Blijf je sMIstaan... of gó je ervoor? Je kunt meer dan je denkt De kracht van de raad naar boven halen LEAK REPAIRS SPECAM B. V. PZC Oi ^Creyf's groepsleerkrachten (m/v) [Project] Medewerker Beleid v m24uur Fulltimers flexibele parttimers m/v O Intercedenten m/v ENGINEER m/v Protestants-Christelijk Basisonderwijs Midden Zeeuws-Vlaanderen we zoeken een op tometrist zaterdag 25 mei 2002 ËpfeW 24 Justitie www.justitie.nl Justitie werkt aan een rechtvaardige en veilige samenleving. Door wetgeving, conjUctoplossing, vreemdelingenbeleid, preventie en criminaliteitsbestrijding. Met betrokken medewerkers die samenwerken met mensen binnen en buiten Justitie. De Raad voor de Kinderbescherming -onderdeel van het Ministerie van Justitie- komt op voor kinderen die zich in een bedreigende situatie bevinden. De Raad adviseert de rechterlijke macht en brengt noodzakelijke hulp opgang. Bij de Raad werken ongeveer 1900 mensen verspreid over 22 vestigingen in het hele land. U levert een bijdrage aan de ontwikkeling en implementatie van lokaal Raadsbeleid, mede door het vertalen van landelijk beleid naar vestigingsniveau. U doet voorstellen voor intensivering van de aanpak van jeugdcriminaliteit, levert een bijdrage aan beleidsplannen, actieplannen en protocollen met betrekking tot aanpak jeugdcriminaliteit voor het arrondissement. U onderhoudt hierover contacten met externe partners. U participeert in interne en externe overleggen en maakt zo nodig deel uit van werk-, stuur- en projectgroepen. U informeert en adviseert de vestigingsmanager over de lokale aanpak van jeugdcriminaliteit en u heeft afstemming met de ressortbeleidsmedewerkers. Daarnaast levert u een bijdrage aan het algemeen raadsbeleid en in beschermings- en S&O-zaken. U signaleert knelpunten in de uitvoering van uitgezet beleid en u draagt oplossingen of alternatieven aan. Functie-eisen U beschikt over academisch werk- en denkniveau en heeft ervaring met beleidsontwikkeling. U heeft affiniteit met en kennis van jeugdreclassering, jeugdstrafrecht en jeugdbescherming alsmede met beschermings- en S&O-zaken. U heeft kennis van de regionale sociale kaart en inzicht in de positionering van de Raad daarin. U heeft ervaring met implementatietrajecten en u bent goed in staat netwerken op te bouwen en te onderhouden. U doorziet snel zowel inhoudelijke als tactische problemen en bent creatief en inventief in het bedenken van oplossingen daarvoor; u kunt zeer zelfstandig werken - en bent in staat adequaat in multidisciplinaire verbanden te opereren; u beschikt over een flinke dosis enthousiasme, betrokkenheid, stressbestendigheid en relativeringsvermogen. Standplaats Middelburg. Salaris Minimaal €2.051,09 en maximaal 3.349,35 bruto per maand bij een 36-urige werkweek, exclusief 8% vakantie-uitkering. Bijzonderheden Het betreft hier een functie bij de Directie Zuid-West op projectbasis voor de duur van twee jaar. De functie is nog niet beschreven en gewaardeerd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern uitgevraagd. Inlichtingen Inlichtingen over de inhoud van de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer mr. C.H. Murre, vestigingsmanager vestiging Dordrecht en Middelburg, telefoonnummer [078] 648 44 44 of [0118] 67 33 33. Sollicitatiewijze Stuur vóór 8 juni 2002 uw sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer HK02/60 aan de Raad voor de Kinderbescherming, Directie Zuid-West, ter attentie van de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 393, 3000 AJ Rotterdam. Voorkeursgroepen Justitie wil de samenstelling van haar personeelsbestand in overeenstemming brengen met die van de samenleving. Bent u vrouw, allochtoon of arbeidsgehandicapt, dan wordt u nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Meer informatie over de Raad voor de Kinderbescherming kunt u vinden op onze website www.kinderbescherming.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Werken bij het Als je verder denkt Recreatieprojecten Zeeland BV exploiteert 10 hoogwaardige amusements centra met speelautomaten. Funtastic vestigingen zijn er in Middelburg, Vlissingen, Goes, Hulst, Haamstede, Renesse, Ouddorp en Dishoek. Carrousel in Vlissingen is een voor Nederland unieke formule, speciaal op families met kinderen gericht. "ToverSluis in Sluis biedt binnenkort een met Carrousel vergelijkbare opzet. De amusementscentra van Recreatieprojecten Zeeland voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen met onder ander KEMA-certificatie. Ruim 80 goed opgeleide medewerkers binnen de amusementscentra dragen bij aan een professionele uitstraling met veel aandacht voor gastheerschap en klantvriendelijkheid. \\e Prn 6 e Voor ons amusementscentrum Funhouse in Renesse zoeken wij: tevens zijn wij op zoek naar weekend- en vakantiehulpen Deze functie is aanvankelijk voor bepaalde tijd. Bij gebleken geschiktheid kan het dienstverband worden omgezet naar een functie voor onbepaalde tijd. Functie-informatie De medewerker creëert een goede speelsfeer en optimale omstandigheden voor de bezoekers van het amusementscentrum en ziet toe op de handhaving daarvan. De medewerker onderhoudt in algemene zin sfeerbevorderende contacten met bezoekers en gedraagt zich als gastheer of gastvrouw. De medewerker houdt het amusementscentrum ordelijk en representatief en signaleert gebreken en defecten aan automaten. De medewerker houdt controle op het (speel)gedrag van bezoekers en treedt zonodig corrigerend op. Uw profiel Uw leeftijd is tenminste 21 jaren en u heeft en onbesproken gedrag. U heeft naast een opleiding op minimaal MBO-niveau relevante werkervaring en bent in het bezit van een rijbewijs BE. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en kunt goed functioneren in teamverband. Bij voorkeur heeft uw ervaring met het werken met kwaliteitssystemen en bent u bereid tot het volgen van bedrijfscursussen. U heeft tenslotte een initiatiefrijke en flexibele instelling en past zich aan het variabele weekrooster aan. Ons aanbod Een boeiende en afwisselende functie in een dynamische organisatie met enthousiaste collega's. Een uitgebreid pakket van opleiding en trainingen welke voor de functie noodzakelijk zijn. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Heeft u interesse in één van de bovenstaande functies stuur dan uw sollicitatiebrief met C.V binnen 10 dagen naar; Recreatieprojecten Zeeland, Postbus 456, 4330 AL Middelburg, t.a.v. de afdeling personeelszaken. Creyf's Interim heeft ruim 36 jaar ervaring in de uitzendbranche en is in Europa uitgegroeid tot één van de belangrijkste intermediairs in flexibele human resources oplossingen. Creyf's Interim maakt deel uit van de internationale Solvus Resource Groep, een onderneming met een groot Europees netwerk, die haar klanten volledig van dienst kan zijn als het gaat om personeel en projecten. Creyf's staat garant voor vernieuwing, betrouwbaarheid, flexibiliteit, dynamiek en doorzettingsvermogen. Met een pro-actieve werkwijze proberen wij de wensen en verwachtingen van onze kandidaten en opdracht gevers elke keer weer te overtreffen. Wij bieden oplossingen die geheel aansluiten op de eisen van deze tijd. Creyf's Interim is de organisatie waar opdrachtgevers en kandidaten elkaar vinden. Creyf's Interim is een snelgroeiende organisatie. Dat komt vooral door het enthousiasme en de betrokkenheid van onze medewerkers. Als gevolg van deze groei zijn wij voor onze vestigingen Middelburg en Goes op zoek naar: De functie: Je bent het centrale aanspreekpunt en voert ge degen intakegesprekken om de perfecte match tot stand te brengen. Op creatieve wijze-weet je nieuwe uitzendkrachten te binden en bedrijven tevreden te stellen. De prioriteit ligt bij het uitzenden, maar ook administratieve taken behoren tot je functie. De kandidaat: Je hebt hbo-niveau en je sociale en commerciële vaardigheden zijn goed ontwikkeld. Je hebt een onder nemersmentaliteit en inlevingsvermogen en weet prioriteiten te stellen in een hectische omgeving. Creyf's Interim Amstelveen, Max Havelaarlaan 317 Tel. (020) 34710 47 www.creyfsinterim.nl Je werkt graag zelfstandig binnen een team en je denkt kritisch mee om de groei van Creyf's Interim te bevorderen. De reacties: Schriftelijke reacties kun je binnen 14 dagen richten aan: Creyf's Interim, t.a.v. Irene Janssen, P&O adviseur, Max Havelaarlaan 317,1183 LT Amstelveen. Tel. (020) 34710 47, e-mail: i.janssen@creyfs.nl LEAK REPAIRS SPECAM BV is een op service georiënteerde organisatie binnen de Fabricom groep met vestigingen in Nederland en België. De hoofdactiviteiten zijn het afdichten van lekkages aan in bedrijf zijnde installaties en het uitvoeren van verspanende bewerkingen op locatie (on site machining). De werkzaamheden worden in een 24 uurs servicedienst uitgevoerd. Andere activiteiten van LEAK REPAIRS SPECAM BV zijn o.a. pipefreezing, hot-tapping, bolt-handling en emission control. Voor onze vestiging te Vlissingen vragen wij op korte termijn een Taakomschrijving: ontwerpen, tekenen en berekenen van clamps en enclo sures t.b.v. lekdichten, alsmede hulpconstructies t.b.v. de andere activiteiten; - toezicht op de fabricage daarvan; - verzorgen van de bijbehorende administratie; adviseren van opdrachtgevers o.a. over toe te passen af- dichtmethoden; opstellen van offertes; werkvoorbereiding en planning. Vereist: opleiding op HBO-niveau, richting wtb; kennis van de Engelse taal; ervaring met autocad; goede contactuele eigenschappen; beschikken over een goede teamgeest; bereidheid om op onregelmatige tijden te werken, en 1 maal per 6 weken te functioneren als on-call engineer in een 24-uurs oproepsysteem; in het bezit van het rijbewijs B-(E); wonend in de regio Walcheren of de Bevelanden. Eventuele nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen wor den ingewonnen bij de heer S. van der Harst, tel. 0118-485810 of bij de afdeling Personeelszaken Mevr. J. Conijn, tel. 0118- 485857. Uw sollicitatie kunt U sturen naar afdeling Personeelszaken van LEAK REPAIRS SPECAM BV, Postbus 37, 4380 AA Vlissingen. www.leak-repairs-specam.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. vereniging voor Voor twee onder ons bestuur staande basisscholen zijn wij, met ingang van 01-08-2002 op zoek naar Een groepsleerkracht voor groep 4 voor een volledige weektaak op de "Prins Willem van Oranjeschool" te Terneuzen. Inlichtingen bij: P. J. Risseeuw (directeur) 0115- 648830 (school) of 0115-695292 of via e-mailpwvo@zeelandnet.nl Een part-time groepsleerkracht die 2 dagen per week wil werken in een onderbouwgroep en daarnaast 1 dag per week groep 6/7 onder haar/zijn hoede wil nemen. (Maar ook andere combinaties zijn bespreekbaar) op "C.B.S. De Torenberg" te Zaamslag. Inlichtingen bij: M.J. Hamelink (directeur) 0115- 431976 (school) of 0115-432063 of via e-mailtorenberg@kennisnet.nl Wij zoeken mensen die: instemmen met de grondslag van de vereniging en er een christelijke levensovertuiging op na houden; de bereidheid hebben om les te geven volgens de op onze scholen gevolgde werkwijze; de bereidheid hebben zich in te zetten voor alle schoolactiviteiten, zowel binnen als buiten de schooltijden; goed kunnen communiceren met collega's en ouders. Sollicitaties met C.V. kunt u vóór 7 juni richten aan: De Vereniging voor P.C.B.O, Midden Zeeuws-Vlaanderen, t.a.v. mevr. J.M.Breukelman-Schilt (secr.), Maassinqel 6, 4535 HD Terneuzen. Klik ook op lüjFl Banenland.nl Humanitas Bedrijfsmaatschappelijk Werk is onderdeel van de Stichting Humanitas Thuiszorg en Maatschappelijke Dienstverlening Rotterdam. Wij zetten onze dienstverlening in bij profit- en non-profitorganisaties in het hele land. Vanwege de toenemende vraag naar onze dienstverlening in de provincie Zeeland zoekt Humanitas BMW enthousiaste bedrijfsmaatschappelijk werkenden m/v bij voorkeur met ervaring, die opgenomen willen worden in onze 'portefeuille' en - eventueel snel - ons team willen komen versterken. In de regel zijn het parttime functies. Wij nodigen je uit te reflecteren indien je beschikt over een afgeronde opleiding HB0-MW, eventueel aangevuld met VO of met Post-HBO bedrijfsmaat schappelijk werk. Tevens is het voor deze functie noodzakelijk te beschikken over eigen vervoer. Van ons mag je collegiale ondersteuning in teamverband verwachten, deskundig heidsbevordering, individuele werk begeleiding en/of supervisie. Een reiskosten vergoeding is van toepassing en de salariëring is conform de CAO-Welzijn. Wil je meer weten? Bel dan tijdens kantooruren (behalve vrijdags) met Ria Roolaart, manager BMW, tel. (010) 425 01 16. Gelijk een brief met cv sturen kan ook. Richt deze aan: Stichting Humanitas Thuiszorg en Maatschappelijke Dienstverlening, t.a.v. R. Roolaart, Pieterde Hoochweg 110, 3024 BH Rotterdam. NITAQ 0fPcrc'mail: roolaart@humanitas-rotterdam.nl info@humanitas-rotterdam.nl www.humanitas-rotterdam.nl g elektromotors [ervaren en leerling] 1 loodgieter/cv-motors [ervaren en leerling] -j— Wij bieden een goed salaris en uitstekende secundaire arbeids- S voorwaarden, zoals een spaarloonregeling en een flexibel pensioen. cu Interesse? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 1 juni a.s. richten aan ■£75 onderstaand adres t.a.v. dhr. W. Kafoe of P. Verkerk. Bellen of e-mailen is ook mogelijk. Groeneweegje 13e 4301 RN Zierikzee T0111-414722 F 0111 -412336 E info@ipz-installaties.nl lMv.n I www.ipz-installaties.nl Uneto-Vni Leuke banen liggen niet voor het opscheppen. Hier is zo'n unieke kans die je niet kan laten lopen. Wij zijn een bijzondere, toonaangevende opticien in Goes. Binnen ons fantastische team hebben wij plaats voor een optometrist, contactlensspecialist, opticien en/of verkoper m/v, Bezoek voor een indruk van ons bedrijf onze website: demuynokoptiek.nl Schrijf snel naar De Muynck Optiek, Postbus 2114, 4460 MC Goes, telefonisch contact opnemen mag ook: 0113-215214. Vanaf 7 juni a.s. gaat het licht op groen voor IPZ, Installatie Partners Zierikzee. IPZ is een erkend installatiebedrijf met dertien medewerkers dat actief is in de woning- en utiliteitsbouw met betrekking tot water-, gas-, sanitaire, verwarmings- en elektrotechnische installaties. Wij zijn op zoek naar:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 54