HAIT I R/'C PERSONEEL PERSONEEL MEDEWERKERS w PZC W6 Ei medewerker schuldhulpverlening Financieel medewerker Elektrotechnisch monteur BEN JIJ EEN BOUWMARKTMEDEWERKER EN WIL JE DOORGROEIEN? E Steekt u graag de handen uit de mouwen en gaat u graag met mensen om? Alphahelpenden Thuishulpen Verzorgingshulpen Verzorgenden RPC enthousiaste Schoolbegeleider (m/v) Je loopt toch warm voor een baan als "Cool Driver" routeverkopers (m/v) zaterdag 18 mei 2002 HBhB Zorg met respect, waar u ook. woont De sector Maatschappelijk Werk van Zorgstroom bestaat uit het Algemeen Maatschappelijk Werk, Bureau Sociaal Raadslieden, Meldpunt Schuldhulpverlening, entreefunctie Bureau Jeugdzorg Zeeland en School- en Bedrijfsmaatschappelijk Werk. Er wordt gewerkt vanuit twee kantoren, te weten Middelburg en Vlissingen. De sector Maatschappelijk Werk" is actief bezig met een kwaliteits traject- Medewerkers en management werken samen om de organisatie opnieuw vorm te geven- Medewerkers adviseren het management door het inzetten van kennis en ervaring in projectgroepen. Verantwoordelijkheden worden zo laag mogelijk in de organisa tie neergelegd. Er wordt gezocht naar nieuwe vormen van hulp verlening en er is de mogelijk heid om te experimenteren. Een organisatie met plezier in pionieren, waardoor we soms vooruitlopen op landelijke ontwikkelingen. Een organisatie die midden in de samenleving wil staan, dicht bij de mensen aan wie-wij tijdelijk of soms een leven lang hulp verlenen. MAATSCHAPPELIJK WERK Door benoeming van een collega in een andere functie zoeken wij een voor gemiddeld 28 uur per week Het betreft een dienstverband van een jaar. Afhankelijk van de ontwikkelingen bij het meldpunt schuldhulpverlening en het functioneren behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. Uw hoofdtaak is het houden van intakegesprekken met cliënten, het opstellen van hulpverleningsplannen en contracten. Tevens neemt u deel aan in- en externe vergaderingen en onder houdt u contacten met verschillende instanties. Wij zoeken een stevige persoonlijkheid, die gestructureerd kan werken en onderhandelen. U heeft een afgeronde opleiding HBO-Maatschappelijk Werk (of gelijkwaardig) en bij voorkeur kennis van wet- en regelgeving op het gebied van schulden. Wij bieden u een uitdagende functie, een prettige werkomgeving, salariëring volgens de CAO Welzijnswerk en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoor waarden. Voor meer informatie over de functie neemt u contact op met Herman Rakers, meldpuntmedewerker. Informatie over de procedure kunt u verkrijgen bij Brenda Frieling, personeelsadviseur. Beiden zijn te bereiken onder nummer 0118-684000. Heeft u belangstelling voor de functie en voldoet u aan bovengenoemde voor waarden, richt dan uw sollicitatiebrief met cv vóór 27 mei 2002 aan de heer L.Q. Phernambucq, Raad van Bestuur, postbus 323, 4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken zullen plaats vinden op maadagochtend 3 juni 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze v advertentie wordt niet op prijs gesteld. In verband met de gedeeltelijke arbeidsgeschiktheid van één van de collega's vragen wij een voor 16 per week Het Haltbureau Oosterschelderegio is een kleine organisatie met vier medewerkers. Hoofdtaken van Halt zijn het organiseren en begeleiden van alternatieve straffen voor minderjarigen en het organiseren en uitvoeren van preventie- en voorlichtingstaken. De Haltmedewerker heeft overleg met politie en openbaar ministerie over te verwijzen zaken.Tijdens de procedure van de Haltafdoening maakt de medewerker afspraken met ouders, jongeren, benadeelden en werkbegeleiders. In overleg met voornamelijk gemeenten en scholen worden activiteiten ontwikkeld ter voorkoming van kleine criminaliteit onder jongeren. WIE ZOEKEN Wl Een collega met een gerichte opleiding op MBO-niveau met enkele jaren ervaring. Wij bieden u een bruto maandsalaris dat afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1.587,00 (schaal 7) en maximaal 2.654,00 (schaal 8) bedraagt op basis van 36 uur per week. Daarnaast volgt het Haltbureau de arbeidsvoorwaarden van de gemeente Goes met een goede studiefaciliteitenregeling, flexibele arbeidstijdenregeling, kinderopvangregeling, betaald ouderschapsverlof, een pc- en fiets privé-regeling, mogelijkheid tot het kopen of verkopen van verlofuren en een gunstige hypotheekregeling. DE PROCEDURE Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw S. de Koeijer, coördinator Haltbureau, telefoonnummer 0113-249890.Voor informatie over de procedure kunt u contact opnemen met mevrouw P.EVis, personeelsconsulent, telefoon 0113-249633. Sollicitatie. Uw brief en cv stuurt u naar Haltbureau Oosterschelderegio, Albert Joachimikade 3, 4461 BG Goes. U kunt ook uw brief en cv per e-mail sturen naar: haltosb@zeelandnet.nl. De sollicitatietermijn sluit op 27 mei 2002. De sollicitatie gesprekken zijn gepland op 4 juni 2002 Wij streven naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeids-gehandicapten, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. Geen acquisitie! De Slichting Maatschappelijk Werk Oosterschelderegio is werkzaam op Noord- en 7Mid-Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en Sint Philips/and. De stichting heeft 70 mede werkers in dienst. Naast het Algemeen Maatschappelijk Werk en het werk van het Bureau Sociaal Raadslieden ais kerntaken, worden er werkzaamheden verricht in het kader van Bureau Jeugdzorg Sociaal Medisch Teams binnen het voortgezet onderwijs Detachering ten behoeve van derden De afdeling Welzijn voert haar werkzaamheden uit in de gemeente Goes. SMWO zoekt medewerkers met een hart voor mensen (24 uur p/w) De financieel medewerker: assisteert de facilitair manager onder andere bij het opstellen van begroting, jaarrekening en periodieke financiële overzichten levert daartoe correcte financiële basisgegevens aan en analyseert deze Functie-eisen: MBA/SPD aantoonbare ervaring met Excel, Exact en Word uitstekend cijfermatig inzicht zorgvuldig ingewikkelde berekeningen en spreadsheets kunnen maken analytisch inzicht verbanden kunnen leggen zorgvuldig omgaan met vertrouwelijke gegevens zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Ons aanbod: een arbeidsovereenkomst voor 1 jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd de functie wordt gewaardeerd conform de CAO Welzijn op de volgnummers 24-33: €2.210,36 - €2.700,90 op fulltime basis bij de functie passende secundaire arbeidsvoorwaarden deelname aan het pensioenfonds PGGM Sollicitatieprocedure: Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunt u richten aan SMWO, t.a.v. de sollicitatiecommissie Financieel medewerker, Postbus 310, 4460 AS Goes. De gesprekken worden gehouden in week 25-2002. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij mevrouw C.J. Smallegange, facilitair manager, telefoon (0113) 272150. De sluitingsdatum is 31 mei 2002. Sohiet^Jfietveld Zeeland Koeltechniek Commerciële en Industriële Koel-, Vries- en Klimaattechniek Binnen ons bedrijf is wegens groei plaats voor een De werkzaamheden zullen bestaan uit het zelfstandig of samen met collega's installeren, en repareren van koel en airconditioningsinstallaties bij onze klanten. U heeft: Een opleiding LTS/MTS-elektrotechniek Werkervaring als zelfstandig elektromonteur Een rijbewijs BE Interesse voor klimaattechniek en elektronica Wij bieden: Een goed salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Metaalnijverheid Een informele werksfeer en een goede mix tussen jonge en ervaren medewerkers. Voor meer informatie over deze vacature kunt u telefo nisch contact met ons opnemen, telefoonnr. 0118-614381. Uw schriftelijke sollicitatie incl. c.v. kunt u binnen 15 dagen sturen naar: Sohier Rietveld/Zeeland Koeltechniek, Finlandweg 6, 4389 PK te Vlissingen-Oost. Vihamij B.V. is een landelijk werkende technische en bouwmaterialei groothandel In de volgende branches.' - sanitair - centrale verwarming - hang- en sluitwerk, ijzerwaren, gereedschappen - elektrotechniek - dakbedekking - non-ferro metalen - horeca grootkeuken - bouwmaterialen - keukens - verzorgings-, onderhouds-, schoonmaak- en kantoor artikelen Vihamij heeft filialen op 48 plaatsen in Nederland. www.vihaMij.Hl Wij bieden je hiervoor de kans! Voor onze filialen ttBERGEN OP ZOOM en VLISSINGEN zijn wij op zoek naar COMMERCIEEL MEDEWERKERS Wat zijn de werkzaamheden? kunnen werken. Natuurlijk moet je een - Je helpt klanten in ons zelfbedienings-afhaal-commerciële instelling hebben, goed met voor inkoopgemaki magazijn (balieverkoop). - Je staat klanten te telefonisch te woord en noteert orders. - Je doet prijsopgaven, maakt offertes en vervolgt deze. - Je verwerkt de dagelijkse aanvulling van de voorraad. - Je draagt zorg voor de orde en uitstraling van de winkel en een goede presentatie van de artikelen. Kortom: een veelzijdige baan waarin je veel ervaring opdoet! Wat verwachten wij van jou? Wij verwachten dat je een opleiding op MBO- van opleiding en ervaring aan: niveau hebt, bij voorkeur MDS of MTS en enige ervaring hebt opgedaan bij een bouw- VIHAMIJ B.V. markt of een technische groot- of detailhandel. T.a.v. afd. Personeelszaken Affiniteit met ons assortiment en de wereld vanVacaturenr. ZB-0016 bouwen, installeren en onderhoud is on- Postbus 5169, 6802 ED Arnhem ontbeerlijk, wil je met plezier en overtuiging e-mail: vacature@vihamij.nl mensen om kunnen gaan en bereid zijn je kennis uit te breiden via in- of externe cursussen. Waf zijn je doorgroeimogelijkheden? Bij Vihamij gaat het niet alleen om een job, maar ook om een carrièremogelijkheid! Binnen de organisatie zijn er uitstekende dooi groeimogelijkheden naar functies als filiaalchef, vertegenwoordiger, account manager of regioleider. Ben je geïnteresseerd? Schrijf dan een sollicitatiebrief met vermelditu z o r g s t r o o m Zorg met respect, waar u ook woont Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentrum Rustenburg, Zorgcentrum Roggeveen hu is, Zorgcentrum Buitenrust en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorgstroom zoekt, in verband met de uitbreiding van zorg, voor de afdeling Thuiszorg per direct: Voor gemiddeld 3 tot 6 uur per week Als alphahelpende verricht u huishoudelijke werkzaamheden bij cliënten thuis. Zorgstroom bemiddelt tussen de zorgvrager en de alphahelpende die bij Zorgstroom staat ingeschreven. De alphahelpende is in dienst van de zorgvrager. U ontvangt een salaris van 9,31 bruto per uur (23 jaar en ouder), dit is inclusief vakantiegeld. Voor meer informatie over de functie van alphahelpende kunt u contact opnemen met het zorgbureau, tel: 0118-684000. Voor gemiddeld 9 tot 20 uur per week Als thuishulp verricht u voornamelijk huishoudelijke werk zaamheden bij cliënten thuis. De werkzaamheden vinden vooral in de ochtenduren plaats. De functie van thuishulp kan een basis zijn voor een verdere loopbaan bij zorgstroom, Door middel van interne scholing kunt u eventueel door groeien naar verzorgende functies. Voor gemiddeld 15 tot 20 uur per week Als verzorgingshulp verricht u huishoudelijke werkzaam heden en assisteert u bij persoonsgerichte lichamelijke verzorging bij zorgvragers in de thuissituatie. Daarnaast stimuleert u de zelfredzaamheid in de eigen woonomgeving. De werkzaamheden bestaan onder andere uit persoons gerichte lichamelijk verzorging en beperkte huishoudelijke verzorging. Tevens stimuleert u de zelfredzaamheid in de eigen woonomgeving. Door het wisselende karakter van de werkzaamheden en de individuele aandacht die aan de zorgvragers gegeven wordt, is de functie van verzorgende extra aantrekkelijk en boeiend. Afhankelijk van de afspraken die we met u maken, vinden werkzaamheden overdag en/of in de weekenden en avonden plaats. Voor meer informatie over bovenstaande functies en arbeidsvoorwaarden kunt u terecht bij de afdeling P&O, tel: 0118-684000. Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 31 mei a.s. richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter raad van bestuur. experts in ontwikkeling en leren Door het vertrek van één van onze medewerkers en de sterke toename van ons werk voor basisscholen, scholen voor speciaal basisonderwijs en voorschoolse educatie zoeken wij, met ingang van september 2002, een RPCZ Is actief in Zeeland (en daarbuiten) op veel terreinen waar ontwikkeling van mensen en organisaties een rol speelc RPCZ Voor- enVroegschoolse Ontwikkeling is bezig met programma's ontwikkelingsstimulering in gezinnen en kindercentra, met training en verbeterings trajecten In de kinderopvang, met opzetten van programma's op maat voor overheden. RPCZ Primair Onderwijs begeleidt en realiseert veranderingen, verbeteringen in basisscholen: invoeren van nieuwe methodes, verbetering van het klassenmanagement, invoeren van observatie- en registratie middelen, werken met computers in school, opzetten van de aanpak van een leerling met leer- of gedragsproblemen, adviseren van de schoolleiding, uitvoering van nascholing. projecten voor overheden. RPCZ Voortgezet Onderwijs is actief in v.o, roc's, hbo met praktijkgerichte adviezen, trainingen, invoeringstrajecten, projectleiding. Op het niveau van de individuele leraar, groepen leraren, de schoolleiding, de hele school worden blijvende effecten bereikt. RPCZTAO is bezig met Training, Advies en Organisatieontwikkeling in bedrijven en instellingen. Zelfsturing en resultaatgerichte communicatie zijn daarbij centrale begrippen. Er wordt gewerkt met de individuele werknemer, de leidinggevende, het team Wij zoeken mensen die op hun eigen manier een combinatie te bieden hebben van: n een goed zicht op de praktijk van het onderwijs; achtergrondkennis van met name leerprocessen, klassenmanagement, ontwikkeling van kinderen, leer-/gedrags- problemen, en dergelijke; gevoel voor en ervaring met veranderingsprocessen; vaardigheid in het goed kunnen omgaan met verschillende typen mensen; een jonge, enthousiaste, ondernemende instelling. Op dit moment hebben we vooral behoefte aan mensen die inzetbaar zijn in begeleidingswerk op het gebied van zorgverbreding en Weer Samen Naar School. Ook wie zich gedeeltelijk in deze omschrijving herkent en de inzet heeft verder te willen groeien in deze richting, wordt uitdrukkelijk gevraagd mee te solliciteren. Bij her RPCZ hebben we juist medewerkers nodig die zich voortdurend verder ontwikkelen. d De nieuwe schoolbegeleider zal ingezet worden in het team "Primair rt> Onderwijs". Binnen het RPCZ geldt een beleid waarbij na verloop van rijd plaatsing in een ander team kan plaatsvinden. Binnen afzien bare tijd zal centrale huisvesting in Vlissingen gerealiseerd worden. RPCZ schoolbegeleiders hebben een opleiding op hbo of universitair niveau. We denken daarbij aan mensen met een lerarenopleiding aangevuld met allerlei specifieke trainingen, cursussen, opleidingen. En aan mensen met universitair onderwijskunde/orthopedagogiek/- psychologie of HKP pedagogiek en gevoel voor de praktijk van onder wijs en opvoeding. Werken als schoolbegeleider is een intensieve job. Wij bieden daar- voor een open collegiale werksfeer, een nauw contact met de mensen waarvoor wij werken, interne professionalisering in een organisatie die volop in beweging is. Rechtspositie en salariëring volgens de CAO onderwijsbegeleiding. Zowel een full-time als een (niet te kleine) part time aanstelling behoort tot de mogelijkheden. Sollicitaties dienen uiterlijk 25 mei a.s. binnen te zijn bij de Directie n RPCZ, Noordweg 495, 4333 KE Middelburg, (rpcz@rpcz.nl) Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de teamleider Primair Onderwijs, drs Jan van Iwaarden, tel. 0113 31 28 81, privé 0113 37 19 02, of bij de directeur: drs Ben de Reu, tel. 0118 62 88 51, privé 0118 60 19 77. Sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 23-24. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland www.rpcz.nl US PALEIS w Je kent ze wel, de verkopers van Ijspaleis. Deze 'Cool Drivers' voorzien honderden gezinnen, dag na dag, van ijs- en diepvriesspecialiteiten. Nu is Ijspaleis op zoek naar enthousiaste om het team uit te breiden. Grijp dus nu je kans. En solliciteer voor een leuke baan waarbij je op eigen benen staat. Geïnteresseerd? Stuur dan een schriftelijke sollicitatie naar: Ijspaleis Sprundel BV t.a.v. Anja van de Kar Rucphensebaan 48, 4714 RE Sprundel Meer info? Bel Ad Heijnen 0165-353535

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36