Tence Tènce PZC ontwikkelingsbegeleider/ ergotherapeut (jeugd) (m/v) Provincie Zeeland uitzendbureau Secretaresse (m/v) CHAUFFEUR Van der Valk Hotel Goes Gevraagd CHAUFFEUR Assistent-Accountant m/v ✓X Schipper Accountants Junior fiscalistm/v zaterdag 8 juni 2002 V s i o Visio ondersteunt nationaal en internationaal mensen met een visuele beperking en hun omgeving in hun wens naar zelfstandig leven en leren, wonen en werken. Onze medewerkers, werkzaam op verschillende locaties in het noor den, noordwesten en zuidwesten van het land, zetten zich in om dit in de praktijk waar te maken. Zij doen dit met betrokkenheid, creativi teit en onbetwist vakmanschap. Visio streeft naar een voortdurende kwaliteitsverbetering, waarbij innovaties in dienstverlening alle vrijheid krijgen. De vraag van de individuele cliënt vormt hierbij de rode draad in het geheel. Het werkgebied van onze locatie te Goes is de provincie Zeeland en het eiland Goeree Overflakkee. Voor de sector Onderzoek Revalidatie zoeken wij in verband met uitbreiding van de organisatie voor de locatie Goes per september 2002 een voor 24 uur voor de duur van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband De kerntaken: U traint kinderen van 0 tot 18 jaar met visuele beperkingen in hun visuele, sensomotorische en psychosociale basisvaardigheden, alsmede in hun spelontwikkeling, communicatie, hun oriëntatie en mobiliteit. Zowel individueel als in revalidatie- groepen. U begeleidt en adviseert ouders/ verzorgers met betrekking tot praktisch pedago gisch handelen en stelt in overleg met hen een behandelplan op. Ook geeft u voorlichting aan groepen ouders en medewerkers van bij het kind betrokken instellingen. Wij vragen: U heeft een HBO-opleiding Ergotherapie en kunt planmatig werken in een interdisciplinair onder- zoeks- en behandelteam. Ervaring met de doel groep is een pre. Zelfstandigheid, klantgericht heid en flexibiliteit zijn een vereiste, evenals representativiteit en gevoel voor humor. U beschikt over goede communicatieve vaardig heden en hebt het vermogen snel en concreet te rapporteren met behulp van gangbare software (MS Word). U bent in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden: Een professionele maar toch informele werk omgeving, leuke collega's en flexibele werktijden. Opleidings- en scholingsfaciliteiten zijn prima voor elkaar en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Gehandicaptenzorg. Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 2.753,- op basis van 36 uur (FWG 50). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 19 juni a.s. sturen aan: Visio t.a.v. de heer C.J. Kuyper, Lijnbaan 34 4461 HK Goes Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw R. Waelen, ontwikkelingsbegeleider, of met de heer C.J. Kuyper, regiomanager O&R, beiden via telefoonnummer (0113)21 1471. De selecciegesprekken zullen Acquisitie naar aanleiding van deze vacature plaatsvinden op 4 juli a.s. wordt niet op prijs gesteld. AAX 0@(f>)®® Gezocht/ Vakantiemedewerkers Voor het aankomend seizoen zijn wij op zoek naar horecamedewerkers voor verschillende opdrachtgevers in Walcheren. Dus heb jij ervaring of affiniteit met de horeca of lijkt je het leuk om in de horeca te werken? Wacht niet en kom langs! Kok Voor een horecabedrijf in Domburg zijn wij op zoek naar een kok voor dit zomerseizoen. Voor 20 uur per week, de werktijden zijn van 10.00 tot 15.00 uur. Ben jij kok in hart nieren en ben je gekwalificeerd? Neem dan z.s.m. contact met ons op! Systeembeheerder IHI Voor een klant in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar iemand die SAP-systemen kan dromen en (bij voor keur) de Franse taal beheerst. Wij denken aan iemand die kan functioneren op HBO-niveau. Dit kan middels ervaring en/of opleiding zijn. Productiemedewerkers Wij zijn met spoed op zoek naar productiemedewer kers voor langere tijd! Wil jij snel aan de slag bij een be drijf in Vlissingen-Oost en veel geld verdienen? Ben jij i.b.v. VCA-1 of bereid dit te halen? Dan ben jij de kandi daat die wij zoeken!. Matrozen Voor de P.S.D. zijn wij op zoek naar enthousiaste matrozen. Je dient ervaring in de binnenvaart, kustvaart of in de visserij te hebben en/of in het bezit te zijn van de op leiding S4 of S.M.B.W. Verder moetje bereid zijn tol het werken in ploegendienst en in het bezit zijn van eigen ver voer. Voor meer informatie kun je bellen of langs komen. MHÜ t www.tence.nl Middelburg tence. nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 istichting.nl Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. De sector Volwassenenzorg/Verslavingszorg richt zich naast crisisinterventie op de behandeling van cliënten tussen 18 en 65 jaar, waarbij sprake is van complexe, ernstige psychiatrische problematiek. De behandeling is zowel ambulant semi-klinisch dan wel klinisch en is zeer divers. De zorg wordt verleend vanuit diverse locaties in de provincie Zeeland. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij per direct een: Voor 20 uur per week (55,56%) De functie U verricht alle voorkomende secretariële en administratieve werkzaamheden, die voortvloeien uit de contacten met cliënten, dossier-en agendabeheer, uitwerken van verslagen en rapportages, alsmede vervangende werkzaamheden aan de balie. Het profiel Wi) zoeken een ervaren, enthousiaste collega met een vooropleiding op MBO-niveau, aangevuld met een afgeronde secretariële beroepsopleiding of een hieraan gelijkwaardige vervolgopleiding. Kennis en ervaring met Word is noodzakelijk, terwijl bekendheid met medische terminologie en geautomatiseerde registratiesystemen een pré is. U bent nauwkeurig, representatief en kunt u zowel zelfstandig als in teamverband werken. Het aanbod De functie is ingedeeld overeenkomstig FWG functiegroep 30. Deze schaal begint met i .392,- en eindigt op 1.968,- bruto per maand op fulltime basis. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Anneke Calus, wnd. hoofd basisvoorziening Walcheren. Het telefoonnummer is on8 68 75 00, e-mailen kan natuurlijk ook: calus@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2002.63 linksboven op de envelop, kunt u vóór 18 juni a.s. richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Frans Willemen, wnd. hoofd/personeelsadviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. OAZ Advies is een middelgroot advies bureau (32 medewerkers) met een sterke positie in Zuidwest-Nederland. Het dienstenpakket van OAZ is breed: Bedrijfsadvisering, Personeelsmanagement, Opleiding TVaining en Subsidieadvisering. Onze werkwijze, gericht op kennis, ervaring en klantgerichtheid draagt bij tot een groeiend relatiebestand. Steeds meer organisaties, zowel profit als non-profit, weten OAZ Advies te vinden. Wij zoeken voor aanvulling van de interne organisatie een fulltime: De functie: In deze functie maakt u deel uit van een team van 4 collega's, die zorgdragen voor het secretariaat en de financiële administratie. Naast reguliere boekhoudkundige werkzaamheden en ondersteuning van de controller zult u ook meedraaien in voorkomende secretariële werkzaamheden. Tevens kan er een beroep op u worden gedaan voor ondersteunende werkzaamheden voor de adviseurs. Tot de boekhoudkundige taken behoren o.a.: urenadministratie; facturatie; inkoopfacturen. Gevraagd wordt: boekhoudkundige kennis (PDB, MBA); kennis van geautomatiseerde boekhoudsystemen (bij voorkeur KING); kennis van Outlook, Word en Excel (en evt. PowerPoint); bekwaamheid om zowel in team als zelfstandig te kunnen werken; enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Geboden wordt: een leuke en afwisselende functie; een enthousiast en informeel team. Informatie en sollicitatie: Bent u toe aan deze uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. afdeling werving en selectie, Schaepmanstraat 214463 SC Goes. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. GJ. Kole, telefoon 0113-256600. ^111 I ^11 'rrriTiUl lB-mail: info@oaz.nl en samenwerkingsverband met Schipper Accountants. Internet: www.oaz.nl Int. Transportbedrijf v.d. Swaluw b.v. Int. Transportbedrijf v.d. Swaluw is een bedrijf dat voorna melijk vervoer verricht in de agrarische sector van produc ten in losgestorte vorm. Van de producent naar de ver werkende industrie met hiervoor speciaal ingerichte trail- Met directe ingang hebben wij plaats voor een Wij vragen: - flexibiliteit - goede manier van omgang met onze klanten en het materieel - ervaring Benelux eventueel buitenland - bereidheid weekendwerk te verrichten Wij bieden: - een goede en prettige werksfeer - een goede salariëring conform C.A.O. beroepsgoederenvervoer - eventueel 5 dagen werken, 5 dagen vrij behoort tot de mogelijkheden Indien u een nieuwe uitdaging zoekt en meer informatie wenst over deze functie reageer nu en bel: 0113-561561 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Int.Transportbedr. v.d. Swaluw, Noordland 13, 4451 RP Heinkenszand. zoekt Medewerker voor de hotelbar (m/v, parttime fulltime) Medewerker huishouding (m/v, seizoenshulp parttime) Gaarne uw schriftelijke reactie naar: Hotel Goes, t.a.v. Mevr. C. J. M. van Vliet Anthony Fokkerstraat 100 4462 ET GOES voor trekker-oplegger combinatie Gelieve telefonisch te reageren 0113-381345 C.L. Qpeneer's Transportbedrijf te Hansweert In verband met uitbreiding van onze activiteiten, zijn wij voor onze vestiging in GOES op zoek naar een Wat hebben wij te bieden? We bieden uitdagende functies met goede doorgroeimogelijkheden. Er heerst bij ons een prettige en informele werksfeer, met ruimte voor persoonlijke inbreng en initiatief.Verder hebben we natuurlijk uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een premievrije pensioenregeling en ruime studiefaciliteiten. Met zo'n 200 collega's, verdeeld over 7 vestigingen heeft Schipper Accountants haar cliënten een breed scala aan diensten te bieden. In verband met uitbreiding van onze activiteiten, zijn wij voor onze vestigingen in VLISSINGEN en TERNEUZEN op zoek naar een De functie: Wat vragen wij van je? Je verricht voor een uiteenlopende groep opdracht- Voor deze functie beschik je over HBO werk- en denk- gevers werkzaamheden op het gebied van accountancy, niveau. Je hebt een financieel-economische vooropleiding, Je verzorgt aangiftes, verwerkt administraties en stelt aangevuld met enige werkervaring in een vergelijkbare jaarrekeningen op. functie. Je hebt een klantgerichte instelling en een groot Daarnaast controleer je de door cliënten verwerkte analytisch vermogen.Verder gaat het je goed af om zowel administratieve gegevens. zelfstandig als in teamverband te werken. Wit vragen wij van je? Voor deze functie beschik je over een (bijna) afgeronde universitaire opleiding fiscaal recht/fiscale economie óf een (bijna) afgeronde HBO-opleiding met de interesse om verder te studeren in belastingrecht. Je bent initiatiefrijk en kunt snel en nauwkeurig werken. Uiteraard beschik je voor deze functie over goede contactuele eigenschappen. Eerst meer weten? Aanvullende informatie over deze functies wordt graag gegeven door Annemarie Peeters/Sylvia Bastemeijer van de afdeling personeelszaken.telefoon 0113-239400.Veel actuele, informatie over ons bedrijf en over openstaande vacatures is te vinden op onze website: www.schipperaccountants.nl. Van hieruit is het ook mogelijk om rechtstreeks te reageren op de vacature. Als je denkt dat jouw inzet een bijdrage levert aan de tevredenheid van onze klanten, reageer dan binnen 2 weken. Stuur je schriftelijke reactie, voorzien van CV, naar Schipper Accountants t.a.v. Annemarie Peeters, Postbus 8,4460 AA in Goes of e-mail deze naar apeeters@schipperacc.n] Schermerhornstraat 2, Goes Tel 0113-239400, Fax 0113-230930, www.schipperaccountanls.nl De functie: Je verricht voor een uiteenlopende groep opdrachtgevers werkzaamheden op het gebied van fiscaliteit. Je verzorgt fiscale aangiften en brengt fiscale adviezen uit aan onze cliënten.Vanuit je fiscale beroepsverantwoordelijkheid controleer je jaarrekeningen en verder ondersteun je de senior fiscalist in zijn werkzaamheden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 49