ik Adverteren doet verkopen Open avond Open avond GEZOCHT: SUPPORTERS PZC W 17 Saybolt M/V O Provincie Zeeland beleidsmedewerker recreatie en toerisme wv) technisch-wetenschappelijk programmeur (m/v) Zo komt u niet voor niets versluis willeboer Maandag 10 juni, start programma 19.00 uur zaterdag 11 mei 2002 Saybolt Nederland B. V. maakt deel uit van een groep van internationale onafhankelijke inspectiebedrijven en laboratoria in de sectoren minerale oliën, petrochemische producten, chemicaliën en eetbare oliën en vetten. A A CORE LABORATORIES COMPANY Voor onze buitendienst in het Zeeuwse havengebied met als basis Vlissingen zijn wij op korte termijn op zoek naar een: ASPIRANT-CONTROLEUR M/V in de onregelmatige dienst Uw taken: De aspirant-controleur zal worden opgeleid tot de functie van Controleur. Op aanvraag houdt de contro leur zich bezig met het op een onafhankelijke basis uitvoeren van inspectiewerkzaamheden aan boord van tankers, landtanks e.d. Dit houdt in, dat de lading (minerale oliën, chemische en petrochemische pro ducten) onderzocht worden op kwaliteit, kwantiteit en behandeling. Hiertoe zullen monsters genomen moeten worden onder andere aan boord van tankers, waarna deze in ons laboratorium aan een onder zoek zullen worden onderworpen. Onze gedachte gaat uit naar kandidaten met ervaring in het vak en/of ervaring in de tankvaart. Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma, eventueel aangevuld met een opleiding aan de zeevaartschool, dan wel enige jaren aantoonbare ervaring op het gebied van transport en opslag van (bulk)goederen of chemicaliën; - Goede contactuele en communicatieve eigenschappen; - Beheersing van de Engelse taal - Groot verantwoordelijkheidsgevoel; - Bereidheid om in een onregelmatig systeem te werken; - In staat fysiek zwaar werk te verrichten. - In het bezit van een geldig rijbewijs B; Wij bieden U mag rekenen op afwisselend werk en een gedegen praktijkgerichte opleiding. U zult in eerste instantie in dienst treden op een contract voor bepaalde tijd. Bij gebleken geschiktheid zal dit contract worden om gezet naar één voor onbepaalde tijd. U kunt rekenen op een goede pensioenregeling, een vaste dertien de maand en een auto van de zaak. Telefonische inlichtingen met betrekking tot voornoemde functie kunt u inwinnen bij de branche manager Saybolt Vlissingen, de heer S.F. Rosier. Hij is te bereiken op het telefoonnummer 0118 478292. Indien u geïnteresseerd bent dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae hetzij per post dan wel per e-mail binnen twee weken te richten aan: SAYBOLT NEDERLAND B.V. Postbus 151, 3000 AD Rotterdam, T.a.v. de afdeling Personeelszaken E-mail personeelszaken@saybolt.nl 4 .rchitectöribureauA.A.Bc >s en Partners bv Postbus 636 3740 AP Baarn tel.: 035-5416342 fax: 035-5413582 e-mail: info@bosenpartners.nl www.bosenpartners.nl Architectenbureau A.A. Bos en Partners bv is een middelgroot architectenbu reau, gevestigd in Baarn. Wij realiseren projecten door het hele land. Voor een binnenkort te starten utilitair bouwproject in Middelharnis zoeken wij een: BOUWKUNDIG OPZICHTER De uitvoering van het project zal ongeveer een jaar in beslag nemen. Functie-eisen: MTS Bouwkunde of hoger ervaring gewenst Voor meer informatie over de functie en het project, kunt u contact opnemen met Ab Barendse, tel.nr. 035-5416342. Bent u geïnteresseerd: stuur, fax of mail dan uw gegevens naar bovenstaand adres. Doe mee met de Support Actie! Voor slechtst 11,- per jaar bent u al dona teur van uw favoriete vereniging of goede doel. Bovendien maakt u twee maal per jaar kans om mooie prijzen te winnen, zoals een auto, een exotische vakantie of een geldprijs van 450,- Steun uw club en win prachtige prijzen! SUPPORTACTIE www.supportactie.nl tel. 013 - 455 28 25 Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. Directie Welzijn, Economie en Bestuur zorgt voor de ontwikkeling en uitvoering van het provinciaal beleid op de terreinen welzijn, economie en bestuur. De directie is onderverdeeld in drie beleidsafdelingen en een afdeling bedrijfsvoering. Afdeling Economie houdt zich bezig met de voorbereiding en uitvoering van beleid op het terrein van economie, recreatie/ toerisme, landbouw, visserij, arbeidsmarkt en onderwijs. Stuur je sollicitatiebrief onder vermelding van vacaturenummer 02-03 (op de enveloppe) richten aan de directeur directie WEB, de heer dr. S. Knigge, Postbus 153, 4330 AD Middelburg. De brief dient uiterlijk 27 mei 2002 om 12.00 uur in ons bezit te zijn. Voor andere functies en meer informatie over de provincie Zeeland: www.zeeland.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vaca ture wordt niet op prijs gesteld. Bij de afdeling Economie van Directie Welzijn, Economie en Bestuur heeft een personeelslid in het kader van interne mobiliteit een andere functie aanvaard. De afdeling heeft daarom een vacature en zoekt kandidaten voor de fulltime De functie houdt in dat je het afdelingshoofd, de directeur en het college van Gedeputeerde Staten adviseert over beleidsontwikkeling en beleidsvraagstukken op het terrein van recreatie en toerisme en de daaruit voortvloeiende beleidsmatige conse quenties voor Zeeland. De werkzaamheden zijn met name gericht op water sport, oeverrecreatie en kusttoerisme. Je treedt ook op als projectleider in provinciale en grensoverschrijdende projecten. Wij zoeken een enthousiaste en resultaat gerichte collega met een academisch werk- en denkniveau, bij voorkeur op basis van een universitaire opleiding - wij denken daarbij aan Vrijetijdswetenschappen (KUB), Toeristisch Management (EUR) of Recreatiekunde (UvW) - en die beschikt over: - ruime relevante werkervaring; - ervaring met het opbouwen en onderhouden van een breed netwerk; - aantoonbare deskundigheid rond beleidsontwikkeling op het vakgebied; - vaardigheid tot integrale beleidsontwikkeling met affiniteit voor strategische afwegingen; - zeer goede contactuele en sociale vaardigheden; - vaardigheid tot coördineren; - goed ontwikkeld gevoel voor politiek (bestuurlijke) processen; - goede beheersing van Engelse taal in woord en geschrift. Wij bieden een dynamische en uitdagende functie met een salaris dat afhankelijk van capaciteiten en ervaring maximaal 3.768,39 bruto per maand bedraagt (norm 1-2-2002). Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals het ziekte kostenverzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten, gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, een kinderopvang regeling, een pc-privé - en fiets-privé - en bedrijfsfittness regeling, het pensioen pakket van het ABP en een structurele eindejaarsuitkering van 4% van het jaar salaris. Informatie over deze afwisselende functie kun je op twee manieren verkrijgen: wij hebben voor deze functie een informatiepakket samengesteld dat je kunt aanvragen bij de heer Peter Uitterhoeve, per telefoon 0118-631388 of per e-mail, provincie@zeeland.nl. Over de functie-inhoud kun je telefonisch aanvullende informatie inwinnen bij het hoofd van de afdeling Economie de heer drs. Rob Blacquière, telefoon 0118 - 631419 of privé 0113 - 223265 of bij mevrouw drs. Jolanda Verwegen, tele foon 0118 - 631560. Doelgroepenbeleid De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede indiensttreding van allochtonen en mensen met een func tiebeperking. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen uit drukkelijk uitgenodigd te solliciteren. NEDERLANDS INSTITUUT VOOR OECOLOGISCH ONDERZOEK Het Nederlands Instituut voor Oecologisch Onderzoek (NIOO) is een onderzoeksinstituut van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, met als opdracht het verrichten van fundamenteel onderzoek. Dit onderzoek vindt plaats binnen drie centra: Het Centrum voor Estuariene en Mariene Oecologie (CEMO) te Yerseke, het Centrum voor Limnologie (CL) te Nieuwersluis en het Centrum voor Terrestrische Oecologie (CTO) te Heteren. In het onderzoek spelen internationale samenwerking, communicatie met collega 's en stages door binnen- en buitenlandse studenten een belangrijke rol. Het onderzoek wordt uitgevoerd door een gedreven en creatieve groep onderzoekers, die daarvoor gebruikmaken van uitgebreide en gespecialiseerde onderzoeksfaciliteiten. De bedrijfsmatige ondersteuning van de drie centra vindt plaats vanuit het Bureau Diensten, dat is gevestigd in Nieuwersluis. j het NIOO-CEMO is een vacature voor een vacaturenummer CEMO-02034 Functie-informatie: Het NIOO-CEMO heeft een internationale faam in het ontwikkelen van wis kundige modellen die de biologische, chemische en fysische processen in mariene sedimenten en in de waterkolom beschrijven, Hiertoe werd een aantal softwarepakketten ontwikkeld, in Fortran 95, die de mathematische aspecten van dergelijke modellen behandelen. De belangrijkste taak van de programmeur zal bestaan uit het ontwikkelen van (1) een gebruiksvriendelijke interface voor het aansturen van deze pakketten, en (2) grafische software die de resultaten van de modelapplicaties moet visualiseren. Functie-eisen: Informaticus met kennis van objectgeoriënteerd programmeren en het ontwikkelen van grafische (Windows) interfaces. Kennis van Delphi en/of Visual Basic, Mathlab, Maple en Fortran 95 is een pluspunt. Aanstelling: Vooralsnog in tijdelijke dienst, voor de duur van twee jaar. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 3.000,- bruto per maand bij een volledige werkweek (schaal 9 CAO-OI), exclusief 8% vakantietoeslag. Binnen de CAO is een uitgebreid pakket aan secundaire arbeidsvoor waarden gedefinieerd. ADV, extra ADV, kinderopvang, een pensioenregeling en arbeids voorwaarden op maat maken hiervan deel uit. Standplaats: Yerseke. Informatie: Nadere informatie wordt verstrekt door dr. K. Soetaert, telefoon (0113) 55 73 00, e-mail: Soetaert@cemo.nioo.knaw.nl, of door dr. J. Middelburg, telefoon (0113) 55 73 00, e-mail* Middelburg@cemo.nioo.knaw.nl. Uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer (linkerbovenhoek envelop), kunt u - binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie - richten aan de heer prof. dr. C.H.R. Heip, directeur NIOO-CEMO, Postbus 140, 4400 AC Yerseke Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het NIOO is een instituut van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen i r r Meijling Sarneel Executoriale verkoop veiling woonhuis Wemeldinge Nolans mr. J. Gmelich Meijling, Biezelingsestraat 9. 4421 BL Kapelle (lel. 0113-343310) is voornemens om op woensdag 12 juni 2002 om 14.00 uur in "Holel Hol- land Inn Wemeldinge" aan de Noordelijke Aehlerweg 62»* te Wemeldinge, krachtens artikel 514 e.v. van het Wet- boek van Burgerlijke Rechtsvordering, publiek te verko- pen: Het woonhuis met schuur aan de Spoorlijn 59 te 4424 CK Wemeldinge, gemeente Kapelle, Kadastraal bekend gemeente Wemeldinge sectie B num- mer 1812, groot 2 aren 5 centiaren. Op de veiling zijn van toepassing, voorzover in de vei- lingakte daarvan niet uitdrukkelijk is afgeweken, de Al- - gemene Vei ling voorwaarden voor Executieveilingen 1993, welke ter inzage liggen ten kantore van genoemde notaris. Wijze van veilen. De veiling vindt plaats in één zitting, de inzet bij opbod en afslag bij afmijning. Eventuele ontruiming komt voor'* rekening van de koper. Zakelijke lasten zijn voor rcke- ning van de koper vanaf 1 januari 2002. Betaling: Koop-;. Z som uiterlijk 24 juli 2002. Kosten uiterlijk 20 juni 2002. Bezichtiging: vrijdag 31 mei en 7 juni a.s. telkens van 14.00-15.00 uur. Nadere inlichtingen ten kantore van genoemde notaris. (email: nieuwenhuijse@meijling-sameel.nl). CWI Walcheren op 16 mei eerder dicht Het Centrum voor Werk en Inkomen Walcheren aan de Sint Sebastiaanstraat 12 in Middelburg is op donderdag 16 mei vanaf 13.00 uur gesloten. Op vrijdag 17 mei staan we vanaf 8.30 uur weer voor u klaar! Hogeschool Brabant 4 Hogeschool Brabant Faculteit Gamma Verbeetenstraat 42 4812 XL Breda donderdag 16 mei, van 18 tot 21 uur Cl Gezondheidszorgonderwijs, QI locatie Verbeetenstraat 42, Breda continu voorlichting over HBO opleidingen: HBO verpleegkunde (voltijd, deeltijd en duaal) informatieronde 18.30 uur Fysiotherapie (voltijd) informatieronde 19.15 uur. Fysiotherapie (deeltijd; vooropleiding: HBO/WO) informatieronde 19.15 uur. en verder continu voorlichting over Vervolgopleidingen: Management voor Gezondheidszorg en Welzijn (deeltijd) Sociaal Psychiatrische Verpleegkunde (deeltijd) Locatie Verbeetenstraat 42 Vanaf Breda Centraal Station 10 minuten met de bus. Halte Bontekoestraat: stadslijn 4 of 5 Halte Dr. Struycenplein: streeklijn 115 Informatie Studie Informatie Centrum, tel. 076 - 525 05 50 www.hsbrabant.nl/gamma De deeltijd-HEAO Breda: uw business card! Met ruim 1400 studenten is Breda de grootste deeltijd- HEAO van Zuid-Nederland. Geen wonder, want de deeltijd-HEAO Breda onderscheidt zich dankzij het brede en aantrekkelijke onderwijsaanbod met: - vierjarige HEAO-opleidingen - unieke tweejarige HEAO-cursussen Stuk voor stuk opleidingsmogelijkheden die direct aan sluiten op de praktijk, verzorgd door vakkundige docenten uit de praktijk. Dat werkt! Accountancy - Accountant-administratieconsulent - Registeraccountant Bedrijfseconomie - Bedrijfskunde en Bedrijfscontroller Commerciële Economie - Commerciële Communicatie - Internationaal Marketingmanagement - Sales- en Accountmanagement - Financiële Dienstenmarketing Management, Economie Recht - Bedrijfskundig Management - Bestuursmanagement - Sportbusinessmanagement Small Business Retail Management - Small Business Management - Strategisch Retail Management Meer weten? www.hsbrabant.nl/heao Of vul de bon in voor een brochure en stuur deze aan: Hogeschool Brabant, PR8A/ deeltijd HEAO Breda, Antwoordnummer 13000, 4800 VE Breda (een postzegel is niet nodig). Fax: (076) 5250135. Naam: m/v Hogeschool Brabant HEAO Breda Hogeschoollaan 1 4818 en Breda tel. (076) 5250693 Adres: Postcode/woonplaats: Tel. Privé:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45