Werken in een dynamische omgeving ROC advocaat m/v PZC zaterdag 8 juni 2002 ^V9 vacatu res Van Pijkeren Van Leeuwen PARTTIME VERKOOPSTER ODDS KIDS Terrier Lifting Clamps B.V. (leerling) bankwerker/lasser m/v Het Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland richt zich op middelbaar beroepsonderwijs, educatie (BVE) en contractactiviteiten. Met ruim 800 medewerkers is ROC Zeeland één van de grotere werkgevers in Zeeland. Het ROC Zeeland biedt haar medewerkers uitstekende arbeidsvoorwaarden alsmede mogelijkheden voor kinderopvang, pc-privé project, studiefaciliteiten e.d. ROC Zeeland kent een zeer breed en gevarieerd aanbod van opleidingen. De structuur van het ROC Zeeland Het ROC Zeeland bestaat uit vier vestigingen, enige diensten en een centraal bureau. Het Centraal Bureau is belast met de algemene beleids- en beheersondersteuning en bestaat uit de afdelingen Onderwijs, Financieel-Economische Zaken, Kwaliteitszorg/Audit Control, Personeel Organisatie en PR en Communicatie, en de diensten Facilitaire Zaken en Informatie Communicatie Technologie. De vestigingen verzorgen het primaire onderwijsproces in de vorm van uiteenlopende opleidingen. Elke vestiging staat onder leiding van een vestigingsdirecteur. Binnen de vestiging functioneren twee ondersteunende afdelingen, Financieel-Economische Zaken en Beheer Ondersteuning. Wij willen graag kennis maken met kandidaten voor de volgende functies: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze vestiging in Goes zoeken wij een Manager Beheer en Ondersteuning (1 fte) De vestiging Goes verzorgt onderwijsactiviteiten op het gebied van gezondheidszorg, welzijn, CIOS, educatie en laboratoriumonderwijs en bestaat momenteel uit zo'n 275 medewerkers, zowel ondersteunend personeel als docenten. Hoofdtaken: Als Manager Beheer.en Ondersteuning (B&O) maakt u deel uit van het managementteam van de vestiging en bent u verantwoording ver schuldigd aan de vestigingsdirecteur. U heeft een interessant en omvangrijk takenpakket. U geeft leiding aan de ruim 50 medewerkers van de verschillende ondersteunende diensten. U draagt zorg voor de facilitaire onder steuning ten behoeve van een adequate uitvoering van het onderwijsleerproces en levert hieraan een beleidsvoorbereidende- en adviserende bijdrage. U neemt deel aan diverse vormen van overleg, zowel in- als extern. Functie- eisen: U heeft een opleiding op HBO-niveau, dan wel een vergelijkbaar werk- en denkniveau. U beschikt over goede sociale vaardigheden. Ervaring in een leidinggevende functie is een vereiste, Het ROC Zeeland biedt u: Een salaris schaal 10 (maximaal 3.285,- p.m.). Nadere informatie over deze vacature kan worden verkregen bij de heer JJ. Ruster, vestigingsdirecteur (0113 55 80 00). Projectleider geïntegreerde trajecten (1 fte) Het doel van het project is het tot stand brengen van geïntegreerde onderwijs trajecten tussen educatie en beroepsonderwijs waarin van begin af aan basisvaardigheden en beroepsvaar- dig-heden gecombineerd en geïntegreerd wor den aangeboden. De trajecten dienen te wor den afgestemd op de deelnemers- kenmerken. Hoofdtaken: U bent verantwoordelijk voor het (doen) uit voeren van een aantal pilots op het gebied van geïntegreerde trajecten, met als doel deze verder uit te bouwen naar een meer evenwichtige situatie. Uitgangspunten hierbij zijn de Onderwijsvisie ROC Zeeland en het reeds uitgevoerde marktonderzoek. U fungeert als centraal aanspreekpunt ten aanzien van de geïntegreerde trajecten en ressorteert rechtstreeks onder het College van Bestuur. Kennis en vaardigheden: U heeft kennis van en inzicht in maatschap pelijke en onderwijs(kundige) ontwikkelingen in relatie tot de gebieden waarop binnen het ROC Zeeland onderwijs wordt gegeven. U heeft kennis van en inzicht in de ont wikkeling op het specifieke gebied van geïntegreerde trajecten en relevantie wet en regelgeving. U beschikt over vaardigheden op het gebied van projectontwikkeling, -coördinatie en -uitvoering. U bent in staat een netwerk en contacten op te bouwen en te onderhouden en beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden. U heeft inzicht in de taak en werkwijze van het ROC Zeeland. Functie-eisen: U heeft een HBO- of universitaire opleiding dan wel vergelijkbaar werk- en denkniveau. Kennis van het BVE-veld is vereist. Het ROC Zeeland biedt u: Een aanstelling binnen de rechtspositie van de CAO-BVE voor de periode van het project (2002-2004). Een salaris schaal 11 (maximaal 3.834,- p.m.). Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer A.G. Coppejans, hoofd van de centrale afdeling Onderwijs (0118 55 89 00). Uw sollicitatie Wij nodigen u uit uw sollicitatie inclusief CV voor 19 juni a.s. te zenden aan: ROC Zeeland T.a.v. de heer W. Maaskant, Hoofd centrale afdeling P&O Postbus 322 4380 AH Vlissingen De bri.efselectie vindt plaats op 21 juni; de sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 28 juni a.s. ZEELAND Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen ADVOCATEN ZIERIKZEE GOES THOLEN Op ons kantoor te Zierikzee is plaats voor een enthousiaste Wij bieden een afwisselende baan in de algemene praktijk. Met voorkeuren voor bepaalde rechtsgebieden wordt zoveel mogelijk rekening gehouden. Er wordt gewerkt in een informele, collegiale sfeer. Goede juridische en contactuele eigenschappen zijn een vereiste. Relevante praktijkervaring is welkom, doch ook zij die binnenkort hopen af te studeren, worden uitgenodigd te sollicite ren. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: mr. H. van Pijkeren Postbus 3 4300 AA Zierikzee e-mail: zierikzee@vanpijkerenvanleeuwen.nl Odds Kids gevestigd aan de Nieuwe Burg 23 in Middelburg en onderdeel van Bijleveld man nenmode is op zoek naar een aantal uren in overleg De vrouw moet beschikken over goede contac tuele eigenschappen en uiteraard omgang met kinderen leuk vinden Verkoopervaring vereist Ervaring in de branche is geen must maar ge niet wel de voorkeur Uw sollicitatiebrief kunt u sturen naar Odds Kids t.a.v. Dhr. F. A. Bijleveld Postbus 20 4330 AA Middelburg Alleen brieven met uitgebreide c.v. worden in behandeling genomen Onderdeel van Bijleveld mannenmode^^^^, 'F~~^ Eealer van: Tonmy Hilfiger Polo by Ralph Lauren River Woods Gaastra Ontwikkelt, produceert en verkoopt een breed scala veiligheidsplatenHIJSklem- men en speciale hijsmaterialen voor de metaal- en betonindustrie. Terrier veilig- heidsplatenhijsklemmen zijn al meer dan 30 jaar een begrip en worden momen teel in meer dan 25 landen wereldwijd afgezet. De producten worden door een team van vakbekwame mensen en met moderne machines gemaakt Wegens toename van de activiteiten zijn wij op zoek naar een: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het: Programmeren en het bedienen van onze lasrobot. Handmatig Mig lassen van platenklemmen en onderdelen hiervoor. Verspanen, zoals zagen en boren. Afbramen en slijpen. Op orde houden van het voorraad magazijn. Voor deze functie vragen wij: Een enthousiaste en handige persoonlijkheid met doorzettingsvermogen. Enige kennis van metaalbewerken en bereidheid zich daar verder in te bekwa men. Iemand die zowel zelfstandig als in een team kan werken. Geboden wordt: Een vaste baan in een snel groeiende onderneming. Goede studiemogelijkheden. Salaris overeenkomstig CAO-metaal en afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A. I. de Bliek, tel. 0118-651717. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken richten aan: Terrier Lifting Clamps B.V., tav de directie Postbus 8119, 4330 EC Middelburg Of per e-mail: terrier@terrierclamps.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 39