3,9% Sommige beslissingen zijn moeilijk, Nl Wilhelm 0. PEDICURE andere niet: Continu DUBBEL GLAS PZC W24 Adverteren doet verkopen Te Huur: Vakantiewoningen Bouwkundigen en civieltechnici opgelet! Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! Adverteren doet verkopen hakvoorÉ? 1 Medewerkers huishoudelijke zorg Woonzorg Goes e.o. Kwaliteitsfunctionaris m/v (38 uur) Dank u wel voor uw steun! Met een tuin van HPR zit u 'buitengewoon goed VAKOPLEIDING zaterdag 11 mei 2002 Wie een huis koopt, heeft heel wat beslissingen te nemen. Eén moeilijke beslissing wordt nu wel erg makkelijk met het zeer scherpe rentetarief op de ProfijtPlan hypotheek van Fortis Bank. Bel voor meer informatie óf het adres van het dichtstbijzijnde Fortis Bank-kantoor 0900-8174 (ca. 0,10/min). J - - FORTIS BANK 1 M lil U uïï< apkamers (4-6 personen), balkon of terras en parkeerplaats. Clervaux (Luxemburg). 2,5 uur rijden van Utrecht. jjfe. Volledig ingericht, veel luxe en comfort jyfZONNEBANK SAUNA BINNENBAD Informatie en reserveringen tel: 00352 92 08 89 - 1 Fax: 00352 92 30 17 (Nederlandssprekend) engineering DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE EN CIVIELTECHNISCHE ARBEIDSMARKT Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden bouwkundigen en civiel technici bij het vinden van een nieuwe baan. Het matchen van vraag en aanbod op de bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt is de kernactiviteit. Momenteel zijn wij o.a. op zoek naar: Uitvoerder/ bedrijfsleider Voor een kleinere aannemer in de regio Bergen op Zoom. U bent verantwoordelijk voor 15 man personeel, calculeert de werken en controleert de uitvoering. Daarnaast houdt u contacten met opdrachtgevers. De projecten zijn kleinere nieuwbouw en verbouwingen. Wij zoeken een ervaren bouwer (uitvoerder voorman), die woont in de regio en met computers overweg kan. Wij bieden u een vast dienstverband en goed salaris. Inlichtingen: Jasper Bout Bouwkundig werkvoorbereider Voor een woningbouwvereniging in de regio Breda. U gaat zich o.a. bezighouden met het voorbereiden van projecten, meer- en minderwerk, planning en controle aannemers. Wij zoeken een enthousiaste MTS-er met enkele jaren ervaring. Wij bieden u bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling met goede arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: Wisna Muller Bouwkundig tekenaar Voor een kleiner architectenbureau in de regio Tilburg. U werkt bestek-, werk- en detail tekeningen uit m.b.v. Arkey-ASD, onderhoudt contacten met de architect en opdrachtgevers. Daarnaast bezoekt u regelmatig de bouwplaats. Gezocht wordt een gemotiveerde MTS/ HTS- bouwkundige met enige tekenervaring. Bij gebleken geschiktheid zijn er uitstekende doorgroeimogelijkheden aanwezig. Inlichtingen: Wisna Muller Tekenaar/ Ontwerper GWW Voor een grote aannemer in de regio Moerdijk. U komt te werken in een team dat zich hoofd zakelijk bezig houdt met het ontwerpen en uitwerken van grote en kleinere infrastructurele werken. U maakt sparings-, detail- en werktekeningen, technische berekeningen en het verzorgen van revisietekeningen. Wij zoeken een HTS-er met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van zowel boven- als ondergrondse infrastructuur is een vereiste. Inlichtingen: Dennis Siecker Projectengineer civiel (internationaal) Voor een internationaal opererende aannemer in de regio Breda. U bent verantwoordelijk voor de complete baggerwerkwerkzaamheden aan boord van een baggerschip in o.a. Hong-Kong. U draagt er zorg voor dat de werkzaamheden worden uitgevoerd zoals aangenomen. Voor deze avontuurlijke functie zijn wij op zoek naar civiele schoolverlaters (HTS) die ambitie hebben om in het buitenland werkzaam te zijn bij een Nederlandse multinational. Inlichtingen: Dennis Sieckei Voor meer informatie belt u 076 - 515 67 04 Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. tot 19.00'uur. Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. 41 B 51 Schrijven of e-mailen kan ook: Etnastraat 20, 4814 AA Breda, e-mail: breda@continu.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld- "tontlnu Engineering'is ISO 9002 gecertiflcee«f Vacatures in bouw en civiel! www.continu.nl Aan alle bewoners van Middelburg (Segeerssingel) Opdat u niet struikelt over ons werk. N.V. DELTA Nutsbedrijven gaat werkzaamheden verrichten in MIDDELBURG (SEGEERSSINGEL) aan het waterleidingnet op maandag 13 mei 2002. Tijdens de werkzaamheden kan mogelijk bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daaromde bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoonwater bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen vanwasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. De bewoners ontvangen een brief over de exacte datum van de werkzaamheden. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Voor meer informatie kunt u terecht op het districtskantoor van N.V. DELTA Nutsbedrijven te Vlissingen, telefoon (0118) 483676 of op Internet http://www.delta-zld.nl/ e-mail: info@delta-zld.nl N. V. DELTA Nutsbedrijven aanvaardt geen enkele vorm van aan- nFLTAX sprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat /ff/ bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd, fill Hakvoort Horeca is totaal- leverancier van alle hore ca- en grootkeuken benodigdheden en heeft met haar vijf vestigingen in Nederland een belangrijke plaats verworven als groot handel in de horeca non-food sector. Het assortiment bestaat uit grootkeukeninstallaties, keukengereedschappen, tafelartikelen en meubilair van een aantal bekende merken, waarvan het overgrote deel rechtstreeks uit de hele wereld wordt geïmporteerd. Hakvoort Horeca levert, installeert en onderhoudt haar producten via haar eigen landelijk opererende Technische Dienst. Dit heeft ertoe bijgedragen dat de onderneming in amper 19 jaar is uitgegroeid tot een bedrijf waarin circa 270 sterk gemotiveerde collega's werkzaam zijn. De begrippen kwaliteit en klantgerichtheid staan binnen ons bedrijf centraal. Dit betekent dat ons enthousiaste team van medewerkers, naast goede resultaten, tevens streeft naar een duurzame relatie met onze afnemers. Aandacht, tijd, inlevingsvermogen, product-, dienst- en marktkennis zijn dus onontbeerlijke factoren in ons streven naar perfectie tot in detail en continue innovatie. Dit onderscheidt de Hakvoort organisatie en leidt tot een tevreden terugkerende klant Het succes van deze benadering heeft tot gevolg dat wij voor onze vestiging in VLISSINGEN op zoek zijn naar goed gemotiveerde: Verkoopadviseur (m/v) Na de inwerkperiode krijgt u de verantwoordelijkheid voor de volgende taken: informeren, adviseren en begeleiden van klanten het verzorgen van acquisitie en het onderhouden van bestaande relaties Voor deze veelzijdige en boeiende functie zoeken wij iemand die: een sterke persoonlijkheid heeft en die de horeca een warm hart toedraagt het leuk vindt om met een zeer divers klantenbestand om te gaan resultaatgericht wil adviseren beschikt over goede organisatorische, creatieve en communicatieve vaardigheden U vvUwp*- *u pa! Chauffeur (mlv) Uw taken: het bezorgen van goederen bij relaties van Hakvoort Horeca in Zuid-West Nederland en West-Vlaanderen lichte montage werkzaamheden op locatie het laden- en lossen van het voertuig verzorging van het voertuig Wij zijn op zoek naar een enthousiaste chauffeur die: in bezit is van rijbewijs ClE en CCVB bewezen heeft schadevrij te kunnen werken Voor deze gevarieerde functie wordt u een modern voertuig informatiesysteem ter beschikking gesteld. Wij bieden u een uitdagende functie binnen een succesvolle en groeiende organisatie met een moderne werkomgeving. Wij kennen een informele werksfeer zonder 'drempels'. Informeer naar onze flexibele arbeidsvoor waarden! Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met dhr. M. den Boer, telefoon: 0118-493222. Of bezoek vrij- blijvend onze vestiging aan de JÊw Bedrijfsweg 9 te Vlissingen. Tevens kunt u telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen. Een uitgebreid bedrijfsprofiel van Hakvoort Horeca vindt u op internet: www.hakvoorthoreca.nl Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: HAKVOORT HORECA Postbus 1080 8300 BB Emmeloord t.a.v. de afd. P&O of via e-mail: info@hakvoorthoreca.nl PI [Notarissen yagers,,-#.:. rooms Seijdr Terneuzen 1 Hulst i EXECUTIE-VEILING KRACHTENS ARTIKEL 3:268 BURGERLIJK WETBOEK Mrs. Seijdlitz, Loof en Segers, notarissen te Temeuzen, Herengracht 10 Postbus 20 te 4530 AA Terneuzen telefoon: 0115-617977, fax: 0115- 630216 E-mail: j.loof@terneuzen.knb.nlzijn voor nemens om op donderdag 13 juni 2002 om 15.00 uur in Eetsalon-Hotel "De Molenhoek", Noordstraat 7 te Hoek, in het openbaar in één zitting bij opbod en afmijning te verkopen: het woonhuis, tuin en berging, staande en gelegen te 4542 AJ Hoek, gemeente Terneuzen, Langestraat 51, kadastraal bekend gemeente Hoek, sectie 1 nummer 1671, groot één are tweeënzeventig centiare. De veiling geschiedt met toepassing van de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AWE) (Voorzover daarvan bij de bijzondere veiling- voorwaarden niet wordt afgeweken). Aanvaarding Na betaling van koopsom en kosten. Betaling Een bedrag van 10% van de koopsom binnen acht dagen na gunning. De koopsom uiterlijk 6 weken na de gunning. Onderhandse biedingen: Bij een aan de veilingnotaris gericht schrijven kan tot 14 dagen voor de dag van de veiling derhalve tot en met 29 mei 2002 onderhands worden geboden. Bieders Deze dienen zich te legitimeren en een bewijs van financiële gegoedheid aan te bieden. Bezichtiging In overkleg met bovengenoemd notariskantoor. De veilingvoorwaarden Met bijbehorende informatie zullen uiterlijk 8 dagen voor, alsmede op de verkoopdag, ter inzage liggen bij genoemd notariskantoor, alwaar verdere inlichtingen terzake worden verstrekt door mr. J.P. Loof. De ouderenzorg is volop in beweging. Een van de tendensen is dat ouderen langer zelfstandig blijven wonen. De zorgcentra Rehoboth, Randhof, Gasthuis, Ter Valcke en Ter Weel spelen hier vanzelfsprekend op in. We hebben er zelfs een nieuwe organisatie voor opgericht: Welke willen met ons de uitdaging aan? stichting Functie informatie U ondersteunt de cliënt bij schoonmaak- en overige huishoudelijke werkzaamheden. U werkt in een klein team in de (90) aanleunwoningen van een zorg centrum. Het team bestaat uit huishoudelijke medewerkenden en verzorgenden. Het doel is de oudere, zolang als mogelijk is, zelf standig te laten wonen en te zorgen voor een optimaal woon- en leefklimaat. Samen met de cliënt streeft u naar het behouden en verbeteren van de zelfredzaamheid. Vanuit de deelnemende zorg centra wordt alle zorg georga niseerd, gecoördineerd én uit gevoerd. De zelfredzaamheid van de cliënt staat hierin centraal. Dit zorgaanbod is een onderdeel van de nieuw opge richte stichting Woonzorg Goes en omstreken. Het zorgaanbod in deze le cirkel zal zoveel moge lijk vanuit de naastgelegen zorg instellingen geboden worden. Om over voldoende medewerken den te beschikken op de startdatum 1 september, zijn wij voor locatie Gasthuis op zoek naar enthousiaste medewerkers huishoudelijke zorg die het een uitdaging vinden hieraan mee te werken en 'zorg op maat' te bieden aan de thuiswonende cliënt. Wat verwachten wij van u U bent enthousiast en kan cliëntgericht en klantvriendelijk te werk gaan. U beschikt over een zekere mate van zelfstandigheid en durft beslissingen te nemen. U bent representatief en beschikt over goede sociale vaardigheden op VMBO niveau. U bent 20 uur per week beschikbaar. Wat kunt u van ons verwachten U bent in dienst van de Stichting Woonzorg Goes e.o. De arbeids voorwaarden en het salaris zijn conform CAO verpleeg- en verzor gingshuizen. De functie is gewaardeerd in schaal 15, maximaal 1669,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact op nemen met de coördinator extramurale zorg .a.i. de heer Wilko Clarijs. Hij is bereikbaar op tel: 0113-21 42 10. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen en richten aan de afdeling personeelszaken. Ons adres is: Postbus 2320 4460 MH Goes. Reageren via e-mail mag ook: info(S>7orgrpntmmgasthuis nl Deze advertentie w Acquisitie wordt r >rdt tegelijkertijd intern en extern geplaatst, et op prijs gesteld. Koninklijke de Kuyper is een ge renommeerde, financieel gezon de producent van jenevers, likeu ren en advocaat De producten van De Kuyper worden in ruim 100 landen verkocht en geprodu ceerd in Nederland, Canada en de Verenigde Staten van Ameri ka. Via lokale importeurs worden de producten afgezet met als belangrijkste markten Engeland, Duitsland, Japan en Korea. De Kuyper voert een sterk merkenbeleid en kenmerkt zich als een informele organisatie met korte communicatielijnen, kwali teitsbewustzijn en is internatio naal georiënteerd. Koninklijke de Kuyper te Middelharnis is op zoek naar een De functie Als Kwaliteitsfuncionaris verricht je in de productie zelfstandig kwaliteitscontroles. Deze controles bestaan uit ingangscontroles van grondstoffen, verpakkingsmaterialen en eindproducten. Boven dien ben je verantwoordelijk voor het nemen van steekproeven en het controleren van de proces voering. De verkregen monsters worden chemisch/fysisch en/of microbiologisch onderzocht. Daarnaast wordt meetapparatuur in de productie gecontroleerd op meetnauwkeurigheid en wordt meegewerkt aan ringonderzoeken. De Kwaliteitsfuncionaris ondersteunt de Kwaliteitsmanager bij voorkomende werkzaamheden. Het profiel Je hebt een opleiding afgerond op MBO-niveau, bij voorkeur MLO of MAS Je hebt ervaring met microbiologisch onderzoek en ervaring in de levensmiddelen-branche is een pre Je bent in staat om zelfstandig en nauwgezet te werken en je hebt een flexibele, kwaliteitsbe wuste en initiatiefrijke instelling. Ons aanbod Een zelfstandige functie in een informele organisatie en een prima arbeidsvoorwaardenpakket, Solliciteren? Stuur je brief met c.v. uiterlijk op 25 mei 2002 naar: Koninklijke de Kuyper B.V., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 62, 3100 AB Schiedam of mail je sollicitatie naar akat@dekuyper.nl Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer P.J. Rijpstra, Vesti gingsmanager Middelharnis, tel. 0187-488011 en voor algemene informatie kun je terecht op on ze site www.dekuyper.com Mensen in Nood De mensen, de inzet, de kracht Giro 667 Den Haag Tel.070 313 62 00 www.menseninnood.nl Mensen in Nood maakt deel uit van Cordaid •yijverspeciftfl Creatieve ontwerpen voor particuliere en bedrijfstuinen Aanleg en onderhoud (Sier)bestratingen Minikraanverhuur Geïmpregneerde grenen blokhutten J.W. Frisostraat 49, 4413 CB Krabbendijke, tel. (0113) 501335 E-mail: h-p-r@planet.nl, Internet: wwwh-p-r.nl -* 10 jaar fabrieksgarantie Concurrerende prijs -♦ Interessante subsidie op HR++ Vraag vrijblijvend informatie op bij: Bedrijvenstraat 1 - 4543 NZ - Zaamslag Tel. 0115 - 431692 0115 - 431571 start op 17 september 2002 met een nieuwe cursus Wte GOES Open Avond: dinsdag 14 mei 2002 SVOS van 19.30 - 21.30 uur in het Groencollege Goes, Stationspark 39, Goes. informatiefolder 0182 - 559 011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 52