethem-Van Graefsche peA/an Overdulve 6-1 6-2. HD 7: Bod daert/De Maagt-Campfens/Campfens6 1 6-3, Pieters/Visser-De Bruin/Schelfaul 6-2 6-1, De Block/De Saegher-Aerts/Van Eenenman 6-4 6-4, De Kort/Seghers Hoogstrate/Mulder 6-1 6-3. GD 3-4: Ver haegen/Huis-HollestelleA/an Remorte! 6-2 7-5, Kool/Marteyn-De Wit/Dobbelaei' 6-2 6-2. GD 5: Kerckhaert/De Kort-Kint/d 'Hooghe 7-5 6-3, De Kesel/De Kesel-Kint /d'Hooghe 6-3 6-7 6-1 Kloetinge. De Bongerd Open. DD 7: Veld hof/De Boevere-Hofman/De Klerk 6-16 2. HE 5: M. de Rave-R. Flohil 7-5 6-1 HE6 17+: B. Smits-R. van der Helm 6-0 6-2, P Noordijke-W. Korstanje 6-0 6-4, R. Aarts J. van de Guchte 7-5 6-4, W. de Witte G. Fabri 6-2 6-2, E. Dohmen-M. Lagendijk6- 4 6-2. HE 635+: R. de Klerk-E. Dohmen6-0, 6-3, E. Dohmen-H. Ganseman wo. HEI 17+: H. Wijnands-P.Nieuwenhuyze3-66 3 6-3. GD 6: Den EngelsmanA/eldhof-Van Hese/Dieleman 7-5 6-4. Wielrennen Dauphiné Libéré, tweede etappe Tour non - Le Mont Ventoux: 1Mentsjov (Rui 174 km in 4.20.25,2. Zarate (Spa) 0.02,3 Osa (Spa) 0.07,4. Casas (Spa) 0.13,5 Ki vilev (Kaz) 0.37,6. Zubeldia (Spa), 7. Arm strong (VSt), 8. Moreau (Fra) 0.40, 9. Se- villa (Spa) 0.53,10. Landis (VSt) 142,73 Tankink (Ned) 15.54, 95 Moerenhout (Ned) 19.26, 103. Van Dijck (Ned) 21.54 Algemeen klassement: 1. Mentsp 9.03.50,2. Zarate 0.05, 3. Osa 0.10,4. Cs sas 0.11,5. Armstrong 0.23.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 18