Laat ze niet vallen Project Adviseur Hoofd Bedrijfshulpverlening m/v Savelanden leerkracht m/v groep 5/6 vervangers Emergis Giro 222111 Is dit jouw baan? DE BASIS roeptopvoor Algemeen assistent (m/v) Medewerkers schoonmaakonderhoud (m/v) 0900-8212411 Vacatures M/V Binnen Savelanden, dienst Techniek, Onderhouden Bouwzaken is een vacature ontstaan voor c 36 uur per week (vac. nr. E02-004) Ruimte om te leven De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden in deze functie zijn: - advisering omtrent installatie-aanpassingén'"en -uitbreidingen en medi zorgdragen voor realisatie van deze projecten. - bewaking van projectplarimng en voorbereiding van uitvoerings organisatie met betrekking tot renovatie-, nieuwbouwprojecten en meerjarenonderhoud aan gebouwen en installaties. - middeienbëheer. yf - aansturing en coördinatie van de bedrijfshulpverlening. Van de beoogde kandidaat wordt verwacht dat deze mede richting en inhoud gaat geven aan deze functie. Functie-eisen: wij denken aan een kandidaat op ruim MBÖ-niveau; richting werktuigbouw/installatietechniek. - kennis en ervaring op het gebied van bedrijfshulpverlening is zeer gewenst. Voordeze functie wprdt gelijktijdig in-/extern geworven. f- De standplaats voor deze-fulltime functie is Bergen op Zoom. Arbeidsvoorwaarden zijn-conform de CAO-V&V. Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met Sjef Backx, hoofd dienst Techniek, Onderhoud en Bouwzaken, telefoon: 0164 288862. Slachting Savelanden bestaat uit drie verpleeghuizen: het ABC {Bergen op Zoom)De ündenburgh (Steenbergen) Mariahove (Ossendrecht) acht zorgcentra: De Beukenhof (Putte) Meideduin (Hoogerheide) Mariahove (Ossendrecht) «De Nieuwe Haven (Dinteloord) «Onze Stede (Steenbergen)St. Elisabeth (Halsteren) St. Margaretha (Huijbergen) De Vossemeren (Nieuw-Vossemeer) - en: VAAZ (Verpleeghuiszorg Afdeling Algemeen Ziekenhuis) Savelanden is een organisatie met drie verpleeghuizen, acht zorgcentra en een verpleeghuiszorg afdeling in een ziekenhuis in West-Brabant. Onder de mantel van Savelanden is elk huis een leefgemeenschap op zich met een eigen sfeer. Omdat Savelanden een grote orga nisatie is, is er veel mogelijk. Binnen het werkklimaat dat getypeerd wordt door respect, openheid en betrok kenheid zijn wensen en ideeën op het gebied van werk tijden, kinderopvang, opleiden enzovoort bespreekbaar. Er werken 1275 medewerkers. Een functieprofiel en informatiepakket van Savelanden kunt u aanvragen door contact op te nemen met het secretariaat van de dienst BPO (Beleid, Personeel en Opleidingen), telefoon 0164 288890. Uw sollicitatie (o.v.v. het vacaturenummer) kunt u binnen 14 dagen na verschijning richten aan: Savenlanden, t.a.v. de dienst BPO, Postbus 73, 4600 AB Bergen op Zoom. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. montessorischool Het bestuur van de Montessori Vereniging Zeeland Montessorischool De Basis te Goes frambozenstraat 29,4462 EK goes,tei (oii3) 2167 07 kandidaten voor de functies van: parttime voor anderhalve dag per week voor alle groepen Montessorischool De Basis is een school met acht heterogene groepen en een enthousiast team. Het overbrengen van kennis is belangrijk, maar daarnaast staan de sociaal-emotionele ontwikkeling en het zelfstandig werken bij ons hoog in het vaandel. Als leerkracht wordt er van je verwacht dat je affiniteit hebt met het Montessori- onderwijs en dat je bereid bent je te verdiepen in de achtergronden en werkwijze van de school. Voor informatie kun je terecht bij de directeur van de school: Nelleke De Waele, telefoon: 0113 216707 (school) of 0113 232324 (privé). Sollicitatiebrieven met c.v. dienen uiterlijk maandag 3 juni binnen te zijn. Je kunt je brief sturen naar Nelleke De Waele, Albardastraat 48, 4463 VZ Goes of mailen naar debasis@zeelandnet.nl Klik ook op [(IFlBanenland.nl Elk jaar gaan 700.000 dieren dood door dierproeven. Dat moet anders, kan anders. Met alternatieven die dierproeven overbodig maken. Denkt u er ook zo over? Kom dan naar www.proefdiervrij.nl of bel 070-306 2468 en zie wat kunt doen. Pr oef diervrij Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voor de circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie De interne dienst, onderdeel van de Facilitaire dienst, verzorgt de logistiek en het perso nen- en goederentransport. Het centraal magazijn, de receptie en de winkel maken even eens onderdeel uit van deze dienst. Voorde interne dienst, waar in totaal 75 medewerkers werkzaam zijn, zijn we op zoek naar een: Voor 32 uur per week, tijdelijk voorde duur van één jaar, met de mogelijkheid tot omzetting in een vast dienst verband De functie Als algemeen assistent houdt u zich voornamelijk bezig met transportwerkzaamhe den. Zo vervoert u patiënten, goederen, documenten, voeding en medicijnen, zowel op het terrein als daarbuiten. Verder verzorgt u de interne postvoorziening en assisteert u bij werkzaamheden in het centraal magazijn. Ook het uitvoerèï^van (interne) verhuizingen behoort tot uw takenpakket. Het profiel U heeft een afgeronde opleiding op LBO-nïveau en bent in het bezit van een rijbewijs B/E. Bij voorkeur heeft u ervaring in een soortgelijke functie. Bovendien bent u in staat om in teamverband te werken en beschikt u over de nodige tact ten aanzien van de omgang met patiënten. U bent flexibel, toont initiatief en bent bereid om indien nodig in de weekenden te werken. Vacaturenummer: 2002.58 De afdeling Huishouding, onderdeel van de Facilitaire Dienst, verzorgd o.a. de schoon maak op de behandelafdelingen. Binnen de afdeling zijn 25 medewerkers werkzaam. O.a. vanwege uitbreiding zijn wij op zoek naar Voor 15 uur per week De functie U verricht, samen met collega's schoonmaakwerkzaamheden van uiteenlopende aard in zowel algemene ruimten als op behandelafdelingen. De werktijden zijn de werkzaamheden vinden afwisselend in de ochtend, dan wel in de middaguren plaats, voor 3 uur per dag. Het profiel Wij verwachten dat u affiniteit en bij voorkeur ervaring heeft met schoonmaakwerk zaamheden. Tevens vragen wij een flexibele opstelling en een gemotiveerde keuze voor vverken in de schoonmaak. U bent sociaal vaardig en u kunt tactvol omgaan met patiëntenN^^^ Vacaturenummer: 2002,62 Het aanbod Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functies, dan kunt u voor de functie algemeen assistent tussen 15,00-17.00 uur contact opnemen met Kees van de Ketterij, hoofd interne dienst. Het telefoonnummer is 0113 26 73 80, e-mailen kan natuurlijk ook: c.vandeketterij@emergis.nl. Voorde functie medewerker schoonmaakonderhoud kunt u dagelijks tussen 11.00 en 12.00 uur contact opnemen met Anne Krischer, hoofd huishouding (niet op woens dagen). Het telefoonnummer is 0113 26 73 96. E-mailen kan natuurlijk ook: krischer@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer linksboven op de envelop, kunt u vóór 29 mei 2002 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Anita Stoel, personeelsadviseur, Postbus 253,4460 AR Goes. Hete-mailadres is: personeel@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geestelijke gezondheids zorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste ant woord op ieders persoonlij ke vraag. Mensen behan delen, begeleiden en verzorgen. Deskundigen degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. Glazenwasser Vacaturenummer 49608-02 Werkzaamheden: glazen wassen bij een schoonmaak bedrijf. Contract: 38 uur, tijdelijk voor een halfjaar, bij gebleken geschiktheid wordt het omgezet naar een vast contract. Werklocatie: Walcheren. Gevraagd: een ervaren en/of gemotiveerde glazen wasser. Er wordt gezorgd voor een gedegen opleiding. Reacties naar CWI Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 24 05 00. Verkoopmedewerker Vacaturenummer 50640-02 Werkzaamheden: een groothandel is op zoek naar een verkoopmedewerker voor het aanvullen van artikelen en beheren van de afdeling. Verder de kassa bedienen en alle voorkomende werkzaamheden. Contract: 36 uur. Jaarcontract; bij goed functioneren vast. Werklocatie: Goes. Gevraagd: MAVO-diploma. Met computers om kunnen gaan, kennis van Windows en Excell. Reacties naar cwi Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 24 05 00. Draaier Vacaturenummer 50465-02 Werkzaamheden: draaien, frezen en werken aan de kotterbank. Ook behoren leidinggevende aspecten tot de functie. Contract: tijdelijk, 40 uur. Bij gebleken geschiktheid is een vast contract mogelijk. Werklocatie: Wemeldinge. Gevraagd: er is geen specifieke opleiding vereist, wel ervaring in een soortgelijke functie. Reacties naar cwi Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 24 05 00. Medewerkers Horeca Werkzaamheden: voor diverse horecabedrijven op Walcheren zoeken we koks, medewerkers bediening, afwashulpen, kamermeisjes en assistent keukenhulpen. Contract: verschillende mogelijk heden. Werklocatie: Walcheren. Reacties naar cwi Walcheren, telefoon (0118) 68 34 00. Straler Vacaturenummer 50575-02 Contract: tijdelijk, 40 uur. Werklocatie: Zeeland. Gevraagd: ervaring als straler geniet de voorkeur, in het bezit van vva-i is een pre. Reacties naar cwi Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 24 05 00. Beveiligingsbeambte Vacaturenummer 50459-02 Werkzaamheden: portierswerk bij gokhallen, evenementen en bedrijven, etc. Onregelmatig en voornamelijk in de avonduren en 's nachts. Contract: tijdelijk o uren contract, het betreft een oproepcontract met uitzicht op vast contract. Werklocatie: Zuidwest-Nederland. Gevraagd: in het bezit zijn van het diploma beveiligingsbeambte, bewijs van goed gedrag. Rijbewijs b. Bij voorkeur een ehbo-diploma. Reacties naar cwi Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 24 05 00. Chauffeur/besteller Vacaturenummer 50619-02 Werkzaamheden: u maakt bestellingen klaar en brengt deze vervolgens naar horecabedrijven en instellingen. U rijdt 2 a 3 rondes per dag. U laadt en lost kratten met vlees van ongeveer 20-25 l<g- Contract: tijdelijk, 40 uur. Bij goed functioneren kan het een vaste aanstelling worden. Werklocatie: Zeeland. Gevraagd: vbo/mavo-niveau. Rijbewijs b; ruime rij-ervaring. Een goede fysieke gesteldheid is vereist en u bent representatief. Reacties naar cwi Goes, Kolveniershof 33, telefoon (0113) 24 05 00. Meubelmaker Vacaturenummer 50119-02 Werkzaamheden: het ambachtelijk vervaardigen van meubelen. Contract: het betreft een voltijd dienstverband. Werklocatie: het werk is in St. Jansteen. Gevraagd: ervaring met deze werk zaamheden en in staat zijn om zelfstandig van tekening en/of foto meubelen te maken. Reacties naar cwi Terneuzen, Team Industrie, telefoon (0115) 67 96 79. Boekhoudkundig medewerker Vacaturenummer 50579-02 Werkzaamheden: taken zijn allround, bijv. rapporten uittypen, factureren, etc. Contract: het werk is ongeveer 8 uur per week; uren worden in onderling overleg vastgesteld. Werklocatie: St. Jansteen. Gevraagd: goede omgang met de computer en boek houdkundige kennis zijn van belang. Reacties naar cwi Terneuzen, mevrouw I. Heiszier, medewerker team Diensten, telefoon' (0115) 67 96 79. In ons land wordt 1 op de 150 mensen getroffen door epilepsie. Wij staan voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting via een infolijn, folders en brochures, begeleide vakantieactiviteiten, individuele hulp en epilepsie- projecten in ontwikkelingslanden. Word donateur. Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsie Infolijn: 0,10 per minuut) Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 270 3990 GB Houten www.epilepsie.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28