hefmatic Ben jij de baas? MEDEWERKER MAGAZIJN /ÜEri Vedior VRIEND C PERSONEEL hoofd administratie PZC 'W 1( ENGINEER TEKENAAR ONDERHOUDSTECHNICUS ELEKTROTECHNIEK nrnnj Voor een ander zoek je ook de ideale werkplek k Bedrijfsleider (in opleiding) 7v Waarnemend-Bedrijfsleider zaterdag 25 mei 2002 Fabricom Electrical is onderdeel van de Fabricom Groep met meer dan 17.000 mede werkers verdeeld over meer dan 250 bedrijven wereldwijd. Ruim 40 jaar is Fabricom Electrical actief op de Nederlandse werktuigbouwkundige- en elektrotechnische markt Onze activiteiten zijn met name gericht op elektro techniek, instrumentatie, infratechniek, telecommu nicatie en beveiliging, kasten- en paneelbouw en industriële automatisering. Fabricom Electrical heeft 12 vestigingen en in totaal 600 medewerkers. We zijn werkzaam in de industrie, infrastructuur, utiliteit, data- en telecom municatie, olie- en gas- industrie en service en De sector Infratechniek ontwerpt en installeert o.a. communicatiesystemen, camerasystemen, brandmeld- systemen, ventilatiesystemen, verlichtingsinstallaties, energievoorzieningen en datatransmissiesystemen veelal op basis van design en construct contracten met als uitgangspunt de functionele eisen van onze opdracht gevers. Wij verzorgen deze installaties en systemen onder andere voor bruggen, sluizen, stuwen, gemalen, luchthavens, tunnels en perrons, wisselverwarmingen, verkeers-signaleringssystemen en verkeerscentrales. Fabricom Electrical zoekt voor onze sector Infratechniek regio Zeeland kandidaten voor de functie: De functie: Als engineer tekenaar draag je zorg voor het ontwerp van elektro technische installaties op sluizen, bruggen, tunnels e.d. U komt te werken binnen een projectteam waarbij u nauw zult samenwerken met de werkvoorbereiding en uitvoering. Binnen de realisatie en inbedrijf- stelling van een project zult u ondersteunende activiteiten verlenen. De werkzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats vanaf onze vestiging te Rilland. Zoek je een afwisselende job in een prettige werksfeer, kom dan eens langs voor een informatief gesprek. Wat vragen we? Een opleiding op MTS-niveau - elektrotechniek of energietechniek Ervaring met autocad Diverse vakgerichte cursussen voor wat betreft techniek en automatisering Geen 9 tot 5 mentaliteit U kunt zelfstandig werken maar bent tevens een teamspeler. Zorgvuldigheid en nauwkeurigheid zijn voor u vertrouwde termen. De functie: Binnen onze vestiging regio Zeeland bent u mede verantwoordelijk voor het onderhoud aan de elektrotechnische, video-, audio-, verlichting- en maritieme installaties op sluizen, bruggen en tunnels ed. Het verhelpen van storingen en uitbreiding inbedrijfstelling van elektrotechnische installaties zijn u op het lijf geschreven. Denk jij jezelf te herkennen in deze functie, kom dan eens langs voor een informatief gesprek. De werkzaamheden vinden plaats in Zuid-Beveland, St. Philipsland en Tholen, alsmede langs en in de vaarwegen. Wat vragen we? Opleiding op MTS niveau, bij voorkeur elektrotechniek Kennis van PLC-techniek wordt aanbevolen Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen Geen 9 tot 5 mentaliteit U kunt zelfstandig werken en toont initiatieven. Techniek en vinding rijkheid zit in uw karakter. Wat bieden we? Wij bieden u een interessante functie in een bedrijf met een plezierig werkklimaat. Hierbij behoren vanzelfsprekend een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Van harte welkom! Bent u toe aan een nieuwe uitdaging in uw carrière? Stuur dan voor 7 juni a.s. uw brief met c.v. per e-mail naar w.hurtak@fabricom-e.nl, of per post naar: Fabricom Electrical B. V. De heer W. Hurtak Personeel en Organisatie Postbus 39 4780 AA MOERDIJK Voor meer informatie over de verschillende functies kunt u bellen met de sectormanager, de heer D. Bezemer, tel. 0168 - 38 41 50 of 06 - 27007746. ELECTRIC A TR/CAL Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Fabricom Electrical B.V Apolloweg 15 4780 AA Moerdijk Tel.: 0168 - 38 41 50 Postbus 39- 4780 AA Moerdijk Fax: 0168-38 41 09 Het Vedior-concern behoort tot de mondiale top 3 van dienstverleners op het gebied van uitzenden, detacheren, In Nederland zijn elke dag circa 30.000 flexkrachten via Vedior landelijke spreiding rr 130 vestigingen. Vedior is voor de vestiging in Goes op zoek naar een fulltime (m/v): Consulent die in staat is de perfecte match te maken tussen de talenten van de flexkracht en de wensen van de opdrachtgever. Het profiel Als consulent heb je een spilfunctie binnen de Vedior-organisatie. Je houdt van com merciële uitdagingen en hebt een zakelijke, dienstverlenende instelling. Personele vraagstukken van bedrijven in de regio hebben jouw interesse. Acquisitie, relatie beheer en personeelsmanagement vormen dan ook een belangrijk onderdeel van jouw functie. Een goed inlevingsvermogen en interesse in de persoon achter de flexkracht zijn daarbij van groot belang. Wij vragen Voor deze functie zoeken wij kandidaten die beschikken over hbo-werk- en -denk niveau of een mbo-diploma aangevuld met ruime werkervaring in de commerciële dienstverlening. Wij bieden Als consulent ben je verantwoordelijk voor jouw eigen portefeuille met bedrijven, gedetacheerden en flexkrachten. Je kunt rekenen op een uitdagende werkomgeving met een open sfeer, waarin veel ruimte is voor eigen inbreng en initiatief. Wij bieden je ruime mogelijkheden om je verder te professionaliseren in jouw vakgebied. Verder kun je goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden tegemoet zien, zoals het volgen van in- en externe opleidingen. Als je interesse hebt in deze veelzijdige functie ontvangen wij graag voor 8 juni a.s. een korte brief, vergezeld van jouw cv. Stuur je sollicitatie naar Vedior, t.a.v Ineke van Dorst, Leijsenhoek 2, 4901 ET Oosterhout. E-mailen kan ook: i.van.dorst@vedior.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met Patrick van den Oetelaar, tel. (0113) 22 32 20. Raab Karcher Bouwstoffen levert een breed assortiment bouwmaterialen aan voornamelijk professionele afnemers. Ons voortdurend groeiende netwerk van verkooppunten is goed over Nederland verdeeld. Daardoor staan we dichtbij onze klanten en kunnen we naast regionale ook de landelijk opererende bouwondernemers uitstekend van dienst zijn. Om onze uitdagende missie waar te kunnen maken, zijn we voor de regio Zuid West, met als standplaats Middelburg op zoek naar een: De functie: In ontvangst nemen, lossen en controleren van goederen. Verzorgen van uitgifte van materialen. Veilig plaatsen van goederen op de juiste locatie. Diverse werkzaamheden in en om het magazijn. Wij vragen: Ervaring als medewerker magazijn. Heftruckdiploma. Kennis van producten en veiligheidsaspecten. Bij Raab Karcher kunt u rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bovendien krijgt u alle gelegenheid om uzelf volledig te ontplooien binnen een sterk groeiende en internationaal georiënteerde onderneming. Voelt u zich aangesproken door de missie van Raab Karcher? Lijkt het u interessant om een rol te spelen in de uitwisseling van kennis tussen Raab Karcher en haar klanten? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 14 dagen naar: Raab Karcher Bouwstoffen BV t.a.v de heer C. Janse, Postbus 8011, 4330 EA Middelburg. Bel voor meer informatie over deze functie met de heerWouters, telefoon 0118-625055. raab karcher de waarxlt '\'\r i ry bouwstoffen DE GEZONDE ZAAK De Gezonde Zaak is een landelijk netwerk van centra voor preventie reïntegratie. De Gezonde Zaak adviseert en ondersteunt bedrijven bij de opzet van succesvol gezondheidsbeleid en biedt de middelen om dit op een geprotocolleerde, transparante en resultaatgerichte wijze uit te voeren Tevens biedt zij preventieve en curatieve bewegingsprogrammas voor particulieren In Zeeland heeft de Gezonde Zaak drie vestigingen Voor de vestiging Middelburg zijn wij voor de dinsdagochtend, woensdagavondvrijdagmiddag en vrijdag avond op korte termijn op zoek naar een Bewegingsdeskundige m/v 16 uur De Bewegingsdeskundige begeleidt deelnemers van het preventieve Fitplan-programma binnen de Gezonde Zaak. Samen met 5 collegae is hij/zij verantwoordelijk voor deze kwalitatief goede begeleiding. Ter versterking van ons team, bestaande uit CIOS-ers, ALO-ers en Fysiotherapeuten, zijn wij op zoek naar iemand volgens onderstaand profiel: Opleiding: CIOS of ALO. Goede contactuele eigenschappen en een representatieve uitstraling. Flexibel, enthousiast, sportief en initiatiefrijk Goed in teamverband kunnen werken. De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn: Afnemen van fysieke metingen en beweegprogrammas opzetten. Het geven van Fitplan-lesscn. Geven van beweegadviezen en begeleiden in de uitvoering van persoonlijke. U kunt uw brief met CV, zenden aan: De Gezonde Zaak Zeeland, t.a.v. de heer R. Maljaars, Schenge 4, 4335 XS Middelburg. Telefoon: 0113 88 66 99. geldt ïeels- tatic Mijn 1e. 1e In de Vriendschap draait alles om oprecht plezier in het ontvangen van gasten, oog voor detail in een in formele omgeving en kwaliteit van ons product. Wij zoeken een aantal enthousiaste stress-bestendige medewerkers die hun bijdrage willen leveren aan de eigenwijze uitstraling, werkwijze en sfeer van de Vriendschap. zelfstandig werkend kok M/V voor 32 tot 38 uur in de week in het bezit van 5° jaars SVH of gelijkwaardig een creatief fijnproever met een frisse kijk op koken en eerbied voor kwaliteit en klassieke technieken een stressbestendig iemand die de nodige erva ring heeft een teamworker die goed zelfstandig kan wer ken en, afhankelijk van capaciteiten, met de chef en sous-chef leiding kan geven aan de overige medewerkers keuken (1®)medewerker bediening M/V voor 32 tot 38 uur in de week ervaring en zelfstandigheid zijn gewenst iemand met uitstraling die een positieve bijdra ge kan leveren aan de sfeer in de Vriendschap een teamworker die begrijpt dat het in de Vriendschap draait om kwaliteit, oog voor detail en oprechte gastvrijheid Alleen schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na verschij nen van deze krant aan De Vriendschap, t a v Connie de Lange, Postbus 204, 4330 AE Middelburg VRI EN DSC HAPcafe restaurant MARKT 75 MIDDELBURG ALLE DAGEN GEOPEND VANAF 10.00 UUR Is op zoek naar een initiatiefrijke medewerker voor de functie van m/v Die zowel leidinggevend als uitvoerend verantwoording draagt voor de gehele bedrijfsadministratie van Hefmatic, met samengevat het onderstaande takenpakket: coördinatie van de orderadministratie uitvoering en bewaking van het volledige betalingsverkeer verzorging van de loonadminstratie contractenbeheer van verhuurde en te onderhouden machines en verder alle voorkomende ondersteunende beleidszaken. Je onderhoud hierbij de externe contacten met de fiscus, de bedrijfsvereniging en onze accountant om zowel periodiek als jaarlijks de juiste interne en externe informatie te kunnen verstrekken. Ook het systeem- en applicatiebeheer van onze vrijwel volledig geautomatiseerde administratie behoort tot je verantwoording. Kennis van geautomatiseerde administraties is dan ook zeer gewenst. Tevens verwachten we een behoorlijke kennis van de verschillende Office - pakketten. Wil je meer weten over deze functie en over ons bedrijf, kijk dan op www.hefmatic.nl, of bel met onze commercieel directeur Jan de Jager. Solliciteer als je in het bezit bent van een HEAO diploma BE of een gelijkwaardige opleiding en enthousiast wordt bij het lezen van het bovenstaande profiel. De geschikte kandidaat bieden wij een bij deze functie passend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties verwachten wij binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, gericht aan de directie van ons bedrijf. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Xenos is een succes volle Nederlandse detailhandelsketen. In de 28 jaar van ons bestaan is Xenos gegroeid naar 86 filia len in Nederland en 9 filialen in Duitsland. En aan die groei komt voorlopig nog geen einde. Onze presentatiewijze en ons assortiment zijn beslist verrassend te noemen. Zo verkopen wij decoratieve woning- en cadeauartikelen, maar ook glaswerk, keramiek, tuinartikelen, kleinmeu- belen en food. Wie bij Xenos binnenstapt, stapt regelrecht het winkelavontuur binnen. Een nog steeds groeiende klantenkring en onze 1800 medewerk(st)ers kunnen dit beamen. Het succes van onze formule is te danken aan het enthousiaste team medewerkers in onze winkels. Dat team willen we verder uitbreiden en daarom zoeken we collega's voor onze filialen in de regio Zeeland voor de full-time functies (36 uur per week) van Als Bedrijfsleider in opleiding word je in een training on the job geleerd hoe je op termijn verantwoordelijkheid voor de complete bedrijfsvoe ring van een Xenos-filiaal kunt dragen. Dat wil zeggen, aansturen/motiveren/begeleiden van winkelpersoneel, zorgdragen voor personeelsplanning, bestellen van goederen, ontvangst en controle van goederen, presenteren artikelen, bewaken kostenbudget, administre ren, etc. In deze zelfstandige en veelzijdige functie ben je bovendien omzetverantwoordelijk. Samen met het verkoopteam weet je van aan pakken en breng je de landelijke Xenos-formule tot uitdrukking. In deze training on the job word je begeleid door een ervaren Bedrijfslei der en een Rayonleider. Wij vragen: Een MBO-(detailhandels)opleiding Leidinggevende ervaring in de winkel Werkervaring in food en/of fast- consumer goods Flexibele instelling Organisatorisch vermogen Goede communicatieve vaardigheden mm (in opleiding) MA Aan de hand van een vooraf vastgesteld traject, ontwikkel je in de praktijk die kennis en vaardigheden om in de nabije toekomst als Waarnemend-Bedrijfsleider te kunnen functioneren en wellicht in de toekomst je eigen filiaal te runnen. Zelf speel je in dit traject een actieve en verantwoordelijke rol. Wij vragen: Een MBO-(detailhandels)opleiding Werkervaring in food en/of fast- consumer goods Flexibele instelling Organisatorisch vermogen Goede communicatieve vaardigheden Wij bieden in beide functies: Een gevarieerde baan met een grote mate van verantwoordelijkheid en ontwikkelingsmogelijkheden binnen een organisatie met een dynamische handeisaanpak en een open cultuur. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de Gebra-CAO. Herken je jezelf in één van bovenstaande profielen, stuur dan binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie, een sollicitatiebrief met curriculum vltae en pasfoto naar: Xenos B.V., t.a.v. de heer A.L.M. van Engelen, P&O-functionaris, Postbus 1038, 5140 CA te Waalwijk of per E-mail naar: vacatures@xenos.nl. Vermeld duidelijk naar welke functie je solliciteert. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40