PERSONEEL Vedior Je zoekt een baan die bij je past PZC OJF* Adverteren? In de PZC natuurlijk! Verpleeghuisarts Ziekenuerzorgenden/Verzorgenden (ig) Volop banen met kansen om door te groeien! ADVAINTA zaterdag 18 mei 2002 Wat is voor jou belangrijk in je werk? Vrijheid? Variatie? Verkenning? ledereen heeft zo zijn eigen rede nen om te kiezen voor werken via Vedior. Je kunt je nu inschrijven voor de volgende functies (m/v): Boekhoudkundig/ financieel medewerkers Voor diverse bedrijven zijn wij regelmatig op zoek naar kandidaten. Het betreft zowel fulltime als parttime functies met mogelijkheden voor bepaalde tijd of een vaste aanstelling. Je hebt een boekhoud kundige of financiële opleiding en/of relevante werkervaring. Secretaresses Voor diverse bedrijven zoeken wij secretaresses. Er zijn zowel fulltime als parttime mogelijkheden voor bepaalde tijd of een vaste aanstelling. Je hebt een secretariële opleiding en/of relevante ervaring. Secretaresse Ondernemingsraad en Cliëntenraad Voor een bedrijf in Goes zijn wij op zoek naar een secretaresse. Het betreft een parttime functie voor 20 uur per week. Je bent in ieder geval op maandag en donderdag beschikbaar. Daarnaast heb je ervaring met notuleren en kun je zelfstandig werken. Informatie: Vestiging Goes Verpleegkundigen Voor diverse instellingen in Goes zoeken wij regelmatig zieken verzorgenden (niveau 4), A- en B-verpleegkundigen of kandidaten in het bezit van hbo-V. Het betreft met name functies voor het vervullen van losse diensten op oproepbasis voor verschillende zorgafdelingen. Je hebt een flexibele instelling. Informatie: Vestiging Goes, Pietha Spruijt of Antoinnet van Zoelen Keukenhulpen Voor een zorginstelling op Walcheren zijn wij regelmatig op zoek naar keukenhulpen. Het betreft een functie op oproepbasis. Jouw werkzaamheden bestaan onder andere uit het bereiden van een voudige maaltijden, hand- en spandiensten en afwassen. Je bent in het bezit van een (afgeronde) koks-opleiding en je hebt relevante werkervaring. Informatie: Vestiging Middelburg, Carolien Bierens of Natasja Jobse Koffiedames Voor diverse instellingen zijn wij op zoek naar representatieve koffiedames. Het betreft een functie op oproepbasis. Jouw werk zaamheden bestaan voornamelijk uit het rondbrengen en serveren van koffie binnen de organisatie. Bij voorkeur heb je ervaring met deze werkzaamheden. Informatie: Vestiging Middelburg, Carolien Bierens of Natasja Jobse Heb je interesse in een van de bovenstaande of andere functies? Bel of kom langs bij Vedior: Goes, Grote Markt 12, tel. (0113) 22 32 20, vestiging.0007@vedior.nl Middelburg, Pottenbakkerssingel 10, tel. (0118) 62 38 55, vestiging.0048@vedior.nl Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 41 26 20, vestiging.0053@vedior.nl Hoofdonderhoudsmonteur Voor een bedrijf in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een hoofdonderhoudsmonteur. Je hebt mts-werk- en -denkniveau, ruime ervaring in onderhoudswerkzaamheden en kunt zelfstandig werken. Bij voorkeur heb je kennis van SAP. Bij gebleken geschiktheid is er de mogelijkheid tot een vast contract. Informatie: Vestiging Vlissingen, Eric Siereveld Medewerkers parkeergarage Voor een overheidsinstelling zijn wij op korte termijn op zoek naar medewerkers parkeergarage. Jouw werkzaamheden bestaan uit het toezicht houden op de parkeergarage, het schoonhouden hiervan, het verrichten van onderhoudswerkzaamheden en overige hand- en spandiensten. Je kunt goed met mensen omgaan, bent flexibel inzet baar en hebt geen bezwaar tegen het werken in de weekend- en in de avonduren. Deze functie en de functie 'Medewerker parkeerbeheer' kunnen gecombineerd worden. Informatie: Vestiging Middelburg, Karol-Jan Kapias, Carolien Bierens Medewerkers parkeerbeheer Voor een overheidsinstelling zijn wij op korte termijn op zoek naar medewerkers parkeerbeheer. In deze functie houd je toezicht op de parkeergarage en verricht je balie- en administratieve werkzaam heden. Je kunt goed met mensen omgaan, bent flexibel inzetbaar en hebt geen bezwaar tegen het werken in de weekend- en in de avond uren. Deze functie en de functie 'Medewerker parkeergarage' kunnen gecombineerd worden. Informatie: Vestiging Middelburg, Karol-Jan Kapias, Carolien Bierens Assistent beheer Voor een bedrijf in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een kandidaat. Je'hebt hbo-werk- en -denkniveau, kennis van database structuren en applicatiesoftware. Kennis van en ervaring met verschillende SAP-modules is een pre. Daarnaast heb je kennis van de Franse en Engelse taal in woord en geschrift. Je bent communicatief vaardig, flexibel en klantgericht en je hebt leidinggevende capaciteiten. Informatie: Vestiging Vlissingen, Ingrid van den Dries Vakantiemede werkers Voor de aankomende zomer zijn wij voor diverse bedrijven op zoek naar vakantiemedewerkers. Een selectie uit ons vacature-aanbod: reinigingsmedewerkers, emballage-/magazijnmedewerkers, productie- medewerkers en horecamedewerkers. BELISOL Belisol is actief sinds 1977 en is dankzij het vertrouwen van duizenden klanten uitgegroeid tot één van de marktleiders in ramen en deuren met meer dan 20 vestigingen, verspreid over België en Nederland. De ramen en deuren van Belisol worden vervaardigd uit exclusieve profielen die zich niet alleen door hun esthetische kwaliteiten onderscheiden. Naast hoogwaardige producten biedt Belisol ook een prima dienstverlening aan zijn klanten, waarbij studie-advies en vakmanschap centraal staan. Voor de verdere professionele uitbouw van ons kantoor Goes, zoeken wij op korte termijn een commercieel, gedreven: BINNENDIENST COÖRDINATOR m/v met organisatietalent De functie: Binnen een dynamisch team van interne en externe medewerkers vervul jij de centrale spilfunctie tussen de technische medewerkers van Belisol en onze klanten. Je streeft naar een optimale dienstverlening en naar een heldere communicatie met de klanten. Een efficiënte planning en een goede coördinatie van de uitvoering van montage- en service klussen spelen hierbij een belangrijke rol. Ook stroomlijn je activiteiten met betrekking tot bestellingen, contacten met leveranciers en de administratieve verwerking van de activiteiten naar de boekhoudafdeling. Bovendien ben je verantwoordelijk voor de nodige controles en nacalculaties. Gevraagd wordt: HBO werk- en denkniveau; Bij voorkeur ervaring in een commerciële binnendienstfunctie; Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; Uitstekend organisatorisch vermogen; Goede sociale vaardigheden; Een initiatiefrijke en resultaatgerichte instelling; Een teamplayer. Geboden wordt: Een uitdagende, zelfstandige functie binnen een enthousiast team in een groeiende organisatie; Volop ruimte voor eigen initiatieven en persoonlijke groei; Een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Bent u toe aan deze afwisselende functie. Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ Advies, t.a.v. Astrid de Zeeuw - Beemster, Schaepmanstraat 21, 4463 SC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600 Fax: 0113-256610. E-mail: info@oaz.nl. Internet: www.oaz.nl. arbeldsbemigdel ng a 9 10016 Samen sterk! Daarom werken de Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek en de Zorggroep Valent nauw samen. De Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgproducten waaronder thuiszorg, extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder- en kindzorg. De Zorggroep Valent bestaat uit woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentrum De Wilbert te Katwijk. Zorggroep Valent biedt ook dagbehandeling en dagverzorging. De Zorggroep Valent bestaat uit verpleeghuis en woonzorgcentrum Bernardus in Sassenheim, het verpleeghuis De Wilbert in Katwijk en woonzorgcentrum St. Jeroen in Noordwijk. Er bestaat een actief beleid voor extramuralisering van verpleeghuiszorg en er is een zeer nauwe samenwerking met de thuiszorgorganisatie Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, waarmee binnenkort een fusie zal worden aangegaan. Er wordt deelgenomen aan diverse substitutieprojecten. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste (aankomend)- (verpleeghuis)arts die vanuit een visie op ouderenzorg een bijdrage kan leveren aan de zorg voor onze bewoners en aan het realiseren van de zorgketengedachte. Samen met de reeds aanwezige verpleeghuisartsen zal hij/zij een bijdrage leveren aan de medische zorg van de bewoners. Voor de zorggroep Valent, locatie Bernardus, zoeken wij zo spoedig mogelijk een Voor 28 tot 36 uur per week Functie-eisen: U bent (bijna) geregistreerd als verpleeghuisarts; U heeft ervaring in multidisciplinaire samenwerking; U bent bewonersgericht en streeft open communicatie na; U bent innovatief ingesteld; U bent bereid om deel te nemen aan bereikbaarheidsdiensten voor de gehele zorggroep (in een groep van 6 artsen). Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer C.M. Wiggers, verpleeghuisarts/coördinator medische vakgroep Zorggroep Valent, telefoon 071-4061500 of met Dhr. F. van den Broek, hoofd zorg- en behandelzaken, telefoon 0252-219004. Bent u ambitieus? Dan hebben wij voor u een uitdagende functie. Voor het Verpleeghuis en het Woonzorgcentrum zoeken wij Voor 24 tot 36 uur per week Naast de dagelijkse werkzaamheden vragen wij, Specifieke werkzaamheden: Zorgbegeleiden; Coördineren van de totale zorg van enkele bewoners (waarvoor een interne module gevolgd kan worden); Begeleiden van leerlingen en stagiaires; Zelfstandig uitvoeren van verpleegtechnische handelingen (scholing wordt verzorgd). Functie-eisen: Een relevante opleiding; Goed kunnen functioneren in een zelfsturend teamverband; Inzetbaar voor alle diensten. Wij bieden: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen; Salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie; Mogelijkheden voor financiële bijdrage m.b.t. kinderopvang; Voldoende scholings- en cursusmogelijkheden; Werkkring binnen een dynamische organisatie in een zelfsturend team, waarbij veel aandacht wordt geschonken aan het ontwikkelen van een sociaal- en arbobeleid. Voor verzorgende (ig) hebben wij kamers ter beschikking. Voor vragen of nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen van woensdag tot en met vrijdag met mevrouw M. Langemaire, afdelingsmanager, telefoon 0252-219004. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 dagen naar het verschijnen van deze krant richten aan: Zorggroep Valent, locatie Bernardus, t.a.v. Mevr N. Timmer-Prins, Personeelsfuntionaris, Hoofdstraat 82,2171 AV Sassenheim. Voor alle functies geldt uiteraard dat iedereen (m/v) kan solliciteren. VANDERHAVE Advanta VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten Joehoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voorde belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieutve variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieubelastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Kapellc en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta, een moderne en dynamische onderneming, met 2.000 medewerkers en tientallen werkmaatschappijen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanta-groep voor i 400 miljoen euro aan landbouwzaaizaden. www.advantaseeds.com Member of Advanta Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Ten behoeve van de afdeling Verwerking zijn wij op zoek naar een machine-operator/heftruckchauffeur m/v Uw functie In deze functie houdt u zich in tweeploegendienst bezig met de verwerking van onze zaaizaden: ontvangst, behandelen, schonen, mengen en afzakken. Daarbij functioneert u vrij zelfstandig en zorgt u er met behulp van geavanceerde machines voor dat ongeschoond zaaizaad wordt bewerkt tot een kwalitatief hoogwaardig eindproduct. Alle voorkomende werkzaamheden - waaronder laden, lossen en intern transport - behoren ook tot uw taak. Uw profiel U beschikt over een opleiding op MBO- of LBO-niveau, het liefst aangevuld met technische of agrarische werkervaring. Ervaring met machinebediening en heftruckwerk strekt tot aanbeveling. II bent bereid om, indien nodig, over te werken. Uw reactie Dw schriftelijke sollicitatie op bovenstaande vacature kunt u binnen twee weken richten aan: Advanta VanderHave, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4420 AA Kapelle. Solliciteren per e-mail kan ook: personeel@nl.a dvantaseeds.com Informatie Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Remijnse, hoofd Verwerking in Kapelle, tel. 0113 - 34 79 11.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 50