m adz/> extra bijzonder? expert Ambitieuze Secretaresse PZC Van der Velde Is dit jouw baan? Maakt u onze algemene vergadering v operator stansmachine m/v zaterdag 8 juni 2002 BW 10 GEMEENTE Veere is een aantrekkelijke gemeente op het Zeeuwse schiereiland Walche ren. Als woongemeente aantrekkelijk voor de ruim 22.000 inwoners, verspreid over 13 kernen en enkele buurtschappen. Als toeristische-, recreatieve en groene gemeente aantrekkelijk voor de vele toeristen door 34 km lange kust met bossen, duinen en strand, het Veerse Meer en het agrarisch middengebied. Tenslotte aantrekkelijk door het aanwezige culturele erfgoed zoals het historische stadje Veere, diverse monumenten, klederdracht en folklore. De ambitie van Veere is het bereiken van een flexibele, klantgerichte en open organisatie. Vanaf 2000 is de organisatie gehuisvest in een modern gemeentehuis in de kern Domburg. VE Onze organisatie bestaat uit een Managementteam en 12 afdelingen, waaronder de afdeling Bouwen en Wonen. De afdeling bestaat, naast het hoofd, uit 25 medewerkers. Onze huidige mede werker gaat binnenkort ergens anders werken. Daarom willen wij zo spoedig mogelijk in contact komen met een nieuwe collega voor de functie van JURIDISCH BELEIDSMEDEWERKER BOUWZAKEN mv (36 uur per week) De functie: - je geeft beleidsadviezen over woningwet en bouwbesluit: - je adviseert over en zorgt voor de handhaving van het RO-beleid; - je adviseert over bezwaar-, schorsings- en beroepsprocedures en je vertegenwoordigt de gemeente in juridische procedures; - je zorgt voor een goede interne en externe communicatie over bouwplannen, aanvragen om (bouw)vergunningen en vrijstellingsbeschikkingen; - je adviseert over (meer complexe) bouwaanvragen en vrijstellingsprocedures en je toetst de door de afdeling uitgevoerde (standaard) vrijstellingsprocedures; - je behandelt planschadeprocedures. Het profiel: Je hebt een vakgerichte (juridische) opleiding van hbo-mveau (bv. hbdo-vrom) en bij voor keur enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie, je beschikt over een dienstverlenende instelling, goede contactuele en redactionele vaardigheden, je toont initiatief, hebt overtuigingskracht en beschikt over inlevingsvermogen. De arbeidsvoorwaarden: De functie moet nog definitief beschreven en gewaardeerd worden. Het (indicatieve) bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.332,- (functie- schaal 10). De gemeente kent een systeem van uitloopschalen, Voor deze functie betekent dit dat op termijn uitloop naar schaal 11 (max. 3.838,-- bruto per maand) tot de mogelijk heden behoort Andere aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden zijn o.a. goede studiefaciliteiten, variabele werktijden, (ver)koop vakantie-uren, opbouw compensatieverlof, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, pc-privéregeling en fietsplan. Overige informatie: Meer informatie nodig? Bel met Rien Oostdijk, hoofd afdeling Bouwen en Wonen, telefoon (0118) 55 53 41 of Jan Kole, personeelsadviseur, telefoon (0118) 55 53 91. De sollicitatie gesprekken zijn gepland op 20 juni a.s. Er zijn gesprekken met een selectie- en een advies commissie. Heb je belangstelling? Stuur je sollicitatiebrief met CV naar gemeente Veere, ta.v. afdeling POI, Postbus I000, 4357 ZV Domburg, onder vermelding van vacature nummer 09/02 in de linkerbovenhoek van de envelop of mail naar jm.kole@veere.nl Je brief verwachten wij uiterlijk op 17 juni 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. jlU De Henzo International Group BV te Roermond is producent en leverancier van een uitgebreid assortiment fotoalbums en luxe kantoorartikelen van topkwaliteit. De organisatie is in 45 jaar uitgegroeid tot marktleider in de branche met export naar meer dan 80 landen. Eigen verkooporganisaties in Nederland, België, Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk, alsmede de wereldwijd verspreide importeurs bieden een concept dat verder gaat dan het leveren van een kwaliteitsproduct. Individuele benadering en partnership staan bij Henzo hoog in het vaandel. Ter uitbreiding van het verkoopteam en om het succes van Henzo verder uit te bouwen zijn wij voor de regio West-Brabant en Zeeland op zoek naar kandidaten m/v voor de functie van: werving en selectie salesfuncti.es Postbus 140 5260 AC Vught (073) 65 65 755 info@velde.nl r informatie en vacatures: www.velde.nl klantgerichte relatiebouwer met ondernemersmentaliteit De functie Tijdens een uitgebreid inwerktraject waarin u kennismaakt met het bedrijf, de producten en de werkwijze bent u inzetbaar binnen verschillende merchandisingprojecten binnen Nederland. Na ongeveer zes maanden wordt u omzet- en margeverantwoordelijk voor uw eigen rayon. In deze zelfstandige functie continueert u de goede relatie met bestaande klanten. Daarnaast gaat u actief op zoek naar nieuwe afzetmogelijkheden. Uw gesprekspartners verwachten dat u kunt denken en handelen als een ondernemer. Dit betekent dat u zich goed in hen kunt verplaatsen en met hen meedenkt om de verkoop aan consumenten te optimaliseren. Uw doelstellingen realiseert u aan de hand van het door u opgestelde rayonplan en u bent verantwoordelijk voor het verzamelen van marktinformatie en klantgegevens. U rapporteert aan de salesmanager. Naar wie is Henzo op zoek? Een gedreven, flexibele persoonlijkheid die een grote mate van zelfstandigheid heeft, maar daarnaast ook uitstekend in teamverband kan functioneren. Door middel van een klantgerichte en motiverende aanpak werkt u doelgericht naar uw successen. U staat open voor de wensen van uw klant en u kunt hier adequaat op reageren. U bent tussen de 25 en 38 jaar en uw werk- en denkniveau is MBO/HBO. Ervaring in een commerciële buitendienst functie is een vereiste, affiniteit met A-merkproducten is een pre. Daarnaast bent u woonachtig in het rayon of bereid u daar te vestigen. Initiatief, doorzettingsvermogen en de wil om te slagen zijn echter doorslaggevend om van deze functie een succes te maken! Interesse? Bent u geïnteresseerd in deze boeiende functie bij een toonaangevende organisatie? Met een informele sfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden? Stuur of e-mail dan binnen 10 dagen uw brief voorzien van cv. ter attentie van de heer ing. R.A.F.T. Janssen, onder vermelding van HEN023BP. Voor meer informatie kunt u vragen naar de heer P. van Geel. Vacatures M/V Medewerker steenhouwerij Vacaturenummer 49802-02 Werkzaamheden: grafmonumenten monteren, plaatsen en stellen door heel Zeeuws-Vlaanderen. Contract: eerst een tijdelijk contract en bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband; 40 uur per week. Werklocatie: Hulst. Gevraagd: bij voorkeur een bouwtechnische achtergrond. Rijbewijs BC is vereist. Reacties naar cwi Temeuzen, team Industrie, telefoon (0115) 679 679. Medewerkers horeca Werkzaamheden: voor diverse horecabedrijven op Walcheren zoeken we koks, medewerkers bediening, afwashulpen, kamermeisjes en assistent keukenhulpen. Contract: verschillende mogelijk heden. Werklocatie: Walcheren. Reacties naar cwi Walcheren, telefoon (0118) 683400. CENTRUM VOOR WERK EN INKOMEN TrT kinder postzegels De aardigste zegels van het jaar zijn op internet verkrijgbaar. www.kinderpostzegels.nl Ook in vellen van 50 zelfklevende zegels, uoor kinderen door kinderen Coöperatieve Rabobank Walcheren-Zuid U.A. gevestigd te Vlissingen De Algemene Vergadering van Rabobank Walcheren-Zuid is dit jaar op maandag 24 juni. De bijeenkomst vindt plaats in Grand Hotel Arion te Vlissingen en begint om 19.30 uur. Verkorte agenda Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 2001 Decharge Benoeming leden Bestuur en Raad van Toezicht Mededelingen en rondvraag Optreden cabaretduo "Urbi en Orbi" Gelegenheid tot informeel napraten De volledige agenda, de notulen van de vorige Algemene Vergadering, de jaarrekening 2001 en de overige stukken liggen vanaf vandaag voor leden ter inzage op ons kantoor aan de Lange Zelke 1 te Vlissingen. Het Bestuur Rabobank parttime (22 uur p/w) Onze opdrachtgever, een internationaal georiënteerd middelgrote onderneming in de omgeving van Middelburg, is op korte termijn op zoek naar een parttime, ambitieuze secre taresse voor 22 uur per week. De functie: Je bent verantwoordelijk voor het verwerken van de inkomende en uit gaande correspondentie, het beheer van de telefoon en het zorgdragen van admini stratieve handelingen als order intake en afhandeling. Onze kandidaat: beheerst uitstekend de Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk; heeft een MBO werk- en denkniveau en ruime ervaring in een soortgelijke werk omgeving; is zorgvuldig en flexibel in werktijden; is professioneel en heeft een vlotte in stelling. Ons aanbod: Onze opdrachtgever biedt jou een zelfstandige en zeer uitdagende functie binnen een klein team van uiterst gemoti veerde medewerkers. De salariëring kan uit stekend genoemd worden. Geïnteresseerd? Jouw schriftelijke sollici tatie en curriculum vitae kun je voor 1 juli 2002 richten aan Deloitte Touche MKB Advies, t.a.v. de heer J. Dames, Postbus 1372, 5200 BK Den Bosch. E-mail: jdames@deloitte.nl MKB Advies gericht op resultaat Deloitte Touche Als Expert krijgen Etaleur m/v we het steeds drukker Regio dus zoeken wij een West Brabant/Zeeland De Nederlandse Expert Groep BV is een groeiende organisatie met ruim 210 speciaalzaken in audio, video, telefonie, compu ters en huishoudelijke apparatuur. De zelfstandige winkels werken volgens een succesvolle formule, die steunt op een sterke mix van productaanbod, deskundige ser vice, concurrerende prijsstelling en promotionele activiteiten. Als etaleur (m/v) van Expert bewaak je zelfstandig de centraal ontwik kelde huisstijl en de winkeluitstraling in de regio Westelijk Brabant/ Zeeland. Je zorgt voor een creatieve vertaalslag binnen de winkels, in samenwerking met de zelfstandige Expert-ondernemers. Je ontwikkelt ideeën met betrekking tot winkelinrichting en productpresentatie en zorgt voor de perfecte uitvoering hiervan. Je fungeert als klankbord en adviseur voor de lokale ondernemer. Je bent een ervaren etaleur, die zowel zelfstandig als in teamverband wil werken. Je hebt een Nimeto- of gelijkwaardige opleiding en bent in het bezit van een geldig rijbewijs. Je bent woonachtig in de regio Westelijk Brabant Zeeland. Van onze kant bieden wij je een zelfstandige functie met een veelzijdig takenpakket, waarin initiatief op prijs wordt gesteld. Vele externe contacten met o.a. Expert-ondernemers. Een dynamische omgeving waarin kwaliteit, inzet en service de belangrijkste uitgangspunten zijn. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een auto van de zaak. Geïnteresseerd? Stuur dan een brief met je motivatie en c.v. naar De Nederlandse Expert Groep BV, t.a.v. Bart Klep, postbus 1015, 3860 BA Nijkerk, e-mail: bart.klep@expert.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Wim van der Kraats, manager Winkelbegeleiding of Bart Klep, manager Personeel Organisatie, telefoonnummer 033 - 247 28 72. Zie ook www.expert.nl VLISSINGEN TERNEUZEN GOES Mercuriusweg 12 - Postbus 140 - 4380 AC Vlissingen ADZ BV is een van de grotere dienst verlenende organi saties in Zeeland. ADZ BV heeft circa 300 medewerkers in dienst die werkzaam zijn in drie vestigin gen, nl. Vlissingen, Temeuzen en Goes. ADZ BV heeft vijf productieafdelingen: Administratiekantoor (w.o. Stichting Administratiekantoor Schelderegio); Data entry en mailingen Kopieerservice; Drukkerij; Grafische nabewer kingen. Tevens is er een af deling Detacheringen (mede op basis van Total-Care) en een ADZ-flex BV waarin ondergebracht diverse arbeidsgewennings- trajecten. Binnen de onderne ming nemen nieuwe technieken zoals digitalisering en data communicatie een prominente plaats in. ADZ BV is een bedrijf dat opereert ten be hoeve van de Wsw. Voor het Grafisch Afwerkcentrum in onze vestiging Vlissingen zijn wij op zoek naar een voor drukwerk ADZ heeft plannen om activiteiten van de grafische dienstverlening, in het bij zonder het Grafisch Afwerkcentrum, uit te breiden. De nieuwe werkzaamheden bestaan uit stansen, rillen en perforeren. Voor deze activiteiten zijn wij op zoek naar een zelfstandig operator. Uw belangrijkste taken zijn: Bedienen van de Heidelberg stanscilinder, max. velformaat 570 x 820 mm. Opleiden en begeleiden van enkele collega's behorende tot de doelgroep. Daarnaast bent u bereid te werken aan overige productiemachines. Uw profiel luidt daarom: Opleiding, kennis en ervaring in de boekdruk- en/of offsetbranche. Goede sociale en communicatieve vaardigheden. Kunnen werken in teamverband. Ook VUT'ers worden opgeroepen te reageren. Wij bieden: Een prettige werksfeer. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd die bij goed functioneren kan worden omgezet naar onbepaalde tijd Kandidaten met een arbeidshandicap die denken voor bovenstaande functie te kunnen worden opgeleid, worden eveneens opgeroepen te solliciteren. Informatie over deze functie is te verkrijgen bij de bedrijfsleider, de heer A. van den Dool, telefoon 0118-41 79 10. Sollicitaties kunnen voor 20 juni 2002 gericht worden aan ADZ BV, afdeling P&O, Postbus 140,4380 AC Vlissingen, onder vermelding van vacature operator stanswerk. Acquisitie op deze advertentie wordt met op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40