Horse by the Sea moet topevenement worden MLTC grijpt de laatste strohalm PZC Ko Kasse maakt koprol id. Oranjezon: traditie in ere hersteld Drie keer goud voor judoka's Van Schaik Toernooiwinst Schipper/Schouw Nienke Arnold wint zeilrace Succes voor Goese karateka's Winst Boot en Van der Wekken Tiende zege Sam van 't Westende Van der Linde niet te stuiten uitslagen agenda wb dinsdag 4 juni 2002 door Lucien Roelandt DOMBURG - Horse by the Sea moet het hoogtepunt worden van de feestelijkheden rond het vijftigjarig bestaan van Oranje zon. Het was een traditie om bij elk lustrum van de ruiterclub uit Vrouwenpolder een groots out- doorconcours hippique te orga niseren. Tien jaar geleden werd het evenement echter voor het laatst gehouden. Met de organi satie van Horse by the Sea wordt deze traditie weer in ere her steld. Oranjezon werd in 1952 door enkele enthousiaste aanhangers van de ruitersport opgericht. Bram Maljaars. Jan van Dis, Wim van hTieuwenhuijzen, Vera Conneolly en Bart Meijers be hoorden tot de groep die aan de wieg van Oranjezon stonden. Het was dankzij de drang naar zelfstandigheid van Bart Meij ers dat de ruiterclub in Vrou wenpolder vijftig jaar geleden op eigen benen kwam te staan. In Nieuwland bestond reeds een club. Maar Wim van Nieuwen- huijzen herinnert zich nog dat Bart Meijers faliekant tegen aansluiting bij de ruiterclub Walcheren - de oudste ruiter- vereniging van het eiland - was. Wel werd er enige malen samen met de Nieuwlandse club verga derd, maar Meijers bleef fel te gen samengaan. ,,We hebben Nieuwland niet nodig. Wij kun nen veel beter een eigen club oprichten, dan zitten we veel dichter bij elkaar", stelde hij destijds. Vernoemd De miters kwamen samen op een terreintje bij de uitspanning Oranjezon van de familie Lou- werse, waar na afloop van de training wat werd gedronken. Het was ook de uitspanning waar de oprichtingsvergade ring plaatsvond. En een naam werd dan ook al snel gevonden, VLISSINGEN - Drie judoka's van Judo Ryu van Schaik be haalden tijdens een internatio naal toernooi in Tilburg een eer ste plaats. Ramon van de Grift (-50 kg), die zaterdag in Made zijn eerste dan behaalde, wist in de voorronde zijn partijen snel te beslissen. Ook in de finale stond de vijf tienjarige judoka zijn mannetje en versloeg hij Gijs van Groeser van Sportinstituut Ooms uit Tilburg. Boy de Punder uit Vlissingen gaf in de klasse -45 kg alle te genstanders het nakijken. In de voorronde kwam hij onder meer te staan tegenover de Neder lands kampioen Erik van Wan- rooy uit Mierlo. Na een span nende strijd wist De Punder met een snelle heuptechniek de winst veilig te stellen. In zijn fi nalepartij moest de judoka van Van Schaik het opnemen tegen Reinier de Ridder. Na een fraaie overname won De Punder. Evelien Piasmans uit Middel burg kwam in de categorie -63 kg uit tegen Chantal Garkeer van sportschool Geelhoed. Zij kwam aan de gouden plank door een ippon. WEMELDINGE - Harold Schipper en Marcel Schouw zijn winnaar geworden in de man nen dubbel B-categorie van het tennistoernooi van 't Swaecke in Wemeldinge. Schipper en Schouw moesten het in de finale opnemen tegen Peter Godrie en Marcel Verwei van tennisvereniging Zierikze. Schipper en Schouw lieten er geen twijfel over bestaan wie als winnaar uit de bus moest rollen en maakte korte metten met de tegenstanders: 6-1, 6-2. In de C 1-categorie ging de eind zege naar het als eerste geplaatste duo Van Klinken- berg/Prielle. In een zinderende finale wisten ze tegen Eric Hey- ndrickx en zijn partner Remijn tweemaal de tiebreak naar zich toe te trekken. Van der Guchte en de Block werden toernooi- winnaar in het dubbel C2-sche ma. Ze moesten zowel in de hal ve finales als in de finale een driesetter spelen om tot winst te komen. In de finale stonden ze tegenover Van Gastel/Evers^ dijk, die na een 2-6-score in de eerste set alsnog het onderspit moesten delven met 7-5 6-1. want iedereen vond het logisch dat de club naar de uitspanning werd vernoemd. Dat Bart Meijers het destijds bij het rechte eind had, blijkt wel. In de afgelopen vijftig jaar is Oranjezon uitgegroeid tot een bloeiende club. De ongeveer honderd leden tellende club be hoort tot de grootste hippische verenigingen van Zeeland. In de afgelopen halve eeuw heeft de club door zijn vele activiteiten ook een goede naam en veel be kendheid, ook buiten Zeeland, verworven. Eén van de hoogtepunten was het outdoorconcours dat tel kens bij de viering van een lus trum deel uitmaakte van het feestprogramma, destijds het grootste concours hippique van Zeeland. Maar tien jaar geleden werden de hindernissen voor het laatst opgezet. Een geschikt terrein, onvoldoende vrijwilli gers en gebrek aan tijd door werk van de leden die de kar trokken maakte een eind aan het evenement. Maar bij het vijftigjarig bestaan wordt in samenwerking met de Stichting Concours Oranjezon, de Polo Club Wassenaar en hoofdsponsor Rabobank de draad weer opgepakt. En als het aan de organisatoren ligt zal de volgende editie van Horse by the Sea zelfs een jaarlijks terugke rend evenement worden. Voor zitter Peter de Kam, die samen met Wim de Loof en Riana van de Guchte het trio vormt dat de kar trekt: „Domburg heeft een bepaalde allure als badplaats. Maar de toerist wil ook wel eens iets anders dan zee en strand. Met dit evenement denken wij niet alleen aan de ruiters maar willen wij tevens de recreant ook eens iets anders bieden. Vandaar ook dat onze gedach ten uitgaan naar een jaarlijks terugkerend evenement." Kwalitatief De organisatie heeft de lat dan ook meteen hoog gelegd. Wim de Loof, die zes jaar geleden de voorzittershamer bij Oranjezon van Peter de Kam overnam: „De aansprekende plaats die wij met ons lustrumconcours op de Zeeuwse sportkalender destijds bezetten, willen we heroveren. Om dat te bereiken zal je kwali tatief iets goed neer moeten zet ten. Er is dan ook kosten noch moeite gespaard om dat te be reiken. Een concours valt of staat met een terrein. Dat moet goed zijn, anders maken de rui- Peter de Kam (links) en Wim de Looff willen Horse by the Sea jaar lijks laten terugkeren. foto Dirk-Jan Gjeltema ters bij aankomst rechtsom keert. Daarom hebben we twee jaar geleden al een terrein van zes hectare gehuurd en inge zaaid om verzekerd te zijn dat dit ons niet overkomt. En zoals Peter al zei, we willen ook de va kantiegangers iets bieden. Dan moet je meer bieden dan louter en alleen maar springen. Een in ternationaal polotoernooi, een postkoetsenrally in echte au thentieke postkoetsen en een showprogramma moet dan ook zorgen dat iedereen aan zijn trekken komt." Dat de ruiters het evenement in Domburg node hebben gemist, blijkt wel uit de vele aanmeldin gen uit het gehele land. Wim de Looff is er dan ook vast van overtuigd dat Oranjezon met de organisatie van Hors by the Sea zijn plaats als topevenement op de Zeeuwse sportkalender gaat heroveren. „Alles is in het werk gesteld om het de deelnemers naar de zin te maken. Het woord is nu aan de ruiters. En natuur lijk het weer. Met Horse by the Sea willen we een bijdrage leve ren aan de verlenging van recre atieseizoen. Maar het is beslist geen 'slechtweervoorziening', dus hoop ik dat de weergoden op onze hand zijn." Ko Kasse (links) kijkt naar zijn Opel Astra die ondersteboven op het circuit ligt. door Henk de Winter ARENDONK - Doffe klappen, gekraak, gekras en een grote stofwolk. Voor rallycrosser Ko Kasse kwam een droevig einde aan de wedstrijd op het Glosso-circuit in Arendonk. „Als dat maar niet het einde van mijn seizoen is", treurde de Nieuwdorper terwijl hij de schade opnam van zijn raceauto die ondersteboven op het wegdek lag. Directe aanleiding voor de koprol van Kasse was een aanrijding met streekgenoot Dick Krijger, die net als Kasse in een racemodel van een Opel Astra rijdt, maar meer motorvermogen heeft. In de eerste heat was Kasse snel weg, maar maakte hij een fout waarvan de uit Wolphaartsdijk afkomstige Krijger profiteerde. In de tweede heat bleef Kasse Krijger wel steeds voor. Na drie heats stond Dick Krijger als derde geplaatst op de voorste startlijn in de finalerace van de Divisie 2 (Groep N). Kasse was als vijfde geposteerd en stond op de tweede startrij. De Belg Verkuringe nam de leiding. Daarachter voch ten Lannoye en Krijger om plaats twee. Zij aan zij gin gen ze op de eerste bocht af. Krijger kreeg geen centi meter ruimte van de jonge Lannoye in zijn Seat Ibiza. De aankomende Kasse zag genoeg ruimte om er zijn Astra in te sturen. Lannoye had echter de betere race- lijn en sloot achter zijn landgenoot Verkuringe aan. Daarmee dwong hij Kasse naar de derde plaats. Niet gezien Vanaf de buitenkant moest ook Krijger bij Lannoye aansluiten en daardoor raakte hij middenin in de bocht de Astra van Kasse. „Ik had hem helemaal niet gezien", zei Krijger later. Door de aanrijding vloog Kasse met zijn Astra een paar meter door de zandbak en knalde hij over de kerbstones en schoof hij een me- foto Henkde Winter ter of twintig op zijn dak over het circuit.Kasse was in eerste instantie woest op Krijger en protesteerde te gen diens rijgedrag bij de wedstrijdleiding. Wat volg de was druk overleg met officials. Die kwamen er niet uit en bestempelden het incident als raceongeval zo dat Krijger aan de herstart mocht deelnemen. In deze herstart reed de Wolphaartsdijkenaar op het nipper tje naar een derde plaats. Kasse ziet de toekomst somber in. „Het is afwachten hoe groot de schade aan de motor is. Maar zo te zien wordt het geen EK-race in Zweden, misschien voorlo pig wel helemaal geen wedstrijden meer. Krijger kon door het voorval niet echt genieten van zijn podiumplek. „Dit heb ik absoluut niet zo gewild. Ik baal er van. Ik zag hem echt niet." Jos Krijger werd elfde in de Euroklasse. Gestart in de B-finale strandde de zoon van Dick Krijger na drie kwart ronde naast het circuit in een poging de voor hem rijdende coureur te passeren. Middelburgse tennisformatie stapje dichter bij lijfsbehoud door Willy van Leeuwen IJZENDIJKE - MLTC heeft in de derde klasse gemengd van de landelijke tenniscompetitie een 6-2-overwinning behaald op Holy 2. Hierdoor worden de kansen op handhaving in deze klasse groter voor de equipe uit Middelburg. Tiola greep in de vierde klasse zijn kans door met 4-4 gelijk te spelen tegen Hartel. De Schelde snoepte in de tweede klasse een punt af van koploper en titelkandidaat Oud Beijer- land: 7-1. De Schelde wist vooraf dat er tegen de ongeslagen koploper Oud Beijeiiand niet veel eer te behalen was, maar toch deed de equipe van captain Virgil Greeve het goed. De mannen- dubbel tussen Podt/Den Hartig en Marc Felius en Virgil Greeve werd beslist in een sensationele driesetter die uiteindelijk door de Vlissingers werd gewonnen met 6-4,6-7 en 1-6. In de enkel- partijen waren de spelers en speelsters van de Schelde nog een maatje te klein. Merlin Atoon verloor met 6-1 en 6-2 van Geldrop en Jeantien van den Dries kwam met 6-2,6-1 te kort tegen Verbeet. Virgil Greeve verdiende bijna een punt tegen Den Hartig, maar in de tiebreak liep het net even mis waardoor hij verloor met 6-3 7-6. Het vrouwendubbel werd gewonnen door de thuisploeg, die ook in de mixedpartijen goed op dreef waren. Podt/Ver- beet was met 6-3 en 6-4 te sterk voor Van den Dries/Felius en Den Hartig/Geldrop won met enig geluk van Merlin Atoon en Virgil Greeve: 7-6, 7-5. Souburg had in de derde klasse in zijn voorlaatste competitie wedstrijd een zware kluif. Het team van captain Ronald van den Broek moest afreizen naar 's Gravenzande om daar tegen de titelkandidaat aan te treden. Lucienne van den Broek maakte in haar enkelpartij zoals ver wacht geen fout en won overtui gend van Maaike de Bruin:l-6, 2-6. Ook Kim Dijkstra zat dicht bij de winst tegen Renske Luin- stra. Ze won de eerste set met 3-6, maar zag Luinstra terug komen met 6-4. In de derde set kon de speelster van Souburg het niet meer redden: 6-2. Bij de mannen kwam Souburg aan een. tweede punt. Raymond Barten verloor met 6-3 en 6-2 van Jor- dy Winters, maar Gareth Lau was wel succesvol tegen Mark Loman: 3-6, 4-6. Het vrouwen- dubbel moest Souburg prijsge ven. Het duo Barten/Van den Broek kreeg geen voet aan de grond tegen Winters/Loman en verloor met 6-2 6-1. In de mixedpartijen probeerde Sou burg nog enkele punten bij el kaar te sprokkelen, maar het mocht niet baten. MLTC greep tegen mede-degra datiekandidaat Holy 2 zijn laat ste kans. De equipe uit Middelburg won de moeilijke uitwedstrijd met 2-6 en be houdt daarmee zijn kansen op behoud van zijn positie in de derde klasse. Marielle Eude kreeg het zwaar te verduren te gen Van Uitert en kwam twee maal net tekort: 7-6 7-6. Ook Annemarie Ketting bleef met lege handen in haar enkelpartij Ze bleef in de eerste set tegen Zandbergen goed meedoen, maar verloor met 6-4. In de tweede set kwam de speelster van MLTC er niet meer aan te pas: 6-1. Kuitblessure Bij Holy 2 was de speler Spliet niet helemaal fit door een kuit blessure en dat werd in deze be langrijke wedstrijd van grote invloed. In zijn enkelpartij te gen Thijs Slagboom moest hij opgeven bij 1-4 in de eerste en ook de mannendubbel tegen Slagboom/van Hoof werd bij 3-6 en 0-1 beindigd door de blessure van Spliet. Dimitri van Hoof leverde een prima prestatie door Wijmans- hausen van Holy op een neder laag te trakteren met tweemaal 4-6. Doordat ook Eude/Davidse tot winst kwam tegen Van Ui- tert/Zandbergen, Davidse/Van Hoof won van Van Uitert/Wij- manshausen en de tweede mixedpartij niet meer werd ge speeld won MLTC verdiend met 2-6. In de vierde klasse liep Souburg 2 tegen een 7-1-nederlaag aan tegen Be Quick 2. Hierdoor ko men de Souburgers nog dieper in de degradatiezorgen. Bianca Zwanenburg kon het niet red den tegen Michelle Ravenstein en verloor met 3-6 2-6. Alleen Nancy Verstraeten was succes vol in haar enkelpartij Ze speelde twee spannende sets tegen Denise van Hout. De eer ste set won de Souburgse speel ster in de tiebreak en in de tweede set kon ze net op tijd doordrukken naar set- en matchpunt: 7-5. De mannen van Souburg kregen beiden klop. Sven Vermeulen verloor met 2-6 4-6 van Sander Kap en Maarten Gideonse kreeg geen schijn van kans tegen zijn te genstander De Ruiter: 0-6 1-6. Ook het vrouwen- en mannen- dubbel moest Souburg inleve ren. Bianca Zwanenburg en An- negret Scheers verloren met 0-6 4-6 van Ravenstein/van Hout, terwijl Maarten Gideonse en Sander Kats met lege handen bleven tegen Kap/De Ruiter: 3-6 3-6. In de mixedpartijen liepen Ver- meulen/Scheers en Kats/Ver- straeten opnieuw tegen een nederlaag aan, waardoor uit eindelijk een 7-1-verlies voor Souburg op het formulier moest worden ingevuld. Tiola verdiende vier punten in de wedstrijd tegen Hartel. Voor Tiola werden de punten bij el kaar gesprokkeld door Ralf Ver- vaet in zijn enkelpartij tegen Zoeter (4-6, 4-6), Daisy Boog aard in haar enkelpartij tegen Linda van Zwol (3-6,7-6 en 2-6 en een mooie zege van Imre van Overloop tegen Schenk met 2-6 3-6. Ook de tweede mixed- partij met Imre van Overloop en Ruben Verheul tegen Van Zwol/ Struik leverde een punt op: 2-6 2-6. VLISSINGEN - Nienke Arnold heeft de Delta Combi-zeilra- ce op het Veerse Meer gewonnen in de Splashklasse. De Vlis- singse hield plaatsgenoten Igor van Zalinge en Sophie Gerrit- se achter zich. In de Splashklasse voeren de zes deelnemers vijf wedstrijden. Bij de Optimisten A was Middelburger Jos Thomaes van de tien deelnemers Ad van Hoeve en Gilles Cleeren te snel af. Pascal van der Mast uit Koudekerke won van de zes Optimisten B nipt van Fedor Couvert en ruim schoots van Pieter Vroon. Bij de Optimisten C was Hansebas Meijer (Oost-Souburg) Simon Verstraete en Niels van Fraas- sen te snel af. In de Optimisten C voeren in totaal zestien deel nemers mee. Ruim veertig Zeeuwse jeugdzeilers van de wa tersportverenigingen Breskens, Vremdijcke, Colijnsplaat, Wolphaartsdijk, Herkingen en Arne konden met een sterk wisselende, maar goed hanteerbare wind zeilen. De volgende wedstrijd in de Delta Combi is 15 juni in Herkingen. STRIJEN - Tijdens de Nederlandse kampioenschappen Kyo- kushin karate voor de jeugd tot achttien jaar in Strijen was het team van Capital Sports succesvol. Drie van de acht deel nemers uit Goes vielen in de prijzen. Klaartje Decraene werd eerste bij de vrouwen in het zwaargewicht. In diezelfde klasse werd Sheila Omzigtig derde. Manon Coppoolse uit Schore won de tweede prijs in het middengewicht. VALKENSWAARD - Motorcrosser Mark Boot uit Burgh- Haamstede heeft in een wedstrijd voor junioren in Valkens- waard twee manches op zijn naam gebracht. Boot kwam uit ie de klasse 65cc klasse grote wielen. Erik van der Wekken uil Zierikzee won in Valkenswaard twee manches bij de 250- 500cc junioren. TILBURG - Tijdens het open Tilburgs kampioenschap be haalden vier judoka's van sportschool Geelhoed een eerstf plaats. Jan-Willem Louwerse, Amy Hoornick, Robbin van de Bor en Sam van 't Westende pakten goud. Voor Sam van Westende was het de tiende keer dat hij de hoogste trede var het podium mocht beklimmen. Op het 28e internationaal judc toernooi in Venray, waar 156 clubs uit veertien verschillende landen aan deelnamen, werd Tess van 't Westende kampioen' in haar klasse. Van 't Westende moest het in haar finale opnej men tegen de Ierse Rossalin Mac worth. Ze won haar finale! door eerst met een ashi-barai een yuko te scoren om vervol' gens de Ierse in de houdgreep te nemen. KOUDEKERKE - Steffanie van der Linde lijkt met Fortune niet te stuiten. De amazone van de ruiterclub Zwaanhoel; toonde zich tijdens de dressuurwedstrijd van haar vereniging de beste in de klasse Zl. Van der Linde stuurde de fraai bewe/ gende Fortuna met 165 punten naar het oranje erelint. In dj strijd om de tweede plaats hielden Cornelie Langebeke me Priscilla en Ramona Buteijn met Joplin elkaar in evenwicht; Het beslissende onderdeel, het gereden zijn in het algemeen leverde Langebeke de tweede plaats op. De 165 punten warer voor Van der Linde niet voldoende voor de prijs van de hoogj ste dagscore. Die eer ging naar clubgenote Joanne van Koeva ringe. De Koudekerkse amazone behaalde met Wicotin in dl klasse B naar de overwinning (169 punten). Badminton Grand-Prix. Jeugd 1. Vrouwenenkel: 1. Natasja de Smoker, 2. Karin van Beek. Mannenenkel: 1. Ruben Spelier, 2. Ri chard Loos. Mannendubbel: 1. Michiel Huisken/Richard Loos, 2. Ruben Spelier/ Stefan Hüber Jeugd 2. Vrouwenenkel: 1. Iris de Smit, 2. Esther Berckmoes. He renenkel: 1. Pascal Schweertman, 2. Mi chel Buizer. Vrouwendubbel: 1. Esther Berckmoes/lris de Smit, 2. Christel Ver steeg/Karin van Beek. Mannendubbel: 1. Pascal Schweertman/Colin van de Woestijne, 2. Michel Buizer/Beau van den Buuse. Jeugd 3. Vroüwenenkel: 1. Christel Versteeg, 2. Meggy van Es. Man nenenkel: 1. Tobias Coppejans, 2. Ricar- do Zweedijk. Vrouwendubbel: 1. Meggy van Es/Anne van Driel, 2. Josie Vogel/ Leanne Noordhoek. Mannendubbel: 1 Arnout Blankenstijn/Raymond Yuen, 2. Joël Bax/Tobias Coppejans. Jeugd 4. Vrouwenenkel: 1. Tekla van Gils, 2. Niki- ta Buur. Mannenenkel: 1. Dries Okker- sen, 2. Raymond Yuen. Vrouwendubbel: 1. Lies Theunissen/Vivian de Smit, 2. Tekla van Gils/Nikita Buur. Mannendub bel: 1. Martijn Jonkman/Thijs Moerman, 2. Dries Okkersen/Niels van Huffel. Jeugd 5. Vrouwenenkel: gedeeld eerste Lies Theunissen en Anne Stoel, 2. Miran da van der Maas. Mannenenkel: 1Kevin van der Maas, 2. Luuk Brilman. Vrou wendubbel: 1. Miranda van der Maas/ Christa Weeda, 2. Whitey Hoste/Anne Stoel. Mannendubbel: 1. Kevin van der Maas/Luuk Brilman, 2. Jeroen van Lies- hout/Niekvan Gils. Vijfde toernooi Middelburg. Jeugd 1. Vrouwenenkel: 1. Natasja de Smoker, 2. Karin van Beek. Mannenenkel: 1Richard Loos, 2. Ruben Spelier. Mannendubbel: 1. Richard Loos/Michiel Huisken, 2. Ru ben Spelier/Stefan Hüber. Jeugd 2. Vrouwenenkel: 1. Esther Berckmoes, 2. Marieke van Dam. Mannenenkel: 1. Pas cal Schweertman, 2. Michel Buizer. Vrouwendubbel: 1. Christel Versteeg/ Karin van Beek, 2. Esther Berckmoes/lris de Smit. Mannendubbel: 1. Pascal Schweertman/Colin van de Woestijne, 2. George van Bork Ricardo Zweedijk. Jeugd 3. Vrouwenenkel: 1. Christel Ver steeg, 2. Cynthia Swaanen. Mannenen kel: 1. Ricardo Zweedijk, 2. Arnout Blan- kenstijn. Vrouwendubbel: 1. Meggy van Es/Anne van Driel, 2. Esther van Koeve- ringe/Merlin van Bebber. Mannendub bel: 1. Arnout Blankenstijn/Raymond Yuen, 2. Stijn Brilman/GerJan Krijnsen. Jeugd 4. Vrouwenenkel: 1. Nikita Buur, 2. Stephanie Meijer. Mannenenkel: 1, Niels van Huffel, 2. Raymond Yuen. Vrouwendubbel: 1. Lies Theunissen/ Vivian de Smit, 2. Tekla van Gils/Nikita Buur. Mannendubbel: 1. Martijn Jonk man/Thijs Moerman, 2. Dries Okkersen/ Niels van Huffel. Jeugd 5. Vrouwenen kel: 1. Anne Stoel, 2. Whitney Hoste. Mannenenkel: 1. Kevin van der Maas, 2. Luuk Brilman. Vrouwendubbel: 1. Whit ney Hoste/Anne Stoel, 2. Miranda van der Maas/Christa Weeda. Mannendub bel: 1Kevin van der Maas/Luuk Brilman, 2. Jeroen van Lieshout/Niek van Gils. (Gapinge), Masters: 5. Eric Vereecker Nieuwelingen: 13. Timo Verhoek. Paardensport1 Dressuur RV De Zwaanhoek. Paarde::, klasse M1/M2: 1. Martin de Kroo, Kim berley (Walcheren) 163. Klasse L2:1. Es mee Nijpjes, LCL Ringo (Sé-Ros) 16! Klasse LI1Steffanie van der Linde, For. tuna (Zwaanhoek) 165. Klasse B: 1. Joar ne van Koeveringe, Wicotin (Zwaanhof - 169. Pony's klasse L1 cat.CDE: 1. Magdi Maljaars, Noordduin llona (Vroonr.) 16! Klasse L2 cat. CDE: 1. Maxime Lefebei Bonanza (Scheldestad) 161. Klasse B cal CDE: 1. Amy Zoutendijk, Westhoek's Li - dy Dy (Scheldestad) 159. Bixies klasse B!,; cat. CDE: 1. Sanne Daniëlse, Sheb;. (Zwaanhoek) 53. Klasse A cat. CDE: 1. Mi chelle Eversdijk, Radja (Paardebloem»,. 51Klasse A cat. AB: 1Natasja Verhoei Bram (Weelr.) 53. Klasse AA cat. CDE: Salina van Steenbergen, Tara (Weelrji 47. Klasse A cat. AB: 1. Tycho van Loof, Toffie (Zwaanhoek) 41 Sportprijsvragen Lucky Day. 10-23-25-28-33-47-48-49-5(j 53-54-55-57-66-68-69-70-73-76-77 (onder voorbehoud) Tennis Judo Tilburg. Open Tilburgs kampioenschap. Tweede plaats: Barend Schot, Sjors Rid- dersma,Taraen Lotte Hoornicken Chan tal Garkeer (allen sportschool Geelhoed Gregori Bohncke, Arwin Ralf, Ruben Boutens, Demi de Punder (allen Judo Ryu van Schaik). Derde plaats: Ferdy van Rijswijk, Joel van de Zanden, Remco Al ders, Saskia Riddersma, Shannon Wattel en Renske Brandhoff (allen sportschool Geelhoed), Aafke Bongertman, Collin Bohncke, Wallid Benkadour, Jelle Bon gertman, Davy van Es, Menno Veen, Jas per Veen (allen Judo Ryu van Schaik). Venray. Internationaal judotoernooi. Derde plaats: Sam van 't Westende. Parijs. Roland Garros, 12 miljoen eurc, Mannen, vierde ronde: Safin (Rus/2) - CL Pasquale (Fra) 3-6 6-4 6-3 6-2, AgasL (VSt/4) - Mathieu (Fra) 4-6 3-6 6-3 6-3 6-31 Grosjean (Fra/10) - Malisse (Bel) 6-2 7-56 3, Ferrero (Spa/11) - Gaudio (Arg/31) 6T 6-1 6-7 6-2 6-4. Mannen, dubbel, kwartfinales: Haar- huis/Kafelnikov (Ned/Rus) - Jorkmar-; .- /Woodbridge (Zwe/Aus/6) 1-6 7-6 5-5 ge' staakt wegens invallende duisternis. Vrouwen dubbel, derde ronde: Ruancj Pascual/Suarez (Spa/Arg/2) - Vis/FusJI- (Ned/Fra/16) 6-1 6-0. Gemengd dubbe;, tweede ronde: Vis/Hill (Ned/Aus) - Te stud/Tarango (Fra/VSt) 6-2 1-6 6-1. Landelijke competitie. Mannen. Eerst: klasse: Binnenmaas-Animo 3-3. Twee de klasse: CC-Sjef 6-0, Zierikzee-'t Halvjv Maantje 2-4. Gemengd. Tweede klasse Oud Beijerland-De Schelde 7-1. Derd( klasse: 's Gravenzande-Souburg 6—2;. Holy 2-MLTC 2-6. Vierde klasse: Sod burg 2-Be Quick 2 1 -7, Hartel-Tiola 4-4 Vijfde klasse: MLTC 2-Souburg 3 8-0,- Tiola 2-Hulster Ambacht 2 8-0, Animq -DOS 1-7. Vijfde klasse: Halstere» 2-MLTC 3 4-4, 't Halve Maantje-Honte nisse 6-2, Ludo et Emergo-De Puye 5-3 SNS Open Dubbeltoernooi Wemeldir ge. HD3: Harold Schipper/Marcit Schouw-Peter Godrie/Marcel Verwi 6-4; 6-2. HD5: Jeroen van Klinkenberg- /Tonnie de Prieelle-Eric Hendrickx /Jirtr - Remijn 7-6, 7-6. GD5 (poule): 1. Karijr van Hese/Jan Pijpelink, 2, Monique dit Booy/Ronald Aarts. DD6: Marian va(« Garsel/Tamara Uitterhoeve-Toos UitteiK, bosch/Etteke Wypkema 7-6, 6-7 en 6-IS HD6: Patrick de Block/Joost van dei Guchte-Eelco Eversdijk/Mnrio van Gat tel 2-6,7-5, 6-1. GD6: Marianne Braam /Joost Sprinkhuizen-Toos Uitten boself- /Henk Meulmeester 1-6, 6-4 en 6-L DD7: Hellen Olijdam/lngrid Suerink- Gel ty van Hout/Ineke Hulshof 2-6, 7-5 ei' 6-1. HD7: Jan Moerland/Jan Nagelkerke- Roeland Alders/Duncan Lau 6-3, 5-7 eH 6-4. GD7: Carla Dagevos/Ko van Ster- Bea Kole Rien Hoogerheide 6-4 en 6-1: DD8: Marian Masclé/Henny de Rijke-Ki o rin van Oosten/Laetitia Veenstra 7-6 ev 6-1. _dinsdag_ Mountainbike Biljarten E1-wedstrijd Kluisberg. Elite: 24. Joël Di- eleman (Vlissingen), 54. Dick van de Berg Driebanden toernooi Baarends - Baa> ends, 2e ronde. Locatie: Café Baarendl, Goes. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16