fi verwalo Jeains Inin PERSONEEL PZC Enthousiaste verkoop medewerkers m/v installatiemonteur Accountmanagers spaars select Op zoek naar een nieuwe uitdaging in de engineering? loodgieter/ cv-monteur, Rechtbank Middelburg, Sector Bestuursrecht, Vreemdelingenkamer Adjunct-Secretarissen Secretarissen Senior-Secretarissen v/m*™ Juridisch Medewerkers zaterdag 11 mei 2002 Vanwege uitbreidingen, interne verschuivingen en onze continu toenemende drukte zijn wij op zoek naar Wij zoeken een parttime en/of fulltime verkoop medewerker m/v voor de regio Walcheren en voor Zuid-Beveland. Er is een vacature voor di rect en voor augustus, vermeldt duidelijk je wen sen. Ben jij: spontaan 20 jaar of ouder flexibel servicegericht Wil jij: leuke collega's een leuke job een goed salaris een nieuwe uitdaging Als jij denkt goed in ons team te passen, schrijf dan een brief vergezeld van een recente pasfo to en mocht dit van toepassing zijn je gewenste uren en filiaal, binnen 8 dagen naar Jeans Inn t.a.v. John Mol, Handelsweg 21A, 4387 PC Vlis- singen. (P.S. Heb je reeds eerder gesolliciteerd, schroom niet om weer te reageren) quality freewear De jeans-specialist van Zeeland Waarborginstallateur Verwalo is een bedrijf dat gespecialiseerd is in cv.-, gas-, sanitairinstallaties, zonneboilers, airconditioning en loodgieterswerkzaamheden. Verwalo is een bedrijf waar bij kwaliteit en klantgerichtheid kerntaken zijn. Wegens toenemende opdrachten is er een vacature voor een gemotiveerd Wij bieden voor de juiste collega: - zelfstandige functie. - Een kosteloze spaarregeling. - Een collegiaal team. Van onze nieuwe collega vragen wij: - Collegialiteit en klantgerichtheid. - Kwaliteit en gemotiveerdheid. Kunt u zich in deze omschrijving vinden, neem dan con tact op met dhr. H. Strijdonk tel. 0113-237965 en na werktijd 0118-612500 Een brief met cv. is zeer welkom aan: Verwalo Goes BV., A. Fokkerslraal 28, 4462 ET Goes. De N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ verzorgt de grootschalige productie van elektriciteit. EPZ en haar medewerkers staan voor veilig heid en continuïteit in de energievoorziening. Dankzij hun kennis, kunde en betrokkenheid. Dag in, dag uit. Met inachtneming van strenge veiligheidsnormen. Uiterst efficiënt en kosten bewust. En met oog voor het milieu. Zo produceert het bedrijf bijvoorbeeld steeds meer duurzame energie. En maakt zo waar wat zij wil zijn: EPZ, bron van Energie. EPZ exploiteert in Borssele drie productie-eenheden, de gasturbine-eenheid, de koleneenheid en de kernenergie-eenheid. Wij streven naar een maatschappelijk verantwoorde productie, tegen zo laag mogelijke kosten. Veiligheid en zorg voor het milieu staan daarbij op één lijn met efficiency en continuïteit in de stroomvoorziening. Om onze kwaliteit te kunnen waarborgen en succesvol te kunnen blijven, is een grote mate van vakmanschap onontbeerlijk, nu en in de toekomst. Daarom zijn wij voor de hoofdafdeling Human Resources Management op zoek naar een aantal collega's die hierin hun aandeel kunnen leveren. Voorde hoofdafdeling Human Resources Management zoeken wij een: PERSONEELSFUNCTIONARIS (fM (vacaturenummer 02-HR-01) De energiemarkt verandert snel. Met het oog daarop heeft EPZ besloten zich in Borssele te con centreren en goed op de wensen van zijn klanten in te spelen en wil het zijn positie in de energiesector behouden en verbeteren. Dat vraagt om gedreven en deskundige medewerkers. Hoofdtaken Werving en selectie; Verzuimbegeleiding; Adviseren en begeleiden van management en mede werkers inzake personeelsontwikkeling, management development en loopbaanbegeleiding; Adviseren van management inzake arbeidsvoorwaarden en het vaststellen hiervan; Functiewaardering; Adviseren over en begeleiden van organisatieveranderingen. Profiel Een HBO-opleiding op het gebied van personeelszorg; Enkele jaren ervaring in het personeelswerk; Uitstekende sociale- en communicatieve vaardigheden; Prestatiemotivatie, goede oordeelsvorming en zelfstandigheid. Ook zoekt de hoofdafdeling Human Resources Management een: (vacaturenummer 02-HR-02) Hoofdtaken Ontwikkelen en uitvoeren van beleid op het gebied van in- en externe communicatie; Coördineren van communicatie activiteiten tussen verschillende afdelingen; Realiseren en doen realiseren van diverse communicatie middelen en -activiteiten; Optreden als woordvoerder namens EPZ; Adviseren, coachen en begeleiden van de directie, het management, de OR en medewerkers. Uw profiel Academisch werk- en denk niveau Enkele jaren ervaring op gebied van communicatie; Uitstekende sociale- en communicatieve vaardigheden; Goede redactionele vaardigheden; Prestatiemotivatie, Overtuigingskracht en Organisatievermogen. Ons aanbod Beide functionarissen ressorteren onder de manager Human Resources Management. Voor beide functies geldt een dienstverband voor onbepaalde tijd. Beide functies bieden u een grote mate van zelfstandigheid, afwisseling en ontplooiingskansen. Door specifieke bedrijfsopleidingen bent u optimaal toegerust om uw taken uit te voeren. Voor beide functies geldt dat een psychologisch onder zoek deel uit kan maken van de procedure. Uw sollicitatie EPZ hecht veel waarde aan de ontwikkeling van haar medewerkers en biedt daarom uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor beide functies geldt Borssele als standplaats. Moet u verhuizen, dan hebben wij een prima verhuiskostenregeling. Is uw belangstelling gewekt? Ziet u in een van de bovengenoemde functies inderdaad een uitdagende job in een technologisch zeer hoogwaardige omgeving voor u weggelegd? Stuurt u dan uw sollicitatiebrief, voorzien van het vacaturenummer, en curriculum vitae voor 24 mei 2002 aan N.V. EPZ, t.a.v. de heer A. van Schaik, manager Human Resources Management, Postbus 130, 4380 AC Vlissingen. Voor informatie over de functies kunt u hem telefonisch benaderen via telefoonnummer (0113) 356823. U kunt hem ook via e-mail bereiken: a.van.schaik@epz.nl. Bezoekadres: N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ, Zeedijk 32,4454 PM Borssele. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, Voor onze vestigingen in Axel en Middelburg zijn wij op zoek naar De Accountmanager bezoekt vijf avonden per week onze klanten en geeft een advies aan de hand van hun financiële wensen en mogelijkheden. Het callcenter zorgt dat de agenda van de Accountmanager gevuld is met kwalitatief goede afspraken. Wij vragen: Commerciële toppers Hbo werk- en denkniveau 22 tot 35 jaar Drive om te scoren Wij bieden: Uitgebreide opleidingen Topsalaris 45.000) Auto van de zaak Persoonlijk ontwikkelingsprogramma Geïnteresseerd? Bel met onze Recruiter Patricia Wisch (0118-67 40 00). Of stuur direct je motivatie en cv naar patricia.wisch@spaarselect.nl of Rouaansekaai 23. 4331 HA MIDDELBURG. Kijk voor meer informatie op: www.spaarselect.nl Geen baan maar een carrière Kojo Engineering b.v. ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK INSTRUMENTATIE INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW PIPING BOUWKUNDE CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl tye&i. tuut. SiyAetu. 'smederij, loodgieters- en verwarmingsbedrljt die installatie's in woningen kan aanleggen en onderhouden. Fa. Gebr. van Sighem Utrechtsestraat 10 4361 AM Westkapelle tel. 0118-571207 www.rechtspraak.nl De rechtbank Middelburg zal op 1 april 2003 beginnen met de rechtspraak in vreemdelingenzaken. De sector bestuursrecht dient ten behoeve van de vreemdelingenkamer te worden uitgebreid met30 formatieplaatsen. Daarom is de rechtbank op zoek naar onder meer adjunct-secretarissen, [senior-] secretarissen en juridisch medewerkers. Taken De secretaris ondersteunt de rechters. Zij/hij bereidt -juridisch en feitelijk méér [senior-secretaris] of minder [adjunct-secretaris] gecompliceerde- zaken voor op het terrein van het vreemdelingenrecht en handelt deze zaken verder af. De secretaris onderhoudt contact met de partijen, doet voorstellen ter afdoening van zaken, concipieert uitspraken en processen-verbaal, treedt op als griffier ter zitting en neemt deel aan het raadkameroverleg FunCtie-eisen Voor de functie van adjunct-secretaris geldt een diploma op HBO-niveau of een daarmee -door opleiding en ervaring- vergelijkbaar werk- en denkniveau Voor de functies van secretaris en senior-secretaris geldt voorts: een diploma op HBO-niveau of universitaire opleiding dan wel een daarmee -door opleiding en ervaring- vergelijkbaar werk- en denkniveau Salaris Uw inschaling is afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring Voor adjunct-secretaris geldt een minimum van 1947,62 en een maximum van 2663,24 Voor secretaris geldt een minimum van 2103.73 en een maximum van 3008,11 Voor senior secretaris geldt een minimum van 2051,09 en een maximum van 3349,35. Genoemde bedragen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering Taken De juridisch medewerker is daarnaast verantwoordelijk voor opleidingen van secretarissen, levert een bijdrage aan het juridisch inhoudelijk en organisatorisch beleid van de vreemdelingenkamer, bevordert de eenheid van de rechtspraak in de sector en is voor inhoudelijke vragen het aanspreekpunt voor alle medewerkers in de vreemdelingenkamer. De juridisch medewerker participeert in [landelijke] overlegvormen en projecten en verricht desgevraagd juridisch onderzoek. Functie-eisen Voor de functie van juridisch medewerker geldt een voltooide juridische opleiding op universitair niveau. Voorts hebt u uitgebreide kennis van en ervaring met de vreemdelingenrechtspraak. ScilsriS Uw inschaling is afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring met een minimum van 2456,31 en een maximum van 3820,83, exclusief 8% vakantie-uitkering. Voor alle functies geldt: FunCtie-eisen Kennis van en ervaring met de behandeling van vreemdelingenzaken strekt tot aanbeveling U moet in staal zijn zelfstandig te werken, goed om kunnen gaan met hoge werkdruk en een flexibele instelling hebben. U werkt zorgvuldig en heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid U bent daarnaast ook nog eens collegiaal. Standplaats Middelburg. Bijzonderheden Voor alle functies geldt dat een assessment een onderdeel kan vormen van de selectieprocedure Afhankelijk van uw opleiding, ervaring, kennis en capaciteiten/competenties vindt aanstelling in één van de functies plaats. In eerste instantie vindt uw opleiding plaats bij de vreemdelingenkamer van de rechtbank Dordrecht en daarnaast dient u bereid te zijn andere opleidingen en cursussen te volgen. Van de kandidaten wordt verder de bereidheid verwacht ook in andere sectoren van de rechtbank [civiel, straf of kanton] werkzaam te zijn. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in de loop van juni 2002 Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Nadere informatie over de functies kan verkregen worden bij de heer JE L Schraa. sectormanager bestuursrecht, telefoon [0118] 67 72 02 of mevrouw mr EHM Panis. projectmanager vreemdelingenkamer, telefoon [0118] 67 75 18, dinsdag en woensdag Sollicitatiewijze Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 25 mei 2002 richten aan het Bestuur van de rechtbank Middelburg, t.a.v. de afdeling personeelszaken. Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Werken bij het^pQ Als je verder denkt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44