de Waardt KAPITEIN ch hefmatic hoofd administratie PZC DOCENTEN MBO/HBO (M/V| INKOPER (M/V) afdelingsmanager Albert Heijn WEESKINDEREN LATEN JE NIET LOS. hefmatic ROMSTRIJEN zaterdag 1 juni 2002 SOSA is volop in beweging. Met ruim 60 jaar ervaring in sociaal-agogisch deel tijdonderwijs voor volwassenen zijn wij een begrip geworden. Onze kracht ligt in beroepsgericht onderwijs voor mensen werkzaam in de sociale sector. De combinatie werken- leren staat centraal. Daarnaast opereren wij voor een aantal grote organisaties als partner voor opleidingstrajecten. SOSA verzorgt opleidingen op mbo- en hbo-niveau. De locaties zijn Alkmaar, Amsterdam, Den Haag, Groningen, Haarlem, Rotterdam, Utrecht, Vlissingen en Zwolle. SOSA is onderdeel van de Hogeschool Haarlem. Sinds 1 januari 2002 is de Hogeschool Haarlem gef useerd met de Ichthus Hogeschool/ Hogeschool Delft, Hogeschool Alkmaar en Hogeschool Holland. Per September 2002 gaan we verder onder de naam INHOLLAND. SOSA Zeeland Locatie Vlissinyen heeft de afgelopen jaren een sterk groeiend aantal studenten. Er studeren ruim 400 studenten en er werken ruim 20 personeelsleden. SOSA Zeeland kenmerkt zich door een prettige werkomgeving voor studenten en personeel. Alle mbo- en hbo-opleidingen zijn in Vlissingen vertegenwoordigd. De kernteams beschikken over inhoudelijke kennis en ontwikkeling van de opleidingen en vertalen dit naar de dagelijkse organisatie. Wij zoeken: SD/SPW [0,5 fte), SPH/MWD (0,5 fte), SJM [0,6 fte), P&A (0,6 fte). Een combinatie van deze functies behoort tot de mogelijkheden. FUNCTIE De kerntaken van de docent bestaan uit het verzorgen van lessen, methodische werkbegeleiding en supervisie. Daarnaast begeleidt u studenten bij hun studieloopbaan en coacht u studenten bij hun projecten. Tevens geeft u les in aanverwante opleidingen. PROFIEL U heeft een academische of hbo-opleiding afgerond en ervaring of affiniteit met het geboden takenpakket. Daarnaast beschikt u over recente relevante werkervaring of bent u werkzaam in het werkveld. U heeft kennis van de ontwikkelingen in het onderwijsveld van de desbetreffende leerroute. Verder bent u in staat studenten te coachen. Ook verwachten wij dat u beschikt over creativiteit en stressbestendigheid. U bent collegiaal en functioneert goed in teamverband. Goede sociale vaardigheden zijn onontbeerlijk; het leggen en onderhouden van contacten met het werkveld zijn van belang, mede voor het ontwikkelen en uitvoeren van contractactiviteiten. U kunt goed overweg mèt de computer (MS Office) en u bent bereid om 1 a 2 avonden per week te werken. Indien u behoefte heeft aan een specifieker profiel per opleiding, neem dan contact op met Laura Janvier, managementassistente SOSA Zeeland, onder telefoonnummer (0118)4891 70 AANBOD Wij bieden u een veelzijdige functie binnen een inspirerende werkomgeving. De secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een regeling voor kinderopvang en vakantiedagen, zijn ronduit goed. De duur van de aanstelling is één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt minimaal 2.317,- [CAO-HBO aanloopschaal 9) en maximaal 3.805,- (CAO-HBO maximumschaal 11) bruto per maand bij een volledig dienstverband. Stuur uw sollicitatie voorzien van curriculum vitae binnen 74 dagen na verschijning naar Hogeschool Haarlem, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 137, 2000 AC Haarlem, o.v.v. opleiding en vacaturenummer HW 01/02-20 B. Kijk voor meer informatie op www.sosa.nl of neem contact op met SOSA Zeeland, onder telefoonnummer 10118) 48 91 70. Voor deze vacatures vindt gelijktijdig in- en externe werving plaats. Vacatures van Hogeschool Haarlem en SOSA zijn ook te vinden op www.hshaarlem.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming, die in de Benelux marktleider is met de bekende merken Bison, Velpon, CFS en Griffon. Internationaal zijn de lijmen en kitten van Bison sterk vertegenwoordigd in meer dan 50 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Bison International maakt de laatste jaren een forse groei door. Voor de afdeling Inkoop zijn wij op zoek naar een De volgende uitdaging voor inkoop talent DE FUNCTIE Als inkoper levert u een significante bijdrage aan het resultaat van Bison International. U beheert geheel zelfstandig een belangrijk inkooppakket, maakt op basis van de verkoopplannen commerciële en operationele afspraken en zoekt zelfstanding naar nieuwe leveranciers en producten. Met uw ondernemend vermogen geeft u daarnaast een stimulans aan het product-vernieuwingsbeleid. Kortom, deze uitdagende functie in de dynamische en internationale wereld van Bison biedt u volop gelegenheid om uw inkoop talenten verder te ontwikkelen. HET PROFIEL Voor deze veelzijdige en zelfstandige baan zoeken wij ambitieuze kandidaten tot 35 jaar met minimaal een HBO opleiding. De kandidaat die wij zoeken heeft bewezen succesvol te zijn in een internationale omgeving, is een uitstekend onderhandelaar en heeft goede communicatieve vaardigheden. U heeft grote affiniteit met automatiseringssystemen en beheerst de moderne talen. U kunt uw sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, zenden aan: Bison International, t.a.v. de heer mr. F.M. Tazelaar, Postbus 160, 4460 AD Goes, e-mail ftazelaar@bison.boltongroup.nl, telefoon 0113 - 235 796. Scheepvaart- en zandzuigbedrijf zoekt voor haar zeegaande zandzuiger Teunie-W een: werkgebied Nederlandse kust, 5-daagse werkweek. Tel. 0653-683170 0183-505066 A.H. Yerseke is op zoek naar een commer cieel ingestelde met goede contactuele eigenschappen. Wij zoeken iemand die kan leiden en begelei den. Medewerkers kan adviseren en motive ren. Opleidingsniveau: MBO/HBO. Als lid van het managementteam bepaal je mede het winkelbeeld. Wil je meer weten over het werk en wat wij daar tegenoverstellen? Stuur dan uw sollicitatie met C.V. naar: Oude Torenstraat 37, 4401 EH Yerseke, o.v.v. afdma. GIRO 596890 Jtlr WerelE^)Uders Achterom 152,1211 PD Hilversum Tel: 035 626 4578 E-mail: info@wereldouders.nl wvvvv.wereldouders.nl Is op zoek naar een initiatiefrijke medewerker voor de functie van m/v Het probleemloos laten functioneren van heftrucks, autolaadkranen en container-systemen daar gaat het om bij Hefmatic te Borssele. Dit op basis van de absolute topmerken Linde, Hiab-Leebur en JCB. Betrouwbaarheid en Kwaliteit vormen het fundament onder onze bedrijfsvoering. Dat geldt ook voor ons personeels beleid. Waarbij Hefmatic mikt op de lange termijn en continuïteit. Dat de nog steeds groeiende ploeg het in Borssele naar de zin heeft blijkt uit het geringe verloop. Goed personeel, daar zijn we zuinig Op. Die zowel leidinggevend als uitvoerend verantwoording draagt voor de gehele bedrijfsadministratie van Hefmatic, met samengevat het onderstaande takenpakket: coördinatie van de orderadministratie uitvoering en bewaking van het volledige betalingsverkeer verzorging van de loonadminstratie contractenbeheer van verhuurde en te onderhouden machines en verder alle voorkomende ondersteunende beleidszaken. Je onderhoud hierbij de externe contacten met de fiscus, de bedrijfsvereniging en onze accountant om zowel periodiek als jaarlijks de juiste interne en externe informatie te kunnen verstrekken. Ook het systeem- en applicatiebeheer van onze vrijwel volledig geautomatiseerde administratie behoort tot je verantwoording. Kennis van geautomatiseerde administraties is dan ook zeer gewenst. Tevens verwachten we een behoorlijke kennis van de verschillende Office - pakketten. Wil je meer weten over deze functie en over ons bedrijf, kijk dan op www.hefmatic.nl, of bel met onze commercieel directeur Jan de Jager. Solliciteer als je in het bezit bent van een HEAO diploma BE of een gelijkwaardige opleiding en enthousiast wordt bij het lezen van het bovenstaande profiel. De geschikte kandidaat bieden wij een bij deze functie passend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties verwachten wij binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, gericht aan de directie van ons bedrijf. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kaaiweg 13a Tel. [0113] 355000 4454 PN Borssele Fax 0113 355001 info@hefmatic. nl www. hefmatic. nl De gemeente Cromstrijen is op 1 januari 1984 ontstaan door samenvoeging van de gemeente Klaaswaal en Numansdorp. De gemeente telt 12.835 inwoners en beslaat een oppervlakte van 7.034 hectare. De afstand tussen Klaaswaal en Numansdorp is ongeveer 5 kilometer. Kenerken voor het landelijk karakter van de gemeente Cromstrijen zijn de weidse polders die doorkruist worden door schilderachtige dijken en vaarten. De gemeente is gelegen aan het Hollandsch Diep wat hef voor de watersporter aan aantrekkelijk aanlegplaats maakt. Ondanks de vele smalle dijkjes is Cromstrijen met de auto gemakkelijk bereikbaar. De A29 zorgt voor snelle verbindingen met Rotterdam en Roosendaal terwijl de afstand naar Zeeland in korte tijd is te overbruggen. Bovendien heeft Cromstrijen via het openbaar vervoer goede verbindingen met Rotterdam, Dordrecht, het noord westen van Noord-Brabant, Goeree Overflakkee en Schouwen Duiveland. De gemeente Cromstrijen is voor openbare basisschool "De Blieken" te Klaaswaal op zoek naar een ENTHOUSIASTE DIRECTEUR (M/V) (fulltime) De vacature ontstaat per 1 augustus aanstaande. De school maakt onderdeel uit van het openbaar onderwijs Cromstrijen, bestaande uit 4 basisscholen, en telt 1 ó4 leerlingen, De functie omvat voor 2 a 3 dagen per week lesgevende taken. In het kader van de bestuurlijke krachtenbundeling zal op 1 januari 2004 hef bestuur van het openbaar onderwijs worden overgedragen aan een stichting die het bevoegd gezag zal worden van het openbaar onderwijs in de Hoeksche Waard. Van de toekomstige directeur verwachten wij onder andere dat hii/zi|: - de uitgangspunten van het openbaar onderwijs onderschrijft; - voldoet aan de wettelijke bevoegdheidsvereisten, aangevuld met een afgeronde opleiding voor schoolleiders of daarmee vergevorderd; - ervaring heeft als leidinggevende in het basisonderwijs; - een coachend teamleider is die met een grote inzet, veel creativiteit en enthousiasme de collega's weet te stimuleren en te inspireren; - over goede communicatieve vaardigheden beschikt, heldere afspraken maakt en die ook nakomt; - zorg draagt voor het opstellen en het uitvoeren van het formatieplan, schoolplan en de schoolgids; - de aan de school toegekende budgetten goed weet te beheren; - goede contacten onderhoudt met de diverse interne en externe relaties waaronder de medezeggenschapsraad; - functionerings- en beoordelingsgesprekken voert met alle personeelsleden van de school; - een actieve bijdrage levert aan het directieberaad van het openbaar onderwijs Cromstrijen; - op schoolniveau verantwoordelijkheid kan dragen voor het innovatiebeleid en de kwaliteitsborging alsmede de communicatie en profilering van de school en hiertoe jaarlijks een plan van aanpak opstelt in overleg met het personeel; - kennis heeft van onderwijsinhoudelijke zaken en actuele ontwikkelingen; - een duidelijke onderwijskundige visie heeft, waarin zaken als differentiatie, zelfstandig werken, adaptief onderwijs en zorgverbreding een grote rol spelen en een en ander weet te vertalen naar de praktijk; - lestaken kan combineren met directietaken. Werving De werving vindt gelijktijdig intern en extern plaats. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot mevrouw Rita Valk-Lamens, locatiehouder van OBS "De Blieken", telefoon (0186) 57 92 20 of tot mevrouw Erica Onrust-Kerstens, medewerker taakveld Welzijn Onderwijs van de gemeente Cromstrijen, telefoon (0186) 65 61 20. Reacties: U kunt uw brief met CV tot en met 14 juni aanstaande sturen naar het college van burgemeester en wethouders van Cromstrijen, t.a.v. Erica Onrust-Kerstens, Postbus 7400, 3280 AE Numansdorp. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Internet: www.bison.nl - www.boltongroup.net

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 6