rends goes PZC W23 Rechtbank Middelburg, Sector Strafrecht en Civielrecht Gerechtssecretaris [senior] CHEF WERKPLAATS RECEPTIE MEDEWERKER SCHADE-EXPERT VOORBEWERKER SPUITER AUTOPOETSER ctfSüii FINANCIAL ADMINISTRATOR A (M/V) INVENTORY ADMINISTRATOR (M/V) Rechtbank Middelburg Sectormanager Strafrecht zaterdag 11 mei 2002 www.rechtspraak.nl De rechtbank Middelburg is één van de negentien rechtbanken in Nederland. De rechtbank Middelburg is de kleinste rechtbank van Nederland waar 120 mensen werken waarvan 1/6 rechter is. De rechtbank bestaat uiteen bedrijfsbureau en vier onderdelen die zich meteen bepaald rechtsgebied bezighouden: sector bestuursrecht, sector civiel recht, sector strafrechten sector kanton. De rechtbank heeft een bestuur dat bestaat uit de president van de rechtbank, de directeur bedrijfsvoering en de voorzitters van de vier sectoren. De rechtbank Heeft tot taak recht te spreken in Zeeland. Voorde versterking van de sector strafrechten civiel recht worden nu kandidaten gezocht voor de functie van senior-secretaris. Taken De senior-secretaris ondersteunt -in zwaar te kwalificeren zaken- de rechter bij de voorbereiding van de uitspraak, tijdens de zitting als griffier, en bij de nabewerking van de uitspraak. De senior-secretaris handelt op aanwijzingen van de rechter bij de voorbereiding van de uitspraak en bij het schrijven van concept-vonnis of -beschikking. De rechter is verantwoordelijk voor de juridische inhoud van het vonnis of beschikking en de uitspraak tijdens de zitting. Fungeert in voorkomende gevallen als griffier ter zitting. Werkt binnen de grenzen van de relevante wet- en regelgeving op het terrein van de sector en interne regels en voorschriften. De senior-secretaris maakt zelfstandig concept-beschikkingen en/of vonnissen en neemt zelfstandig beslissingen volgens mandatering van de rechter, Daarnaast draagt de senior-secretaris bij aan een goede collegiale samenwerking. Functie-eisen Een afgeronde universitaire opleiding rechten bij voorkeur strafrecht of civiel recht, dan wel het diploma verbonden aan de S-opleiding [strafrecht/civiel recht], goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, goede contactuele eigenschappen, goed analytisch vermogen, affiniteit met geautomatiseerde systemen en beheersing van Word. Een grote mate van zelfstandigheid is vereist. Verder verdient tot aanbeveling ervaring met de civiele- en strafrechtspraak Sa.la.riS Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding, kennis en ervaring meteen minimum van 2051,09 en een maximum van €3349,35 bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats Middelburg. VoOrkCUTSgrOepen Justitie wil de samenstelling van haar personeelsbestand in overeenstemming brengen met die van de samenleving. Bent u vrouw, allochtoon of arbeidsgehandicapt, dan wordt u nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden De rechtbank werkt met competentieprofielen, die bij de werving en selectie als criteria zullen worden gehanteerd. De van toepassing zijnde competenties voor deze functie zijn: samenwerken, schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, oordeelsvorming, probleemanalyse en zorgvuldigheid. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in de weken 23 en 24 Van de kandidaten wordt de bereidheid verwacht ook in andere sectoren van de rechtbank werkzaam te zijn. Bij de selectie zijn ook leden van de rechterlijke macht betrokken. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure Een assessment kan een onderdeel vormen van de selectieprocedure. Inlichtingen Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer J.E L. Schraa, sectormanager strafrecht, telefoon [0118] 67 72 02 en bij de heer S.A. van de Wal, sectormanager civiel recht, telefoon [0118] 67 72 89. SolllCltatiewijze Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 25 mei 2002 richten aan: het Bestuur van de rechtbank Middelburg, t.a.v. de afdeling personeelszaken, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Werken bij hetlitflA Als je verder denkt Naast geavanceerde technieken is het repareren van blikschade nog steeds vooral handwerk. We willen ons team aanvullen met collegiale vakmensen die met ons de handen ineen willen slaan. Zulke vakmensen bieden wij voor onze vestiging in Goes een fantastische uitdaging. Over onze uitstekende arbeidsvoorwaarden willen we graag onderhandelen met een ervaren: Wij bieden de juiste vakmannen of vakvrouwen een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden die waardering uitspreken! Bel of stuur uw sollicitatie met c.v. pasfoto naar: Baarends Autoschade, t.a.v. dhr. P. Sinke, Dirk Dronkersweg 15, 4462 GA Goes, Tel.: 0113-215567, E-mail: info@baarends.nl, www.autoschadeteamnl VESTIGINGEN IN: Roosendaal - Goes - Zierikzee - IJzendijke - Steenbergen - Bergen op Zoom - Terneuzen J/czstisnesi- dat owA- lamb Weslon Meijer VO F. is een joint- venture, ontslaan in 1994 die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weslon Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productie locaties, wereldwijd nummer één op het gebied van aardappel verwerking. Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Weston/ Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum en Bergen op Zoom. No recente uitbreidingen staat in Kruiningen nu één van de grootste en modernste, volledig geautomatiseerde aardappelverwerkingsunit van Europa. Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit Door haar innovatieve producten, sterke marketing ondersteuning, zelfonlwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston/ Meijer grote internationale fastfood-, res taurant-, catering- en retailbedrijven tol haar klantenkring rekenen. Vanwege vervanging zijn wij voor onze afdeling Financiële Administratie op zoek naar een: Als Financial Administrator A ben je onder meer verantwoordelijk voor het verwerken van boekingen aan de banken, het verzorgen van betalingen en het doen van verschillende BTW- en statistiek aangiftes. Hiernaast zul je veelzijdige werkzaamheden verrichten op de crediteuren administratie zoals het controleren en matchen van facturen met de purchase orders, het coderen en boeken van facturen. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een opleiding op MEAO-BE niveau met een goede beheersing van de Engelse taal. Kennis van andere moderne talen is een pré. Tevens heb je ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (Word en Excel). Je bent accuraat en in staat om zelfstandig te werken. Voor onze afdeling Voorraadbeheer, zijn wij op zoek naar een: Als Inventory Administrator ben je verantwoordelijk voor de correcte verwerking en bewaking van de administratieve gegevens met betrekking tot de goederenstroom. Aan de hand van deze gegevens verzorg je rapportages ten behoeve van het management. Je onderhoudt contacten met de externe vrieshuizen over de kwantiteit en kwaliteit van de aanwezige voorraden en je voert de controle op de facturatie. De werkzaamheden vinden in dagdienst plaats. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde MBO-opleiding, bij voorkeur in de administratieve en/of logistieke richting. Je hebt enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in de Engelse taal. We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige baan bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.rechtspraak.nl De rechtbank Middelburg is één van de negentien rechtbanken in Nederland. De rechtbank Middelburg is de kleinste rechtbank van Nederland. Er werken 120 mensen waarvan 1/6 rechter is. De rechtbank bestaat uit een bedrijfsbureau en vier onderdelen die zich met een bepaald rechtsgebied bezighouden: sector bestuursrecht, sector civiel recht, sector strafrecht en sector kan ton. De rechtbank heeft een bestuur dat bestaat uit de president van de rech tbank, de directeur bedrijfsvoering en de voorzitters van de vier sectoren. De rechtbank heeft tot taak recht te spreken in Zeeland. Voor de versterking van de sector strafrecht wordt nu een kandidaat gezocht voor de functie van sector manager. v/m 36 uur Taken In samenwerking met de sectorvoorzitter bent u resultaatverantwoordelijk voor de taken die aan u in de uitoefening van uw managementfunctie zijn verstrekt. U levert een bijdrage aan de beleidsontwikkeling van de sector en geeft leiding aan de in de sector werkzame gerechtsambtenaren door de werkzaamheden te coördineren, de kwaliteit en de kwantiteit van de werkzaamheden en werkprocessen te waarborgen en door een doelmatig en efficiënt beheer van de beschikbare middelen te voeren. De sectormanager vormt met de sectorvoorzitter de leiding van de sector, waarbij zijn taak is gericht op de dagelijkse gang van zaken, alsmede de voorbereiding en uitvoering van het beleid binnen de sector. Daarnaast wordt van de sectormanager verwacht dat hij ook werkzaamheden als gerechtssecretaris in het primaire proces verricht. De gerechtssecretaris ondersteunt de rechter o.a. bij de voorbereiding van de zaak, tijdens de zitting als griffier en bij de nabewerking van het vonnis of de beschikking. De gerechtssecretaris handelt op aanwijzingen van de rechter bij de voorbereiding van de uitspraak en bij het schrijven van een concept-vonnis of -beschikking FiinCtie-eiSen U beschikt tenminste over een academisch dan wel HBO werk- en denkniveau, ervaring met en inzicht in personeels- en financieel management, goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden, goede contactuele eigenschappen, goed analytisch vermogen en een grote mate van zelfstandigheid. Ervaring met de strafrechtspraak strekt tot aanbeveling. Salaris Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding, kennis en ervaring met een minimum van 2456,31 en een maximum van 3820,83 bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats Middelburg. Bijzonderheden De rechtbank werkt met competentieprofielen, die bij de werving en selectie van personeel als criteria worden gehanteerd. De van toepassing zijnde competenties voor de functie Sectormanager zijn: individueel leiderschap, schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, overtuigingskracht, organisatïesensitiviteit, plannen en organiseren, flexibel gedrag, initiatief, resultaat-, vernieuwings- en doelgericht. Voor de functie Gerechtssecretaris: oordeelsvorming, schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, probleemanalyse, zorgvuldigheid, leervermogen en timemanagement. Een assessment is een onderdeel van de selectieprocedure. Een antecedentenonderzoek maakt tevens deel uit van de selectieprocedure. Over de benoeming wordt geadviseerd door een benoemingsadviescommissie. Inlichtingen Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer J.E.L. Schraa, sectormanager strafrecht, telefoon [0118] 67 72 02. Sollicitatiewijze Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 25 mei 2002 richten aan: het Bestuur van de rechtbank Middelburg t.a.v. de afdeling personeelszaken. Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken bij het ftft/A Als je verder denkt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 51