PERSONEEL JobTrack.nl ensi Medewerker Openbare Werken (m/v) PZC Juridisch medewerker m/v Chemisch analist m/v 36 uur per week Voor je het weet ben je weg zaterdag 18 mei 2002 Waterschap Zeeuwse Eilanden Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zijn taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor is tot medio 2003 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. Water schap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onder houd en veiligheid van platte landswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwa liteit van het oppervlakte water en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisa tie staat de secretaris-direc teur. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werk-omgeving nage streefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijk heid en differentiatie in de beloning. Juridisch medewerker m/v bij de afdeling Juridische Zaken; 37 uur per week, vac.nr. 02/08 De afdeling Juridische Zaken houdt zich bezig met grondzaken, ruimtelijke ordening, aansprakelijkheid en verzekeringen, bezwaar- en beroepszaken, opsporing en handhaving en juridische advise ring binnen de totale organisatie. Ook de administratieve onder steuning op de districtskantoren behoort tot de taken van de afde ling. Bij de afdeling Juridische Zaken zijn 12 medewerkers werkzaam onder leiding van het afdelingshoofd. Functieinformatie behandeling van aan- en verkopen van onroerende zaken, vestiging van rechten van opstal; behandeling van pacht, jacht - en visrechten; regeling schadevergoeding bij (tijdelijke) ingebruikneming van gronden; overige met onroerend goed samenhangende werkzaamheden. Functie-eisen een MBO-opleiding (specialisatie economisch/juridisch); kennis van en ervaring in grondzaken; vaardigheid in het onderhandelen; klantgerichtheid; goede mondelinge - en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 2616,50 bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van oplei ding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,5%). Arbeidsvoorwaarden Het waterschap heeft een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder het pensioenreglement van het ABP en de ziektekostenregeling IZR. Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week te werken. Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en belo ningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functione ren van de medewerker. Dit leidt onder meer tot het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Een medewerker komt in aan merking voor een prestatiebeloning wanneer aan bepaalde voor waarden is voldaan. Informatie Voor informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bellen met het hoofd van de afdeling Juridische Zaken, mr. ing. J. Tuinhof (telefoon 0113-241238). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 29 mei 2002 richten aan; Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. secretaris-directeur, mr.drs. J.A. de Visser, Postbus 114, 4460 AC Goes. Per e-mail kan ook: (brief en c.v, als bijlage in Word). Vermeld het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Chemisch analist m/v bij de afdeling Laboratorium; voorshands 20 uur per week, vac.nr. 02/10 De afdeling laboratorium heeft als taak het nemen van water-, bodem-, en grondmonsters, het analyseren daarvan en hierover rapporteren. Het laboratorium voert in de vorm van een gemeen schappelijke regeling dit werk uit voor waterschap Zeeuws- Vlaanderen en waterschap Zeeuwse Eilanden. Organisatorisch is het Laboratorium ondergebracht bij waterschap Zeeuwse Eilanden en maakt deel uit van de Staf. Het laboratorium is in het bezit van een STERIab-certificaat. Bij de afdeling Laboratorium werken in totaal negentien medewerk(st)ers onder leiding van een afdelings hoofd. Het laboratorium is tot medio 2004 gevestigd in Sluiskil en verhuist daarna mee naar Middelburg. Functie-informatie zelfstandig uitvoeren van een pakket (routinematige) analyses, zowel handmatig als geautomatiseerd; controleren en fiatteren van analyseresultaten van collega-ana listen; testen van nieuwe en gewijzigde analyses en apparatuur; verwerken van externe analyserapporten; in juiste conditie houden van de laboratoriumapparatuur en het gericht uitvoeren van trouble-shooting; een bijdrage leveren aan de kwaliteitsborging i.v.m. STERlab; Overige werkzaamheden zoals voorraadbeheer van chemicaliën en glaswerk en administratief en geautomatiseerd verwerken van ver zamelde gegevens. Functie-eisen MLO-opleiding; ervaring met STERlab strekt tot aanbeveling; een flexibele en kritische instelling; communicatieve vaardigheden; zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het werkgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 2097,83 (op full time basis) bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,5%). Arbeidsvoorwaarden Het waterschap heeft een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder het pensioenreglement van het ABP en de ziektekostenregeling IZR. Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week te werken. Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en belo ningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functione ren van de medewerker. Dit leidt onder meer tot het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Een medewerker komt in aan merking voor een prestatiebeloning wanneer aan bepaalde voor waarden is voldaan. Informatie Voor informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bellen met het hoofd van de afdeling Laboratorium, mevrouw drs. E.M.A. Verbraeken-Lambert (telefoon 0115-478470). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 29 mei 2002 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. secretaris-directeur, mr.drs. J.A. de Visser, Postbus 114, 4460 AC Goes. Per e-mail kan ook: (brief en c.v. als bijlage in Word). Vermeld het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in het personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl Wie zijn wij De afdeling Openbare Werken maakt samen met de afdeling Bouwen en Wonen en de afdeling Milieuzaken deel uit van de sector Grondgebied. Binnen de afdeling Openbare Werken, die 36 formatieplaatsen omvat, zijn de taken verdeeld in de clusters Openbare Ruimte, Gebouwenbeheer en Buitendienst. Binnen de cluster Openbare Ruimte zijn wij op zoek naar een jonge, enthousiaste medewerker. Een mooie groene gemeente, gelegen tussen Bergen op Zoom en /Uitwerpen. Het landschap van deze gemeente kenmerkt zich door de ligging, waarbij de steilrand oj zoom, 'Brabantse Wal'genoemd, typerend is. Woensdrecht, een gemeente met veelsoortige voorzieningen, een gevarieerd bedrijfsleven met bijna9.000 arbeidsplaatsen, een gevarieerd winkelaanbodmet een groot buitengebied waarin de agrarische belangen, de belangen van natuur en landschap en van actieve recreatie op elkaar zijn afgestemd. De belangrijkste taken van de functie zijn: het voorbereiden en digitaal tekenen van civieltechnische reconstructies en herinrichtingsplannen; het maken van bestekken in dé RAW.-systematiek; het opstellen van begrotingen voor civieltechnische projecten; het invoeren en muteren van grafische en/of geautomatiseerde beheergegevens; het beheren van digitale tekeningenbestanden; het adviseren over en afhandelen van correspondentie; het ondersteunen van de overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Voor deze functie zoeken wij een collega die: minimaal een MBO-opleiding heeft, gericht op civiele techniek; kennis heeft van en affiniteit heeft met geautomatiseerde systemen (AutoCad 2000, MS Office); bij voorkeur vakinhoudelijke ervaring heeft; in staat is zelfstandig te werken; klantgericht, flexibel en stressbestendig is. Wat bicden wij: een fulltime baan waarbij teamwork een belangrijke rol vervult; een veelzijdige en creatieve functie met ruimte voor eigen inbreng; afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding een maximumsalaris van 2.654,00 bruto per maand (salarisschaal 8), exclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering, salarispeil 1-1-2002; naast de gebruikelijke arbeidsvoorwaarden volgens de arbeidsvoorwaardenregeling Woensdrecht (CAR/UWO) beschikt de gemeente over een pakket goede secundaire arbeidsvoorwaarden o.a. spaarloonregeling, cafetaria model met PC privé-project en kopen en verkopen van verlofuren, verlofspaarregeling, flexibele werktijden regeling, een uitstekende regeling kinderopvang, betaald ouderschapsverlof Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer ing. W.AA Kooiman, hoofd van de afdeling Openbare Werken, tel. 0164 - 6n 179. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie, o.v.v. vacature "Medewerker Openbare Werken", richten aan de heer ing. D.C. Rijk, sectorhoofd Grondgebied, Postbus 24,4630 AA Hoogerhcidc. Trek in andere kof f i e De vacaturesite voor heel Nederland Bedrijfsmatige acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 52