Werkt Tence Tence Meer Markt ■O' jeugdverpleegkundige administratief medewerk(st)er gastouderproject PZC W21 A AARDAPPELKEURMEESTER PRODUCTIEMEDEWERKER EVER5DIMK algemene medewerker (m) uitzendbureau uitzendbureau TMWL I zaterdag 18 mei 2002 De GGD Zeeland is meer dan de schooldokter en een prik De GGD Zeeland zoekt met ingang van 1 september 2002 een Di an 1 septerr t.b.v. de doelgroep voortgezet onderwijs Wat houdt deze functie in? Van de jeugdverpleegkundige wordt verwacht dat hij/zij zelfstandig preventief gezondheidsonderzoek verricht bij 13-jarigen op het regulier voortgezet onderwijs. Dit onderzoek is gericht op alle facetten van gezond heid. Hierbij wordt samengewerkt met de Sociaal Medische Teams van de scholen. Daarnaast neemt de jeugdverpleegkundige deel aan het opzetten en uitvoeren van preventieprojecten op het voortgezet onderwijs. Het signaleren van trends in ge zondheidsgedrag van jongeren behoort ook tot de functie. Wat verwachten wij van u? Wij zoeken een enthousiaste collega die beschikt over een diploma HBO-V of verpleegkundige A MGZ. Daarnaast wordt de opleiding So ciaal Verpleegkundige in GGD'en gevraagd of de bereidheid deze te volgen. Erva ring in de jeugdgezondheidszorg is een pre en betrokkenheid met de doelgroep on misbaar. Het is belangrijk dat u communicatief sterk bent, zelfstandig kunt werken en eigen werk goed kunt organiseren. Gebruik van de computer is voor u geen pro bleem. Om de werkzaamheden te kunnen uitvoeren is het bezit van rijbewijs B en een auto noodzakelijk. Wat kunt u van ons verwachten? Wij bieden een boeiende baan voor 32,4 uur (0.9 fte) per week voor onbepaalde tijd met als standplaats Goes. Het salaris is in over eenstemming met de functie en vastgesteld in schaal 8 (min. 1.822,- en max. €2.654,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband, aanloopschaal 7 bij niet bezitten vereiste diploma's). De gemeentelijke rechtspositie is van toepassing. Daar naast kent de GGD Zeeland goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met CV vóór 31 mei 2002 aan de directeur van de GGD Zeeland, de heer V. A. J. Slenter, Postbus 345, 4460 AS Goes. De sollicitatie gesprekken zullen plaatsvinden in week 24. Voor meer informatie kunt u contact op nemen met mw. J. Vrij (telefoon 0113 - 24 94 60) of mw. M. Wetsteijn (telefoon 0113 - 24 94 06). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland! De GGD Zeeland is de Gemeen- schap-pelijke Gezondheidsdienst voor burgers van en organisaties in de provincie Zeeland. We zijn een onderdeel van de gemeenten. We houden ons bezig met het be vorderen en beschermen van de ge zondheid van de Zeeuwse bevol king. Preventie staat bij ons voorop. We stemmen hierbij onze producten en diensten zoveel mogelijk af op de veranderende behoeften van de Zeeuwse bevolking. Dit doen wij samen met partners als de gemeen ten, de provincie, het rijk en hulp verleners, zoals politie, brandweer en ziekenhuizen. De GGD Zeeland heeft haar hoofd kantoor in Goes. De provincie Zee land kent een prettige woon-, werk en recreatieve omgeving tussen gro te steden als Rotterdam en Antwer pen; veel ruimte en geen files. h c i d -TÏ d Gemeenschappelijke www.ggdzeeland.nl lomb Weston Meijer V.O.F, is een joint venture, ontstaan in 1994 die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Ine en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 1 productie locaties, wereldwijd nummer één op het gebied van aardappel- verwerking. Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis meto.a. zelf ontwikkelde rassen Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Weston/ Mei|er een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum en Bergen op Zoom. Na recente uitbreidingen staat in Kruiningen nu één van de grootste en modernste, volledig geautomatiseerde aardappelverwerkingsunit van Europa, Ons doel is dé leverancier Ie zijn van diepgevroren aardappelproduclen voor klonten die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing ondersleuning, zelfontwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston/ Meijer grote internationale fastfood-, res taurant-, catering- en retailbedrijven tot haar klantenkring rekenen Voor onze grondstofafdeling te Kruiningen De kwaliteitsafdeling is op zoek naar een: :ijn wij op zoek naar enthousiaste collega's! (NI/V) De kwaliteitsafdeling van de grondstof is onder meer verantwoordelijk voor het uitvoeren van keuringen van monsters van diverse aardappelrassen. Ook de verwerking van deze gegevens en de rapportering ervan behoort tot je taken. Hiernaast stem je de kwaliteit van de aardappelen af met de sorteerafdeling en met collega's van de fritesproductie. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die door opleiding en werkervaring kan functioneren op MBO-niveau. Bij voorkeur heb je kennis van aardappelrassen. Kennis van en ervaring met auto matische gegevensverwerking is een pré. In deze functie werk je volgens een 4-ploegenrooster, Tevens zijn wij op zoek naar een: (NI/V) Als Productiemedewerker ben je verantwoordelijk voor het laden en lossen van de aardappelen, waardoor deze grondstof op tijd gereed staat voor de betreffende productielijn. Hiernaast ben je er verantwoordelijk voor dat de grondstof automatisch getarreerd wordt tijdens het lossen. Tevens behoort de administratie van de trailervoorraad en grondstofbeheer tot je taken. Zo nodig assisteer je de operators bij uitvoerende werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die door opleiding en werkervaring kan functioneren op VBO-niveau. Bij voorkeur heb je kennis van onze grondstof. Tevens kan je op een heftruck rijden en ben je in bezit van rijbewijs B. In deze functie werk je volgens een 2:ploegenrooster, incidenteel zal er ook in het weekend gewerkt worden. We "vragen" veel maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoor waarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., f.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG, Kruiningen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. KINDEROPVANG WALCHEREN is een organisatie die 30 kinderopvangcentra en het Gastouderproject Walcheren beheert. Walcheren ln totaal maken ongeveer 2.000 gezinnen kinderopvang gebruik van de opvang. Kinderopvang is in beweging en de vraag naar kinderopvang groeit. Kinderopvang Walcheren wil voldoen aan de vraag, maar vindt daarnaast een goede kwaliteit van de opvang heel belangrijk. De kinderopvang vindt plaats over heel Walcheren. Gastouderopvang is een vorm van kinderopvang waarbij kinderen van 0-13 jaar bij gastouders thuis of in hun eigen huis worden opgevangen. Het Gastouderproject verzorgt bemiddeling tussen gastouders en vraagouders, en biedt ondersteuning t.a.v. kwaliteit en continuïteit van de opvang. Het Gastou derproject werkt vanuit het kantoor te Middelburg. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden en wisselingen binnen het team zoeken wij op korte termijn een voor 20-28 uur Taken: - Telefonisch, mondeling en schriftelijk informatie verstrekken aan ouders, gastouders en bedrijven. Opstellen en controleren van bemiddelingscontracten. - Verzorgen van informatie over aantal koppelingen. Factureren. Bijhouden en verwerken van betalingen. - Overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - MEAO of vergelijkbare opleiding. - Ervaring met de computer (Word, Windows en Excel). - Bereidheid te leren werken met Kocon (kinderopvangprogramma). - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Salaris: schaal 10-19 CAO-Welzijnswerk voor kinderopvang 1.493,84 tot 1.950,35 bij fulltime aanstelling (36 uur). Voor informatie: tel. 0118-626350, dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur bij Rosa van Nieuwenhuijzen of Rink Sipma. Sollicitaties uiterlijk 18 mei 2002 richten aan: Sollicitatiecommissie GOR Meiveldpad 2, 4336 XW Middelburg. Scottweg 10, 4462 GS Goes. Tel. (0113) 22 75 06, Fax (0113) 21 16 53 Eversdijk bv is een groothandel in bakkerijgrondstoffen in Zeeland en West-Brabant. Vanaf 1 januari 2001 handelt zij onder de vlag van de Beko. Al jaren maakt Eversdijk een stevige groei door. Om ons huidig personeel enigszins te ontlasten zijn wij op zoek naar ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER m/v (24 tot 32 u/wk) In uw functie bent u verantwoordelijk voor Boeken inkoopfacturen Ondersteuning debiteurenafdeling Assistentie controller Uw profiel Opleiding op MBO niveau, aangevuld met MBA In het bezit van uitstekende communicatie vaardigheden Beschikken over organisatorische capaciteiten Kennis van programma's Word, Excel en Exact Wij bieden Een prettige werksfeer in een bedrijf met fijne collega's Naast goede primaire arbeidsvoorwaarden tevens aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige functie in een dynamisch bedrijf Uw sollicitatie kunt u richten aan: Eversdijk b.v. T.a.v. dhr. E. Heiligers Postbus 174 4460 AD GOES E-mail: e.heiligers@eversdijk.nl Voor vragen over de vacature administratief medewerk(st)er kunt u contact opnemen met Dhr. E. Heiligers, tel. 0113-227506. De leukste winkel in de buurt! Door de toenemende drukte in onze supermarkt zijn wij op zoek naar een: om ons team te komen versterken. Wat wordt geboden: Verantwoordelijke taken >- Mogelijkheid voor opleidingen Indien bekwaam volop toekomstmogelijkheden >- Loon volgens CAO Gezellige sfeer met collega's Wat wordt gevraagd: Klantvriendelijkheid >- Doorzettingsvermogen Flexibele uren Inlichtingen Meermarkt Brouwershaven t.a.v. Adrie de Bil Markt 16/18 Brouwershaven Tel. 0111-691231 mm Gezocht!: Verpleegkundige M/V ■H Beschik jij over HBO niveau door opleiding en/of ervaring in deze richting? Ben je daarnaast sociaal inge steld en sta je stevig in je schoenen? Dan wacht er een zeer interessante en diverse baan op jou bij een van onze op drachtgevers in Middelburg. Vakantiemedewerkers Voor het aankomend seizoen zijn wij alvast op zoek naar horecamedewerkers voor verschillende opdrachtgevers in Walcheren. Dus heb jij ervaring of affiniteit met de hore ca of lijkt je het leuk om in de horeca te werken Wacht niet en kom langs! Procesoperator Wat heb je nodig voor de dynamische baan als pro cesoperator voor een van onze relaties in Vlissingen-Oost? Een VCA-l certificaat en Vapro A of B. Daarnaast vind je het natuurlijk leuk om in ploegendienst le werken. Voel je je aangesproken? Kom snel eens om de koffie op onze ves tiging in Middelburg! Kok Voor een bedrijf in Domburg zijn wij op zoek naar een kok. Voor 20 uur per week. De werktijden zijn van 10.00 tot 15.00 uur. Deze functie is voor de zomermaanden. Verkoopster Voor een relatie in Middelburg zijn wij op zoek naar een verkoopster. Wil jij in de zomermaanden aan de slag in een winkel, kom dan snel langs! www.tence.nl Middelburp@tence.nl Lange Gee re 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Meewerkend voorman: Ben je communicatief sterk. Beschik je over goede leidinggevende capaciteiten en heb je een flinke dosis ver antwoordelijkheidsgevoel dan zijn wij op zoek naar jou. Heb je een afgeronde MAS/MAO opleiding neem dan snel contact op. Voor meer info: Martijn Harinck of Emanuela Hermes 0113-230976 Assistent voorman/vrouw: Ter ondersteuning van de meewerkend voorman. Kun je leiding geven en beschik je tevens over een flinke dosis verantwoordelijkheidsgevoel dan zijn wij op zoek naar jou. Ben jc beschikbaar vanaf half juni tot september neem dan snel contact op. Voor meer info: Martijn Harinck of Emanuela Hermes 0113-230976 Vakantiekrachten: Hl Voor diverse vakantieprojecten zijn wij op zoek naar schoonmaak- en productiemedewerkers. Wil jij extra bij verdienen reageer dan snel. Voor meer info: Marieke de Bruijn 0113-230976 Schoonmaakmedewerkers: Heb je last van schoonmaakwoede of poetsdrift? Daar kunnen wij je vanaf helpen, want voor diverse objec ten in Goes en omstreken zijn wij op zoek naar gemotiveer de mensen die graag willen schoonmaken! Voor diverse ob jecten buiten Goes hebben wij ook kinderopvang geregeld! Voor meer info: Marieke de Bruijn 0113-230976 Extra inschrijving in café Nationaal: Op 23 mei a.s. van 19.00-22.00 houden wij in café Natio naal te Goes een extra inschrijving. Nieuwsgierig? Kom dan langs. mm Westwal 7 4461 CM Goes tel. 0113-230976 fax. 0113-213993 www.tence.nl Ben jij op zoek naar een uitdagende baan? Wij zoeken een receptionist (M/V) voor 38 uur per week Profielschets: - Je hebt een opleiding in de toeristische sector, of minimaal een MBO opleiding afgerond - Je kan goed in teamverband werken. - Je kan goed omgaan met stress en bent flexibel. - Je bent representatief en spontaan. - Je denkt en bent gastgericht. - Je hebt kennis van de Duitse taal. -Je kan zelfstandig werken en denken. MOTEL CQKGRESCEtiTR'JW Brief met CV binnen een week naar: (per post of E-mail) Hotel de Zeeuwse Stromen T.a.v. Carolien Nagtegaal-Jansen Postbus 70 4325 ZH RENESSE 0111 - 462040 www.zeeuwsestromen.nl Wij bieden jou een salaris volgens horeca-CAO, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals bedrijfsparen, bonusregeling en natuurlijk een prettige werksfeer in een jong, dynamisch bedrijf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 51