ZSC'62 efficiënter dan Cadzand PZC Maartje Eibers gaat strijd aan Gelegenheidsteam verdedigt titel met succes RIA W. is na tien jaar terug in vierde klasse Eindelijk winst voor Bakker en De Haan Hulsterloo houdt deur naar derde klasse open door 2-2-gelijkspel ,20 Zeeuws-Vlamingen thuis met 3-1 onderuit in nacompetitie RKC oefent weer tegen Oostburg Promotie ver weg voor HVV'24 BI Toernooi A-junioren als sluitstuk Fausto Dhanis veertiende in Assen Jeugdtoernooi RIA groots opgezet FM Sranang blijft kansrijk uitslagen agenda van onze sportredactie IJZENDIJKE - De vierde editie van het Paul van der Hooft- toeraooi in IJzendijke is afgelo pen weekeinde opnieuw gewon nen door een gelegenheidsteam dat was samengesteld door Ed dy en Barry van der Hooft. Het team, dat vorig jaar ook won, won vier van de vijf duels en dinsdag 21 mei 2002 kwam alleen tegen Hoofdplaat niet tot scoren (0-0). In de eerste wedstrijd tegen Oostburg zette Barry van der Hooft (Hoek) het gelegenheids team op een 1-0-voorsprong, waarna Niek Maenhaut gelijk maakte. Dominique Verlinde (Terneuzen) bepaalde de eind stand vlak voortijd op 2-1 en te gen IJzendijke zegevierde het gelegenheidsteam met dezelfde cijfers door treffers van Van der Hooft en Robbie van de Wijnc- kel (Eeklo). Michel de Ruijs- scher scoorde tegen namens IJ zendijke. Van de Wijnckel, Michel de Vries (Terneuzen) en Antoine Thoen (HW'24) zorgden voor een 3-0- zege op Philippine, waarna het gelegenheidsteam tegen Sluiskil het lastigste duel van het toernooi speelde. Danny de Vries zette Sluiskil op voor sprong, maar twee late doel punten van Thoen en Van dei- Hooft bezorgden het gelegen heidsteam alsnog de overwin ning en de toernooiwinst. Sluiskil, IJzendijke en Oostburg eindigden alledrie op een pun tentotaal van zeven en Hoofd plaat werd met vijf punten vijf de. De laatste plaats was voor Philippine, dat twee punten wist te behalen en in geen enkel duel tot scoren kwam. door Marco Hamelink CADZAND - Het laatste verlies in de competitie dateerde van maart vorig jaar. Cadzand was zaterdag echter niet opgewas sen tegen ZSC'62. De ploeg van trainer Rudi Veraart zocht de aanval, maar een vroeg tegen doelpunt en een gebrek aan effi ciëntie deden Cadzand de das om: 1-3. Bij Cadzand waren ze het er al lemaal over eens. Het vroege te gendoelpunt gaf een dreun die de ploeg niet meer te boven kwam. Al in de vierde minuut keek het team tegen een achter stand aan. Cadzand-doelman Thijs van de Heuvel schatte een pass van Jan van de Linde ver keerd in en Martin Kiesenberg kon de bal in het lege doel kop pen: 0-1. Ook ZSC-trainer Ed win Kriens erkende het belang van dit vroege doelpunt. Waar Cadzand al een eeuwigheid on geslagen was op eigen veld wist de ploeg uit Scharendijke vijf tien wedstrijden op rij niet te winnen. ,,De laatste tijd kwa men we steeds achter te staan", vertelde Kriens. „We liepen dan de hele wedstrijd achter de fei ten aan. Nu kwamen wij geluk kig eens vroeg op voorsprong en dat gaf de ploeg vertrouwen." Na de vroege openingstreffer bleef Cadzand ZSC onder druk zetten. Veel doelkansen leverde dit echter niet op. ZSC liet Cad zand het spel maken en loerde zelf op de counter. Na een half uur begon Niels van de Moezel voor ZSC aan een opmars door de Cadzand-defensie. Geen van de verdedigers leek bereid een kaart te pakken en Van de Moe zel af te stoppen. De Scharen- dijkse aanvaller mocht vrij het doelgebied inlopen en passeer de Van de Heuvel: 0-2. Waar Cadzand in de tweede helft nog aanvallender ging spe len was het ZSC dat na tien mi nuten de genadeklap uitdeelde. Jan van de Linde demonstreer de zijn traptechniek door van ruim twintig meter een vrije trap in de kruising te plaatsen. ZSC zat met die 3-0-voorsprong in een zetel en zag de meeste aanvallen van Cadzand spaak lopen, nog voor er echte drei ging vanuit ging. Alleen Angelo Martlé wist te scoren uit een cor ner van Guido Raynard. ZSC vond het allemaal wel best en kon het zich zelfs veroorloven dat doelman Leon Weeda een strafschop miste. Zijn collega Van de Heuvel stopte de penalty van Weeda en maakt daarmee zijn fout uit het begin van de wedstrijd enigszins goed. Slordig Moktar Abid was verreweg de beste speler bij Cadzand. De aanvaller kon echter ook het verschil niet maken. „We heb ben kansen genoeg gehad, maar we springen er veel te slordig mee om", wist de 44-jarige Abid. „Je staat constant onder druk door die achterstand. We wilden te snel de aansluitings treffer maken en dan sluipen er slordigheden in het spel. Je moet in zulke situaties geduld hebben en dan komen de kansen vanzelf wel. Dat dit bij ons nu niet ge beurde, is een gebrek aan erva ring en dat mag je die jongens niet verwijten." ZSC'62 speelde dit seizoen al in de derde klasse en heeft volgens Kriens geleerd om efficiënter te spelen. „Normaal zijn wij een ploeg die het spel maakt. We hebben het vandaag over een andere boeg gegooid", vertelde Kriens. „Het leek alsof Cadzand de gevaarlijkste ploeg was, om dat ze zoveel balbezit hadden. We hebben Cadzand echter be wust het spel laten maken in de hoop dat ze dit niet goed af zou gaan. Dat kwam er gedeeltelijk uit. Je zag dat zij niet goed met de kansen omsprongen en daar maakten wij gebruik van." Cadzand-trainer Rudi Veraart was niet geheel verbaasd over de speelwijze van ZSC. „We wisten dat ze het middenveld over zouden slaan en de lange bal zouden hanteren. Die snelle goal heeft ons de das omgedaan. Daarna liepen we constant ach ter de feiten aan. We hebben er in ieder geval alles aan gedaan en ik ben dan ook niet ontevre den. Wij waren in principe de betere ploeg. Het is jammer dat het niets heeft opgeleverd." Cadzand-ZSC'62 1-3 (0-2). 4. Mar tin Kiesenberg 0-1, 30. Niels van de Moezel 0-2,55. Jan van de Linde 0-3, 68. Angelo Martlé 1-3. Scheidsrech ter: C.A. Toorenaar (Hemkenszand). Gele kaart: Bart de Koning, Stefan Vercouteren (beiden Cadzand), Wer ner Klaassen (ZSC'62). Aantal toe schouwers: 100. Cadzand: Thijs van de Heuvel; Ré- mie Pretorius, Stefan Vercouteren, Christian Vercouteren, Philip Keij- mel; Bart de Koning (46. Antonio Balzani), Peter Nieskens, Angelo Martlé (85. Tim Caci); Guido Ray nard, Moktar Abid en Michel Cille- kens. Een speler van ZSC'62 (rechts) aan de bal in het duel met Cadzand. foto Charles Strijd OOSTBURG - Ook in de voorbereiding op komend seizoen belegt eredivisieclub RKC Waalwijk weer een trainingsstage in Oostburg. De ploeg van trainer Martin Jol is van 25 toten met 30 juli te gast bij de kersverse zondag-vierdeklasser. Op zaterdag 27 juli staat het traditionele oefenduel tussëh Oostburg en RKC Waalwijk op het Velterspark gepland. ROSMALEN - De B-junioren van HW'24 slaagden er zater dag niet in om promotie naar de derde divisie van het lande lijk jeugdvoetbal af te dwingen. De ploeg van trainer Toor Blommaert verloor in Rosmalen met 4-1 van OJC en is nu ven der verwijderd van promotie dan ooit. Alleen als OJC volgende week met dezelfde cijfers van Longé BI verliest speelt HW'24 het komende seizoen op een hogei niveau. De Hulstenaren gingen zaterdag niettemin meer dan behoor lijk van start en namen halverwege de wedstrijd ook een 1-Q. voorsprong door een doelpunt van Ruben van der Hoeven. Daarna echter sloeg de vermoeidheid toe (een deel van de se lectie was daags tevoren teruggekeerd van een schoolrei: naar Barcelona) en kon de thuisclub het heft steeds meer ii handennemen. Bij de rust leidde OJC al met 3-1 en vervolgen; werd het in de tweede helft ook nog eens 4-1. TERNEUZEN - De jeugdafdeling van de voetbalvereniging Terneuzense Boys sluit een serie toernooien af met het toer nooi voor A-junioren op zaterdag 25 mei. In tegenstelling tq voorgaande jaren, toen het toernooi gekenmerkt werd dooi een hoog niveau en een internationaal karakter, bestaat he deelnemersveld nu uit twaalf deelnemende teams uit Zuid Nederland en België van een hoog amateurniveau. Die ploegen binden vanaf 09.30 uur de strijd aan. De finale wedstrijden worden rond de klok van 16.00 uur afgewerkt. ASSEN - Fausto Dhanis heeft in de strijd om de KNMV-cu] opnieuwpunten gepakt. De motorracer uitTerneuzenwerdii de tweede wedstrijd van deze titelstrijd veertiende en ver diende daarmee twee punten. Dhanis startte in Assen als zestiende nadat hij in de eersti trainingsrondes was gevallen. In de tweede klassementsproé startte de Terneuzenaar niet. Hubert de Nijs uit Schoondijke werd in deze wedstrijd voqi motoren met een cilinderinhoud van meer dan 600cc negen tiende. WESTDORPE - Voetbalvereniging RIA uit Westdorpe houd) ook dit jaar een groots opgezet jeugdtoernooi. Zaterdag 25 en zondag 26 mei vormt het plaatselijke sportpark aan de Kapit telstraat het toneel voor een evenement waarop maar liefst 41 teams te gast zijn. Deze teams worden geleverd door 21 clubs! Het Artesia Jeugdtoernooi heeft een internationaal karakter door de deelname van veel Belgische ploegen. Maar liefst twaalf clubs van onze zuiderburen geven acte de présence. - Het deelnemersveld wordt gecompleteerd met acht Neder landse clubs en het Engelse Predetors uit Londen. Zaterdag.' komen de D- en E-pupillen in actie, zondag de C-juniorenen F-pupillen. Op beide dagen beginnen de wedstrijden om 10.00 uur en zijn omstreeks 16.00 uur afgelopen door Jack Begijn VOGELWAARDE - RIA West- dorpe mag volgend seizoen zijn voetbalkunsten tonen in de vierde klasse. De Westdorpena- rcn sloten de laatste wedstrijd in de nacompetitie af met een 3-1- overwinning op naaste concur rent Vogelwaarde. Vreugde en verdriet lagen voor even weer eens heel dicht bij elkaar. De thuisploeg likte de wonden, ter wijl de gasten zich in de feest- drukte stortten. „Wij speelden natuurlijk wel vanuit een zetel", bekende de winnende coach Nico Bak ker. „Vogelwaarde moest het spel maken, terwijl wij kon den loeren op de counter. De strategie pakte vandaag goed uit." Natuurlijk had Vogelwaarde het moeilijk. In de laatste drie wedstrijden in de reguliere competitie was er slechts één punt behaald en dat terwijl het de periode daarvoor zo goed ging. In de vrije val zag het RIA W. in de eindstand langszij ko men en daarom moest er met een gelijk aantal punten in de na competitie gistermiddag ge wonnen worden. De jongens van trainer Honny Claessens kwamen niet uit de neerwaartse spiraal en konden het spel niet maken. Over de volle negentig minuten bekeken mocht het zelfs nog de handen dichtknij pen dat de schade tot twee doel punten verschil beperkt was ge bleven. Doelman Danny Pijcke voorkwam erger in de slotfase. Ongrijpbaar De snelheid was het belangrijk ste wapen van de Westdorpena- ren. Geertjan de Smet, Arno VELDHOVEN - De futsallers van FM Sranang zijn nog al- lijd in de race voor het winnen van de beker van het district Zuid 1. In Veldhoven speelde Sranang met 2-2 gelijk tegen Kiekerjan en heeft daardoor nu aan een overwinning met twee doelpun- ten verschil tegen BZC/Pompe (vrijdag) genoeg om de beker binnen te halen. De treffers van de Goesenaren kwamen op naam van Rosanno Acton en Alex van de Hoven. Verlinde (ook kopsterk) en Darryl Radwidjan waren on grijpbaar. De Smet en Verlinde tekenden voor de rust voor een veilige voorsprong en de weten schap dat de tegenstander er in het tweede bedrijf nog drie moest maken. Een onmogelijke opgave. Een sprankje hoop was er toen Arno Wauters vijf minu ten na de rust de aansluitings treffer binnentikte, maar on danks een licht veldoverwicht, kwam RIA W. nauwelijks in de problemen. Ver in blessuretijd gaf Geertjan de Smet de finale tik. Het was het begin van een bruisend feest. „Het is fantastisch als je in je eerste jaar direct promoveert", keek Bakker terug. „Het scena rio had voor mij niet mooier kunnen zijn." Terloops gaf ook Geertjan de Smet aan nog een jaartje door te gaan. „Ik ben nog niet op, zoals je hebt kunnen zien. Met deze ploeg kunnen we nog mooie momenten meema ken. Ik wil daar bij zijn" Ambitie Als er één man was die van oor- tot oor lachte, dan was het wel voorzitter Walter van Haelst. De bestuursperikelen van drie jaar geleden lagen nog vers in het geheugen, maar worden nu voor goed naar het verleden ge bannen. Persoonlijk zat er voor hem aan deze promotie nog een ander feestelijk randje. „Mijn vader is 43 jaar voorzitter ge weest en hij nam afscheid als vierdeklasser. Voor mezelf heb ik altijd het doel gesteld terug te keren naar de vierde klasse. Na drie jaar voorzitterschap heb ik dit bereikt. Onze ambitie is nu om het vierdeklasserschap lan ger vast te houden. De mogelijk heden daarvoor hebben we en het vertrouwen is er." Vogelwaarde-RIA W. 1-3 (0-2). 6. Geertjan de Smet 0-1,16. Arno Ver linde 0-2, 40. Arno Wauters 1-2, 95. Geertjan de Smet 1-3. Scheidsrech ter: R.J.A. Tromp (Etten-Leur). Gele kaart: Arno Verlinde en Arjan Roost (beiden RIA W.). Aantal toeschou wers: 500. Vogelwaarde: Danny Pijcke; Bart Mangnus, Patrick de Bruijn, Wim Steyns, Dirk van Damme; Jeroen Vervaet (82. MikeNelis), WimDelae- re, Arno Wauters, Robin Oppeneer; Björn. Vermeerssen en Artjan Lam bert (72. Michel Nieuwelink). RIA W.: Jurgen Zohlandt; Giovanni Laheyne, Endy van der Goes, Arjan de Mey, Arjan Roost (60. Philip Hey- ens); Steven Koster (46. Ronald Lij- baart), Ruud Audenaerd, Dimitri Pluym, Geertjan de Smet; Darryl Radwidjan (70. Pascal Wedage) en Arno Verlinde. Amazone uit Osseitisse heeft paard met een moeilijk karakter door Lucien Roelandt AXEL - Aan ambities ont breekt het Maartje Elders be slist niet. Maar de 23-jarige amazone uit Ossenisse weet als instructrice van het Paarden- sporcentrum Terneuzen als geen ander hoe moeilijk het is om de top te bereiken. „Velen voelen zich geroepen, maar weinigen zijn uitverkoren", zegt ze vlak nadat ze met Jula- no in Axel haar proef in de klasse Z2 voor de Rabobank Top Dressuurcompetitie heeft gereden. Bij de bekendmaking van haar score weet Maartje Eibers dat zij ook deze jaargang niet tot de uitverkorenen gaat behoren die strijden om de eindzege van deze competitie. De score van 57,33 procent betekent een achtste plaats en Eibers weet dat daarmee voor haar in het vervolg van de competi tie slechts een rol als kruimel dief is weggelegd. Van teleur stelling is bij de goedlachse amazone echter geen sprake. „Julano is gewoon een don dersteen. Hij heeft, niet zo'n gemakkelijk karakter. Maar- dat past wel bij mij. Net als ik wil hij de baas zijn. We zul len zien wie er uiteindelijk wint." Het heeft er voorlopig alle schijn van dat Maartje Eibers uiteindelijk aan het langste eind zal trekken. Zij kreeg zes jaar geleden de nu elfjarige Zuidhorn-zoon onder het za del. En na een jaar werd haar reeds, wilde ze niet veronge lukken, geadviseerd de ruin zo snel mogelijk te verkopen. Zes jaar later is Maartje Eibers echter nog steeds gaaf van lijf en ledematen. En ondertussen van de klasse B opgeklommen tot het hoogste basisniveau de klasse Z2. „Ik geef toe dat ik, nadat het hem vele malen was gelukt om me weer maar eens uit het za del te gooien, er momenten zijn geweest dat ik het met Julano echt niet meer zag zitten. Op een gegeven moment hebben we hem zelfs naar Shanco Voerman gebracht om hem weer een klein beetje in het ga reel te krijgen. Ik kon hem toen ook verkopen, maar dacht dat nooit. Dat is mijn eer te na. Ik zal bewijzen wie hier de baas is." Dat laatste tekent zich inmid dels af. Het is ook voor Maartje Eibers duidelijk dat ruim ze venenvijftig procent nog lang niet voldoende om haar ambi ties om op landelijk niveau te starten waar te maken. Maar ze is er vast van overtuigd dat het gaat lukken. „Ik heb on eindig veel geduld. Ik heb bij Leunes van Lieren stage gelo pen. Ik heb enorm veel bewon dering voor wat die mensen al hebben bereikt. Iedere dag zijn ze daar van 's morgens vroeg tot 'avonds laat met de paar den bezig. Dat heb ik er niet voor over. Een paar dagen per- week wil ik geen paard zien, dan kies ik voor andere hob by's. Daardoor zal het best wat langer duren voor ik die top bereik. Maar ik ben er van overtuigd dat dit voor mij de juiste aanpak is. Dat ben ik vast van plan te bewijzen." Maartje Eibers over haar paard Julano: „Net als ik wil hij de baas zijn. We zullen zien wie er uiteindelijk wint." foto Camile Schelstrate door Peter Snelders VOGELWAARDE - Het teain van Rcham, bestaande uit Jordy Bakker uit Terneuzen en David de Haan uit Zaamslag, heeft de zesde editie van het beachvoet- volleytoernooi in Vogelwaarde gewonnen. Die formatie riep de zegereeks van de zogenaamde Amsterdammers een halt toe en nam tevens revanche voor twee eerdere nederlagen tegen die ploeg in 2000 en 2001. Een vol terras, een flink aantal toeschouwers nabij het speel veld en enkele minder sportief geïnteresseerden, die de 'be schutting' van de feesttent en het goudgele vocht verkozen boven het spektakel, vormden de achtergrond waartegen de beslissende fase van dit toer nooi afgewerkt werd. Jordy Bakker en David de Haan reikten tijdens de edities van 2000 en 2001 tot de eindstrijd, maar het team van de Amster dammers was steeds met 2-1 te sterk. Toen konden de Zeeuws- Vlamingen nog leven met de ge dachte dat ze van het beste team verloren, maar bij de derde ont moeting wilden ze eindelijk wel eens winnen. Die ontmoeting kwam nu al in de halve finales. Verlies zou betekenen dat de tweede plaats van de twee voor gaande edities niet geprolon geerd kon worden. Die weten schap zorgde voor een tikje extra motivatie en dat droöp dan ook van het tweetal af toen het in die halve eindstrijd aan de favorieten Leon Deticel en Mare van London (spelend onder de naam Aloha) partij moest bie den. Het was een enerverend duel. Misschien het meest aanspre kende van het gehele toernooi, dat met een deelname van veer tig teams weer optimaal bezet was. Met het kleinst mogelijke verschil (22-21) nam het duo Bakker/De Haan revanche, stelde daarmee de finaleplaats veilig en nam het Zeeuws- Vlaamse tweetal een belangrij ke optie op de toernooizege. In die eindstrijd was duidelijk dat Jordy Bakker en David de Haan wat meer technische ba gage in huis hadden dan hun te genstanders Jurgen Ras en Ru ben van Eetveldt uit Clinge. Deze finale, die ging over twee gewonnen sets, werd met 2-0 overtuigend gewonnen. door Rinus Verberkmoes STEENBERGEN - Hulsterloo heeft de deur naar de derde klasse open gehouden door in en tegen Steenbergen met 2-2 gelijk te spelen. Een score die na de pauze tot stand kwam na dat de rust doelpuntloos was in gegaan. Steenbergen kwam na de hervatting op 2-0 om vervol gens op de eindstreep nog inge haald te worden door de forma tie van coach Paul de Kort, die net als zijn collega Gaby Nie mandsverdriet de uitslag cor rect vond. Hulsterloo, dat alleen Lode van der Heijden miste, begon voor zichtig in Steenbergen. Toen de ploeg de schroom van zich had afgegooid was het twee keer dicht bij een doelpunt. Een vrije trap van Hans van Damme scheerde de lat en het alumini um werd daarna door Kenneth Mangnus geraakt. Met geel voor Marc van Hecke van Hulsterloo en Gertjan Luysterburg van Steenbergen maakte arbiter- Frank Sturms uit Sint Jansteen een einde aan de eerste helft. Tweemaal geel Steenbergen stond na zeven mi nuten in de tweede helft plotse ling op een 2-0-voorsprong door Emiel Verkouteren en een vrije trap van Martin Vaissaire. Het leek de definitieve tik voor Hul sterloo. Tot arbiter Sturms indé 65e minuut Luysterburg zijn tweede gele kaart gaf. Steen bergen zakte vanaf dat momeni terug in de defensie en gokte op het vasthouden van de voor sprong. In de jacht op een beter resultaat toonde Hulsterloo karakter. In de 75e minuut resulteerde het in de aansluitende treffer. Mario de Vos werd onderuit getrokken en Winand van Haelst verzilver de de strafschop: 2-1. Met (je woorden 'we gaan nog gelijk maken' maakte trainer Paul de Kort het vetrouwen in zijn ploeg duidelijk. Dat vertrouwen werd niet beschaamd, want in bles suretijd scoorde Kenneili Mangnus de 2-2 en daardoor werd de return volgende weekri Nieuw-Namen weer iets inte ressanter. Sleenbergen-Hulsterloo 2-2 (0-0). 46. Emiel Verkouteren 1-0, 52. Mar-, tin Vaissaire 2-0, 75. Winand «M Haelst 2-1 (strafschop), 93. Kenneth Mangnus 2-2. Schiedsrechter: F. Sturms (Sint Jansteen). Rode kunt (2x geel): Gertjan Luysterbura (Steenbergen). Gele kaart: Marcwi Hecke (Hulsterloo). Aantal toe schouwers: 200. Hulsterloo: Johnny de Bakker; Tom my Bleyenbergh (81. Jimmy Laere), Mario Vermeirssen, Denni! Mangnus, Marc van Hecke; Kenner Mangnus, Jan Bosman, Niels Conn'- lis (55. Mario de Vos); Hans M" Damme, Stefano de Vos, Winm« van Haelst. Bridge Voorjaarscompetitie BC Axel. A-lijn: 1. Mevr. Laureyns/dhr. Arnou 65,28%. 2. HH. Meijer/Zaman 53,70%, 3. Mevr. Groenewoud/dhr. Van Bambost 52,31%. B-lijn: 1. Echtpaar Van de Casteel 64,17%, 2.Ds. De RegtyVercauteren 60,83%, 3. Mevr. Willems/dhr. Geertse 60,36%. C- lijn: 1. HH. Grylicki/Kraak 66,67%, 2. Ds. De Kort/Maas 56,25%, 3. Ds. Scheele/De Vries 54,86%. Voetbal IJzendijke. Vierde Paul van der Hooft- toernooi. IJzendijke-Hoofdplaat 1-0, Phi- lippine-Sluiskil 0-0, Oostburg-Gelegen heidsteam 1-2, Hoofdplaat-Philippine 0- 0, Gelegenheidsteam-IJzendijke 2-1, Sluiskil-Oostburg 0-1, Philippine-Gele- genheidsteam 0-3, Sluiskil-Hoofdplaat 3- 0, IJzendijke-Oostburg 0-0, Gelegen heidsteam-Sluiskil 2-1, Philippine-IJzen- dijke 0-3, Oostburg-Hoofdplaat 0-1, IJzendijke-Sluiskil 0-2, Gelegenheids team-Hoofdplaat 0-0, Oostburg-Philippi- ne 1-0. Eindstand: 1. Gelegenheidsteam 5-13, 2. Sluiskil 5-7, 3. IJzendijke 5-7, 4. Oost burg 5-7, 5. Hoofdplaat 5-5,6. Philippic Voetvolley Beachvoetvolleytoernooi in Vogelwas: de. Kwartfinales: HVV'24-Aloha9 36.K Vogel-Reham 13-29, De Griete-Drez"- Team 20-21Vervaet-Duo 20-27. Halveti nales: Reham-Aloha 22-21, Duo-Dres* Team 23-15. Om derde plaats; Alon< Dream Team 21-19. Finale: Reham-Db- 2-0 (15-5, 15-7). Eindstand: 1. RehamU. Bakker/D.de Haan), 2. Duo (J. Ras/ftW1 Eetveldt), 3. Aloha (L. Deciter/M. vanWJ don), 4. Dream Tream (W. Crombeen Wauters), 5, De Griete (J. Rademaketëj Cornelissen), 6. Vervaet (M. van Beek' Steijns), 7. De Vogel <P. Vonck/P. Vaell.» HVV'24 (J. Claessens/R. McTaggeO' Beste speler: Jordy Bakker (Terneuzen dinsdag- Wielrenne" Ronde van Axel. Elite en neo-aniateu1- i Start en finish: Kanaalkade, Axe1 w vang: 19.00 uur. Afstand: 80 kilometer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42