personeel RADIO Wil jij groeien in een prettig werkklimaat ujJj sbo (Weer) aan de slag met uw onderwijstalent? PERSONEELSFUNCTIONARIS m/v PZC W8 Is dit jouw baan? GEMEENTE MIDDELBURG administratief-juridisch medewerker v/m OM administratief medewerker m/v DOCENT(E) zaterdag 1 juni 2002 Vacatures M/V Chauffeur nationaal Vacaturenummer 50842-02 Werkzaamheden: men is op zoek naar een shuttle chauffeur. Met een volle oplegger maakt u 8 a 9 ritten per dienst van Kruiningen naar Bergen op Zoom. Contract: 40/45 uur per week. Tijdelijk. Salariëring is volgens de cao Transport. Werklocatie: Kruiningen. Gevraagd: rijbewijs bce en chauffeursdiploma. Verder bent u bereid in ploegendienst te werken. Reacties naar cwi Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 240500. Technisch NDO-specialist Vacaturenummer 50892-02 Werkzaamheden: u voert onderzoek uit aan staal- en pijpconstructies en werkt met mechanische en elektronische apparatuur. U hebt geen hoogte- of engtevrees. U bent in het bezit van rijbewijs b. Contract: 36 uur, tijdelijk. Uitstekende vergoedingen en flexibele regelingen m.b.t. verlof. Werklocatie: Rotterdam. U bent bereid langere perioden naar het buitenland te reizen. Gevraagd: mbo richting techniek, u bent flexibel en ook eigenwijs. Affiniteit met computers. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Reacties naar cwi Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 240500. Verkoopmedewerker Vacaturenummer 50480-02 Werkzaamheden: voor een bloemenwinkel in Goes wordt gezocht naar een verkoopmedewerker met enige ervaring in deze branche. Het is belangrijk dat je kunt bloemschikken en zelfstandig kunt werken. Contract: 20 uur, tijdelijk. Werklocatie: Goes. Gevraagd: ervaring met bloemen en planten via hobby of opleiding. Bij voorkeur iemand uit de regio Goes. Reacties naar cwi Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 240500. Leerling-ovenmonteur Vacaturenummer 50827-02 Werkzaamheden: een vuurvast bemetselingsbedrijf is op zoek naar een leerling-ovenmonteur, die inge werkt wil worden in het vak. Voor iemand die gemotiveerd is, zijn er volop mogelijkheden om zich verder te specialiseren en te ontplooien. Contract: 40 uur, tijdelijk. Eerst voor 1 jaar, kan verlengd worden. Locatie: Nederland. Gevraagd: bij voorkeur een schoolverlater lts die enthousiast en gemoti veerd is en die affiniteit heeft met metsel- en/of timmerwerkzaamheden. Liefst uit de omgeving van Wemeldinge en in het bezit van een rijbewijs. Reacties naar cwi Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 240500. ►- Constructiebankwerker Vacaturenummer 50877-02 Werkzaamheden: aan de hand van specificaties (tekeningen, schetsen, etc.) fabriceren en repareren van werktuigbouwkundige onderdelen (knippen, zagen, slijpen, boren). Het samenstellen/repareren van constructiewerken. Laswerkzaamheden (Elec, Tic, mie) en engineeringswerkzaamheden. Contract: 38 uur, tijdelijk. Bij gebleken geschiktheid vast dienstverband. Locatie: Goes. Gevraagd: lts of mts wtb met (bij voorkeur) aanvullende lascursussen. Veiligheid 1. De geschikte kandidaat treedt eventueel op als meewerkend voorman. Reacties naar cwi Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 240500. Medewerkers horeca Werkzaamheden: voor diverse horecabedrijven op Walcheren zoeken we koks, medewerkers bediening, afwashulpen, kamermeisjes en assistent keukenhulpen. Contract: verschillende mogelijk heden. Werklocatie: Walcheren. Reacties naar cwi Walcheren, telefoon (0118) 683400. Chef-kok Vacaturenummer 50765-02 Werkzaamheden: zelfstandig werken in de keuken van een café-restaurant. Contract: een vaste baan van 38 uur per week. Werklocatie: Bruinisse. Gevraagd: minimaal 5e jaars kok svh, mogelijk in het bezit van het diploma leermeester. Reacties naar cwi Zierikzee, telefoon (0111) 412953. Timmerman Vacaturenummer 50127-02 Werkzaamheden: timmerwerk bij een aannemers bedrijf. Contract: 38 uur per week; het is een vaste baan. Werklocatie: Schouwen. Gevraagd: een voltooide bouw-timmeropleiding is zeer gewenst; bijscholing is eventueel mogelijk. Reacties naar cwi Zierikzee, telefoon (0x11) 412953. Broodbakker Vacaturenummer 50954-02 Werkzaamheden: bakken van diverse soorten brood. Contract: een vaste baan, 38 uur per week. Werklocatie: Renesse. Gevraagd: een relevante opleiding of aantoonbare ervaring. Reacties naar cwi Zierikzee, telefoon (0111) 412953. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de Bestuursdienst en de diensten Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. De afdeling Ondersteuning van de dienst Stadsbeheer bestaat uit de secties Financiën Administratie en Interne en Juridische Zaken. Voor de sectie Interne Juridische Zaken zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week Functie-informatie: - u verzorgt de juridische inbreng in voorstellen en verricht tevens algemene administratief-juridische werkzaamheden; - u geeft informatie over vergunningaanvraag en -verlening m.b.t. de wet op de kansspelen, marktstandplaatsen, uitstallingen, terrassen e.d. en u maakt de vergunning (in concept) gereed; - u adviseert en concipieert in geval van bezwaar en beroep de gemeente lijke standpuntbepaling; - u verricht overige werkzaamheden passend binnen de doelstellingen van de sectie. Functieprofiel: U beschikt over een opleiding op mbo-niveau zoals bestuursambtenaar, aangevuld met: - vaktechnische ervaring; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: - afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van maximaal 2.342,-- functieschaal 7 bruto per maand; - doorgroeimogelijkheden, afhankelijk van de personeelsbeoordeling, tot 2.654,-- uitloopschaal 8 bruto per maand. De gemeente biedt naast een boeiende, veelzijdige functie een scala van uitstekende secundaire voorzieningen. Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J.G. Meijer, sectiehoofd Interne Juridische Zaken, telefoon (0118) 675 355. Voor meer inlichtingen kunt u de internetsite van de gemeente raad plegen: www.middelburg.nl Procedure: - bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken; - de gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gedeeltelijk arbeidsonge schikten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren; - u kunt uw sollicitatie voor 15 juni 2002 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. de heer L. De Klerk, personeelsconsulent, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg onder vermelding van vacaturenummer 2002/20. - e-mailen kan ook: Personeelszaken@middelburg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en ook niet gehonoreerd. ZELDENRUST-STEELANTCOLLEGE TERNEUZEN Het bestuur van het Zeldenrust-Steelantcollege te Terneuzen roept m.i.v. het schooljaar 2002/2003 gegadigden op voor de functie van R EP ZEE LAND TELEVISIE www.omroepzeeland.n Omroep Zeeland is op zoek naar een: Omroep Zeeland is de publieke regionale omroep voor de provincie Zeeland. Dagelijks worden radio- en televisie programma's verzorgd, gericht op iedereen in de provincie. Deze medewerker komt terecht in een klein team en draagt zorg voor de betaling en boekhoudkundige verwerking van facturen. Hij/zij verwerkt o.a. financieel-administratief de dagafschriften kas, bank en giro. Verwacht wordt: •MEAO-opleiding (administratieve richting); kennis van Exact, Excel en Word; •cijfermatig inzicht; •accuratesse; in een team kunnen werken; •stressbestendigheid; bereidheid in Zeeland te (gaan) wonen. Omroep Zeeland biedt: een dienstverband voor 20 uur per week, verdeeld over vijf dagen (om te beginnen voor 1 jaar); salaris op basis van de omroep-cao, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Telefonische informatie: Wouter Moraal, hoofd administratie, (0118) 49 99 00. Sollicitaties: Schriftelijk, uiterlijk 10 juni, aan: Omroep Zeeland t.a.v. Annelies in 'tVeld (P&O-functionaris) Postbus 1090 4388 ZH Oost-Souburg. Op de enveloppe vermelden: sollicitatie administratie, of via e-mail: personeelszaken@omroepzeeland.nl Aardrijkskunde voor 3 lessen in een 10-functie* Geschiedenis voor 7 lessen in een 10-functie* Maatschappijleer voor 5 lessen in een 10-functie* combinatie mogelijk. Lichamelijke oefening voor 18 lessen 14 lessen vervanging in een 10-functie Godsdienst (protestants) voor 14 lessen in een 10-functie Het Zeldenrust-Steelantcollege is een samenwerkingsschool van rooms-katholieken en protestanten voor VMBO-HAVO-ATHENEUM. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen functioneren. Schriftelijke sollicitatie met CV, zo spoedig mogelijk te richten aan het schooladres: Post bus 146, 4530 AC Terneuzen. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de conrector Personeelszaken Dhr. J.C. de Jonge, 0115-694029 (school). Wij zijn op korte termijn op zoek naar een Het betreft een dienstverband van minimaal 32 uur gemiddeld per week (88,89 Functie-informatie - ondersteunen en adviseren van het lijnmanage ment bij de uitvoering van het personeelsbeleid; - leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van het personeelsbeleid; - vervullen van een stimulerende rol richting het lijnmanagement m.b.t. het invoeren van integraal management; - coördineren van ziekteverzuim en reïntegratie- activiteiten; - toepassen van CAO, sociaal en instellingsbeleid; - verzorgen van diverse rapportages (o.a. sociaal jaarverslag). Functie-eisen - opleiding op HBO-niveau (bij voorkeur Personeel Arbeid); - enkele jaren ervaring in soortgelijke functie; - kennis van relevante wetgeving; - hoge mate van accuratesse; - goede communicatieve vaardigheden. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. De salariëring (FG 50) en de overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. In fortnatie Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer drs. J.C. Moerland, directeur algemene zaken, of de heer S.G.R. Julius MHA, hoofd personeel organisatie a.i., telefoon (0187) 60 73 00. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 13 juni a.s. richten aan de afdeling personeel organisatie van het ziekenhuis. Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. Binnen het moderne Van Weel-Bethesda Ziekenhuis staan individuele aandacht voor de patiënt en kwaliteit van de zorg centraal. Daarbuiten wordt intensief samengewerkt met andere zorgaanbieders, waaronder het Medisch Centrum Rijnmond Zuid in Rotterdam. Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis is een klein, regionaal ziekenhuis met een protestants-christelijke identiteit. Het werkklimaat kenmerkt zich door de plezierige werkverhoudingen en de goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals opleiding, kinderopvang, flexibele arbeidscontracten en loopbaan begeleiding. Het verzorgingsgebied bestaat uit het eiland Goeree-Overflakkee en de omliggende gebieden. ureau voor Toerisme Zeeland ZIEKENHUIS DIRKSLAND Een baan in het voortgezet onderwijs lijkt u wel wat? Wij zoeken op korte termijn werkenden en werkzoekenden met lesbevoegdheid, die het voortgezet onderwijs weer willen komen versterken. Voor wie er al (te) lang tussenuit is, is er de Opfriscursus Voortgezet Onderwijs. Na vier tot zes maanden kunt u weer aan de slag als docent. Daarnaast zijn we op zoek naar werkzoekenden die de opleiding tot Technisch Onderwijsassistent willen gaan volgen. Voor deelname aan de opleiding tot Technisch Onderwijsassistent is een lesbevoegdheid niet vereist. Na drie tot vier maanden bent u inzetbaar in het voortgezet onderwijs voor de vakken scheikunde, natuurkunde, biologie en multimediaprojecten. Beide cursussen starten in september 2002 en worden georganiseerd door KLIQ Employability in opdracht van het SBO. Opfriscursus Voortgezet Onderwijs Bent u in het bezit van een eerste- of tweedegraadsbevoegdheid, dan kunt u na deze opfriscursus een herstart maken in het voortgezet onderwijs. Regionale verschillen daargelaten, is er vooral behoefte aan docenten voor de exacte vakken, (klassieke) talen en economische vakken. Opleiding Technisch Onderwijsassistent Hebt u minimaal een mbo-diploma, affiniteit met het werken met leerlingen van 12 tot 18 jaar en beschikt u tevens over technisch inzicht, ervaring met automatisering en parate kennis van de vakken natuurkunde, scheikunde of biologie, dan kunt u na deze opleiding aan de slag als technisch onderwijsassistent. Uitkeringsgerechtigden: deelname is onder voorbehoud van toestemming van de uitkerende instantie. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend Employability I Sectorbestuur I Onderwijsarbeidsmarkt Interesse? Wilt u deelnemen aan de selectieprocedure voor de opfriscursus? Bel KLIQ Employability, Bart Huppelschoten 076 - 533 1919 of mail uw c.v. naar Bart.Huppelschoten@kliq.nl Het SBO is een organisatie van werkgevers en werknemers voor de onderwijsarbeidsmarkt. De werving en selectie van kandidaten voor het voortgezet onderwijs zijn door het SBO in handen gelegd van KLIQ. KLIQ Employability maakt deel uit van de KLIQ Groep. De KLIQ Groep is een nieuw bedrijf met jarenlange ervaring, gericht op dienstverlening voor mens 8/ arbeid. Haar innovatieve aanpak leidt tot duurzame oplossingen. KLIQ werkt met respect voor de individuele mens en op een maatschappelijk verantwoorde wijze. www.kliq.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38