Rekenfouten- festival Nierpatiënte Hermien kon dialyse niet meer ontlopen Q PZC 12.895,- 3.100,- 14.295,- 17.795,- 2.300,- 3.690,- Profiteer nu bij de Mitsubishi dealer. 19.645,- 1.695,- 19.940,- 26.995,- 3.125,- 7.740,- 23.445,- 3.125,- a 24.190,- i Ook in uw vakantie dagelijks de PZC Bekendmaking PZC 12 "Ik was te ziek" NIERSTICHTING EEN VOETZORG MINDER Berkhout schoenmodes donderdag 16 mei 2002 Space Star Live inci. pakket t.w.v. 2.300, Dubbele airbag Airconditioning® 15" lichtmetalen velgen Metallic lak Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening Elektrisch verstel bare en verwarmbare buitenspie gels Elektrisch bedienbare ramen vóór Mistlampen vóór Roofrails Silver center- en meterpaneel Luxe bekleding. Colt Xplöd Powered by Sony inci. pakket t.w.v. 3.100,-.CDX-CA 600X radio/CD-speler* Dubbele airbag Leren stuurwiel* Leren pookknop 14" licht metalen velgen Airconditioning Blauwe toerentellerplaat Centrale portiervergrendeling Metallic lak Speciale, sportieve bekleding op stoelen en deurpanelen. De Mitsubishi dealer heeft meer verstand van auto's dan van rekenen. Kom daarom snel langs en profiteer hiervan! Want bij de Mitsubishi dealer vindt u vijf ver schillende modellen voorzien van luxueuze uitrustingspakketten, waarvoor u tijdelijk duizenden euro's minder Carisma Drive inci. pakket t.w.v. 1.695,-. 4 airbags Airconditioning ABS 15" lichtmetalen velgen Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening Elektrisch bedienbare ramen vóór Metallic lak Elektrisch verstelbare en verwarm bare buitenspiegels gr Buitenspiegels in carrosseriekleur Silver center- en meterpaneel en instap- lijsten Luxe bekleding. Space Wagon Live inci. pakket t.w.v. 3.125,-. Dubbele airbag Airconditioning 16" lichtmetalen velgen Centrale portier- vergrendeling met afstandsbediening ABS Elektrisch bedienbare ramen vóór en achter Elektrisch verstel bare en verwarm bare buitenspiegels VDO dayton audio- en navigatiesysteem. Galant Drive inci. pakket t.w.v. 3.125,-. Dubbele airbag Airconditioning ABS 16" lichtmetalen velgen Centrale portiervergrendeling met afstands bediening Elektrisch bedienbare ramen vóór Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels VDO dayton audio- en navigatie systeem. betaalt. Reken maar uit! Kiezen voor Mitsubishi is kiezen voor betrouw baarheid. Weinig andere automerken scoren immers zo hoog in betrouwbaarheidsstatis tieken als Mitsubishi. Elke nieuwe Mitsubishi wordt dan ook standaard geleverd met 3 jaar Multigarantie en Inter- Euro Service. En dat is geen rekenfout! www.mitsubishi-motors.nl MITSUBISHI MOTORS Axel, Garage De Tol Vervaet B.V., Vaartstraat 1, (0115) 56 16 28 Goes, Tramper Goes B.V., Pearyweg 2, (0113) 23 07 68 Vlissingen, Autobedrijf J.W. de Voogd, Bedrijfsweg 4, (0118) 47 06 66 Hermien van de Weide, van het legendarische zangduo Gert en Hermien, is sinds een aantal maanden dialysepatiënt. "Dat mijn nieren niet meer goed werkten, kwam bij toeval aan het licht. Ik liet mijn bloed prikken, een jaar of tien geleden. Vervolgens belde een arts; er was 'iets' niet goed. Niet zo ernstig, maar wel moest ik mij jaar lijks laten controleren. Zo'n vier jaar geleden kreeg ik echter een abnormaal hoge bloeddruk. Dood moe was ik, zag sterretjes. Ik ging flink fruit eten, maar toen schoot het kaliumgehalte van mijn bloed omhoog. Dat was het moment dat mijn huisarts me doorstuurde naar de internist-nefroloog. Mijn nieren bleken twee rare floddertjes. Ik moest op dieet en kreeg medicij nen. Fruit en groente precies af passen, dat is voor mij heel erg want ik ben er juist gek op. Het duurde ook lang voordat ik aan zoutloos eten gewend was. Maar het moeilijkste is om maar een halve liter per dag te mogen drin ken. Ik drink nu kleine kopjes, dan lijkt het meer." 'Laat me nu maar even.' "Eind vorig jaar ging het steeds slechter met me. Plotseling kon ik de trap niet meer op. Ik had dialyse zover mogelijk, liefst tien tot twintig jaar, voor me uitgeschoven. Ik zag mezelf niet zitten in zo'n zaal met allemaal zieke mensen. Dat leek me verschrikkelijk. Maar ik kon dia lyse niet meer ontlopen. Ik was te ziek." Na een aantal maanden dia lyse voelt Hermien zich fysiek stukken beter. "Maar als nierpa tiënt binnen een gezonde omge ving neem je altijd een eenzame positie in. Je ziet er gewoon uit, ter wijl er door die vermoeidheid zo veel is dat je niet kunt. Dat moet je voortdurend blijven aangeven. Ik ben nu eindelijk zover dat ik kan zeggen: laat me maar even..." Heeft u vragen? Wilt u meer infor matie? Bel de gratis infor matielijn nierziekten 0800 - 388 00 00. Steun de Nierstichting. Nierstichting Nederland www.nierstichting.nl giro 88.000 Voor mode, pasvorm Heeft u: VOETPROBLEMEN? LOSSE STEUNZOLEN? Wij hebben een uitgebreid assortiment in verschillende breedte maten. Nieuw: wijdte K Zuidstraat 6 Sas van Gent Tel. 0115-451562 Verhulst— Ganzepoortstraat 19 Goes Tel. 0113-221430 Onteigening voor de verbetering van het wegvak Roofack- Schoondijke van rijksweg N58, met bijbehorende werken gelegen in de gemeente Oostburg De minister van Verkeer en Waterstaat maakt bekend dat hij het voornemen heeft om een Koninklijk Besluit te bevor deren, waarbij op grond van artikel 72a van de onteigeningswet ter onteigening worden aangewezen de onroerende zaken, die nodig zijn voor de verbetering van het wegvak Roofack-Schoondijke van rijksweg N58, met bijbehorende werken gelegen in de gemeente Oost burg. Op de voorbereiding van bedoeld Koninklijk Besluit is de in afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht geregelde procedure van toepassing. In dit verband wordt medegedeeld dat de op grond van artikel 63, tweede lid, van de onteigeningswet vereiste en op de voorgenomen onteigening betrekking hebbende stukken ter inzage liggen aan de balie van de afdeling VROM, in het gemeentehuis van de gemeente Oostburg, Raadhuisplein 14501 BG Oostburg (tel. 0117 - 45 70 00) en wel van 17 mei toten met 14 juni 2002. De stukken kunnen in deze periode aldaar worden ingezien op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur. Tevens kunnen voornoemde stukken worden ingezien op werkdagen van 14.00 uur tot 16.00 uur met uitzonde ring van de vrijdag. Belanghebbenden kunnen gedurende de hiervoor genoemde periode naar keuze schriftelijk of mondeling hun zienswijze naar voren brengen. Schriftelijke reacties kunnen worden gezonden aan de hoofdingenieur directeur van de Rijkswaterstaat in de regionale directie Zeeland, Stafafdeling Bestuurlijk Juridische Zaken, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Voor mondelinge reacties kan contact worden opgenomen met mr. J.W. Oostingvan Rijkswaterstaat directie Zeeland, tel. 0118 - 68 63 26. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Directie Zeeland 111 Vakantie in Nederland: Wanneer u uw vakantie in Nederland doorbrengt, kunnen wij er voor zor gen dat de PZC op uw vakantieadres wordt bezorgd. De bezorging bij u thuis wordt dan tijdelijk stopgezet. Ook kunt u de PZC tijdelijk bij iemand anders laten bezorgen. Geef ons naam en adres op en wij bezorgen daar gedurende uw vakantie de PZC. Vakantie in het buitenland: Als u met vakantie naar het buiten land gaat, bieden wij u de volgende mogelijkheden: ic U doet tijdens uw vakantie een an der een plezier met de PZC. Geef ons naam en adres op en wij bezor gen daar gedurende uw vakantie de PZC. ic U laat de PZC opsturen naar uw va kantieadres in het buitenland. Geef ons uw vakantiebestemming en wij sturen geheel voor uw risico de PZC dagelijks aan u op. Kosten volgens PTT tarief. U onderbreekt tijdelijk uw abonne ment (minimaal voor een week). Het teveel betaalde abonnements geld wordt dan verrekend. Vul de gegevens hiernaast in, knip de ze bon uit en stuur 'm minstens twee weken voor het begin van uw vakan tie naar ons op. Ter voorkoming van onjuiste adressering kunnen opdrachten per telefoon NIET in behandeling worden genomen. GEGEVENS ABONNEE: naam: adres: postcode: woonplaats: telefoonnummer: eerste verzenddag: eerste dag weer thuis bezorgen: bezorg de krant op onderstaand va kantieadres: naam: - adres: postcode: woonplaats: geef mijn abonnement gedurende mijn vakantie aan: naam: adres: postcode: woonplaats: J onderbreek mijn abonnement en ver reken het abonnementsgeld. eerste dag geen krant: eerste dag weer thuis bezorgen: Stuur deze bon naar: Provinciale Zeeuwse Courant Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 123 4380 VB Vlissingen (postzegel niet nodig) e-mail: abo@pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 12