Yerseke gelooft in terugkeer PZC De Nooijer wil naar wereldtop Rustige zomer voor Martij n Dieleman Turnschool Zeeland houdt toernooi 22 Lichte stijging ledenaantal sportbonden NOCNSF Bart van Steveninck ziet kansen tegen Seolto agenda uitslagen wb vrijdag 17 mei 2002 PAPENDAL - Het aantal leden dat via de sportbonden bij sportkoepel NOCNSF is aange sloten, is in 2001 licht geste gen (1,1 procent) ten opzichte van 2000. In totaal bedroeg het aantal vorig jaar 4.844.268. Het waren er 54.156 meer dan in 2000. Het totaal aantal sportvereni gingen daalde afgelopen jaar met 301 naar 29.598 verenigin gen. Bij de afzonderlijke bon den heeft de Nederlandse Golf- federatie (NGF) er het grootste aantal nieuwe leden bijgekre- gen: 17.882. De KNVB zag 13.931 nieuwe lingen binnenkomen. Relatief gezien heeft de KNKF, de bond van krachtsporters, in 2001 de meeste aanwas: 55 procent meer leden dan in 2000. Er waren onder de sportbonden ook dalers. De Koninklijke Gymnastiek Unie voert die lijst aan: de KNGU had 8482 minder leden, afgelopen jaar. Vermoe delijk zullen de successen op het wereldkampioenschap 2001 en Europees kampioenschap 2002 het ledenaantal voor dit jaar wel stimuleren. Ook de tennisbond KNLTB (-8147) en de volleybal- bond NeVoBo (-5744) konden vorig jaar de negatieve spiraal die zich eerder al had ingezet, niet ombuigen. De badmintonbond NBB lukte dat wel. In 2000 daalde het le denaantal nog met 4411, een jaar later kwamen er weer 1848 badmintonners bij. In de administratie van de schaatsbond KNSB is een opvallende ontwikkeling te zien. In 2000 steeg de aanhang met maar liefst 24.248 perso nen, vorig jaar vielen er 3202 af. De grootste sportbond in Ne derland blijft de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond (KNVB), met 1.038.460 leden. De KNLTB (701.941) en de KN GU (288.121) volgen. De kleinste bond is de Bob- en Sleebond BSBN, met slechts 61 leden. De op één na kleinste bond is de curlingbond. Die bond komt net niet aan de hon derd leden: 99. ANP door Marco Hamelink YERSEKE - Na de twee gewon nen wedstrijden tegen Bevelan ders in de eerste ronde van de nacompetitie beginnen ze in Yerseke steeds meer te geloven in een terugkeer in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. In Zevenbergen speelt Yerseke morgen de eerste wedstrijd in de tweede ronde tegen Seolto. Yerseke-speler Bart van Ste veninck ziet kansen voor zijn ploeg. „Seolto is niet voor niets tiende geworden in de tweede klasse." Yerseke, dat vijf jaar geleden nog in de eerste klasse speelde, degradeerde vorig jaar na vier seizoenen ook uit de tweede klasse. De ploeg uit het vissers dorp maakt echter na een goed seizoen, waarin het tweede werd in de competitie achter Noad'6 7weer een reële kans om volgend voetbalseizoen terug te keren in de tweede klasse. „Wij kwamen dit jaar uit de tweede klasse en dan vind ik het logisch dat je een klasse lager in de top mee kan draaien", meent Van Steveninck. „Het kampi oenschap was blijkbaar iets te hoog gegrepen. Toch hebben we al met al een redelijk seizoen ge draaid waarin we zelfs de twee de periode hebben gewonnen." Met zestien doelpunten had Van Steveninck een groot aandeel in het succes van zijn ploeg. Toch had dat aantal volgens hem ho ger kunnen zijn. Van Steveninck vliegt voor zijn werk bij Schel- debouw al een jaar elke dinsdag naar Londen om op vrijdag pas terug te keren in Yerseke. De training schiet er zodoende nog al eens bij in. „Ik merk dat door het gebrek aan trainingsarbeid mijn niveau achteruitgaat. Ge lukkig had ik een redelijk hoog aanvangsniveau waardoor mijn achterstand alleszins meevalt." Steveninck is niet de enige die regelmatig verstek moet laten gaan op de trainingen. Door werkzaamheden in de mossel visserij en studie-activiteiten zijn er meer spelers die regelma tig een training over slaanJohn Vette, in zijn eerste jaar als trai ner bij Yerseke, kan het niet al tijd waarderen. Vette: „Nie mand is blij met zo'n lage opkomst. Als je op een training maar met zes man op het veld staat, werkt dat niet motive rend. Volgend seizoen baseer ik mijn selectie dan ook voorna melijk op spelers die wel op ko men dagen." Ook spelers die wel elke week op de training verschenen hadden zo hun bedenkingen. Van Ste veninck: „Door de lage opkomst zijn er wrijvingen geweest bin nen de groep. Ik heb ook tegen de trainer gezegd dat hij me dan maar een elftal terug moest zet ten als hij het een probleem vond dat ik er doordeweeks niet was. Gelukkig heeft hij me laten staan en zijn de problemen op gelost. Het heeft wel eens ge rommeld binnen de vereniging, maar het voetbal heeft er nooit onder geleden." Hoewel de tweede klasse lonkt, moet er niet te veel druk op het elftal worden uitgeoefend, meent Van Steveninck. „We hebben een redelijk jonge selec tie. Er is een aantal jongens uit de jeugd en de lagere elftallen doorgestroomd. Als de druk dan te groot is kan het fout gaan." De vorig ronde tegen Bevelan ders ging Yerseke redelijk ge makkelijk af. „We hebben niets te klagen dat we zo makkelijk een ronde verder zijn gekomen", vertelt Van Steveninck. „Eerlijk is eerlijk: Bevelanders was mis schien ook wel de makkelijkste tegenstander die we konden krijgen. Seolto zal wat dat be treft lastiger zijn." Eerste klap Yerseke speelt de eerste wed strijd in Zevenbergen. Daar zul len volgens de Yerseke-speler de punten gepakt moeten wor den. „We moeten het niet laten aankomen op de tweede wed strijd. Dat de eerste klap een daalder waard is bleek wel in eerste uitwedstrijd tegen Beve landers die we met 3-0 wonnen. Toch zegt een uit-overwinning niet alles. Dat zag je wel bij Se- rooskerke. Die ploeg won de uit wedstrijd met 3-2 en ging thuis alsnog het schip in." Toch ziet Van Steveninck kan sen voor zijn ploeg. „We zijn re delijk compleet. Anthonis Rie- dijk is geschorst, maar Jordy den Toonder komt weer terug van een schorsing. Natuurlijk hebben we ook een aantal lang durig geblesseerden, maar die zijn er al langer niet bij, dus dat levert geen veranderingen op. We hebben in ieder geval een goede kans. In de nacompetitie is iedere wedstrijd speciaal en de wil is er bij ons. Seolto is tien de geworden in die tweede klas se dus zo goed zal die ploeg nu ook weer niet zijn." Yerseke-speler Bart van Steveninck vanuit Londen: „Het heeft wel eens gerommeld binnen de vereniging." door Koen de Vries SORIA - Martijn Dieleman staat een rustige zomer te wachten. De volleyballer uit Goes heeft zijn club Numan- cia uit het Spaanse Soria te kennen gegeven dat hij zijn contract niet wil verlengen en hij hoeft niet in actie te komen voor het Nederlands team omdat hij niet geselec teerd is. Een van de weini ge dingen waarmee hij zich moet bezighouden is het vinden van een nieuwe club. „Achteraf gezien ben ik één jaar te lang in Soria geble ven", vindt Martijn Diele man (22). „Ik heb goed ge speeld, zeker in de play-offs. En toch zijn we maar derde geworden. Ons team bestaat uit goede spelers, maar het ontbreekt hen nogal eens aan mentaliteit en professiona lisme. Zelf ben ik technisch gezien dit jaar niet beter ge worden. Wel ben ik constan ter gaan spelen. Al met al is het de hoogste tijd voor iets nieuws. Een week na het eind van de competitie heb ik ge zegd dat ik wegging. Het geeft de druk dat ik wel móest gaan zoeken naar een nieuwe club. Erg rustig Inmiddels zijn er wat contac ten met clubs uit Frankrijk en Italië, maar die zijn nog niet erg serieus. „Het is nog erg rustig op de transfer markt. De meeste clubs zijn nog op zoek naar sponsoren. Met het aantrekken van nieuwe spelers zijn ze nog niet bezig", zegt de volley baller. Dieleman hoopt op een club die prijzen kan pakken. „In Nederland en nu ook in Spanje heb ik weieens de beker gewonnen, maar de landstitel grijpen is me nog niet gelukt. Ik hoop nu bij een club te komen waar mee ik kampioen kan wor den." Hoewel Dieleman had laten blijken dat hij niet stond te trappelen om in de nationale selectie opgenomen te wor den, is hij nu hij daadwerke lijk buiten de selectie is gela ten diep teleurgesteld. „Ik was er helemaal klaar voor. En nu ik de lijst met achttien namen bekij kzet ik vraagte kens. Volgens de bondscoach zou het niet goed met me gaan, terwijl ik de competitie hier juist heel goed heb afge sloten." Bondscoach Bert Goedkoop heeft één keer geprobeerd Dieleman uit te leggen waar om hij hem buiten de selectie heeft gelaten. Dieleman: ,Hij belde toen ik er niet was. Op mijn voicemail heeft hij gezegd dat hij nogeens zou bellen. Dat moet nog steeds gebeuren. Ik ben niet van plan om hem zelf te bellen. Het is voor mij een principe kwestie." Kwalificatie Dit weekend begint het na tionale volleybalteam met kwalificatiewedstrijden voor het EK, volgend jaar in Duitsland. Daarna volgen de wedstrijden voor de World League. De kans dat Oranje de finaleronde haalt, in au gustus in Cuba, lijkt echter klein. Al met al heeft het feit dat ik niet geselecteerd ben wel mijn eergevoel aangetast. Ik vind dat ik in het team thuis hoor. Het heeft waarschijn lijk ook zijn weerslag op de clubs die me eventueel willen aantrekken. Als een speler in het nationale team speelt, heeft dat een zekere meer waarde." Lui De komende dagen wikkelt Dieleman de laatste zaken af in Soria, zo'n 150 kilometer boven Madrid. Woensdag komt hij naar Goes voor waarschijnlijk een lange va kantie. „Ik moet oppassen dat ik deze zomer niet te lui word. Ik ga denk ik elke dag naar de sportschool, zodat ik fit blijf en meteen op volle kracht bij een nieuwe club kan beginnen." vrijdag— Atletiek Sportpunt Zeelandloop. Aanvang: 19.30 uur, afstand 10 km. Trimmers kunnen kiezen voor één tot en met vier ronden van 2.5 km. Inschrijven: Sportpunt Zee land te Goes. Basketbal Vrouwen. Eerste divisie: BV Lely-Niels Stensen, Baros-Gunco. Tweede divisie: Waldric-WSC. Derde divisie: Agathos- Tantalus. Mannen, beker: Mevo'80-Ma- rathon (20.00 uur). Biljarten Voetbaltoernooi Terneuzense Boys voor C-en B-junioren. Aan vang: 9.00 uur. Locatie: Zuidersportpark Terneuzen. Toernooi voor elftallen onder 21 jaar. Or ganisatie: De Noormannen. Aanvang: 11.30 uur. Locatie: sportpark de Prelaat in Westkapelle. Districtskampioenschappen junioren en D-pupillen. Locatie: sportpark de Veerse Poort in Middelburg. Aanvang: 10.30 Zaalvoetbal Terneuzen. Sporthal 't Zwaantje. Smile toernooi. Aanvang: 9.30 uur. Deelne mende teams poule A: La Porte d'Or, Smile Service, Buitenlust, Schippers, Freestyle, Steeg AA. Poule B: Bakker land, DPO Driewegen, Cinerent, Flux Elektro, Café Bar, Mer Q. Lady's Night. Afsluiting seizoen district Walcheren/De Bevelanden. Met demon stratie door Renee Luystenburg en Dan ny Walhout. Locatie: Biljartpaleis Ja cobs, Rilland. Aanvang: 19.30 uur. Tafeltennis Halve finale Hackenberg Cup. Organisa tie: tafeltennisvereniging Arnemuiden. Aanvang: 19.30 uur. Voetbal Afscheidsduel Angelo Verbraeken en Harm Rietjens. Aanvang: 19.00 uur. Lo catie: voetbalvelden HVV'24 te Hulst. _zondag_ -zaterdag- Tennis Zeeuwse districtskampioenschappen jeugd. Locatie: tennisbanen LTC Zierik- zee. Aanvang 9.00 uur. Voetbal BETAALD VOETBAL Nacompetitie, poule B: Excelsior-ADO Den Haag, Sparta-Volendam. Vijfde beach voetvolleytoernooi Vogel waarde. Locatie: parkeerterrein voetbal vereniging Vogelwaarde. Aanvang: 12.00 uur. Tiende Coen en Lloyd Doesburgtoer- nooi. Locatie: sportpark Schenge in Goes. Aanvang: 12.00 uur. Basketbal maandag- Mannen, beker: BV Souburg 2-Smokkel- hoek( 18.45 uur), BV Souburg-BC Vlissin- gen JJ (20.30 uur). Vrouwen. Eerste divisie: Jugglers-BC Vlissingen (Enschede, 18.30 uur), Asvu- JRC Boxtel. Derde divisie: AA/Tigers- Tantalus, Condor-SVH. Dammen Damsimultaan Aagtekerke. Locatie: ver enigingsgebouw Amicitia. Aanvang 12.00 uur. Motorsport Clubwedstrijd. MSV De Uitlaat, Vlissin gen—Oost. Aanvang: 12.00 uur. Schaken Open doorgeefkampioenschap van Sou burg 2002. Locatie: Schaakklub Sou burg. Aanvang: 11.00 uur. Tennis Zeeuwse districtskampioenschappen jeugd. Locatie: tennisbanen LTC Zierik- zee. Aanvang 9.00 uur. Veldkorfbal 4A: Blauw Wit-Luctor(15.45). R4A- Olym- pia W-Seolto 2 (14.00). Voetbal BETAALD VOETBAL Nacompetitie, poule A: RBC-Den Bosch, CambuurL-Emmen. ZATERDAGVOETBAL Eerste klasse, nacompetitie: Achilles Veen-Oostkapelle. Tweede klasse, na competitie: Dinteloord-Kogel vangers, Nivo Sparta-Tricht. Derde klasse, na competitie: Seolto-Yerseke, Meeuwen WHS. Vierde klasse, nacompetitie: Cad- zand-ZSC'62, Smerdiek-Streefkerk. Aanvang wedstrijden 14.30 uur Atletiek Pinksterwedstrijden Locatie. Zuider sportpark, Terneuzen. Aanvang: 11.10 Motorsport Derde wedstrijd Open Zeeuws Kampi oenschap en clubwedstrijd. Locatie: Mc de Sproeier, circuit Oude Polderweg, Wemeldinge. Aanvang wedstrijden 12.30 uur. Paardensport Dressuur RV Sé-Ros. 9.00 uur: paarden klasse B en pony's klasse LI. 10.07 uur: paarden klasse LI. 12.30 uur: pony's klasse L2. 12.52 uur: paarden klasse L2. 13.00 uur: pony's klasse Ml. 13.22 uur: paarden klasse M1. 15.00 uur: pony's klasse M2.15.22 uur: paarden klasse M2. Locatie manege De Eendracht te Vrou wenpolder. Rabobank Top Dressuurcompetitie. Paarden. 9.00 uur: klasse Z1. 12.00 uur: klasse Z2. Locatie hippisch sportterrein Axel, aan de Sportlaan 1 te Axel. Run-bike-run Dorps-duatlon. Aanvang: 12.30 uur jeugd 1. km lopen, 5.4 km fietsen en 1,5 km lopen. 13.30 uur: veteranen en vrou wen vier maal 1 5 km lopen en drie maal 5,4 km fietsen, 15.00 uur: mannen senio ren vier maal 1.5 km lopen en 3 x 5.4 km fietsen. Inschrijven: café/brasserie Karo- lingenburcht. Voetbal ZONDAGVOETBAL Derde klasse, nacompetitie: Desk-Moer- se Boys, IFC-Rood Wit. Vierde klasse, na competitie: Steenbergen-Hulsterloo, BSC-Domburg, Vijfde klassen, nacom petitie: Vogelwaarde-Ria W, NVS-Re- nesse. Aanvang wedstrijden 14.30 uur. door Roeland van Vliet VLISSINGEN - Jiu-jitsuka's als Jaimy de Nooijer moetje met een lampje zoeken, weet zijn trainer Peter Smid. De zeventienjarige Vlissinger is namelijk zo allround dat hij een uitzondering op de regel is. Juist daar om wordt hij een grote. „Ik wil absoluut naar de wereldtop." De Nooijer (breed en gespierd, maar rede lijk bescheiden) is een groot talent. Op zijn zestiende kwam hij al uit bij de senioren en werd hij derde op het Nederlands kampi oenschap. Amper een jaar later debuteerde hij in het Nederlands team. Bondscoach Bert van Haren selecteerde hem in maart voor het Hamburg Open en afgelopen week einde deed hij mee aan de Open Deense kampioenschappen in Ribe (zesde na twee verliespartijen en één keer winst). Het gaat erg snel met De Nooijer, maar verrassend is dat niet voor hemzelf en zijn omgeving. Smid van Sportinstituut Smid in Vlissin gen: „Nog voor zijn 22e staat hij op EK's en WK's. Hij is een uitzondering binnen de jiu- jitsu-wereld, hij kan in alledrie fases goed meekomen." Daar is even uitleg voor nodig. Een partij Jiu-jitsu bestaat uit drie onderdelen: het staande gevecht (schoppen en slaan, ver want aan karate en boksen), het staande duel (de tegenstander proberen te werpen, verwant aan judo) en het grondgevecht (klemmen en verwurgingen, eveneens ver want aan judo). In de drie fases moet de 'fighter' drie ippons scoren. „De wedstrijd kan binnen dertig seconden over zijn, maar anders heb je er twee keer twee minuten voor," weet De Nooijer. „Maar jiu-jitsu is dus geen judo, het is breder. Wij hebben beenklemmen, die judoka's niet eens ken nen." Door de mand Het gebeurt wel dat judoka's op jiu-jitsu- toemooien verschijnen. Maar die vallen dan door de mand. „Ik train niet voor niets vier uur in de week op boksen en nog eens vier uur op judo. Dat doe ik om in alle fases van de partijen goed te zijn. En wat in elke wed strijd geldt: de eerste slag is een daalder waard. Vandaar dat je wel moet trainen op boksen." De Nooijer staat nog onderaan de trap naar de top. In jiu-jitsu-land is namelijk een strenge hiërarchie. De Vlissinger moet zijn sporen nog verdienen, voor hij echt meetelt. „In Hamburg was ik nog wel een beetje een buitenbeentje, maar nadat ik wedstrijden had gewonnen was dat over." Maar dat be tekent nog niet dat hij meteen naar de grote toernooien mag. De Nooijer: „Je hebt een soort opschuifsysteem. Ik heb een aantal Nederlanders in mijn gewichtsklasse (-77 kg) voor me die al grote toernooien hebben gewonnen of zelfs wereldkampioen zijn ge worden. Die hebben dan al status, de bonds coach kan hen niet passeren. Ik moet dus een aantal gi'ote toernooien winnen om naar het EK of WK te mogen. Dan passeer ik de gevestigde orde.Er mag namelijk maar één deelnemer per gewichtsklasse naar derge lijke titeltoernooien. Als senior staat de jonge Vlissinger louter tegenover oudere, meer geroutineerde en krachtigere tegenstanders op de mat. „Ik ben bij de senioren altijd de jongste." Maar hij laat zich niet intimideren, al is het wel eens even slikken voor de wedstrijd. Zo stond hij in Hamburg tegenover topvech- ters in Europa. „Ze kunnen nog zo sterk zijn, het gaat om de techniek. Ik kan ook van ie mand van honderd kilo winnen. Als je tech niek maar beter is. Op kracht hoeft hij dan ook niet te trainen. „Ik sta nooit in een krachthonk. Die kracht krijg ik wel door veel op de mat te staan. Jiu- j itsu is ook geen vechtsportmaar een verde- digingssport. Je hoeft niet hard te slaan en te schoppen, als je het maar goed doet." Examen Bijna alle tijd van De Nooijer gaat op aan trainen. Maar daarnaast zit hij nog gewoon op school. Sterker nog: hij doet deze weken examen VMBO/Mavo, richting elektrotech niek. Toch zat hij afgelopen zaterdag in Ri be. Hij maakt zich niet eens druk om zijn examens, hij haalt het toch wel en mag dan volgend jaar naar het Cios in Goes. Daarna de Academie voor Lichamelijke Opvoeding en vervolgens aan de slag bij de marechaus see. Het is allemaal al gepland „Daar kan hij twintig uur werken en twintig uur spor ten, terwijl hij gewoon betaald krijgt," weet vader Ed de Nooijer. En full-prof worden? „Nee, dat is niet mo gelijk", vertelt Smid. „Maar als het kon, zou dat niet goed zijn. Stel je staat in de WK- finale en je hebt een armklem bij de te genstander. En je weet dat als je wint je 50.000 euro krijgt. Bij verlies de helft. Nou, dan zou je zijn arm breken om te winnen. Dat is niet goed voor de sport. Je moet wel respect blijven houden voor je tegenstan der." van onze sportredactie MIDDELBURG - Turnschool Zeeland houdt zondag het twee de Spaar Select-tumtoernooi. Zo'n 60 turnsters gaan de strijd aan op de niveaus Topsport en Nationale Wedstrijdsport. De individuele meerkamp wordt gehouden in sporthal De Zand kuil in Middelburg. Naast Turnschool Zeeland zijn Animo Roosendaal, Patrick Echt, Turning Point Sittard en KDO Lekkerkerk van de partij. Tijdens de eerste wedstrijdron de, die start om 10.00 uur, ko men de categorieën Pupillen II en Jeugd op Topsport-niveau in actie, evenals de groepen instap en pupillen I en II op NWS-ni- veau. De prijsuitreiking staat gepland om 13.00 uur. De tweede wedstrijd begint om 13.30 uur. D an is de beurt aan de Topsport-turnsters in de cate gorieën junioren en senioren. Onder hen Nicole Casteleijn (ju nior), die tot voor kort uitkwam voor Turnschool Zeeland en momenteel traint bij Patrick in het Limburgse Echt. Op Nationaal niveau komen verder de jeugd, junioren en senioren in actie. De uitslag van deze ronde wordt om streeks 16.00 uur bekend ge maakt. Tijdens de pauze tussen de eer ste en tweede wedstrijdronde zal een demonstratie worden gegeven door de ritmische gym nastiek turnsters van Turn school Zeeland. Tot deze gym nasten, die uitkomen voor Sportuna uit Spijkenisse, be hoort ook Anja Pobokova. Po- bokova is regerend jeugdkam pioene op Topsport-niveauenis nog volop in de race voor hetNe derlands kampioenschap. Judo Maribor (Slv). EK. Mannen, klasse tot 60 kg Tweede ronde: Novikau (Wru) wint van Houkes (Ned) met ippon. Finale: Douma (Fra) w.v. Ismaylov (Aze). Om derde plaats: Khergiani (Geo) w.v. Tay- mans (Bel), Stanev (Rus) w.v. Buchanan (Gbr). Klasse tot 66 kg. Eerste ronde: Re- vazisjvili (Geo) wint van Van Dijk (Ned) waza-ari. Herkansing: Van Dijk w.v, Shlyk (Wru) yuko, Nastoejev (Oek) w.v. Van Dijk waza-ari. Finale: Ungvari (Hon) w.v. Krnac (Slw). Om derde plaats: Nastoejev w.v. Georgiev (Bul), Matsiev (Rus) w.v. Revazisjvili Open klasse. Tweede ronde: Dennis van der Geest (Ned) w.v, Ruano (Spa) ippon. Derde ronde: Van der Geest w.v, Braidottï (Ita) ippon. Halve finale: Van der Geest w.v. Kosztolanczy (Hon). Finale: Van der Geest w.v. Mikhaylin (Rus) ippon. Om derde plaats: Sjarapov (Wru) w.v. Kosztolanczy (Hon), Soares (Por) w.v. Ruano. Vrouwen, klasse tot 48 kg. Finale Jossi- net (Fra) w.v. Moskvina (Wru). Om derde plaats. Moricz-Moise (Roe) w.v. Hormigo (Por), Macri (Ita) w.v. Perc (Slv). Klasse tot 52 kg. Eerste ronde: Maddalo- ni (Ita) w.v. Van Gurp (Ned) ippon. Finale: Singleton (GBr) w.v. Carrascosa (Spa). Om derde plaats: Nareks (Slv) w.v. Mad- daloni, Dumitru (Roe) w.v. Heylen (Bel). Open klasse: Finale: Gerber (Dui) w.v. Dongoezasjvili (Rus). Om derde plaats: Andolina (Ita) w.v. Veys (Bel), Bisseni (Fra) w.v. Rodrigues (Por). Sportuitslagen Lucky Day d.d. 16-05-2002. 01-11-14-17-20-21-27-37-40-42-43-44- 49-53-57-60-64-68-72-76 (onder voorbehoud) Wielrennen Jaimy de Nooijer (rechts) wil onder leiding van zijn trainer Peter Smid de wereldtop halen. foto Lex de Meester Vredeskoers. Achtste etappe. Braslau- Belsjatov: 1. Lupeikis (Lit) 213,5 km in 4.47,41, 2. Precechtel (Tsj), 3. Krasinski (Pol), 4. Aug (Est) 13.18, 5. Levandovsfc (Pol), 6. Jezovski (Pol). Algemeen klasse ment: 1. Przydzial (Pol) 29.48.51,2. So senka (Tsj) 0.03, 3. Piil (Den) 3.11,4.Cft mielevksi (Pol) 3.46, 5. Piatek (Pol), 6 Christensen (Den) 4.15. I Derde wedstrijd in de Van Dijke Snel transport avondcompetitie. Categone I A: 1 Dirk van Dam, 2. Johnny van dtj Klooster, 3. Johnny Hoogerland,4.Den nis Raadtgever, 5. Kees de Wijze Catt gorie B: 1Kees Hoogerland, 2. Jack van der Horst, 3. André Traas, 4. Evert Eek hardt, 5. Jan Meijers. Vrouwen. 1 Baukje Doedee, 2 Edith Gerards, 3. Margoi Baayens, 4. Marleen Remijn, 5.SusanLa vooij. ZaalvoetbalJ ZW De Bevelanden. Eerste klasse SV- K/Plieger - FC Havenzicht 5-5 Eindstand 1. Apollo Snb.Gm. 24-66, 2. Bloemiste' Wisse 24-55, 3. FC Havenzicht 24 50.j Kamerbreed 24-42, 5. DecokaydeVer bron 24-41, 6. FC Havenzicht 2 24-40. KI. Imha Computers 24-30,8. KI Matisse 24-29, 9. SV Kats Plieger 24-26, 10 5 i Heer Arendskerke 24-24, 11Gem. Goö van Sabben 24-24, 12. Café de Koren beurs 24-21,13. PTT 24-15. Tweede klasse: Kloetinge 3 - FCTotal J Eindstand: 1. ESK Bati 24 69, 2. Mes- sina/C1000 Clement 24-66, 3 De Land bouw 24-49, 4. Café Bonaparte 24-44,5 Content 24-38,6. Wolter Dros 24-37,' PTT 2 24-31, 8. Café Nationaal 24-28, i Slagerij Krijger 24-28,10 Kloetinge32- 24, 11. Camp. de Paardekreek 24-21, FCTotal 24-13,13. Kloetinge424-10. j Derde klasse: SV Robur - Colijn IT"- Delta Nuts - Rabo HZ 6-7. Intersport-^ bery de Jonge 3-0, Delta Mossel Tankershipping 0-3. Eindstand; 1-SVw I bur 22-55, 2. Rojas Tankersh. 22-51, Delta Mossel 22-49.4 LW Meyer 22-41,. Intersport 22-39, 6. Colijn IT 22-29,I Sturris Yerseke 22-29, 8. Kloetinge»" i 25,9. Rabo HZ 22-25,10. FaberydeJcW 22-24,11. Delta Nuts 22-21,12. Keurmoi dienst 22-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 22