li Discussieavond verkeerssituatie Vlake U heeft al voor de zorg kies nu voor een aantrekkelijke werkgever PZC e af HBO-er bouwkunde (m/v) z z u 5 z Kom werken bij het ROC Westerschelde! Opleidingsmanager Economie (Administratie/Detail) (m/v) ovib Executie verkoop VERDEGEM Verpleegkundigen, Verzorgenden en Helpenden (niv.2) zaterdag 25 mei 2002 Gemeente Schouwen-Duiveland Staat je kennis van bouw kunde als een huis? Kom dan werken bij de Afdeling Openbare Werken van de gemeente Schouwen-Duiveland! Schouwen-Duiveland is voortdurend in ontwikkeling naar een professionele lerende organisatie. In de afgelopen jaren hebben we belangrijke stappen gezet. Behalve dat we een gloednieuw gemeentehuis hebben betrokken, werken we sinds de jaarwisseling in een platte structuur van 10 afdelingen. Daarmee willen we medewerkers en leidinggevenden meer eigen verantwoordelijkheid geven en de onderlinge samenwerking nog meer kansen bieden. Zelfs de vormgeving van ons nieuwe gemeentehuis nodigt door zijn open structuur uit tot samenwerking. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het cluster Bouwkunde en Ontwikkelingsbedrijf is onder meer verantwoordelijk voor de voor bereiding en uitvoering van bouwkundige projecten, planning en begeleiding van het onderhoud aan gemeentelijke gebouwen en het houden van toezicht op en begeleiding van gemeentelijke bouwactiviteiten. Voor dit cluster zoeken wij een: (formeel heet de functie Beleidsmedewerker Bouwkunde) voor 36 uur per week Wij zoeken: Een aardige èn professionele collega met een HBO-opleiding bouwkunde, aangevuld met een gedegen kennis van automatisering. Je hebt relevante werkervaring en hebt al eerder plan- en projectmatig gewerkt. Je bent bekend met het gebouwenbeheer systeem Homerun of bent bereid je hierin te bekwamen. Kortom, een man of vrouw met verstand van zaken aan wie we het een en ander kunnen overlaten. Je bent verantwoordelijk voor: Het integrale proces van ontwerp tot uitvoering van onderhoud aan gemeentelijke gebouwen, inclusief belangenafweging en onderhandelingen over voorwaarden, op te stellen begrotingen en kosten- en voortgangsbewaking. Het beheren van het geautomatiseerde gebouwenbeheerssyteem vormt een belangrijk onderdeel van je takenpakket. Er wordt van je verwacht datje resultaten uit het gebouwen beheerssyteem vertaalt naar beleidsadviezen. Wij bieden je: Een werkomgeving met prima collega's en een afwisselende functie. Het salaris bedraagt maximaal 2.997,00 (functieschaal 9) bij een 36-urige werkweek. Afhankelijk van je capaciteiten en werkervaring behoort een meerjarige arbeids markttoelage tot de mogelijkheden. Informatie Nadere informatie over de functie kun je vragen bij Alphons Drübers, afdelingshoofd Openbare Werken, telefoon 0111-452410. Je kunt tot en met 7 juni a.s. schriftelijk reageren door je sollicitatie o.v.v. de functie en vacaturenummer 02024 op de enveloppe te sturen naar: Gemeente Schouwen-Duiveland, t.a.v. PICO (Personeel, Informatie, Communicatie en Organisatie), Postbus 5555, 4300 JAZierikzee. Je kunt ook een e-mail sturen naar gemeente@schouwen-duiveland.nl, eveneens o.v.v. de functie en vacaturenummer 02024. Wij verzoeken je slechts gebruik te maken van één van de twee mogelijkheden (of een brief of een e-mail). Een persoonsonderzoek/assessment kan deel uitmaken van de procedure. roc westerschelde; LU tï. Ld _l I 1 If) D Ld Ld N CC O O 2 D CC I- Ld U Z Ld O Z Ld J 0. O _i z O ID Ld QC (Vacature 038) Werktijdfactor Locatie Soort dienstverband Aanvang Functiewaardering Taken: 1 fte Zeeuwsch-Vlaanderen, standplaats Terneuzen vooralsnog tijdelijk voor de duur van één jaar, hierna is vast dienstverband mogelijk 1 juli 2002 Bruto max. 4275,- bij een volledig dienstverband Zorgdragen voor de aansturing van het onderwijs; Zorgdragen voor het coördineren van de onderwijsprocessen in de afdelingen; Leidinggeven aan verschillende typen docenten van de afdelingen; Leveren van een bijdrage aan grote, complexe adviesopdrachten; Beheersing van de financiën van het team en hierover verantwoording afleggen; Zorgdragen voor het uitwerken van de door het College van Bestuur gegeven kaders t.a.v. de ontwikkeling en vernieuwing van het onderwijs voor wat betreft de opleiding. Kennis vaardigheden: ln staat zijn om grote lijnen te zien, anticiperen op ontwikkelingen, trends en daarin mogelijkheden te zien en te benutten; In staat zijn wederzijdse belangen en standpunten af te tasten om tot een voor alle partijen geac cepteerde overeenkomst te komen; In staat zijn om snel en adequaat beslissingen te kunnen nemen. In de functieomschrijving zijn de overige vereiste kennis vaardigheden weergegeven. Deze is op te vragen bij afdeling P en O (tel. 0115-641703). Op onze website www.rocwesterschelde.nl vindt u meer informatie over het ROC Westerschelde. Selectiecommissie: De leden van het College van Bestuur en een lid uit het team Economie. Methode: Bij de selectieprocedure zal gebruik gemaakt worden van het criteriumgericht interview. De gesprekken zullen op maandag 10 juni plaatsvinden. Tevens zal een assessment deel uilmaken van de selectieprocedure. Deze zal plaatsvinden op 13 en/of 14 juni. Schriftelijke reacties op bovengenoemde vacature o.v.v. nummer en functie graag vóór maandag 3 juni 2002 naar de heer Tonnie van Goethem, afd. P en O, Postbus 102, 4530 AC Terneuzen. Voor vragen betreflende de inhoud van de functie, de rechtspositie, e.d. kunt u terecht bij de heer Tonnie van Goethem (tel. 0115-641700). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bezoekadres: VIietstraat 11 a, Terneuzen Telefoon: 0115 641600 Postadres: Fax: Postbus 102, 4530 AC Terneuzen 0115 612151 Het ROC Westerschelde verzorgt VOLWASSENENEDUCATIE en BEROEPSONDERWIJS ROC Contract verzorgt CURSUSSEN voor particulieren, bedrijven en instellingen Omwonenden van de Reeweg in Vlake hebben aan gegeven de verkeerssituatie onveilig te vinden. Dit komt onder andere door de hoge rijsnelheden, zwaar en breed verkeer en onduidelijk zicht. Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft gedurende twee periodes een verkeersonderzoek op de weg gehouden. De uitkomsten wil het waterschap graag met de omwonenden bespreken. Op-maandag 27 mei vindt een discussieavond plaats. De avond begint om 19.30 uur in het dorpshuis van Kruiningen, Berghoekstraat 3. Belangstellenden zijn ook van harte welkom. Meer weten? Voor meer informatie: Danielle Laing, tel. (0113)241368. PERSONEEL NEVENIN5TR00MPR0JECT Het Molenwater Neveninstroomproject Het Molenwater is een sa menwerkingsverband van de Christelijke Scholen gemeenschap Walcheren en Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap. Het Molenwater verzorgt centraal het onderwijs voor vluchtelingen/nieuwkomers in Zeeland boven de Westerschelde in de leeftijdscategorie 15-18 jaar. Wij vragen een Administratief medewerker functiebeschrijving - het zelfstandig verrichten van administratief- organisatorische werkzaamheden m.b.t. leerlingen - secretariaatswerkzaamheden - andere diverse administratieve en/of financieel- administratieve werkzaamheden functie-eisen - relevante opleiding bijv. MEAO - bij voorkeur ervaring in een administratieve functie - ervaring met Microsoft-office pakket (m.n. access) Het betreft een functie van 24 uur. Salariëring vindt plaats conform CAO-VO maximum schaal 4.Voor nadere informatie kunt U contact opnemen met Andrea Klap, locatiedirecteur. Tel: 0118-650540 of kijk op www.hetmolenwater.nl Stuur uw brief vóór 3 juni a.s. aan Neveninstroom project Het Molenwater t.a.v. Mevr. A. Klap, Postbus 14330 AA Middelburg. VANDAAG IS HAAR LAATSTE WERKDAG Kinderen horen in de klas, niet in de fabriek. Word daar om Novib-donateur voor f 12,50 per maand, dan steunt u de strijd tegen kinderarbeid. Bel 0800-1210: dan kunnen binnenkort r kinderen naar school. Op dinsdag 28 mei 2002 om 10.00 uur vindt een openbare verkoop plaats. De verkoop komt voor rekening van: GRA NITE CENTRE AARDEN BURG B.V. Te koop wordt aangeboden: heftruck T.C.M. TYPE 25, bind- apparaat, partij NA TUURSTEEN. De plaats van ver koop is te EEDE, NIJ- VERHEIDSWEG 6. Bezichtiging een half uur voor de ver koop. Geen opgeld, contante betaling. De verkoop vindt plaats in opdracht van de Be lastingdienst Onderne mingen Goes, vestiging Terneuzen, Rosegracht 1Voor inlichtingen tel.: 06-18608419. De belastingdeur waarder belast met de executieverkoop. Belastingdienst Meubelcentrum OOSTBURG Tel.: 0117-453453 Zorgcentrum De Vurssche moakt samen met acht andere Zeeuwse zorginstellingen deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening. De SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aon te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. Bovendien biedt de SVRZ als werkgever kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel arbeidsvoorwaarden pakket, waarbij medewerkers als het ware zelf hun pakket kunnen samenstellen. En veranderen. Logisch eigenlijk, want dat mensen het zelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. Wilt u veel werken en goed verdienen, wilt u wat minder uren draaien om ook voor de kinderen te zorgen of wilt u bijvoorbeeld af en toe even de wijde wereld in om het avontuur er in te houden, ook in het werk? Bij ons kiest u voor uzelf. U moet wel de instelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de oudere mensen binnen De Vurssche plezier in het leven te laten behouden. U weet daarom wat uw drijfveren in het leven zijn en u bent oprecht geïnteresseerd in de zaken die ouderen bezighouden. Daarom spreekt het volgens ons voor zich dat u bij uzelf een warm hart voelt voor oudere mensen en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren. Bent u geïnteresseerd in een baan bij De Vurssche? Reageer dan binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie op deze vacature van verpleegkundige, verzorgende of helpende (geef a.u.b. aan naar welke functie u solliciteert). Zoekt u eigenlijk een andere functie, stuur dan een open sollicitatie. U kunt brieven met CV richten aan De Vurssche, P&0, Rooseveltlaan 1, 4571 HT Axel. U kunt ook mailen naar hamer@dv.svrz.nl. Wilt u eerst meer over De Vurssche weten? Maak dan even een afspraak om longs te komen dan laten we u zien waar we werken en wat er allemaal gebeurt. Ook als u nog vragen hebt, kunt u bellen naar 0115 - 56 88 88 (Maureen den Hamer, afdeling P&0). Acquisitie n.o.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. DE V URSSCHE WAAR DE MENS IEMAND IS Zorgcentrum De Vurssche in Axel biedt verzorgingshuiszorg, verpleeghuiszorg en extramurale zorg. Daarnaast is er een dag- verpleging voor psychogeriatrische patiënten en een project dagver zorging. Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen die ondersteuning nodig hebben op het gebied van zorg en dienstverlening. Wij gaan daarbij uit van hun vragen en wensen. De afdeling verzorgings huiszorg ondersteunt 75 ouderen, de verpleeghuisafdeling biedt plaats aan 60 mensen. We zoeken op dit moment enthousiaste verpleegkundigen, verzor genden en helpenden. Heeft u een verpleegkundige opleiding op minimaal niveau 4 (BIG-geregistreerd) dan wel een opleiding tot verzorgende niveau 3 of helpende niveau 2? Heeft u bovendien goede sociale vaardigheden en bent u bereid om de werkzaam heden af te stemmen op de wensen van de bewoners en te investeren in teamsamenwerking? Dan bent u van harte welkom bij de grootste werkgever van Axel. De omvang van het dienstverband is in overleg te bepalen. De functie verpleegkundige is ingedeeld in functiegroep 40 waarbij bovendien een arbeidsmarkttoeslag geldt van 10 (wat overeen komt met niveau FWG 45). Dat levert een maximumsalaris op van 2.392 bruto per maand, bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. De functie verzorgende, niveau 3, is ingedeeld in functiegroep 35, met een maximum van 2.024 bruto per maand De functie helpende, niveau 2, kent een maximum van 1.872 euro bruto per maand, bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 6