BREEDUIT l Keukenmaxx T Op onze Woon Adviesdag wordt 't een stuk r 1 A D V E R T E DOET VERKOPE poggerï pohlit PZC Het rijke keukengevoel ervaart u in de mooiste keukenshowrooms van Europa! DOORLOPEN DE KOOKDEMONSTRATI ES Gemeente Sas van Gent Hij speelt liever cricket gratis woonadvies bij Interieur Paauwe in Zonnemaire donderdag 30 mei 2002 KLASSE KIEST VOOR KLASSE Starmark®. Uw garantie voor een keuken die uitmunt in vakman schap, kwaliteit en duurzaamheid. Dezelfde keuken elders voor eei lagere prijs? Dan betalen wij u het verschil X3 terug. Compleet zoals afgebeeld inclusief alle apparatuur Deze keuken in de trendy kleur vanille laat zich moei teloos combineren met elke woonstijl. De dikke afge schuinde deuren zijn niet alleen opvallende blikvan gers, zij zorgen ook voor extra schoonmaak gemak. Alle apparatuur is van het topmerk ATAG. Op het gebied van keukens is het in de mooiste show rooms nu breeduit genieten: ïoi complete keukenopstellin gen, ïooi ideeën, de nieuwste trends in apparatuur en hele handige accessoires en keukenhulpen. En ziet u onze prij zen, onze aanbiedingen en onze speciale actie dan zult u uw bezoek aan de mooiste keukenshowrooms van Europa als een openbaring ervaren. Design keuken met afgeron massief houten deur gecom bineerd met brede klepkastc Met moderne RVS schouw, oven, kookplaat, koelkast, vaatwasser, kunststofwerk- blad, spoelbak, mengkraani halogeen verlichting. TOPMERKEN APPARATUUR Inbouw- en solitaire appara tuur, van nostalgisch tot hyper modern. Van o.a. de topmerken Miele, Siemens, Bosch, AGA, Boretti en Heartland. HANDIGE KEUKENHULPEN Prachtige Engelse landhuis keuken. Exclusief bij Keukenmaxx. 90 cm schouw, kookplaat, werkblad., koelkast met vriesvak, combi-magnetron, spoelbak, mengkraan, krans- en lichtlijsten en verlichting. In onze Kook Gallery, vindt u een prachtcollectie schit terende keukenhulpen en accessoires: trolleys, messenblokken, pushooys bel gratis 0800-0232380 voor onze gratis 40 pagina dikke brochure of kijk op internet www.keukenmaxx.nl - V- .Geniet in ons Kooktheater van de kook- Een Philips stereo breel beeld kleurentelevhi met 70 cm. blackline- beeldbuis met chrystt clear, too herz met di( tal scan, wide scree plus beeldtechniek. 8 u thuis afgeleverd geïnstalleerd. In decen ber 2ooi door de Comi mentenbond als "besl koop" getest. Winkelwaarde: €999,- naar de actievoorwaarden shows van onze kok. Proef van zijn kookresultaten, luister naar zijn advie zen over de nieuwste apparatuur en vraag hem naar zijn recepten. \i/ honderd en één keukens, duizend en één Ideeën --ErremruR Lokkerdreef 33 Tel. 076-5017151 Nieuw op Keukenboulevard Barendrecht BARENDRECHT, Pesetastraat i8, Tel. 06-10138423 Openingstijden Ma - woe 10.00 -17, Do - vrij ïo.oo - 21.0 Za 10.00 -17.00 BEKENDMAKING (artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Inspraakavond vrijstelling bestemmingsplannen t.b.v. bouwplannen die met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening worden gerealiseerd. Het betreft respectievelijk percelen aan de Kanaaleilandweg 5 te Sas van Gent, alwaar Dengriza is gevestigd en een perceel aan de Leepstraat te Sas van Gent, waarbij het de bedoeling is een woning ter plaatse te bouwen. De burgemeester van de gemeeente Sas van Gent maakt bekend, dat het college van burgemeester en wethouders van plan is medewerking te verlenen aan een procedure ex artikel 19, lid 1 van de wet op de Ruimtelijke Ordening en vijstelling willen verlenen van het, geldend bestemmingsplan teneinde het mogelijk te maken dat: a. het reeds aanwezige bedrijf van Dengriza V.O.F. aan de Kanaaleilandweg wordt gelegaliseerd; b. aan de Leepstraat te Sas van Gent de bouw van een woning wordt gerealiserd op gronden die thans zijn bestemd tot "garageboxen"; De betreffende stukken liggen met ingang van 31 mei tot en met 28 juni 2002 ter inzage op het stads kantoor, afdeling Grondgebied, Vlaanderenplein 1 te Sas van Gent. Op de voorbereiding wordt inspraak verleend en kan een ieder gedurende voornoemde termijn schriftelijke inspraakreacties kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Indien u dat wenst dat ten aanzien van één van deze plannen een informatie- en inspraakavond wordt gehouden, dan kunt u zich wenden tot dhr. T. Mooibroek, tel. 457182 van het bureau ruimtelijke ordening c.a. Sas van Gent, 30 mei 2002. De burgemeester, P.M.J. van den Baar Helaas, onbezorgd spelen kan hij niet. v JöJT-C* Wet als miljoenen andere kinderen - - -<• in India. Torre des Hommes biedt kinderen onderwijs, gezond heidszorg en sport en speL zaterdag 1 juni a.s. van 9.30 tot 17.00 uur Op zoek naar nog meer inspiratie voor uw woning? Kom dan op zaterdag 1 juni naar Interieur Paauwe in Zonnemaire. Vijf interieur architecten zijn de hele dag aanwezig om u gratis persoonlijke inrichtingsadviezen te geven. Als u foto's of een plattegrond van de situatie thuis meeneemt, schetsen de binnenhuisarchitecten ter plekke een inspirerend metamorfose-voorstel voor u! Ook maken ze een compleet kleuren- advies passend bij uw interieur. De uit gewerkte schetsen krijgt u samen met de kleurstalen en een overzicht van de laatste trends in een mapje mee naar huis. GT> Wilt u zeker zijn van een plaats, maak dan een afspraak: 0111-4301318 Zuidweg 20A, Zonnemaire. Tel. 0111-401318. Maandag gesloten vrijdagavond koopavond. www.interieur-paauwe.ni R*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 30