Oom Dagobert mikt op zilvervloot Zierikzee sluit af met 6-0-nederlaag PZC De Schelde blijft in tweede klasse Eddy Smit haalt twee keer zilver in een uur jg Ppil 18 Zeiltrio waagt kansen op Europees kampioenschap J22 TV Duiveland handhaaft zich ondanks verlies Medailles voor turner Katchanov - - uitslagen dinsdag 11 juni 2002 van onze sportredactie VLISS1NGEN - Eddy Smit be leefde in Groningen het uur van zijn atletiekleven. Tussen de start van de 5000 en 1500 meter op het NK voor veteranen zaten amper zestig minuten. De atleet van Delta Sport liet echter het hart boven het verstand gaan en besloot tegen alle adviezen in op beide nummers van start te gaan. De 54-jarige Kerkwerve- naar ging er ook tot zijn eigen verrassing twee keer met het zilver bij de mannen 50+ van door. Zijn vrouw Greetje Smit, die het NK wegens een pijnHjke rug aan zich voorbij moest laten gaan, moet nog lachen als ze aan het hectische maar succesvolle uur tje terugdenkt. „Eén van de or ganisatoren deed ons de belofte de prijsuitreiking van de 5000 meter uit te stellen totdat Eddy zijn 1500 meter had afgewerkt. Maar daar hield hij zich uitein delijk niet aan. Omdat Eddy toch dolgraag ook voor de 5000 meter op dat podium wilde staan - want je wordt niet elke dag tweede op een NK - heb ik die andere podiumklanten op getrommeld. Zij waren zo aar dig de medailles en wedstrijds hirts uit hun tassen te halen en met Eddy op het podium te po seren. Zo kregen we dus toch nog een foto." Op de 5000 meter had Eddy Smit zwaar te kampen met de hoge temperaturen. „Het was loeiheet", aldus Greetje Smit. Maar hij sleepte er toch nog een tweede plaats uit en finishte in 16.58,77. Daarmee bleef hij slechts 22 honderdste van zijn pr verwijderd. Ton van Doorn van het Haarlemse AV Phanos werd eerste in 16.52,93. Kleddernat Greetje Smit: „Daarna was het dus haasten geblazen. Nadat ik hem nog kleddernat van het zweet heb moeten masseren, moesten we terug naar de baan hollen. Ik denk dat-ie drie se conden voor de start pas zijn spikes aanhad. Gelukkig werd er niet hard gelopen op de 5000 meter, het was echt een boemel race. Pas in de laatste 300 meter haalden de deelnemers alles uit de kast. In dë laatste honderd meter heb ik zoals altijd meege- sprint met Eddy, om hem op te peppen. En hij wist er zowaar nog een eindsprint uit te per sen." Smits ploeggenote Hermien Roggeband werd eveneens twee keer tweede op het NK voor ve teranen. Ze greep het zilver op zowel de 100 als 200 meter. Op beide afstanden finishte Rogge band net achter Joke Torbijn. Op de 100 meter moest Rogge band slechts éénhonderdste toegeven op de winnares: 13.30 om 13.29. Op de 200 meter was het verschil iets groter. Rogge band eindigde twaalfhonderd ste achter Torbijn in een tijd van 27.39. door Rudy Booqert BRUINISSE - Schipper Herre Deurloo zet de komende dagen met zijn tweekoppige beman ning de eerste stap in een meer jarenplan. Het trio neemt in Stavoren deel aan het Europees kampioenschap J22, maar de ti tel is nu nog een utopie. Over vijf jaren zal het drietal pas echt een gooi naar de hoogste eer kunnen doen. Samen met Pim Straijer (Burgh-Haamstede) en Elger van Vooren (Breda) is Deurloo sinds afgelopen winter serieus gestart met het J22-project. De collega's (alledrie zijn werk zaam bij zeilschool Aquavitesse in Bruinisse) hebben elkaar zorgvuldig uitgezocht op hun kwaliteiten, zodat ze elkaar op het water vlekkeloos kunnen aanvoelen en aanvullen. Drie zeilers die samen het jacht als één man bedwingen. Deurloo: „We weten precies wat we aan elkaar hebben. Als stuurman (Deurloo zelf) moet je bijvoorbeeld een lange concen tratie hebben. De 'voordekker' (Straijer) heeft dat niet nodig. Die moet in korte tijd een krachtsinspanning leveren met het hijsen van het voorzeil. De middenman (Van Vooren) is niet handig, maar een doordenker. Hij denkt na over de stand van de zeilen, om de aërodynamica zo optimaal mogelijk te ma ken." Het trio moet een geoliede ma- ZIERIKZEE - Ondanks een 5-1-nederlaag tegen kampioen Animo 2 uit Terneuzen is tennis vereniging Duiveland er in ge slaagd zich te handhaven in de vierde klasse mannen van de zondagcompetitie. Dit was me de te danken aan tegenvallende resultaten van Kapelle in de laatste twee competitierondes. Door nederlagen tegen Men- heerse (4-2) en Wouw (6-0) de gradeert Kapelle met Menheer- se naar de vijfde klasse. De eerste drie enkelpartijen van Duiveland gingen in twee sets naar tegenstander Animo. Mar tin Vreeke verloor met 6-3 en 6-2 van Ronnie van Kessel. Mark Passchier redde het, on danks een setpoint in de tweede set, niet tegen Menno van der Hout (2-6 5-7). En Hans Jan Goedegebure stelde teleur tegen Michiel van de Windt. Met 6-2 6-4 ging ook deze partij naar Animo. René van Dijke haalde een punt binnen door Davy de Waal gedecideerd met 6-2 6-3 terug te wijzen. Door deze tussenstand na vier enkelspelen (3-1) was Animo nog niet verzekerd van het kam pioenschap en verkeerde Dui veland nog in degradatienood. De beslissing moest vallen in de dubbels. Symptomatisch voor het hele seizoen werden allebei de dubbels door Duiveland ver loren in drie sets. Mark Pas schier en Hans Jan Goedegebu re verloren na een goed begin van Menno van der Hout en Da vy de Waal (6—2 2-6,2-6). Door deze overwinning was Animo definitief kampioen. Ook de tweede dubbel werd een prooi voor Animo. Na een spannende partij trokken Martin Vreeke en René van Dijke net aan het kort ste eind tegen Ronnie van Kessel en Michiel van der Windt (6-7 6-14-6). Na telefonisch contact met Wouw bleek dat de schade voor Duiveland nog meeviel. Wouw vervulde haar sportieve plicht en won met 6-0 van Ka pelle. Hierdoor mag Duiveland het ook volgend jaar proberen in de vierde klasse. ZUIDWOLDE - Turner Vazgen Katchanov uit Burgh-Haam- stede behaalde drie medailles bij nationale toestelfinales in Zuidwolde. De gymnast, uitkomend voor Koudekerke, haalde op het B- niveau goud op voltige, zilver op rek en brons op vloer. chine worden en dat kost tijd. „Zeker in de J22-klasse. Het is de grootste klasse in Nederland en ook het niveau is heel hoog. Je moet daarom veel ervaring en diepgang hebben om tot de bes ten te behoren. Minimaal heb je vijf jaar nodig om de top te be reiken. Het grootste deel van de zeilers in de Volvo Ocean Race (zeilrace rond de wereld die net afgelopen is) komt bijvoorbeeld uit deze klasse." Dromen „Vanaf de winter zijn we elk weekend op het water. We trai nen met drie andere boten uit Bruinisse. We zoeken een pad en gaan zestig keer op een dag heen en weer. Tot we het kunnen dro men. Het voorzeil moet bijvoor beeld binnen tien seconden om hoog. Als het elf is, moet het weer opnieuw. Acht is goed, maar de toppers doen het in zes seconden." Op hun jacht Oom Dagobert wil het trio zijn grenzen verleggen. Aan het EK in het Friese Stavo ren zullen 120 jachten deelne men, waaronder nog drie andere jachten die Aquavitesse als thuisbasis hebben. Morgen is de selectiedag. De eerste zestig schepen zullen de volgende vier dagen in de Gold Fleet om de Europese titel strijden. De andere helft vormt de Silver Fleet. In deze 'zilvervloot' mikt het trio op een veertigste plaats. Dat lijkt niet echt ambitieus? Deurloo: „Nee, maar dat is het wel. We moeten ervaring op doen. Nu achter in de midden moot eindigen, volgend jaar bo ven in de middenmoot, daarna toptien, enzovoorts, enzo voorts." van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tennissers van Zierikzee hebben de tenniscom- petitie in de tweede klasse afge sloten als degelijke middenmo ter. Ondanks de 6-0-nederlaag op de laatste speeldag tegen kampioen CC uit Dordrecht komt het Schouwse team ook volgend jaar in de tweede klasse uit. Dat geldt niet voor provinciege- noot Sj efDe equipe uit Aarden burg speelde op de laatste dag nog wel met 3-3 gelijk tegen 't Halve Maantje, maar dat was te weinig om zich te handhaven. Naéénjaaris het avontuur in de tweede klasse voor de Zeeuws- Vlaamse ploeg alweer voorbij Zierikzee behaalde met de plaats in de middenmoot zijn doelstelling. Door het wegval len van Johnny Quaak, Camiel Folmer en Michel Gorsse boette het team dit seizoen aan kwali teit in, maar het kwintet Johnny Otte, Dennis Stevense, Jacco de Looff, Peter Godrie en Michel Verweij heeft die klappen vak kundig opgevangen. De punten werden regelmatig bijeen gesprokkeld. Overwin ningen op de zwakkere broeders Markant (4-2) en Oudenbosch (6-0) en het gelijkspel tegen Sjef (3-3) vormden de ruggengraat. Tegen de toppers werden her en der ook nog punten gepakt, waardoor Zierikzee één wed strijd voor het einde van de competitie al zeker was van lijfsbehoud. De maximale nederlaag tegen kampioen CC telde daarom lou ter voor de statistieken. Jacco de Looff speelde tegen Ruben van Wendel de Jode en hij moest met 6-3 6-0 de eer aan zijn tegen stander laten. Kansloos Ook Johnny Otte was kansloos tegen Sander Posthumus: 6-1 6- 0. Marcel Verweij en Peter Go- drie verloren beiden met twee maal 6-3 van Patrick Hoordijk en Ralf van de Plasse. In de dubbelpartijen sleepten De Looff en Verweij er nog een driesetter uit tegen Posthumus- /Van Wendel de Jode, maar het mocht niet baten: 2-6 6-4 6-2. Peter Godrie en Johnny Otte verloren de dubbel met 6-3 6-3. Poulegenoot Sjef pakte tegen 't Halve Maantje drie punten, maar die voldeden niet voor handhaving. De broers Dylan en Donovan Blackman en Rinke van Remortel kwamen tot winst voor de Aardenburgers, Marcel Schouw voor de Goesenaren. In de dubbelpartijen ging het vol ledig mis voor Sjef. Dennis van 't Westeinde en Harold Schipper waren te sterk voor Christiaan Trapman en Duncan Blackman (6-2 6-2) en ook Dylan Black man en Rinke van Remortel ble ven met lege handen tegen Mar cel Schouw en Jaap Moerland: 6-4 6-4. door Eldridqe Pentury 's-GRAVENPOLDER - Romeo van Aerde is met onmiddellijke ingang gestopt met fluiten. De 34-jarige profvoetballer uit 's- Gravenpolder heeft geen zin meer om scheidsrechter te zijn, omdat hij heeft ontdekt dat hij het betaalde voetbal niet meer kan bereiken. Tijdens een telefoongesprek met oud-scheidsrechter Mario van der Ende, hoofd-scouting van scheidsrechters bij de KNVB, heeft Van Aerde bij toe val te horen gekregen dat de bond een leeftijdsgrens (27 ja ai*) heeft ingesteld voor arbi- ters die het profcircuit willen halen. „Ik wist niet wat ik hoorde", zegt Van Aerde. „Het schijnt in de winterstop te zijn besloten. Voor mij stond meteen vast dat ik ermee zou stoppen, want mijn doel was betaald-voet balscheidsrechter worden. Nu dat er niet meer inzit, hoeft het voor mij niet meer." Van Aerde vindt het jammer dat de leeftijdsgrens is inge steld, maar baalt er vooral van dat de bond hem niet meteen op de hoogte heeft gebracht van het besluit. Van Aerde: „In feite kun je stel len dat ik tweeënhalf jaar voor niks bezig ben geweest. Het is gewoon weggegooide tijd. Ik voel me een beetje bedonderd door de KNVB. Dat heb ik ook geschreven in de brief die ik vandaag de deur uit heb ge daan." De voetballer van Dor- drecht'90 richt zich nu op een carrière als voetbaltrainer, „Ik. had me graag opgegeven voor de cursus oefenmeester 1, maar daai-voor is het nu te laat. Er zit niks anders op dan een jaartje te wachten", aldus Van Aerde, die al in het bezit is van het di ploma oefenmeester 2. „Nu ik gestopt ben met fluiten had ik mooi trainer kunnen zijn van een amateurclubje, maar ook daarvoor is het helaas te laat. Want alle clubs zijn natuurlijk ai bezet." mm -.- ■MWM 0W& Romeo van Aerde stopt met fluiten. foto Willem Mieras door Willy van Leeuwen IJZENDIJKE - De Schelde heeft zich dankzij een 4-4-ge- lijkspel tegen Dash'35 en het re sultaat van CCO/TTO kunnen handhaven in de tweede klasse gemengd van de landelijke ten- niscompetitie. Souburg en MLTC bleven steken op een ge lijkspel, waardoor MLTC de gradeert. Tiola wist zich te handhaven in de vierde klasse door tegen Roosendaal 3 met 5-3 te winnen. De Schelde moest zoveel moge lijk punten zien binnen te halen tegen Dash'35 om niet te degra- clei'en. Dash was met slechts één mannelijke speler komen op draven, waardoor de Schelde meteen drie punten vei'gaarde zonder te spelen. Jeantien van den Dries verloor haar enkel partij tegen Ravensberg met 6-2 en 6-3, teiwijlMexiyn Atoon wel tot winst kwam tegen Van Beest met 6-2 7-5. Virgil Greeve kwam net tekort tegen Leon Niemantsverdriet en verloor met 6-7 2-6. Doox-dat het vrou- wendubbel ook in het voordeel van de Schelde wex'd beslist met 6-0 7-5 kunnen de Vlissingers dankzij de vier punten erin blij ven. Aan de bak Souburg en MLTC moesten in hun laatste competitiewed- stxljd nog flink aan de bak. MLTC moest alle zeilen bijzet ten om niet te degraderen, maar het mocht niet baten. Souburg speelster Lucienne van den Broek speelde superieur in haar enkelpartij tegen Marielle Eude en won gemakkelijk met 6-1 6-0. Kim Dijkstra kwam ook tot winst in haar enkelpartij te gen Annemarie Ketting en won in een mum van tijd met 6-2 6-3. De enkelpartijen bij de mannen kwamen in handen van de Mid delburgers. Gax-eth Lau speelde tegen een zeer gemotiveerde en prima spelende Dimitri van Hoof. Van Hoof perste er alles uit en won in twee spannende sets met 6-7 4-6. Raymond Bar- ten kreeg het ook zwaar te ver duren. De Souburg-speler moest aantreden tegen Thijs Basketbal New York. NBA. Finale (best-of-seven): Los Angeles Lakers - New Jersey Nets 106-103: Stand: 3-0. Sportprijsvragen Lucky Day: 2-28-32-33-35-36-39-47-50- 52-56-57-59-62-64-66-75-76-78-79 (on der voorbehoud). De zeilers Herre Deurloo, Elger van Vooren en Tim Straijer (van links naar rechts) gaan eerst een aantal jaren ervaring opdoen in de J22-klasse. Maar daarna willen ze naar de top- foto Dirk-Jan Gjeltema 1 Ver. Staten - Portugal X 2 Duitsland-Ierland X 3 Frankrijk-Uruguay X 4 Kameroen - Saudi-Arabië X 5 Zweden-Nigeria X 6 Spanje-Paraguay X 7 Argentinië-Engeland X 8 Zuid-Afrika - Slovenië X 9 Italië - Kroatië X 10 Mexico-Ecuador X 11 Costa Rica-Turkije X 12 Japan-Rusland X 13 Zuid Korea-Ver. Staten X Winnende rijtje: 1-3-3-1-1-1-2-1-2-1-3-2-1. (onder voorbehoud) Tennis Londen. Mannen, 775.000 euro. Eerste ronde: Rosset (Zwi) - Parmar (GBr) 7-6 6- 3, Mamiit (VSt) - Delgado (GBr) 6-4 7-6, Sargsian (Arm) - Knowle (Oos) 7-6 6-1 Halle. Mannen, 850.000 euro. Eerste ron de: Kiefer (Dui) - Burgsmüller (Dui) 6-2 6- 2, Popp (Dui) - Sabau (Roe) 7-5 6-3, Ulihrach (Tsj) - Savolt (Hon) 6-4 opgave Savolt, Saulnier (Fra) - Heuberger (Zwi) 4-1 opgave Heuberger, Prinosil (Dui) - Norman (Zwe) 7-6 6-3, Federer (Zwi/2) - Dreekmann (Dui) 6-7 6-3 6-4, Ljubicic (Kro) - Sanguinetti (Ita) 5-7 7-6 6-2. Tasjkent. Vrouwen, 250.000 euro. Eerste ronde: Mikaelian (Zwi/1- Fedak (Oez) 6-2 7-5, Garbin (lta/3) - Ammamoeradova (Oez) 6-2 7-5, Barna (Dui) - Maria Jose Martinez (Spa) 6-3 6-4, Ostrovskaja (WRu) - Vaskova (Tsj) 6-0 6-4, Nemecko- va (Tsj) - Isroilova (Oez) 2-6 7-6 6-1. Landelijke competitie. Mannen. Eerste klasse: Holy-Nieuwer- kerk 2-4, Barendrecht-Binnenmaas 3-3. Tweede klasse: Holy 2-Markant 3-3, Hartel-Oudenbosch 3-3. Gemengd. Tweede klasse: Zoetermeer- Oud-Beijerland 3-5, Be Quick-Holy 3-5, Roosendaal-CCO/TTO 3-3 (tussenst.). Derde klasse: Vierhoeven-Dash 4-4, DDH-Lobbelaer 3-5, Holy 2-'s Graven- zande 0-8. Vierde klasse: Oud-Beijer- land 2-Hartel 5-3, Be Quick-Halsteren 5-3. Standen. Mannen. Eerste klasse: Nieu- werkerk 6-28 (kampioen), Halfweg 3 6-20, Holy 6-18, Barendrecht 6-18, Ani mo 6-15, Binnenmaas 6-14, Sluipers 6-13 (degradeert). Tweede klasse: CC 7-31(kampioen), Hartel 7-24, 't Halve Maantje 7-23, Holy 2 7-20, Markant 7-18, Zierikzee 7-18, Sjef 7-13 (degra deert), Oudenbosch 7-12 (degradeert). Gemengd. Tweede klasse: Oud-Beijer- land 2 7-42, Dash 35 7-37, Zoetermeer 7-34, Holy 7-31, de Schelde 7-22, Be Quick 7-19, CCO/TTO 7-15, Roosendaal 7-13, Derde klasse: 's Gravenzande 7-47 (kampioen), Lobbelaer 7-37, DDH 7-36, Souburg 7-30, Vierhoeven 7-25, Dash 2 7-21, MLTC 7-19 (degradeert), Holy 2 7-9 (degradeert). Vierde klasse: Oud- Beijerland 2 7-39, Be Quick 7-38, Halste ren 7-38, Hartel 7-25, Etten 7-22, Tiola 7-21, Roosendaal 3 7-20 (degradeert). Souburg 27-16 (degradeert). Vijfde klas se: MLTC 2 6-39 (kampioen), Tiola 2 6-39, DOS 6-35, De Zoom 3 6-21Hulster Slagboom en dat leverde een driesetter op. De eerste set was voor Barten in een tie-break maar daarna was Slagboom hem met 2-6 3-6 te snel af. In het vrouwendubbel trok Souburg weer de winst naar zich toe. Van den Broek/Dijkstra hadden weinig problemen met Davidse/ Ketting en won met 6-2 6-0. Het mannendubbel werd met 4-6 en 3-6 gewonnen door Di mitri van Hoof en Thijs Slag boom. In de mixedpartijen wer den de punten gedeeld. Van den Broek/Barten won met 3-6 6-1 6-1 van Davidse/Van Hoof en het duo Dijkstra/Lau verloor met 6-2 1-6 3-6 van Eude/Slag- boom. Driesetter Tiola wist zich in de vierdeklas- se te handhaven na een verdien de 5-3-zege op Roosendaal 3. Ralf Vervaet kon het niet redden tegen Olijdam en vexioor met 0-6 1-6 en ook Richard Hame link kwam tekort tekort tegen Jongeneeren met 0-6 1-6. An neke Riemens kwam wel tot winst en gaf Schijvenaars het nakijken met tweemaal 7-6. Im- re van Oveiioop speelde ver- dienstelijk tegen Mouritz, maar moest uiteindelijk toch in een driesetter het onderspit delven met 3-6 7-5 3-6. Hamelink/ Hendrikse en Riemens/Van Overloop wonnen daarna welde dubbelpartijen met 6-4 6-0 en 6-1 6-2. Uiteindelijk moest de beslissing vallen in de mixedpartijen en daarin deed Tiola het voortref felijk. Paul Hendrikse, zeer ge motiveerd, en Imre van Over loop waren met 6-3 6-4 de baas over Olijdam/Schijvenaars en Ralf Vervaet en Anneke Rie mens zetten de kroon op het werk door met 6-4 6-1 Jonge neeren en Mouritz kansloos te laten. Souburg 2 werd in Etten door de gelijknamige ploeg verslagen met 6-2. Voor Souburg scoorden Bianca Zwanenburg en Nancy Verstraeten weer de punten. Bi anca Zwanenburg won haar en kelpartij tegen Vermunt met 6-3 2-6 2-6 en Nancy Verstraeten speelde uitstekend tegen Pais. Ze won gemakkelijk met twee maal 1-6. Ambacht2 6-15, Animo 6-12, Souburg3 6-7 (degradeert). Vijfde klasse: 't Halve Maantje 6-35 (kampioen), Hulster Am bacht 6-28, MLTC 3 6-24, Hontenisse 6-23, Halsteren 2 6-22, Ludo et Emergo 6-21, De Puye 6-15. Turnen Instap LOS7. Sprong: 1. Maxime Ambro- sini (Voorwaarts) 2. Britt Luyten (V&L)3. Sharon Theulen (Fier). Brug: 1.Sanne Evers (Samensprong) 2. Britt Luyten (V&L) 3. Sharon Theulen (Fier). Balk: 1 Britt Luyten (V&L) 2. Danielle Visser (DIOS) 3. Judith van der Meyden (THOR) Vloer: I.Nienke Schaafsma (Samen- sprong) 2. Sanne Evers (Samensprong) Anais Vije (Olympia Kapelle). Pupil 1 LOS 6. Sprong: 1.Nicole Akker mans (V&L) 2 Danique van de Merbel (Trafo) 3.Nathalie Montauban (Olympia Kapelle) Brug: 1. Esther Bom (VTV) 2 Jeanine Pleijte (Olympia Kapelle) 3. Ni cole Akkermans (V&L). Balk: 1. Esther Bom (VTV) 2. Jeanine Pleijte (Olympia Kapelle) 3.Linda Verwoerdt (EMS), Vloer: 1. Cynthia de Vos (Trafo) 2.Esther Bom (VTV) 3. Jeanine Pleijte (Olympia Kapelle). Pupil 2 LOS 5. Sprong: 1.Cindy Wildha- ven (Samen Sterk) 2. Veerle Broekaart (SvT) 3.Lisanne v.d. Wegen (Animo), Brug: 1. Iris Lodewijk (Samensprong) en Lindsay Verhey (Fier) 3. Charis Versijp (THOR). Balk: 1. Marieke van de Leije (VTV) 2. Elze Porte (Veldo) 3. Charis Ver sijp (THOR), Vloer: Celine Theulen (Fier) 2. Charis Versijp (THOR) 3. Marieke van de Leije (VTV). Jeugd LOS 5. Sprong: 1. Linda van Dove- ren (SvT) 2. Krystel van der Reyden (V&L) 3. Judith Geldmeijer (Samensprong) Brug: 1. Laura Koning (EMS) 2. Michelle l'Annee de Betrancourt (VTV) 3. Kyra La- vrijssen (Olympia Kapelle). Balk: 1. Ju dith Geldtmeijer (Samensprong) 2. Irene Brok (Samensprong) 3. Michelle l'Annee de Betrancourt (VTV). Vloer: 1. Kyra La- brijssen (Olympia Kapelle) 2. Michelle l'Annee de Betrancourt (VTV) 3. Linda van Doveren (SvT). Instap LOS 6. Sprong: I.Demi Verstelle (Atlas) 2. Marieke Rombouts (EOC) 3. Ni- dia van Strien (Turnlust). Brug: 1. Kelly Filius (Atlas) en Marieke Rombouts (EOC) 3. Joske Reusen (Genie). Balk: 1. Marieke Rombouts (EOC) 2. EstherWolt- huis (Samensprong) 3. Kelly Filius (At las). Vloer: 1, Marieke Rombouts (E0O2. Vera van Wijnen (Samen Sterk) 3. Suzan Heppenhuis (EOC). Pupil 1 LOS 5. Sprong: 1.Cindy Wildha- gen (Samen Sterk) 2. Veerle Broekaart (SvT) 3. Iris Lodewijk (Samensprong). Brug: 1. Michelle Hollestelle (Atlas) Sil- vana Meertens (Voorwaarts) 3. Esmee Broeren (Atlas). Balk: 1. Jolijn Vermue (Atlas) 2. Lizzy Schets (Samen Sterk) 3. Silvana Meertens (Voorwaarts). Vloer: Nena Heesakkers (K&K) 2. Silvana Meertens (Voorwaarts) 3. Marlies Schets (SvT) Zeilen Kiel. Volvo Ocean Race. Achtste en laat ste etappe (Gothenburg - Kiel): 1. Djuice 1 dag, 3 uur, 42 minuten, 30seconden,2, lllbruck 1.04.17.45, 3. Assa Abloy 1.06.13.40, 4. Amer Sports Too 1.06.18.10, 5. Amer Sports One 1.06.19.30, 6. SEB 1.08,01.00, 7. Tyco 1.09.27.10, 8. Team News Corp 1.10.11.50. Eindstand: 1. lllbruck 61, 2. Assa Abloy 55, 3. Amer Sports One 44,4. Tyco 42,5, Team News Corp 41, 6. djuice 33,7. SEB 32,8. Amer Sports Too 16. Zwemmen Hongkong, Wereldbeker, zesde wed- strijd, 10 km. Vrouwen: 1. Maurer (Dui) 2.09.10, 2. Pankina (Rus) 0.02, 3. Abisso- va (Rus) 0.03, 4. Kamrau (Dui) 0.03,8,5. Hutchinson (Aus) 0.08, 6. Barsi (Hon) 0.18.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36