ooob PZC i DOMBURG Bouman 'COVERS We kennen 3500 mensen die met plezier bij ons werken machinebedienden Kom PZC W19 Projectleider m/v en Uitvoerders m/v Calculator/Werkvoorbereider m/v Roem vanYerseke _^rs_ Zeeianq'sRqem 1 oyérSluis ToverSluis opent binnenkort haar poorten LIFTOFF Informatiedag deeltijdopleidingen in Rotterdam 'riFontys (Junior)Vertegenwoordiger m/v SHARP ri Countermedewerker (m/v) Magazijnmedewerker (m/v) kijkshop .nl autoschadeherstel CHEF WERKPLAATS WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN zaterdag 18 mei 2002 We zijn in staat om op te treden als regisseur van complexe en kwalitatief hoogwaardige bouwprocessen, we initiëren, bouwen en exploiteren. We maken toonaangevende projecten. Daarbij zijn we vooral een bedrijf waar het draait om de werkbeleving van onze medewerkers. Gedreven mensen met hart voor 't vak. Die zich thuisvoelen in een dynamische werkomgeving waar de dagen altijd kort lijken. Jij kunt ook deel uitmaken van de wereld van Dura Vermeer. Voor onze vestigingen in Terneuzen en Goes zijn we op zoek naar een Je bent in staat één of meerdere bouwprojecten zelfstandig te managen. Je bent als projectleider verantwoordelijk voor inkoop, planning en organisatie. Als uitvoerder ben je verantwoordelijk voor de totale uitvoering van een project. - Voor de functie van Projectleider ben je in het bezit van (minimaal) een diploma op HBO-niveau; - Voor de functie van Uitvoerder vragen we (minimaal) een diploma op MBO-niveau; - Je hebt bij voorkeur enige jaren werkervaring op het gebied van woningbouw; - Je beschikt over goede contactuele en klantgerichte eigenschappen. Tevens zijn we op zoek naar een Je bent in staat zelfstandig de kosten van bouwprojecten te bepalen in de ruimste zin van het woord. Tevens ben je breed inzetbaar in de werkvoorbereiding. - Je bent in het bezit van (minimaal) een diploma op MBO-niveau; - Je beschikt over de capaciteit om begrotingen op te stellen; - Je hebt een commerciële en klantgerichte instelling. Proverko Bouw BV maakt deel uit van Dura Vermeer Groep, een innovatieve, ontwikkelende onderneming in bouw en infrastructuur met een jaaromzet van ruim 900 miljoen euro. naai Stuur je reactie naar de directie van Proverko Bouw BV. Voor meer informatie kun je ook bellen met de heer W. Pleune: T (0113) 25 65 26 of met de heer A. Geus: T (0115) 61 37 58. DURA VERMEER 4530 AC Terneuzen T (0115) 61 37 58 www.werkenbijduravermeer.nl Door voortdurend marktgericht te opereren en te vernieuwen in productie-me thoden, producten, verpakkingen en communicatie is Roem van Yerseke B.V. uitgegroeid tot één van de meest toonaangevende mossel-, oester- en kokkelver- werkende bedrijven in de wereld. Ons bedrijf brengt deze producten vers, ge conserveerd en diepgevroren op de markt. Deze producten worden afgezet via de traditionele visgroot- en detailhandel, de horeca en het supermarktkanaal. Bent u op zoek naar een vaste baan!! Voor onze conservenfabriek zijn wij op zoek naar gemotiveerde De functie: 11 bedient en beheert een van onze verpakkingsmachines waardoor u een belangrijke schakel op de werkvloer bent met betrekking tot het productieproces. Tevens signaleert u storingendie u zelfstandig kunt oplossen. Wij vragen: - een productiemedewerker met ambitie; - technische opleiding (is een pre); - een flexibele instelling; - de bereidheid om ploegendiensten te draaien; - bij voorkeur zvoonachtig in de omgeving. Wij bieden: Wij bieden u een zeer veelzijdige functie met een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoor waarden. Heeft u interesse? Als u voor deze functie in aanmerking wilt komen, dan kunt u binnen 14 dagen uw schriftelijke reactie sturen naar: Roem van Yerseke B.V., t.a.v. afd. personeelszaken, Postbus 25, 4400 AA te Yerseke. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. S. Leys, tel. 0113-577750. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. REGIONAAL INDICATIE ORGAAN WALCHEREN Het RIO Walcheren stelt de indicaties voor thuis zorg, opname verzorging/verpleging en voor zieningen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten. Het RIO Walcheren zoekt een enthousiaste collega voor de functie Senior indicatieadviseur (MA/) 20 uur per week Inhoud van de functie: - Dagelijks leiding geven en ondersteuning bieden aan de indicatieadviseurs; - Voorzitter multidisciplinair overleg; - Advisering over procedures en protocollen; - Bewaken en bevorderen van de kwaliteit van het indicatieproces; - Neemt directeur waar bij afwezigheid. Wij vragen: - HBO-opleiding b.v. HBO-V; - Eventueel aanvullende managementopleiding; - Ervaring in leidinggevende functie; - Goede communicatieve vaardigheden en accuraat; - Flexibel en stressbestendig; - Ervaring met computers; - Kunnen beschikken over een auto. Wij bieden: - De CAO-verzorgings- en verpleeghuizen is van toepassing, FWG functiegroep 55 maximum 3.051,- per maand 1.695,- op basis van 20 uur); - Spaarloonregeling; - Werken in een enthousiast team, in een organi satie in ontwikkeling; - Dienstverband van een jaar; - Mogelijkheid van vast dienstverband afhankelijk van subsidie. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. J. A. Kollaart, directeur. Er is een informatiepakket beschikbaar. Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen te richten aan de directeur RIO Walcheren, Postbus 100, 4330 AC Middelburg. De gesprekken zijn op 23 mei 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ^MagiGames Recreatieprojecten Zeeland BV exploiteert 10 hoogwaardige amusements centra met speelautomaten. Funtastic vestigingen zijn er in Middelburg, Vlissingen, Goes, Hulst, Haamstede, Renesse, Ouddorp en Dishoek Carrousel in Vlissingen is een voor Nederland unieke formule, speciaal op families met kinderen gericht. ToverSluis in Sluis biedt binnenkort een met Carrousel vergelijkbare opzet. De amusementscentra van Recreatieprojecten Zeeland voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen met onder ander KEMA-certificatie. Ruim 80 goed opgeleide medewerkers binnen de amusementscentra dragen bij aan een professionele uitstraling met veel aandacht voor gastheerschap en klantvriendelijkheid. e P rn 44^ ZEELAND ToverSluis is een nieuw te openen dagattractiepark in Sluis voor jong en oud. MagiGames is het speelautomatencentrum binnen "ToverSluis en biedt spelletjes voor alle leeftijden. Kinderen, jeugd en volwassenen spelen op behendigheidsautomaten voor prijsjes of gewoon voor de beste score. De afdeling met gelduitkerende kansspelen inclusief automatische roulette en een gekoppelde jackpot is er voor personen vanaf 18 jaar. Voor MagiGames zoeken wij enthousiaste MedeWerkers m/v voor diverse functies zowel in fulltime als in parttime verband. Wat moet je doen Je bent samen met je collega's binnen MagiGames het aanspreekpunt voor bezoekers. Je draagt bij aan de sfeer in het amusementscentrum en zorgt dat iedereen zich er thuis voelt. Je geeft uitleg over de verschillende speelautomaten en ziet toe op een juist gebruik ervan. Wat vragen wij Een enthousiast en initiatiefrijk medewerkers met goede contactuele eigenschappen en een flexibele instelling die bereid is om in een variabel rooster te werken in zowel dag- als avonddiensten, verdeeld over alle dagen in de week. Jouw leeftijd is tenminste 18? jaar en je bent vanaf eind juni beschikbaar. Wat bieden wij Een afwisselende en boeiende job in een dynamisch amusementscentrum met enthousiaste collega's in een informele werksfeer. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Heb je interesse stuur dan binnen 10 dagen je sollicitatiebrief met C.V. naar: Recreatieprojecten Zeeland, afdeling personeelszaken, Postbus 456, 4330 AL Middelburg. Geef aan of je een vaste weekend en/of vakantiejob ofwel een fulltime functie ambieert. Voor verdere informatie kun je kontakt opnemen met Fonny van Belle (06-51437313). MIDDELBURG ELEKTOOMONTEUR Je bent een zelfstandig werkend elektromonteur en hebt ervBnng in de woningbouw en utiliteit. Je kunt overweg met sterkstroom. Ook voor hulpmonteurs, lassers en constructiebankwerkers hebben wij werk HCMENER Heb jij groene vingers en zit je nog steeds op de bank Kom er dan snel uit, want wij hebben werk voor jou Mensen met een rijbewijs kunnen direct aan de slag ASSISTENT OFFICE MANAGER Je beschikt over een diploma op MBO niveau en hebt ervaring administratief gebied. Je hebt kennis van Word en Excel en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Verder ben je flexibel, kun je zelfstandig werken en ben je initiatiefrijk. Een baan met doorgroei mogelijkheden. AANPAKKERS Voor een klusbedrijf zoeken wij mensen met twee rechter handen Timmeren, metselen etc zijn taken die tot jouw dagelijkse werkzaamheden behoren. KOK A LA CARTE Ben jij die ervaren kok die tijdens het zomerseizoen zijn handjes uit de mouwen wilt steken ?Reageer dan snel VAKANTIEWERK Ben je op zoek naar een vakantiebaan voor de zomermaanden? Kom je dan inschrijven. Iedere inschrijving ontvangt nu namelijk een cd single van OJ TIESTO Zaterdag 25 mei 2002 van 10.00 tot 13.00 uur Prins Alexanderlaan 55 Pedagogisch Technische Hogeschool - Lerarenopleidingen technische vakken - Lerarenopleiding wiskunde en natuurkunde - Voorbereidende opleidingen - Trajecten voor zij-instromers - Pedagogisch didactische cursus Opleidingscentrum Speciale Onderwijszorg - Opleidingen Speciale Onderwijszorg Kijk op www.fontys.nl óf bel 0877 877 111 copiers-faxen-pr'mters-meubilair Showroom: Amundsenweg 45 - Goes Postbus 2005 4460 MA Goes Tel. 0113-271955 Bouman is gespecialiseerd in en totaal-leverancier van analoge en (multifunctio nele) digitale copiers, faxen, printers en kantoor- en projectmeubilair. Onze snel le service, optimale kennis en goed bereikbare showroom is de basis voor het op maat bedienen van onze bestaande en potentiële relaties. In deze functie bent u verant woordelijk voor de verkoop van digitale (multifunctionele) copiers, faxen en printers aan bestaande en potentiële relaties. Tevens draagt u zorg voor het relatiebe heer en de zo belangrijke servi ceverlening. Uw profiel: commercieel in hart en nieren resultaatgericht affiniteit met automatisering accuraat, representatief en creatief goede communicatieve vaardigheden ervaring is niet vereist leeftijd 19-25 jaar Wij bieden u goede secundaire arbeidsvoorwaarden, diverse opleidingsmoge lijkheden en een uitdagend carrièreperspectief. Uw salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring hetgeen wordt aangevuld met een goede provisie regeling. Uw brief met c.v. kunt u binnen 14 da gen na het verschijnen van dit blad sturen aan: Bouman, Postbus 2005, 4460 MA Goes. In lichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij Wim Bouman. o.a. leverancier van: Sharp Minds, Sharp Products BI idereen kent de unieke formule van Kijkshop. In onze winkels in Nederland zijn meer dan 4000 geselecteerde (merk)artikelen overzichtelijk in vitrines gepresenteerd. Dat betekent datje er lekker ongestoord kunt shoppen tegen de laagste prijzen. Je koopt nu ook met het grootste gemak via onze internetsite www.kijkshop.nl. Kijkshop maakt deel uit van het VendexKBB concern en is een prima werkgever, We bieden moderne, concurrerende arbeidsvoorwaarden en uitstekende mogelijkheden voor training, opleiding en ontwikkeling. Doordat er in kleine teams wordt gewerkt, is de sfeer prettig en informeel. Alle Kijkshopfilialen zijn erkend leerbedrijf. loor ons filiaal in Vlissingen zijn wij op zoek naar een: Klantvriendelijkheid en servicegerichtheid zijn op jou van toepassing. Je bent dus in staat om op de juiste wijze onze klanten te helpen. Als het team je nodig heeft, ben je flexibel inzetbaar. Je komt in aanmerking voor een contract van 5 tot 12 uur per week. Je werkt op de donderdagavond en op zaterdag. Je opleidingsniveau is minimaal VMBO. fel ivens zijn wij voor dit filiaal op zoek naar een- Je bent mede verantwoordelijk voor de ontvangst, opslag en uitgifte van onze artikelen. De volledig geautomatiseerde administratie wordt mede door jou bijgehouden. Je bent flexibel en helpt je collega's in de winkel. Je werkt zelfstandig en nauwkeurig. Je komt in aanmerking voor een contract van 5 tot 12 uur per week. Je werkt op de donderdagavond en op zaterdag. :er weten? Maak een afspraak in het filiaal. Je kunt ook schrijven naar Kijkshop, Afdeling P&0, i. Geraldine van Lier, Postbus 2007, 5300 CA Zaltbommel of emailen naar earnyourfreedom@kijkshop.nl. Govers autoschade te Oud Gastel houdt zich als gerenommeerd bedrijf bezig met schadeherstel van jonge personenauto's. Dit levert een constante en steeds toenemende stroom van opdracht op. Ons werkplaatsteam bestaan uit voorbewer kers, plaatwerkers, en autospuiters. Om de wensen van de klant te vertalen binnen het gegeven budget volgens voorschrift zijn wij op zoek naar een: Uw profiel U beschikt over overtuigingskracht en luistervaardigheid. Een doener, die collega's weet te motiveren door kennis, ervaring en uitstekende communicatieve vaardigheden. Opleiding/kennis in overeenstemming met de functie. Gen 8 tot 5 mentaliteit en niet te beroerd om even bij te springen. Leeftijd ca. 25-40 jaar. Wii bieden Een boeiende functie met grote mate van zelfstandigheid. Een organisatie waarin praktijkervaring goed tot uitdrukking kan worden gebracht. Nauwe betrokkenheid bij vernieuwing en uitbreiding van de bedrijfsactiviteiten. Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Als onze toekomst een volgende stap in uw carrière betekend, stuur dan uw brief met C.V. naar Govers, autoschade t.a.v. Dhr. C. E. M. Govers Standerdmolen 10, 4751 VJ Oud Gastel i Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 49