EASTMAN VGA VAN OERS rwvsM DE WEG NAAR GROEI JUNIOR ASSISTENT ACCOUNTANT ASSISTENT ACCOUNTANT v BhWJK- Verkoop- medewerk(st)er VACATURE zaterdag 1 juni 2002 ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Voor onze vestiging in GOES zijn wij wegens uitbreiding op zoek naar (fulltime of parttime): Von Oers Accountants en Belastingadviseurs is met zo'n 180 medewerk(st)ers één van de grotere regionale accountants- en belasfingadvieskantoren van Nederland. Met vestigingen in Oosterhout, Breda, Roosendaal en Goes biedt Van Oers je een toekomst vol ontplooiings- en carrière mogelijkheden. Wij zijn dus op zoek naar mensen die het als een uitdaging zien om in een jonge, dynamische organisatie hun weg naar groei te vinden. (M/V) In deze functie ben je o.a. (mede)verantwoordelijk voor: het verlenen van administratieve diensten: het onder begeleiding samenstellen van eenvoudige jaarrekeningen; het onder begeleiding opstellen van belastingaangiften. Wij zoeken iemand met een MEAO, HAVO of VWO-diploma en met een servicegevoelige instelling, bij voorkeur met ervaring. (M/V) Accountancy Belastingadvies - Administratieve dienstverlening (Ud van ACN en Kreston Int.) In deze functie ben je o.a. (mede)verantwoordelijk voor: het verlenen van administratieve diensten; het samenstellen van jaarrekeningen en tussentijdse rapportages; het in teamverband uitvoeren van bijzondere onderzoeken; voorbereidende werkzaamheden voor de aangiften en vennootschapsbelasting. Wij zoeken iemand met een HEAO of gelijkwaardige opleiding of studerend hiervoor, die beschikt over een servicegevoelige instelling, bij voorkeur met ervaring. Beschik je naast de genoemde kwalificaties ook over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en ben je bereid studies op het gebied van accountancy te volgen? Vind je het tevens belangrijk om in een prettige, open sfeer en een collegiaal team te werken? Stuur of e-mail je sollicitatie met CV dan voor 15 juni a,s. naar ons kantoor te Breda; Van Oers Accountants en Belastingadviseurs, t.a.v, mevrouw drs. M.A. Dogterom-Huijsen, hoofd Personeel en Organisatie, Postbus 2039,4800 CA Breda, e-mail: m.dogterom@vanoers.nl Voor meer informatie kun je bellen met de heer F.J.E. Weemaes AA op het onderstaande telefoon nummer in Goes. Van Oers Accountants en Belastingadviseurs, Stationspark 36,4462 DZ Goes, telefoon: (0113) 272800 Eastman Chemical Company is een dynamischwereldwijd opererend chemiebedrijf, met het hoofdkantoor in Amerika. Eastman verkoopt meer dan 400 verschillende chemische, vezel- en plastic producten. Over verschillende locaties verspreid werken er totaal ca. 15.000 mensen. Eastman Co. behoort tot 's werelds 30 grootste chemische bedrijven. In de regio Europa, Midden-Oosten en Afrika zijn, verspreid over meer dan 20 locaties ongeveer 2000 mensen werkzaam. In Nederland zijn verkoop- en ondersteunende afdelingen gevestigd in Den Haag en Rotterdam. Eastman Chemical Middelburg B. V. neemt een vooraanstaande plaats in binnen de Adhesives divisie van Eastman. Met de uiterste zorg voor kwaliteit, veiligheid en milieu en met de modernste technologie worden in Middelburg al meer dan 30 jaar hoogwaardige harsproducten gemaakt. In Middelburg werken totaal zo'n 260 mensen. Eindtoepassingen zijn onder meer kleefstoffen, drukinkten, papier, verf, voedings- en genotmiddelen, cosmetica, farmaceutica, textiel- en bouwproducten en waterchemicaliën. Wegens vertrek van de huidige functionaris, zoeken wij op korte termijn voor de afdeling Product Manage ment van de locatie te Middelburg een ervaren Product Manager m/v Taken/verantwoordeliikheden: De Product Manager is verantwoordelijk voor: Het adviseren van het management omtrent winstgevendheid van een product o.a.: opbrengst- capaci teitsbenutting, productrationalisatie, prijsstrategie, beoordeling off/subgrade; Het in stand houden van de product- en klantspecificaties; Het behandelen van vragen uit Sales Area's als gevolg van nationale en Europese overheidsmaatregelen; Overleg plegen met de diverse disciplines in het bedrijf omtrent de positie van de producten in de markt en de daarmee samenhangende activiteiten; Verkopen van bij-producten. Functie-eisen: Minimaal HBO, bij voorkeur richting chemie (bijv. Hogere Laboratoriumschool); Nima A of B; Resultaatgerichtheid; Commercieel en strategisch inzicht. Eastman biedt: Een zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een dynamische, internationaal georiënteerde onder neming met uitstekende primaire en secundaire, arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer Norbert Jagers, Supply Chain Manager, telefoon (0118)678 000. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan Eastman Chemical Middelburg B.V. t.a.v. Paul Brand, Human Resources Representative, Postbus 8018, 4330 EA Middelburg of via E-mail: pbrand@eastman.com Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Maatschap Westelijke Accountantskantoren Zeeland GOES MIDDELBURG OOSTBURG RENESSE ZIERIKZEE Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar een Hoofd agrarische afdeling m/v De functie: Als hoofd agrarische afdeling bent u verantwoordelijk voor de kwaliteit van de dienstver lening door de agrarische me dewerkers van onze 5 vesti gingen in Zeeland. U fungeertl als klankbord voor onze agrarische mede werkers, maar ook voor de directie. In nauw overleg met de di rectie geeft u op een actieve wijze inhoud aan de advise ring aan de agrarische cliën ten van Maatschap WEA Zee land. Hiernaast heeft u een vaste groep cliënten die u begeleidt op bedrijfseconomisch/finan cieel gebied. Het profiel: U heeft enkele jaren werkervaring in een soort gelijke functie. U heeft kennis en affiniteit met de agrarische sector. Daarnaast heeft u een vol tooide opleiding op HBO-niveau (accountants- diploma/VAB-lid is een pre). U beschikt over een commercieel inzicht met leidinggevende capaciteiten. Uw communica tieve en contactuele vaardigheden zijn sterk ontwikkeld. Bij het uitoefenen van uw werk zaamheden staan service en cliëntgericht den ken centraal. U bent een teamspeler die past in de informele cultuur van Maatschap WEA Zee land. Uw reactie: U kunt uw sollicitatie voor 16 juni 2002 rich ten aan: WEA Zeeland, Afdeling Werving en se lectie, Postbus 280, 4460 AR Goes of e-mail: personeelszaken@weazeeland.nl. Voor verdere informatie kunt u contact opne men met de heer J. O. Verwest AA, tel. 0111- 461540. Maatschap WEA Zeeland; onderdeel van WEA Holding B. V., gevestigd te Goes, Middelburg, Oostburg, Renesse en Zierikzee, is een team van accoun tants, belastingadviseurs, juristen en bedrijfsadznseurs. Wij zijn een full service-onderneming met ruim 100 medewerkers die de ken nis van een grote organisatie, combi neert met een persoonlijke betrokken heid van een kleinschalig kantoor. Onze ondernemende adviseurs zijn enthousiast, deskundig en cliëntge richt. Het cliëntenbestand is gevarieerd zo wel qua branche als omvang. Wij xverken voor middelgrote en kleine bedrijven. Daarnaast kunnen wij ook grote ondernemingen en non-profitor- ganisaties tot onze cliëntenkring reke- Wij bieden een zelfstandige baan in een ongedwongen en prettige iverk- sfeer, legen een goed salaris aangevuld met goede secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder winstdelingsre- gelitig, premie-jspaarloonregeling en opleid ingsmogelijkhe.de) i ir- Golff Supermarkt Koudekerke is op zoek naar een enthousiaste voor de afdeling drogisterij. -diploma's is een pré- Wij bieden: grote zelfstandigheid collegiaal team goede werksfeer betaling volgens C.A.O. Spreekt dit je aan? Bel of schrijf dan naar: Golff Supermarkt Koudekerke Badhuisstraat 6 4371 EL Koudekerke t.a.v. Dhr. J. Dekker Tel. 0118 551340 na 18.00 uur: 0118 612053 De stichting kinderopvang Schouwen-Duiveland is een organisatie die volop in beweging is. De vraag naar kinderopvang blijft groeien. Ter uitbreiding van het team van de naschoolse opvang te Zierikze zoeken wij, per direct, twee enthousiaste (3ROEP5LEIDSTERS M/V De functie van groepsleidster op de naschoolse opvang is een uitdagende en zelfstandige baan waarin je verantwoordelijk bent voor een groep kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar. Hierbij krijg je de ruimte om vanuit een zelfstandige positie jezelf te ontwikkelen. Deze functies zijn voor respectievelijk 15 en 21 uur, verdeeld over 4 of 5 dagen per week. In onderling overleg is een andere verdeling mogelijk. Tijdens de schoolvakanties kunnen de uren oplopen tot 40 uur per week. Wij zoeken kandidaten met een opleiding op ME30-niveau, het liefst gericht op de kinder opvang, jeugdwerk of in creatieve richting. Tevens verwachten wij dat de kandidaat erva- ring heeft met het werken met groepen, flexibel en creatief is en affiniteit heeft met de leeftijdsgroep. Voor al onze medewerkers is de CAO-Kinderopvang van toepassing. Het salaris wordt vastgesteld in overeenstemming met de CAO-fUnderopvang. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 17 juni 2002 richten aan Stichting Kinderopvang Schouwen-Duiveland, t.a.v. de sollicitatiecommissie. Postbus 260, 4300 AG Zierikzee. Informatie over de vacature is verkrijgbaar bij Ellen Lous, telefoon 0111-416729. LOGISTIEK Tankreiniger m/v voor een logistiek bedrijf in Hoogerheide. Wij zijn op zoek naar een logistiek mede werker die in dagdienst aan de slag wil. Het gaat in een vaca ture met uitzicht op een vast contract. Vereisten: heftruckcer tificaat en veel ervaring.Taken: het inwendig reinigen van levensmiddelentanks, computers bedienen en het gereed zetten van vrachten met behulp van een heftruck Heeft u interesse? Bel dan zo snel mogelijk! Informatie: (0164) 25 94 00, Esther Adriaansen, Koevoetstraat 47, Bergen op Zoom SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor diverse bedrijven en scholen in Goes en omgeving. Zoek je naast je studie werk voor in de avonduren of als parttime baan neem dan contact met ons op. Voor maandag en vrijdag zijn we op zoek naar schoonma kers voor vakantiehuisjes. Vervoer wordt geregeld vanuit Goes, Indien je ook nog werkervaring hebt in de schoon maakbranche is dit een pre, Graag tot ziens. Informatie: (0113) 25 25 OS.Willeke Sinke, Piet Heinstraat 3, Goes TECHNIEK Trace Controller m/v voor een internationaal opererend pijpleidingenbedrijf. Wij zijn op zoek naar een trace controller voor de regio Antwerpen. Voor deze zelfstandige, verant woordelijk en uitdagende functie zoeken wij iemand met een werktuigbouwkundige achtergrond (MBO-niveau), kennis van procesinstallaties, goede contactuele vaardigheden en affini teit met PC. Het hoofddoel van deze functie is het voor komen van beschadiging van de leidingen door derden. Daarnaast in beperkte mate onderhouds- en toezichtswerk- zaamheden, opbouwen van relaties met andere partijen, bij wonen van bouwvergaderingen en rapporteren, Het betreft een full-time functie voor langere tijd met uitzicht op een vast contract. Heeft u interesse, bel dan snel! Informatie: (0164) 25 94 00, Caroline Molnar, Koevoetstraat 4 7, Bergen op Zoom VAKANTIEWERK Postbode m/v voor PTT post in Goes en omgeving. Je werkzaamheden bestaan uit het sorteren en rondbrengen van de ingekomen post De werktijden zijn van 6.00 uur tot 14.00 van maandag t/m zaterdag. Voor de Business balie zoeken we nog mensen die willen werken van 16.30 tot 19.30 van maandag t/m vrijdag. Zie je dit wel zitten en ben je beschikbaar van half juni tot eind augustus Schrijf je dan nu bij ons in, wacht niet te lang want er zijn maar een beperkt aantal vacatures beschikbaari Informatie: (0113) 25 25 05, Monique Reijngoudt, Piet Heinstraat 3, Goes Orderverzamelaar m/v voor een distributiecentrum in Zaandam. Werken en kamperen combineren! Als orderverza melaar zorg je er voor dat alle bestelde goederen op tijd kJaar staan om weggebracht te worden. Op die manier zijn alle 170 supermarkten in de regio altijd voorzien van vol doende voorraad. Het is belangrijk dat je goed Nederlands spreekt fris niet te koud vindt en minimaal 4 weken beschik baar bent Je werkt in een ploegendienst en als je vrij bent verblijf je op een camping in Amsterdam. Lijkt het je leuk om in je vakantie bij te verdienen en tegelijkertijd dichtbij het strand en onze bruisende hoofdstad vakantie te houden? Kom dan snel langs zodat wij een plaats voor je kunnen reserveren! Informatie: (0113) 25 25 05, Monique Reijngoudt, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl tempo-team De WVS-groep geeft namens gemeenten in West Noord-Brabant uitvoering aan de Wet Sociale Werk\'oorziening en de Wet Inschakeling Werkzoekenden. Het werk gebied ligt op het terrein van reïntegratie van personen die door omstandigheden een afstand hebben tot de arbeidsmarktDe WVS-groep is één van de grootste werkgevers in West-Brabant. De medewerkers zijn werkzaam in 3 industriële bedrijven, t groenbedrijf, I bedrijf dienstverlening, 7 bouwbedrijf en het hoofd kantoor. De WVS-groep is in ontwikkeling en richt zich op een verdere optimalisatie. Dynamiek en gedelegeerde verantwoordelijkheden zijn kenmerkend. Het op elkaar afstemmen van sociale en bedrijfseconomische doelstellingen is een constante uitdaging. Mede om onze organisatie vorm te geven zijn er binnen onze organisatie een aantal functies vacant geworden. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de functionaris genoemd bij desbetreffende vacature. Indienstnüme geschiedt door de Stichting West Brabant Werkt, voor de duur van één jaar, niet als detachering bij de WVS-groep. Voor de functies Teamleider desktopbeheer, Personeel Organisatieeonsulent en Hoofduitvoerder vindt bij gebleken geschiktheid aansluitend een aanstelling plaats in dienst van de WVS-groep. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 15 juni 2002 zenden aan bij de vacature genoemde P&O-consulent, Postbus 130, 4700 BC Roosendaal. Het aanvangsalaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring Andere reacties dan die van genoemde sollicitanten worden niet op prijs gesteld. TEAMLEIDER DESKTOP BEHEER m/v Voor de afdeling Informatie en Communicatie Technologie Taken - het mede uitvoering geven aan inrich ting en optimalisatie van de kantoor automatisering, - het optimaliseren van de gebruikers ondersteuning, - het operationeel beheer van de desktop omgeving, - geeft leiding aan 4 systeembeheerders en organiseert de werkzaamheden, - het analyseren en oplossen van desktop problemen c.q. storingen, - versiebeheer van desktopapplieaties, - vertalen van behoeften van gebruikers aan desktop-diensten in concrete doelen en realiseren van die doelen, - inzet en mede ontwikkeling van hulp middelen voor desktopbeheer Functie-eisen - relevante Hbo-opleiding (HIO/HTS of vergelijkbaar) - leidinggevende ervaring, - organisatorische en communicatieve vaardigheden, - kennis van Windows, Novell, Citrix, Unix, MS office en beheertools - standvastig, flexibel, stressbestendig en bereidheid lot inzet buiten kantooruren, - in bezit van rijbewijs B. Ons aanbod Salarisindicatie: 44.283,00 bruto per jaar (inclusief eindejaarsuitkering en vakantiegeld). Inlichtingen: mevrouw M. Heijnsdijk, hoofd ICT, telefoon 0.165-596500. Sollicitatie: mevrouw M. Lanooij, P&O-consulent. PERSONEEL ORGANISATIE CONSULENT m/v voor de groenvoorziening Taken - adviseren omtrent organisatieontwikke lingen en personeelsaangelegenheden op bedrijfsniveau, - voert arbeidsvoorwaarden- en rechtspo sitieregelingen uit, - ziet mede toe op de kwalitatieve toepas sing van de personeelsinstrumenten, - verzorgt mede de introductie van mede werkers binnen het bedrijf, - adviseert over en begeleidt bij activitei ten ter voorkoming van het ziektever zuim, - adviseert bij werving en selectie, - verstrekt binnen wettelijke kaders informatie aan in- en externe instanties Functie-eisen - Hbo-werk en denkniveau (funcliegerela- teerd), - dienstverlenende instelling met een za kelijke efficiënte werkwijze, - integer, - accuraat, - ruim inlevingsvermogen, - goede communicatieve vaardigheden. Ons aanbod Salarisindicatie: 39.830,00 bruto per jaar (inclusief eindejaarsuitkering en vakantiegeld). Inlichtingen: de heer J. Brouwers, hoofd P&O, telefoon 0165-596500 Sollicitatie: de heer J. Brouwers, hoofd P&O. HOOFDUITVOERDER m/v voor de groenvoorziening Taken - geeft direct leiding aan de uitvoerder(s) van de werkeenheid en aan de in zijn groep geplaatste voorlieden, - is verantwoordelijk voor de maximale ontwikkeling van zijn medewerkers, - geeft uitvoering aan de vastgestelde so ciale en economische doelstellingen, - werkt volgens de kwaliteitseisen, VCA en ISO-normen en Arbo- en milieuwet geving, - verzorgt de planning, coördinatie en werkverdeling van de werk-eenheid, - is verantwoordelijk voor hel klanten- beheer in zijn werkeenheid Functie-eisen - Mbo-werk en denkniveau, - heeft ervaring in een vergelijkbare functie, - heeft aantoonbare kennis in het vak gebied, - beschikt over leidinggevende capacitei ten en goede communicatieve en sociale vaardigheden, - ondernemend en stressbestendig. Ons aanbod Salarisindicatie: 39.830,00 bruto per jaar (inclusief eindejaarsuitkering en vakantiegeld). Inlichtingen: de heer J. Lanooij, bedrij fsleider groenvoorziening, telefoon 0165- 552160. Sollicitatie: mevrouw A. van Overveld, P&O-consulent. ASSISTENT WERKLEIDER m/v voor industrie Roosendaal Taken - begeleidt en coacht medewerkers en signaleert problemen, - regelt de dagelijkse werkzaamheden en instrueert medewerkers over de te volgen werkmethoden, - werkt mee in de productie, - geeft verbeteringen in de werkmethoden aan, - houdt geproduceerde aantallen bij met inachtneming van de gestelde kwaliteits eisen, - verwerkt productiegegevens in het geautomatiseerde systeem, - ziet toe op het werken conform de interne en externe vastgestelde regel geving op gebied van Arbo, veiligheid en milieu Functie-eisen - Mbo-werk en denkniveau (funcliegere- laleerd), - bereid zijn tol het behalen van diploma NOSW Middenkader, - sociaal vaardig op gebied van coachen en begeleiden van medewerkers, - goede communicatieve vaardigheden, - stressbestendig en flexibel inzetbaar. Ons aanbod Salarisindicatie: 28.400 euro bruto per jaar (inclusief eindejaarsuitkering en vakantiegeld). Inlichtingen: de heer J. Renlrop, bedrijfsleider Industrie Roosendaal, telefoon 0165- 587800. Sollicitatie: mevrouw C. van Wijk P&O-consulent.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 47