ravz Production Teamleader C? Maintenance Technician SPOW f PERSONEEL PZC Hill's TIMMERMAN Hoe wil jij werken? "ir randstad Verpleegkundig teamleider Ziekenhuis Lievensbera 28 verkoper m/v ZORGT U DAT 'T IIU DE BUS KOMT? 4 nd i-hutf MTS'er M&R-techniek gezocht zaterdag 25 mei 2002 Hill's Pet Nutrition is een dochter van de Colgate Palmolive Company. Een toonaangevende multinational, actief op het gebied van consumentenproducten. De organisatie heeft wereldwijd een omzet van ruim w miljard en telt circa 25.000 medewerkers. Hill's Pet Nutrition is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van wetenschappelijk geformuleerde voeding voor honden en katten. Hill's heeft wereldwijd ruim 3500 professionals in dienst en heeft een ijzersterke marktpositie. De producten van Hill's worden wereldwijd verkocht in zo'n 65 landen via dierenartsen en dierenspeciaalzaken. In Etten-Leur vindt de productie plaats voor de Europese markt en zijn 160 personen werkzaam. Wegens groei van ons dynamische bedrijf zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de volgende functies: COLGATE PALMOLIVE De functie Als Production Teamleader leid en begeleid je circa 25 medewerkers van de aan je toegewezen shift. Je bent verantwoordelijk voor het efficiënt laten verlopen van het productieproces en het realiseren van vastgestelde targets. Je draagt zorg voor het rapporteren van productieresultaten aan de Production Manager en het management.Tevens ben je verantwoordelijk voor het naleven van onze Good Manufacturing Practices,Total Production Maintenance en onze Safety richtlijnen. De functie wordt in drie-ploegendienst verricht. De functie-eisen Voor deze uitdagende functie zoeken wij kandidaten met een relevante opleiding op HBO-niveau. Je hebt minimaal enkele jaren ervaring als leidinggevende aan een team in (m/v) een moderne productie-omgeving. Je bent een people manager. Je beschikt over organisatievermogen, gespreksvoeringstechnieken en uitstekende communicatieve vaardigheden. Een analytisch denkvermogen, stressbestendigheid en gedrevenheid zijn daarbij benodigde eigenschappen om deze functie met succes te vervullen. (m/v) In verband met de omschakeling van drie-ploegendienst naar vijf-ploegendienst voor de afdeling Maintenance hebben wij ter uitbreiding nog enkele vacatures voor deze functie. De functie Als Maintenance Technician ben je verantwoordelijk voor het verhelpen van storingen en het uitvoeren van preventief onderhoud aan onze moderne productie machines (extruders en verpakkingsmachines) en bedrijfsinstallaties. In voorkomende gevallen verricht je revisies en modificatiewerkzaamheden aan het machinepark. Tevens draag je, samen met je collega's, zorg voor de installatie, aansluiting en verplaatsing van productiemiddelen. De functie-eisen Voor deze boeiende en verantwoordelijke functie zoeken wij kandidaten met een afgeronde MBO-WTB en/of Scheepswerktuigkundige opleiding. Ervaring als storingsmonteur in een moderne productie-omgeving is een pre. Je bent gewend in teamverband resultaten te boeken en je hebt een servicegerichte instelling. Je gOed ontwikkeld technisch inzicht steltje tevens in staat zelfstandig beslissingen te nemen en werkzaam heden uitte voeren. De aanbieding Hill's Pet Nutrition Mfg. B.V. biedt een prettige, informele en collegiale werksfeer in een dynamisch en snelgroeiend internationaal bedrijf. Zelfstandigheid en eigen verantwoordelijkheid staan hierbij centraal. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de verwachtingen die wij van je inzet en kwaliteiten hebben. Zo kun je, naast een uitstekend salaris en dito ploegentoeslag, rekenen op een premievrije pensioenregeling, 9% vakantiegeld en een aantrekkelijke bonusregeling. Je sollicitatie Ben jij geïnteresseerd in een van deze vacatures en voldoe je aan het geschetste profiel? Stuur dan binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie je brief met curriculum vitaeen een duidelijke omschrijving van je werkervaring naar: Hill's Pet Nutrition Manufacturing, t.a.v. de afdeling Human Resources, Postbus 522,4870 AM Etten-Leur. Een reactie pere-mail kun je sturen naar: ton laseroms@hillspet.com. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Ton Laseroms, Human Resources Coordinator, telefoon 0168-375571. iBBBHBn la DE NR. 1 VOEDINGSKEUZE VAN DIERENARTSEN VOOR HONDEN EN KATTEN •Handelsmerken in eigendom van Hill's Pet Nuiriiion, Inc. Hill's Pet Nutrition Ine 2001 w Nederlandse De Nederlandse Pakket Pakket Dienst Dienst in Goes zoekt voor de vakantieperiode juli en augustus: Bestelchauffeurs m/v in het bezit van rijbewijs B of C eventueel i.c.m. het chauffeursdiploma en ADR-diploma De werkzaamheden vinden plaats tussen 07.30 uur en 18.00 uur. Leeftijdindicatie tussen 18 en 30 jr. Tevens zoeken wij voor de aankomende vakantie periode: Loodsmedewerkers voor de ochtend- en/of avonduren De werkzaamheden vinden 's ochtends plaats tus sen 05.00 uur - 09.00 uur en 's middags tussen 16.00 uur -19.00 uur. Met name studenten worden verzocht om te reageren. Uw schriftelijke of telefonische sollicitaties kunt u richten aan: Nederlandse Pakket Dienst t.a.v. de heer R. Verrijzer/K. Hoogerland 's Heer Hendrikskinderendijk 69 4461 DV Goes Tel. 0113-230375 Straijer Aannemer B.V. is een bedrijf met ca. 10 werknemers waar het leveren van een goed eind product en een prettige werksfeer samengaan. We gens ziekte en uitbreiding van werkzaamheden zijn wij op zoek naar een Wij bieden: Gevarieerd werk Een goed salaris Goede arbeidsvoorwaarden Prettige werksfeer in een klein team Heeft u interesse? Neem dan contact op met: Straijer Aannemer B.V. Weilandweg 2, 4326 SL Noordwelle e-mail: info@straijer.nl tel. 0111 -462620/653312 of 06-22699672 mevr. L. C. Straijer-Slager STRAIJER AANNEMER Kwaliteit in de bouw herken je zó. STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging De Stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust, woonzorg centrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande, De Stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is. De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren heeft op korte termijn een vacature voor de functie van Secretaresse m/v 16 uur per week op locatie Swerf-Rust De functie omvat de volgende werkzaamheden: vergaderingen voorbereiden en notuleren; telefoon beantwoorden en afspraken regelen; verzorgen van correspondentie; overige voorkomende administratieve werkzaamheden, vervangen van directie/bestuurssecretaresse bij ziekte en/of vakantie. Het profiel administratieve of secretariële opleiding op MBO-niveau; kennis van Word; flexibel inzetbaar op wisselende locaties: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid: representatief en integer; affiniteit met de identiteit van de stichting. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleegd en Verzorgingshuizen. De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing, In 2002 zal de functie opnieuw worden gewaardeerd conform FWG 3.0. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Beatrix Koops-Haaksman. directiesecretaresse, telefoonnummer 01 18-630312. Meer informatie over de organisatie kunt u vinden op http://www.spow.nl De sollicitatie kunt u voor 8 juni 2002 richten aan Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, t.a.V, P&O, L Stommesweg 14335 AX Middelburg, of e-mailen naar p&o@spow.nl, onder vermelding Van vacaturenummer 023014 Acquisitie aa.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld industrie Gemotiveerde aanpakkers m/v Voor het komende mosselseizoen zijn wij voor Prins Dingemanse op zoek naar gemotiveerde aanpakkers. Ben jij bereid om in een 2- ploegensysteem te werken, fulltime aan de slag te gaan en minimaal 6 weken aaneengesloten beschikbaar? Dan hebben wij werk voor je als zakkennaaier, sorteer- en inpakmedewerker of operator. Interesse? Wees er dan snel bij en kom vandaag naar onze open dag van 10.00 tot 16.00 uur. Natuurlijk ben je ook op andere dagen welkom! Informatie bij Katja Blom, tel. (0113) 27 48 10, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Binnen de dienst Klinische Zorg, afdeling dagbehandeling, ontstaat een vacature voor de functie van m/v 18 uur per week (50%) Functie-informatie: De verpleegkundig teamleider: - geeft leiding aan de medewerkers van de afdeling en is verantwoordelijk voor de uitvoering van de verpleegkundige zorg van patiënten, opgenomen voor snijdende en niet-snijdende specialismen; -adviseert de afdelingsmanager bij de ontwikkeling van het beleid inzake patiëntenzorg en bedrijfsvoering binnen de afdeling; - heeft dagelijks contact met de specialisten om adequate zorg te kunnen geven en heeft daarnaast overleg met de afdelingen OK en Opname inzake de patiëntenplanningen. Naast de leidinggevende taken participeert de verpleegkundig teamleider in de directe patiëntenzorg. Functie-eisen: - diploma verpleegkunde A of HBO-V, - diploma kader- of managementopleiding of de bereidheid tot het volgëift van een managementopleiding; - enkele jaren ervaring.als verpleegkundige met patiënten van diverse snijdende en niet-snijdende specialismen; - goede sociale vaardigheden, alsmede een goed organisatie- en improvisatievermogen en teambuildingskwaliteiten. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring geschiedt op basis van inschaling in FWG 50 (met een extra uitloopmogelijkheid van 4 salaristabelnummers). De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO- Ziekenhuizen. Informatie en sollicitatie: Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer Q. Bergs, afdelingsmanager, telefoon (0164) 278000. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van code C02 linksboven op de enveloppe, tot 5 juni a.s. richten aan Ziekenhuis Lievensberg, dienst Personeel en Organisatie, ter attentie van de heer J. Jongerius, Postbus 135,4600 AC Bergen op Zoom (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) 4 Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met circa 60 medisch specialisten en ruim 1.100 mede werkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ, een GAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: htlp://lie*ensberg.iiekenh»is.!il Regionale Ambulance Voorziening I Zeeland Stichting Ambulancedienst Boven de Westerschelde Ambulancedienst Boven de Westerschelde, een jonge dynamische dienst, is ontstaan door een fusie tussen de Zeeuwse ambulancediensten werkzaam boven de Westerschelde. De dienst verzorgt in Zeeland boven de Westerschelde de ambulancezorg vanuit de volgende standplaatsen: Vlissingen, Middelburg, Goes, Zierikzee, Rilland en St. Maartensdijk. De ambulancedienst streeft er naar deze ambulancezorg op een kwalitatief verantwoorde manier te verzorgen. De dienst kermerkt zich door een platte organisatiestructuur met korte communicatielijnen. De ambulancedienst bestaat uit ongeveer 90 medewerkers die volgens rooster de ambulancezorg leveren, dit vanuit parate- en piketdiensten. Wij verwachten van onze medewerkers een patiëntgerichte beroepshouding, waarin respect en aandacht voor de patiënt centraal staan. Een zelfde houding kunt U van het management naar de medewerkers verwachten. Een gevoel voor humor wordt op prijs gesteld. In verband met uitbreiding van het personeelsbestand, zijn er vacatures ontstaan voor: Ambulanceverpleegkundige m/v (100%, locatie Zierikzee) Ambulanceverpleegkundige m/v (75%, locatie Goes) Men kan zo nodig op alle standplaatsen in het verzorgingsgebied te werk worden gesteld. Ooleidin a seise n: Ambulanceverpleegkundige: - Diploma A verpleegkundige of H.B.O.V. met relevante ervaring, bij voorkeur aangevuld met een specialistische vervolgopleiding; ICU/CCU, anesthesiologie en/of spoedeisende hulp. - SOSA getuigschrift ambulanceverpleegkundige of de bereidheid dit te behalen. - Rijbewijs B. Functie-eisen: Voor onze nieuwe collega's geldt, dat zij stressbestendig en sociaal vaardig zijn, goede communicatieve eigenschappen bezitten en zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken. Salariëring: Er wordt U in eerste instantie een dienstverband voor de duur van één jaar aangeboden, dat bij goed functioneren wordt omgezet in een dienstverband voor onbepaalde duur. Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. De rechtspositie van de gemeente Goes is van toepassing. Inlichtingen kunt U verkrijgen bij Dhr. N. Verstraete, directeur of Dhr. R. Bakker, teamleider. Deze zijn te bereiken tijdens kantooruren op telefoonnummer: 0113.22 22 77. Uw schriftelijke sollicitatie richt U uiterlijk 7 juni 2002 aan: De directie Stichting Ambulancedienst Boven de Westerschelde, Verrijn Stuartweg 24, 4462 GE Goes. Werk zoals jij dat wilt LOGISTIEK Chauffeur m/v voor een groothandel in dranken in Bergen op Zoom. Het gaat om een fulltime functie in dagdienst Je beschikt over een groot rijbewijs. Bereidheid tot overwerken is een must1 Het gaat om het afleveren van producten bij diverse klanten en locaties. Het gaat om een vacature voor langere tijd met uitzicht op een vast contract. Heb je inte resse? Bel dan snel! Informatie: (0164) 25 94 00, Esther Adriaansen, Koevoetstraat 47, Bergen op Zoom TECHNIEK Automonteur m/v voor een autobedrijf in Tholen. Je wilt in dagdienst werken. Vereisten: technische achtergrond en ervaring met het repareren van auto's.Tevens is het belang rijk dat je zelfstandig kunt werken. Het gaat om een vacature voor langere tijd met uitzicht op een vast contract Heb je interesse, reageer dan snel! Informatie: (0164) 25 94 00, Martine Ruitenbeek, Koevoetstraat 47, Bergen op Zoom www.tempo-team.nl tempo-team Van de Gruiter WONEN DIEZIJN Langevlele 29 4331 LR Middelburg Tel./fax: (Ol 18) 61 50 40 Van de Gruiter WONEN DIEZIJN is een trendy woonwin kel die zich bezighoudt met interieuradvies, de verkoop van (totaal)inrichtingen en meubelen aan particulieren en bedrijven in binnen- en buitenland. Wij zijn per direct op zoek naar een collega met: - een afgeronde opleiding MBO Hout en Meubilerings- college (of een vergelijkbare opleiding) - rijbewijs BE - goede sociale en communicatieve vaardigheden - een commerciële instelling - een zelfstandige en initiatiefrijke instelling - een representatief voorkomen - branche gerelateerde ervaring is een vereiste Je takenpakket is divers en bestaat onder meer uit: - het geven van (interieur)adviezen - het maken van interieurontwerpen - de begeleiding van aan- en verkooptrajecten - het maken van offertes - het initiëren en onderhouden van (cliënten)contacten Het gaat om een betrekking op fulltime basis. Wij bieden een plezierige werksfeer en de arbeidsvoor waarden op basis van de CAO wonen. Stuur je CV met korte motiviatie naar: dhr. G. van de Gruiter, Langeviele 29, 4331 LR Middelburg. Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! Het Nationaal Fonds Kinderhulp zoekt collectanten voor de landelijke collecteweek in het voorjaar Helpt u mee? Bel 0S70 6II899. Kojo Engineering b.v. ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK INSTRUMENTATIE INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW PIPING BOUWKUNDE CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl S e i j d Hulst I EXECUTIEVEILING KRACHTENS ARTIKEL 3:268 BURGERLIJK WETBOEK Mrs. Seijdlitz, Loof en Segers, notarissen te Terneuzen, Herengracht 10 (Postbus 20 te 4530 AA Terneuzen), telefoon: 0115-617977, fax: 0115- 630216 (E-mail: j.loof@terneuzen.knb.nl), zijn voor nemens om op donderdag 30 mei 2002 om 14.00 uur in Tobbetje Café Restaurant aan de Weststraat 1 te Biervliet, in het openbaar in één zitting bij opbod en afmijning te verkopen; het woonhuis met tuin, winkel, werkplaats cn erf staande en gelegen te 4521 BH Biervliet, gemeente Terneuzen, Oudestad 2, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie BC num mer 557, groot vijf are zeventig centiare De veiling geschiedt met toepassing van de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AWE) (Voorzover daarvan bij de bijzondere veiling- voorwaarden niet wordt afgeweken). Aanvaarding Na betaling van koopsom en kosten. Betaling Een bedrag van 10% van de koopsom binnen acht j dagen na gunning. De koopsom uiterlijk 6 weken na de gunning. Onderhandse biedingen: Bij een aan de veilingnotaris gericht schrijven kan tot 14 dagen voor de dag van de veiling derhalve tot en met woensdag 15 mei 2002 onderhands worden geboden. Bieders Deze dienen zich te legitimeren en een bewijs van financiële gegoedheid aan te bieden. Bezichtiging In overleg met bovengenoemd notariskantoor. De veilingvoorwaarden Met bijbehorende informatie zullen uiterlijk 8 dagen voor, alsmede op de verkoopdag, ter inzage liggen bij genoemd notariskantoor, alwaar verdere inlichtingen terzake worden verstrekt door mr. J.P. Loof.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28