Alternatief plan Waterfront PZC PZC Buitenweg Axel is wateroverlast beu Open venster op nieuw dorpsbos Ouderenzorg nieuw Hulst wordt gespreid Slangenbaas hoopt op verlossend telefoontje 13 Heemkundigen bepleiten appartementencomplex in vorm van watertoren T0PVEIUNG Duizend euro voor Graafjansfeest Uitlatingen Braakman ongemoeid Rechter keurt Rietlanden goed Dronken Belg aangehouden Mishandeling en vernieling Voorwaardelijke boetes voor verkeerszondaars agenda woensdag 5 juni 2002 door René Hoonhorst TERNEUZEN - De Heemkun dige Vereniging Terneuzen wil de Terneuzense skyline weer voorzien van een watertoren. Om uit de impasse te komen rondom de bouw van Water front (twee grote woontorens op de plek van de voormalige wa tertoren), kan een 'luxueus ap partementsgebouw met het karakter en de vorm van een watertoren' aan de Westerschel- de worden neergezet. Eén appartementencomplex in de vorm van een watertoren kan commercieel niet zoveel opleve ren als twee hoge woonflats, geeft penningmeester W. Broek huysen van de heemkundige vereniging direct toe. Door de onderste twee verdiepingen (die geen uitzicht op de Westerschel- de geven) een stuk breder te maken en in te richten als kan toorpanden kunnen extra in komsten worden gegenereerd. Broekhuysen: „Dan kom je nog niet aan de opbrengst van twee woontorens. Maar de bouwer moet nu rekening houden met langdurige vertragingen door dat bezwaarmakers alle juridi sche mogelijkheden aangrijpen. door Jean-Lou de Gucht HULST - De ouderenzorg in de nieuwe gemeente Hulst zal ver spreid worden over vier loca ties. Naast het bestaande cen trum in de Blaauwe Hoeve en de vergevorderde plannen met het woonzorgcomplex in Sint Jan steen wordt er ook naar ge streefd om een locatie in Kloos- terzande en in de binnenstad van Hulst te openen. De plannen met betrekking tot de ouderenzorg in Hulst zijn volgens wethouder P. Weemaes in een vergevorderd stadium. „Er moeten nog een aantal za ken onderbouwd worden. Voor de zomervakantie willen we een eindmodel formuleren dat we naar het College Bouw Zieken huisvoorzieningen willen stu ren." De nieuwe plannen voldoen vol gens Weemaes aan de eisen van de provincie. Gedeputeerde Staten hadden eerder laten we ten dat ze bezwaar hadden te gen de nieuwbouwplannen van de Blaauwe Hoeve. GS zien lie ver een spreiding van het aantal zorgwoningen over verschillen de plaatsen en weigerde dan ook medewerking te verlenen aan door Euqène Verstraeten AXEL - De bewoners van de Buitenweg en de Van Halewijn straat in Axel zijn de regelmati ge wateroverlast na hevige re genbuien meer dan zat. Na de wolkbreuk van maandagna middag, toen de straat en de tuintjes voor de zoveelste keer blank stonden, is de maat vol. Bewoonster J. Knobel nam gis- teren het initiatief voor een handtekeningenactie onder de bewoners. De handtekeningen werden gistermiddag in het Ax- else stadhuis aangeboden aan wethouder A. van Waes. Die bleek onder de indruk van de fo to 's die hij onder ogen kreeg en beloofde dat er snel iets aan de problemen gedaan zal worden. De emoties liepen maandag zo hoog op dat de familie Knobel de ondergelopen straat blok keerde. Dit om te voorkomen dat de lijnbus met hoge snelheid voorbij zou rijden, waardoor het water tot bij de voordeur zou worden opgestuwd. Uiteinde- REDACTIE ZEEUWS-VLAANDEREN Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC TERNEUZEN Tel: (0115) 645769 Fax:(0115)645742 E-mail: redterri@pzc.nl Conny van Gremberghe (chef) Wout Bareman Pascalle Cappetti René van Stee René Hoonhorst Frits Bakker (sport) Baudeloo 16 Postbus 62 4560 AB HULST Tel: (0114) 372776 Fax: (0114)372771 E-mail: redhulst@pzc.nl Sheila van Doorsselaer CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax:(0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl 'HET MIDDELBURGS VEILINGHUIS' 8 juni in de Concert- Gehoorzaal te Middelburg Veilingmeester A. I. Verhage Tel. 0118-627639/06-29047339 I w.hetmlddelburgsveilinghuis.nl Het risico dat de plannen uitein delijk toch weer gewijzigd moe ten worden, blijft bovendien groot." Niet gepast De Terneuzense heemkundigen lieten voor de sloop van de wa tertoren weten dat ze het voor malige waterreservoir graag hadden willen behouden. De vereniging steunde de toenma lige actiegroep, maar ging niet zelf de straat op. „Dat vinden wij als vereniging niet gepast. We hebben dat destijds ook niet gedaan toen de Willibrordusto- ren op de nominatie voor sloop stond. De Stichting Willibror- dustoren is echter wel voortge komen uit de heemkundige vereniging." Het plan van de amateurhistori ci voorziet in een 'hoog, robuust gebouw'. Het appartementen complex mag van de heemkun digen een behoorlijk stuk de lucht in steken ('zestig meter moet zeker kunnen'). Het gebouw moet, stelt het be stuur van de vereniging zich voor, worden opgetrokken uit witte, geglazuurde steen, afge wisseld door glaspartijen bij de inpandige balkons. Elke toren- ring kan bestaan uit één of twee appartementen. De ringvorm biedt de toekom stige bewonei's door de ronde vorm een gegarandeerd 'prach tig panoramisch uitzicht'. De water-woontoren kan een echt lichthuis krijgen door een ge meenschappelijk theehuis met een daktuin of dakterras in te richten op de top van het ge bouw, stelt Broekhuysen zich voor. De penningmeester van de Heemkundige Veremging Ter- neuzen hoopt dat aannemer Van der Poel het plan serieus wil be kijken. „We hebben er alle ver trouwen in dat u ons globale plan kunt vertalen in een com mercieel verantwoord en archi tectonisch haalbaar plan", schrijft Broekhuysen in een be geleidend schrijven aan de bou wer. een wijziging van het bestem mingsplan om de bouw van zorgwoningen op het terrein van de Blaauwe Hoeve mogelijk te maken. Weemaes: „De pro- vincie vond het onverantwoord dat de Blaauwe Hoeve alvast begon." Naast het tegemoetkomen aan de wensen van de provincie le vert de spreiding ook meer voor zieningen op. Dat kan de wacht lijsten in de ouderenzorg ook bekorten. Weemaes: „En er zijn natuurlijk ook een flink aantal arbeidsplaatsen aan verbon den, De spreiding van de oude renzorg in de nieuwe gemeente Hulst levert dus alleen maar winnaars op. Bovendien kan de vestiging van centra in de ker nen en de binnenstad van Hulst de leefbaarheid ook nog eens ten goede komen." Doel van de spreiding is de ou deren zo lang mogelij k in hun ei gen omgeving te laten wonen. Het is volgens Weemaes nog niet duidelijk waar de zorgcentra komen. In Sint Jansteen, waai de plannen het meest concreet zijn, wordt gestreefd naar een locatie in het centrum van. het dorp, waarbij de afstand tot de aanwezige seniorenwoningen zo dicht mogelijk moet zijn. Burgemeester Barbé opent het dorpsbos van Biervliet met de onthulling van een lege lijst. lijk haalde de busbestuurder de politie er bijDie wist de zaak te sussen. Ook de brandweer en de dienst gemeentewei-ken rukten uit, maar konden verder ook niets doen om de watersnood te stoppen. „Wij eisen dat er nu echt iets ge beurt", stelde mevrouw Knobel gisteren. „Het water komt door de wc-pot naar boven en in onze achtex-tuin stond het water nog maar één centimeter onder de drempel van de deur-. Het ge beurt drie tot vier keer per jaar. Na een hevige regenbui kan de riolering het niet aan. We heb ben al herhaaldelijk de gemeen te gebeld, maar krijgen telkens te horen dat er niets aan te doen is," Van Waes wees er op dat de ge meente druk bezig is met de uit voering van het rioleringsplan. In het kader daarvan wordt straks bijvoorbeeld hemelwater van het nabij de buitenweg gele gen bedrijfsterrein Noordpol der niet meer via de x-iolering af gevoerd. Het probleem met de Buitenweg is dat de riolering niet genoeg capaciteit heeft. Volgens de wethouder zijn overigens maar weinig rioleringen bestand te gen enorme hoosbuien. „Het was maandag en hele lokale bui, waarbij in een half uur zowat 25 millimeter water naar beneden kwam. Maar dan nog moet het water toch binnen een uur wel weg zijn"stelde Van Waes..Als dat niet zo is, dan moet er iets gebeuren." De gemeente gaat in ieder geval inventarisex-en bij welke adres sen om de haverklap de wc-pot overloopt. Naar aanleiding van de bevindingen worden er wel licht zogenaamde terugslag kleppen in de afvoeren ge plaatst. Die laten het afvalwater wel wegsti-omen, maar zorgen ervoor dat riool water niet terug naar binnen kan. Advertentie door Ronald Verstraten BIERVLIET - De Terneuzense burgemeester R. Barbé heeft gisteren voor het eerst in zijn le ven een lege lijst onthuld. Sa men met Peter Moorthamer, die de naam Poortbos heeft be dacht, verrichtte hij de officiële openingshandeling van het dorpsbos in Biervliet. „We dachten, we kunnen er wel een schilderij van maken, maar wat is er nou mooier dan de na tuur zelf", verklaarde R. de Ruijter de verrassende keuze voor een leeg frame met 'driedi mensionaal' zicht. Tot stand ge bracht door de stichting Dorps bos, voorgezeten door De Ruijter, is het bos in de woorden van Barbé, 'een geschenk van Biervliet aan zichzelf'. Met de aanleg van het bos heeft het geuzendorp opnieuw ge schiedenis geschreven. Zeven jaar geleden gebeurde dat al met het afstemmen van de ruilver kaveling Biervliet. Daar ligt in zekere zin de ooi-sprong van het bos. In de voorgestelde verkave ling was immers ook een dorps bos voorzien. „Dan hadden we nu een bos gehad, zonder iets te moeten doen. Maar het zou niet gewoi'den zijn zoals nu en mis schien op een heel andex-e plek", vex*telde De Ruijter. Omdat het Poortbos er is geko men dooi' inzet van het dorp zelf, zonder dat het van bovenaf is opgelegd, sprak De Ruijter van een 'uniek, landelijk voor beeldproject'. Het Ministerie van Landbouw en Visserij neemt zowat driekwart van de kosten voor haar rekening. De stichting, voortgekomen uit de werkgroep Biervliet een Plaatje groter, ging bijna drie jaar geleden aan de slag, na een voorzetje van Barbé. Of ze nog een bos wilden, daar in Bier vliet, was zijn simpele vraag. Het dorp zei aarzelend 'ja', want aanvankelijk bestond bij som migen de vrees voor oerwoud achtige toestanden voor de deur. Na een heftige dorpsraadverga- dering, wilde het dorp er toch mee aan de slag, onder de voor waarden dat het bos een open karakter zou krijgen en niet cri mineel-gevoelig zou zijn. Uitgaande van een parkachtig geheel, werden de kosten be groot op ongeveer een half mil joen euro. Zo'n bedrag lag bij de gemeente niet meteen voor het grijpen, wat aanvankelijk het enthousiasme enigszins tem perde. De kentering kwam toen ondernemer J. van Hax-n op zoek ging naar 'potjes met geld' en die ook vond, onder andere bij het genoemde ministerie, spon sors, gemeente en provincie. foto Charles Strijd Een spontaan ingeleverd ont- wexp van plaatsgenote M. Lun- dahl, werkzaam bij de dienst Landelijk Gebied, werd vervol gens het basisplan. Behalve tal loze inheemse boomsoorten, waaronder oude hoogstam- fruitboomrassen vormen brug gen, wallen en waterpartijen onderdeel van het bos. Het dorpsbos is opgesplitst in twee fasen. Het eerste deel is 3,5 hectai-e groot. Daar komt nog twee hectare bij in fase twee. De gx-ond daarvoor, langs rijksweg N61, moet nog verworven wor den. Het grondwerk in fase één is verricht door een plaatselijk bedrijf, terwijl de bomen en planten zijn geleverd door een gespecialiseerd bedrijf uit Axel. De aanplant werd nogal eens gehinderd door slecht weer, maar is nu met enige vertraging voltooid, zodat het bos nu kan groeien. door Marco Hamelink SAS VAN GENT - Alle aan dacht vindt Ronny Doven nogal overdreven, maar het doel hei ligt de middelen. „Als ik mijn slang hier mee terugkrijg, is het goed", vertelt de slangenlief hebber uit Sas van Gent. Zijn acht maanden geleden ont snapte rattenslang zorgde maandag voor nogal wat op schudding in de Tramstraat. „Ik hoop dat iedereen wil aanne men dat het om een ongevaarlij ke soort gaat", aldus Doven. Dat niet iedereen hier van over tuigd is, blijkt wel uit de reacties die Doven krijgt. „Er belde zelfs al iemand die bezorgd was over het lot van haar huisdieren. Ze was bang dat ze opgegeten zou den worden. Ik heb zelf notabe- ne vier katten vertelt de Sasse- naar. Hij begon drie jaar geleden met het houden van slangen. Op het idee gebracht door een vriend schafte hij een python en een mannetjes-rattenslang aan. Twee jaar geleden kwam daar het vrouwtje bij dat nu de ge- moederen in Sas van Gent bezig houdt. Het is niet de eerste keer dat het vrouwtje de vrijheid ver- kiest boven haar terrarium. Vo rig jaar wist de slang al te ontko men uit het huis van Doven in de Eikenstraat. Toen werd het rep tiel echter al na enige tijd terug gevonden in een schuurtje van één van de buren. „Ze was toen agressief en dus heb ik haar int-. een aparte bak in mijn schuur gezet. Na enkele weken was ze echter al weer gevlogen", aldus Doven, die zegt geen idee te heb ben hoe dit kon gebeuren. Doven had de hoop al opgege ven dat hij zijn rattenslang nog levend terug zou zien. Het van origine Zuid-Amerikaanse rep tiel leeft normaal bij een tempe ratuur van zo'n 35 graden. Ook in de twee terraria van Doven. „Dat ze zo lang niet heeft gege ten, is het probleem niet. Een rattenslang kan wel zes maan den zonder voedsel. Dat ze de koucle winter heeft overleefd, verbaast me echter wel." Voor het voedsel dat de slangen eens in de zes weken krijgen, zorgt Doven zoveel mogelijk zelf. In een aparte bak fokt hij ratten en muizen. „Behalve in de winter", vult Doven aan. „Dan planten muizen zich niet voort en moet ik ze kopen." Doven verwacht niet dat zijn slang zich de komende week nog laat zien. „Ze is waarschijnlijk zo ge schrokken dat ze zich wel even schuil zal houden. Toen ik maandag een telefoontje van de politie kreeg, heb ik drie uur lo pen zoeken. Het probleem is dat je niet weet waar je moet kijken. Ze kan overal zitten. Daarom hoop ik ook dat als iemand haar ziet, die persoon mij belt en goed in de gaten houdt waar ze naar toe gaat. Ik zal haar dan wel vangen, want als je deze slang voorzichtig benadert, doet ze niemand kwaad." SAS VAN GENT - De stichting die de Graaf jansfeesten in Westdorpe organiseert, krijgt duizend euro subsidie van de gemeente Sas van Gent. Dat besluit is gisteren genomen door het college van burgemeester en wethouders. De gemeente fi nanciert de bijdrage uit het potje voor culturele activiteiten, mede gezien de omvangrijke kunstmanifestatie die onderdeel uitmaakt van het programma van de Graaf jansfeesten. Die vinden het aankomende weekeinde plaats. De festiviteiten zijn voor het eerst uitgesmeerd over twee dagen. TERNEUZEN - Burgemeester en wethouders voelen zich niet geroepen de familie Verpalen, beheerder van vakantie-eiland De Braakman, tot de orde te roepen. Raadslid C. Leunis (ChristenUnie) maakte zich vorige week tijdens de raadsver gadering boos over de toonzetting van Gastensexvice 2002, het blad voor gasten van het recreatiecentrum. De familie Vei-palen zet tegenstanders van de slagboomslui ting op het recreatiepaifk op onheuse wijze weg en trekt bo vendien de integriteit van de gemeente in twijfel, stelde Leu nis. Het raadslid vond dat de Verpalens hun 'frustratie op andere wijze moeten afreageren' en stelde het college voor om in een gesprek met de beheerdersfamilie de lucht te klaren. Burgemeester en wethouders hebben daar echter geen be hoefte aan, liet wethouder P. Hamelinck (die recreatie in zijn portefeuille heeft en voorzitter is van het Recreatieschap De Braakman) gisteren weten. „We nemen als college geen standpunt in over het taalgebruik dat burgers over onderne mers bezigen." TERNEUZEN - De gemeente Terneuzen en projectontwikke laar Projektbouw Zeeland kunnen verder met de ontwikke ling van het nieuwbouwplan De Rietlanden in Nieuw-Othe- ne. Het provinciebestuur gaf dinsdag een verklaring van geen bezwaar af voor de ontwikkeling van het dure wijkje aan de oostzijde van de Otheense Kreek. Rietlanden omvat zestien bouwkavels, waarvan de grootste een hectare overschrijdt. Met plan voor het hoogste markt segment hoopt de gemeente Terneuzen te kunnen inspelen op de marktvraag naar grotere bouwkavels in een groene, lande lijke omgeving. Voor het eerst in tijden zorgde de gemeente Terneuzen voor een goede ruimtelijke onderbouwing van een nieuwbouwplan. Eerder werden plannen in Biei-vliet, Othene en Waterfront door de bestuursrechter afgeschoten, omdat de ruimtelijke ondex-bouwing ontoereikend was. TERHOLE - Een 57-jarige Belgische automobilist is in de nacht van maandag op dinsdag op de Hulsterweg in Terhole aangehouden voor rijden onder invloed. De man had drie maal de toegestane hoeveelheid alcohol gedronken. Hij kreeg een rijverbod van zeven uur en een dagvaarding. TERNEUZEN - Een 20-jarige inwoonster van Terneuzen heeft aangifte gedaan van mishandeling en vernieling. Zij werd afgelopen maandagochtend in de Noox'dstraat in haar woonplaats door een bekende enkele keren geschopt en gesla gen. Later die ochtend vernielde een andere bekende een ruit je van haar woning. Alle betrokkenen zijn buurtgenoten van elkaar. door Lieneke Fieret TERNEUZEN - Officier van justitie N. Wolfs eiste gisteren milde straffen voor vier ver dachten die allemaal in financi ële moeilijkheden zaten. Vol gens kantonrechter A. Melens moesten ze blij zijn er zo goed vanaf te komen. „Dit heb ik echt nog nooit mee gemaakt", zei officier van justi tie Wolfs verbaasd. „Het ge beurt wel eens dat iemand in een schuldsanering zit, maar zoveel op één dag? Nee, dat is uniek." Drie verdachten op rij hadden allemaal financiële problemen en bleken niet in staat om een boete te betalen. Zij kregen voor diverse overtre- dingen allemaal een voorwaar delijke geldboete met twee jaar proeftijd. Te laat Een Terneuzense vrouw (33) reed op 17 april vorig j aar in een onverzekerde auto op de Ken- nedylaan in Terneuzen. Zij was te laat met het betalen van haar verzekering, zodat ze zonder dat ze het wist onverzekerd was. Kantonrechter Melens legde haar een voorwaardelijke boete op van 279 euro. Een 35-jarige man uit Sluiskil had eveneens te laat betaald en ook zijn auto was onverzekei'd. De eis voor hem was zwaarder dan voor de Terneuzense, omdat het voor hem al de tweede keer was dat zijn auto onverzekerd was. Hij kreeg een vooi'waarde- lijke boete van 415 eui-o. De officier van justitie eiste een voorwaardelijke geldboete van 204 euro voor een man uit Eind hoven (43). Hij had op 6 juli 2000 in Axel 27 kilometer te hai'd ge reden. Termijnen Een Duitse man uit Cadzand kreeg geen voorwaardelijke geldboete, maar mocht wel zijn boete van 2 79 euro in viermaan- delijkse termijnen afdragen, wegens zijn financiële situatie. Ook hij reed onverzekerd in zijn auto op 22 mei vorig jaar. Dat was al de derde keer in vijf jaar. Ronny Doven met een van zijn twee rattenslangen. De tweede, een vrouwtje, is sinds acht maanden zoek., foto Camile Schelstraete. STREEKACTIVITEITEN AARDENBURG - Schutterslokatie, 19.00 uur: Handboogschieten voor toeristen; Hondenterrein, 19.00 uur: Honden wan- deldriedaagse; AXEL - Café 't Hoeckhuys, 20.00 uur: Kaarten; Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Koersbal; 13.45 uur: Fietsclub; 't Trefpunt, 13.00 uur: Kaarten en biljar ten; 14.00 uur Handwerken; De Halle, 14.00 uur: Kaarten, biljarten en spelletjes; Jeugdcentrum, 14.00 15.30 uur: kinder club 4 tot en met 7 jaar; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: ANBO koersbal, KBO soos, kaarten en biljarten; GRAAUW - Gemeenschapshuis, 14.00 uur: KBO handwerken; 14.45 uur: Gym nastiek; HEIKANT - 't Heike, 19.00 en 20.00 uur: Dames gymclub Heikant; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur: )3.30 uur: Biljarten en kaarten; HULST - De Lieve, 9.00 uur: Engelse les; 9.30 uur: Creatief bloemschikken; 10 00 uur: Biljartles; 10.00 uur: Koffieochtend met voorlezen; 9.00 - 10.00 uur: De lieve fietstocht; 10.30 uur: Bibliotheek en En gelse les; 13.00 uur. Biljarten; 14.30 uur: Zangkoor Viva la Musica; Café De Kroon, 14.00 uur: Kaarten; Stadskantoor, 19.45 uur: Vergadering wijkraad Langs de Linie; KLOOSTERZANDE - De Reizende Man, 19.30 uur: Bridgeclub; Rozenhof, 10.00 11.30 uur: Koffieoch tend; KOEWACHT - De Vlaschaard, 13.00 uur: Biljarten; 19.30 uur: Tekenen en schilde ren; De Lange Akkers, 13.30 uur: Kaarten; NIEUW-NAMEN - De Kauter, 13.30 uur^ KBO kaarten, biljarten en koersbal; Café St.Cecilia, 19.45 uur: Bingo; OOSTBURG - Ontmoetingscentrum De Open Kring, 9.00-11.30 uur: Koffieoch tend; Tienercentrum Time Out, 13.00 - 17.00 uur: Bijeenkomst 12tot16jarigen; OSSENISSE - Hof ter Nesse, 19.00 uur. Country line dance voor beginners; 20.00 uur: Country line dance voor gevorder den; PHILIPPINE - De Schotse Hoek, 10.00 11.00 uur: Yoga; 19.30 21,30 uur: Kant klossen; SAS VAN GENT - De Speye, 9.30 uur: SAV aerobics voor 55 plussers; 10 00 uur: SAV gym voor 55 plussers; 14.00 15.30 uur: Club hobbybeurs voor groe pen 3 tot en met 8; 19.00 uur: Computer les voor beginners; De Regenboog, 14.00 uur: Kaarten bie den en jokeren; De Roselaer, 14.00 15.30 uur: Jeugdat- teljee voor kinderen van groep 3 tot en met 6; 18.00 uur: Avond wandelvier daagse; SLUISKIL - Het Meulengat, 10.00 uur: Zwemmen SWOS; 13.30 uur: SWOS zangkoor, kaarten, canasta en biljarten; SPUI - De Drie Gehughten, 19.00 - 20.00 uur en 20.30 - 22.15 uur: Line dansen; ST.JANSTEEN - De Warande, 9.30 uur. Gymnastiek; 10.30 uur: Volksdansen; 13.30 uur: Koersbal en kaarten jokeren bieden; TERNEUZEN - De Veste, 9.15 en 10.15 uur: SWOT volksdansen en biljarten; De Hoeve, 9.30 uur: Yoga; 13,30 uur: Kin dermiddag; 't Schelpenhoekje, 14.00 uur: Kinderclub 4 tot en met 7 jaar; ZAAMSLAG - Dorpshuis, 14.00 uur: Koersbal; ZUIDDORPE - 't Kaaike, 13.30 uur: Kaar ten en biljarten;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 41