Kinderen? PZC MEDEWERKER ADMINISTRATIE SEMINARIUM VOOR ORTHOPEDAGOGIEK Commerciële Economie Met NIMA-B slechts 2 jaar Banen op de weg CC SUPERVISOR MAINTENANCE REPAIR SALES ADMINISTRATOR Werken en ontspannen...,dicht bij huis De Humares Groep is gespecialiseerd in het „trenden en.detacheren van flexibel inzetbaar personeel vöpr de technischémaritieme sectoren. De Humares Groep is in drie divisies georganiseerd en heeft een netwerk van 54 vestigingen wereldwijd. HUMARES Groninger Lascentrale AREL Uitzendbureau Oceanwide. Crew Management Ter versterking van onze financiële administratie zijn wij per direct op zoek naar een: Gevraagd Wij zoeken een zelfstandige, flexibel ingestelde persoonlijkheid met een administratieve opleiding op MBO/HBO-niveau. Ervaring in de salaris- en financiële administratie, bij voorkeur met Exact, is gewenst. Taakomschrijving U verzorgt de administratie van één van onze werkmaatschappijen. Het totale traject van salarisverwerking en -administratie tot en met de financiële administratie en de facturering aan onze opdrachtgevers behoort hiermee tot uw verantwoordelijkheden. Daarnaast verzorgt u alle correspondentie op het gebied van de loonadministratie. Geboden Wij bieden een intensieve en zelfstandige functie binnen een professionele, sterk groeiende organisatie. U werkt in een gezellig en actief team. Naast een bij de zwaarte van de functie en ervaring behorend salaris hebben wij een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden en een gunstige winstdelingsregeling. Informatie Voor verdere informatie over de functie kunt u contact op nemen met de heer A. van Bokhoven: 0118-414630 Reacties Stuur uw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 7 juni 2002 naar: Humares B.V., t.a.v. mevrouw J.C.A. van Hoorn, Postbus 5014, 4380 KA Vlissingen, e-mail: jenny@humares.com Ben je moeder ol wil je moeder worden? Step dan met roken. Het Is slecht voor Jezelf en vnnr je (ongeboren) kind. Meer Intermalie? Bel D900-939D |l D,22/€ O.n p/m| 7. 6 KANKERBESTRIJDING Onderwijs is nooit 'af', de school is nooit 'klaar'. Altijd ligt er voor het onderwijs de opga ve een passende bijdrage te leveren aan nieuwe maatschappelijke ontwikkelingen en daarmee voor onderwijsgevenden de uitdaging nieuwe competenties te verwerven. Opleidingen speciaal onderwijs De opleidingen van het Seminarium voor Orthopedagogiek zijn vernieuwd. Elk stu diejaar vormt een samenhangend geheel, een gespecialiseerde opleiding op zich (1- jarige leerroute). In het jaar 2002-2003 organiseert het Seminarium voor Orthopedagogiek in Zeeland/westelijk Noord-Brabant opleidingen voor het in de wet verankerde post-HBO getuigschrift speciaal onderwijs, met als specialisaties o.a.: Management - onderwijskundig management in de lerende schoof ("Kweekvijver") - beleidsontwikkeling in de lerende school Vervolgstudies hiervoor dient men al in het bezit te zijn van het HBO-getuigschrift spe ciaal onderwijs - gedragsspecialist - school video interactie begeleiding (2-jarig) - zelfkonfrontatiemethode (ZKM) - Master's degree special educational needs Hoger Kaderopleiding Pedagogiek (i.s.m. Hogeschool SOMA) Orthopedagogiek - orthopedagogiek Jonge Kind - jonge (risico) kinderen - vroeg- en voorschoolse educatie Gedragsproblemen - gedragsproblemen Leerproblemen - leerproblemen - dyslexie - remedial teaching; aanvankelijk leren - remedial teaching; voortgezet leren - handelingsgericht werken Begeleiding - interne begeleiding - zorg en ICT Op 5 juni a.s. is er een informatiebijeenkomst in de Hogeschool Zeeland, Edisonweg 4 te Vlissingen, lokaal PE 003 (Aanvangstijd 15.00 uur) Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de regiomanager Zeeland/westelijk Noord-Brabant, dhr. drs J.E.L. de Deckere, tel./fax; 0118-611060 of 06-53938291 Email; deckere@seminarium.nl of seminarium@zeelandnet.nl Onze brochures zenden wij u graag toe. U kunt deze aanvragen bij: Seminarium voor Orthopedagogiek, regiokantoor, Nieuwe Kleverskerkseweg 25, 4338 PP Middelburg, tel. 0118-643306 of bij de centrale administratie in Utrecht tel. 030-2547378. Zie ook onze homepage; www.seminarium.nl De deeltijd-HEAO Breda: uw business card! BH commerciële communicatie I* - internationaal marketingmanagement II - sales- en accountmanagement '|j - financiële dienstenmarketing Twee-, drie- en vierjarige cursussen opleidingen. U bent van harte welkom op onze informatieavond van io juni a.s. Start programma ig.oo uur. Meer weten? www.hsbrabant.nl/heao of vul de bon in voor een brochure en stuur deze aan: Hogeschool Brabant, PR&V deeltijd HEAO Breda, Antwoordnummer 13000, 4800 VE Breda (een postzegel is niet nodig). Fax: (076) 5250135. Naam: m/v Adres: PC/Woonplaats: Tel. privé: zaterdag 25 mei 2002 W15 Jan de Nooijervof Woning-en Meubelstoffeerder langstraat 79 b 0118 602937 arnemuiden Zie ook onze advertenties elders in deze krant O MEUBELSTOFFERING Ook voor 't stofferen von uw boot corovgn Bloemenkwekerij gebroeders de Looft te Koudekerke vraagt: scholieren voor vakantiewerk vanaf half juni Leeftijd vanaf 17 jaar Voor nadere informatie tel. 06-22372560 of 0118-552908 13. Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Internationaal chauffeur m/v Voor een bedrijf in de buurt van Goes zijn wij op zoek naar een internationaal chauffeur die graag in de weekenden thuis is. Voor deze functie dien je in het bezit te zijn van rijbe wijzen C, CE en CCVB. Ook een ADR-certificaat is vereist. Informatie bij Claudia de Nooijer, tel. (0113) 27 48 50, Goes, vd Spiegelstraat 2. Avondchauffeurs m/v Voor een nationaal opererende klant, gespe cialiseerd in supermarktbevoorrading, zijn wij regelmatig op zoek naar avondchauffeurs voor pendelritten tussen de diverse distributie centra. Voor deze functie dien je in het bezit te zijn van de rijbewijzen C, CE en CCVB. Informatie bij Claudia de Nooijer, tel. (0113) 27 48 50, Goes, vd Spiegelstraat 2. Weekendchauffeurs m/v Heb je ervaring op de onderlosser, ben je in het bezit van de rijbewijzen C, CE en CCVB en wil je in het weekend iets bijverdienen? Voor een belangrijke opdrachtgever in Zeeland zijn wij op zoek naar weekendchauffeurs. Informatie bij Claudia de Nooijer, tel. (0113) 27 48 50, Goes, vd Spiegelstraat 2. Haak- en portaalarmchauffeurs m/v Ben je op zoek naar een baan voor langere tijd en heb je naast ervaring op een haak- of portaalarmsysteem ook de rijbewijzen C, CE en CCVB, en eventueel ervaring op een conven tionele combinatie? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Claudia de Nooijer, tel. (0113) 27 48 50, Goes, vd Spiegelstraat 2. Chauffeurs Zeeuws- Viaanderen m/v Voor diverse opdrachtgevers in Zeeuws- Vlaanderen zijn wij op zoek naar trekker oplegger chauffeurs voor nationaal en interna tionaal transport. Ben je op korte termijn beschikbaar, maak dan snel een afspraak! Informatie bij Remco Rouw, tel. (0115) 64 03 35, Terneuzen, Axelsestraat 8. Open dag Zaterdag 25 mei a.s. zijn wij geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Je kunt dan bij ons terecht om je in te schrijven voor een baan bij Randstad Transportdiensten. Informatie bij Claudia de Nooijer, tel. (0113) 27 48 50, Goes, vd Spiegelstraat 2. www.randstad.nl voor meer vacatures -ir randstad transportdiensten Lamb Weston Meijer V.O. F. is een joint venture, ontstaan in 1994 die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Ine en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 195G en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productie locaties, wereldwijd nummer één op het gebied van aardappel verwerking. Mei|er startte in 1985 met aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen iri Kruiningen, Ooslerbierum en Bergen op Zoom. Na recente uitbreidingen staat in Kruiningen nu één van de grootste en modernste, volledig geautomatiseerde aardappelverwerkingsunit van Europa. Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten oan kwaliteit Door haar innovatieve producten, sterke marketing ondersteuning, zelfontwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston/ Meijer grote internationale fastfood-, res taurant-, catering- en retailbedrijven tot haar klantenkring rekenen. Vanwege vervanging zijn wij voor onze afdeling Maintenance Repair, die thans bestaat uit 48 medewerkers, op zoek naar een ervaren: (M/V) Als Supervisor M&R ben je verantwoordelijk voor het organiseren van de werkzaamheden in het kader van het preventieve onderhoudssysteem van ons machinepark. Hiertoe zorg je voor de verdeling van de Maintenance Repair werkorders en verzorg je de communicatie en de samen werking tussen je medewerkers. Je geeft leiding aan de (lijn)monteurs in dagdienst en je begeleidt hen bij de uitvoering van het werk. Hiernaast zorg je voor een optimale personeelsbezetting op je afdeling en je bent verantwoordelijk voor de inzet van uitzendkrachten en/of externe monteurs. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur HTS werktuigbouw, en enige jaren relevante werkervaring in een leidinggevende functie. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken, je hebt een pragmatische en flexibele instelling en een goede beheersing van de Engelse taal. Tevens heb je ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (Word en Excel). Tevens zijn wij voor de afdeling Sales Marketing op zoek naar een. (M/V) Als Sales Administrator ben je onder meer verantwoordelijk voor het zelfstandig verwerken van offertes, orders, bewaking van contractstanden en facturatie. Je onderhoudt telefonische contacten met relaties over onder andere de planning van leveringen. Tevens verzorg je rapportages, de correspondentie van de afdeling en functioneer je als ondersteuning voor een aantal buitendienst medewerkers. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een opleiding op Mbo/Hbo-niveau met een goede beheersing van de moderne talen, met name Engels. Tevens heb je ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (Word en Excel). Je hebt bij voorkeur werkervaring in een soortgelijke functie. We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeids voorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 14 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 44ló ZG Kruiningen. Acquisitie word) niet op prijs gesteld. Rucphen. Een typische gemeente met 22.500 inwoners in West-Brabant, op een steenworp afstand van Antwerpen en Breda. Waar je nog eindeloos kunt ronddwalen in de bos- en heidegebieden (ruim 1.200 ha.), Waar je kunt genieten van de vele sportfaciliteiten. De gezelligheid in de vijf kernen. Maar waar je ook prima kunt werken. In de land- en tuinbouw en het toerisme, bijvoorbeeld. Of bij een van de vele andere bedrijven. En natuurlijk bij de gemeentelijke organisatie zelf. Hier werken zo.'n 180 mensen. Doorgaans dicht bij huis! De gemeente Rucphen kiest in haar organisatie voor flexibel inzetbare, initiatiefrijke en betrokken personeelsleden. De organisatie is ingericht volgens het vijfsectorenmodel: Bestuurlijke Zaken, Middelen, Sociale Zaken, Welzijn en Gemeentewerken. Wij zoeken momenteel kandidaten voor de volgende vacature Consulent terugvordering en verhaal Sociale Zaken bij bureau Juridische Zaken van de sector Sociale Zaken m/v voor 24 uur per week voor de duur van 2 jaar. Vacaturenr.: VSZ14 Functie-eisen: werk- en denkniveau op hbo-niveau, blijkend uit een afgeronde opleiding op het vakgebied. Niveau: 8 (maximaal bruto per maand 2.654,—), Salarispeil 1 januari 2002 en bij een volledige betrekking. Voor verdere informatie over deze functie en onze arbeidsvoor waarden verwijzen wij naar onze website: www.rucphen.nl Reageren Sluit deze functie aan bij je capaciteiten en interesse, stuur dan je sollicitatiebrief niet CV vóór uiterlijk 7 juni 2002 naar burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. NB: Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45