Waardig einde tijdperk Telussa Dé klassieker in Philippine PZC Domburg nog altijd in de race voor promotie WHS herstelt zich tegen Serooskerke 14 Trainer neemt na vijfjaar afscheid bij Terneuzen met 4-2-winst Oostkapelle op rozen na zege Wilhelmina'26 Oostkapelle wint laatste wedstrijd in hoofdklasse uitslagen UDI'19 behaalt kampioenschap maandag 13 mei 2002 door Barry van der Hooft BERG AAN DE MAAS - Hij had zijn ploeg nog één keer opgela den en het resultaat deed hem dan ook zichtbaar goed. Ter neuzen sloot het eerste seizoen in de hoofdklasse af inet een 4- 2-overwinning op IVS. Daar mee kreeg Paul Telussa wat hij wilde. „Want ik wil zelfs een trainingspartijtje winnen", zei de oefenmeester die gisteren na vijf vette jaren afscheid nam. De.supporters scandeerden zijn naam, maar Telussa bleef onbe wogen. Pas toen scheidsrechter Hoeben in Berg aan de Maas af floot, kwam hij een beetje los. Een hand van een supporter, een bloemetje en even op de foto met de aanhang. Na vijf seizoenen en 112 wedstrijden (hij miste er twee) als trainer van Terneuzen nam Telussa in Limburg op ge paste wijze afscheid. Terneuzen eindigde door de winst op de achtste plaats en speelt daar door volgend seizoen mee in het Amstelcup-toernooi „Twee weken geleden gaf nie mand nog een cent voor ons. maar kijk eens waar we nu staan", zei Telussa. „Ik wilde de 1 at zo hoog mogelijk leggen en of dat dan lukt, dat heb je zelf niet in de hand. Het is de achtste plaats geworden, daar ben ik te vreden mee." Mooiste jaren In het 1600 inwoners tellende Berg aan de Maas kwam zo een einde aan de samenwerking tus sen Terneuzen en de succestrai ner. Want die titel heeft hij met drie kampioenschappen op rij, de winst van de Amstel dis trictsbeker vorig seizoen en een verlenging van het verblijf in de hoofdklasse zeker verdiend. Te lussa: „Het zijn de vijf mooiste jaren uit mijn 25-jarige trai- nerscarrière geweest. Vooraf had ik dat nooit zo ingeschat. Toen ik trainer was bij HVV'24, dacht ik nooit trainer van Ter neuzen te kunnen worden. Die club lag me niet zo." Dat veranderde na de aanstel ling van Eddy Dobbeleir als voorzitter. Hij benaderde Telus sa en de twee waren er binnen een kwartier uit. Het eerste jaar van Telussa was nog niet succes vol („daar werd ik bijna op afge rekend"), maar daarna werd de weg naar boven ingeslagen. Naar eigen zeggen vooral omdat hij de jeugd de kans gaf. „Ik heb in die vijf jaar spelers beter zien worden", zei de 50-jarige Sou burger. „Je moet kwaliteit de kans geven. Dat heb ik gedaan en Terneuzen is de enige hoofd klasser die met zo veel eigen spelers meedraait. Daar heb ik mijn steentje aan bijgedragen. Ik heb met deze groep een band gekweekt, er is een bepaalde chemie ontstaan. Ik ga nu op een mooie manier weg." Waarde En een lange neus naar zijn cri tici trekken? Nee, dat deed Te lussa niet. „Ik heb geloofd in mijn missie en wat anderen daarover zeggen of hebben ge zegd, daar geef ik niets om. Het is voor hen makkelijk praten achteraf, maar fk moest vooraf wel de beslissingen nemen. Dan ga ik nu niet zeggen: waar blijf je nu? Ik laat iedereen in zijn waarde." Dat de club na vijf jaar nog met hem verder wilde, streelde Te lussa. Hij had zijn beslissing echter al lang genomen. „Ik blijf drie jaar bij een club en als het goed gaat vier jaar. Als het héél goed gaat, wil ik er een vijfde jaar aan vastplakken. Dat was bij Terneuzen het geval, maar na vijf jaar was het voor mij tothier en niet verder. Ik heb me in Zeeuws-Vlaanderen altijd lek ker gevoeld. Eigenlijk zou ik he lemaal niet meer aan de over kant (Beveland en Walcheren) willen trainen." Onderdak Voor volgend seizoen is hij nog vrij, maar volgens Telussa kan het snel gaan. „Vandaag heb je geen club en morgen bellen ze en ben je weer onderdak. Maar het moet voor mij wel een uitdaging zijn, anders begin ik er niet aan." In zijn laatste duel bij Terneu zen kon Telussa geen beroep doen op Jos Kayser. Matti Buys- doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In de eerste ronde van de nacompetitie van de derde klasse werd Seroosker ke uitgeschakeld door WHS. Na de 2-1-uitoverwinning op WHS verloor de Walcherse ploeg za terdag thuis met 0-2, waardoor de ploeg uit Sint Annaland op doelsaldo doorgaat. Yerseke (2-1-winst op Bevelan ders) en Meeuwen (3-0-zege bij Kruiningen) lieten zich niet ver rassen en gaan samen met WHS en Seolto naar de tweede ronde. Yerseke - Bevelanders 2-1 (to taal 5-1): Een vlotte combinatie tussen de broers Padden en Alec van de Water leverde na een halfuur via Padden al 1-0 op. Na rust was Bevelanders de betere ploeg. Het leverde via René Ce- vaal na een uur de gelijkmaker op, maartwee minuten later kon Padden van de Water een van de lat terugkomend schot van An- thonis Riedijk in 2-1 ombuigen. Vlak voor tijd miste Frans van Driel (Yerseke) nog een straf schop. Kruiningen - Meeuwen 0-3 (to taal 0-5): De bezoekers waren opnieuw de betere ploeg, die na een halfuur door Arnold Krijger VLISSINGEN - Zelfs als Oost kapelle komende zaterdag met één doelpunt verschil verliest bij Achilles Veen, dan nóg is de ploeg van trainer Karl Vergou wen verzekerd van een beslis singswedstrijd om een plek in de hoofdklasse. Wilhelmina'26 hielp Oostkapel le zaterdag een aardig eind op weg richting de hoofdklasse door Achilles Veen in eigen huis met 3-2 te verslaan. De eerste plaats in de poule van de na- competitie kan de Walcherse eersteklasser moeilij k meer ont gaan. Oostkapelle leidt met drie pun ten uit één wedstrijd en een doelsaldo van 3-0. Achilles Veen, vorig seizoen evenals Oostkapelle al actief in de hoofdklasse, sluit de ranglijst af met nul punten uit één wed strijd en een doelsaldo van twee voor en drie tegen. Wilhelmi na'26 kan de eerste plaats in de. nrmle niet. meer berei ken se, Ronald van Sliedregt (bles sures) en Hubert van den Hemel, die ieder moment vader kan worden. In de openingsfase was Terneuzen desondanks de bo venliggende partij tegen IVS en dat resulteerde na 22 minuten in de openingstreffer van Mike But, na een flitsende aanval. Via Erik de Koeyer, dirigent Geert de Poorter, Michel de Vries, Re- nato Dijkstra en Jacky Lambert kwam But in balbezit en hij maakte het koel af. Daarna zak te Terneuzen weg, was IVS de betere ploeg, maar Dominique Verlinde stiftte de Zeeuws-Vla mingen in de blessuretijd alsnog onverwacht naar de 0-2. Michel de Vries, die zijn laatste duel speelde, zorgde na 63 mi nuten voor 0-3 en daarmee leek het duel gespeeld. Telussa gun de De Vries een publiekswissel en bracht reserve-doelman Frans van der Veen niet veel la ter in voor Erik de Koeyer. Twee onoplettendheden achterin brachten IVS echter weer terug in de wedstrijd. Tom Coenen liep zeven minuten voor tijd de 1-3 binnen en drie minuten later kopte Martijn Hofman de 2-3 achter Van der Veen. Dominique Verlinde stelde de winst van Terneuzen één mi nuut daarna echter weer veilig. Nadat Jacky Lambert had na gelaten te scoren, schoot Verlin de droog de rebound binnen: 2- 4. IVS-Terneuzen 2-4 (0-2). 22. Mike But 0-1,45. Dominique VerlindeO-2. 63. Michel de Vries 0-3, 33. Tom Coe nen 1-3, 86. Martijn Iiofman 2-3. 87. Dominique Verlinde 2-4. Scheids rechter: T.P. Hoeben (Venlo). Aantal toeschouwers: 200. Terneuzen: Erik de Koeyer (76. Frans van der Veen); Geert Bos- schaart, Danny Maqito, Geert de Poorter. Michel de Vries (73. Didier Gilles); Dennis de Kraker, RoelAl- berti, Mike But. Renato Dijkstra (65. Randy LauretJacky Lambert en Dom.mque Vqrhn^ 22; De VrIes eindigt op min één Michel de Vries nam gisteren afscheid van Terneuzen 1 met een 4-2-overwinning, waarbij hij zelf de derde treffer voor zijn rekening nam. fotoErmindo Armino Feyenoord BI en NAC Al winnen ABAB-toernooi ook op voorsprong kwam. Voor al Meeuwen-doelman De Vries voorkwam vervolgens dat Krui ningen voor rust op gelijk hoog te kwam. In de slotminuut van de eerste helft werd het zelfs 0-2 door Jan Pieter de Vries, die een misser in de Kruiningen-defen- sie koel afstrafte. Daarmee was de beslissing meteen gevallen en na rust voetbalde alleen Meeu wen nog. Wilco Dingemanse drukte dat halverwege uit via een derde treffer. Serooskerke - WHS 0-2 (totaal 2-3): De thuisploeg verspeelde al na negentig seconden de in de heenwedstrijd opgebouwde voorsprong. Patrick Ketting reageerde attent op defensieve missers na een ongelukkige stuit van de bal en hij liet vanaf zestien meter doelman Holmes geen kans. Serooskerke was aangeslagen en de ploeg bleek in de eerste helft niet in staat het WHS moeilijk te maken. Toen Serooskerke na rust op zoek ging naar de gelijkmaker, werd de ploeg prompt getrak teerd op een doeltreffende coun ter. De strakke voorzet van Mat- thijs Bruvnzeel werd door Hans Leune bij de tweede paal koel binnengetikt. Omdat WHS zich daarna ver terugtrok en de thuisploeg eindelijk de zenu wen de baas leek, creëerde de Walcherse ploeg nog wel een overwicht. Kansen op een tref fer, waardoor strafschoppen de beslissing hadden moeten bren gen, leverde dat echter niet op. VLISSINGEN - In de laatste wedstrijd van de landelijke hoofdklasse versloegen de voet balsters van Oostkapelle zater dag hekkensluiter en medede gradant Muiden met 1-3. Al na drie minuten opende Ilona Stouthamer uit een voorzet van Thea de Blaey de score. Diezelf de De Blaey tekende halverwe ge de eerste helft voor 0-2 na goed doorzetten van Judith Eckhardt. Nog voor rust werd het 1-2. De thuisclub bleef in een beter resultaat geloven. Janita Da- vidse tekende na een uur voor 1 - 3. Keepster Joska Lamper hield met een aantal puike reacties de verdiende voorsorone vast. door Aector Doorns PHILIPPINE - Het tiende ABAB jeugdtoernooi in Philip pine kreeg met Feyenoord bij de B-junioren en NAC bij de A-ju- nioren twee terechte winnaars. NAC klopte gisteren in de eind strijd Standard Luik met 1-0. De B-junioren van Feyenoord wonnen zaterdag met 1-0 de fi nale van aartsrivaal Ajax. Feyenoord behoeft zich de ko mende jaren geen zorgen te ma ken over de opvolging van Pier re van Hooijdonk. Richard Blonk toonde zich zaterdag op het sterkbezette B-jeugdtoer nooi met nagenoeg alle toppers uit de Nederlandse en Belgische competitie de evenknie van de meester. De zestienjarige mid denvelder van Feyenoord scoor de tweemaal uit een vrije trap, waarvan één in de finale. Blonk werd matchwinnaar voor zijn ploeg door op slag van rust vanaf de rand van het zestien metergebied de bal met een cur ve over de Ajax-muur in de bo venhoek te schieten. Heeft hij de traptechniek van Van Hooij donk afgekeken? „Nee, dat niet. Ik heb het mezelf aangeleerd Door veel te oefenen is het steeds beter gegaan. Voor elke training neem ik altijd een aan tal vrije trappen", vertelde Blonk. De overwinning op Ajax werd niet uitbundig gevierd. Ook coach Geert Meijer maskeerde de vreugde die ongetwijfeld aanwezig zal geweest zijn. In de competitie moest Feyenoord immers buigen voor Ajax. Dus was er zaterdag toch sprake van een kleine revanche. Meijer: ..Laat ik vooropstellen dat Ajax de terechte kampioen is. Deze jongens kennen elkaar door en door, want Feyenoord en Ajax komen elkaar heel vaak tegen. Volgende week spelen we weer tegen elkaar op een toernooi in Varseveld. We hebben expres de buitenlandse toernooien laten schieten, omdat het een zwaar seizoen is geweest." ben twee Belgische spelers die bij ons stage lopen vandaag la ten spelen. Voor de rest bestaat deze groep uit tweedejaars van zestien- en zeventien jarigen. Zij moeten over twee jaar een sterk A-team vormen", vond Meijer, die twee jaar de B-junioren traint. Over Richard Blonk zei hij. „Richard komt flegmatiek over. Hij heeft een uitstekende traptechniek, maar er zijn er nog meer in onze groep." Beste speler Met Ajax en Feyenoord kwa men de sterkste ploegen in de eindstrijd. In de poulewedstrij- den won Feyenoord met 2-0 van Standard en van SK Lokeren, verloor verrassend met 0-1 van NAC, maar was met 3-0 te sterk voor de A-junioren van Terneu zen. Ajax won van Anderlecht (3-0), Racing Genk (2-0) en AA Gent (2-1). Alleen La Louvière slaagde erin Ajax op 0-0 te hou den. Dustley Mulder van Feye noord werd tot de beste speler uitgeroepen. Topscorers waren Kadir Bekmezci (Standard Luik) en Kevin Frechier (SKLo keren). A-junioren Gisteren was NAC op het A- toernooi de meest opvallende ploeg. De Bredanaars begonnen in de finale sterk en sneden met snelle combinaties door de Standard-verdediging. Dat re sulteerde in een 1-0-voor- sprong. Na een afgeslagen aan val pikte Julilan Jenner de bal op. Zijn schot werd nog even ge toucheerd, waardoor de Belgi sche doelman kansloos was. Standard bood na rust meer te genstand, maar kwam niet tot scoren. De Zeeuws-Vlaamse jeugdse- lecties presteerden niet onver dienstelijk. Het elftal van coach Henk Ottens was zelfs dicht bij een finaleplaats. Nadat ze zelf in de kruisfinale tegen Standard de kansen hadden laten liggen, sloegen de Belgen wél toe: 1-0. In hun poule hadden de Zeeuws-Vlamingen met 1-0 ge wonnen van Racing Genk en KFC Eeklo, maar ze verloren kansloos met 3-1 van de latere winnaar NAC. In de strijd om de derde en vierde plaats bleek SK Maldegem met 5-1 te sterk. Het Zeeuws-Vlaamse team on der leiding van Mare de Kunder eindigde op de zesde plaats. Na een 1-1-eindstand tegen RC Genk wonnen de Belgen dankzij het beter nemen van strafschop pen. In de poule wedstrijden werd twee keer met het kleinste verschil verloren tegen SK Mal degem (1-0) en Standard (2-1). Tegen AA Gent werd er 0-0 ge lijkgespeeld. In de kruisfinales wonnen de Zeeuws-Vlamingen met 4-0 van FC Eeklo. NAC pakte ook de individuele prij zen. Maicel Thé werd tot de bes te speler uitgeroepen. Fysal Houba werd topscorer, maar moest die positie delen met Jef frey van Rie (SK Maldegem) en Luwamo Garcio (Racing Genk). Stage Meijer vroeg zich af of Ajax in zijn sterkste opstelling had ge speeld. Ajax-lrainer Wim Kwakman was met vier eerste jaars uit het B2-team van de Amsterdammers naar Philippi ne gekomen om deze jonge spe lers alvast te laten wennen aan het niveau. De selectie van Fey enoord was compleet. „We heb- door Jos van Belzen VLISSINGEN - Domburg is nog altijd in de race voor promotie. De Walcherse formatie maakte gisteren in een zinderende wed strijd tegen MOC'17 het verlies van de eerste wedstrijd goed. Na de 3-2-nederlaag van vorige week werd het in eigen huis nu 4-3. Er moesten uiteindelijk strafschoppen aan te pas komen om een winnaar aan te wijzen. Domburg-doelman Oscar Ja cobs vertolkte hierbij een hoofdrol. Domburg speelt in de volgende ronde (maandag 20 en zondag 26 mei) tegen BSC. Voor Zee land Sport is het avontuur voor bij. De Vlissingers verloren kansloos van BSC: 5-1. Vorige week werd het 0-0. Hulsterloo voegde bij de 3-1-overwinnjng op ODIO van vorige week een klinkende 5-1-uitoverwinning. Domburg-MOC'17 4-3: Na een openingsfase met de beste kan sen voor de bezoekers kopte Pa trick Provoost in de 15e minuut de 1 - 0 b i nnenE en mi slu kte uit- trap van doelman Oscar Jacobs leidde tot de gelijkmaker van Carlo van Loenhout die randje buitenspel mocht doorgaan: 1-1. In de 37e minuut eindigde een kopbal van Micha Bernard op de lat, maar kort hierna schoot Ko Brand wel raak uit een vrije trap van zo'n 35 meter: 2-1. Chiel Maranus zorgde op slag van rust voor een ogen schijnlijk veilige 3-1-voor- sprong. Waar Domburg in het begin van de tweede helft enkele goede kansen liet liggen, maakte Carlo van Loenhout, ondanks drie verdedigers om hem heen, in de 57e minuut de stand over twee wedstrijden weer gelijk: 3-2. Kort hierna werd het zelfs 3-3 door Jeffrey van Engh, een stand waarbij de Zeeuwen uit geschakeld zouden zijn. In een hectische slotfase tikte Jeroen van Wallenburg na een vrije trap van Ko Brand van dichtbij de 4-3 binnen. Omdat de thuis Zaterdagvoetbal Hoofdklasse B: Barendrecht-Huizen 3-2, Deltasport-Spijkenisse 1-1, GW- V-HoekO-3, Bennekom-Roda Boys 6-1, Sparta N-Dovo 1-1, Kloetinge-SDVB 2-1, IJsselmeerv.-ZwartWit'28 2-2. Huizen 26 18 2 6 56 58-22 Kloetinge 26 13 6 7 45 66-42 Zwart Wit'28 26 12 9 5 45 46-33 GVW 26 11 9 6 42 54-38 Bennekom 26 12 5 9 41 49-41 Hoek 26 11 7 8 40 52-40 Barendrecht 26 11 6 9 39 43-47 IJ'meervogels 26 9 9 8 36 39-34 Dovo 26 10 5 11 35 39-47 Spijkenisse 26 9 7 10 34 38-38 Deltasport 26 9 7 10 34 48-49 Sparta Nijkerk 26 10 3 13 33 38-50 RodaBoys 26 4 4 18 16 22-59 SDVB 26 3 1 22 10 20-72 Nacompetitie. Eerste klasse C: Wilhemi- na'26-Achilles Veen 3-2, Stand: Oostka pelle 1-3 (3-0), Wilhelmina 2-3(3-5), Achilles Veen 1-0(2-3). Programma 18 mei: Achilles Veen-Oostkapelle. Tweede klasse: AZVV-Tricht 1-3, Nivo Sparta-Arnemuiden 5-2, De Zwerver- -Kogelvangers 4-3. Tricht, Kogelvan gers en Nivo Sparta naar tweede ronde. Programma tweede ronde 18 mei: Din- teloord- Kogelvangers en Nivo Sparta- -Tricht. 25 mei: Kogelvangers- Dintel- oord en Tricht-Nïvo Sparta. Derde klasse: Serooskerke-WHS 0-2, Kruiningen-Meeuwen 0-3, Yerseke-Be- velanders 2-1. Yerseke, Meeuwen en WHS naar tweede ronde. Programma tweede ronde 18 mei: Seolto-Yerseke en Meeuwen-WHS. 25 mei: Yerseke-Se- olto en WHS-Meeuwen. Vierde klasse: SKNWK-Spui 1-2. Smer- diek-WIK'57 6-2. Cadzand en Smerdiek naar tweede ronde. Programma tweede ronde 18 mei: Cadzand-ZSC en Smer- diek-Streefkerk, 25 mei: Streefkerk-Cad- zand en ZSC-Smerdiek. 1 juni: Cadzand- -Smerdiek en Streefkerk-ZSC. Reserves zaterdag Hoofdklasse: Hoek2-Groote Lindt20-2. Stand: VVGZ 2 1-3(6-0), Groote Lindt 2 1-3(2-0), Hoek 2 2-0(0-8) Programma 18 mei: Groote Lindt 2-VVGZ 2 Eerste klasse: Kapelle 2-Arnemuiden 2 0-1 Stand: Arnemuiden 2 1-3(1-0), Ril- landia 1-3(1-0), Kapelle 2 2-0 Program ma 18 mei: Arnemuiden 2—Rillandia 2. Tweede klasse: VCK 2-Serooskerke 2 1-3, Dinteloord 2-Noad'67 2 6-3. Stand poule 21: AZVV 2 1-3(4-0), Serooskerke 2 1 -3(3-1), VCK 2 2-0. Stand poule 22: Dinteloord 2 1-3(6-3), WHS 2 1-3(2-0), Noad'67 2-0. Programma 18 mei: Se rooskerke 2-AZW 2 en WHS 2-Dintel- oord 2. Zondagvoetbal ploeg nog enkele goede kansen onbenut liet, moesten straf schoppen de beslissing brengen. Ook hierin ontliepen de ploegen elkaar weinig: Pas nadat Dom burg zes strafschoppen had om gezet in treffers, stopte doelman Oscar Jacobs die van de Bra-' banders waardoor zijn ploeg verder gaat voor promotie. BSC-Zeeland Sport 5-1: Het eerste halfuur was voor de Vlis singers die echter uit twee goede kansen verzuimden de score te openen. In de 31e minuut kreeg Gert-Jan Perdams de eerste goede mogelijkheid namens de thuisploeg, maar zijn inzet werd prima gekeerd door doelman Ralf Eversdijk. Zeven minuten later was het wel raak: Christi an Hillebrand tekende 1-0 aan. waarna Martijn van de Ven kon hierna de voorsprong verdub belde: 2-0. Direct vanaf de aftrap van de tweede helft wist Zeeland Spon zich nog een klem kansje te scheppen, hetgeen tevens het enige wapenfeit van de bezoe kers na rust was. Via twee tref fers van Martijn van de Ven en. een eigen doelpunt liep BSC uit naar 5-0, waarna Martijn Finke in de laatste minuut de eind stand op 5-1 bepaalde. ODIO - Hulsterloo 1-5: Hulster loo was in Ossendrecht heer en meester. De mannen van trainer Paul de Kort speelden veel feller dan hun Brabantse tegenstan ders en kwamen uit de onderlin ge duels telkens als winnaar te voorschijn. Timmer Paul de Kort, die zijn team één van de beste wedstrijden van het sei zoen zag spelen, kon zijn ogen I amper geloven: „Het is eigenlijk onvoorstelbaar. Vier dagen lang lopen ze tijdens de dorpsfeesten te zuipen en vandaag spelen ze de pannen van het dak." Bij rust keek Hulsterloo nog tegen een I 1-0-achterstand aan (Dennis I Verhaert), maar in de laatste 45 I minuten stelde de ploeg orde op j zaken via Stefano de Vos, Ken- neth Mangnus, Winand van Haelst, Hans van Damme en op nieuw Kenneth Mangnus. 1-3), Domburg-MOC'17 4-3 (eerste wedstrijd 2-3; Domburg w.n.s,). Pro gramma maandag 20 mei: Steenbergen- -Hulsterloo, BSC-Domburg (returns op - zondag 26 mei). Vijfde klasse A: Ria W-Koewacht 2-0 Vogelwaarde 1 1 0 0 3 3-1 j RiaW. 1 1 0 0 3 2-0 Koewacht 2 0 0 2 0 1-5 Maandag 20 mei: Vogelwaarde-Ria W Vijfde klasse B: Luctor'88-NVS 6-1 Renesse 1 1 0 0 3 2-0 I Luctor'88 2 1 0 1 3 6-3 NVS 10 0 10 1-6 Maandag 20 mei: NVS-Renesse Vrouwen voetbal Hoofdklasse: ODC-Braakhuizen 0-5, WFC-Oranje Nassau 4-0, Klarenbeek- -Ter Leede 2-2, Muiden-Oostkapelle 1-3, Stedoco-Wartburgia 2-2, Sees- I tum-Reiger Boys 3-2 Saestum 22 18 Braakhuizen 22 14 Oranje Nassau 22 11 Wartburgia 22 9 '"Ül 22 10 WFC Ter Leede Stedoco Reiger Boys Klarenbeek Oostkapelle ODC Muiden 1 57 76-16 6 4 4 69-31 8 3 41 57-35 6 34 34-28 8 34 34-31 9 6 7 33 39-21 I 7 8 7 29 48-38 6 8 8 26 44-55 5 5 1 2 20 39-47 5 2 1 5 17 40-69 3 8 11 17 16-51 7 14 10 19-93 Vierde klasse: Kloetinge 2-Veere 9-0 Oostkap. 2 24-64 Sluiskil 24-32 Zeel Sport 24-60 Kloetinge 2 24-31 I Dauwend 24-52 SVD Meeuwen 2 24-44 Veere Wemeld. 24-42 Zaamslag Noormann. 24-40 Zierikzee Nieuwland 24-36 24-15 I 24-12 I 24-11 24 8 De doelman van Anderlecht kan niet voorkomen dat Ajax het eerste doelpunt van de wedstrijd maakt. Het zou uiteindelijk 3-0 worden. foto Peter Nicolai Hoofdklasse B. Wilhelmina'08-TOP 0-0. UDI '19-Gemert 3-1, WSC-Panningen 1-1, Schijndel-JVC Cuijk 2-0, IVS-Ter neuzen 2-4. EHC-Vinkenslag 4-1, Meerssen-UNA 2-1 UDI'19 26 18 5 3 59 54-19 JVC Cuijk 26 16 5 5 53 63-29 Schijndel 26 14 6 6 48 43-26 Meerssen 26 11 9 6 42 46-32 TOP 26 11 8 7 41 46-36 Gemert 26 11 7 8 40 47-39 UNA 26 9 10 7 37 28-20 Terneuzen 26 8 8 10 32 38-42 IVS 26 9 4 13 31 38-48 Vinkenslag 26 8 4 14 28 27-48 Pannmgen 26 8 4 14 28 37-62 WSC 26 6 8 12 26 26-42 EHC 26 6 5 15 23 34-54 Wilhelmina'08 26 3 5 18 14 22-52 Nacompetitie derde klasse A/B: Moerse Boys-Dosko 3-1 (eerste wedstrijd 2-1), IFC-Grenswachters 3-1 (eerste wed strijd 4-0), Patrijzen-Rood Wit W 0-2 eerste wedstrijd 2-1! Programma maandag 20 mei: Desk-Moerse Boys, IF- C-Rood Wit W. (returns op zondag 26 mei) Vierde klasse A/B: BSC-Zeeland Sport 5-1 (eerste wedstrijd 0-0), ODIO-Hulsterloo 1-5 (eerste wedstrijd TERNEUZEN - UDI'19 is kant pioen van de hoofdklasse B van het zondagvoetbal geworden. De formatie uit Uden versloeg in eigen huis overtuigend Ge- mert. Concurrent JVC Cuijkge- loofde blijkbaar niet meer in zijn kampioenskansen en ver- I loor kansloos van Schijndel. i UDI'IO-Gcmert 3-1 (1-0). 12. Run- dy Hofmeier 1 -0, 50. Peter van de Heuvel 2-0, 58. Ronald van der Lm- de 2-1 (strafschop), 67. Peter van de Heuvel 3-1. Scheidsrechter. Govers uil Loon op Zand- Aantal toeschouwers: 3000. I Schijndel-JVC Cuijk 2-0 (0-0). .v. Carlo Vorstenbosch 1-0, 78. ARa Hastenberg 2-0. Scheidsrechter 1 Vos uit Rosmalen. Aantal toeschou wers: 400. Wilhelmina'08-TOP. 0-0. Scheids rechter: P. van Loon uit Drunen Aantal toeschouwers: 150- EHC/Norad-FC Vinkenslag 4-1 (1-0). 36. Mersad Majuovic 1-0, Mersad Majuovic 2-0, 70 Ro" Adams 3-0, 76. Michael Ramakers 3-1, 87. Samir Abrik 4-1. Scheids rechter: N. Fleuren uil Roggel. Aan tal toeschouwers: 250. SV Meerssen-UNA 2-1 (0-0). RonnyDirks 0-1, 75. Encxn Vanden- broeck 1-1. 85 Jerry Manneh 2-j Scheidsrechter: P Damen uit Om drop Gele kaart Bas van der Hefr den (UNA) Aantal toeschouwen 400. WSC-Panningen 1-1 (0-0). 58. Ro bin Hendriks 1-0, 77. Ronny Hoeve- i naars 1-1 .Scheidsrechter: J Domburg uit Dongen. Aantal toe- schouivers 250.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 14