INFQ AVOND Vluchtelingan Wij zoeken medewerkers voor onze Technische Dienst! Verbreed, je horizon... Wordt leraar in het basisonderwijs! PZC 10 Hier sta je aan de basis van hun toekomstDat is toch prachtig? MEDEWERKER INTERNET^) Hogeschool jfjF Zeeland DO. 6 JUNI 19.00-21.00 UUR VERKEERSKUNDIGE V/M Laborant m/v Een jonge, energieke juf of meester WEMzssmm 111 'di§i 11 f'^logistiek zaterdag 1 juni 2002 Postbus 2100 4460 MC Goes T0113 21 88 99 F 0113 21 83 33 De Stichling Prisma is een organisatie voor primair onderwijs voor leerlingen van 4-12 |aar in Noord en Midden Zeeland. Hieronder ressorteren 8 scholen voor rooms-kalholiek en interconfessioneel basisonderwijs. Wat is er mooier dan dagelijks te werken met kinderenNog helemaal open staan voor nieuwe dingen. Die willen leren. Die vol bewondering zijn voor wat je allemaal weet. Wat is er prettiger dan werken in en met een team collega's die dezelfde missie hebben. Natuurlijk, het is aanpakken. Maar wel met plezier. Onze ri Wij willen goed onderwijs, een plezierige leertijd voor de j kinderen en een goede collegiale werksfeer. Kortom, wi| gaan voor kwaliteit. De Stichting Prisma roept kandidaten (m/v) op om te solliciteren naar éèn of meerdere van onderstaande vacatures; Holtkampschool Ie Goes, een vacature met de omvang van 0,8539 wlf (maandag t/m donderdag). Voor deze vacature wordt per 19-08-2002 een collega gezocht voor de bovenbouw (heteroge ne groep 6/7). Inlichtingen bij dhr. J. Willemstein, directeur Holtkampschool, T 01 13 - 27 05 87 St. Jozefschool le Vlissingen, twee vacatures met een totale Omvang van 1,0000 wtf Vacature A: een vacature met een omvang van 3 dagen per week l.b.v remedial teaching/interne begeleiding/taakcoördinalie. Vacature B; een vacature met een omvang van 2 dagen per week als groepsle'erkracht bovenbouw (groep 8). Eventueel zijn de vacatures te combineren. Inlichtingen bij dhr P den Ouden, directeur St. Jozefschool, T 0118 - 44 02 23. De Stichting Prisma Vervangsingspool De Stichting Prisma zoekt kandidaten voor haar vervangingspool met een totale omvang van 2,3 fte. Kandidaten die parttime willen werken worden van harte uitgenodigd te solliciteren Solliciteren Voor alle bovenstaande vacatures geldt dat de kandidaten worden verzocht zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk vóór vrijdag 7 juni aanslaande 1e reageren, door het schrijven van een sollicitatiebrief voorzien van CV aan de' Slichting Prisma, Postbus 2100, 446Ö MC Goes ter attentie van de heer M.C.M. Houtepen, directiemanager, T 01 1 3 - 21 88 99. De leukste Erotiekcatalogus Pabo is dé trendsetter in Nederland, België, Frankrijk Oostenrijk Engeland en Duitsland op het gebied van erotiek per postorder. Wij zijn een uiterst professioneel postorderbedrijf dat een sterke groei doormaokt We zetten per jaar enkele hoofdcatalogi en nog diverse kleinere mailings uit Onze filosofie is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen. We bieden daartoe een breed assortiment aan voor hem en haar en hechten daarbij grote waarde aan discretie en maat schappelijke normen. Op ons hoofdkantoor in Walsoorden in Zeeland (op 30 minuten afstond van Antwerpen), werken momenteel ca. 150 enthousiaste mensen. In verband met een interne functiewijziging van de huidige coördinator zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de fulltime functie van Functie-inhoud Het primaire doel van deze functie is het online houden en onderhouden van de Pabo-websites, waarop ons meest actuele assortiment wordt getoond. Je opereert hierbij als centraal punt tussen de verschillende afdelingen en onderhoudt daarbij contacten met externe bedrijven om alle benodigde gegevens en bestanden bijeen te krijgen. Je draagt zorg voor de technisch grafische samenstelling van de site, maar ook het verzamelen en implementeren van diverse gegevens als prijzen, artikelnum mers etc. behoort tot je taken. Tevens ben je verantwoordelijk voor een profes sionele en representatieve uitstraling van onze site. Samenvattend: in samenwerking met diverse afdelingen en externe bedrijven verzorg je alle voorkomende werkzaamheden ten behoeve van de totstandkoming en het onderhoud van de Pabo- en Beate Uhse-sites. Profiel van de geschikte kandidaat beschikt over een afgeronde MBO-opleiding, bij voorkeur grafisch. beschikt over goede kennis van de modernste ontwikkelingen op Internetgebied. beschikt over goede kennis van HTML. goede beheersing van de engelse en duitse taal. persoonlijkheidskenmerken: creatief, accuraat, zelfstandig, actief en technisch onderlegt. Pabo biedt Wij bieden een veelzijdige functie voor een flexibele persoonlijkheid in een modern en sterk groeiend bedrijf. Deze medewerker rapporteert aan de commercieel directeur en werkt samen met een jong team in een sfeer waar samenwerking en collegialiteit belangrijk is. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en goede secundaire voorwaarden. Kortom: kun je jezelf vinden in het bovenstaande, ben je enthousiast, accuraat, communicatief en flexibel ingesteld? Stuur dan je sollicitatiebrief vóór 15 juni a.s. naar PABO B.V. afd. Personeelszaken, t.a.v. Monique Hol, Postbus 274,4560 AG te Hulst of via email: moniquehol@pabo.nl. Meer gedetailleerde informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Andres de Witte, tel. 01 14-687700. Volg de voltijd- of deeltijd PABO-opleiding in Vlissingen edis0nweg 4, vlissingen GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente werkt aan ambitieuze plannen voor de historische binnenstad. Concrete projecten zijn de bouw van een nieuw theater en een nieuw stadskantoor. Goes is een fijne stad om te wonen. U vindt er betaalbare huizen in een prachtige om- 5* geving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Meer informatie vindt u op www.goes.nl De afdeling stadsontwikkeling'van de seccor grondgebied is op zoek naar een tweede voor 36 uur per week. APM b.v. (Asfalt Produktie Maatschappij) is een moderne, ISO 9002 gecertificeerde asfaltcentrale, waar met een team van 12 mensen meer dan 15Ó verschillende soorten asfalt geproduceerd worden. Het asfalt wordt door de diverse afnemers verwerkt in Brabant en Zeeland. Voor de kwaliteitsbewaking van het product zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: Als laborant maakt u vóór het productieseizoen de verschillende asfaltsoorten op laboratoriumschaal en voert hierop onderzoeken uit. De kwaliteit van de aangevoerde bouwstoffen wordt door u vastgesteld en tijdens de asfaltproductie analyseert u het gerede product, werkt de verkregen resultaten uit en toetst deze aan de eerder uitgevoerde onderzoeken. U rapporteert aan het hoofd laboratorium. Het dagelijks onderhoud van het laboratorium en de periodieke calibratie van de apparatuur vallen eveneens onder uw taken. Functie-eisen: Minimaal VMBO of gelijkwaardig. Analytisch denkvermogen en nauwgezet kunnen werken. Bij voorkeur opleiding of affiniteit in de richting wegenbouw of laboratorium. Goed kunnen functioneren binnen een kleine groep. Eventuele verdere opleiding wordt intern verzorgd. Wij zoeken een enthousiaste medewerker die zich op dit gebied wil bekwamen. Ervaring is niet vereist. Voor informatie kunt u terecht bij de heer H. van Maren of de heer T. de Wilde. Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan APM bv, t.a.v. de heer H. van Maren, Postbus 426, 4600 AK Bergen op Zoom. Telefoon 0164-241946. (ot: reizen altijd last minute g wijzer" te Heinkenszand zoekt: U adviseert over het gemeentelijk verkeers- en vervoersbeleid (o.a. parkeer beleid, verkeersveiligheid, duurzaam veilig, lokale verkeersplannen). U voert uit en/of begeleidt onderzoeken naar aard, oorzaak en oplossingen van problemen op het gebied van verkeersveiligheid. Daarnaast neemt u deel aan werk- en projectgroepen en voert u zelfstandig overleg over alle facetten van uw werk. Ook maakt u verkeersontwerpen en adviseert u over verkeersmaatregelen. U behandelt verzoeken en klachten op verkeersgebied. WIE ZOEKEN Wl U bent in het bezit van een HBO-diploma verkeerskunde of gelijkwaardig. U heeft een creatieve, inventieve en vernieuwende instelling en werkwijze. U heeft gevoel voor bestuurlijke en maatschappelijke verhoudingen en processen. U kunt zich zowel mondeling als schriftelijk helder uitdrukken. WAT BIEDEN Wl. Wij bieden u afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring een bruto maand salaris dat inclusief een mogelijke arbeidsmarkttoelage maximaal 3.332,00 kan bedragen. Daarnaast hebben wij goede regelingen voor studiefaciliteiten, flexibele arbeidstijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, een fiets- en pc-privéproject en een gunstige hypotheekregeling. De functie wordt nog defini tief beschreven en gewaardeerd. "De Wegwijze" wekt met vier cambinati*grof(Kn. Er is veel aandacht veor hel individuele kind. Hel 'zelfstandig werken" is volop in ontwikkeling PC bs De Wegwijzer is 1 van de 4 basisscholen die horen bij de Vereniging voor Christelijk Basisonderwijs Borsele (www.vceborsele.nl). Wij zoeken per 1 augustus een collega (wtf 1,0) voor groep 1/2, die: bewust kiest voor het christelijk onderwijs; flair en uitstraling heeft een eigen gezicht kan geven aan de groep; enthousiasme, humor en collegialiteit als belangrijkste uitgangspunten ziet voor ten goede teamgeest; i Inlichtingen te verkrijgen bij: Han Michielsen (directeur) i Telefoon school: 0113-670810 Telefoon privé: 0113-612239 E-mail: druppels@zeelandnet.nl Marian van der Slink (groepsleerkracht) Telefoon school: 0113-568810 i Schriftelijke of elektronische sollicitatie voor zaterdag 8 juni a.s. sturen naar de j sollicitatiecommissie van de Vereniging, I p/a Prinses Irenestraat 1, 4455 AT Nieuwdorp. Informatie. Voor informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer ir.Th.M.A. van der Leeuw, hoofd van de afdeling stadsont wikkeling, telefoon (01 13)249674. Informatie over de procedure kunt u inwinnen bij de heer mr.J.C.G. Schouten, personeelsconsulent, telefoon (01 13) 249634. Sollicitatie. Spreekt deze functie u aan stuur dan uw brief met cv naar burge meester en wethouders van Goes, Postbus 21 18,4460 MC Goes onder vermel ding van vacaturenummer 23 i 0.02. U kunt ook uw brief en cv per e-mail sturen naar: vacatures@goes.nl. De sollicitatietermijn sluit 14 dagen na het verschijnen van dit blad. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. VOORKEURSBELEID We streven naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeidsgehandicapten, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen die voldoen aan de functie-eisen verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. Partner Logistics Bergen op Zoom BV is een geautomatiseerd Vriesveem in Bergen op Zoom aan het realiseren. Het Vriesveem, 65.000 palletplaat sen groot, behoort tot de grootste en meest moderne Vriesvemen van Eu ropa. Partner Logistics Bergen op Zoom BV gaat voor een belangrijk deel in dit Vriesveem de logistieke afhandeling van de diepgevroren aardappelproducten van Lamb Weston/Meijer uit Kruiningen verzorgen. Beyer Melis Logistiek uit Duiven gaat hiervoor het transport verzorgen vanuit de regio Bergen op Zoom-Kruiningen. Hierdoor is de navolgende vacature ontstaan: SHUTTLE CHAUFFEUR (fulltime 3-ploegendienst) Functie-inhoud Shuttlen van diepvriesproducten door middel van trek ker/oplegger (koelwagen) tussen Bergen op Zoom en Kruiningen. Functie-eisen: In het bezit van rijbewijs B-C-E Ervaring in de logistieke sector Beloning zal conform de CAO geschieden. Sollicitaties kunt u richten aan: Beyer Melis Logistiek, Dhr. L. Keijman, Postbus 229, 6920 AE Duiven, E-mail: l.keijman@velocitas-pd.nl of fax 026-3194686. Tel. 026-3194682. In verband met de aanhoudende groei en uitbreidingen die wij voor de toekomst voorzien, zoeken wij fulltime Medewerkers voor onze Technische Dienst ter versterking van ons team. Heb jij of ben jij: Stressbestendig MBO/HBO werk- en denkniveau In staat zelfstandig te werken en in teamverband In bezit van goede contactuele eigenschappen en teamspirit Bekend met alle Windows besturingssystemen Bekend met het installeren van software programma's Gewend contact met relaties te onderhouden Bereid in voorkomende gevallen ook 's avonds of in het weekeinde te werken In bezit van rijbewijs Werkzaamheden: Assembleren van PC configuraties Zelfstandig kunnen repareren van computers en randapparatuur Installaties van netwerkconfiguraties In staat tot analyseren en oplossen van probleemsituaties In desktop po's en/of netwerken Ondersteuning van onze verkoopafdeling Zie je deze functie wel zitten? Stuur dan binnen 1 week een schriftelijke sollicitatie met C.V. naar onderstaand adres t.a.v. Dhr. A. W. Verdonk. IMHA Computers BV Badhuisstraat 60 4381 LV Vlissingen tel. 0900-2354642 Vlissingen www. imha. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 10