i^Wp^nsdrecht mëM ^7 - »W16 medewerker verhaal en terugvordering m/v PZC De Goese Golf bedienings medewerker (MA/) (voor 36 uur per week) Medewerker Cliëntenservice - SCALDIS Schipper voor op bunkertanker TRAINEE PERSONEELSBELEID BRANDWEERV/M zaterdag 8 juni 2002 De gemeente Dirksland is een op Goeree-Overflakkee, dicht bij de kust en de Randstad, gelegen aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 8.200 inwoners. De gemeente bestaat uit drie kernen: Dirksland, Herkingen en Melissant. Openbaar onderwijs De gemeente Dirksland heeft twee openbare scholen, namelijk de openbare basisschool 'De Inktvis' te Dirksland (225 leerlingen) en de openbare basisschool 'Roxenisse'te Melissant (85 leerlin- gen). De cultuur Op beide scholen functioneert een enthousiast team. GEMEENTE DIRKSLAND Op de openbare basisscholen 'Roxenisse' te Melissant en 'De Inktvis' te Dirksland ontstaan per 1 augustus 2002 vacatures voor Groepsleerkrachten m/v (1,3 f.t.e.) De functies De vacatures hebben betrekking op functies in de groepen 5 tot en met 8. Wij nodigen ook parttimers en schoolverlaters uit om mee te solliciteren. De benoeming zal plaatsvinden op tijdelijke basis. Op termijn bestaat de mogelijkheid dat deze benoeming omgezet wordt in een vaste aanstelling. Opleiding en ervaring - ervaring in de bovenbouw; - ervaring met ICT strekt tot aanbeveling; - ervaring met adaptief onderwijs. Wij bieden Een gezellige werksfeer en positieve contacten met ouders. Als u meer informatie wenst over deze functie(s) kunt u con tact opnemen met de heer P. Keuker, meerschools directeur, telefoonnummer (0187) 60 19 51160 27 83. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een uitgebreid curriculum vitae, kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Dirksland, Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. TANDZORG OOES TANDZORG GOES zoekt: EEN MONDHYGIENIST(E) voor onze groepspraktijk te Goes. Verwacht wordt: een zelfstandige begeleiding en behandeling van patiënten in samen spraak met de tandartsen. enige ervaring is gewenst, maar niet noodzakelijk. Wij bieden: salariëring volgens NMT-normen flexibele werkdagen/-uren indien nodig reiskostenvergoeding Indien u geïnteresseerd bent kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: TANDZORG GOES van Hallstraat 2 4463 TZ Goes t.n.v. R. T. van der Moer Mundia Adviesgroep BV is een middelgroot assuran tiekantoor met cliënten in Zeeland en West-Brabant. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar twee enthousiaste collega's in de functies van: ADVISEUR SCHADEVERZEKERINGEN voor een gecombineerde functie in zowel bin nen- als buitendienst, die verantwoordelijk is voor uitbreiding van het aantal schadeverzekerin gen bij bestaande en nieuwe relaties. ADVISEUR FINANCIËLE PLANNING met als voornaamste taak de advisering van pen sioen-, lijfrente- en spaarproducten ter uitbrei ding van het relatiebestand en tevens het onder houden van bestaande relaties. Ervaring of interesse voor de onroerend goed markt en makelaardij wordt zeer op prijs gesteld. Van kandidaten wordt verwacht dat zij minimaal be schikken over een MBO-diploma, eventueel aange vuld met het assurantie-B diploma, alsmede de be schikking hebben over eigen vervoer. Voorts geen 9 tot 5 mentaliteit, maar een gezonde do sis doorzettingsvermogen. Leeftijd tot 35 jaar. Ben je gemotiveerd om deze uitdaging aan te gaan, schrijf dan binnen 8 dagen een brief voorzien van CV naar: Mundia Adviesgroep BV, Postbus 2250,4460 MG Goes, of e-mail: mundia@atriserv.nl De Goese Golf is het grootste golf complex van Zeeland. Het beschikt over een modern clubhuis met receptie, golfshop en stijlvol café-restaurant. Onze ambitie is om onze gasten service op het hoogste niveau te verlenen. Wij zoeken per direct een jonge dynamische die dezelfde ambitie heeft en ons horecateam wil verster ken. Kandidaten met een gastvrije instelling, flexibele werkhou ding en een representatief voorkomen genieten onze voor keur. Geïnteresseerd? Stuur uw brief met c.v. naar De Goese Golf t.a.v. dhr. R. van Prooyen Krukweg 31 4465 BH Goes tel. 0113-229557/229556 email: info@aoeseaolf.nl Wie zijn wij Wij zijn 17 collega's van de afdeling sociale zaken. Onze afdeling maakt samen met de afdelingen Welzijn en Onderwijs en Algemeen-juridische- en Burgerzaken deel uit van de sector Inwoners. Binnen de afdeling sociale zaken zijn de taken verdeeld in clusters. Onze afdeling werkt mee aan het vernieuwingsproces om de klantgerichtheid te verbeteren en de efficiency te verhogen. Binnen onze afdeling Sociale Zaken is een vacature ontstaan voor een Een mooie groene gemeente, gelegen tussen Berden op Zoom én Antwerpen. Het landschap van deze gemeente kenmerkt zich door de ligging, waarbij de stcilrand of zoom, 'Brabantse Wal'^cnocnifl, typerend is. Wociisdreclit, een gemeente met veelsoortige voorzieningen, een gevarieerd bedrijfsleven met bijna9.000 arbeidsplaatsen, een gevarieerd winkelaanbod, inct een,groot buitengebied waarin de agrarische belangen, de belangen van natuur en landschap en van actieve recreatie op elkaarzijn afgestemd. die de verhaals- en terugvorderingswerkzaamheden gaat uitvoeren en daarnaast ook het beoordelen en juridisch toetsen van adviezen inzake de aanvragen om hulpverlening ingevolge de Abw, IOAW/Z, BBZ en Wvg tot zijn werk mag rekenen. Wij verwachten van je: datje de afhandeling van verhaalswerkzaamheden verzorgt; datje zorgt voor de afwi kkeling van de terugvorderingen; datje zorg draagt voor gerechtelijke invorderingen en de afwikkeling van gerechtelijke uitspraken; datje adviezen van de consulenten toetst en beoordeelt; datje ook overige voorkomende werkzaamheden verricht. Wij zoeken jou, als je beschikt over: recente ervaring op het vakgebied; - juridische scholing op minimaal MBO-niveau; het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken; goede communicatieve en redactionele vaardigheden; een accurate en flexibele instelling; een gezonde dosis humor. Wij bieden: een full-time baan; een salaris in schaal 7 of 8 (afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. 2654,00 bruto per maand); naast de gebruikelijke arbeidsvoorwaarden volgens de arbeidsvoorwaardenregeling gemeenten (CAR/UWO) beschikt de gemeente Wocnsdrecht over een pakket goede secundaire arbeidsvoorwaarden o.a. spaarloon- regeling, cafetariamodel met PC privé-project en kopen en verkopen van verlofuren, verlofspaarregeling, flexibele werktijdenregeling, een uitstekende regeling kinderopvang, betaald ouderschapsverlof; een prettige werkomgeving met ruimte voor vernieuwing en ontplooiing; enthousiaste collega's. Voor nadere inlichtingen over de inhoud van de vacature kun je contact opnemen met de heer J.C.M. Withagen, tel. 0164 - 611129. je sollicitatie kun je schrijven binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacature Medewerker Verhaal en Terugvordering, richten aan de heer J.C.M. Withagen, waarnemend sectorhoofd Inwoners, postbus 24,4630 AA Hoogerheide. Bedrijfsmatige acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. i Rabobank Middelburg-Veere is een ondernemendê bank met ruim 100 enthousiaste en gemotiveerde medewer kers. Binnen de bank gaan commercie en klantwaarde hand in hand. Ons werkgebied bestaat uit de kernen Middelburg, Veere, Serooskerke en Vrouwenpolder. Wij bedienen een brede markt van bedrijven en parti culieren en wij doen dat actief, per soonlijk en betrokken. In een goede sfeer, waarin teamspirit en samen werking centraal staan. Zo weten we steeds meer mensen en bedrijven aan ons te binden. a: i! m Wm Zin in een afwisselende baan? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Jan van Oosten, Manager Cliënten Advies, telefoon (0118) 68 68 00 Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar: Rabobank Middelburg-Veere t.a.v. de heer J.J. van Oosten, Postbus 91, 4330 AB Middelburg. ïiïTï Als Medewerker Cliëntenservice Front Office/Back Office speel je een belangrijke rol in het Cliënten Advies team. Binnen ons segment Cliënten Advies heerst een open, informele en persoonlijke sfeer waarin teamspirit en samen werking centraal staan. Het segment bestaat uit 38, voor namelijk jonge, medewerkers die pro-actief, deskundig en betrokken zijn. Als Medewerker Cliëntenservice Front Office/Back Office bedien je onze klanten op een vlotte, heldere manier. Of het nu via de telefoon is of persoonlijk in de bankhal. Deskundig en veelzijdig is wat je graag wilt worden, om voor elke vraag de juiste oplossing te kunnen geven. Een persoonlijke aanpak en plezierig kunnen samenwerken is de basis voor je succes. Je legt snel contact, je luistert goed en je verplaatst je in de situatie van de klant. Je verwijst door naar en maakt afspraken voor colle ga's en je zorgt ervoor, dat de klant naar tevredenheid wordt geholpen. Heb je binnenkort je MBO-diploma op zak? Of een MBO denk- en werkniveau, een flexibele, enthousiaste en teamgerichte werkhouding? En heb je goede sociale, commerciële en communicatieve vaardigheden? Ben je zelfstandig, accuraat, stressbestendig en initiatiefrijk? Dan zijn wij op zoek naar jou! Rabobank Middelburg-Veere Ben jij onze nieuwe collega? Bastion 2-4 4351 BG Veere Tel: 0118 - 502105 Fax: 0118 - 502106 ouwe-werf@planet.nl Voor ons restaurant zoeken wij Bediening (m/v) full-time en part-time (circa 20 uur per week) Interesse!!!! Schrijf, mail of bel.... en vraag naar Michel of Marit van Rheenen Werken in het mooiste stukje van zeeland BUNKERS B.V. Schependijk 31 4531 BWTerneuzen The Netherlands Tel. (0031)0115-612542 Fax (0031) 0115-614033 GEVRAAGD: week op week af, in bezit van schippersdiploma, ADNR-certificaat, Radar diploma. Goede salariëring. Goede secondaire voorwaarden. Sollicitaties schriftelijk te richten aan Dhr. J. E. Buijsse. GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente is bezig met ambitieuze plannen om de kwaÜteit van de historische binnenstad verder te verhogen. Concrete projecten zijn de bouw van een nieuw theater en een nieuw stadskantoor. Goes is een fijne stad om te wonen. U vindt er betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voorzienin gen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Meer informatie vindt u op www.goes.nl O De Brandweer Goes is op zoek naar een jonge pas afgestudeerde hbo-er met enthousiasme en gedrevenheid voor de duur van ongeveer één jaar. DE BRANDWEER De gemeentelijke overheid heeft een belangrijke taak op het gebied van de brandweerzorg.Vroeger bestond de taak van de vrijwillige brandweer louter en alleen uit het blussen van branden en het verlenen van hulp bij ongevallen. De brandweer is inmiddels uitgegroeid tot een professionele organi satie met, naast de vrijwilligers, ook de nodige beroepskrachten. De beroepsbrandweer houdt zich ook bezig met de zorg voor het voorkomen van branden (preventie) door brandbeveiligings maatregelen en -voorzieningen te nemen. Dit gebeurt in nauwe samenwerking met andere afde lingen binnen de gemeente. Van jou vragen wij dat je een beleidsplan schrijft voor de beroepsmedewerkers die de leeftijd van 55 jaar bereiken. Stromen deze medewerkers uit met vervroegd pensioen (Functioneel Leeftijds ontslag) of behouden we deze medewerkers in aangepaste functies. Landelijk zijn er allerlei ontwik kelingen, maar de vraag is of deze ontwikkelingen ook passen binnen de gemeente Goes. We ver wachten dat je de landelijke ontwikkelingen onder zoekt en vervolgens het beleidsplan schrijft. Naar aanleiding van de rampen in Enschede en Volendam zijn er verschillende onderzoeksrappor ten verschenen. Eén van de aandachtspunten is het voldoende personeel beschikbaar hebben tijdens een ramp of brand. Jij zal daarom moeten onder zoeken en aangeven hoe de brandweer kan regelen dat er altijd voldoende mensen beschikbaar zijn voor de uitoefening van haar taken. Hierbij komen vragen als draagvlak, consignatie, aanpassing rechts positie etc aan de orde. Je voert daarover nauw overleg met alle partijen.Verder verwachten wij van jou dat je een aansprekende wervingscampagne opstart voor het aantrekken van nieuwe brand- weervrijwilligers. Daarin moet de werving van brandweervrouwen extra aandacht krijgen. De projecten 'bereikbaarheid, verkeer en brand weer' en het project 'risicokaart Goes' zijn zaken die bij de brandweer op stapel staan en ook in dit traineeproject worden betrokken. WIE ZOEKEN Wl. De belangrijkste functie-eis is dat jij een jonge pas afgestudeerde hbo-er bent met enthousiasme en gedrevenheid. Daarnaast verwachten we van jou dat je zelfstandig bent, het leuk vindt om dingen uit te zoeken, achter de zaken aan gaat, kortom dat je initiatief toont. Uiteraard verwachten we dat het jouw aanspreekt om stukken te schrijven en te praten met mensen (brandweerpersoneel, burgers, professionals en andere partijen). Mogelijke studierichtingen voor dit traineeship kunnen zijn hbo-Personeel Arbeid, hbo-bestuur- lijke richting of hbo-Management, economie recht. WAT BIEDEN Wl Het is de bedoeling dat deze opdracht in de vorm van een traineeship wordt vervuld voor de duur van ongeveer één jaar. De vergoeding voor het vervullen van een trainee ship is vastgesteld op 1.822,00 bruto per maand. Informatie. Verdere informatie over de inhoud van deze opdracht geeft Peter van Dijk, brandweer commandant, telefoon 0113-276601. Interesse? Spreekt deze opdracht jou aan stuur dan een brief en cv naar de afdeling P&O, postbus 2118,4460 MC Goes onder vermelding van 'trainee personeelsbeleid brandweer', je kan je brief en cv ook per e-mail sturen naar: vacatures@goes.nl De sollicitatietermijn sluit op 22 juni 2002. Geen acquisitie!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 46