PZC W23 verhuurt bijna alles! Chauffeur Medewerker stagebegeleiding zaterdag 18 mei 2002 Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterschelde- ziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. verpleegkundige Affiniteit met het specialisme Interne Geneeskunde? Afdeling 4 Oost zoekt een nieuwe collega! Voor de afdeling 4 Oost zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega als versterking van het verpleeg kundig team. Als verpleegkundige ben je verantwoordelijk voor het totale verpleegproces van de aan jou toegewezen patiënten en geef je leiding en begeleiding aan leerling verpleegkundigen en stagiairs. Wie zoeken we? Je bent een verpleegkundige met de a, a/b of hbo-v- opleiding en BIG-geregistreerd en beschikt over goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden. Wat bieden we Het werken als verpleegkundige bij Ziekenhuis Walcheren is een uitdagende en verantwoordelijke baan in een professionele omgeving met een prettige werksfeer. De functie is ingeschaald volgens FWG 45 en kent een maximumsalaris van 2.410,- bruto per maand op full time basis. Het betreft hier een vacature voor 32 uur per week (0,8889 fte) voor onbepaalde tijd, met ingang van 1 september 2002. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Meer weten? Neem contact op met mevrouw N. Witte, teamleider 4 Oost, tel: (0118) 42 55 46. Reageren? Interesse in deze banen bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur uw sollicitatiebrief vóór 1 juni 2002 naar mevrouw S.J. Geldof, personeelsadviseur Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail: secretariaatP&0@walcheren.zieken huis.nl verpleegkundigen Affiniteit met de specialismen Neurologie/ Geriatrie? Wij zoeken collega's voor de verpleeg- afdeling 4 Noord! Voor de afdeling 4 Noord, voor het team algemene neu rologie en het team algemene neurologie stroke-unit, zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's ter versterking van het verpleegkundig team. Als verpleeg kundige ben je verantwoordelijk voor het totale ver pleegproces van de aan jou toegewezen patiënten en geef je leiding en begeleiding aan leerling-verpleegkundigen en stagiairs. Wie zoeken we? Je bent een verpleegkundige met de a, a/b of hbo-v-opleiding en BIG-geregistreerd. Daarnaast heb je ervaring met NDT-principes en beschik je over goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden. Wat bieden we? Het werken als verpleegkundige bij Ziekenhuis Walcheren is een uitdagende en verantwoordelijke baan in een professionele omgeving met een prettige werk sfeer. De functie is ingeschaald volgens FWG 45 en kent een maximumsalaris van 2.410,-- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft hier vacatures voor 32 uur per week (0,8889 fte) voor onbepaalde tijd. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Meer weten? Neem contact op met mevrouw K. Franssens of de heer J. van Breda, teamleiders, tel: (0118) 42 55 40 of met mevrouw L. Goense, clusterhoofd, tel: (0118) 42 55 01. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Wij zijn met spoed op zoek naar dynamische mensen: - Keukenoersoneel - Barmeisje - Bediening - Nacht-receotionist Opleiding of ervaring in de horeca vereist. Richt uw sollicitatie aan: Hotel La Reserve T.a.v. Angeline Vervaeke Elizabetlaan 160 8300 Knokke-Heist (België). Boels is een internationale onder neming bestaande uit een divisie Machineverhuur en een divisie Party- en evenementenverhuur. Machineverhuur levert machines en gereedschappen aan bouw, industrie en particulieren. Party- en evenementenverhuur voorziet in een breed assortiment artike len voor beurzen, feesten en grootschalige evenementen. Piere Boels B.V. hoort tot de top van Europa en het beleid is gericht op voortdurende groei. Inmiddels werken er bij Boels ruim 650 mensen. Interesse? Stuur dan binnen 10 dagen een brief met c.v. naar: Pierre Boels B.V., afd. P&O t.a.v. Ellen Fischer, Postbus 666,6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ellen Fischer, tel. 046 - 459 21 98. worden gehouden op 29 mei 2002. Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Voor ons machinefiliaal in Goes zoeken wij een: Functie-inhoud: •verzorgen van het transport van de machines van en naar het filiaal in Goes; •adviseren van de klant met betrekking tot het gebruik van de machines. Functie-eisen: •LBO-opleiding; •in bezit van een rijbewijs B(E); •minimaal 1 jaar rij-ervaring; •bekend in de regio; •klantvriendelijk. Wie zoeken we? Je bent in het bezit van een diploma ziekenverzorgende/mdgo-vp of een verzorgende-IG-opleiding. Daarnaast beschik je over goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden. Wat bieden we? Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. Het betreft functies voor onbepaalde tijd; voor 32 uur per week (0,8889 fte) voor de unit algemene neurologie. De functies zijn ingeschaald volgens FWG schaal 35 en kennen een maximumsalaris van 2.039,- bruto per maand bij een volledige werkweek. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Meer weten? Neem contact op met mevrouw K. Franssens of de heer J. van Breda, teamleiders, tel: (0118) 42 55 40 of met mevrouw L. Goense, clusterhoofd, tel: (0118) 42 55 01. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief vóór 1 juni 2002 naar mevrouw S.J. Geldof, personeelsadviseur Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail: secretariaatP&0@walcheren.ziekenhuis.nl Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING De Stichtirig Philadelphia Zorg is een landelijke netwerk organisatie die begeleiding, hulp en ondersteuning biedt aan ongeveer 7.000 mensen met een handicap en anderen die zorg behoeven. Deze zorg varieert van enkele uren begeleiding per week tot dagelijkse intensieve zorg, van logeeropvang tot dagbesteding en begeleide werkvormen. Het Philadelphia-netwerk bestaat uit 800 kleinschalige locaties, van waaruit ruim 4.500 medewerkers werkzaam zijn. Op regionaal niveau vormen diverse locaties samen een vestiging. Een Servicecentrum, gevestigd in Vierhouten en Nunspeet, ontwikkelt strategisch beleid voor het Philadelphia-netwerk en ondersteunt de organisatie en de circa dertig regionale vestigingen bij de uitvoering van hun kerntaken. Philadelphia werkt vanuit een christelijk perspectief. In de visie van de organisatie staan de zorgvraag en het volwaardig burgerschap van cliënten centraal Stichting Philadelphia Zorg Walcheren heeft de volgende vacatures: Philadelphia HET LOGEERHUIS IN MIDDELBURG vraagt per direct twee zorgkundigen/ coaches voor 12 uur inval. Het logeerhuis is een kleinschalige voorziening die logeermogelijkheden, naschoolse/weekendopvang en thuis- ondersteuning biedt. Voor meer Informatie: Ben Kemper, manager Wonen, telefoon (0118)617122. WOONVOORZIENING DE WESTERHOF IN VLISSINGEN vraagt twee zorgkundigen/coaches voor vervanging wegens zwanger schapsverlof. Vanaf eind juni voor 19 uur per week en vanaf juli voor 15 uur per week met aansluitend ouder schapsverlof tot medio februari 2003. Voor meer informatie: Wicky Dokman, manager Wonen, telefoon (0118) 47 15 17. Inhoud functie: vraaggestuurde zorg bieden in een respectvolle bejegening, naast veiligheid en structuur ook ruimte bieden; kennis hebben van autisme en om kun nen gaan met specifieke benadering; goed kunnen overleggen met collega's en ouders; het signaleren van knelpunten in de zorg; enig huishoudelijk werk verrichten. Gewenste opleiding en functie-eisen: opleiding minimaal op MBO-niveau, gelet op de inhoud van de functie met relevante ervaring in het begeleiden; ZORGKUNDIGEN/ COACHES (M/V) VAKANTIEKRACHTEN/ OPROEPKRACHTEN (M/V) juiste eigenschappen als stress bestendig en een individuele en positief-kritische attitude; gevoel voor humor en de nodige sociale en creatieve vaardigheden; affiniteit met de cliënten vanuit een juiste visie; zelfstandig kunnen werken in wisse lende en slaapdiensten; een positief-christelijke levens overtuiging; een goede gezondheid vanwege mogelijk rugbelastende werkzaam heden. VAKANTIEKRACHTEN Voor de zomerperiode vragen we vakantiekrachten voor het ondersteu nen bij de dagelijkse bezigheden en het helpen realiseren van activiteiten. OPROEPKRACHTEN Voor het verrichten van invalwerk- zaamheden. Wij bieden salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Gehandicaptenzorg Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties richten aan Philadelphia Zorg Walcheren, t.a.v. de heer P.C. Kemp, regiomanager, Turkoois 27, 4337 MX Middelburg. Graag in de sollicitatie vermelden naar welke vacature je voorkeur uitgaat. Het Logistiek Centrum Koninklijke Luchtmacht (LCKLu) is het overkoepelend orgaan van de Koninklijke Luchtmacht. Kerntaken van het LCKLu zijn onder meer het uit voeren van hoger onderhoud, grootschalige modificatieprogramma's en logistieke bevoorrading. Tot de primaire klantenkring behoren de operationele F-16-bases, de Tactische Helikoptergroep, de Groep Geleide Wapens en andere onderdelen. Ter versterking van het Bureau Personeelsvoorziening, dat ressorteert onder de Staf Personeel en Organisatie zoeken wij voor standplaats Hoogerheide een gedreven professional (v/m) die de parttime functie ambieert van In deze functie realiseert u de zogeheten Beroepspraktijk Vormingsplaatsen in het kader van beroepsbegeleidende en beroepsopleidende leerwegen. Daarnaast zorgt u voor passende leer- en stagetrajecten en treedt u op als aanspreekpunt en bege leider voor het lijnmanagement, stagiair(e)s en opleidingsinstituten. U bent in het bezit van een mbo-diploma, bijvoorbeeld richting AP/PB of BA/BE. U heeft affiniteit met automatisering en kunt bogen op goede mondelinge en schrif telijke vaardigheden. Uw instelling laat zich het best omschrijven als zelfstandig en servicegericht. Geboden wordt een uitdagende en interessante baan voor 24 uur per week, ver deeld over maandag, woensdag en vrijdag. Afhankelijk van uw kennis en ervaring bedraagt het bruto jaarsalaris (bij een 38-urige werkweek) maximaal circa 31.200,- (schaal 7 BBAD), inclusief 8% vakantietoeslag. Verder kunt u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen per jaar en op uitgebreide studiefaciliteiten om uw vakkennis te verbreden en te verdiepen. Bent u geïnteresseerd en wilt u meer informatie krijgen over de functie of de organi satie? Neem dan contact op met het hoofd Bureau Personeelsvoorziening, de heer M,C. Aalbrechtse, (0164) 69 51 70. Met vragen over de selectieprocedure kunt u terecht bij de personeelsconsulent, mevrouw B.A.M. Smeulders, (0164) 69 51 42. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Luchtmacht naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar Logistiek Centrum Koninklijke Luchtmacht, t.a.v. HBP&O, mevrouw B.A.M. Smeulders, postbus 77, 4630 AB Hoogerheide. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Surf voor de meest recente vacatures bij de Koninklijke Luchtmacht naar www.luchtmacht.nl of voor een overzicht van Defensie naar www.defensie.nl/werkenbij LUCHTMACHT URGERPERSONEEL a t.® Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterschelde- ziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. Heb jij affiniteit met de specialismen Neurologie/Geriatrie? Wij zoeken twee collega's verpleegafdeling 4 Noord! Voor afdeling 4 Noord zoeken wij twee enthousiaste verzorgenden, die in staat zijn zelfstandig het verpleegkundig proces te plannen en uit te voeren in laagcomplexe verpleegsituatie ten behoeve van de door de verpleegkundige aan hen toevertrouwde patiënten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 53