ZORG DAT HET KLOPT.. Stralend naar je werk! HAPRO PZC U neemt uw werk zeer serieus Gegevensverwerker m/v I l*sL Commercieel Medewerker Binnendienst m/v ZORGTEAMMANAGER M/V zaterdag 8 juni 2002 Doelstelling De Stichting Q-bStêrscheideziekenhuizerHs een dynamische organisatie die er haar streeft om voortdurend de-kwaliteifVan de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen eh te houden. Structuur De Stichting Oostëfscheldeziekenhuizen met 1300 medewerkers en een capaciteit van 364 bedden verdeeld ovér dejocaties Goés en Zierikzee-biedt vrijwel alle medische sffécialismen. Een fusie metiief&nhuis Walcheren wordt voorbereid. Goede werkplek Om gezamenlijthet gestelde dQêUp bereikèn schept de Stichting Oosterscheldezieken- huizen voorwaarden waardoor de medewerkers met plezier kunnen werken en goede mogelijkheden krijgerfSich te ontplooien. De werkplek Interne Geneeskunde maakt deel uit van het zorgduster Beschouwend en bestaat uit de klinische en poliklinische functies Interne Geneeskunde, Dermatologie, Reumatologie en Verrichtingen Centrum. Voor de werkplek Interne Geneeskunde, polikliniek Interne Geneeskunde, zoeken wij een enthousiaste Polikliniekmedewerker voor een contract van 24 l Vacaturenummer: 02.85. ir per week voor onbepaalde tijd Voor de werkplek Intensieve Zorg zoeken wij enthousiaste IC-verpleegkundigen in een fulltime dienstverband voor onbepaalde tijd. Een parttime dienstverband is eveneens bespreekbaar. Vacaturenummer: 02.70. Functie-informatie: Het voorbereiden, begeleiden en verwerken van poliklinische spreekuren. Het verrichten van secretariaatswerkzaamheden. Het verzorgen van afspraken voor patiënten. Het verzorgen van de financiële administratie. Het verrichten van typewerk zaamheden onder andere met behulp van dictafoon. Wij zoeken een kandidaat die: beschikt over een secretariële opleiding op Mbo-niveau; beschikt over een goede type vaardigheid en kennis van de medische terminologie; kennis heeft van geauto matiseerde gegevens verwerking; zelfstandig kan werken en accuraat is; flexibel inzetbaar is en bereid is om in een wisselend aantal uren te werken; beschikt over goede commu nicatieve vaardigheden; enige kennis heeft over het reilen en zeilen in een zieken huisorganisatie; bereid is waar te nemen als secretaresse op de werkplek Interne Geneeskunde. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 30 (minimaal 1.336,- en maximaal €1.988,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer L. Janssen, werkplekmanager of een van de polikliniekmedewerkers, telefoonnummer: 0113 23 45 01. Solliciteren? Sollicitaties kunt u richten aan de Stichting Oosterscheldezïekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel Managementondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes, onder vermelding van het vacaturenummer. Sluitingsdatum: 19 juni 2002. De sollicitatiegesprekken worden gehouden op woensdag 26 juni a.s vanaf 16.00 uur. Deze advertentie wordt gelijktijdig intern en extern geplaatst. Functie-informatie: Binnen de werkplek worden patiënten van verschillende specialismen verpleegd. Momenteel beschikt de afdeling over een unit IC/MC en een unit CCU. In totaal zijn er 12 bedden. Inclusief 2 beademingsplaatsen. Het streven is om op termijn 16 bedden in gebruik te nemen. De IC-verpleegkundigen maken deel uit van het reanimatie-team binnen het ziekenhuis. Wij zoeken kandidaten die: beschikken over een diploma IC-verpleegkundige; geregistreerd zijn in het kader van de BIG-wet; zowel zelfstandig als in team verband kunnen werken; beschikken over enthousiasme en flexibiliteit om de afwisselende werkzaamheden te verrichten; bereid is om een bijdrage te leveren aan het ontwikkelen en uitvoeren van het afde- lingsbeleid en ontwikkelingen in het vakgebied. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring vind plaats in FWG schaal 50 (mini maal 1682,- en maximaal 2738,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer A. Wierenga, werkplekmanager, telefoonnummer: 0113 23 47 71. Solliciteren? Sollicitaties kunt u richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel Managementondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes, onder vermelding van het vacaturenummer. Sluitingsdatum: 19 juni 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN Waterschap Zeeuwse Eilanden Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, voor aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, voor een goed waterpeil, voor een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en voor zuivering van het afvalwater. Het water schap voert deze taken uit in de provincie Zeeland boven de Westerschelde. Het hoofdkan toor is tot medio 2004 geves tigd in Goes en daarna in Middelburg. De organisatie is onderverdeeld in de sectoren (Waterkeringen, Waterbe heer, Wegen en Middelen) en een Staf. Zeeuwse Eilanden streeft een cultuur na waarin voor alle mede werkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en differentiatie in beloning. Meer informatie over waterschap Zeeuwse Eilanden kunt u vinden op www.wze.nl De afdeling Planvorming Waterhuishouding houdt zich vooral bezig met het ontwikkelen, implementeren, deels uitvoeren, en evalueren van beleid gericht op het bereiken van duurzame watersystemen, met name in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. De afdeling is onderverdeeld in de clusters "Waterkwaliteit" en "Waterkwantiteit". De clusters worden aangestuurd door clustercoördinatoren. Bij de afdeling werken momenteel 17 medewerk(st)ers onder algehele leiding van een afdelingshoofd. bij de afdeling Planvorming Waterhuishouding van de sector Waterbeheer: 24 uur p/w, vac.nr. 02-09 Functie-informatie De Gegevensverwerker heeft o.m. de volgende taken; verzamelen van gegevens m.b.t. opperviaktewaterbeheer, lozingen en zuiveringstechnische werken; mede begeleiden van en toezicht houden op de inwinning van administratieve waterbeheergegevens; digitaal verwerken van administratieve gegevens in een data baseprogramma en koppelen met een GIS-systeem (ArcView/Intwis). Functie-eisen kennis hebben van chemische stoffen en processen, m.n. in het water (bijvoorbeeld een niet afgeronde MBO-opleiding als MLO, MAS of MTS of bijvoorbeeld HAVO met scheikunde);. affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking en inte resse voor het werken met een GIS-systeem; zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken. woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersge bied, van het waterschap Zeeuwse Eilanden Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 2.002,08 bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding; leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantie toelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,S%). Arbeidsvoorwaarden Het waterschap heeft een uitstekend pakket primaire en secun- verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week te werken. Zeeuwse Eilanden hanteert een beoorde- lings- en beloningsbeleid waarbij aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit ieidt onder meer tot het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Een mede werker komt in aanmerking voor een prestatiebeloning wan neer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Informatie Voor informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bel len met het hoofd van de afdeling Planvorming Waterhuishou ding van de sector Waterbeheer, mr. drs. J.A. van Werkum (telefoon 0113-2,41255) Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 19 juni 2002 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 114, 4460 AC Goes. Per e-mail kan ook: personeel@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word), Vermeld het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-maii. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in het personeelsbestand vergr. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan dè'gë^eide e)f doen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertenfreAvm Op het gebied van zonneban ken en autodakkoffers is ons bedrijf een gevestigde naam. In middels worden onze producten naar meer dan 30 landen geëx porteerd. Aan de basis van ons succes liggen de kwaliteitspro ducten die gekenmerkt worden door een stijlvol design en inno vatieve technieken. Uiteraard spelen ook de ruim 130 mede werkers een belangrijke rol. Met hun lalenl. karakter, ervaring, creativiteit en enthousiasme vor men zij de constante krachtbron van ons bedrijf. Voortdurende innovatie van ons producten pakket en kwaliteitsbesef zorgen ervoor dat ons marktaandeel blijft groeien. VDL Groep Hapro International maakt deel uit van de succesvolle VDL Groep. Deze bestaat uit 45 onaf hankelijke werkmaatschappijen met in totaal 4200 medewerkers. De VDL Groep heeft een vlakke organisatiestructuur met korte beleidslijnen. De bedrijfscultuur wordt gekenmerkt door de gemeenschappelijke VDL-filoso- fie van 'menselijke meerwaar de'. Dit vormt de basis voor een hechte samenwerking lussen de bedrijven binnen de groep. Stralend naar je werk. Dat kan bij één van de meest toonaangevende bedrijven van Zeeland. Daar ga je elke dag met plezier naar je werk, omdat je volledig tot je recht komt in een sfeer van openheid, samenwerking en zelfontwikkeling. Een bedrijf dat in alle opzichten goede vooruitzichten biedt. Door de toenemende groei van het bedrijf zien we op korte termijn een stralende toekomst weggelegd voor een nieuwe: De uitdaging In een team van drie mensen 6en je als Commercieel Medewerker Binnendienst van alles op de hoogte, want je begeleidt een order vanaf aanname tot en met de verzending en facturatie. Door de directe communicatie met de klant zorg je voor een correcte orderinput en orderverwerking. Verder ben je verantwoordelijk voor een juist.e/archivering van de verkoopdossiers en zorg je voor aanlevering van de juiste verkoopstatistieken; Jouw inbreng Je MBO- of HBO-opleiding. bij voorkeur Internationale Handel, vormt de perfecte basis voor deze job. Je signaleert ontwikkelingen in je vakgebied en bent initiatiefrijk. Enthousiasme en vriendelijkheid straal je uit op je klanten. Door je flexibele instelling kun je je eenvoudig aan de wensen van je klanten en collega's aanpassen. Met je Engelse talenkennis, eventueel uitgebreid met Frans, Duits of Spaans, kun je je mondeling en schriftelijk prima verwoorden. Netheid in je werk is voor jou een vanzelfsprekendheid. Je bent tussen de 22 en 30 jaar. Ons aanbod Allereerst een leuke job in een werksfeer die open, informeei en direct is. Je krijgt hier de kansen om jezelf te ontwikkelen en door te groeien. Uiteraard bieden we tevens een uitstekend salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Spreekt ditje aan? Stuur dan snel je sollicitatiebrief met CV naar Hapro International B.V., Antwoordnummer 5358, 4400 VK Kapelle of mail naar: sollicitatie@hapro.com. Voor meer informatie over de functie kun je bellen met de heer D. van de Linde, tel. (0113) 362 362. Voor informatie over onze producten kun je kijken op www.hapro.com. 'id'tMJit ((ec't Uiinc/uo&tbtii/f Hapro International b.v. Kapelle Oosterschelde Thuiszorg zoekt op korte termijn voor de divisie Verpleging Verzorging een voor 36 uur per week met als standplaats Goes Jouw persoonlijkheid: Jouw hart ligt bij de zorg en je bent een echte coach, die ervoor zorgt dat het iedere dag weer klopt, zowel intern als extern. Je maakt deel uit van de divisie Verpleging Verzorging en legt verantwoording af aan de divisiema nager. Leidinggeven zit in je bloed en je hebt verantwoordelijkheidsgevoel. Jouw werkzaamheden: - Op doordachte wijze geef je leiding aan teams (wijk)verpleegkundigen, (ziekenver zorgenden, planningsfunctionarissen en de zorgadministratie. Tevens geef je leiding aan het team nachtzorg van de organisatie. Het betreft in totaal circa 75 medewerkers. - Je denkt mee over het beleid van de divisie. - Je draagt zorg voor de operationele organi satie en de kwaliteit van de zorgverlening. Wij verwachten: - dat je een bij voorkeur verpleegkundige (of paramedische) opleiding hebt op HBO-niveau, aangevuld met een (post-)HBO-management- opleiding; ZORGBEMIDDELING OUDER- EN KINDZORG DIEETADVISERING VOORLICHTING BIJ ZIEKTEN HUISHOUDELIJKE VERZORGING VERZORGING EN VERPLEGING UITLEEN VERPLEEGARTIKELEN 7 X 24 UUR Z0RGCENTRALE - dat je weet wat de wensen zijn van de cliënt en deze weet te vertalen; - dat je een natuurlijk overwicht hebt op mede werkers en ze, gericht op resultaten, weet te motiveren; - dat je, mede door je ervaring in de gezond heidszorg en je positieve instelling, een ana lytisch en besluitvaardig professional bent; - dat je over een rijbewijs en een auto beschikt. Wij bieden: - een aantrekkelijk aanbod aan secundaire arbeidsvoorwaarden; - een salaris conform schaal 10, minimaal 2.089,65 en maximaal 3.298,18 per maand. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met Korrie de Koning, divisiemanager, bereik baar via telefoonnummer (0113) 249200. Jouw schriftelijke reactie, onder vermelding van 'sollicitatie' op de envelop, kun je binnen 10 dagen richten aan: Oosterschelde Thuiszorg, afdeling P&O, Postbus 79, 4460 AB Goes HOOFDKANTOOR Postbus 79 4460 AB Goes Hollandiaplein 1 4461 GT Goes OOSTERSCHELDE Telefoon (0113) 249200 THUISZORG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42