SI CON BV PZC AUTOMONTEUR PERSONEEL Financial Controller PZC W26 Eerste Zeeuwse Autogarage Blaas MEAO'ers-BE en HEAO'ers-BE AMORIM EU Bedrijfsleider Administrateur Hoofd Productie Medewerker Bedrijfsbureau zaterdag 1 juni 2002 Wil je snel en makkelijk geld verdienen? De hele dag van je vrije tijd genieten, als anderen nog moeten beginnen? Word vakantiebezorger, bel gratis 0800-0235111 en maak tevens kans op een unieke helikoptervlucht! Eerste Zeeuwse Autogarage Blaas, Hoofddealer van het dynamische automerk Fiat heeft plaats voor een energieke Wij zoeken iemand van minimaal 25 jaar met goede contactuele eigenschappen, voor onderhoud en reparatie aan Fiat en Alfa Ro meo personenwagens en Fiat bedrijfswagens. Heeft u interesse? Loop even binnen of neem contact op met: Eerste Zeeuwse Autogarage Blaas, Herculesweg 12, 4338 PL Middelburg Telefoon 0118-612918 Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer M. Jellema. Herculesweg 12, 4338 PL Middelburg, Industrieterrein Arnestein Voor onze afdeling productie vragen wij: met interesse voor techniek die binnen onze organisatie opgeleid willen worden voor functies in onder andere cost control, contractmanagement, project management en planning. De werkzaamheden vinden plaats op diverse locaties bij verschil lende opdrachtgevers, met name in de (petro)chemische indus trie, in binnen- en buitenland. Wij vragen: een ondernemende en resultaatgerichte instelling flexibiliteit en enthousiasme commerciële en leidinggevende capaciteiten sociaal vaardig goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in het Engels bij voorkeur woonachtig in de regio Zuidwest-Nederland Wij bieden: Een afwisselende uitdagende baan met goede vooruitzichten. Prima arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer C. R. de Regt, hoofd productie, telefoon, 0118-488006 of mevr. J. Conijn-Schouwstra, afdeling personeelszaken, tel. 0118-485857. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Sicon BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 37, 4380 AA Vlissingen. E-mail adres: sicon@zeelandnet.nl. Kijk op onze website! www.sicon.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld - Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver- standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog Wat houdt dit in? Wie bent u en wat kunt u? Goede arbeidsvoorwaarden! Geïnteresseerd? Stichting Arduin Wonen en werken voor mensen mee mogeh|kheden Voor cliënten in een aantal woningen op Walcheren zijn wij op zoek naar: Persoonlijk Assistenten CPA-ers3 m/v U ondersteunt cliënten en/of de wettelijke vertegenwoordigers bij het formuleren van de zorgvraag van de cliënt. U coördineert taken op een zodanige wijze dat de overeengekomen zorgvraag in zowel kwalitatieve als kwantitatieve zin wordt uitgevoerd. U zoekt naar wegen om wensen vorm en inhoud te geven op het gebied van wonen, werken, leren en vrije tijd. PA-ers worden in hun werk onder steund door deskundigen vanuit verschillende disciplines en nemen deel aan intervisiegroepen. U krijgt per cliënt tijd toegewezen waarin de PA-taken worden uitgevoerd. Daarnaast bent u werkzaam als Zorgmedewerker binnen Wonen, Dagbesteding of Werken. U bent inventief in het zoeken naar ontplooiingsmogelijkheden. Hierbij zijn affiniteit, respect, inlevingsvermogen en goede contactuele vaardigheden een vereiste voor het aangaan van een professionele relatie met cliënten. Daarnaast heeft u inzicht in het zorg- en dienstverleningsproces (o.a. methodisch systema tisch handelen). U heeft een opleiding afgerond op minimaal MBO-niveau, bij voorbeeld SPH, SPW, verzorging, Z-, of B- verpleegkundige, aangevuld met werkervaring. U bent in bezit van rijbewijs en auto. U krijgt een vast contract aangeboden waarbij het aantal contracturen bespreek baar is. Arbeidsvoorwaarden conform CAO-Gehandicaptenzorg. Daarnaast bie den wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Laat ons dat dan schriftelijk weten. U kunt uw brief met CV, vóór 15 juni a.s., stu ren naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, ot' P0&0@Arduin.nl o.v.v. vacaturenummer 2002-13. Voor inlichtingen kunt u bel len met de personeelsfunctionarissen Petra van Leeuwen of Isabella Goeree op 0113-246500. Meer informatie over Arduin vindt u op www.arduin.nl. Amorim is the worlds largest producer and distributor of cork, a Portuguese company with own distribution units all over the world Being one of them, Amorim Benelux B.V. sells cork-, wood-, and laminated parquet floorings, as well as cork-stoppers, and industrial cork products in the Benelux-countries and the United Kingdom. The larger number of Amorim Benelux BV's forty employees are based at the office and warehouse in Tholen. Five employees are UK-based, near London. To be able to act as one international entity, Amorim Group and Amorim Benelux are highly automated and use ERP and CRM software. Since the current Financial Controller has accepted a new position within the Group, we are looking for candidates for the position of: 40.000 - 45.000 plus excellent frill benefits (including car) The ideal candidate has obtained a higher level of functioning already through a thorough education HBO-level) and 4-7 years of relevant controlling or financial experience. If you would like to gain more responsibility, if you would like to have a clear commercial impact in a vibrant international environment, with the goal to grow into a senior-role in the company within 24 months, this job will be an interesting career-move. Your Challenge: - Direct responsible for controlling and all financial and accounting matters. - The functional superior of the whole Amorim Benelux organisation, including Amorim Flooring United Kingdom, in the field of General Administrative matters and Human Resources. - Functional member of the Portugal-based Management Control Department. Interested9 Your Profile: - A combination of the right education and experience. - Entrepreneurial skills and a strong personality. - Excellent controlling skills with a clear commercial attitude. - The ambition to be more than a controller. - Excellent knowledge of the Dutch and English languages. Send your application in English together with your CV to Amorim Benelux B V, attn. Mrs. Loes Segers, E-mail: lsegers@amorimbenelux.nl, Fax: +31 (0) 166604 796, or Mail to P.O.Box 67,4690 AB Tholen. Please reserve Monday June 17 and Monday June 24 in your agenda for the first and the second round of interviews. Visit our website for more background on Amorim: www.amorim.com AMORIM De Overveld Groep bestaat uit verschillende zelfstandige bedrijven die actief zijn op de industriële markt Onze hoofdactivitei ten zijn machinebouw, aandrijftechniek en poedercoaten. Hierin zijn respectievelijk de bedrijven Overveld Machines B.V., Overveld Techniek B.V. en Overveld Coating B.V. actief. Zij maken ook optimaal gebruik van eikaars diensten. Deze bedrijven zijn gevestigd in Hoogerheide en het totale personeelsbestand bedraagt ca. 100 medewerkers. Door continue groei zijn wij op zoek naar diverse nieuwe medewerkers. Overveld Groep Overveld Techniek is een technisch handelshuis op het vakgebied aandrijftech niek en importeert diverse gerenommeerde merken. Ons productenpakket omvat o.a. elektromotoren en motorreductoren. U bent verantwoordelijk voor het bedrijfsresultaat en rapporteert aan de direc teur. U geeft leiding aan een team van medewerkers en coördineert de ver koop- en inkoopactiviteiten. Hierin onderhoudt u contacten met zowel de afne mers als de buitenlandse leveranciers die wij vertegenwoordigen. Wij vragen: Opleiding op HBO niveau of gelijkwaardig Ervaring in een leidinggevende commerciële functie Kennis van en ervaring met het vakgebied aandrijftechniek Ervaring met (groot-) handelsactiviteiten Beheersing van de Engelse en Duitse taal De Overveld Groep bestaat uit diverse bedrijven die allen zelfstandig op een specifiek marktsegment opereren. De administratie van de bedrijven vindt op centraal niveau plaats. Uw werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig verzorgen van de administratieve vastleggingen en periodieke financiële rapportages van de diverse bedrijven. U werkt in een klein teamverband in een zeer gevarieerde administratieve omgeving en rapporteert aan het hoofd administratie van onze groep. Wij vragen: HEAO BE, SPD of gelijkwaardig Minimaal 3 jaar praktijkervaring Goede communicatieve vaardigheden Kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking Kritische instelling, accuraat en flexibel Overveld Machines ontwikkelt, bouwt en levert standaard- en speciaalmachines en complete productielijnen. Hierin combineert zij disciplines als werktuigbouw, elektrotechniek en besturingstechniek. U bent verantwoordelijk voor de uitvoering van de productie van de verschil lende projecten binnen de gestelde calculaties en planningen. Hierbij geeft u direct leiding aan de projectbegeleiders, de metaalbewerkingsafdelingen en de afdeling elektro. U rapporteert aan de directeur. Wij vragen: HBO niveau (voorkeur werktuigbouw of industriële automatisering) Leidinggevende ervaring in soortgelijke omgeving Technische ervaring in de machinebouw en de besturingstechniek Goede communicatieve vaardigheden (mondeling en schriftelijk) Gewend aan werken met geautomatiseerde systemen (ERP) Overveld Coating beschikt over een van de grootste en modernste poedercoat- lijnen van Europa. Het behandelen van producten met grote afmetingen is een van onze specialiteiten. U wordt de spil op ons bedrijfsbureau. U maakt voorcalculaties en offertes, onderhoudt telefonische contacten met onze afnemers, verzorgt de inkopen en ondersteunt de productieplanning. U rapporteert aan de bedrijfsleider en werkt nauw samen met de productieleider. Wij vragen: Opleiding MTS niveau of MB0+ met technische achtergrond Minimaal 3 jaar ervaring in soortgelijke functie Affiniteit met techniek t.b.v. het maken van berekeningen en calculaties Kennis van en eo/aring met geautomatiseerde systemen Commerciële instelling op het gebied van verkoop en inkoop Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Overveld Groep, t.a.v. afdeling personeelszaken, Edisonweg 5, 4631 SN Hoogerheide, Tel: 0164-611000 Uitgebreide informatie over de bedrijven en de vacatures kunt u vinden op onze website www.overveld.com SICON BV is gevestigd m Vlissingen en behoort tot de Fabricomgroep Ons bedrijf met 450 medewerkers in vaste dienst, is als mechanische (hoofd)aannemer gespecialiseerd in de prefabricage en montage van leidingwerk en equipment op nieuwbouw projecten en onderhoudsstops op (petro) chemische plants, vuilverbran dingsinstallaties en kracht centrales Tevens ontwerpen en bouwen wij gro te bolvormige en cilindrische opslagtanks

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 56