Patrijzen komt er niet aan te pas Smerdiek vloert WIK'57 PZC Rentree Arnemuiden weer jaar uitgesteld De Vlieger waant zich even winnaar halve marathon Derdeklasser druipt teleurgesteld af na 2-0-verlies tegen Rood Wit Ruime zege van Luctor op NVS Spui helpt Cadzand Judozege voor Van de Grift Ganze zet stap richting districtsbekerfinale uitslagen agenda Biljartsters naar NK wb 16| maandag 13 mei 2002 door Marco Hamelink 's-HEERENHOEK - Het was gistermiddag muisstil bij de kleedkamer van Patrijzen. Eén voor één kwamen de spelers met gebogen hoofd naar buiten. De ploeg uit 's-Heerenhoek verloor op eigen veld kansloos met 2-0 van Rood Wit uit Sint-Wille- brord en is uitgeschakeld in de nacompetitie. Patrijzen won vorige week de uitwedstrijd in Sint-Willebrord met 2-1 en had dus goede papie ren om een ronde verder te ko men. Patrijzen-aanvoerder Ron de Vos vroeg zich dan ook hard op af of zijn ploeg de tegenstan der misschien niet heeft onder schat. „We wisten dat bij Rood Wit enkele spelers ontbraken, dus dachten we dat een gelijk spel toch minimaal mogelijk was. Misschien heeft dat ons wel genekt. Dit hadden we absoluut niet verwacht. Daarom is de te leurstelling binnen de groep nu ook zo groot." HEINKENSZAND - De voet ballers van vijfdeklasser Luc- tor'88 hebben met grote cijfers gewonnen van NVS. De Beve landers wonnen met 6-1. Direct vanaf de aftrap domi neerde Luctor de wedstrijd dan ook, wat leidde tot 3-0 halver wege via treffers van Stefan van Hoepen (2x) en Arne Honingh (strafschop). De tweede helft was nog geen minuut aan de gang toen Kees B'osters tegen- scoorde namens NVS, dat hier na ook probeerde om de tegen stander meer onder druk te zetten. Na de treffer waarmee Andy Latusia de stand naar 4-1 tilde was het gedaan met het verzet van de gasten, zodat Marco Utermark en Leon van Zaltbommel het halve dozijn treffers konden volmaken, 6-1. De slotwedstrijd in deze nacom petitie gaat tussen Renesse en NVS Patrijzen kon geen moment in de wedstrijd aanspraak maken op een punt. Te vaak liepen de combinaties op niets uit. Als er al dreiging richting het doel van Rood Wit was, kwam de beslis sende pass zelden bij het spit- senduo Wilfred van den Dries en Hubèr Rentmeester. De keren dat ze bereikt werden, waren ze zelf niet gelukkig in de afwer- king. Trainer Kees van der Sluis er kende dat het voorin bij zijn ploeg niet lekker liep. „Te vaak viel de bal net niet goed of kozen de spitsen ongelukkig positie. Rood Wit deed wat het moest doen en bleef ons goed onder druk zetten. Je weet dat je dan op een moment in de wedstrijd tegen een counter aan kan lo pen", aldus Van der Sluis. Gelijkmaker De trainer zag zijn ploeg in de twintigste minuut op achter stand komen door een doelpunt van Patrick van Meer. De bal werd vanaf de linkerkant hoog het zestienmetergebied in ge trapt en doorgekopt door een verdediger van Patrijzen. Bij de tweede paal stond Van Meer vrij en hij kon de bal onder doelman Sjimmie Kikkert door spelen: 0-1. In de eerste helft was Patrijzen twee keerdicht bij de gelijkma ker. Ron de Vos mocht twee keer een vrije trap nemen en even zo vaak draaide de bal goed om de muur. Rood Wit-doelman Corné van Zundert wist zijn doel ech ter schoon te houden. „Je moet met vrije trappen een beetje geluk hebben en dat ont brak vandaag", vertelde De Vos. „We hebben het echter zelf ver speeld. De spaarzame kansen die we kregen spelen we niet goed uit. Dat is een zaak van concentratie en tactiek waar we niet goed mee om zijn gegaan." In de tweede helft zette Patrij zen goed druk, maar wederom waren de passes onnauwkeurig. Ook voorin stapelde men fout op fout of durfde men simpel weg niet op het doel te schieten Waar Patrijzen bleef jagen op de allesbevrijdende treffer loerde Rood Wit op de counter. Het Patrijzen-speler Hubèr Rentmeester (links) probeert langs een speler van Rood Wit te komen. duurde toch nog tot vijf minuten voor het einde voordat Rood Wit weer wist te scoren. Jaap van Dam maakte het tweede doel punt voor zijn ploeg na een dis cutabel moment in de wedstrijd. Van der Sluis: „De grensrechter vlagde voor een ingooi voor ons en op het moment dat een speler van Rood Wit de bal gooit, steekt hij zijn vlag de andere kant op. Er stonden toen vijf spelers van Rood Wit tegen twee verdedigers van ons. Daar doe je dan niets meer tegen Door dit verlies eindigt de voet balcarrière van Ron de Vos een aantal wedstrijden eerder dan gewenst. „Ik had er graag nog een aantal wedstrijden aan vastgeplakt", zei de 31-jarige aanvoerder. „Ik merk echter dat mijn gewrich ten slijtage gaan vertonen en dan kun je beter stoppen. De jeugd moet nu maar eens een kans krijgen." En bij promotie? „Dan was ik zeker nog een jaar doorgegaan", aldus De Vos la chend. Patrijzen - Rood Wit 0-2 (0-1). 21. Patrick van Meer 0-1, 85. Jaap van Dam 0-2. Gele kaartAlex Stevens, foto Willem Mieras Erilc van der Heijden (beiden Rood Wit). Scheidsrechter: H.J. Tempe laar (Dordrecht). Aantal toeschou wers: 350. Patrijzen: Sjimmie KikkertCamiel Rentmeester, Henk van den Brink (58. Sander Sallet), André Smulder, Peter de Jong, Ron de Vos, Joffrey Geldof. William Salletl, Arjan Ver burg, Wilfred van den Dries, Hubèr Rentmeester. door Björn Goorden ZALTBOMMEL - Er staan nog slechts drie minuten op de klok waarin de ploeg een drietal tref fers moet maken wil het de vol gende ronde van de nacompeti tie bereiken. Een onmogelijke opgave, maar voor de meege reisde Arnemuiden-aanbang reden genoeg om nog maar eens massaal het lied 'Hart voor Er- remu' aan te heffen. En om trai ner Adriaan Nieuwenhuijse na drie dienstjaren uit te luiden. Want hoe teleurstellend het sei zoen ook eindigt, een Arnemui- denaar wenst niet met gebogen hoofd af te druipen. Het leed van een opnieuw uitge stelde rentree in de eerste klasse werd zaterdagmiddag zo enigs zins verzacht. Wat de oefen- meester betreft in elk geval wel „Sportief gezien neem ik met deze 5-2-nederlaag tegen Nivo Sparta op een slechte manier af scheid", aldus Nieuwenhuijse. „Want Arnemuiden hoort naar mijn mening in de eerste klasse uit te komen. Dat het me niet ge lukt is ze daar naartoe te leiden, beschouw ik als een smet op mijn carrière." Supporters Om die reden verlaat hij het warme nest aan de Walcherse kust met pijn in het hart. ..Wat een prachtig publiek, hè. Ik denk dat er niet veel tweede klassers zijn waar zoveel sup porters mee naar een uitwed strijd reizen. Als je ze hier weer eens bezig zag. Met al dat vuur werk, de liederen; schitterend." Niet alleen de boomlange trai ner was zichtbaar onder de indruk van de steunbetuigingen van de Arnemuiden-supporters aan hun ploeg. Het Gelderse pu bliek in Zaltbommel genoot van de taferelen op de kleine, volge pakte tribune op het Euro Sportpark. Romeinse kaarsen, lichtkogels, rookbommen, ge zang en toeters zorgden voor een waar 'Europa-Cupsfeertje'. Het vrolijke rumoer op de tribune was na een halfuur spelen ech ter volledig verstomd. Want de thuisclub leidde toen al met 4-1 Na een kwartier liet Ronnie Moerdijk tegenstander Daan Hijzen veel te veel ruimte. De aanvallende middenvelder var Nivo Sparta kreeg in het z<* tienmetergebied de kans aan:; leggen voor een schot in de kom hoek, dat doelman Dylan Ger ritsen te machtig was. Nauwe lijks zes minuten later gmj Gerritsen zelf in de fout bij ee' indraaiende corner. De Arno- muiden-keeper bokste de baJ ongelukkig tegen de ruggen va: zijn eigen verdedigers aan 2-0 Nog voor de dertigste minui aanbrak zette Louren Dorleij: Nivo Sparta zelfs op 3-0. ft middenvelder reageerde attent toen Dylan Gerritsen moenf had de vrije trap van Michae! Bambacht die door de muui heen ging, te verwerken. Jacky de Smit zette kort daarop de eerste de beste kans voord': Zeeuwen om in een treffer ec bracht weer even hoop. De bon kige spits, die bijna bij elkesue cesvolle actie door de aanhang liefdevol werd bezongen mei 'Bolke, Bolke, Bolke de Bee: daar is-ie weer', knikte de vriji trap van Kees Davidse simpt binnen. Even later stond he echter alweer 4-1. En weena, - het handelen van Dylan Gem; sen er niet goed uit. Een vrij trap vanaf de middellijn va- rechtsback: Jochem van Over] steeg vloog over iedereen, ondq wie de graaiende Arnemuidei] keeper, het doel in. Wie dacht dat de onderliggend partij zich bij die uitzichtloze::] tuatie (4-1-achter en heendun al met 1-0 verloren) zouneerleg gen, kwam er bekaaid vanü Want Arnemuiden blééf gaar, Veel kansen en goals leverde c niet aflatende strijdvaardig heid echter niet op. Het bleef b; de 4-2 van Kees Davidsedie la ter door Hans Bartholomew nog teniet werd gedaan: 5-2. Nivo Sparta - Arnemuiden 5-2(4-11 18. Daan Hijzen 1-0, 24. Dylan Get ritsen (eigen doelpunt) 2-0,29. Lots ren Dorleijn 3-0, 31. Jacky de Sm 3-1, 31. Jochem van Oversteeg 4-i 68. Kees Davidse 4-2, 88. Ban Bartholomeus 5-2. Scheidsrechte A.ii. IJzerman (Meteren). Aania toeschouwers: 300. Arnemuiden: Dylan Gerrilsen;Roii nie Moerdijk, Jaco Moerdijk. Joi Poortvliet en Corjan Marijs: Coi Schroevers, Jeannot Wolf (46. Aim van Belzen), John Crucq en PatnJ. Siereveld; Jacky de Smit en Ka Davidse. van onze sportredactie TERNEUZEN - De snelle tijd van 1 uur, 8 minuten en 3 secon den waarmee hij de finish op het Scheldoradoplein gepasseerd was, wekte verbazing' bij de Vlissingse atleet Johan de Vlie ger. Was hij echt winnaar ge worden van de halve marathon van Terneuzen? Hij kon het niet geloven. „Er liep toch iemand ver voor ons?", zei De Vlieger nadat zijn mond was open gevallen van verba zing toen hij met zijn winst en tijd werd geconfronteerd. Korte tijd na De Vlieger arriveerde Patrick de Boevere aan de fi nish. Hij was ook een en al ver bazing toen hij zijn tijd hoorde. Al vlug bleek dat beide atleten in de laaghangende bewolking, die zaterdag langs de boorden van de Westerschelde hing, het spoor bijster waren geraakt. Niemand anders dan Kurt Van- haverbeke. die pas als derde SKNWK - In de nacompetitie van de vierde klasse A heeft Spui zijn sportieve plicht ver vuld. De ploeg won in Nicuwcr- kerk van SKNWK (1-2) en be wees daarmee Cadzand een goede dienst. Door de winst van Spui is Cad zand geplaatst voor de volgende ronde. De Zeeuws-Vlaamse goals werden in Nieuwerkerk gemaakt door Erwin Theunisse (eigen doelpunt) en Martin Ka- lisvaart. Namens SKNWK, dat met een verschil van twee goals moest winnen om verder te gaan, scoorde Emiel Kuijten. In de vijfde klasse A van het zondagvoetbal is RIA Westdor- pe akelig dichtbij de vierde klasse. De vijfdeklasser ver sloeg een zwaar gehavend Koe wacht met 2-0 en heeft in de laatste ontmoeting van de na competitie tegen Vogelwaarde aan een gelijkspel genoeg om te promoveren. Arno Verlinde was mettwee treffers match winnaar in een duel waarin de Westdor- penaren een veelheid aan kan- 1 ->n t-r»dèn. binnenliep won de halve mara thon van Terneuzen, georgani seerd door Jogging Club Dow en AV Scheldesport. Hij was keurig de man die voorop fietste ge volgd en dus nergens van het parcours afgeweken. De Vlie ger, De Boevere en overigens nog een aantal andere atleten, dat eveneens in de fout was ge gaan, gaven het overigens gelijk toe. De Boevere: „Er stonden nog pijlen van de Jumbo halve marathon van vorig jaar decem ber op het wegdek. Daar is het misgegaan. Doordat we ruim op afstand kwamen te lopen van Vanhaverbeke zagen wij de man die voorop fietste niet meer en zijn we het spoor bijster ge raakt." De organisatie, die veel man kracht had ingezet om eerder genoemde incidenten te voor komen, men heeft het hier al meer last van gehad, loste het onder deze omstandigheden keurig op. Iedereen kreeg zijn positie, met bijtelling van een achttal minuten met hun gelo pen tijd, waarop hij kort voor het afwijken van het parcours, liep. Het was immers allemaal gebeurd in de laatste kilome ters, toen de posities met ruime verschillen waren ingenomen. MIERLO - Bij een internatio naal bezet judotoernooi in Mierlo hebben de judoka's van judo-Ryu van Schaik uitste kend gepresteerd. Ramon van de Grift versloeg zijn tegenstander in de kwartfi nale met Uchi mata (beentech niek). In de halve finale won hij van Tim Derks uit Bergen met Toemoe Nage (offerworp). In de finale moest Van de Gri ft het op nemen tegen Mark Braaksma uit Groningen en deze wedstrijd had een verlenging nodig. Daar in greep de judoka van Van Schaik de winst. Bov de Punder behaalde in de klasse 15 jaar-45 kilo - in de partij om de derde plaats het brons. Hij versloeg Niek van Maris uit Ede. Bij de zware jongens +88 kg pakte Jef frey Jakobsen uit Middelburg eveneens de derde plaats door zijn tegenstander in een muur- vaste houdgreep te houden. WIK-speler Leon Hendrikse snelt langs zijn tegenstander van Smerdiek. foto Willem Mieras Ploeg van Pim Potappel naar volgende ronde nacompetitie door Marco Hamelink SINT MAARTENSDIJK - Smerdiek heeft zich door een 6-2-overwinning geplaatst voor de volgende ronde van de nacompeti tie. De ploeg van Pim Potappel won zater dag op eigen veld dik verdiend van WIK'57. Zes jaar lang bleef de vierdeklasser zonder succes in de nacompetitie, nu lijkt Smerdiek een goede kans te maken om eindelijk eens te promoveren. Voor Smerdiek-speler Pierre Withagen be tekent het behalen van de volgende ronde een verlenging van zijn voetbalcarrière met drie wedstrijden. De 35-jarige spits houdt het na dit seizoen, ongeacht het resultaat, voor gezien. „Ik heb er gewoon geen zin meer in", vertelt Withagen. „Vooral de trai ningen zie ik niet meer zitten en als je in een eerste elftal wilt spelen hoort dat er wel bij." Over de wedstrijd tegen WIK kon Withagen, die zelf twee keer scoorde, alleen maar te vreden zijn. „De overwinning was dik ver diend. Het is jammer dat we niet het hele seizoen zo gevoetbald hebben, want dan hadden we die nacompetitie helemaal niet nodiggehad. Als we de resterende drie wed strijden ook zo spelen als vandaag behoort promotie zeker tot de mogelijkheden." Volgens WIK-trainer Jaap de Ridder was de twintigste minuut van de wedstrijd cruci aal. Withagen dribbelde richting het zes tienmetergebied van WIK en werd door ver dediger Wim van de Velde naar de grond ge trokken. Scheidsrechter Uitterhoeve zag in Withagen een doorgebroken speler en stuurde Van de Velde met rood van het veld. De Ridder: „Ik vond die rode kaart nogal overdreven. Het was geen directe doelkans voor Smerdiek en dus was rood niet nodig." Uit de hierop volgende vrije trap kwam Smerdiek op voorsprong. De bal die in eer ste instantie in de muur werd geschoten, kwam voor de voeten van Soulyman el Bourzaui die de bal van afstand in de krui sing schoot: 1-0. Enkele minuten later zorgde Theo Witten berg voor de 1-1Hij maakte dankbaar ge bruik van een veel te slappe terugspeelbal in de Smerdiek-verdediging en kon doelman Corné van Haaf ten eenvoudig passeren. Smerdiek bleef echter de gevaarlijkste ploeg en kwam nog voor rust op 2-1 door een doelpunt van Erik van Haaften. Na rust begon WIK, dat bij een gelijkspel door zou gaan, aan een offensief Het was Smerdiek echter dat na vijftien minuten in de tweede helft de voorsprong vergrootte. Withagen schoot een inzet van Erik van Haaften die op de paal belandde langs WIK- doelman Krijn Hendrikse: 3-1. Na deze derde treffer was het verzet van het tiental van WIK gebroken. Withagen en Van Haaften scoorden beiden nog één keer voor Smerdiek. Alleen Marco Ganzeman wist van onze sportredactie VLISSINGEN - De waterpo- loërs van Ganze hebben zater dag een goede stap gezet rich ting de districtsbckerfinale door Aegir met 10-5 te verslaan. Over twee weken wacht de uit wedstrijd tegen Merlet en de winnaar plaatst zich voorde fi nale op 8 juni in Veldhoven. Ganze had een goede start en nam snel een 1-0-voorsprong, maar zag vervolgens Aegir sterk terug komen. De ploeg uit Eind hoven miste echter enkele goede kansen door op paal en lat te schieten. In de tweede period was het Ganze dat opnieuw hf innitiatief nam en snel uit lie1 naar een 4-1 voorsprong. Ook: de derde periode was het Gam dat het spel bleef bepalen eng: het innitiatief niet uit handf waardoor Aegir niet terug ko komen. Ganze liep zelfs uit naar 7-31 de laatste periode was er g« vuiltje aan de lucht en won Gae ze verdiend met 10-5. Scores Ganze: Cheyennevan Ben 3, Arco Wagenvoon en Andre K Zijp 2 en Cees Sandifort, Bram w der Leden en Piet Schop allen 1 I _L1 Bowling nog te scoren voor WIK uit een vrije trap. In blessuretijd werd het drama voor de ploeg uit Kerkwerve compleet. Doelman Hendrikse liet een bal van William de Bie die het midden hield tussen een voorzet en een schot schlemielig door de handen glip pen: eindstand 6-2. Over een eventuele promotie naar de derde klasse is trainer Pim Potappel voorzichtig. „ZSC ken ik wel, maar van de andere ploe gen in onze poule, Cadzand en Streefkerke, weet ik niets. Promoveren naar de derde klasse zou wel mooi zijn. Er stopt aan het einde van dit seizoen echter ook een aantal ervaren spelers bij ons. Ik weet nog niet hoe dat gaat uitpakken. Eerst moeten we nog drie wedstrijden winnen en dan zullen we wel zien." Smerdiek - WIK'57 6-2 (2-1). 23. Soulyman cl Bourzaui 1-0, 27 Theo Wittenberg 1-1, 34. Enk van Haaften 2-1,60. Pierre Withagen 3-1,67 Erik van Haaften 4-1, 77. Marco Ganzeman 4-2, 88 Pierre Withagen 5-2, 94. William de Bie 6-2 Scheidsrechter. J. Uiterhoeve ('s-Gravenpolder) Gele kaartElmar Verhage, Eric van de Sande (beiden WIK'57). Rode kaart.: Wim van de Velde (WIK'57). Aantal toeschouwers: 200. Smerdiek: Corné van Haaften, Jordi Ilage, Carlo Opree, Erik van Haaften, Soulyman el Bourzaui, Niels I-lage, Pierre Withagen (90 Ad Pipping), Re- mi Potappel, William de Bie, Hilbert Brinkman (36. Leander Brinkman), Serdar Uygun (75. Gert- Jan van Ham). Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague FL Tattoo - Pets place 1-3, Hart van Middelburg - Spruyt 2-2. Hertel services - Imtech 2-2, Barends en Bak Euro Damplein 4-0, Hoveniersbedrijf Walcheren - van Lienden 1 -3, de Pelgrim Computer service 3-1 Stand na 96 games: Barends en Bak 89, Hart van Mid delburg 81, Spruyt 79, van Lienden 79, Hoveniersbedrijf Walcheren 78, Imtech 73, Pets place 66.5, Computer service 63,5, de Pelgrim 61, Euro Damplein 41. Hertel services 39.5, FL Tattoo 8.5. Dins dagleague: van der Zwan - Toyota de Jonge 0-4, Meizon - Cinerent 0-4, Suzuki Pulse audio 1-3, The duke - Verfmarkt Boogaard 3-1, Imtech 2 - HBS 4-0. Stand na 96 games: Toyota de Jonge 78.5, Su zuki 77.5, the Duke 72.5, Meizon 69, van der Zwan 67, Verfmarkt Boogaard 65, Pulse audio 63.5, Imtech 2 61, HBS 45.5, Cinerent 43.5. Woensdagleague: Her- wegh - van Kampen schoenen 2-2, de Voogd - Johns 0-4, Full house - Theo maakt 't0-0, WN - Biggekerke 3-1, Rech terhand - Poseidon 3-1, Vergosport - Zandee en de Kuijper 1-3, Morena Taek wondo 4-0, Drukkerij Capello - 't Schrob- belerke 0-4 Stand na 96 games: Her- wegh 91. Taekwondo 84, Morena 80, van Kampen schoenmode 71VVN 71Posei- don 69, Zandee en de Kuijper 64.5, de Voogd 60, Biggekerke 58, Johns 57,5, Vergosport 57.5, Drukkerij Capello 53, Rechterhand 52, Theo maakt 't 51.5, Full house 50.5, 't Schrobbelerke 49.5. Voetbal Tafeltennis gedegradeerd). Tweede klasse Va pers - Provincie 24-6, ZeelartdSeapr - Gemeente Middelburg 3 - 7 Sw tweede klasse: Provincie 215-81 'Uf pioen). Thuiszorg Walcheren 15 - j Meppers 15- 56, Zeeland Seaports') 47, Gemeente Middelburg 15- 46 <9--J gradeerd) Derde klasse: Drukken)Mei lenberg - Hogeschool Zeeland 10-1 Bouwgroep Peters - Advocatenka-'f Brosius 6-4, Bruna Loek 3 - Thercrj Produkts 3-7 Stand: Drukkerii MeirtJ berg 15-97 (kampioen). Thermo du kis 15-95. Hoge School Zeeland 65, Bruna Loek315- 60, Bouwgroept ters 15-58, Advocatenkantoor Brosf- 15-55. maandag_ Wielrenne Ronde van Hulst. Elite en neo-amateif Start en finish: Grote Markt, Hulst SU 19.00 uur. Afstand: 80 kilometer, Vlissingen. Zomeravondvoetbal. A-klas se: Rhodos - VAW 0-5, Garderen/Dekker SVR 8-0. FC Dorst - Palazzo 0-4. VAW FC Dorst 0-2, Garderen/Dekker - Rhodos 2-3, SVR - Palazzo 0-4. Stand: Garderen/Dek ker 8-17, Palazzo 8-15, VAW 8-13, FC Dorst 8-12, Rhodos 8-7, SVR 8-6 B-klas- se: LVV - De Dwaes 2-9, SVR 2 - EPZ 8-0, De Dwaes - EPZ 4-2, BW - LVV 1 -2Stand: De Dwaes 7-21 (kampioen), LW 7-10, SVR 2 6-7, BW 6-4, EPZ 6-3. Competitie Walcherse Bedrijven Tafel tennis Vereniging. Eerste Klasse: Bruna Loek 1 - Provincie 1 7-3. Stand eerste klasse: Provincie 1 15-80 (kampioen), Bruna Loek 115-65, Amor 15-64, Bruna Loek 2 15-41, Archipel Scholen 15- 39 GOES - Het vrouwenteam van het district Walche ren/De Bevelanden is w Loon op Zand gewestelijk biljartkampioen gewor den en mag naar het NK Ze waren oppermachtig in de finale tegen BV Con cordia uit Terneuzen er. De Kastanje uit Bergen op Zoom. Sylvia Eckel cs bleven ongeslagen. Hel andere overgebleven team dat de voorrondes hao overleefd (BV Schelde- zicht uit Wemeldinge) kwam in Bergen op zoom niet verder dan de vierde en laatste plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16