DAG VAN DE BAAN oaa avon Je bent och oud en wijs genoeg om aan te geven wat je wil AMZ enthousiaste leerkrachten PZC 843 Slowakije 887 Tenten Kampeerartikelen Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland Groepsleider (m/v) Verzorgenden en Zorgassistenten ZATERDAG 25 MEI LotsisTimmommo 'W 23 BORSSELE Fa. de Muynck Wij hebben de volgende vacatures: 1e BEDRIJFSAUTOTECHNICUS VOORMAN WASPLAATS LEERLING BEDRIJFSAUTOTECHNICUS doorzetters korte intensieve beroepsopleiding M j versneld mbo administratie (vma) informatieavond dinsdag 28 mei aanvang 19.00 uur digitaal bezoek j www.vmagoes.nl 5 °f"Puter toewijs CCOD Vervolg van de kleintjes lOdgn, busreis htl, hp 398 Wandelvakantie v.a. 298 Autorondreizen www.idtravel.nl Tel.: 073-5112314 Lid SGR. Actieve 880 vakanties Wandel- fietsvakanties v.a. 298,- www.idtravel.nl Tel.: 073-5112314 Lid SGR Bezoek onze Tentenshow van 1 tot 6 persoonstenten Intersport Erik Nieuwe Burg 22-28 Middelburg Tel.: 0118-611741 Te koop: De Waard-Albatros, 1995, incl. div. extra's, i.z.g.st., pr. €1.200,-. Tel.: 0113-622217. Meer informatie over de KLEINTJES? Gewoon even bellen! S0118-484321 In de rij voor de kassa viel Angelique plotseling flauw, gelukkig wist de caissière wat zij moest doen. Het Kruis www.ehbo.nl ORGANISATIE VOOR PROFESSIONELE ZORGVERLENING De Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland is een provinciaal werkzame organisatie voor jeugdhulpverlening, gehandicaptenzorg, maatschappelijke opvang en vluchtelingenwerk.Binnen AZZ zetten zo'n 600 professionals zich in om jongeren en volwassenen die een beroep doen op onze dienstverlening, zo goed mogelijk te helpen.Respect voor onze cliënten en een voortdurende bezinning op de vraag hoe wij hen nog beter van dienst kunnen zijn, staan centraal in ons hulpaanbod. Binnen Orthopedagogisch Centrum "De Veerse- singel" (behandelgroep "Het Anker") te Middel burg is een vacature ontstaan voor de functie van 32 uur per week De Veersesingel in Middelburg biedt opvang en behandeling aan zeer moeilijk lerende jongeren, in leeftijd uiteenlopend van 6 tot ongeveer 25 jaar. De Veersesingel biedt 24 uurs-zorg in diverse kleinschalige behan- delgroepen, intensieve gezinsbegeleiding, naschoolse dagbehandeling en arbeids- training. In behandelgroep Het Anker wonen gemid deld 8 jongens en meisjes van 6 tot 18 jaar. Hun problemen zijn divers en de behande ling is multidisciplinair en tijdelijk van aard. Wij zoeken een enthousiaste vakman of -vrouw die minimaal over een afgeronde SPW opleiding beschikt en zich tot onze doelgroep voelt aangetrokken. Samen met andere betrokken collega's, een ortho pedagoog en de coördinator draag je, als professional, verantwoordelijkheid voor de behandeling, opvoeding en verzorging van de jongeren. Je kunt omgaan met stress volle situaties, weet het juiste evenwicht te vinden tussen persoonlijke betrokkenheid en professionele distantie en bent in staat je bevindingen aan het papier toe te ver trouwen. Wij bieden een salaris op basis van de CAO Gehandicap tenzorg. Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring. Meer weten? Bel voor nadere informatie naar mevrouw T. van Hoof, centrumcoördinator, 0118 - 61 45 53 (Orthopedagogisch Centrum De Veersesingel). Solliciteren? Schrijf vóór dinsdag 4 juni a.s. naar Stichting AZZ, afdeling personeelszaken, Postbus 140, 4330 AC Middelburg, onder vermelding van vacature nummer 020436. De sollicitatiegesprekken zullen plaats vinden op vrijdag 14 juni aanstaande. IHANSHMlmr 6. Roosendaal Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Roosendaal zoekt per 01-08-2002 voor haar basisschool De Kroevendonk De Kroevendonk is de enige prot. chr. basis school in Roosendaal. Op dit moment bezoeken ongeveer 215 leerlingen onze school. De zorg voor de kinderen wordt gedragen door een team van 16 mensen. Wij vinden het belangrijk dat kinderen met plezier naar school gaan. Op De Kroevendonk kiezen we voor een adaptieve aanpak en staat leerlingenzorg hoog in het vaandel: ieder kind is immers uniek. In verband met het toenemende aantal leer lingen zoeken wij collega's voor: a. de bovenbouw (wtf 1,0) b. de onderbouw (wtf 0,4516) c. remedial teaching (wtf 0,2306) Ben jij een leerkracht die het onderwijs een prachtig vak vindt? Zie jij een uitdaging in het omgaan met ver schillen tussen leerlingen in een groep? Werk jij graag samen met collega's en ou ders? Onderschrijf jij van harte de identiteit van on ze school en wil je deze ook concreet vorm geven? Solliciteer dan naar één van bovengenoemde functies. Geef in je sollicitatie duidelijk aan naar welke functie je solliciteert. Een combi natie van functie b en c is mogelijk. Informatie over onze school is ook te vinden op onze homepage: www.kroevendonk.nl. Voor inlichtingen kun je bellen met de directeur van de school, dhr. T. Dekker, tel. 0165-541809 (school) of 0165-568896 (privé). Sollicitaties kun je t/m woensdag 5 juni richten aan het bestuur van de Vereniging, t.a.v. dhr. J. C. M. Markx, Langdonk 39, 4707 TG Roosendaal. zaterdag 25 mei 2002 Verpleeghuis Vliedberg biedt als werkgever kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel arbeidsvoorwaardenpakket, waarbij medewerkers als het ware zelf hun pakket kunnen samenstellen. En veranderen. Logisch eigenlijk, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. De behoeftes liggen per fase in het leven immers anders...Wilt u hard werken en goed verdienen, wilt u wat minder uren draaien om ook wat in de kinderen te kannen investeren of wilt u af en toe even de wijde wereld in om het avontuur er in te houden, ook in het werk? Bij ons kiest u voor uzelf. U moet wel de instelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de mensen binnen Vliedberg plezier in het leven te laten behouden. U weet wat uw drijfveren in het leven zijn en u bent oprecht geïnteresseerd in de zaken die de mensen binnen Vliedberg bezighouden. Doorom spreekt het volgens ons voor zich dat u bij uzelf 'een warm hart' voelt en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren. Bent u geïnteresseerd in een boon bij Verpleeghuis Vliedberg? Reageer dan op deze vacatures. Zoekl u eigenlijk een andere functie, stuur dan een open sollicitatie. U kunt brieven met CV richten aon de afdeling P0&0 von Verpleeghuis Vliedberg, Vlissingsestraat 19, 4371 RB te Koudekerke. U kunt ook mailen noar vliedberg@svrz.nl. Wilt u eerst meer over Vliedberg weten? Maak dan even een afsproak om langs te komen, dan laten we u zien waar, we werken en wat er allemaal gebeurt. Ook als u nog vragen hebt, kunt u bellen naar 0118 - 554333. Solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Acquisitie n.o.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. S V R Z WAAR DE MENS IEMAND IS en mensen die tijdens de vakantie in de zorg willen werken Verpleeghuis Vliedberg in Koudekerke biedt woongelegenheid aan 167 bewoners die door somatische of psychogeriatrische problemen behoefte hebben aan verzorging en ondersteuning die aansluit bij hun eigen levensstijl Daarnaast biedt Vliedberg de mogeli|kheid voor dagbehandeling, revalidatie en zorg aan bijzondere doel groepen. Vliedberg maakt samen met acht andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). De SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. We zoeken op dit moment meerdere medewerkers voor de functie van verzorgende (niveau 3) en zorgassistent (niveau 2). Contractvormen worden in onderling overleg afgesproken. Als verzorgende of zorgassistent binnen Vliedberg geeft u de gewenste ondersteuning op zorg inhoudelijk gebied. U doet dit op een respectvolle en professionele wijze waarbij u relaties met de bewoners opbouwt, Afhankeli|k van leeftijd en ervaring bedraagt het salaris voor een verzorgende niveau 3 maximaal 2 024 euro en voor een zorgassistent niveau 2 max. 1 872 euro bruto per maand, bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week Meer informatie via Deedee Westerhof of Emiliene Turczijnowicz, beiden unithoofd, bereikbaar onder telefoonnummer 011 8-554333. www.vedior.nl Zoek je werk dat bij je past? Kom dan zaterdag 25 mei tussen 10.00 en 15,00 uur naar Vedior. Dan is het de Dag van de Baan. We hebben veelzijdige banen voor starters, herintreders én meer ervaren kandidaten. Je hebt keuze uit een breed banen- aanbod. In de financiële sector, bij de overheid of in de logistiek. Werk voor een korte periode of juist voor een langere tijd. Zowel fulltime als parttime. Kijk op www.vedior.nl voor meer informatie en stap binnen op de Dag van de Baan! Goes, Grote Markt 12, tel. (0113) 22 32 20 Middelburg, Pottenbakkersingel 10, tel. (0118) 62 38 55 Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 62 38 55 Auto- en Touringcar Bedrijf Bedrijfsvoertuigen Schadeherstel In onze modern ingerichte werkplaats zorg je er voor -samen met een team deskundige en enthousiaste collega's- dat onze vloot van ruim 50 touringcars (vooral Volvo en Mercedes) technisch in optimale conditie blijft. Ook werk je aan jtrucks, trailers en bussen van klanten. Heb je -naast de vakopleiding Bedrijfsautotechnicus- ook nog het rijbewijs C of D ;(zodat je ook zelf de proefritten kunt maken), dan is dat zeker een pluspunt! Is dat |niet het geval, dan bieden we een prima mogelijkheid om dat toch te halen. Ook voor het volgen van verdere technische vakopleidingen kent het bedrijf een eigen, aantrekkelijke regeling. |Een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden horen bij deze functie. Hou je van afwisseling, een prettige werksfeer en boeiende techniek, dan is ditje kans! Met een team van medewerkers zorg je ervoor dat onze touringcars tip-top schoon en volgens de wensen van de klant ingericht, aan hun ritten beginnen. Je hebt ervaring in het besturen van grote voertuigen, omdat het gereedzetten van de touringcars ook tot je taak behoort. Je bent flexibel van instelling, en werken op onregelmatige tijden vind je geen bezwaar. Ook hier een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Voor iemand die prijs stelt op afwisselend werk, handig is, en graag af en toe een groot stuurwiel in de handen heeft, is dit een perfecte baan Volg je de opleiding voor Bedrijfsautotechnicus, dan geeft deze baan je volop kansen. Doordat je met meerdere merken werkt, én je zowel met trucks als touringcars te maken krijgt, doe je een extra brede kennis en ervaring op. Je wordt daarbij begeleid door enthousiaste en ervaren collega's, die ook weten wat er in de opleiding van je verwacht wordt Voor de tijd die met het volgen van de lessen gemoeid is, hebben we een aantrekkelijke vergoedingsregeling. Wil je goede toekomstkansen, afwisselend werk en een prima salaris, neem dan contact met ons op. Heb je belangstelling voor één van deze functies, dan zien we je brief graag tegemoet op onderstaand adres, t a v. dhr. A, Spruit AMZ Borssele/Fa. de Muynck is in haar ruim 75-jarige bestaan uitgegroeid tot een onderneming met activiteiten op velerlei gebied verwant aan mobiliteit en transport. Meer dan 100 medewerkers zijn betrokken bij de volgende afdelingen: - Touringcarbedrijf - Taxibedrijf, - Bovag garagebedrijf personenauto's en trucks - STEK onderhoud en reparatie airconditioning - FOCWA Truckspuiterij en I carrosseriereparatiebedrijf. Quistenburg 8, tel. 0113-351551 4454 PZ Borssele, e-mail: info@amz.nl voor volwassenen (vanaf 18 jaar) Richtingen: Administrateur - AA Directiesecretariaat management assistent - DS/MA Commercieel medewerker Marketing en Communicatie - CMC Adm. Jur. medewerker Openbaar Bestuur - AJ/OB dagopleiding in 1 of 2 jaar avondopleiding in 2 jaar (AA en DS) vooropleiding: Mavo-niveau in GOeS Nieuwstraat 40-48 Vanaf nu: Inschrijven op afspraak. Vraag naar Dhr. A.J.M. Bitter (0113) 55 81 05 b.g.g. (0113) 55 80 00 fui Nu ntet foPees vestiging Goes sectoren Gezondheidszorg, Welzijn, Educatie, Laboratoriumtechniek en ClOS-Goes locatie Nieuwstraat 40-48 Postbus 2102, 4460 MC Goes Tel (0113) 55 81 05 Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen kinder postzegels Zodat Nilton uit Brazilië niet meer op straat Iee/t maar topuoetballer kan worden. De aardigste zegels van het jaar zijn op internet verkrijgbaar. www.kinderpostzegels.nl Ook in vellen van 50 zelfklevende zegels. uoor kinderen door, kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 53