HP DOEN ÏU»34 ■fX Werken met de mooiste zeilboten ter wereld stichting Jeugdzorg zeeland JURIST wv nova^yaoHJinG jnTernaTionaLBv Technisch Medewerker Grondverwerving (m/v), 36 u. per week schaal 8, tijdelijke dienst Technisch Medewerker Inrichting (m/v) voor 36 u. per week schaal 9, tijdelijke dienst Technisch Medewerker Inrichting (m/v) voor 36 u. per week schaal 10, tijdelijke dienst stichting Jeugdzorg zeeland GEDRAGSDESKUNDIGE/ COÖRDINATOR WISSE Chauffeur/Monteur DENKEN HELP, VAKANTIE! VAKANTIE HULPEN M/V zaterdag 8 juni 2002 Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal r werkende algemene en multifunctionele instelling met 5 kernactiviteiten: jeugdbescherming, jeugdreclassering, jeugdhulpverlening, pedagogische preventie en pleegzorg.. Stichting Jeugdzorg Zeeland stelt zich tot doel om in samen spraak met de jeugdigen, ouders, opvoeders en andere direct betrokkenen, een actieve en professionele bijdrage te leveren aan het voorkomen, verbeteren en herstellen van problematische opvoedings- r situaties. Momenteel werken er bij de stichting ongeveer 180 medewerkers. Stichting Jeugdzorg Zeeland ziet zich geconfronteerd met een drietal nieuwe of veranderende wetten: de Wet op de Jeugdzorg, de Wet Bescherming Persoons gegevens en de Wet Algemeen Bestuursrecht. Voor de implementatie van deze wetgeving binnen onze organisatie hebben wij op projectbasis plaats voor een vacaturenummer 0218 De functie Als jurist vertaalt u de wetgeving naar de primaire processen van de organisatie. U stelt onder meer een nieuw privacyreglement op, rekeninghoudend met de geautomatiseerde persoonsregistratie. In goed overleg met het werkveld stemt u de processen (inclusief de standaarddocumenten) af op de nieuwe Wet Alge meen Bestuursrecht en Wet op de Jeugdzorg. Uw standplaats is Middelburg. Profielschets U bent in het bezit van een afgeronde relevante HBO- of WO-opleiding Nederlands Recht met als specialisatie Bestuursrecht, of staat op het punt deze opleiding af te ronden. Kennis over of ervaring binnen het werkveld van de jeugdhulpverlening is een pre. U werkt samenwerkings- en resultaatgericht en bent een creatieve en deskundige collega met een flexibele instelling. Vanzelf sprekend beschikt u over goede contactuele en computervaardigheden en kunt u zowel zelfstandig als in teamverband werken. Algemene informatie en sollicitatie Stichting Jeugdzorg Zeeland biedt u een tijdelijke arbeidsovereenkomst voor de duur van het project. De werkdagen, duur en ingang van het project worden in onderling overleg bepaald; Uw rechtspositie, salariëring en secundaire arbeids voorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Jeugdhulpverlening, aangevuld met een aantal aantrekkelijke personele regelingen. Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring. U neemt dell aan het PGGM-pensioenfonds. Stichting Jeugdzorg Zeeland streeft naar een evenwichtige personeelsopbouw, daarom gaat onze voorkeur uit naar een collega uit de allochtone doelgroep. Inlichtingen over bovenstaande functie zijn te verkrijgen bij: de heer J.F. Eijlander, algemeen directeur. Telefonisch bereikbaar via het directiesecretariaat: (0118) 67 76 80 Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u, onder vermelding van het vaca turenummer, uiterlijk vrijdag 21 juni 2002 te richten aan: de heer W.K. Brandes, hoofd P&O, Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62, 4330 AB Middelburg. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. scholengroep Pontes scholengroep is ontstaan op 1 augustus 1999 uit fusie van vier scholen in noord en midden Zeeland. De school groeit en omvat momenteel ruim 2750 leerlingen en ongeveer 300 personeelsleden. Pontes scholengroep wil een actieve school zijn met open vensters naar de samenleving. De begeleiding richt zich op de individuele leerling. Respect en verdraagzaamheid vormen kernbegrippen. Pontes streeft ernaar een aantrekkelijke school te zijn voor alle medewerkers en werkt actief aan een modern personeelsbeleid. Als gevolg van een toename van het aantal leerlingen voor onze brugklassen zoekt Pontes scholengroep Locatie Groot Stelle (VMBO) met ingang van het nieuwe schooljaar EEN DOCENT GESCHIEDENIS MAATSCHAPPIJLEER (24 lesuren) Wij zoeken een docent die van mening is dat dé geschiedenis zich niet herhaalt, die ook van mening is dat het vak geschiedenis meer betekenis heeft dan het leren van jaartallen en die de overtuiging heeft dat voor jongeren geschiedenis op elke hoek van de straat te vinden is EEN DOCENT TEKENEN CULTURELE EN KUNSTZINNIGE VORMING (13-20 lesuren) Wij zoeken een docent die, naast de lesgevende activiteiten, bereid is om diverse culturele en kunstzinnige evenementen als buitenschoolse of keuzeactiviteit voor onze leerlingen te organiseren. Wij zoeken een creatieve enthousiasteling die met ons wil nadenken over de realisatie van een minitheater binnen onze schoolmuren om op deze wijze de talenten van onze leerlingen op het gebied van drama, toneel, beeldende en muzikale vorming meer tot uitdrukking te laten komen. Ter vervanging voor zwangerschapsverlof voor het gehele cursusjaar 2002-2003 vragen wij bovendien EEN DOCENT WISKUNDE (26 lesuren) Wij zoeken voor onze leerlingen een docent die in staat is de abstracte theorie van de wiskunde te vertalen naar de pragmatische toepassingen in het dagelijkse leven. (Bij gebleken geschiktheid behoort voortzetting van het dienstverband tot de mogelijkheden) EEN DOCENT NATUURKUNDE/SCHEIKUNDE (5 lesuren) Newton: What goes up must come down Pontes locatie Groot Stelle hecht veel waarde aan een goede leerlingenbegeleiding, is voorhoedeschool voor het onderwijsproces dat gebaseerd is op het didactisch model van de werkplekkenstructuur en streeft ernaar een veilige school te zijn met duidelijk herkenbare normen en waarden waar leerlingen en docenten zich thuis voelen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de sectordirecteur VMBO dhr. drs. L.K. de Kraker (school: 0113-212930 privé 0118-650707). Sollicitaties dienen z.s.m., doch vóór 18 juni in ons bezit te zijn. U kunt uw sollicitatie richten aan: Pontes scholengroep locatie Groot Stelle, t.a.v. dhr. drs. L.K. de Kraker, Bergweg 14, Postbus 370, 4460 AT Goes, fax 0113-211998 grootstelle@grootstelle.nl. Voor locatie het Goese Lyceum (VMBO-HAVO-VWO-Gymnasium-Tweetalig VWO) zijn wij op zoek naar: EEN DOCENT NATUURKUNDE/SCHEIKUNDE (21 lesuren) Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de rector, dhr. drs. A.P.M. Wevers (school: 0113-216971) Sollicitaties dienen z.s.m., doch vóór 18 juni in ons bezit te zijn. U kunt uw sollicitatie richten aan. Pontes scholengroep locatie het Goese Lyceum, t.a.v. dhr. drs. A.P.M. Wevers, van Dusseldorpstraat 78, 4461 LV Goes, fax 0113-230872, info@Pontes.nl Ook studerenden kunnen reageren. Pontes werkt aan een marktconforme reiskostenvergoeding. Ook naar combinaties van functies of een deel van de uren kan worden gesolliciteerd. Pontes scholengroep op internet: www.pontes.nl Nova Yachting International BV is importeur van Hallberg-Rassy zeiljachten en Fjord Terne motor boten voor de Benelux sinds 1981. Alle schepen die wij afleveren zijn voor zien van de nodige (navigatie-) appara tuur. Het merendeel van de schepen wordt via landtransport aangevoerd en in Bruinisse klaar gemaakt voor afle vering. Wij zoeken voor onze buiten dienst een: TECHNISCH MEDEWERKER Onze nieuwe medewerker gaat bij het inbouwen en monteren van (navigatie-) apparatuur assisteren. Daarbij is enige kennis van schepen, een praktisch en goed technisch inzicht, kennis van elektronica en een flexibele service- gerichte instelling van belang. Je schriftelijke sollicitatie kan je richten aan: Mw. M. Wiegerinck Postbus 1 5 431 0 AA Bruinisse www.nova-yachting.nl dienst landelijk gebied voor ontwikkeling en beheer Dienst Landelijk Gebied is een overheidsbedrijf voor ont wikkeling en beheer in het landelijk gebied in Nederland. Voor opdrachtgevers en publiek is DLG (beleids-) adviseur, bedenker en uitvoerder van plannen om de groene ruimte in Nederland mooier en vitaler te maken. Wij werken aan een gezonde landbouw, een betere natuur, meer en betere recreatie, goed water, veiligheid en een mooi landschap. DLG heeft daarvoor onder meer de beschikking over de in strumenten landinrichting en grondverwerving. Ook is DLG betaalorgaan voor diverse subsidieregelingen, o.a. vanuit de EU, gericht op het landelijk gebied. De belangrijkste op drachtgevers voor ons zijn de provincies en ministeries van LNV, VROM, VenW, gemeenten en waterschappen. De Dienst Landelijk Gebied in de provincie Zeeland vraagt: Taken in hoofdlijnen: Stuurt aankopers aan die in aankoopgebieden de opgedragen hoeveelheden grond moeten verwerven en beoordeelt de resultaten Is primair verantwoordelijk voor economische en juridische aspecten die van belang zijn bij al le transacties in het gebied Levert bijdragen aan opstelling van Aankoop Strategie Plannen Voert overleg met opdrachtgevers over de voortgang Maakt analyses van de grondmarkt in het toegewezen aankoopgebied en bepaalt marktcon form prijsbeleid. Wij vragen een medewerker die beschikt over: HBO-werk en denkniveau Kennis van de markt van onroerend goed, enige ervaring op dit vakgebied is een pre GIS-vaardigheden op het gebied van grondverwerving is een pre Organisatorische en communicatieve vaardigheden Analytische, creatieve, flexibele en resultaatgerichte instelling Vaardigheden om een netwerk van externe contacten (uit) te bouwen en te benutten. Taken in hoofdlijnen: Het technisch en financieel begeleiden van de voorbereiding en/of uitvoering van (land)inrich- tingswerken Het leveren van een technische inbreng op het gebied van cultuurtechniek, landschapsbouw, recreatie, natuurtechniek en/of bosaanleg in de voorbereiding van (land)inrichtingsprojecten Het geven van projectgebonden voorlichting aan betrokkenen Het leveren van bijdragen aan het opstellen van beleidsadviezen. Taken in hoofdlijnen: Het leveren van een bijdrage c.q. leiding geven aan projecten m.b.t. de totstandkoming en uit voering van gebiedsgerichte plannen Het leveren van een bijdrage aan technische en beleidsmatige advisering Het leveren van een bijdrage aan de verantwoording en evaluatie van gebiedsgerichte projec ten Het omzetten van ideeën en initiatieven in concrete projectvoorstellingen Wij vragen technisch medewerkers Inrichting: Op HBO-niveau (IAHL, HAS) of vergelijkbaar niveau op het gebied van (land)inrichting of ci- vieltechniek Die beschikken over goede communicatieve vaardigheden Die zelfstandig kunnen werken, kunnen functioneren in teamverband, alsook (aankopers, teamleden) inhoudelijk kunnen aansturen Zich flexibel op kunnen stellen, creatief zijn en in staat zichzelf te sturen Beschikken over de nodige accuratesse en een resultaatgerichte instelling Bij voorkeur met ervaring met programmeringen, rapportages en verantwoordingen Voor de functie van technisch medewerker schaal 10 is minimaal 3 jaar relevante ervaring ge wenst. Sollicitaties kunt u door middel van een brief met curriculum vitae voor 19 juni 2002 rich ten aan: Dienst Landelijk Gebied, Regio Zuid, Afd. P&O, Postbus 1180, 5004 BD Tilburg onder vermel ding van: Z0602.01 (technisch medewerker Grondverwerving, schaal 8) Z0602.02 (technisch medewerker Inrichting, schaal 9) Z0602.03 (technisch medewerker Inrichting, schaal 10) Selectiegesprekken voor deze functies zullen plaatsvinden op: 25, 26 en 27 juni 2002. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij: Mevr. H.C.M. van Leur, adjunct hoofd projecten, tel. 0113-237341 Dhr. P. van Kleef, programmamanager Grondverwerving, tel. 0113-237322 Dhr. K. Postma, programmamanager Inrichting, tel. 0113-237346 Dhr. E.J. van der Meer, programmamanager Inrichting, tel. 0113-237338 Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal werkende algemene en multifunctionele instelling met 3 kernactiviteiten: jeugdbescherming, jeugdreclassering, jeugdhulpverlening, pedagogische preventie en pleegzorg. Stichting Jeugdzorg Zeeland stelt zich tot doel om in samen spraak met de jeugdigen, ouders, opvoeders en andere direct betrokkenen, een actieve en professionele bijdrage te leveren aan het voorkomen, verbeteren en herstellen van problematische opvoedings situaties. Momenteel werken er bij de stichting ongeveer 180 medewerkers. Stichting Jeugdzorg Zeeland bevindt zich volop in het proces van om vorming naar een volwaardig Bureau Jeugdzorg in Zeeland, waarbinnen indicatie stelling en diagnostiek centrale taken zijn. Ten behoeve hiervan zijn wij op zoek naar een (PSYCHOLOOG - ORTHOPEDAGOOG) M/V 36 uur (100%) per week - vacaturenr. 0217 De functie Als gedragsdeskundige coördineert u de werkzaamheden en efficiënte inzet van de gedragsdeskundige staf en bent u aanspreekpunt voor de directie. U speelt een centrale rol in de diagnostiek en indicatiestelling en levert adviezen aan het management en de uitvoerend hulpverleners op het gebied van gedragsaspecten binnen de casuïstiek. Daarnaast geeft u individuele consulten aan de uitvoerend hulpverleners en draagt u bij aan het ontwikkelen van de kwaliteit van de hulp verlening. Verder neemt u deel aan in- en externe overlegvormen en bent inzet baar voor algemene staftaken op uw vakgebied. Uw standplaats is Middelburg Uw profiel U heeft ervaring en/of affiniteit met het geven van consulten aan professionals en kunt structuur aanbrengen in uw werk en dat van anderen. U beschikt over ervaring in een leidinggevende functie. U bent een opgewekte persoonlijkheid en beschikt over relativeringsvermogen. Daarnaast heeft u een cliënt- en resultaatgerichte instelling, bent u gericht op samenwerking en kwaliteit en beschikt u over uitstekende communicatieve vaardigheden. Uiteraard beschikt u over een afgeronde WO-opleiding, richting klinische of ontwikkelingspsychologie danwel orthopedagogiek. Specifieke kennis en ervaring met het jeugdstrafrecht en forensische diagnostiek Zijn een pre. Een diagnostiekbevoegdheid en registratie als gezondheidszorgpsycholoög strekken tot aanbeveling. Algemene informatie en sollicitatie Stichting Jeugdzorg Zeeland biedt u een arbeidsovereenkomst voor één jaar met de intentie tot het aansluitend aangaan van een vast dienstverband. Uw rechts positie, salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Jeugdhulpverlening, aangevuld met een aantal aantrekkelijke personele regelingen. Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring. U neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. Stichting Jeugdzorg Zeeland streeft naar een evenwichtige personeelsopbouw, daarom gaat onze voorkeur uit naar een collega uit de allochtone doelgroep. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij dhr. J.F. Eijlander, algemeen directeur. Telefonisch bereikbaar via het directiesecretariaat (0118) 67 7680. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u, onder vermelding van het vacaturenummer, uiterlijk vrijdag 21 juni 2002 te richten aan. de heer W.K. Brandes, hoofd P&O, Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62, 4330 AB Middelburg. Een assessment kan deel uitmaken van deze sollicitatieprocedure. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kelderweg 4, 4365 SC Meliskerke Autotel.: 06-22478758 In ons bedrijf hebben wij plaats voor een Telefoon 0118-596040 Fax:0118-596042 Wij vragen: LBO/MBO-niveau Het vermogen om zelfstandig te werken Verantwoordelijkheidsgevoel Affiniteit met de landbouw Leeftijd: 19 of ouder Ervaring met landbouwmachines Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden Prettig werkklimaat Vast dienstverband Ingang aug. 2002 Uw sollicitatie zien wij graag tegemoet. Loonbedrijf Wisse b.v. Kelderweg 4 4365 SC Meliskerke Tel. 0118-596040 PRAXIS ZOEKT MENSEN DIE EN Praxis Zierikzee zoekt vakantie hulpen voor de maanden juli en augustus. We zoeken mensen voor bij de kassagroep en in de winkel. Ben je tussen 17 en 19 jaar en wil je wat bijverdienen? Behalve vakantiehulpen zoeken we ook parttime medewerkers voor de zaterdag en/of de koop avonden. Heb je er zin in? Bel meteen voor een afspraak, of kom langs en vraag naar dhr. E. Stoltenborgh of dhr. H. de Kok Praxis Zierikzee, Haringvlietplein 9, Tel 0111 -41 69 99 fulltime en parttime ZATERDAGHULPEN parttime t\V.e ee«?,a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 51