PZC W9 Afdelingshoofd communicatie (m/v) te eerts ortners Hoofd Afdeling Ruimte m/v Adviseur Verkeerskunde m/v VLissinGcn Allround medewerker publiekszaken m/v IQIMIHIl] ALLANT_ zaterdag 18 mei 2002 De nieitive afdeling "Communicatie" maakt deel uit van de sector Maatschappelijke Ontivikkeling. Thans werkt de afdeling aan de verdere ontwikkeling van het com municatiebeleid van de gemeente. Ook ondersteunt zij de vakafdelingen bij de Communicatie met hun doelgroepen. Met name in de "Goesse Wijkaanpak" wil de gemeente interactief beleid tot uitdrukking laten komen. (voor 36 uur per week) Cj®€ De afdeling De nieuwe afdeling "Communicatie" maakt deel uit van de sector Maatschappelijke Ontwikkeling. Thans werkt de afdeling aan de verdere ontwikkeling van het communicatie beleid van de gemeente. Ook ondersteunt zij de vakafdelingen bij de communicatie met hun doelgroepen. Met name in de "Goesse Wijkaanpak" wil de gemeente interactief beleid tot uitdrukking laten komen. De functie Het nieuwe hoofd: Is integraal manager en geeft op een coachende wijze leiding aan 8 medewerkers. Is sparringpartner voor het management op het terrein van communicatie, beleidsontwik keling, wijkgericht werken en ontwikkelingen in het lokaal bestuur in het algemeen. Ontwikkelt mede de kaders en spelregels voor het communicatiebeleid van de gemeente. Is verantwoordelijk voor de voorlichting tijdens de bestrijding van rampen. Wie zoeken wij? Ken enthousiaste |x»rscx>n met minimaal HBO werk- en denkniveau. Een manager met visie op het lokaal bestuur cn meer specifiek communicatie, ervaring is een pré. •Iemand met goede sociale vaardigheiden en gevoel voor politiek-bestuurlijke verhoudingen. Wat bieden wij? Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij u maximaal schaal 12 (4.366, 00 bruto per maand) bieden. Daarnaast hebben wij een goede studiefaciliteitenregeling, flexibele arbeidstijdenregeling, kinderopvangregeling, betaald- ouderschapsverlof, een pc en fiets privé-regeling, mogelijkheid tot het kopen of verkopen van verlofuren en een gunstige (hypotheek regeling. De procedure Informatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met I.eon Schaepkens. Zijn telefoonnummer is 043-3510996. Sollicitatie Spreekt deze functie u aan stuur dan binnen 10 dagen uw brief en cv naar Geerts Partners. Verliefd Laantje 4, 5707 LG Helmond. U kunt ook uw brief en cv per e-mail sturen naar. geerts-partners@wxs.nl. Psychologisch onderzoek Dit kan onderdeel uitmaken van de procedure. Voorkeursbeleid Wij streven naar een organisatie die een afspie geling vormt van dc samenleving. Arbeids gehandicapten, vrouwen cn leden van etnische minderheidsgroepen verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. Geerts Ër Partners is een gespecialiseerd bureau voor werving en selectie en mobiliteit. De opdrachtgevers zijn werkzaam binnen de sectoren owrhéid, gezondheidszorg en zakelijke dienstverlening, Geerts Partners richt zich vooral op het middenkader, het hoger kader en directieniveau. Ons bureau is met name actief in de provincies Limburg, Noord-Brabant, "Zeeland en Gelderland. Onze organisatie kenmerkt zich door een gespecialiseerde netwerk searck-niethode, een brede kwalitatieve dienstverlening, een persoonlijke benadering en een perfecte begeleiding en ondersteuning, ook nadat de vacature ingevuld is. Geerts Partners Werving •Selectie*Mobiliteit Verliefd laantje 4, 5707 LG Helmond. Tel. 0492 - 537 566, fax 0492 - 543 588. E-mail: geerts-parfners@wx5.nl Grontmij, advies- en ingenieursbureau werkt in Nederland en daarbuiten aan de verbetering van het woon-, werk en leefklimaat. Biedt bedrijfsleven en overheid een geïntegreerd dienstenpakket. Van ontwerp tot en met beheer. In de naamgeving van de divisies is kort samengevat welke velden van dienstverlening we bestrijken: Advies Techniek Data Infrastructuur Water Reststoffen Industrie, Bouw Vastgoed Werken in Advies Techniek Advies Techniek is synoniem voor een uitgebreid en gevarieerd pakket aan diensten op het gebied van milieu, mobiliteit, ruimte, natuur en recreatie. Voor onze vestiging Grontmij Zeeland te Middelburg zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud Je adviseert zelfstandig overheden en bedrijven met betrekking tot de ruimte lijke ontwikkelingen in het landelijk en stedelijk gebied en ontwikkelt plan concepten voor stedelijke uitbreidingen en herstructureringen. Hiertoe houd je zelfstandig presentaties en schrijf je toelichtingen, offertes, etc. ]e ondersteunt activiteiten in de markt en onderhoudt contacten met zowel (potentiële) opdrachtgevers als collega's binnen de Grontmij-organisalie. De activiteiten en de medewerkers van de afdeling Ruimte worden door jou aan gestuurd en je neemt deel aan het managementteam van de vestiging. Hierin heb je een beleidsmatige inbreng. Functie-eisen Je hebt een academisch werk- en denkniveau, bij voorkeur op het gebied van planologie en je hebt minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie. Daarnaast beschik je over kennis van planeconomie, PPS-constructies en projectontwikkeling. Voor deze functie geldt, dat je woonachtig bent in de provincie Zeeland of bereid bent je hier te vestigen. Functie-inhoud Je maakt deel uit van de adviesgroep Ruimte. Als verkeerskundige voer je onderzoeken uit op het gebied van verkeersveiligheid, parkeren, mobiliteits- studies en maak je verkeerstechnische ontwerpen ten behoeve van (her-) inrichtingsplannen. Ook evaluatiestudies, verkeersonderzoek, modellenstudies en verkeers(regel)techniek behoren tot het werkveld. Je bent in staat vakkenis te vertalen in realiseerbare adviezen. Functie-profiel Je bent een zelfstandige adviseur met een afgeronde HBO-opleiding verkeers kunde (bijvoorbeeld NHTV). Je hebt enkele jaren relevante werkervaring en affiniteit met verkeersveiligheid en verkeerstechnisch ontwerp. Je bent in staat zelfstandig studies uit te voeren en projecten te begeleiden. Je onderhoudt actief contacten met klanten en werkt graag in een team. Je beschikt zowel over communicatieve als commerciële vaardigheden. Werken bij Grontmij betekent: denken in praktische, haalbare oplossingen en resultaatgericht werken; beschikken over overtuigingskracht en communicatief sterk zijn; oog hebben voor de markt en handelen vanuit het perspectief van de klant; effectief en kostenbewust kunnen werken; staan voor borging, beheersing en verbetering van de kwaliteit van de dienst verlening. Informatie en sollicitatie Indien je meer informatie wenst over beide functies, kun je contact opnemen met ing. P.E. van den Dries, directeur Grontmij Zeeland, telefoon 0118-652580. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je binnen veertien dagen na publicatie richten aan: Grontmij Advies Techniek bv Afdeling Personeel en Organisatie Postbus 7112 4330 GC Middelburg Grontmij Vlissingen is een stad aan zee, met stranden, een bruisende branding en met veel maritieme bedrijvigheid. Het is er aantrekkelijk wonen, met korte woon-werkafstan- den en alle voorzieningen die een middelgrote stad biedt- Een stad met veel ambities, zoals blijkt uit de ontwik kelingsvisie Stadskoers Vlissingen 2010, die in samenwerking met inwoners, bedrijven en instellingen tot stand kwam. De organisatie verkeert in een ontwikkelings proces om die ambities met een eigentijdse invulling waar te kunnen maken. Met werkwijzen die zich laten typeren als vraag gericht, open, flexibel, snel, doelmatig en klantvriendelijk! Bij de directie Samenlevjng, afdeling Publiekszaken, zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's ter uitbreiding van de formatie. voor 2,4 formatie equivalent De functie op hoofdtaken: - Verzorgen van (complexe) dienstverlening op het gebied van GBA, naturalisatie, geslachtsnaam wijziging en verkiezingen; - Ambtenaar van de burgerlijke stand; - Verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op de afdeling. Het verzorgen van dienstverlening op het gebied van invordering, kwijtschelding huursubsidie/ vangnet- aanvragen, bouwaanvragen, WVG en WOZ/heffingen zal in de toekomst mogelijk een onderdeel van de functie uitmaken. Wij zoeken kandidaten die bereid zijn aan deze ontwikkeling hun bijdrage te leveren. - een opleiding havo-/mbo-niveau blijkend uit het diploma ba-bz; - detailkennis van de Wet, het besluit en het Logisch Ontwerp GBA, het Burgerlijk Wetboek, Internationaal Privaatrecht, de Rijkswet op het Nederlanderschap; - aantoonbare affiniteit met automatisering, - driejaar praktijkervaring in een vergelijkbare functie; - goede contactuele en redactionele vaardigheden. Representatieve kwaliteiten, een dienstverlenende en flexibele instelling. Op basis van de functieschaal (schaal 7) bedraagt het salans maximaal 2.342,- bruto per maand, exclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering. Nadere informatie: Voor nadere informatie over de vacature kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Publiekszaken, de heer J.W.C. Groen, telefoon (0118) 48 72 77 of de heer J.H. van den Heuvel, consulent personeelsmanagement, telefoon (0118) 48 73 06. Aan belangstellenden wordt verzocht er voor te zorgen dat hun schriftelijke sollicitatie vóór 7 juni 2002 in het bezit is van het college van burgemeester en wethouders. Zij dienen hun sollicitatie te richten aan de heer J.H. van den Heuvel, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen, Solliciteren per e-mail is ook mogelijk: werken@vlissingen.nl De gemeente Vlissingen geeft voorrang aan mensen die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Kijk voor meer informatie over vacatures op www.gemeentebanen.nl/vlissingen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ons bureau is een middel groot ingenieursbureau tea, 20 medewerkers) dat zich richt op het ontwerpen en doen realiseren uan ge bouwen en ciuieltechnische projecten en is gespeciaii seerdim haalbaarheidsstudie locatiestudie ontwerp logistiek funderingstechniek beton- en staalconstructies hout - en steenconstructies glasconstructies betontechnofogie milieuuergunning uuurbelastingberekening schade-expertise directieuoering begeleiding en toezicht. Raadgeuend Ingenieursburo F. Koch B.U. wil in uerband met toename uan de opdrachten op korte termijn in gesprek komen met kandidaten met enkele jaren eruaring in het berekenen uan beton- en staalconstructies. opleidingsniueau minimaal HTS met aanuullende cursussen op het uakgebied. 4kl i 1 i h ?M JkM I il I *11 «i i J il met enkele jaren eruaring in het tekenen en berekenen uan beton- en staalconstructies. opleidingsniueau minimaal HTS; aanuullende cursussen strekken tot aanbeueling. (kiiiiiii.muiiLtU^ÜlS met enkele jaren eruaring in het uitwerken uan bouwkundige ontwerpen met behulp uan RutoCHD. opleidingsniueau minimaal HTS BK. met ruime eruaring in industriële projecten op bouwkundig en ciuieltechnisch gebied. opleidingsniueau minimaal HTS; aanuullende cursussen strekken tot aanbeueling. Raadgeuend Ingenieursburo F. Koch B.U. Bezoekadres Beukenstraat 56 4462 TT Goes Postadres Postbus 376 4460 HT Goes Telefoon 01 13-213030 Telefax 0113-213122 Hls u zoekt naar een boeiende functie mei ueel uerantwoorde iijkheid in een jong, modern en goed geoutilleerd bureau met als handelsmerken: creatiuiteit deskundigheid, kwaliteit en seruice, wordt u uerzocht uw handgeschreven sollicitatie te richten aan onderstaand adres. UJij bieden goede arbeidsvoor waarden, een professionele werk- omgeving, ueel ruimte uoor eigen initiatief en de randvoorwaarden om uorm te geuen aan uw eigen ontwikkeling in dte toekomst. Eventuele verdere informatie i kunt u desgewenst ook buiten kantooruren uerkrijgen op priuq nr. 0113-612690. E-mail: info@fkoch.nl Tot de Koch Rduiesgroep behoort ook: 4, CURAmUi Stap in de wereld van de gezondheidszorg, kies een baan met toekomst!! De Stichting Curamus bestaat uit verpleeghuis en verzorgingshuis de Blaauwe Hoeve in Hulst en verzorgingshuis de Lange Akkers in Koewacht. In deze aantrekkelijke en dynamische organisatie zetten enthousiaste en deskundige medewerkers zich in voor de zorg van de bewoners. De zorg die gegeven wordt staat op een hoog niveau. Geleidelijk aan wordt van een taakgerichte organisatie overgegaan naar een vraaggerichte structuur, waarin de cliënt bepalend is voor de te verlenen zorg- en dienstverlening. Voorbereidingen voor aanpassing van de accommodatie zijn in volle gang en zullen binnen enkele jaren gerealiseerd zijn. WIJ ZOEKEN ENTHOUSIASTE LEERLINGEN VOOR DE OPLEIDING VAN VERZORGENDE NIVEAU 3 WAAR Binnen de stichting Curamus, op alle locaties. DE FUNCTIE De opleiding tot verzorgende niveau 3 leidt op voor de zorg voor de ouder wordende mens. De opleiding is een middelbare beroepsopleiding en duurt 3 jaar. Je start met 7 maanden vooropleiding. In die periode ontvang je zakgeld. Na deze 7 maanden ga je werken in de praktijk. Je ontvangt dan een maandsalaris. WIJ VRAGENEnthousiaste leerlingen met een gezonde dosis pit en doorzettingsvermogen. Toelatingseisen: - VMBO, de theoretische, de gemengde of de kaderberoepsgerichte opleiding; - VBO, 2 vakken op C- niveau, waaronder Nederlands; - MAVO; - Van HAVO 3 naar HAVO 4; - Helpende, MBO niveau 2 WIJ BIEDEN Als leering werknemer val je onder de CAO V&V. In de vakantieperiode bestaat binnen de stichting Curamus tevens de mogelijkheid voor kinderopvang. Heb je in de vakantieperiode nog tijd over en ben je in opleiding voor een verzorgend of verplegend beroep dan kan je bij ons iin de zomermaanden ervaring opdoen in de praktijk. Je sollicitatie hiervoor kun je richten aan onderstaand adres van de personeelsdienst. INFORMATIEVoor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw L. Coenen, opleidingscoördinator en mevrouw C. van Mullem, praktijkopleider. Beide functionarissen zijn bereikbaar via telefoonnummmer 0114-381381Je kan solliciteren vóór 3 juni a.s. door middel van een brief, fax of e-mail aan het volgende adres: Stichting Curamus t.a.v. de personeelsdienst, Truffinoweg 2, 4561 NT Hulst, e-mail: perszaken@curamus.nl De gesprekken zullen plaatsvinden in de week van 10 juni. Op 22 mei a.s. zal er in "de Blaauwe Hoeve" vanaf 19.00 uur voorlichting over de opleiding worden gegeven. Je bent van harte welkom!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 39