10 x Midweek PZC W14 t.w.v. €34Q.- www.landal.nl PRIJZENPODIUM 5x 3-daagse City Cruise voor 2 personen naar Huil zaterdag 8 juni 2002 Hoe bent u in het bezit gekomen van dit dagblad? - (Proef) abonnement Q - Gekregen (bijv. van buren) Q - Los gekocht - Anders Hoe leest of bekijkt u gewoonlijk dit dagblad? - Helemaal Q - Een enkel stuk/artikel - Grotendeels Q - Nauwelijks - Ongeveer de helft Leest of bekijkt u wel eens gratis reclamefolders? -Ja -Nee Q De volgende vragen gaan over uw energiebedrijf dat gas eniof elektriciteit levert. De vragen hebben dus GEEN betrekking op uw waterleverancier. Welke van de volgende energiebedrijven kent u allemaal, ook al ijs het alleen maar van naam? (meer antwoorden mogelijk) - Westland Energie Services - Nutsbedrijven Maastricht - Delta Nutsbedrijven - ENECO energie - Greenpeace - ONS Groep Wat is uw huidige energiebedrijf? (meer antwoorden mogelijk) - Essent - REMU - Cogas - Nuon - Shell - Geen van deze - Weet niet 24. Hoeveel SMS-berichten verstuurt u gemiddeld per week? - Geen enkel bericht d] -10-14 per week I I -1-4 per week dl -15 of meer per week d - 5-9 per week d 25. Bent u van plan om binnenkort van betaalmethode te veranderen? -Ja, van abonnement naar telefoonkaart (prepaid) d -Ja, van telefoonkaart (prepaid) naar abonnement d - Nee, ik ben niet van plan te gaan veranderen d NRE (Nutsbedrijven Regio Eindhoven) - Essent Westland Energie Services - REMU Nutsbedrijven Maastricht - Cogas Delta Nutsbedrijven - Nuon ENECO energie - Shell Greenpeace - Geen van deze ONS Groep - Weet niet 26. Het is mogelijk om via uw mobiele telefoon verschillende diensten af te nemen. Hieronder vindt u een aantal van deze diensten weergegeven. Wilt u aangeven of u al van deze (betaalde) diensten gebruik maakt of van plan bent om er in de toekomst gebruik van te gaan maken? Naam Adres Postcode/Woonplaats Telefoonnummer - informatiediensten over nieuws, weer, sport, reizen en vervoer raadplegen -e-mail versturen en ontvangen foto's versturen, ontvangen en bekijken - bijzondere beltonen/logo's snel downloaden -SMS'en -on-line chatten - internetten - muziek ontvangen en beluisteren -gebruik maken van online computer-spelletjes d) C -O <D O) 'Ij 1 E E I O) O O) s CD O) o j O ra Q Uw mening is een prijs waard. Als trouwe lezer van dit dagblad ontvangt u dagelijks een berg aan informatie. Nieuwsfeiten, achtergronden, meningen en ook advertenties. Als makers van dagbladen zijn wij zeer geïnteresseerd in uw mening hierover. Daarom willen wij u graag een aantal vragen stellen. In ruil voor uw antwoorden maakt u kans op één van de vele prachtige prijzen. Wat moet u doen? Uw taak is simpel: kruis het vakje aan bij het juiste antwoord, of kleur het vakje in bij een correctie. Invulinstructie: Juist antwoord J Correctie fout antwoord Vul vervolgens de overige gegevens in, knip de pagina uit dit dagblad en stuur deze binnen een week in een open en voldoende gefrankeerde envelop naar NRp Dagbladen, Postbus 1160, 6201 BD Maastricht. Om kans te maken op bovenstaande prijzen, vragen wij u vriendelijk onderstaande zin af te maken. Uw adresgegevens hebben wij nodig indien u één van de gelukkige prijswinnaars bent. Een deskundige jury zal de inzendingen beoordelen en op basis hiervan de prijzen toekennen. Met de prijswinnaars wordt persoonlijk contact opgenomen vóór 1 september 2002. De advertenties in mijn regionale dagblad zijn onmisbaar, omdat: 6. Weet u vanaf wanneer u uw eigen energiebedrijf kunt kiezen? -Ja, vanaf 1 januari 2003 Q - Ja, vanaf 1 januari 2004 Q -Ja, vanaf 1 oktober2003 Q - Nee, geen idee Q - Ja, vanaf 1 maart 2004 Q 7. Bent u van plan een ander energiebedrijf te gaan kiezen als dat mogelijk is? - Ja ga naar vraag 8 - Weet niet Q ga naar vraag 11 - Nee Q ga naar vraag 11 8. Wat is voor u de voornaamste reden om voor een ander energie bedrijf te gaan kiezen? (één antwoord mogelijk) - Een lagere prijs voor gas en/of elektriciteit bij een andere leverancier - De slechte service van mijn huidige leverancier - De slechte bereikbaarheid van de klantenservice van mijn huidige leverancier - Onduidelijke nota van mijn huidige leverancier Q - Foutieve nota van mijn huidige leverancier - Storingen bij mijn huidige leverancier - Voel me meer aangesproken door reclame van een andere leverancier Q - Uit milieuoverwegingen -Anders Q Naar welk ander energiebedrijf gaat uw eerste voorkeur uit? (één antwoord mogelijk) - NRE (Nutsbedrijven Regio Eindhoven) I I -Westland Energie Services O - Nutsbedrijven Maastricht - Delta Nutsbedrijven O - ENECO energie O - Greenpeace O -ONS Groep - Geen van deze O - Weet niet O - Essent - REMU - Cogas - Nuon - Shell 10. Waarom gaat uw eerste voorkeur juist naar dit energiebedrijf uit? (meer antwoorden mogelijk) - Door de lagere prijzen van deze energieleverancier - Door de goede service van deze energieleverancier O - Door de goede bereikbaarheid van de klantenservice van deze energieleverancier O - Door de duidelijke nota van deze energieleverancier - Door de correcte nota van deze energieleverancier - Bij deze energieleverancier zijn geen storingen Q - De reclame van deze energieleverancier spreekt mij meer aan O 12. Denkt u dat groene stroom duurder of goedkoper is dan gewone stroom, of maakt het in prijs niet uit? - Groene stroom is veel duurder dan gewone stroom Q] - Groene stroom is iets duurder dan gewone stroom Q - Groene stroom en gewone stroom zijn even duur Q - Groene stroom is iets goedkoper dan gewone stroom Q - Groene stroom is veel goedkoper dan gewone stroom Q - Weet niet 18. Via welke mobiele aanbieder belt u? 13. Welke van de volgende energiebedrijven bieden volgens u allemaal groene stroom aan? (meer antwoorden mogelijk) - NRE (Nutsbedrijven Regio Eindhoven) O - Westland Energie Services O - Nutsbedrijven Maastricht - Delta Nutsbedrijven O - ENECO energie Q - Greenpeace I I -ONS Groep - Essent -REMU - Cogas - Nuon - Shell - Geen van deze O - Weet niet CD De volgende vragen gaan over het gebruik van uw mobiele telefoon. 14. Maakt u privé of zakelijk gebruik van een mobiele telefoon? -Ja, privé O ga naar vraag 15 -Ja, zakelijk r] ga naar vraag 15 -Ja, zowel privé als zakelijk Q ga naar vraag 15 - Nee O ga naar vraag 27 15. Hoe lang beschikt u al over een mobiele telefoon? - Korter dan een jaar Q - 4-5 jaar -1-2 jaar Q - Langer dan 5 jaar Q - 2-3 jaar Q - Weet niet - 3-4 jaar Q] De volgende vragen gaan over de mobiele telefoon waar u het MEEST gebruik van maakt. 16. Maakt u gebruik van een telefoonkaart of een abonnement? - Van een telefoonkaart (prepaid) -Van een abonnement met belbundel (gratis belminuten) O -Van een abonnement zonder belbundel - Weet niet, mijn werkgever betaalt de rekening - Weet niet Neem meer producten en diensten, zoals internet, beveiliging, -BCC kabel en water bij deze energieleverancier af - Bel Company Door de grote(re) naambekendheid van deze energieleverancier - Dutchtone shop Uit milieuoverwegingen - Kijkshop Anders - Dixons Weet niet - Dixtone - Expert Maakt u gebruik van groene stroom? - It's Electric Ja O -Weetniet - Let's Talk 17. Bij welke winkeljieeft u uw mobiele telefoon aangeschaft? - Megapool - Primafoon - Scheer Foppe - T for Telecom - The PhoneHouse - Vodafone (voorheen Libertel) Q - Ergens anders - Weet niet Q - Nee, ben het ook niet van plan - Nee, maar ben het wel van plan -Ben - Debitel - Dutchtone Q -KPN (Hi) -Talkline - Tele2 - Telfort (02) - Vodafone (voorheen Libertel) - Weet niet 19. Hoe vaak bent u inmiddels veranderd van mobiele aanbieder sinds u een een mobiele telefoon heeft? - Geen enkele keer Q ga naar vraag 21 - 4 keer -1 keer Q - 5 keer -2 keer Q - Meer dan 5 keer Q - 3 keer Q - Weet niet 20. Om welke redenen bent u wel eens veranderd van mobiele aanbieder? (meer antwoorden mogelijk) - Door de slechte bereikbaarheid van een oude aanbieder - Door de slechte service en/of klachtenafhandeling van een oude aanbieder - Omdat ik een nieuwe telefoon kreeg - Door lagere prijzen van andere aanbieders - Door de aansprekendheid van de reclame van andere aanbieders QH - Door het grotere dienstenpakket van een andere aanbieder - Anders Q - Weet niet 21. Bent u van plan om binnenkort van mobiele aanbieder te veranderen? -Ja, binnen nu en 2 maanden -Ja, binnen 2 tot 6 maanden -Ja, binnen 6 tot 12 maanden Q - Nee, ben niet van plan van mobiele aanbieder te veranderen Q ga naar vraag 23 -Weet niet 22. Om welke redenen bent u binnenkort van plan om van mobiele aanbieder te veranderen? (meer antwoorden mogelijk) - Door de slechte bereikbaarheid van mijn huidige aanbieder O - Door de slechte service en/of klachtenafhandeling van mijn huidige aanbieder Q -Omdat ik een nieuwe telefoon wil O - Door lagere prijzen van andere aanbieders - Door de aansprekendheid van de reclame van andere aanbieders Q - Omdat een andere aanbieder een uitgebreider diensten pakket biedt Q -Anders Q - Weet niet Q 23. Als u de afgelopen maanden bekijkt, hoeveel verbelde u dan gemiddeld in euro's per maand, inclusief SMS-en, eventuele abonnementskosten en belbundels? Als u het niet precies weet, probeert u het dan zo goed mogelijk in te schatten. -0-5 euro per maand Q - 21-25 euro per maand - 6-10 euro per maand O - 26-50 euro per maand O -11-15 euro per maand O - meer dan 50 euro per maand O -16-20 euro per maand O - Weet-het echt niet 27. Stelt u informatie over energie en/of mobiele telecommunicatie in uw regionale dagblad op prijs? (één antwoord mogelijk) - Ja, zowel informatie over energie als mobiele telecommunicatie Q - Ja, maar alleen informatie over energie - Ja, maar alleen informatie over mobiele telecommunicatie - Nee, geen van beide 28. Wilt u aangeven wat uw geslacht is? -Man Q - Vrouw Q 29. Wilt u hieronder aangeven in welke leeftijdscategorie u zich bevindt? - t/m 24 jaar Q - 50 t/m 64 jaar Q - 25 t/m 34 jaar Q - 65 jaar en ouder - 35 t/m 49 jaar Q 30. Wat is uw hoogst genoten afgeronde opleiding? - Lager onderwijs Q - HAVOVWO - Lager beroepsonderwijs Q - Hoger Beroepsonderwijs -MAVO Q] -Universiteit/ - Middelbaar beroepsonderwijs Q Wetenschappelijk onderwijs 31. Wat is de gezinsfase waarin u zich op dit moment bevindt? -Tussen de 15 en 40 jaar en alleenstaand - Ouder dan 40 jaar en alleenstaand -Jongere tweepersoonshuishoudens (15 t/m 39 jaar) zonder kinderen Q - Oudere tweepersoonshuishoudens (40 jaar en ouder) zonder kinderen Q - Meerpersoonshuishoudens met jongere kinderen (14 jaar of jonger) Q - Meerpersoonshuishoudens met oudere kinderen (15 jaar of ouder) Q 32. Kunt u een indicatie geven van het totale bruto jaarinkomen van uw gezin? Is dat: - Beneden modaal (minder dan bruto 27.400,- fl. 60.000,-per jaar) Q - Gelijk aan modaal (ongeveer bruto 27.400,- fl. 60.000,-per jaar) Q - Boven modaal (meer dan bruto 27.400,- fl. 60.000,-per jaar) Q Wij zullen uw gegevens vertrouwelijk behandelen. Wij verzekeren u dat, in overeenstemming met de gedragscode voor marktonderzoek, uw naam op geen enkele manier met uw antwoorden in verband zal worden gebracht. U zult niet door verkopers benaderd worden, noch reclamemateriaal ontvangen als gevolg van deelname aan dit onderzoek, Medewerkers van De Nationale Regiopers C.V, en haaf uitgeverijen zijn uitgesloten van deelname. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44